|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Diablo III |
Jussu
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2010 11:56:16 pealkiri: Diablo III |
| Minu silmis oleks just äärmiselt veider, kui selline klass nagu Demon Hunter omaks veel abilisena mingit pudulojust. Kõik ei pea olema nagu wow'is. Suurepärane kombinatsioon D2 kahest põnevamast ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.10.2010 17:19:48 pealkiri: World of Warcraft |
Suuremal osal enimkasutatavatel addonidel on 4.0.1 toetavad versioonid väljas. Tegelen ise nende uuendamisega, sest patchi installer alles 50% peal
http://wow.curse.com/downloads/wow-addon ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2010 21:03:14 pealkiri: World of Warcraft |
Woo, 7. detsember on hea päev.
Eksamid umbes selleks ajaks ilusti läbi, ilm kole ja jõuludeni aega.
Sounds perfect. |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.05.2010 15:12:27 pealkiri: World of Warcraft |
| http://thetural.com/catammo/index.php siin kõige varasemalt uued pildid üleval. : ) |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2010 17:55:57 pealkiri: World of Warcraft |
| Heh koosleveldamine jah mõnus. Tegin üleni heirloomides druid hiileri ja leveldan koos sõbra prot-pallyga. Queue on sisuliselt hetkeline ja kui väga retard dps'e ei satu, on antud viis questimises ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2010 12:12:30 pealkiri: World of Warcraft |
| Heh, küll üks tier allpool, kuid samasse teemasse küsiks, kui kaua oleks väärt hoida kinni hunteri t9 2-tüki boonusest (serpent sting critib), sest juba näitkes ilvl 264 logsplitterid, mida EoF ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2010 12:15:19 pealkiri: World of Warcraft |
| No muidugi puhta GS tõstmiseks sai veidi pvp'd sekka tehtud ja keskmisest heroic gearist parem keep/amulet ostetud. Loodan need varsti normaalsemate pve variantide vastu vahetada. |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2010 03:53:52 pealkiri: World of Warcraft |
Heh, wowis on ikka leveldamise jms tempo kõvasti tõusnud.
Alustasime sõbraga nullist uues serveris (Twilights Hammer)
11 päeva /played ja 80 (võtsime vabalt, tegime professioneid jne)
Nüüd o ... |
teema: Heroes of Newerth |
Jussu
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2010 21:54:23 pealkiri: Heroes of Newerth |
Njah, pelan mõnda aega, vaatan kuidas arvamus muutub.
Esialgne emotisoon on alati hiljem tagasi vaadates väär.
Tuleb jälle üles töötama hakata end. The fun time! |
teema: Heroes of Newerth |
Jussu
vastuseid: 1467
vaadatud: 269740
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2010 21:35:25 pealkiri: Heroes of Newerth |
Uhuhuu, sain täna ka betat proovima.
Oleksin arvanud, et tegu on dotale ligilähedase, kuid piisavalt eripärase mänguga. Selle asemel saan peaasjalikult samad herod ja itemid ja sama mapi (no c'mo ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2010 13:05:02 pealkiri: World of Warcraft |
Nii pikalt pinget kerinud saagale oleks oodanud veidi eepilisemat lõppu.
Samas on tegu vaid videoga.
Arvatavasti toimub peamine lõputseremoonia siiski mängusiseselt.
Kui viitsimist leian, pr ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2010 20:46:55 pealkiri: World of Warcraft |
| Njah, SP on kuskil 2,3k peal ja destro on mõnusalt käpas, seega ei hakka esialgu rapsima, hetkel heroicuid grindides on see vist kõige mugav variant. :p |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2010 15:16:27 pealkiri: World of Warcraft |
| Kui demo nüüd tõesti ka raidimiseks hea on, proovin raudselt ära. Tänud : ) |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2010 13:00:38 pealkiri: World of Warcraft |
Hehe, tulin peale pikka pausi WoW'i tagasi. See uus Random Dungeoni/embleemi jms süsteem on ikka meeletu, ühe päevaga sai pool geari üüratult paremaks tehtud, ONY 25 ilusti ära tehtud jms.
TBC ... |
teema: Torchlight |
Jussu
vastuseid: 82
vaadatud: 15869
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2009 02:14:48 pealkiri: Torchlight |
Hmm..tapsin põhilise teemaliini lõpubossi ära, olen lvl 40 Vanquisher.
Nüüd võimalus lihtsalt mingis lõputus dungeonis kolle klohmida?
Muidu muhe mäng, aga liialt ühekülgne..korduva mustri ... |
teema: Dungeons & Dragons Online |
Jussu
vastuseid: 256
vaadatud: 46487
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2009 17:19:25 pealkiri: Dungeons & Dragons Online |
No kuni kuskil nähtamatu seinaga kokku ei põrka, ei ole vast põhjust muretsemiseks.
Valisin suvalise realmi ja õnneks oli see Khyber, kus siit enamik pesitseb. : ) |
teema: Dungeons & Dragons Online |
Jussu
vastuseid: 256
vaadatud: 46487
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2009 23:57:42 pealkiri: Dungeons & Dragons Online |
Oo, üllatavalt lummav mäng.
Fantastiline, et midagi säärast nüüdsest tasuta saab.
Tegin dwarf fighteri ideega teha võimalikult tugev tank. Eks näis, mis välja tuleb. Skille ja näitajaid, m ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2008 13:35:35 pealkiri: World of Warcraft |
Ma rerollin siin vaikselt
Mul on hetkel täpselt sama strateegia kusjuures.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Xavius&n=Juskar
Aga arvatavasti WOTLK'i ostu sooritan jub ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2008 15:44:16 pealkiri: World of Warcraft |
| Patseerisin täna kodu lähedasse Selverisse. WOTLK seisis seal kenasti riiulil, ilge kihk tuli peale see kohe ära osta, kuid hetkel raha ja ajaga kitsas..arvatavasti kuskil detsember-jaanuar alustan ... |
teema: Diablo III |
Jussu
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.10.2008 23:26:47 pealkiri: Diablo III |
Kui battle.net'i eest igakuiselt veel tasu hakatakse nõudma, siis kaotavad nad hoobilt 1/3 klientuurist kui mitte rohkem.
WoW'ist võiks ju raha kokkuajamiseks piisata küll..  |
teema: Warhammer Online |
Jussu
vastuseid: 2467
vaadatud: 446827
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.09.2008 14:56:53 pealkiri: Warhammer Online |
| Oeh, beta key saamisega olen vist lootusetult hiljaks jäänud? |
teema: Diablo III |
Jussu
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540752
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2008 21:38:44 pealkiri: Diablo III |
Diablo II on lihtsalt nii fenomenaalselt kaasahaarav mäng, et kuskil 7-8 kuuliste pausidega taon seda 2001 aastast peale.
Aeg-ajalt on tore sõpradega üheskoos battle.net-is nullist alustada ja jub ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2008 13:18:31 pealkiri: World of Warcraft |
| Ka mulle on viimasel ajal jäänud mulje, et üsna mitmest aspektist on pala palju etem tank kui warrior, kuid siiski on minu eesmärk eelkõige mängu nautida. Warrior on ainuke klass, kellega ma tõ ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2008 17:06:39 pealkiri: World of Warcraft |
Arvatavasti teen ma Tauren warriori ning ma oleksin väga rõõmus kui ma saaks sealse eestlaste grupiga liituda. : )
Jep nad otsivadki Warrior Tanke ülekõige
Super! Ma saan aru, et alate ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.04.2008 15:06:52 pealkiri: World of Warcraft |
Kas ma sain õigesti aru, et Xaviuse serveris on hordi poolel mingi korralikum eestlaste kommuun?
Mul on endal Lightbringeri serveris lvl 70 alliance Warlock, kuid oma aastase mängimse jooksul kohta ... |
teema: Enemy Territory |
Jussu
vastuseid: 5944
vaadatud: 977235
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2007 23:58:52 pealkiri: Enemy Territory |
| Kysimus selline, et kuidas saab automaatselt medpakke,ammot etc. korjata?? Mul aeg-ajalt millegipärast enam automaatselt maast ei korja neid.Iga jumala kord pean F-i vajutama ja see käib närvidele ... |
teema: Tomb Raider 10th Anniversary Edition |
Jussu
vastuseid: 83
vaadatud: 15801
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.06.2007 13:05:13 pealkiri: Tomb Raider 10th Anniversary Edition |
Üsna lihtne mäng oli. Vastukaaluks aga ka üsna igav. Sõbraga kordamööda mängides viitsisime selle läbi teha.
Minu maitsele pole see mäng aga midagi erilist. Hüppamine tüütab ruttu ning ... |
teema: World of Warcraft |
Jussu
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445786
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2007 15:54:18 pealkiri: World of Warcraft |
Hetkel ise ka umbes lvl 66,5 või nii. (Human Lock)
Tegin just suure hunniku Blade Edge Mountainsi queste ära...nüüd lähen Hemet Nesingwary missioonie tegema+ veel mõned mis mul Nagrandis tegema ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Jussu
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.08.2006 12:13:39 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Mingine Kal-Online ? |
teema: Millist digifotokat omate? |
Jussu
vastuseid: 927
vaadatud: 227692
|
foorum: Fotograafia postitatud: 29.06.2006 08:35:08 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Canon Ixus800 IS
On olemas palju paremaid fotokaid, kuid olen sellega hetkel väga rahul.  |
teema: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Jussu
vastuseid: 4407
vaadatud: 731212
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.06.2006 09:58:24 pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Dammit, mu tegelane ei taha jälle surma saada üldse - health lihtsalt ei vähene, tee mis tahad
Pane gameplay optionsite alt difficulty hard-i peale ja küll need elud hakkavad minema.  |
teema: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Jussu
vastuseid: 4407
vaadatud: 731212
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.04.2006 15:43:01 pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
| Kõige parem, minge Leyawinni vastaskaldale (üle selle jõe) ja tammuge natuke mööda teed Imperial city poole tagasi. Varsti näete kohe tee kõrval ühte shrini, ning kui teete questi ära, saate ... |
teema: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Jussu
vastuseid: 4407
vaadatud: 731212
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2006 22:56:59 pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Neid saltosi saab teha siis, kui acrobatics on üle 50-ne vist. (Ma ainult oletan, sest mul on see lvl 66)
Igatahes asi toimib nii:
Kõigepealt hoiad blokk nuppu all.
siis vajuta korraga hüppe ... |
teema: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Jussu
vastuseid: 4407
vaadatud: 731212
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2006 12:58:56 pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Mages Guildides paeks nendest Display Chestidest saama, nendel on küll enamasti Hard või Very Hard Lock peal, kuid sealt pätsamine pole kuritegu.  |
teema: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Jussu
vastuseid: 4407
vaadatud: 731212
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2006 21:52:47 pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Hehee..
Mu sõber müüs maha oma PS 1 ja 2 ning kogus veel raha lisaks, et omale X360 osta ja sellega Oblivioni mängima hakata.
Tõeliseid fänne on ikka maailmas olemas.  |
teema: Call of Duty 2 |
Jussu
vastuseid: 1156
vaadatud: 193476
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2005 23:40:26 pealkiri: Call of Duty 2 |
194.126.124.67:28960
Käisin ka täna selles pubis.(SexJussu urr.. nime all)
Lähedalt lastes olen ma väga hea.
Kaugelt campida am üldse ei viitsi. Panen rambot. Vahest jälle mõtlen, et kustk ... |
teema: Age of Empires III: Age of Discovery |
Jussu
vastuseid: 824
vaadatud: 164916
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2005 18:34:32 pealkiri: Age of Empires III: Age of Discovery |
Stoori oli sellel mängul küll väga mage.
Kahe õhtuga sai läbi tehtud.
Ootasin mingit vedi laiahaardelisemat stoorit nagu see oli AoE2-s. Aga oli hoopis mingi perekonna ajalugu ffs. Väga mõtte ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
Jussu
vastuseid: 6723
vaadatud: 1211853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2005 22:46:32 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
Selleks kaardid jms netis olemas. Niisama on suht lootusetu otsida neid.  |
teema: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Jussu
vastuseid: 4407
vaadatud: 731212
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2005 20:59:36 pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion. |
Mul jäi selle gameplay video peale karp lahti täiesti. Füüsika on nagu ülikõva. NPC-d teevad seda, mis neil pähe tuleb.
(Koera põletamine oli lahe ) Meeletult ootan seda mängu. |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
Jussu
vastuseid: 6723
vaadatud: 1211853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2005 14:35:31 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
| Üldiselt mina ei mõista seda hot coffee fenomeni.Otseselt midagi ägedat seal ju pole.Samalaadne tobe selleümber kiimlemine nagu siis kui kunagi tomb raider ühes keegi laskis jutu liikvele, et koo ... |
teema: Enemy Territory |
Jussu
vastuseid: 5944
vaadatud: 977235
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.09.2005 22:27:45 pealkiri: Enemy Territory |
| Lisaks sellele on head tõsiselt head filmid neist umbes pooled, osad on ainult fragidele üles ehitatud. Ise pean filmi juures oluliseks just head editit/confi. |
teema: Enemy Territory |
Jussu
vastuseid: 5944
vaadatud: 977235
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.09.2005 22:20:42 pealkiri: Enemy Territory |
Olen need kõik üksikult läbi vaadanud, seega ei näe erilist pointi mingit 4.2 giga rebima hakata.  |
teema: Age of Empires III: Age of Discovery |
Jussu
vastuseid: 824
vaadatud: 164916
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2005 21:45:41 pealkiri: Age of Empires III: Age of Discovery |
| Ainus, mida mina selle mängu juures ootan, on multyplayer. Kui see on korralik võib seda üsna eliitmänguks nimetada. Kuid gameplay poole pealt pean ütlema, et AoM-i oma oli sellest kõvasti üle ... |
teema: kui kiiresti sa trükid? |
Jussu
vastuseid: 558
vaadatud: 120046
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.09.2005 16:19:50 pealkiri: kui kiiresti sa trükid? |
182 lööki/min. Kui veidi harjutada, tuleks mingi 200+ ära ma pakun.  |
teema: Elder Scrolls III: Morrowind |
Jussu
vastuseid: 1020
vaadatud: 192686
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.09.2005 16:13:00 pealkiri: Elder Scrolls III: Morrowind |
Ma olen ainult tavalist müügil näinud. Endal juba ammu lisad ka olemas ja läbi mängitud.  |
teema: Age of Empires III: Age of Discovery |
Jussu
vastuseid: 824
vaadatud: 164916
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.09.2005 11:50:26 pealkiri: Age of Empires III: Age of Discovery |
Trial nüüd igatpidi läbi proovitud.
Imestasin väga, et isegi 1154x864 reso peal jooksis mäng puhtalt.
Igatahes vägagi efektne on majade lagunemine ja varjud. Proportsioonid on ka viimase pea ... |
teema: Millist digifotokat omate? |
Jussu
vastuseid: 927
vaadatud: 227692
|
foorum: Fotograafia postitatud: 29.08.2005 16:25:11 pealkiri: Millist digifotokat omate? |
Olen kvaliteediga üsna rahule jäänud.  |
teema: Vampire: The Masquerade - Bloodlines |
Jussu
vastuseid: 314
vaadatud: 72455
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2005 16:19:25 pealkiri: Vampire: The Masquerade - Bloodlines |
| ´Tänud, sain korda. Lõpp oli ikka eriti raskeks tehtud. Valisin lõpus, et olen anarhistide poolel ja pidin seetõttu tegema nii Golden Temple kui ka Venture toweri. Seda xiao-d oli nagu eriti haig ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
Jussu
vastuseid: 6723
vaadatud: 1211853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2005 15:14:17 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
Oleks ka võistlusega nõus. Endal kopitab arvutis umbes 300+ erinevaid San Andrease pilte. Suurem osa on tehtud quickscreencapturega, väiksem osa mängu sees fotokaga.
Ilusaid/erilisi pilte, mida v ... |
teema: Grand Theft Auto: San Andreas |
Jussu
vastuseid: 6723
vaadatud: 1211853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2005 09:18:00 pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas |
San Andreases võiks olla kiirjooks ja ujumine natuke mugavam. Triatloni tehes(eriti seda pikemat) peab iga etapi vahel mõned minutid kätt puhkama.
Rattaga sõitmisel asi nii hull õnneks pole, s ... |
| |