Avaleht
otsing leidis 826 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: hkurujo88r
Kapitan

vastuseid: 125
vaadatud: 48676

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2022 18:38:31   pealkiri: Kommenteerimine: hkurujo88r
Ostsis telefoni thumbs_up.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kapitan

vastuseid: 21795
vaadatud: 3914978

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.02.2021 02:33:50   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kui ma tahaks osta CECHB01 PS3 endale. Kust oleks mõistlik otsida? Ei viitsi ehku peale minna sest need suht kallid icon_biggrin.gif Ja oleks oleks parem kui brand new.
  teema: Kommenteerimine: laurx
Kapitan

vastuseid: 1155
vaadatud: 368106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2018 13:40:45   pealkiri: +
Meeldiv diil!
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Kapitan

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552556

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2018 09:22:52   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Vihje: see väike must plekk peaks obv ära reetma.

https://www.upload.ee/image/8363649/123.jpg
  teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Kapitan

vastuseid: 2741
vaadatud: 851981

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 07.01.2018 00:17:50   pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Kui teeks eksperimendi. Võtan sisetunde järgi coinmarketcapist 10 uut coini mis alles turule tulnud ja ostan igat coini näiteks 10$ eest. Lihtsalt huvi pärast. Hoian 365 päeva ja siis ferrari ja ...
  teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Kapitan

vastuseid: 2741
vaadatud: 851981

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 16.08.2017 14:45:03   pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Sellise kasvuga pole mõne aasta pärast 100k per coin ka enam ulme.
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
Kapitan

vastuseid: 367
vaadatud: 110610

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2017 14:14:39   pealkiri: Kõik ok, hea tehing!
Kõik ok, hea tehing!
  teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Kapitan

vastuseid: 2741
vaadatud: 851981

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 08.05.2017 10:50:46   pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Oh jummel ja ma arvasin, et rong on läinud kui BTC 100€ peal oli. icon_biggrin.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Kapitan

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2017 09:23:02   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Prime on samasugune togglefest nüüdseks juba jah. Päris kõva on MM-is mängida, selline rahulik, vastastiimis keegi lasta ei oska, 13-2 seisul õpivad järsku sihtimise ja värgid ära ja lõpuks ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Kapitan

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2017 08:11:35   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Prime on samasugune togglefest nüüdseks juba jah. Päris kõva on MM-is mängida, selline rahulik, vastastiimis keegi lasta ei oska, 13-2 seisul õpivad järsku sihtimise ja värgid ära ja lõpuks ...
  teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Kapitan

vastuseid: 2741
vaadatud: 851981

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 09.04.2017 20:55:23   pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Targem lihtsalt hoida. Eriti BTC. Kui 100USD oli hind siis mõtlesin et nüüd on küll lagi. Kui 500USD täis siis sama mõte no kohe lendab mull puruks. Arvan, et pole ka praegu hilja investeerida. ...
  teema: Quake Champions
Kapitan

vastuseid: 174
vaadatud: 58245

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2017 00:34:19   pealkiri: Quake Champions
Nujah ootame näeme. beer_yum.gif
  teema: Quake Champions
Kapitan

vastuseid: 174
vaadatud: 58245

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.04.2017 13:23:52   pealkiri: Quake Champions
Ma ainult Quake 2 mänginud. 1 ja 3 ja 4 osa ülivähe.
  teema: Quake Champions
Kapitan

vastuseid: 174
vaadatud: 58245

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.04.2017 11:25:36   pealkiri: Quake Champions
Lahe mingid Warlockid ja Wizardid lendavad ringi. thumbs_down.gif

Eelmiste Quakedega seob vist ainult nimi. Järjekordne Overwatch kloon.
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
Kapitan

vastuseid: 367
vaadatud: 110610

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2017 09:33:08   pealkiri: Sujus!
Sujus! thumbs_up.gif
  teema: Day of Defeat Source
Kapitan

vastuseid: 287
vaadatud: 67017

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.03.2017 21:45:39   pealkiri: Day of Defeat Source
sain kah oma debeetkaardiga preorderida icon_smile.gif

kõik siis 26. sept DoD'sse icon_biggrin.gif

Kuidas siis mäng meeldis?
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Kapitan

vastuseid: 3379
vaadatud: 982986

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.03.2017 12:10:04   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Elisa "tasemel" klienditeenindus icon_smile.gif

Ostsin Elisa kõnekaardi, et internetti kasutada. Laadisin kaardile 5€, et võtta 2mbit allalaadimisega pakett 15gb mahuga. Saatsin sõnumi NET30 15300 ja sain ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Kapitan

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.02.2017 20:26:14   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Tehke järgi noobid icon_biggrin.gif

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=kt40OS3_l30[/youtube]
  teema: Battlefield 1
Kapitan

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2017 10:20:17   pealkiri: Battlefield 1
Ai kui ilusad need BF2 medalid ja märgid ikka olid thumbs_up.gif Nende omandamisel oli ikka tunne, et olid midagi saavutanud.

Kas BF1-s pole siis medaleid või? On ikka, ja nii mõnigi neist on vägagi tõ ...
  teema: Half-Life 3 spekulatsioonid
Kapitan

vastuseid: 87
vaadatud: 36399

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2017 23:59:12   pealkiri: Half-Life 3 spekulatsioonid
Gabe rääkis ennast auku:

https://www.reddit.com/r/HalfLife/comments/5uy29j/did_newell_just_say_one_of_the_three_vr_games_is/
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Kapitan

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.02.2017 12:25:52   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Ma arvan, et tüübil lihtsalt joppas.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Kapitan

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.02.2017 11:54:39   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/5u9itb/how_fast_is_a_random_player_inspired_by_device/

Isegi aeg-ajalt nii lakkinud. Nothing special. Saaks rohkem kui nädalas korra mängida siis ...
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Kapitan

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286728

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.02.2017 00:27:02   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Küsiks tagasihoidlikult, et milline see hea 4G väliantenn on, mida masti pihta sihtida, soovitage konkreetset mudelit või viidet poodi.

Kõige sobivam oleks 90cm diameetriga plekist pesukauss. S ...
  teema: Kaablineti ülemvõim on "purustatud": A. Telstra: 1Gbit/s kiirusega kommertsvõrk, B. Netgear: 1Gbit/s kiirusega mod
Kapitan

vastuseid: 17
vaadatud: 9060

sõnumfoorum: Uudisvihjed   postitatud: 10.02.2017 12:28:17   pealkiri: Kaablineti ülemvõim on "purustatud": A. Telstra: 1Gbit/s kiirusega kommertsvõrk, B. Netgear: 1Gbit/s kiirusega mod
Sa peaksid oma mingisuguse liikumise tegema kui hingega nii asja juures.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Kapitan

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2017 20:48:27   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
See aasta sain ainult 25 Dragon Löör- Sitt aasta ühesõnaga.
  teema: Half-Life 3 spekulatsioonid
Kapitan

vastuseid: 87
vaadatud: 36399

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2017 16:46:13   pealkiri: Half-Life 3 spekulatsioonid
HL3 confirmed: https://www.reddit.com/r/The_Gaben/comments/5olhj4/hi_im_gabe_newell_ama/dck9qhl/?context=3
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Kapitan

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2017 22:12:28   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Gabeni AMA täna öösel kell 1: https://www.reddit.com/r/The_Gaben/
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Kapitan

vastuseid: 3974
vaadatud: 1286728

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.01.2017 22:52:25   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Pärnu kesklinn thumbs_up.gif

Selliseid droppe enne pole olnud. Viimased paar nädalat jukerdab. Kõik sätted vaikimisi peal. Peab vist liidese lahti lööma ja sagedusi nokkima veits?

http://www.speedt ...
  teema: Kommenteerimine: Mytant
Kapitan

vastuseid: 354
vaadatud: 77114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2017 16:47:34   pealkiri: Ostis kinkekaardi. 5+ (y)
Ostis kinkekaardi. 5+ thumbs_up.gif
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Kapitan

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.01.2017 10:31:15   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
kellelgi veel esinenud sellist anomaaliat, et sisse logimisel on Steam'i kliendi kasutajaliidese keel venekeelne? Eile kinni pannes oli veel ingliskeelne.
Suurt häda sellest muidugi ei tekkinud, sai ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Kapitan

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.01.2017 14:59:58   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Ma ise mängin 100x100 resoga UHD ekraani peal. FPS, mis peamine, on 50000 ja terve ekraan ongi ainult üks hitbox. Sihtima põhimõtteliselt ei pea ja vastased arvavad et mängid cheadiga. thumbs_up.gif
  teema: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Kapitan

vastuseid: 15977
vaadatud: 3376125

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2017 01:15:07   pealkiri: AMD Zen/Ryzen/Threadripper/Epyc arutelu
Kunagi räägiti, et ka 4core/8threadi on overkill icon_lol.gif

No siin foorumis ohiti haigeks ennast paar aastat tagasi, et kõik mis üle 4GB on arvutipedede värk kellel pole elu.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Kapitan

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2017 14:55:23   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Prod mängivadki 320x240 ja 5000fps. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: cdrom
Kapitan

vastuseid: 313
vaadatud: 103167

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2016 01:40:27   pealkiri: Ostis kinkekaardid!
Ostis kinkekaardid! Sujus kiiresti thumbs_up.gif
  teema: Huawei Y 6 II (Android 6.0) probleem asukohateenustega
Kapitan

vastuseid: 4
vaadatud: 2794

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.12.2016 11:13:48   pealkiri: Huawei Y 6 II (Android 6.0) probleem asukohateenustega
wat
  teema: Pangamaksed muutuvad ülikiireks
Kapitan

vastuseid: 15
vaadatud: 6418

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 07.12.2016 01:50:28   pealkiri: Pangamaksed muutuvad ülikiireks
Oii see oleks hää. Kuna päevas vaja teinekord 10+ ülekannet läbi viia siis see oleks suur pluss ja ajavõit. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: AllanK20
Kapitan

vastuseid: 132
vaadatud: 62196

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2016 17:03:32   pealkiri: Ostsin PS3
Ostsin PS3 thumbs_up.gif
  teema: ERR-i kanalid järgmisi olümpiamänge ei näita
Kapitan

vastuseid: 91
vaadatud: 27428

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 28.11.2016 23:55:31   pealkiri: ERR-i kanalid järgmisi olümpiamänge ei näita
Pseudoprobleem. Näeme ju Rootsi, Taani, Norra, Soome riiklikku televisiooni sama edukalt enda maa pinnal. Enam ei pea reformvoodit akna peale panema, et Somme vaadata icon_wink.gif
  teema: My Summer Car
Kapitan

vastuseid: 339
vaadatud: 159360

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2016 17:13:33   pealkiri: My Summer Car
Proovisin ka korra. Jäin sinna sinisesse kaubikusse kinni pea läbi katuse ja kuses sama aeg armatuurile WTF näpp püsti icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif Jätsin sinna paika hetkel icon_biggrin.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Kapitan

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2016 18:04:55   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Njah. Uue kontoga sain kohe MG1. Vana kontoga vibreerisin Silveri ja Gn1 vahel. Legit värk need rankid.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kapitan

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997735

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.11.2016 21:53:36   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
INB4 kui hakatakse tavalise PS4 peal mänge meelega alla igasugust arvestust jooksutama, et Pro müüginumbreid tõsta. beer_yum.gif
  teema: Diablo III
Kapitan

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540555

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.11.2016 01:53:22   pealkiri: Diablo III
Uues PTRis ka D1 levelid sees.
  teema: Diablo III
Kapitan

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540555

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.11.2016 10:56:39   pealkiri: Diablo III
ma ei imesta kui peamegi 10aastat järgmist ootama thumbs_down.gif

Why not? Kui tuleb korralik mäng. Kiiret kuskile või miski surmahaigus kallal?
  teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Kapitan

vastuseid: 2741
vaadatud: 851981

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 02.11.2016 12:42:07   pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lam ...
  teema: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Kapitan

vastuseid: 2741
vaadatud: 851981

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 02.11.2016 12:38:40   pealkiri: Krüptoraha hindade, tasuvuse, vahetuse arutelu
Selline mõte välkus peas. Ütleme, et võtan mingi suvalise uue altcoini ja minin kohe alguses 1 sita kaardiga nii kaua kuni kannatab ja jätan seisma. 2 kuu pärast lähen vaatan hinda ja ostan Lam ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Kapitan

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264712

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2016 15:42:48   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Faceiti mänge näitab ka et oled competitives minu arust.
  teema: Battlefield 1
Kapitan

vastuseid: 2839
vaadatud: 720038

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2016 17:58:09   pealkiri: Battlefield 1
Ja 2 aastat tagasi rääkisid samad inimesed, et üle 4GB rami on overkill ja 2GB videomälu jätkub aastateks.
  teema: Täpselt sihitud küberrünnak võttis äsja "maha" suure osa internetist
Kapitan

vastuseid: 31
vaadatud: 14515

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 22.10.2016 21:49:17   pealkiri: Täpselt sihitud küberrünnak võttis äsja "maha" suure osa internetist
Ma mõtlesin ka et mis nüüd siis. Kuid nüüd tuleb kõik välja mis tegelikult oli. Oh neid häkkereid küll.
Vaata tänast kell 21:00 AK oodiste algust
Saad teada, et toimus netti ühendatud "ko ...
  teema: Täpselt sihitud küberrünnak võttis äsja "maha" suure osa internetist
Kapitan

vastuseid: 31
vaadatud: 14515

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 22.10.2016 18:56:41   pealkiri: Täpselt sihitud küberrünnak võttis äsja "maha" suure osa internetist
Ma mõtlesin ka et mis nüüd siis. Kuid nüüd tuleb kõik välja mis tegelikult oli. Oh neid häkkereid küll.
  teema: Samsung kutsub kõiki Note7 kasutajaid seadmeid tagastama
Kapitan

vastuseid: 54
vaadatud: 19163

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 11.10.2016 16:02:02   pealkiri: Samsung kutsub kõiki Note7 kasutajaid seadmeid tagastama
Ehk enam ei hoita akude pealt kokku icon_smile.gif Väike õppetund mitte ainult Samsungile.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.