|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: SilQ |
Khaark
vastuseid: 250
vaadatud: 65699
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2014 12:19:01 pealkiri: Kommenteerimine: SilQ |
Ostis mälud, väga viis  |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
Khaark
vastuseid: 329
vaadatud: 52381
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2014 03:17:18 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
Ostsin laadija, võimas  |
teema: Kommenteerimine: mao |
Khaark
vastuseid: 117
vaadatud: 26284
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2013 15:05:38 pealkiri: Kommenteerimine: mao |
ostsin mälud  |
teema: Kommenteerimine: oke139 |
Khaark
vastuseid: 133
vaadatud: 21828
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2013 23:17:11 pealkiri: Kommenteerimine: oke139 |
müüsin telefoni, kandis raha ette, kõik korralik  |
teema: Kommenteerimine: Täägz |
Khaark
vastuseid: 53
vaadatud: 11976
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2013 18:57:15 pealkiri: Kommenteerimine: Täägz |
müüsin igasugu vidinaid talle, tehing sujus  |
teema: Kommenteerimine: Lateralus |
Khaark
vastuseid: 8
vaadatud: 2864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2013 18:32:17 pealkiri: Kommenteerimine: Lateralus |
Ostsin telefoni, kõik sujus soovitan |
teema: Kommenteerimine: Lateralus |
Khaark
vastuseid: 8
vaadatud: 2864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2013 18:22:33 pealkiri: Kommenteerimine: Lateralus |
Ostsin telefoni, kõik sujus soovitan |
teema: Kommenteerimine: thetimmo |
Khaark
vastuseid: 52
vaadatud: 12213
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2013 01:11:44 pealkiri: Kommenteerimine: thetimmo |
Hea ärimees, soovitan  |
teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Khaark
vastuseid: 1328
vaadatud: 429148
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.05.2012 19:10:46 pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
1) intel pentiumII
2) intel pentium III
3) AMD duron 1600
4) AMD Sempron 2800
5) intel core 2 duo E6300
6) Celeron 2.4Ghz soc 478
7) Celeron 326 soc. 775
8) Core 2 Duo E6400 soc. 775
9) AMD A ... |
teema: Kommenteerimine: kusti85 |
Khaark
vastuseid: 219
vaadatud: 51580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2012 22:00:29 pealkiri: Kommenteerimine: kusti85 |
Äri kiire ja sujuv. Soovitan!  |
teema: Kas tõesti prose õhtal??? |
Khaark
vastuseid: 31
vaadatud: 5144
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.03.2012 16:12:40 pealkiri: Kas tõesti prose õhtal??? |
, need on need OVERCLOKKIMISED, sp ma ei Clokigi eriti
see teema ei ole küsimiseks kas sina clockid või ei, see on selleks, et ta tahab teada mis selle põhjustas vnii, ära aja sellist jura s ... |
teema: probleem mängimisega |
Khaark
vastuseid: 21
vaadatud: 2753
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.03.2012 09:30:48 pealkiri: probleem mängimisega |
| nii, on küll prosele intergreeritud jah ja muidu iseenesest lülitab korralikult ümber. Nüüd viimased paarpäva on jälle kõik rahulik olnud, kõik töötab perfektselt nagu enne, ei kujuta ette ... |
teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
Khaark
vastuseid: 98
vaadatud: 18967
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 29.03.2012 00:31:30 pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
Palju sa seda enda isiklikku timeline ikka vahid, et see sind närvi peaks ajama?
vahest ikka vaatan kui igav on, et mis tehtud jms.. vaikselt hakkab see kujundus üle küll viskama tegelt |
teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
Khaark
vastuseid: 98
vaadatud: 18967
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 28.03.2012 20:31:33 pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
täna panin tähele, et chrome kasutajad saavad endal timeline eemaldada selle abi: https://chrome.google.com/webstore/detail/eapdjjoelimkafigaplmddmjnlfcddjj
ise pole proovinud kas toimib aga siis ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.03.2012 20:28:13 pealkiri: Runescape |
Mingi aeg tagasi käisin igapäevaselt pkimas, mis cb accid on pkimiseks?
Endal cb ~85
see oleneb täiesti, purena oleks 89-90 perfect kui õiged lvlid 99 tehtud, aga maxed , no seal võid ise ar ... |
teema: Läpakal viskab vahelduva eduga musta pildi ette |
Khaark
vastuseid: 2
vaadatud: 1299
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 28.03.2012 02:12:37 pealkiri: Läpakal viskab vahelduva eduga musta pildi ette |
kas sul on 2 videokaarti? kui on siis su arvuti võib eksikombel arvata et sa kasutad mingit võimsamat programmi ja vahetab sellejaoks videokaarti.  |
teema: HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima! |
Khaark
vastuseid: 4107
vaadatud: 1006780
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.03.2012 22:07:49 pealkiri: HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima! |
8:45 algab mäng!
Kõik ikka varem kohale! Iga hilinenud minuti eest 10 kätekat
Alustage täna ilma minuta, justkui needus, aga jään oma pool tundi hiljaks.
tegid 300 kätekat ära sii ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2012 21:45:51 pealkiri: Runescape |
Jaa, ma käin igapäev , päris norm värk
sina? , vat kus lops, minu teada sa ei logi sinna sissegi igapäev, vb nädalas korra, kui sedagi,  |
teema: Samsung Galaxy Gio S5660 |
Khaark
vastuseid: 204
vaadatud: 62231
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.03.2012 21:43:39 pealkiri: Samsung Galaxy Gio S5660 |
tükkaega see masin juba olnud, siiamaani pole mingeid probleeme esinenud õnneks  |
teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
Khaark
vastuseid: 98
vaadatud: 18967
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 27.03.2012 21:29:02 pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
| Timeline'iga on see hea, et perverdikalduvustega sõbrad ei saa enam nn Wall'i kaudu teiste tegevust jälgida.eh? Minu teada ei ole info nähtavuses mingit vahet kas kasutusel tavaline sein või timel ... |
teema: Thinkpad T43 XP start-up ulme pikk :: Sülearvutid |
Khaark
vastuseid: 1
vaadatud: 934
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 27.03.2012 21:23:31 pealkiri: Re: Thinkpad T43 XP start-up ulme pikk |
Teab keegi põhjust sellisele anomaaliale, et IBM t43 (ja olen seda paljudel kohanud) laeb XP-d meeletult kaua.
Just lugesin ära, et need 3kuulikest jooksid logo alt läbi täpselt 50x , enne kui We ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2012 21:19:03 pealkiri: Runescape |
| keegi siit igapäevaselt pkmas ka käib v? |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2012 18:50:50 pealkiri: Runescape |
|
teema: mis monitori omate? |
Khaark
vastuseid: 881
vaadatud: 175339
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.03.2012 18:19:54 pealkiri: mis monitori omate? |
samsungi käsn  |
teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Khaark
vastuseid: 1328
vaadatud: 429148
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.03.2012 18:17:39 pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
teil on ikka päris palju olnud neid:D
mul:
1.p2 350mhz
2.mingisugune K3
3.p3 500mhz
4.amd sempron
5.celeron 2.2ghz
6.intel P. M 2ghz
7.I3 |
teema: Skype üldteema |
Khaark
vastuseid: 6915
vaadatud: 1489183
|
foorum: Microsoft postitatud: 27.03.2012 18:13:17 pealkiri: Skype üldteema |
| msn on kõik normaalne kuni sisselogimiseni, peale seda hakkab mu staatus vilkuma busy ja away vahel iga poole sekundi tagant, ükskõik kuhu vajutan (busy, away või available peale) asi ei muutu, ik ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2012 17:58:45 pealkiri: Runescape |
dung on 99 või 120?  |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2012 17:30:40 pealkiri: Runescape |
|
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2012 16:05:22 pealkiri: Runescape |
, missugune wild oli ?
Iga pkeri, seikleja, mineri unistus. Piiranguid eriti ei olnud, suhteline Free For All.
Rahvast oli seal tohutult, isegi kõige kaugemates wildernessi soppides. Kui olid ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2012 15:28:35 pealkiri: Runescape |
, missugune wild oli ?
Iga pkeri, seikleja, mineri unistus. Piiranguid eriti ei olnud, suhteline Free For All.
Rahvast oli seal tohutult, isegi kõige kaugemates wildernessi soppides. Kui olid ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2012 15:15:50 pealkiri: Runescape |
ma vaatan, et siis RSi veteranit koos praegu , ise pole küll rsi 2D-s mänginud aga tahaks küsida kas 2D-le ehitatud runescape oli parem siis?
Palju parem. Kõik oli lihtsam ja graafika oli iseg ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2012 15:07:46 pealkiri: Runescape |
ma vaatan, et siis RSi veteranit koos praegu , ise pole küll rsi 2D-s mänginud aga tahaks küsida kas 2D-le ehitatud runescape oli parem siis? |
teema: Ekraanil värelevad kohad - Milles viga? :: Sülearvutid |
Khaark
vastuseid: 13
vaadatud: 2127
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 27.03.2012 15:05:20 pealkiri: Ekraanil värelevad kohad - Milles viga? |
| lugesin selle kohta netist natuke ja keegi oli kirjutanud, ta 3 kuud vanal vostro 3500-l oli sama jama olnud, ei tahtnud sellest väga välja teha ja kasutas läpakat kuuaega edasi, mis viis lõpuks s ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Khaark
vastuseid: 23208
vaadatud: 5766195
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.03.2012 23:49:16 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| terve õhtu täna msn vilkunud sisse/välja... kurb on see, et ega mul elionilt ka midagi targemat pole oodata, viimane kord saigi elion pikalt saadetud, kui 8x pidin telefonis neile seletama, et mul ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2012 21:52:13 pealkiri: Runescape |
RS 2D wildy pk pure funnn. RS 3d sucks. Vot nii
Ma alati üllatunud, kui see asi avalehel esimesel kohal on Mängitakse seda ikka v
ikka mängitakse, korraga on ikka päris ... |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
Khaark
vastuseid: 2499
vaadatud: 415386
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2012 20:50:04 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
aa..tänud sulle... mõttetu siis ju Ma ei saa miks siukest jama on siis vaja üldse sinna panna ? Oleks ju huvitavam mingeid lisarelvasi või killstreake sinna panna ... või siis kuidagi relva ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.03.2012 19:53:51 pealkiri: Runescape |
Tundub, et siin kõik ausad poisid, aga ega keegi teist ehk ei tea hetkelisi bottimis võimalusi.
Ise eriti mängida enam ei jõua, aga lisa levelitest küll ära ei ütleks
linnuke s ... |
teema: samsung rc520 ventilaator töötab 24/7 :: Sülearvuti jahutid |
Khaark
vastuseid: 2
vaadatud: 2000
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.03.2012 18:22:41 pealkiri: Re: samsung rc520 ventilaator töötab 24/7 |
Tere.
Siuke asi, et kui laadija juhe taha panna hakkab kohe ventikas tööle kui juhe ära võtta ei hakka tööle seda täitsa külma arvuti puhul isegi.
Miks see nii on ja kust muuta saab?Muidugi ... |
teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
Khaark
vastuseid: 98
vaadatud: 18967
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 26.03.2012 15:07:14 pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
| Timeline'iga on see hea, et perverdikalduvustega sõbrad ei saa enam nn Wall'i kaudu teiste tegevust jälgida.eh? Minu teada ei ole info nähtavuses mingit vahet kas kasutusel tavaline sein või timel ... |
teema: Mobiilsed Desktopi Screenshotid |
Khaark
vastuseid: 129
vaadatud: 65919
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.03.2012 04:01:47 pealkiri: Mobiilsed Desktopi Screenshotid |
http://www.upload.ee/image/2197921/SC20120326-034257.png
selline lihtne, aga mulle meeldib  |
teema: probleem mängimisega |
Khaark
vastuseid: 21
vaadatud: 2753
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.03.2012 01:42:04 pealkiri: probleem mängimisega |
Siis vii oma Samsung teenindusse tagasi ja võta teine sülearvuti, 1 VIDEOKAARDIGA
ka see ei ole väga hea mõte, kuna kui ma võtaksin ühe videokaardiga siis aku ei peaks nii kaua kui pra ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2012 19:10:09 pealkiri: Runescape |
Endal on baybackAM kasutajanimi.
võid lisada mul kasutaja nimi: khaark |
teema: probleem mängimisega |
Khaark
vastuseid: 21
vaadatud: 2753
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.03.2012 19:03:13 pealkiri: probleem mängimisega |
Siis vii oma Samsung teenindusse tagasi ja võta teine sülearvuti, 1 VIDEOKAARDIGA
ka see ei ole väga hea mõte, kuna kui ma võtaksin ühe videokaardiga siis aku ei peaks nii kaua kui pra ... |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2012 18:30:07 pealkiri: Runescape |
Tundub nii Aga,nüüd mängin ise edasi
aga ütle kasutaja nimi
Kuule ma lähen kohe mängima. Tule ka siis sisse, ma eeldan et sa tead juba mu kasutajanime seal, sul oli vist sama mis ... |
teema: Uued ultraslim arvutid tulekul asuselt :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan |
Khaark
vastuseid: 12
vaadatud: 3423
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.03.2012 18:28:55 pealkiri: Uued ultraslim arvutid tulekul asuselt |
aga kui nad isegi lisaksid sinna uue sloti, siis arvatavasti tõuseks ju hind ka kohe.
Kindlasti, aga oleksin kindel ostja. muidugi nende hinnad on juba praegu kovasti ule hinnatud.
ma ostaks ... |
teema: Naljakad pildid |
Khaark
vastuseid: 6611
vaadatud: 3527526
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.03.2012 18:21:15 pealkiri: Naljakad pildid |
| https://www.facebook.com/photo.php?fbid=290609114343232&set=a.139496936121118.25769.138908729513272&type=1&theater |
teema: Runescape |
Khaark
vastuseid: 2842
vaadatud: 540502
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.03.2012 18:12:21 pealkiri: Runescape |
Tundub nii Aga,nüüd mängin ise edasi
aga ütle kasutaja nimi  |
teema: Uued ultraslim arvutid tulekul asuselt :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan |
Khaark
vastuseid: 12
vaadatud: 3423
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.03.2012 18:11:00 pealkiri: Uued ultraslim arvutid tulekul asuselt |
, Mis sinu jaoks eriline on? ultrabook selliste confidega on paris tegijad. Mac uued versioonid pidi tulema ka paris vinged.
Ikkagi arusaamatuks jaab, miks ainult 4GB Ram on nendel. Miks nad ei sa uh ... |
teema: probleem mängimisega |
Khaark
vastuseid: 21
vaadatud: 2753
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.03.2012 17:57:36 pealkiri: probleem mängimisega |
Ma arvan, et viga on Draiverites
see on väga vähe usutav, enne saab inteli videokaartidega iv-d mängida kui nvidia draiverid ise näkku panevad, ja muidu see on juba proovitud, lasin uue ... |
teema: probleem mängimisega |
Khaark
vastuseid: 21
vaadatud: 2753
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 25.03.2012 17:50:53 pealkiri: probleem mängimisega |
Võibolla mälu saab täis? Kuidas kõvakettaruumi ja ram'i ruumiga lood, kui mängid?
Või siis mingi programm hakkab taustal tööle ja võtab ressursi masinalt ära...
proovisin, mälu kasutas ... |
| |