|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: martinez1 |
Kernel
vastuseid: 43
vaadatud: 9107
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2024 19:05:34 pealkiri: Kommenteerimine: martinez1 |
Ostsin kasutajalt Steam Decki. Tehing oli ladus ja konsool täpselt selline nagu kirjeldatud. Soovitan müüjat!  |
teema: Kommenteerimine: ninzor |
Kernel
vastuseid: 231
vaadatud: 48146
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2024 18:41:50 pealkiri: Kommenteerimine: ninzor |
| Ostsin kasutajalt läpaka, kõik nagu peab ja ostuprotsess meeldiv ja sujuv. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: matu21 |
Kernel
vastuseid: 1392
vaadatud: 226272
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2022 05:27:38 pealkiri: Kommenteerimine: matu21 |
Ostsin kasutajalt monitori. Monitor korralik ja tehing toimus kiiresti ja kenasti. Soovitan!  |
teema: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv |
Kernel
vastuseid: 397
vaadatud: 207914
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 18.11.2022 22:06:46 pealkiri: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv |
Kui elektrit pole, siis ilmselt jah 4G cam + solar.
Aga 4G kaamerad paris kallid WiFi omadega vorreldes ja siis veel igal SIM kaardil oma kuumaks?
Täiesti nõus - kokku läheb asi päris kallik ... |
teema: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv |
Kernel
vastuseid: 397
vaadatud: 207914
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 18.11.2022 21:23:28 pealkiri: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv |
| Plaanin enne talve algust osta kaamerad enda maakottu ja silma on hakanud Revolink Go. Praegu on Amazon.de-s hea Black Friday pakkumine: https://www.amazon.de/-/en/Reolink-Outdoor-Surveillance-Detecti ... |
teema: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv |
Kernel
vastuseid: 397
vaadatud: 207914
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 18.11.2022 17:16:13 pealkiri: IP kaamerad + 3G/4G ja muu seonduv |
| Plaanin enne talve algust osta kaamerad enda maakottu ja silma on hakanud Revolink Go. Praegu on Amazon.de-s hea Black Friday pakkumine: https://www.amazon.de/-/en/Reolink-Outdoor-Surveillance-Detecti ... |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
Kernel
vastuseid: 312
vaadatud: 71216
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.12.2020 15:45:48 pealkiri: Õhuniisuti |
Tellisin omale niisuti siit: https://www.aliexpress.com/item/4000270991987.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.26e14c4dzaZMnk ehk eeldatavasti sama kuller.
Eestisse jõudis see 17.12 ja Smartposti 21.12 õ ... |
teema: Kommenteerimine: Asjamees |
Kernel
vastuseid: 40
vaadatud: 13242
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2020 21:56:07 pealkiri: Kommenteerimine: Asjamees |
Kasutaja Asjamees aitas mind Oculus Go laadimispesa jootmisega.
Soovitan teda soojalt kui on vaja abi elektroonika või jootmistöödes - töö oli oodatust oluliselt kiirem, tulemus hästi korral ... |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Kernel
vastuseid: 9935
vaadatud: 2789102
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.05.2019 19:05:25 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Olen mõni kuu kasutanud sellist telefoni nagu Lenovo Z5: https://www.gsmarena.com/lenovo_z5-9222.php mille soetasin AliExpressist ~170 euro eest.
Ainsaks suuremaks puuduseks peaksin (mitte)ametli ... |
teema: Kommenteerimine: lenno1 |
Kernel
vastuseid: 236
vaadatud: 35395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2018 16:43:02 pealkiri: Kommenteerimine: lenno1 |
Ostsin monitori. Tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: rabzer |
Kernel
vastuseid: 74
vaadatud: 19619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2017 15:01:12 pealkiri: Kommenteerimine: rabzer |
Ostsin telefoni. Kõik sujus ideaalselt. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: taxpayer |
Kernel
vastuseid: 28
vaadatud: 16771
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2016 03:40:19 pealkiri: Kommenteerimine: taxpayer |
Väga meeldiv tehing. Igati soovitan  |
teema: Kommenteerimine: hqs |
Kernel
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.10.2016 19:50:27 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
| Sain oma Thinkpadile väga kiirelt asenduslaadija. Ülimalt rahul! |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
Kernel
vastuseid: 476
vaadatud: 66660
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2016 19:51:00 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
| Ostsin Thinkpadi klaviatuuri. Tehing toimus väga sujuvalt. Soovitan soojalt! |
teema: Kommenteerimine: taaviu |
Kernel
vastuseid: 95
vaadatud: 20825
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2014 22:29:37 pealkiri: Kommenteerimine: taaviu |
Ostsin läppari, tehing kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
Kernel
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2013 19:19:11 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Ostsin endale asendusläpakaks Delli. Tehing kiire korralik ja kaup aus. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: jesus99 |
Kernel
vastuseid: 89
vaadatud: 42653
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2013 19:00:13 pealkiri: Kommenteerimine: jesus99 |
Ostsin eile järjekordselt PS3 mängu, ja järjekordselt väga positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: jesus99 |
Kernel
vastuseid: 89
vaadatud: 42653
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2013 15:43:34 pealkiri: Kommenteerimine: jesus99 |
Positiivne müüja. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: kolbaskin |
Kernel
vastuseid: 130
vaadatud: 19919
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2012 19:21:57 pealkiri: Kommenteerimine: kolbaskin |
Sai ostetud PS3 mäng, kõik väga  |
teema: Kommenteerimine: jamaisvu |
Kernel
vastuseid: 184
vaadatud: 138245
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2012 17:10:58 pealkiri: Kommenteerimine: jamaisvu |
Ostsin PS3 mängu. Kõik käis väga kiirelt ja korralikult. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
Kernel
vastuseid: 841
vaadatud: 163818
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2012 15:38:06 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Sai täna vahetatud Thinkpadi ekraan, töö väga kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: HP tutvustab Pavilion arvutitel uut Mosaic disaini |
Kernel
vastuseid: 10
vaadatud: 4095
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.03.2012 21:33:56 pealkiri: HP tutvustab Pavilion arvutitel uut Mosaic disaini |
| Mõnede arvates kena välimus ei asenda olematut kvaliteeti. |
teema: android developing |
Kernel
vastuseid: 10
vaadatud: 2572
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 16.03.2012 20:12:22 pealkiri: android developing |
Kas tarkvara peab olema kindlasti tasuline? Tõsisemaks arenduseks soovitaksin Eclipse + Android SDK pluginat (tasuta),
aga kõigepealt soovitaksin vaadata http://appinventor.mit.edu poole. |
teema: Kommenteerimine: jarmo026 |
Kernel
vastuseid: 77
vaadatud: 14792
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2012 16:33:49 pealkiri: Kommenteerimine: jarmo026 |
Ostsin PS3 mängu. Kõik sujus väga kenasti  |
teema: Kommenteerimine: StuffMaster |
Kernel
vastuseid: 58
vaadatud: 20346
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2012 20:24:14 pealkiri: Kommenteerimine: StuffMaster |
Ostsin telefoni. Kõik väga okei  |
teema: Kommenteerimine: Tom-D |
Kernel
vastuseid: 173
vaadatud: 83371
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2011 14:15:58 pealkiri: Kommenteerimine: Tom-D |
Ostsin posti teel PS3 mängu. Asjaajamine käis väga kiirelt ja korralikult.  |
teema: Kommenteerimine: trig |
Kernel
vastuseid: 75
vaadatud: 19979
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2011 00:12:19 pealkiri: Kommenteerimine: trig |
Ostsin kasutaja kaudu mitte-HV-laselt PS3 mängu. Kogu tehing sujus algusest lõpuni vaatamata mitmele osapoolele väga sujuvalt ja korrektselt.  |
teema: Kommenteerimine: zipzic |
Kernel
vastuseid: 267
vaadatud: 55737
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2011 15:17:41 pealkiri: Kommenteerimine: zipzic |
Kaup kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: World of Tanks |
Kernel
vastuseid: 29102
vaadatud: 5672278
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.03.2011 19:36:53 pealkiri: World of Tanks |
Vastuse parima tanki kohta peaksid saama nendest kahest postitusest:
1. http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/28694-best-tank-in-tier/
2. http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/22 ... |
teema: Kommenteerimine: euforia |
Kernel
vastuseid: 28
vaadatud: 17908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2011 15:01:12 pealkiri: Kommenteerimine: euforia |
Positiivne ostukogemus. Soovitan ! |
teema: Kommenteerimine: yarmx |
Kernel
vastuseid: 119
vaadatud: 31751
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2011 02:09:28 pealkiri: Kommenteerimine: yarmx |
Kaup kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: helga |
Kernel
vastuseid: 85
vaadatud: 29323
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2011 13:52:25 pealkiri: Kommenteerimine: helga |
Ostsin PS3 mängu, tehing kiire ja kaup korralik. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Alif |
Kernel
vastuseid: 29
vaadatud: 9800
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2011 16:38:27 pealkiri: Kommenteerimine: Alif |
| Kaup kiire ja korralik. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: GETO |
Kernel
vastuseid: 124
vaadatud: 51103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2011 16:38:53 pealkiri: Kommenteerimine: GETO |
| Ostsin PS3-e. Kaup kiire ja korralik! Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: hqs |
Kernel
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2009 21:08:55 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
Aitas suurest hädast välja, ostsin temalt läppari laadija. Äri kiire ja korralik ning hinnadki mõistlikud.
Soovitan soojalt kasutajaga hqs asju ajada. |
teema: Muutmis ajalugu |
Kernel
vastuseid: 5
vaadatud: 1772
|
foorum: WWW postitatud: 21.04.2009 16:45:28 pealkiri: Muutmis ajalugu |
| INSERT history tabelisse lehe ajaloo salvestamiseks on vägagi mõistlik lahendus. Sama kehtib ka 30+ lahtriga tabeli kohta. Hetkel ei ole piisavalt lähteandmeid, aga võiksid ka proovida oma andmeba ... |
teema: IE ja HTTPS |
Kernel
vastuseid: 4
vaadatud: 1407
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 21.04.2009 16:39:35 pealkiri: IE ja HTTPS |
Kasuta headeris BASE, siis ei pea kõiki linke ümber kirjutama.
Vaata viiteks http://www.w3schools.com/TAGS/tag_base.asp |
teema: Kommenteerimine: mash |
Kernel
vastuseid: 132
vaadatud: 36243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2009 01:42:59 pealkiri: Kommenteerimine: mash |
| Ülimalt positiivne suhtumine ja tegutsemine, soovitan soojalt. |
teema: UML-ga seotud küsimused |
Kernel
vastuseid: 6
vaadatud: 2168
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 23.02.2009 12:41:15 pealkiri: UML-ga seotud küsimused |
Tundub et raamat on küll hea, kuid ei ole kuskilt saadav.
"UML kontsentraat" on täiesti olemas Viru tänava Apollo teisel korrusel. |
teema: KDE 4 |
Kernel
vastuseid: 44
vaadatud: 12263
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 30.01.2008 12:48:43 pealkiri: KDE 4 |
| Endale just uus menüü hakkas peale paaripäevast kasutamist kohutavalt meeldima. Vista developerid proovisid vist millelgi analoogsega hakkama saada, paraku edutult. |
teema: motorola F3 Motofone ultra-low-cost ink-display mobiiltelefon |
Kernel
vastuseid: 124
vaadatud: 44190
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2008 18:42:38 pealkiri: motorola F3 Motofone ultra-low-cost ink-display mobiiltelefon |
| Jah ... lisaksin veel ühe miinusena aku vähese pidavuse - räägin küll suhteliselt palju, aga alla nelja päeva pidamine on minu arvates ilmselgelt liiga vähe |
teema: motorola F3 Motofone ultra-low-cost ink-display mobiiltelefon |
Kernel
vastuseid: 124
vaadatud: 44190
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.12.2007 13:50:11 pealkiri: motorola F3 Motofone ultra-low-cost ink-display mobiiltelefon |
Oman samuti nädalapäevad seda telefoni. Minu jaoks on ideaalne kui välja arvata mõned puudused:
1. Olen hommikuti raske unega, seepärast eelistaksin kui äratuskell heliseks mitte 1 kord vaid n- ... |
teema: Kommenteerimine: SilverGT |
Kernel
vastuseid: 63
vaadatud: 20628
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2007 20:41:14 pealkiri: Kommenteerimine: SilverGT |
Äri kiire ja korralik  |
teema: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
Kernel
vastuseid: 2003
vaadatud: 715756
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 07.09.2007 18:06:55 pealkiri: kõige hullemad firmade kodulehed siia! |
India disain:
http://www.kathmandu.ee/ |
teema: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2) |
Kernel
vastuseid: 313
vaadatud: 62812
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.09.2007 13:56:49 pealkiri: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2) |
15,4" 1280x800 16:9
On ikka vä? 1280:800=1,6=16:10
Parandan: 1200x800 |
teema: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2) |
Kernel
vastuseid: 313
vaadatud: 62812
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.09.2007 12:55:13 pealkiri: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2) |
Desktopil: 19" 1280x1024 dual ehk siis kahe monitori peale kokku 2560x1024
Läpparil: 15,4" 1280x800 16:9 |
teema: erinevad rate`d |
Kernel
vastuseid: 271
vaadatud: 71693
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.09.2007 20:46:15 pealkiri: erinevad rate`d |
Vahelduseks midagi viisakamat:
http://www.ratemybunny.com |
teema: Sony Ericsson T650i |
Kernel
vastuseid: 57
vaadatud: 12338
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.09.2007 20:28:55 pealkiri: Sony Ericsson T650i |
| Vastupidiselt paljudele eelkirjutatatele näeb see telefon minu arvates just väga sheff välja. |
teema: Windows Vista vs. Windows XP |
Kernel
vastuseid: 2398
vaadatud: 413484
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.09.2007 14:30:18 pealkiri: Windows Vista vs. Windows XP |
Raudselt XP.
Võibolla on valesti konfitud aga vähemalt minu läpparis jookseb see kohutavalt uimaselt (Vista skoor 4.0)
Pisut oli abi Aero, UAC jms. mahakruttimisest, aga vähemalt minu arvat ... |
teema: Milline protsessor su lauarvutis? |
Kernel
vastuseid: 103
vaadatud: 24263
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.08.2007 14:38:56 pealkiri: Milline protsessor su lauarvutis? |
C2Duo E7650
Intelil juba järgmise põlvkonna 45nm prose väljas?
Panin jah natuke pange, E6750 on kahjuks  |
| |