Avaleht
otsing leidis 86 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: SilQ
Khaark

vastuseid: 250
vaadatud: 65699

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2014 12:19:01   pealkiri: Kommenteerimine: SilQ
Ostis mälud, väga viis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tiit26
Khaark

vastuseid: 329
vaadatud: 52381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.03.2014 03:17:18   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Ostsin laadija, võimas thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mao
Khaark

vastuseid: 117
vaadatud: 26284

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2013 15:05:38   pealkiri: Kommenteerimine: mao
ostsin mälud thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: oke139
Khaark

vastuseid: 133
vaadatud: 21828

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2013 23:17:11   pealkiri: Kommenteerimine: oke139
müüsin telefoni, kandis raha ette, kõik korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Täägz
Khaark

vastuseid: 53
vaadatud: 11976

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2013 18:57:15   pealkiri: Kommenteerimine: Täägz
müüsin igasugu vidinaid talle, tehing sujus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Lateralus
Khaark

vastuseid: 8
vaadatud: 2864

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2013 18:32:17   pealkiri: Kommenteerimine: Lateralus
Ostsin telefoni, kõik sujus thumbs_up.gif soovitan
  teema: Kommenteerimine: Lateralus
Khaark

vastuseid: 8
vaadatud: 2864

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2013 18:22:33   pealkiri: Kommenteerimine: Lateralus
Ostsin telefoni, kõik sujus thumbs_up.gif soovitan
  teema: Kommenteerimine: thetimmo
Khaark

vastuseid: 52
vaadatud: 12213

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2013 01:11:44   pealkiri: Kommenteerimine: thetimmo
Hea ärimees, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
Khaark

vastuseid: 1328
vaadatud: 429148

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.05.2012 19:10:46   pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
1) intel pentiumII
2) intel pentium III
3) AMD duron 1600
4) AMD Sempron 2800
5) intel core 2 duo E6300
6) Celeron 2.4Ghz soc 478
7) Celeron 326 soc. 775
8) Core 2 Duo E6400 soc. 775
9) AMD A ...
  teema: Kommenteerimine: kusti85
Khaark

vastuseid: 219
vaadatud: 51580

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2012 22:00:29   pealkiri: Kommenteerimine: kusti85
Äri kiire ja sujuv. Soovitan! beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kas tõesti prose õhtal???
Khaark

vastuseid: 31
vaadatud: 5144

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.03.2012 16:12:40   pealkiri: Kas tõesti prose õhtal???
, need on need OVERCLOKKIMISED, sp ma ei Clokigi eriti icon_smile.gif

see teema ei ole küsimiseks kas sina clockid või ei, see on selleks, et ta tahab teada mis selle põhjustas vnii, ära aja sellist jura s ...
  teema: probleem mängimisega
Khaark

vastuseid: 21
vaadatud: 2753

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 29.03.2012 09:30:48   pealkiri: probleem mängimisega
nii, on küll prosele intergreeritud jah ja muidu iseenesest lülitab korralikult ümber. Nüüd viimased paarpäva on jälle kõik rahulik olnud, kõik töötab perfektselt nagu enne, ei kujuta ette ...
  teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Khaark

vastuseid: 98
vaadatud: 18967

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 29.03.2012 00:31:30   pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Palju sa seda enda isiklikku timeline ikka vahid, et see sind närvi peaks ajama?

vahest ikka vaatan kui igav on, et mis tehtud jms.. vaikselt hakkab see kujundus üle küll viskama tegelt
  teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Khaark

vastuseid: 98
vaadatud: 18967

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 28.03.2012 20:31:33   pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
täna panin tähele, et chrome kasutajad saavad endal timeline eemaldada selle abi: https://chrome.google.com/webstore/detail/eapdjjoelimkafigaplmddmjnlfcddjj
ise pole proovinud kas toimib aga siis ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.03.2012 20:28:13   pealkiri: Runescape
Mingi aeg tagasi käisin igapäevaselt pkimas, mis cb accid on pkimiseks?
Endal cb ~85

see oleneb täiesti, purena oleks 89-90 perfect kui õiged lvlid 99 tehtud, aga maxed , no seal võid ise ar ...
  teema: Läpakal viskab vahelduva eduga musta pildi ette
Khaark

vastuseid: 2
vaadatud: 1299

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 28.03.2012 02:12:37   pealkiri: Läpakal viskab vahelduva eduga musta pildi ette
kas sul on 2 videokaarti? kui on siis su arvuti võib eksikombel arvata et sa kasutad mingit võimsamat programmi ja vahetab sellejaoks videokaarti. icon_idea.gif
  teema: HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima!
Khaark

vastuseid: 4107
vaadatud: 1006780

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.03.2012 22:07:49   pealkiri: HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima!
8:45 algab mäng!
Kõik ikka varem kohale! Iga hilinenud minuti eest 10 kätekat icon_cool.gif

Alustage täna ilma minuta, justkui needus, aga jään oma pool tundi hiljaks.

tegid 300 kätekat ära sii ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2012 21:45:51   pealkiri: Runescape
Jaa, ma käin igapäev icon_smile.gif , päris norm värk beer_yum.gif

sina? icon_biggrin.gif , vat kus lops, minu teada sa ei logi sinna sissegi igapäev, vb nädalas korra, kui sedagi, icon_biggrin.gif
  teema: Samsung Galaxy Gio S5660
Khaark

vastuseid: 204
vaadatud: 62231

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.03.2012 21:43:39   pealkiri: Samsung Galaxy Gio S5660
tükkaega see masin juba olnud, siiamaani pole mingeid probleeme esinenud õnneks icon_smile.gif
  teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Khaark

vastuseid: 98
vaadatud: 18967

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 27.03.2012 21:29:02   pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Timeline'iga on see hea, et perverdikalduvustega sõbrad ei saa enam nn Wall'i kaudu teiste tegevust jälgida.eh? Minu teada ei ole info nähtavuses mingit vahet kas kasutusel tavaline sein või timel ...
  teema: Thinkpad T43 XP start-up ulme pikk :: Sülearvutid
Khaark

vastuseid: 1
vaadatud: 934

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 27.03.2012 21:23:31   pealkiri: Re: Thinkpad T43 XP start-up ulme pikk
Teab keegi põhjust sellisele anomaaliale, et IBM t43 (ja olen seda paljudel kohanud) laeb XP-d meeletult kaua.
Just lugesin ära, et need 3kuulikest jooksid logo alt läbi täpselt 50x , enne kui We ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2012 21:19:03   pealkiri: Runescape
keegi siit igapäevaselt pkmas ka käib v?
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2012 18:50:50   pealkiri: Runescape
  teema: mis monitori omate?
Khaark

vastuseid: 881
vaadatud: 175339

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.03.2012 18:19:54   pealkiri: mis monitori omate?
samsungi käsn icon_lol.gif icon_sad.gif
  teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
Khaark

vastuseid: 1328
vaadatud: 429148

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.03.2012 18:17:39   pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
teil on ikka päris palju olnud neid:D

mul:
1.p2 350mhz
2.mingisugune K3
3.p3 500mhz
4.amd sempron
5.celeron 2.2ghz
6.intel P. M 2ghz
7.I3
  teema: Skype üldteema
Khaark

vastuseid: 6915
vaadatud: 1489183

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 27.03.2012 18:13:17   pealkiri: Skype üldteema
msn on kõik normaalne kuni sisselogimiseni, peale seda hakkab mu staatus vilkuma busy ja away vahel iga poole sekundi tagant, ükskõik kuhu vajutan (busy, away või available peale) asi ei muutu, ik ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2012 17:58:45   pealkiri: Runescape
dung on 99 või 120? eusa_wall.gif rofl.gif
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2012 17:30:40   pealkiri: Runescape
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2012 16:05:22   pealkiri: Runescape
icon_eek.gif , missugune wild oli ?
Iga pkeri, seikleja, mineri unistus. Piiranguid eriti ei olnud, suhteline Free For All.
Rahvast oli seal tohutult, isegi kõige kaugemates wildernessi soppides. Kui olid ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2012 15:28:35   pealkiri: Runescape
icon_eek.gif , missugune wild oli ?
Iga pkeri, seikleja, mineri unistus. Piiranguid eriti ei olnud, suhteline Free For All.
Rahvast oli seal tohutult, isegi kõige kaugemates wildernessi soppides. Kui olid ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2012 15:15:50   pealkiri: Runescape
ma vaatan, et siis RSi veteranit koos praegu icon_eek.gif , ise pole küll rsi 2D-s mänginud aga tahaks küsida kas 2D-le ehitatud runescape oli parem siis?
Palju parem. Kõik oli lihtsam ja graafika oli iseg ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2012 15:07:46   pealkiri: Runescape
ma vaatan, et siis RSi veteranit koos praegu icon_eek.gif , ise pole küll rsi 2D-s mänginud aga tahaks küsida kas 2D-le ehitatud runescape oli parem siis?
  teema: Ekraanil värelevad kohad - Milles viga? :: Sülearvutid
Khaark

vastuseid: 13
vaadatud: 2127

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 27.03.2012 15:05:20   pealkiri: Ekraanil värelevad kohad - Milles viga?
lugesin selle kohta netist natuke ja keegi oli kirjutanud, ta 3 kuud vanal vostro 3500-l oli sama jama olnud, ei tahtnud sellest väga välja teha ja kasutas läpakat kuuaega edasi, mis viis lõpuks s ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Khaark

vastuseid: 23208
vaadatud: 5766195

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.03.2012 23:49:16   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
terve õhtu täna msn vilkunud sisse/välja... kurb on see, et ega mul elionilt ka midagi targemat pole oodata, viimane kord saigi elion pikalt saadetud, kui 8x pidin telefonis neile seletama, et mul ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.03.2012 21:52:13   pealkiri: Runescape
RS 2D wildy pk pure funnn. RS 3d sucks. Vot nii icon_biggrin.gif
Ma alati üllatunud, kui see asi avalehel esimesel kohal on icon_lol.gif Mängitakse seda ikka v yawn.gif icon_confused.gif

ikka mängitakse, korraga on ikka päris ...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 3
Khaark

vastuseid: 2499
vaadatud: 415386

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.03.2012 20:50:04   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3
aa..tänud sulle... mõttetu siis ju icon_confused.gif Ma ei saa miks siukest jama on siis vaja üldse sinna panna ? Oleks ju huvitavam mingeid lisarelvasi või killstreake sinna panna ... või siis kuidagi relva ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.03.2012 19:53:51   pealkiri: Runescape
Tundub, et siin kõik ausad poisid, aga ega keegi teist ehk ei tea hetkelisi bottimis võimalusi.
Ise eriti mängida enam ei jõua, aga lisa levelitest küll ära ei ütleks icon_rolleyes.gif beer_yum.gif

linnuke s ...
  teema: samsung rc520 ventilaator töötab 24/7 :: Sülearvuti jahutid
Khaark

vastuseid: 2
vaadatud: 2000

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 26.03.2012 18:22:41   pealkiri: Re: samsung rc520 ventilaator töötab 24/7
Tere.
Siuke asi, et kui laadija juhe taha panna hakkab kohe ventikas tööle kui juhe ära võtta ei hakka tööle seda täitsa külma arvuti puhul isegi.
Miks see nii on ja kust muuta saab?Muidugi ...
  teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Khaark

vastuseid: 98
vaadatud: 18967

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 26.03.2012 15:07:14   pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Timeline'iga on see hea, et perverdikalduvustega sõbrad ei saa enam nn Wall'i kaudu teiste tegevust jälgida.eh? Minu teada ei ole info nähtavuses mingit vahet kas kasutusel tavaline sein või timel ...
  teema: Mobiilsed Desktopi Screenshotid
Khaark

vastuseid: 129
vaadatud: 65919

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.03.2012 04:01:47   pealkiri: Mobiilsed Desktopi Screenshotid
http://www.upload.ee/image/2197921/SC20120326-034257.png

selline lihtne, aga mulle meeldib icon_smile.gif
  teema: probleem mängimisega
Khaark

vastuseid: 21
vaadatud: 2753

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 26.03.2012 01:42:04   pealkiri: probleem mängimisega
Siis vii oma Samsung teenindusse tagasi ja võta teine sülearvuti, 1 VIDEOKAARDIGA icon_wink.gif

ka see ei ole väga hea mõte, kuna kui ma võtaksin ühe videokaardiga siis aku ei peaks nii kaua kui pra ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2012 19:10:09   pealkiri: Runescape
Endal on baybackAM kasutajanimi.

võid lisada mul kasutaja nimi: khaark
  teema: probleem mängimisega
Khaark

vastuseid: 21
vaadatud: 2753

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.03.2012 19:03:13   pealkiri: probleem mängimisega
Siis vii oma Samsung teenindusse tagasi ja võta teine sülearvuti, 1 VIDEOKAARDIGA icon_wink.gif

ka see ei ole väga hea mõte, kuna kui ma võtaksin ühe videokaardiga siis aku ei peaks nii kaua kui pra ...
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2012 18:30:07   pealkiri: Runescape
Tundub nii icon_biggrin.gif Aga,nüüd mängin ise edasi icon_biggrin.gif

aga ütle kasutaja nimi icon_biggrin.gif

Kuule ma lähen kohe mängima. Tule ka siis sisse, ma eeldan et sa tead juba mu kasutajanime seal, sul oli vist sama mis ...
  teema: Uued ultraslim arvutid tulekul asuselt :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan
Khaark

vastuseid: 12
vaadatud: 3423

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.03.2012 18:28:55   pealkiri: Uued ultraslim arvutid tulekul asuselt

aga kui nad isegi lisaksid sinna uue sloti, siis arvatavasti tõuseks ju hind ka kohe. icon_sad.gif
Kindlasti, aga oleksin kindel ostja. muidugi nende hinnad on juba praegu kovasti ule hinnatud.

ma ostaks ...
  teema: Naljakad pildid
Khaark

vastuseid: 6611
vaadatud: 3527526

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.03.2012 18:21:15   pealkiri: Naljakad pildid
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=290609114343232&set=a.139496936121118.25769.138908729513272&type=1&theater
  teema: Runescape
Khaark

vastuseid: 2842
vaadatud: 540502

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.03.2012 18:12:21   pealkiri: Runescape
Tundub nii icon_biggrin.gif Aga,nüüd mängin ise edasi icon_biggrin.gif

aga ütle kasutaja nimi icon_biggrin.gif
  teema: Uued ultraslim arvutid tulekul asuselt :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan
Khaark

vastuseid: 12
vaadatud: 3423

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.03.2012 18:11:00   pealkiri: Uued ultraslim arvutid tulekul asuselt
, Mis sinu jaoks eriline on? ultrabook selliste confidega on paris tegijad. Mac uued versioonid pidi tulema ka paris vinged.
Ikkagi arusaamatuks jaab, miks ainult 4GB Ram on nendel. Miks nad ei sa uh ...
  teema: probleem mängimisega
Khaark

vastuseid: 21
vaadatud: 2753

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.03.2012 17:57:36   pealkiri: probleem mängimisega
Ma arvan, et viga on Draiverites icon_question.gif icon_biggrin.gif

see on väga vähe usutav, enne saab inteli videokaartidega iv-d mängida kui nvidia draiverid ise näkku panevad, ja muidu see on juba proovitud, lasin uue ...
  teema: probleem mängimisega
Khaark

vastuseid: 21
vaadatud: 2753

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 25.03.2012 17:50:53   pealkiri: probleem mängimisega
Võibolla mälu saab täis? Kuidas kõvakettaruumi ja ram'i ruumiga lood, kui mängid?
Või siis mingi programm hakkab taustal tööle ja võtab ressursi masinalt ära...

proovisin, mälu kasutas ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.