Avaleht
otsing leidis 71 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: yerba
Karlip

vastuseid: 1223
vaadatud: 187406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2020 18:06:04   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Ostsin videokaardi, kõik ok
  teema: Kommenteerimine: commer
Karlip

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2017 14:16:16   pealkiri: Kommenteerimine: commer
Ostsin mälud. Kõik tibens tobens.
  teema: Kommenteerimine: parksa
Karlip

vastuseid: 48
vaadatud: 11472

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2017 18:46:38   pealkiri: Kommenteerimine: parksa
Müüs protsessori. Kõik OK!
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.05.2014 19:47:23   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
, Päris nii ei saa öelda, et SCS neid üldse ei aidanud MP tegemisel. Aga loodame, et MP käima tõmbamine paneb SCS ka selle suunas kiiremini tegutsema icon_smile.gif

Sul on õigus, osad ETS2-e tegijad on/o ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2014 18:04:00   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kas kellelgi siin foorumis on ETS2 steamis, aga pole Going East! DLC-d?

Mul on ETS2, Going East! DLC-d pole.

Kahjuks keegi jõudis sinust ette. DLC ära antud!
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2014 17:10:16   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kas kellelgi siin foorumis on ETS2 steamis, aga pole Going East! DLC-d?
  teema: Kommenteerimine: bluesglues
Karlip

vastuseid: 14
vaadatud: 4661

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.03.2014 16:38:41   pealkiri: Kommenteerimine: bluesglues
Ilusti tegi ettemaksu ja kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: TXX
Karlip

vastuseid: 90
vaadatud: 21046

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2014 23:00:53   pealkiri: Kommenteerimine: TXX
Ostis graafikakaardi! Kõik hea!
  teema: Scania Truck Driving Simulator
Karlip

vastuseid: 25
vaadatud: 7274

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.02.2014 21:55:50   pealkiri: Scania Truck Driving Simulator
Scania TDS on nüüd saadaval ka Steamis, ja praegu veel -10%.

http://store.steampowered.com/app/258760/

Nautige! Kes siis mänginud pole, siis see mäng on ETS2-ele eelnenud mäng, mis sisaldab ...
  teema: Kommenteerimine: Joss50
Karlip

vastuseid: 11
vaadatud: 4156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2013 18:42:52   pealkiri: Kommenteerimine: Joss50
Ostis Geforce 210 - kõik tipp-topp.
  teema: Kommenteerimine: OlenHea
Karlip

vastuseid: 10
vaadatud: 3762

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2013 16:03:44   pealkiri: Kommenteerimine: OlenHea
Müüs 2x2gb mälud + GPU - kõik korras & töötab väga hästi.

Pakendi juures oli ka natuke vaeva nähtud. Tubli.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Karlip

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958593

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.12.2013 19:55:42   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Post24 peaks siia alla vist käima, niiet Ida-Viru inimesed, kes pakke kätte pole saanud või pole asukohta kohale jõudnud, siis lugege:

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/ida-virumaal ...
  teema: Arvutitark
Karlip

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435483

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.11.2013 13:56:31   pealkiri: Arvutitark
Ülemisele, et see paistab olevat lihtsalt väike /hiccup/, firma on muidu täitsa hea.
Kirjutan praegu oma kogemusest, kus emaplaat sai halva õnnetuse tõttu lühist ning saatsin tagasi. Siiamaani ...
  teema: Arvutitark
Karlip

vastuseid: 4789
vaadatud: 1435483

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.11.2013 11:34:07   pealkiri: Arvutitark
Tegin komplektostu, aga ei oska praegu kogemust eriti kommenteerida, kuna emaplaat paistab olevat vigane. Homme teen proovi teise toitekaga, võibolla see on eelnevalt kuidagi läbi löönud.

Olen ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Karlip

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.11.2013 18:52:21   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
GTA VC? Peaks olema intro taustal, kus Sonny räägib Tommy-st, asuv ruum.
  teema: WRC 4
Karlip

vastuseid: 57
vaadatud: 14065

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2013 12:06:37   pealkiri: WRC 4

Aga naerma ajavad siin need, kes iga aasta sellelt RBR2 ootavad, saage juba aru et sellest mängust ei saa RBR järglast. Aga CMR ligidale on see jõudmas küll juba icon_cool.gif

Sa oled millestki valest ...
  teema: Richard Burns Rally
Karlip

vastuseid: 2886
vaadatud: 481759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.10.2013 15:46:56   pealkiri: Richard Burns Rally
Vabandan hilise postituse pärast, aga praegu käib Ungari pluginas mul üks turniir. Kõik on oodatud!

RF-ERC

Asukohad: Austria, Läti, Kanaari Saared(Rally Islas Canarias), Portugal, Prantsusm ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.09.2013 15:10:25   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Tere!

Kes ihkab SCS-i uut ittamineku(Going East! DLC) lisa mängule ETS2, siis on selleks nüüd võimalus.
Teen ühe väikese võistluse, kus kaks parimat saavad endale koopia uuest DLC-st.

Ro ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.07.2013 01:38:07   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
millal hakkavad AI veokid sõitma normaalse kiirusega maanteel?

Sellest pole kahjuks juttu tulnud, sest mängu tegijate jaoks on praegu nende kiirus normaalne.

AI-ga selline jutt, et hetkel on ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2013 15:43:36   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
, On see 1.4.8 nüüd viimane update või lähiajal on oodata veel parandusi ? Ei viitsi nagu päris paari päeva tagant kogu aeg uuendada ja pärast mod'e paika sättida icon_smile.gif !

Tulevikus peaks tulem ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2013 18:55:38   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
SCSil kahjuks pole plaane skandinaaviasse minekuks, kuid tegemises on selle jaoks modifikatsioon. Modi tegijad pole SCS-iga seotud.

Kes ei tea, siis vahepeal on avalikust betast välja tulnud ka 1. ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2013 11:14:37   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Nad võiksid ida-euroopa ja skandinaavia kah ära kaardistada. Erite mahe oleks Norra teid läbida.

Kahjuks pole see SCS-iga seotud, kuid hetkel on tegemises Skandinaavia modifikatsioon, kuhu ürit ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.05.2013 16:20:24   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Uute masinatega läheb veel aega. Pole veel beta järkugi jõudnud.

Aga võib kiita uut patchi, mis toob endaga kaasa suurem jagu parandusi ja uusi lisasid. Loodetavasti on patchi väljatulekuks Po ...
  teema: Videokaardi jahutus [Sparkle Geforce GT 430]
Karlip

vastuseid: 0
vaadatud: 2123

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 28.04.2013 23:42:39   pealkiri: Videokaardi jahutus [Sparkle Geforce GT 430]
  teema: Kommenteerimine: lexus2k9
Karlip

vastuseid: 116
vaadatud: 29834

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2013 17:33:30   pealkiri: Kommenteerimine: lexus2k9
Müüs kõvaketta. Vsjo horosho. Kõik hea.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2013 16:39:51   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Uuendage mäng patchile 1.3! Nautige!

Mõned bugfixid on tänu mõningatele kasutajatele siit foorumist, tänud!

Üheks näiteks see garaaži uuendus, kus treiler halvasti veokiga kaasa tuli. Se ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.02.2013 03:05:59   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
See elektripost on järgmises patchis sealt kadunud, teatati juba päris ammu sellest. Ilus masin!
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2013 13:46:24   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kuna siia on päris palju uusi kasutajaid juurde tulnud, siis kordan ennast, et saate mulle saata PS-i kaudu mängude vigasid ning tõlkevigu(eesti keelseid).

Ma ei saa sulle privaatsõnumit saata ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2013 23:02:45   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Mis sa teed nendega?

Vead lähevad peale kontrollimist ühte andmebaasi, mida betatesterid jagavad mängu loojatega.

Tõlked parandan ise.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2013 20:51:59   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kuna siia on päris palju uusi kasutajaid juurde tulnud, siis kordan ennast, et saate mulle saata PS-i kaudu mängude vigasid ning tõlkevigu(eesti keelseid).
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2013 16:50:39   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Keegi on täheldanud sellist bugi, et, kui tööd tehes käruga ja see lahti haakida tänaval ja siis minna rekkaga garaazi juurde, et sellele 3 pealt 5 kohaliseks upgradeda, siis peale upgrade viskab ...
  teema: Richard Burns Rally
Karlip

vastuseid: 2886
vaadatud: 481759

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.01.2013 14:25:19   pealkiri: Richard Burns Rally
Samuti algab ka Rallifoorumi RF-WRC. RF-WRC kuupäevad ei kattu Rbreliga, niiet, kes tahavad, tehke seal sooja!
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2013 22:46:29   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kui ma õieti aru sain, siis peaks varsti uudis tulema uue veokitootja kohta.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2012 18:35:25   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Oleks varem kirjutanud, aga: http://forum.scssoft.com

Kui leiate bug-e, või tahate midagi muud jagada, laske käia!
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2012 18:10:22   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Tänud kõigile, kes hääletasid ETS2he poolt Steam Greenlightis!

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=93066271
  teema: Live For Speed S2
Karlip

vastuseid: 1292
vaadatud: 257139

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.12.2012 12:10:00   pealkiri: Live For Speed S2
Üle pika aja uus update, 0.6E.

http://www.lfs.net/?page=patch_6e
  teema: Infestation: Survivor Stories
Karlip

vastuseid: 272
vaadatud: 50704

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2012 15:45:46   pealkiri: Infestation: Survivor Stories
Kui kellelgi guest passi anda on siis saatke üks minu poole teele. Võin mängida ka koos kellegagi üle mumble/teamspeaki.
Tänan.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2012 01:52:36   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
, kas ühte võtit saab siis kasutada mitu korda?

Minu andmetel saab.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2012 21:29:13   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
* new gearboxes for each truck
No ei leia kohta, kust saaks uut käigukasti osta... või mis selle all mõeldakse ?!

Käigukastid tehti natuke ümber, ehk reaalsemaks.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2012 22:32:52   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Peaks sisaldama ka siit foorumist osade poolt ettekantud tõlkevigade parandusi.

Nautige! icon_wink.gif
  teema: Grand Theft Auto V
Karlip

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814702

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2012 19:01:00   pealkiri: Grand Theft Auto V
Trailer 2 on Live.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.11.2012 22:25:53   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Millegipärast pole ühtegi koormat vedada,kas see on normaalne?
Tase 11

Natuke aega tagasi oli SCSi blogis üks Küsimused ja Vastused, kus oli kirjas, et kui kõik koormaveod on kadunud, võib s ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2012 21:19:35   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Ma olen kuulnud, et võtab rekka omale ja mäng läbi icon_biggrin.gif

Hehe, muidu õige aga mäng läbi ei saa. Sul on veel võimalus uuesti kiirreise teha ja võlg tagasi maksta vaikselt.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2012 20:53:39   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Oleks ekraanile ka võinud mõelda siis palju parem.

Väike fännivideoke ka siia juurde, kuidas TrackIR töötab ETS2-ga.

  teema: Kommenteerimine: Daedroth
Karlip

vastuseid: 10
vaadatud: 6182

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2012 12:49:01   pealkiri: Kommenteerimine: Daedroth
Müüs Protsessori. Kõik oli korras! Tänan.
  teema: Kommenteerimine: Pyromaniac
Karlip

vastuseid: 117
vaadatud: 29350

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.10.2012 12:48:22   pealkiri: Kommenteerimine: Pyromaniac
Müüs emaplaadi. Kõik korras.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2012 20:58:28   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
IRW, praegu ühes kurvis tuli AI oma Mersuga millel see autovedaja käru taga külg ees kurvis nii et ma sain käruga pihta ja autol 4% damage ja plus ma sain 400€ trahvi, ja krt see trahvi värk tu ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2012 20:08:23   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Vabandan, et pole vastanud, arvuti otsustas üles öelda ning käib selline trall.

Aga saatke mulle PS-i suuremad bugid/glitchid, nagu ikka, salvestan need endale eraldi.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2012 23:32:42   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kuidas see juhtus? Kui mängu pole modifitseeritud siis oleks hea kui ütleksid, kuidas, kus jne.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Karlip

vastuseid: 4132
vaadatud: 960737

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2012 19:59:53   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
, Pole otseselt kontrollinud, kui alati, kui ma punase foori alt gaasiga läbi lähen, siis trahvi ei saa. Ehk kui sa pidurdad või võtad näpu gaasilt maha (W) ning siis punase alt läbi lähed, sii ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.