Avaleht
otsing leidis 71 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Jorma

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640570

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 27.06.2009 19:43:48   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
oleks ülisuur soov mõne PCI võrgukaardi vastu, mingine suvaline toimetaks vägahästi. icon_smile.gif
juhtus nii et pikne lõi telefoniliini ja emaplaadi netipistik läks kärssama icon_biggrin.gif
  teema: IBM 600x internetiprobleem :: Sülearvutid
Jorma

vastuseid: 4
vaadatud: 2141

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.06.2009 16:13:50   pealkiri: IBM 600x internetiprobleem
suured tänud icon_smile.gif
  teema: IBM 600x internetiprobleem :: Sülearvutid
Jorma

vastuseid: 4
vaadatud: 2141

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.06.2009 16:05:42   pealkiri: IBM 600x internetiprobleem
niiet internetti pääsemiseks vaja eraldi modemit vahele?
  teema: IBM 600x internetiprobleem :: Sülearvutid
Jorma

vastuseid: 4
vaadatud: 2141

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 15.06.2009 16:02:54   pealkiri: IBM 600x internetiprobleem :: Sülearvutid
mure siis järgmine et internetipistiku sisend on telefonipistiku suurune ja ei leidu kodus miskit vahejuppi ka ega midagi, ja küsimus on, et kas sinna üldse saab midagi vahele panna, et saaksin kas ...
  teema: Ülevaade: Koss The-Plug :: Kõrvaklapid
Jorma

vastuseid: 382
vaadatud: 130976

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 31.08.2007 17:58:32   pealkiri: Ülevaade: Koss The-Plug
esimesed 20 minutit spark plugidega. ja täiesti rahul. rockboxi equga sai saund ka paika pandud.
sansa e260 + rockbox + spark plug = 8)
mul täpselt sama varustus icon_biggrin.gif
  teema: Symbian OS programmide Req/Offer
Jorma

vastuseid: 859
vaadatud: 224332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.07.2007 09:47:03   pealkiri: Symbian OS programmide Req/Offer
üks loll küsimus:mis vahe on smartphone-l ja symbianil?
symbian ongi üks smartphone liik.
  teema: Ülevaade: Koss The-Plug :: Kõrvaklapid
Jorma

vastuseid: 382
vaadatud: 130976

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 11.07.2007 20:12:35   pealkiri: Ülevaade: Koss The-Plug
Tere!

Tahaks kah iPod'i kaasasolevate klappide asemele koss'e osta.
Kas Koss The Plug'ig ongi sellised roosad/lillad või moonutab pilt kuidagi värvi?

Väike hirm on selle pärast, et kuidas ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Jorma

vastuseid: 16960
vaadatud: 3592416

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 07.07.2007 20:13:01   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
oskab keegi soovitada kõvaketast, hind kuni 650.-

oluline on et häält ei teeks.

ja võiks tartus müügil olla icon_smile.gif

IDE
  teema: Symbian OS programmide Req/Offer
Jorma

vastuseid: 859
vaadatud: 224332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.07.2007 23:41:45   pealkiri: Symbian OS programmide Req/Offer
kui raha kokku saan,oleks huvi symbiani vastu.
Kuid milline hea oleks,endale meeldin 3230 ja 6600,
mis ei ole ka kallid.
kumba te eelistate?

3230, 6600 on vana
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Jorma

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2007 20:40:02   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
ei, mäng on onlines
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Jorma

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2007 19:36:48   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
http://i7.tinypic.com/4z0p4q1.jpg
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Jorma

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2007 14:14:35   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
PES 4?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Jorma

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.06.2007 22:01:28   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
mingi Armadillo run ? icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Jorma

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.06.2007 21:46:55   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
http://i14.tinypic.com/4tez1g9.jpg
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Jorma

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.06.2007 18:13:00   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
cobra 11 nitro?
  teema: Kommenteerimine: AMD
Jorma

vastuseid: 334
vaadatud: 84833

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2007 08:57:59   pealkiri: Kommenteerimine: AMD
normaalne icon_razz1.gif
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Jorma

vastuseid: 5645
vaadatud: 990525

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 15.06.2007 17:10:35   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Sõbral jäi ka vent seisma kuna ta oli vigane

wtf? icon_biggrin.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Jorma

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2007 18:55:09   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
ma panen ise


http://www.hot.ee/h1tman/arva.JPG
street legal?
  teema: Kommenteerimine: Flacko
Jorma

vastuseid: 198
vaadatud: 89108

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2007 18:52:00   pealkiri: Kommenteerimine: Flacko
tean teda muudest foorumitest, super hea joonistaja!
  teema: Cargobus
Jorma

vastuseid: 148
vaadatud: 75233

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.06.2007 22:07:00   pealkiri: Cargobus
keegi oskab öelda, kaua pakki hoiustatakse cargobusis?
  teema: Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi
Jorma

vastuseid: 624
vaadatud: 134743

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.06.2007 20:54:49   pealkiri: Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi
simsist pidi tulema mäng icon_razz.gif
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
Jorma

vastuseid: 1240
vaadatud: 238603

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.06.2007 20:19:00   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
mul oli üks üli(üli)vana arvutikomplekt, ibm-ilt, prose oli 75mhz, mälu oli 8mb 8) windows 3.1
seal mängisin mario, skate ja mingi flintstonesi mäng..

überleet icon_biggrin.gif
  teema: Symbian OS programmide Req/Offer
Jorma

vastuseid: 859
vaadatud: 224332

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.06.2007 11:40:48   pealkiri: Symbian OS programmide Req/Offer
Kuna ultra mp3 mängib vaikselt ja bassi pole ollagi proovisin tõmmata powermp3,aga see vajab reg. koodi...On räägitud,et see on 1 või 255,aga need ei töötand. teab keegi kust saada mingit seria ...
  teema: Kommenteerimine: tennar
Jorma

vastuseid: 300
vaadatud: 73073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2007 18:32:52   pealkiri: Kommenteerimine: tennar
positiivne ärikogemus thumbs_up.gif
  teema: Teie õnnetused mobiilidega.
Jorma

vastuseid: 1131
vaadatud: 301060

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.05.2007 20:02:44   pealkiri: Teie õnnetused mobiilidega.
vb olen siis juba kirjutanud seda..
nokia 6600 oli.. ja koolis kehalise tunnis uisutamine..icon_biggrin.gif
sinna ta jäigi
kaks päeva hiljem leidsin üles icon_lol.gif
  teema: Naljakad uued USB-mälupulgad
Jorma

vastuseid: 70
vaadatud: 43758

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 19.05.2007 21:51:33   pealkiri: Naljakad uued USB-mälupulgad
http://www.amuseline.com/gadgets-usb-flash-drives
keeglikuuliga oli lahe. thumbs_up.gif
kuidas seda küll ühendada saab? icon_lol.gif
pikendusega?? icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: art16ur
Jorma

vastuseid: 19
vaadatud: 9674

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2007 20:10:19   pealkiri: Kommenteerimine: art16ur
mitmekordne äritehing thumbs_up.gif
  teema: kõlarid ja mingi sagedus?
Jorma

vastuseid: 4
vaadatud: 1576

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.05.2007 19:41:28   pealkiri: kõlarid ja mingi sagedus?
võimuna kasutan hetkel arvuti kõlle icon_biggrin.gif
lähipäevil saan õige võimu
  teema: kõlarid ja mingi sagedus?
Jorma

vastuseid: 4
vaadatud: 1576

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.05.2007 22:51:37   pealkiri: kõlarid ja mingi sagedus?
tõstsin lauaalla ümber, seal on see sagedus veel paremini käes icon_biggrin.gif
foolium kätte ja polsterdama? XD
  teema: kõlarid ja mingi sagedus?
Jorma

vastuseid: 4
vaadatud: 1576

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.05.2007 22:38:19   pealkiri: kõlarid ja mingi sagedus?
seisavad laua all 2 15watist vene kõlli..
vahel heastpeast hakkab mingit vene raadiot või mingit venekeelset jura ajama icon_biggrin.gif
kuidas ma sellest asjast lahti saaksin, vahel ajab täitsa närvi icon_wink.gif ...
  teema: Kommenteerimine: Cutlass
Jorma

vastuseid: 14
vaadatud: 2290

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.05.2007 17:12:08   pealkiri: Kommenteerimine: Cutlass
võib usaldada.. icon_biggrin.gif
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
Jorma

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212574

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.05.2007 19:11:08   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
Autoga? icon_eek.gif
ma arvan et ta mõtles san fierro garaazi
  teema: kõige parem error
Jorma

vastuseid: 1337
vaadatud: 575762

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 04.05.2007 22:12:35   pealkiri: kõige parem error
"Shut down computer before restarting"
eile sain sellise asja Fdsiki alt kätte icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: mongoose
Jorma

vastuseid: 2
vaadatud: 1104

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2007 19:41:17   pealkiri: Kommenteerimine: mongoose
sain talt hea hinnaga korpuse thumbs_up.gif
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
Jorma

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212574

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.04.2007 22:28:25   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
vaata paar lehte tagasi
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
Jorma

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212574

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2007 22:44:31   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
seal kanalis, silla all oli kuskil, kohe kodu lähedal, üleval nurgas vms
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
Jorma

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212574

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2007 18:52:58   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
ma kasutasin seda viimast icon_biggrin.gif

anna seiv mulle, teen ära
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
Jorma

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212574

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2007 18:03:09   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
NÜÜDSEKS OLEN 1.5 MILJARDI VÕRRA RIKKAM ;d
  teema: Grand Theft Auto: San Andreas
Jorma

vastuseid: 6723
vaadatud: 1212574

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2007 16:57:48   pealkiri: Grand Theft Auto: San Andreas
lähen kohe inside tracki ;D
  teema: [MUU] Mängukonsool Master
Jorma

vastuseid: 21
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.04.2007 17:10:53   pealkiri: [MUU] Mängukonsool Master
mul on pealeehitatud socket 7 ventikas icon_biggrin.gif
  teema: [MUU] Mängukonsool Master
Jorma

vastuseid: 21
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.04.2007 16:35:30   pealkiri: [MUU] Mängukonsool Master
üle 2h järjest*
  teema: [MUU] Mängukonsool Master
Jorma

vastuseid: 21
vaadatud: 8492

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 07.04.2007 16:20:41   pealkiri: [MUU] Mängukonsool Master
suht mõttetu asjandus, üle kahe tunni mängid põleb adapter maha

aga pluss on see, et saad mängida kõiki vanu teleka mängu mänge(neid kollaseid)
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Jorma

vastuseid: 15521
vaadatud: 2554633

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.04.2007 21:57:33   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
warcraft?
  teema: Kommenteerimine: Dumbledore
Jorma

vastuseid: 82
vaadatud: 30539

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2007 19:49:08   pealkiri: Kommenteerimine: Dumbledore
täitis oma osapoole kokkuleppest icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Silverfall (RPG)
Jorma

vastuseid: 25
vaadatud: 6936

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.03.2007 17:22:27   pealkiri: Silverfall (RPG)

suggested system requirements: :
not specified

tähendab, ei ole veel teada
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Jorma

vastuseid: 21795
vaadatud: 3919173

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.03.2007 15:45:15   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
mingi jutt oli et euroopa versioon on odavam jms
puudub kivi mis loeb PS1 mänge või midagi sellist
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Jorma

vastuseid: 5645
vaadatud: 990525

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 25.03.2007 17:13:32   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
panin enne proovimise mõttes ühele vanale kaardile toitekast võetud radikad ja 80 mm ventika

kinnitasin lintkaablist tehtud paeltega icon_biggrin.gif

pärast näitan pilte
  teema: Kasutajanimede all olevad jooned
Jorma

vastuseid: 34
vaadatud: 5428

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 24.03.2007 20:22:21   pealkiri: Kasutajanimede all olevad jooned
Ka mina näen mustalt. Foorum HV stiilis. Teiste stiilidega ei tea.
  teema: Kommenteerimine: Tumps
Jorma

vastuseid: 38
vaadatud: 9962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2007 21:24:12   pealkiri: Kommenteerimine: Tumps
tegime ülikiiret äri(0,5h) icon_biggrin.gif
  teema: Kellame oma prescotte
Jorma

vastuseid: 994
vaadatud: 149290

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.03.2007 22:15:43   pealkiri: Kellame oma prescotte
täna tegin oma esimese kloki
http://images.koffer.ee/images/uploaded/untitled_1730.jpg
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.