|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: yerba |
Karlip
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2020 18:06:04 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
| Ostsin videokaardi, kõik ok |
teema: Kommenteerimine: commer |
Karlip
vastuseid: 927
vaadatud: 257723
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2017 14:16:16 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
| Ostsin mälud. Kõik tibens tobens. |
teema: Kommenteerimine: parksa |
Karlip
vastuseid: 48
vaadatud: 11472
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2017 18:46:38 pealkiri: Kommenteerimine: parksa |
| Müüs protsessori. Kõik OK! |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.05.2014 19:47:23 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
, Päris nii ei saa öelda, et SCS neid üldse ei aidanud MP tegemisel. Aga loodame, et MP käima tõmbamine paneb SCS ka selle suunas kiiremini tegutsema
Sul on õigus, osad ETS2-e tegijad on/o ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2014 18:04:00 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Kas kellelgi siin foorumis on ETS2 steamis, aga pole Going East! DLC-d?
Mul on ETS2, Going East! DLC-d pole.
Kahjuks keegi jõudis sinust ette. DLC ära antud! |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2014 17:10:16 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Kas kellelgi siin foorumis on ETS2 steamis, aga pole Going East! DLC-d? |
teema: Kommenteerimine: bluesglues |
Karlip
vastuseid: 14
vaadatud: 4661
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2014 16:38:41 pealkiri: Kommenteerimine: bluesglues |
| Ilusti tegi ettemaksu ja kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: TXX |
Karlip
vastuseid: 90
vaadatud: 21046
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2014 23:00:53 pealkiri: Kommenteerimine: TXX |
| Ostis graafikakaardi! Kõik hea! |
teema: Scania Truck Driving Simulator |
Karlip
vastuseid: 25
vaadatud: 7274
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.02.2014 21:55:50 pealkiri: Scania Truck Driving Simulator |
Scania TDS on nüüd saadaval ka Steamis, ja praegu veel -10%.
http://store.steampowered.com/app/258760/
Nautige! Kes siis mänginud pole, siis see mäng on ETS2-ele eelnenud mäng, mis sisaldab ... |
teema: Kommenteerimine: Joss50 |
Karlip
vastuseid: 11
vaadatud: 4156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2013 18:42:52 pealkiri: Kommenteerimine: Joss50 |
| Ostis Geforce 210 - kõik tipp-topp. |
teema: Kommenteerimine: OlenHea |
Karlip
vastuseid: 10
vaadatud: 3762
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2013 16:03:44 pealkiri: Kommenteerimine: OlenHea |
Müüs 2x2gb mälud + GPU - kõik korras & töötab väga hästi.
Pakendi juures oli ka natuke vaeva nähtud. Tubli. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Karlip
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958593
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.12.2013 19:55:42 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Post24 peaks siia alla vist käima, niiet Ida-Viru inimesed, kes pakke kätte pole saanud või pole asukohta kohale jõudnud, siis lugege:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/ida-virumaal ... |
teema: Arvutitark |
Karlip
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435483
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.11.2013 13:56:31 pealkiri: Arvutitark |
Ülemisele, et see paistab olevat lihtsalt väike /hiccup/, firma on muidu täitsa hea.
Kirjutan praegu oma kogemusest, kus emaplaat sai halva õnnetuse tõttu lühist ning saatsin tagasi. Siiamaani ... |
teema: Arvutitark |
Karlip
vastuseid: 4789
vaadatud: 1435483
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.11.2013 11:34:07 pealkiri: Arvutitark |
Tegin komplektostu, aga ei oska praegu kogemust eriti kommenteerida, kuna emaplaat paistab olevat vigane. Homme teen proovi teise toitekaga, võibolla see on eelnevalt kuidagi läbi löönud.
Olen ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Karlip
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552610
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.11.2013 18:52:21 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| GTA VC? Peaks olema intro taustal, kus Sonny räägib Tommy-st, asuv ruum. |
teema: WRC 4 |
Karlip
vastuseid: 57
vaadatud: 14065
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.10.2013 12:06:37 pealkiri: WRC 4 |
Aga naerma ajavad siin need, kes iga aasta sellelt RBR2 ootavad, saage juba aru et sellest mängust ei saa RBR järglast. Aga CMR ligidale on see jõudmas küll juba
Sa oled millestki valest ... |
teema: Richard Burns Rally |
Karlip
vastuseid: 2886
vaadatud: 481759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.10.2013 15:46:56 pealkiri: Richard Burns Rally |
Vabandan hilise postituse pärast, aga praegu käib Ungari pluginas mul üks turniir. Kõik on oodatud!
RF-ERC
Asukohad: Austria, Läti, Kanaari Saared(Rally Islas Canarias), Portugal, Prantsusm ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.09.2013 15:10:25 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Tere!
Kes ihkab SCS-i uut ittamineku(Going East! DLC) lisa mängule ETS2, siis on selleks nüüd võimalus.
Teen ühe väikese võistluse, kus kaks parimat saavad endale koopia uuest DLC-st.
Ro ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.07.2013 01:38:07 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
millal hakkavad AI veokid sõitma normaalse kiirusega maanteel?
Sellest pole kahjuks juttu tulnud, sest mängu tegijate jaoks on praegu nende kiirus normaalne.
AI-ga selline jutt, et hetkel on ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2013 15:43:36 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
, On see 1.4.8 nüüd viimane update või lähiajal on oodata veel parandusi ? Ei viitsi nagu päris paari päeva tagant kogu aeg uuendada ja pärast mod'e paika sättida !
Tulevikus peaks tulem ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2013 18:55:38 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
SCSil kahjuks pole plaane skandinaaviasse minekuks, kuid tegemises on selle jaoks modifikatsioon. Modi tegijad pole SCS-iga seotud.
Kes ei tea, siis vahepeal on avalikust betast välja tulnud ka 1. ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2013 11:14:37 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Nad võiksid ida-euroopa ja skandinaavia kah ära kaardistada. Erite mahe oleks Norra teid läbida.
Kahjuks pole see SCS-iga seotud, kuid hetkel on tegemises Skandinaavia modifikatsioon, kuhu ürit ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.05.2013 16:20:24 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Uute masinatega läheb veel aega. Pole veel beta järkugi jõudnud.
Aga võib kiita uut patchi, mis toob endaga kaasa suurem jagu parandusi ja uusi lisasid. Loodetavasti on patchi väljatulekuks Po ... |
teema: Videokaardi jahutus [Sparkle Geforce GT 430] |
Karlip
vastuseid: 0
vaadatud: 2123
|
foorum: Jahutus postitatud: 28.04.2013 23:42:39 pealkiri: Videokaardi jahutus [Sparkle Geforce GT 430] |
|
teema: Kommenteerimine: lexus2k9 |
Karlip
vastuseid: 116
vaadatud: 29834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2013 17:33:30 pealkiri: Kommenteerimine: lexus2k9 |
| Müüs kõvaketta. Vsjo horosho. Kõik hea. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2013 16:39:51 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Uuendage mäng patchile 1.3! Nautige!
Mõned bugfixid on tänu mõningatele kasutajatele siit foorumist, tänud!
Üheks näiteks see garaaži uuendus, kus treiler halvasti veokiga kaasa tuli. Se ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2013 03:05:59 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| See elektripost on järgmises patchis sealt kadunud, teatati juba päris ammu sellest. Ilus masin! |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2013 13:46:24 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Kuna siia on päris palju uusi kasutajaid juurde tulnud, siis kordan ennast, et saate mulle saata PS-i kaudu mängude vigasid ning tõlkevigu(eesti keelseid).
Ma ei saa sulle privaatsõnumit saata ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2013 23:02:45 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Mis sa teed nendega?
Vead lähevad peale kontrollimist ühte andmebaasi, mida betatesterid jagavad mängu loojatega.
Tõlked parandan ise. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2013 20:51:59 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Kuna siia on päris palju uusi kasutajaid juurde tulnud, siis kordan ennast, et saate mulle saata PS-i kaudu mängude vigasid ning tõlkevigu(eesti keelseid). |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2013 16:50:39 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Keegi on täheldanud sellist bugi, et, kui tööd tehes käruga ja see lahti haakida tänaval ja siis minna rekkaga garaazi juurde, et sellele 3 pealt 5 kohaliseks upgradeda, siis peale upgrade viskab ... |
teema: Richard Burns Rally |
Karlip
vastuseid: 2886
vaadatud: 481759
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2013 14:25:19 pealkiri: Richard Burns Rally |
| Samuti algab ka Rallifoorumi RF-WRC. RF-WRC kuupäevad ei kattu Rbreliga, niiet, kes tahavad, tehke seal sooja! |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2013 22:46:29 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Kui ma õieti aru sain, siis peaks varsti uudis tulema uue veokitootja kohta. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2012 18:35:25 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Oleks varem kirjutanud, aga: http://forum.scssoft.com
Kui leiate bug-e, või tahate midagi muud jagada, laske käia! |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2012 18:10:22 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Tänud kõigile, kes hääletasid ETS2he poolt Steam Greenlightis!
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=93066271 |
teema: Live For Speed S2 |
Karlip
vastuseid: 1292
vaadatud: 257139
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.12.2012 12:10:00 pealkiri: Live For Speed S2 |
Üle pika aja uus update, 0.6E.
http://www.lfs.net/?page=patch_6e |
teema: Infestation: Survivor Stories |
Karlip
vastuseid: 272
vaadatud: 50704
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2012 15:45:46 pealkiri: Infestation: Survivor Stories |
Kui kellelgi guest passi anda on siis saatke üks minu poole teele. Võin mängida ka koos kellegagi üle mumble/teamspeaki.
Tänan. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2012 01:52:36 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
, kas ühte võtit saab siis kasutada mitu korda?
Minu andmetel saab. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2012 21:29:13 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
* new gearboxes for each truck
No ei leia kohta, kust saaks uut käigukasti osta... või mis selle all mõeldakse ?!
Käigukastid tehti natuke ümber, ehk reaalsemaks. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2012 22:32:52 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Peaks sisaldama ka siit foorumist osade poolt ettekantud tõlkevigade parandusi.
Nautige!  |
teema: Grand Theft Auto V |
Karlip
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814702
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2012 19:01:00 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Trailer 2 on Live. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.11.2012 22:25:53 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Millegipärast pole ühtegi koormat vedada,kas see on normaalne?
Tase 11
Natuke aega tagasi oli SCSi blogis üks Küsimused ja Vastused, kus oli kirjas, et kui kõik koormaveod on kadunud, võib s ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2012 21:19:35 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Ma olen kuulnud, et võtab rekka omale ja mäng läbi
Hehe, muidu õige aga mäng läbi ei saa. Sul on veel võimalus uuesti kiirreise teha ja võlg tagasi maksta vaikselt. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2012 20:53:39 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Oleks ekraanile ka võinud mõelda siis palju parem.
Väike fännivideoke ka siia juurde, kuidas TrackIR töötab ETS2-ga.
|
teema: Kommenteerimine: Daedroth |
Karlip
vastuseid: 10
vaadatud: 6182
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2012 12:49:01 pealkiri: Kommenteerimine: Daedroth |
| Müüs Protsessori. Kõik oli korras! Tänan. |
teema: Kommenteerimine: Pyromaniac |
Karlip
vastuseid: 117
vaadatud: 29350
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.10.2012 12:48:22 pealkiri: Kommenteerimine: Pyromaniac |
| Müüs emaplaadi. Kõik korras. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2012 20:58:28 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| IRW, praegu ühes kurvis tuli AI oma Mersuga millel see autovedaja käru taga külg ees kurvis nii et ma sain käruga pihta ja autol 4% damage ja plus ma sain 400€ trahvi, ja krt see trahvi värk tu ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2012 20:08:23 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Vabandan, et pole vastanud, arvuti otsustas üles öelda ning käib selline trall.
Aga saatke mulle PS-i suuremad bugid/glitchid, nagu ikka, salvestan need endale eraldi. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2012 23:32:42 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Kuidas see juhtus? Kui mängu pole modifitseeritud siis oleks hea kui ütleksid, kuidas, kus jne. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Karlip
vastuseid: 4132
vaadatud: 960737
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2012 19:59:53 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| , Pole otseselt kontrollinud, kui alati, kui ma punase foori alt gaasiga läbi lähen, siis trahvi ei saa. Ehk kui sa pidurdad või võtad näpu gaasilt maha (W) ning siis punase alt läbi lähed, sii ... |
| |