|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: hkurujo88r |
Kapitan
vastuseid: 125
vaadatud: 48676
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2022 18:38:31 pealkiri: Kommenteerimine: hkurujo88r |
Ostsis telefoni  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kapitan
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914978
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.02.2021 02:33:50 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kui ma tahaks osta CECHB01 PS3 endale. Kust oleks mõistlik otsida? Ei viitsi ehku peale minna sest need suht kallid Ja oleks oleks parem kui brand new. |
teema: Kommenteerimine: laurx |
Kapitan
vastuseid: 1155
vaadatud: 368106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2018 13:40:45 pealkiri: + |
| Meeldiv diil! |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Kapitan
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2018 09:22:52 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
Vihje: see väike must plekk peaks obv ära reetma.
https://www.upload.ee/image/8363649/123.jpg |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Kapitan
vastuseid: 2741
vaadatud: 851981
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 07.01.2018 00:17:50 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
| Kui teeks eksperimendi. Võtan sisetunde järgi coinmarketcapist 10 uut coini mis alles turule tulnud ja ostan igat coini näiteks 10$ eest. Lihtsalt huvi pärast. Hoian 365 päeva ja siis ferrari ja ... |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Kapitan
vastuseid: 2741
vaadatud: 851981
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 16.08.2017 14:45:03 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
| Sellise kasvuga pole mõne aasta pärast 100k per coin ka enam ulme. |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
Kapitan
vastuseid: 367
vaadatud: 110610
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2017 14:14:39 pealkiri: Kõik ok, hea tehing! |
| Kõik ok, hea tehing! |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Kapitan
vastuseid: 2741
vaadatud: 851981
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 08.05.2017 10:50:46 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Oh jummel ja ma arvasin, et rong on läinud kui BTC 100€ peal oli.  |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Kapitan
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2017 09:23:02 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Prime on samasugune togglefest nüüdseks juba jah. Päris kõva on MM-is mängida, selline rahulik, vastastiimis keegi lasta ei oska, 13-2 seisul õpivad järsku sihtimise ja värgid ära ja lõpuks ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Kapitan
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2017 08:11:35 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Prime on samasugune togglefest nüüdseks juba jah. Päris kõva on MM-is mängida, selline rahulik, vastastiimis keegi lasta ei oska, 13-2 seisul õpivad järsku sihtimise ja värgid ära ja lõpuks ... |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Kapitan
vastuseid: 2741
vaadatud: 851981
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 09.04.2017 20:55:23 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
| Targem lihtsalt hoida. Eriti BTC. Kui 100USD oli hind siis mõtlesin et nüüd on küll lagi. Kui 500USD täis siis sama mõte no kohe lendab mull puruks. Arvan, et pole ka praegu hilja investeerida. ... |
teema: Quake Champions |
Kapitan
vastuseid: 174
vaadatud: 58245
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2017 00:34:19 pealkiri: Quake Champions |
Nujah ootame näeme.  |
teema: Quake Champions |
Kapitan
vastuseid: 174
vaadatud: 58245
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.04.2017 13:23:52 pealkiri: Quake Champions |
| Ma ainult Quake 2 mänginud. 1 ja 3 ja 4 osa ülivähe. |
teema: Quake Champions |
Kapitan
vastuseid: 174
vaadatud: 58245
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.04.2017 11:25:36 pealkiri: Quake Champions |
Lahe mingid Warlockid ja Wizardid lendavad ringi.
Eelmiste Quakedega seob vist ainult nimi. Järjekordne Overwatch kloon. |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
Kapitan
vastuseid: 367
vaadatud: 110610
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2017 09:33:08 pealkiri: Sujus! |
Sujus!  |
teema: Day of Defeat Source |
Kapitan
vastuseid: 287
vaadatud: 67017
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.03.2017 21:45:39 pealkiri: Day of Defeat Source |
sain kah oma debeetkaardiga preorderida
kõik siis 26. sept DoD'sse
Kuidas siis mäng meeldis? |
teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Kapitan
vastuseid: 3379
vaadatud: 982986
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 04.03.2017 12:10:04 pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus) |
Elisa "tasemel" klienditeenindus
Ostsin Elisa kõnekaardi, et internetti kasutada. Laadisin kaardile 5€, et võtta 2mbit allalaadimisega pakett 15gb mahuga. Saatsin sõnumi NET30 15300 ja sain ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Kapitan
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.02.2017 20:26:14 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Tehke järgi noobid
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kt40OS3_l30[/youtube] |
teema: Battlefield 1 |
Kapitan
vastuseid: 2839
vaadatud: 720038
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2017 10:20:17 pealkiri: Battlefield 1 |
Ai kui ilusad need BF2 medalid ja märgid ikka olid Nende omandamisel oli ikka tunne, et olid midagi saavutanud.
Kas BF1-s pole siis medaleid või? On ikka, ja nii mõnigi neist on vägagi tõ ... |
teema: Half-Life 3 spekulatsioonid |
Kapitan
vastuseid: 87
vaadatud: 36399
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2017 23:59:12 pealkiri: Half-Life 3 spekulatsioonid |
Gabe rääkis ennast auku:
https://www.reddit.com/r/HalfLife/comments/5uy29j/did_newell_just_say_one_of_the_three_vr_games_is/ |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Kapitan
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.02.2017 12:25:52 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Ma arvan, et tüübil lihtsalt joppas. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Kapitan
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.02.2017 11:54:39 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/5u9itb/how_fast_is_a_random_player_inspired_by_device/
Isegi aeg-ajalt nii lakkinud. Nothing special. Saaks rohkem kui nädalas korra mängida siis ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Kapitan
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286728
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.02.2017 00:27:02 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Küsiks tagasihoidlikult, et milline see hea 4G väliantenn on, mida masti pihta sihtida, soovitage konkreetset mudelit või viidet poodi.
Kõige sobivam oleks 90cm diameetriga plekist pesukauss. S ... |
teema: Kaablineti ülemvõim on "purustatud": A. Telstra: 1Gbit/s kiirusega kommertsvõrk, B. Netgear: 1Gbit/s kiirusega mod |
Kapitan
vastuseid: 17
vaadatud: 9060
|
foorum: Uudisvihjed postitatud: 10.02.2017 12:28:17 pealkiri: Kaablineti ülemvõim on "purustatud": A. Telstra: 1Gbit/s kiirusega kommertsvõrk, B. Netgear: 1Gbit/s kiirusega mod |
| Sa peaksid oma mingisuguse liikumise tegema kui hingega nii asja juures. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Kapitan
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2017 20:48:27 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| See aasta sain ainult 25 Dragon Löör- Sitt aasta ühesõnaga. |
teema: Half-Life 3 spekulatsioonid |
Kapitan
vastuseid: 87
vaadatud: 36399
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2017 16:46:13 pealkiri: Half-Life 3 spekulatsioonid |
| HL3 confirmed: https://www.reddit.com/r/The_Gaben/comments/5olhj4/hi_im_gabe_newell_ama/dck9qhl/?context=3 |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Kapitan
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2017 22:12:28 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| Gabeni AMA täna öösel kell 1: https://www.reddit.com/r/The_Gaben/ |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Kapitan
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286728
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.01.2017 22:52:25 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Pärnu kesklinn
Selliseid droppe enne pole olnud. Viimased paar nädalat jukerdab. Kõik sätted vaikimisi peal. Peab vist liidese lahti lööma ja sagedusi nokkima veits?
http://www.speedt ... |
teema: Kommenteerimine: Mytant |
Kapitan
vastuseid: 354
vaadatud: 77114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2017 16:47:34 pealkiri: Ostis kinkekaardi. 5+ (y) |
Ostis kinkekaardi. 5+  |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Kapitan
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.01.2017 10:31:15 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
kellelgi veel esinenud sellist anomaaliat, et sisse logimisel on Steam'i kliendi kasutajaliidese keel venekeelne? Eile kinni pannes oli veel ingliskeelne.
Suurt häda sellest muidugi ei tekkinud, sai ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Kapitan
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.01.2017 14:59:58 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Ma ise mängin 100x100 resoga UHD ekraani peal. FPS, mis peamine, on 50000 ja terve ekraan ongi ainult üks hitbox. Sihtima põhimõtteliselt ei pea ja vastased arvavad et mängid cheadiga.  |
teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Kapitan
vastuseid: 15977
vaadatud: 3376125
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.01.2017 01:15:07 pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu |
Kunagi räägiti, et ka 4core/8threadi on overkill
No siin foorumis ohiti haigeks ennast paar aastat tagasi, et kõik mis üle 4GB on arvutipedede värk kellel pole elu. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Kapitan
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2017 14:55:23 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Prod mängivadki 320x240 ja 5000fps.  |
teema: Kommenteerimine: cdrom |
Kapitan
vastuseid: 313
vaadatud: 103167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2016 01:40:27 pealkiri: Ostis kinkekaardid! |
Ostis kinkekaardid! Sujus kiiresti  |
teema: Huawei Y 6 II (Android 6.0) probleem asukohateenustega |
Kapitan
vastuseid: 4
vaadatud: 2794
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.12.2016 11:13:48 pealkiri: Huawei Y 6 II (Android 6.0) probleem asukohateenustega |
| wat |
teema: Pangamaksed muutuvad ülikiireks |
Kapitan
vastuseid: 15
vaadatud: 6418
|
foorum: Varia postitatud: 07.12.2016 01:50:28 pealkiri: Pangamaksed muutuvad ülikiireks |
Oii see oleks hää. Kuna päevas vaja teinekord 10+ ülekannet läbi viia siis see oleks suur pluss ja ajavõit.  |
teema: Kommenteerimine: AllanK20 |
Kapitan
vastuseid: 132
vaadatud: 62196
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2016 17:03:32 pealkiri: Ostsin PS3 |
Ostsin PS3  |
teema: ERR-i kanalid järgmisi olümpiamänge ei näita |
Kapitan
vastuseid: 91
vaadatud: 27428
|
foorum: Varia postitatud: 28.11.2016 23:55:31 pealkiri: ERR-i kanalid järgmisi olümpiamänge ei näita |
Pseudoprobleem. Näeme ju Rootsi, Taani, Norra, Soome riiklikku televisiooni sama edukalt enda maa pinnal. Enam ei pea reformvoodit akna peale panema, et Somme vaadata  |
teema: My Summer Car |
Kapitan
vastuseid: 339
vaadatud: 159360
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2016 17:13:33 pealkiri: My Summer Car |
Proovisin ka korra. Jäin sinna sinisesse kaubikusse kinni pea läbi katuse ja kuses sama aeg armatuurile WTF näpp püsti   Jätsin sinna paika hetkel  |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Kapitan
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2016 18:04:55 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Njah. Uue kontoga sain kohe MG1. Vana kontoga vibreerisin Silveri ja Gn1 vahel. Legit värk need rankid. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Kapitan
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997735
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.11.2016 21:53:36 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
INB4 kui hakatakse tavalise PS4 peal mänge meelega alla igasugust arvestust jooksutama, et Pro müüginumbreid tõsta.  |
teema: Diablo III |
Kapitan
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540555
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.11.2016 01:53:22 pealkiri: Diablo III |
| Uues PTRis ka D1 levelid sees. |
teema: Diablo III |
Kapitan
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540555
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2016 10:56:39 pealkiri: Diablo III |
ma ei imesta kui peamegi 10aastat järgmist ootama
Why not? Kui tuleb korralik mäng. Kiiret kuskile või miski surmahaigus kallal? |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Kapitan
vastuseid: 2741
vaadatud: 851981
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 02.11.2016 12:42:07 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
| Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lam ... |
teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
Kapitan
vastuseid: 2741
vaadatud: 851981
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 02.11.2016 12:38:40 pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu |
| Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lam ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Kapitan
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2016 15:42:48 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Faceiti mänge näitab ka et oled competitives minu arust. |
teema: Battlefield 1 |
Kapitan
vastuseid: 2839
vaadatud: 720038
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2016 17:58:09 pealkiri: Battlefield 1 |
| Ja 2 aastat tagasi rääkisid samad inimesed, et üle 4GB rami on overkill ja 2GB videomälu jätkub aastateks. |
teema: Täpselt sihitud küberrünnak võttis äsja "maha" suure osa internetist |
Kapitan
vastuseid: 31
vaadatud: 14515
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 22.10.2016 21:49:17 pealkiri: Täpselt sihitud küberrünnak võttis äsja "maha" suure osa internetist |
Ma mõtlesin ka et mis nüüd siis. Kuid nüüd tuleb kõik välja mis tegelikult oli. Oh neid häkkereid küll.
Vaata tänast kell 21:00 AK oodiste algust
Saad teada, et toimus netti ühendatud "ko ... |
teema: Täpselt sihitud küberrünnak võttis äsja "maha" suure osa internetist |
Kapitan
vastuseid: 31
vaadatud: 14515
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 22.10.2016 18:56:41 pealkiri: Täpselt sihitud küberrünnak võttis äsja "maha" suure osa internetist |
| Ma mõtlesin ka et mis nüüd siis. Kuid nüüd tuleb kõik välja mis tegelikult oli. Oh neid häkkereid küll. |
teema: Samsung kutsub kõiki Note7 kasutajaid seadmeid tagastama |
Kapitan
vastuseid: 54
vaadatud: 19163
|
foorum: Pressiteated postitatud: 11.10.2016 16:02:02 pealkiri: Samsung kutsub kõiki Note7 kasutajaid seadmeid tagastama |
Ehk enam ei hoita akude pealt kokku Väike õppetund mitte ainult Samsungile. |
| |