Avaleht
otsing leidis 6 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Anno 1404
KimHo

vastuseid: 230
vaadatud: 63335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2009 18:40:01   pealkiri: Anno 1404
on küll,kuid mul ei avane indigo kasvatamis võimalus ja ei tea kuidas avada
  teema: Anno 1404
KimHo

vastuseid: 230
vaadatud: 63335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2009 16:51:02   pealkiri: Anno 1404
ikka ei saa kuidagi tehtud.Ei suuda tinti teha,kuna ei lase.omast arust olen kõik vajalik ära teinud. Mõistus on otsas. SOS!Olen seal maal et pean mungale tooma raamatud ja kaitsma 3 laevaga hakimi ...
  teema: Anno 1404
KimHo

vastuseid: 230
vaadatud: 63335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.07.2009 17:59:12   pealkiri: Anno 1404
selles osas ei ole üldse ju kusagil norringtoni. Siin on ainult mina,naine ja sultan ja veel see hakim ja vend hilarius ka. Mis ma siis teen. Ja paberit saan ainult mina toota
  teema: Anno 1404
KimHo

vastuseid: 230
vaadatud: 63335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.07.2009 13:43:48   pealkiri: Anno 1404
äkki oskate õpetada ,kuidas seda linna kasvatada. mul on üle 1000 nomaadi,aga midagi ei toimu
  teema: Anno 1404
KimHo

vastuseid: 230
vaadatud: 63335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.07.2009 13:03:21   pealkiri: Anno 1404
Kus ma 5 osas beduiine leian,et saaks indiigo kasvatada
  teema: Anno 1404
KimHo

vastuseid: 230
vaadatud: 63335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2009 09:57:07   pealkiri: Anno 1404
Kas keegi teab kuidas 5 tasemes questid ära teha. Nimelt saatsin kolm laeva kaitsma,aga keegi ei tule kallale. Ja kuidas jõuda nii kaugele et saaks teha raamatute jaoks tinti värvilist,mul ei avane ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.