Avaleht
otsing leidis 67 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: martinez1
Kernel

vastuseid: 43
vaadatud: 9107

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2024 19:05:34   pealkiri: Kommenteerimine: martinez1
Ostsin kasutajalt Steam Decki. Tehing oli ladus ja konsool täpselt selline nagu kirjeldatud. Soovitan müüjat! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ninzor
Kernel

vastuseid: 231
vaadatud: 48146

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2024 18:41:50   pealkiri: Kommenteerimine: ninzor
Ostsin kasutajalt läpaka, kõik nagu peab ja ostuprotsess meeldiv ja sujuv. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: matu21
Kernel

vastuseid: 1392
vaadatud: 226272

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2022 05:27:38   pealkiri: Kommenteerimine: matu21
Ostsin kasutajalt monitori. Monitor korralik ja tehing toimus kiiresti ja kenasti. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv
Kernel

vastuseid: 397
vaadatud: 207914

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 18.11.2022 22:06:46   pealkiri: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv
Kui elektrit pole, siis ilmselt jah 4G cam + solar.

Aga 4G kaamerad paris kallid WiFi omadega vorreldes ja siis veel igal SIM kaardil oma kuumaks?

Täiesti nõus - kokku läheb asi päris kallik ...
  teema: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv
Kernel

vastuseid: 397
vaadatud: 207914

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 18.11.2022 21:23:28   pealkiri: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv
Plaanin enne talve algust osta kaamerad enda maakottu ja silma on hakanud Revolink Go. Praegu on Amazon.de-s hea Black Friday pakkumine: https://www.amazon.de/-/en/Reolink-Outdoor-Surveillance-Detecti ...
  teema: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv
Kernel

vastuseid: 397
vaadatud: 207914

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 18.11.2022 17:16:13   pealkiri: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv
Plaanin enne talve algust osta kaamerad enda maakottu ja silma on hakanud Revolink Go. Praegu on Amazon.de-s hea Black Friday pakkumine: https://www.amazon.de/-/en/Reolink-Outdoor-Surveillance-Detecti ...
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
Kernel

vastuseid: 312
vaadatud: 71216

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.12.2020 15:45:48   pealkiri: Õhuniisuti
Tellisin omale niisuti siit: https://www.aliexpress.com/item/4000270991987.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.26e14c4dzaZMnk ehk eeldatavasti sama kuller.

Eestisse jõudis see 17.12 ja Smartposti 21.12 õ ...
  teema: Kommenteerimine: Asjamees
Kernel

vastuseid: 40
vaadatud: 13242

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2020 21:56:07   pealkiri: Kommenteerimine: Asjamees
Kasutaja Asjamees aitas mind Oculus Go laadimispesa jootmisega.

Soovitan teda soojalt kui on vaja abi elektroonika või jootmistöödes - töö oli oodatust oluliselt kiirem, tulemus hästi korral ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Kernel

vastuseid: 9935
vaadatud: 2789102

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.05.2019 19:05:25   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Olen mõni kuu kasutanud sellist telefoni nagu Lenovo Z5: https://www.gsmarena.com/lenovo_z5-9222.php mille soetasin AliExpressist ~170 euro eest.

Ainsaks suuremaks puuduseks peaksin (mitte)ametli ...
  teema: Kommenteerimine: lenno1
Kernel

vastuseid: 236
vaadatud: 35395

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2018 16:43:02   pealkiri: Kommenteerimine: lenno1
Ostsin monitori. Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rabzer
Kernel

vastuseid: 74
vaadatud: 19619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2017 15:01:12   pealkiri: Kommenteerimine: rabzer
Ostsin telefoni. Kõik sujus ideaalselt. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: taxpayer
Kernel

vastuseid: 28
vaadatud: 16771

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2016 03:40:19   pealkiri: Kommenteerimine: taxpayer
Väga meeldiv tehing. Igati soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hqs
Kernel

vastuseid: 448
vaadatud: 80738

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.10.2016 19:50:27   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Sain oma Thinkpadile väga kiirelt asenduslaadija. Ülimalt rahul!
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
Kernel

vastuseid: 476
vaadatud: 66660

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2016 19:51:00   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Ostsin Thinkpadi klaviatuuri. Tehing toimus väga sujuvalt. Soovitan soojalt!
  teema: Kommenteerimine: taaviu
Kernel

vastuseid: 95
vaadatud: 20825

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2014 22:29:37   pealkiri: Kommenteerimine: taaviu
Ostsin läppari, tehing kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
Kernel

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2013 19:19:11   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Ostsin endale asendusläpakaks Delli. Tehing kiire korralik ja kaup aus. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jesus99
Kernel

vastuseid: 89
vaadatud: 42653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2013 19:00:13   pealkiri: Kommenteerimine: jesus99
Ostsin eile järjekordselt PS3 mängu, ja järjekordselt väga positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jesus99
Kernel

vastuseid: 89
vaadatud: 42653

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2013 15:43:34   pealkiri: Kommenteerimine: jesus99
Positiivne müüja. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kolbaskin
Kernel

vastuseid: 130
vaadatud: 19919

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2012 19:21:57   pealkiri: Kommenteerimine: kolbaskin
Sai ostetud PS3 mäng, kõik väga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jamaisvu
Kernel

vastuseid: 184
vaadatud: 138245

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2012 17:10:58   pealkiri: Kommenteerimine: jamaisvu
Ostsin PS3 mängu. Kõik käis väga kiirelt ja korralikult. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
Kernel

vastuseid: 841
vaadatud: 163818

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2012 15:38:06   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Sai täna vahetatud Thinkpadi ekraan, töö väga kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: HP tutvustab Pavilion arvutitel uut Mosaic disaini
Kernel

vastuseid: 10
vaadatud: 4095

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.03.2012 21:33:56   pealkiri: HP tutvustab Pavilion arvutitel uut Mosaic disaini
Mõnede arvates kena välimus ei asenda olematut kvaliteeti.
  teema: android developing
Kernel

vastuseid: 10
vaadatud: 2572

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 16.03.2012 20:12:22   pealkiri: android developing
Kas tarkvara peab olema kindlasti tasuline? Tõsisemaks arenduseks soovitaksin Eclipse + Android SDK pluginat (tasuta),
aga kõigepealt soovitaksin vaadata http://appinventor.mit.edu poole.
  teema: Kommenteerimine: jarmo026
Kernel

vastuseid: 77
vaadatud: 14792

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2012 16:33:49   pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026
Ostsin PS3 mängu. Kõik sujus väga kenasti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: StuffMaster
Kernel

vastuseid: 58
vaadatud: 20346

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2012 20:24:14   pealkiri: Kommenteerimine: StuffMaster
Ostsin telefoni. Kõik väga okei thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tom-D
Kernel

vastuseid: 173
vaadatud: 83371

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2011 14:15:58   pealkiri: Kommenteerimine: Tom-D
Ostsin posti teel PS3 mängu. Asjaajamine käis väga kiirelt ja korralikult. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: trig
Kernel

vastuseid: 75
vaadatud: 19979

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2011 00:12:19   pealkiri: Kommenteerimine: trig
Ostsin kasutaja kaudu mitte-HV-laselt PS3 mängu. Kogu tehing sujus algusest lõpuni vaatamata mitmele osapoolele väga sujuvalt ja korrektselt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zipzic
Kernel

vastuseid: 267
vaadatud: 55737

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2011 15:17:41   pealkiri: Kommenteerimine: zipzic
Kaup kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: World of Tanks
Kernel

vastuseid: 29102
vaadatud: 5672278

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.03.2011 19:36:53   pealkiri: World of Tanks
Vastuse parima tanki kohta peaksid saama nendest kahest postitusest:

1. http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/28694-best-tank-in-tier/
2. http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/22 ...
  teema: Kommenteerimine: euforia
Kernel

vastuseid: 28
vaadatud: 17908

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2011 15:01:12   pealkiri: Kommenteerimine: euforia
Positiivne ostukogemus. Soovitan thumbs_up.gif !
  teema: Kommenteerimine: yarmx
Kernel

vastuseid: 119
vaadatud: 31751

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2011 02:09:28   pealkiri: Kommenteerimine: yarmx
Kaup kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: helga
Kernel

vastuseid: 85
vaadatud: 29323

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2011 13:52:25   pealkiri: Kommenteerimine: helga
Ostsin PS3 mängu, tehing kiire ja kaup korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Alif
Kernel

vastuseid: 29
vaadatud: 9800

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2011 16:38:27   pealkiri: Kommenteerimine: Alif
Kaup kiire ja korralik. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: GETO
Kernel

vastuseid: 124
vaadatud: 51103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2011 16:38:53   pealkiri: Kommenteerimine: GETO
Ostsin PS3-e. Kaup kiire ja korralik! Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: hqs
Kernel

vastuseid: 448
vaadatud: 80738

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2009 21:08:55   pealkiri: Kommenteerimine: hqs
Aitas suurest hädast välja, ostsin temalt läppari laadija. Äri kiire ja korralik ning hinnadki mõistlikud.

Soovitan soojalt kasutajaga hqs asju ajada.
  teema: Muutmis ajalugu
Kernel

vastuseid: 5
vaadatud: 1772

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 21.04.2009 16:45:28   pealkiri: Muutmis ajalugu
INSERT history tabelisse lehe ajaloo salvestamiseks on vägagi mõistlik lahendus. Sama kehtib ka 30+ lahtriga tabeli kohta. Hetkel ei ole piisavalt lähteandmeid, aga võiksid ka proovida oma andmeba ...
  teema: IE ja HTTPS
Kernel

vastuseid: 4
vaadatud: 1407

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 21.04.2009 16:39:35   pealkiri: IE ja HTTPS
Kasuta headeris BASE, siis ei pea kõiki linke ümber kirjutama.
Vaata viiteks http://www.w3schools.com/TAGS/tag_base.asp
  teema: Kommenteerimine: mash
Kernel

vastuseid: 132
vaadatud: 36243

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2009 01:42:59   pealkiri: Kommenteerimine: mash
Ülimalt positiivne suhtumine ja tegutsemine, soovitan soojalt.
  teema: UML-ga seotud küsimused
Kernel

vastuseid: 6
vaadatud: 2168

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 23.02.2009 12:41:15   pealkiri: UML-ga seotud küsimused
Tundub et raamat on küll hea, kuid ei ole kuskilt saadav. icon_sad.gif

"UML kontsentraat" on täiesti olemas Viru tänava Apollo teisel korrusel.
  teema: KDE 4
Kernel

vastuseid: 44
vaadatud: 12263

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 30.01.2008 12:48:43   pealkiri: KDE 4
Endale just uus menüü hakkas peale paaripäevast kasutamist kohutavalt meeldima. Vista developerid proovisid vist millelgi analoogsega hakkama saada, paraku edutult.
  teema: motorola F3 Motofone ultra-low-cost ink-display mobiiltelefon
Kernel

vastuseid: 124
vaadatud: 44190

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.01.2008 18:42:38   pealkiri: motorola F3 Motofone ultra-low-cost ink-display mobiiltelefon
Jah ... lisaksin veel ühe miinusena aku vähese pidavuse - räägin küll suhteliselt palju, aga alla nelja päeva pidamine on minu arvates ilmselgelt liiga vähe
  teema: motorola F3 Motofone ultra-low-cost ink-display mobiiltelefon
Kernel

vastuseid: 124
vaadatud: 44190

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.12.2007 13:50:11   pealkiri: motorola F3 Motofone ultra-low-cost ink-display mobiiltelefon
Oman samuti nädalapäevad seda telefoni. Minu jaoks on ideaalne kui välja arvata mõned puudused:
1. Olen hommikuti raske unega, seepärast eelistaksin kui äratuskell heliseks mitte 1 kord vaid n- ...
  teema: Kommenteerimine: SilverGT
Kernel

vastuseid: 63
vaadatud: 20628

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2007 20:41:14   pealkiri: Kommenteerimine: SilverGT
Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
Kernel

vastuseid: 2003
vaadatud: 715756

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 07.09.2007 18:06:55   pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia!
India disain:
http://www.kathmandu.ee/
  teema: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2)
Kernel

vastuseid: 313
vaadatud: 62812

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.09.2007 13:56:49   pealkiri: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2)
15,4" 1280x800 16:9
On ikka vä? icon_razz1.gif 1280:800=1,6=16:10
Parandan: 1200x800
  teema: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2)
Kernel

vastuseid: 313
vaadatud: 62812

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.09.2007 12:55:13   pealkiri: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2)
Desktopil: 19" 1280x1024 dual ehk siis kahe monitori peale kokku 2560x1024
Läpparil: 15,4" 1280x800 16:9
  teema: erinevad rate`d
Kernel

vastuseid: 271
vaadatud: 71693

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.09.2007 20:46:15   pealkiri: erinevad rate`d
Vahelduseks midagi viisakamat:
http://www.ratemybunny.com
  teema: Sony Ericsson T650i
Kernel

vastuseid: 57
vaadatud: 12338

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.09.2007 20:28:55   pealkiri: Sony Ericsson T650i
Vastupidiselt paljudele eelkirjutatatele näeb see telefon minu arvates just väga sheff välja.
  teema: Windows Vista vs. Windows XP
Kernel

vastuseid: 2398
vaadatud: 413484

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.09.2007 14:30:18   pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP
Raudselt XP.

Võibolla on valesti konfitud aga vähemalt minu läpparis jookseb see kohutavalt uimaselt (Vista skoor 4.0)

Pisut oli abi Aero, UAC jms. mahakruttimisest, aga vähemalt minu arvat ...
  teema: Milline protsessor su lauarvutis?
Kernel

vastuseid: 103
vaadatud: 24263

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.08.2007 14:38:56   pealkiri: Milline protsessor su lauarvutis?
C2Duo E7650
Intelil juba järgmise põlvkonna 45nm prose väljas? icon_biggrin.gif

Panin jah natuke pange, E6750 on kahjuks icon_wink.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.