Avaleht
otsing leidis 1206 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: mobix.ee
Invention

vastuseid: 9
vaadatud: 3791

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.10.2025 18:20:42   pealkiri: mobix.ee
No minu puhul õnneks see viimane konkreetne TTJA ähvardus aitas. Mainitud esmaspäeva hommikul saabus raha tagasi. Proovi esialgu ähvardada konkreetse ajaga (mingi 24h tööpäeval on täiesti ok) ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.10.2025 21:11:03   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Aaa ei, neid bolt taksoid saab üliharva tellida, aastast 1-2 korda. Kui rendikas vedeleb kusagil, siis võtan vaevaks jalutada.
Muidu kurat passi peale ja mõtle, kas on kahe minutiga peale nupule v ...
  teema: mobix.ee
Invention

vastuseid: 9
vaadatud: 3791

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.08.2025 15:39:40   pealkiri: mobix.ee
Väike update:

Paar nädalat tagasi, pärast kolmandat "veel ei ole jõudnud, peaks kohe mõne päeva jooksul jõudma", esitasin avalduse tellimusest loobumiseks ning raha tagasi saamiseks. Raha pi ...
  teema: mobix.ee
Invention

vastuseid: 9
vaadatud: 3791

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.08.2025 20:32:49   pealkiri: mobix.ee
Kuna selle poe kohta veel teemat pole, siis on vast aeg teha.

Tellisin 25.07 telefoni, tarneaeg oli 1-5 tööpäeva. Üle-eelmise nädala lõpus uurisin, kus maal kaup on. Vastati, et eelmise näda ...
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
Invention

vastuseid: 6928
vaadatud: 1534394

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 23.05.2025 15:24:55   pealkiri: Teema -:Palun ligikaudset hinda PC'le:- vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Palun ligikaudset hinda PC'le
Selgitus : Palun teema kustutada
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Invention

vastuseid: 2442
vaadatud: 496303

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 22.05.2025 10:59:28   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
, Kui OEM, siis seotud olemasoleva arvuti rauaga. Kui Retail, siis võib vabalt liigutada.
Kõige lihtsam on ilmselt jooksutada käsurealt slmgr /dli ja vaadata mida ütleb channeli nimetuse ees.

...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Invention

vastuseid: 2442
vaadatud: 496303

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 22.05.2025 09:15:54   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Kuidas ma saan kindlaks teha, kas saan praeguse Win10 uuele PCle üle viia ja siis upgradeda 11ks? Win10 installikas on ostetud USB peal, aga ma ei tea, kas võti on seotud praeguse PC'ga või mitte.. ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Invention

vastuseid: 2442
vaadatud: 496303

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 16.05.2025 16:11:57   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Invention

vastuseid: 2442
vaadatud: 496303

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.05.2025 19:00:24   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Tänud mõlemale!

Tõesti, vaatasin, et Nvidia on vaieldamatult tugevam kui AMD, eriti Davinci Resolve'i kasutades. Vahetasin kaardi.

250GB ketas jääks ainult Windowsi kasutada. Ülejäänud k ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
Invention

vastuseid: 2442
vaadatud: 496303

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.05.2025 11:40:36   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Palun tagasisidet komplektile (eriti, kas kõik komponendid sobituvad omavahel):
[url=https://arvutitark.ee/ostukorv?share=H4sIAAAAAAAAA43RMQsCMQwF4P%2BSOUOaNr2mq%2B7KoZPcIOogHD3F3nTcf78K7mZL4OPx4C1w ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.10.2024 12:51:51   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Samas Bolt ja Forus lisavad ka selle 2€ tasu ja see läheb lennujaamale. Eks Uberil samamoodi. Lihtsalt võiks ju ka siis sinna tõkkepuu taha pääseda. Kuna Uberil pole Eestis klienditeenindust, s ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.10.2024 12:45:38   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Hmm, Uber kasseerib 2 eur lennujaama sissepääsutasu, isegi kui takso spetsiaalselt Kiss & Fly tasuta alale tellida thumbs_down.gif
Uberit tellides on spetsiaalne valik selleks. Takso tuli Kiss & Fly a ...
  teema: CL15 vs CL16
Invention

vastuseid: 3
vaadatud: 3450

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.10.2024 09:06:08   pealkiri: CL15 vs CL16
Hetkel on arvutis sees G.SKILL Trident Z RGB 32GB DDR4 3200MHz CL15. Nüüd tellisin juurde teise 32GB komplekti, aga seda ei olnud CL15 vaid CL16. Kui ma neid kombineerin, siis kas on oodata, et see ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.04.2024 22:02:09   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Juhi (hobikorras) vaatenurgast - veel aasta tagasi oli täiesti okei sõita ja saigi öelda, et teenistus oli üle keskmise hea. Praegu on meeletult palju (ja ilmselt klientidena olete tähele pannud, ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.02.2024 20:32:06   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Comfortil on kõrgema vastuvõtu%'ga juht roolis. Muud vahet polegi.

On ikka, Comforti päris iga suvalise autoga sõita ei saa.
Näiteks:
https://www.upload.ee/image/16297796/bolt.jpg

Siis na ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.02.2024 19:04:51   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Mis on tavalise Bolt ja Bolt Comforit vahe? Täpselt samad autod tulevad kui vahel Comfort odavam on ja tellida. Lambised Octaviad ja Corollad.

Comfortil on kõrgema vastuvõtu%'ga juht roolis. Muu ...
  teema: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
Invention

vastuseid: 17750
vaadatud: 1972391

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.05.2023 21:38:33   pealkiri: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1660713232372211713

Loodame, et see on millegi suurema algus...
  teema: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
Invention

vastuseid: 17750
vaadatud: 1972391

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.05.2023 22:44:56   pealkiri: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda)
Sõidan vahepeal Bolti. Eelmisel aastal 9.05 võtsin Lasnakalt mingi vanemas eas nais-sibula peale, lilledega ja puha. Sain umbes 200m sõita, kui eravärvides politsei mind kinni pidas. Küsisin, mik ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.02.2023 10:34:38   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Ma nüüd ei saagi aru, et kui 2min mööda läheb, siis võib Bolt minema sõita ja esitatakse 3€ arve?
Ma sain aru, et peavad ikka 5min ootama.

Peab ootama 3 minutit, enne tühistada ei saa. A ...
  teema: Tuludeklaratsiooni teema
Invention

vastuseid: 2316
vaadatud: 380359

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.02.2023 18:57:47   pealkiri: Tuludeklaratsiooni teema
Mul tuli sel aastal isegi 5.1 alla mingid dividendid, mis tegelikult olid investeerimiskontole siiski laekunud.

Mis punkti alla teil investeerimiskontot kasutades aktsiatehingud jäävad? 6.1 ning ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.02.2023 14:13:36   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Raha võetakse, kui juht on oodanud minimaalselt 5 minutit.

Sai Bolt tellitud Õismäele tornelamu juurde.
Lapsega allatulek kestis mõned minutid.
Teadsin, et on 2min tasuta ooteaeg ja arvestasi ...
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Invention

vastuseid: 12294
vaadatud: 2458162

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.01.2023 11:03:18   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
, üksus ehk siis malev/malevkond, mitte ametikohta icon_wink.gif Muidu pärast jama, et käid Pärnust Narva õppustele
Sorry, lugesin mööda...

Aga malevat/malevkonda ei antud mulle küll valida, keh ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.01.2023 22:37:17   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Juht saabki oma hinda ise määrata, aga paraku äpp pakub tööd odavamatele juhtidele eelisjärjekorras. Ehk kui su kõrval on juht, kelle sõidu maksumus on näiteks 10 senti kõrgem kui odavama ju ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.01.2023 20:05:14   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
https://forte.delfi.ee/artikkel/120123784/vargsi-astutud-samm-bolti-juht-voib-nuud-kliendi-tellimuse-tuhistada-kui-soit-tundub-liiga-odav
icon_lol.gif

Juht on alati võinud tellimuse tühistada, lihtsal ...
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Invention

vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.11.2022 16:31:11   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
50:50 jäi ka terveks. Moodne commonrail. Lihtsalt kaugele ei sõitnud esialgu.

No selge, siis ma liiga palju ei pabista beer_yum.gif
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Invention

vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.11.2022 16:10:27   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Ehk siis oota külma thumbs_up.gif

Alla -30 panin 1:4 segu icon_redface.gif

25% bensiini ja 75% diisliti? icon_eek.gif Ja mootor jäi terveks?
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Invention

vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.11.2022 04:19:26   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Mina jälle oma valesti tangitud autoga. Seekord lasin ise diiselautosse bena. Aga õnneks jõudsin lasta ainult 5L. All oli diislit oma 30L ja lasin paagi veel täis ka, ehk et paagis on hetkel 5L be ...
  teema: Gaasiautode teema
Invention

vastuseid: 1834
vaadatud: 273470

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.10.2022 08:02:17   pealkiri: Gaasiautode teema
Hetkel EG 3.3€kg, ülejäänud 3.9€kg peal.
Ja seda on juba olnud mitu päeva

Tallinnas 2.980€ lausa
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Invention

vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.09.2022 14:40:41   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Mitte tingimata, 2km pole katastroof kui kolmandik diislit sees oli. Ja sõltub kuidas tagasivool on ehitatud, uus segu ei pruukind mootorisse jõudagi.

Aga kui remonti viid siis võidakse sul pool ...
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Invention

vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.09.2022 14:21:40   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Pakun et kütte ringipumpamisest piisab. Peale pumpade ja pihustite pole suurt katki minna.

Mis varuosi muidu vahetada plaanid?

Tänud vastuse eest. Ega ma ise täpselt ei teagi, ei ole selle te ...
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Invention

vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.09.2022 13:59:17   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
  teema: Kommenteerimine: Marten12
Invention

vastuseid: 2
vaadatud: 484

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2022 20:42:10   pealkiri: Kommenteerimine: Marten12
Tellisin Logitech g923. Kõik oli väga positiivne, kiire postitamine ning korras tehnika. Eriti meeldivaks teeb asja 2 aastane garantii kasutatud toote ostu puhul. Niiet igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 10.09.2022 10:31:47   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Bolti klienditugi on vist selle sajandi kõige suurem katastroof (ka juhtidele). Lihtsalt üks näide sadadest, kui po***i neil kõigest on, peaasi, et suhtlema ei peaks. Lihtsalt kiiresti teema kinni ...
  teema: Gaasiautode teema
Invention

vastuseid: 1834
vaadatud: 273470

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.09.2022 16:14:52   pealkiri: Gaasiautode teema
Ei tea, mulle pidid ka alguses panema ja siis helistasid, et see süsteem ei taha funktsioneerida ja kliendid pole rahul ning nad lõpetasid selle kasutamise...

Küll nad panevad kui pole otseprits ...
  teema: Gaasiautode teema
Invention

vastuseid: 1834
vaadatud: 273470

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.09.2022 16:09:40   pealkiri: Gaasiautode teema
Järts mingi kuu aega, vähemalt augustis oli veel. Aga VAG'idele nad enam IV põlvkonna LPG'd peale ei pane, ainult V oma ja see on mingi 2200€

, ma pakun puusalt, et järjekorrad on gaasifirmad ...
  teema: Jõusaal
Invention

vastuseid: 6799
vaadatud: 1433682

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.08.2022 16:41:52   pealkiri: Jõusaal
Viskasin ka pilgu peale, pole ammu midagi tellinud. Myproteinist sain 2019 aastal 2.5kg valku 33€'ga. Nüüd on 104€ (allahindlusega 75€) icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

Kas keegi Peloton app-i kas kasut ...
  teema: Bolti ja taksonduse teema
Invention

vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.08.2022 12:40:16   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
https://epl.delfi.ee/artikkel/120048672/bolti-probleemidel-pole-loppu-tuhistatud-tellimused-juhtide-viivitused-ja-vaikiv-klienditugi-arritavad-tarbijaid

Tegelikult on see Bolt'i endapoolne suur err ...
  teema: Gaasiautode teema
Invention

vastuseid: 1834
vaadatud: 273470

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.08.2022 13:21:38   pealkiri: Gaasiautode teema
Kas seda LPG/CNG teemat ei saaks nii teha, et mõlemad jäävad alles?
VW grupis tehase CNG autodel pole salongist väljaspool sellist ruumi, kuhu LPG paak mahuks, seega ainuke mõeldav koht on pagas ...
  teema: Gaasiautode teema
Invention

vastuseid: 1834
vaadatud: 273470

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.08.2022 12:39:28   pealkiri: Gaasiautode teema
Mis autole see hind on? Golfile/Octaviale/Leonile 1.4 või 1.5 mootoriga või Passatile?
Golf 1.4

Ja mida see endast kujutab. Kogu cng kola demontaaz?

Demontaaž, LPG installatsioon ning kogu t ...
  teema: Gaasiautode teema
Invention

vastuseid: 1834
vaadatud: 273470

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.08.2022 11:48:25   pealkiri: Gaasiautode teema
Mis autole see hind on? Golfile/Octaviale/Leonile 1.4 või 1.5 mootoriga või Passatile?
Golf 1.4
  teema: Gaasiautode teema
Invention

vastuseid: 1834
vaadatud: 273470

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 02.08.2022 11:25:45   pealkiri: Gaasiautode teema
Mida ütleb HV konsiiliumi kristallkuul - kas on tulevikku vaadates mõtet CNG seade välja vahetada LPG seadme vastu (vahetuse maksumus 1360€)? Kuus sõite ca 2500-3000km. Mis on võimalus, et LPG ...
  teema: Abi välise HDDga
Invention

vastuseid: 6
vaadatud: 4469

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.03.2022 14:18:29   pealkiri: Abi välise HDDga
Siis võib ju toiteplokk hoopis pees olla ja tõenäoliselt ongi, kui ketas vunki sisse ei võta üldse. Toiteplokk, kaabel, pesa pistik.

Mis on toiteka parameetrid? 12V DC? Mitu amprit? 1? 2?
Ehk ...
  teema: Abi välise HDDga
Invention

vastuseid: 6
vaadatud: 4469

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.03.2022 22:19:57   pealkiri: Abi välise HDDga
võid proovida erinevaid usb pesasid kah, omal üks ketas mis töötab ainult ühes kindlas usb pesas. Ilmselt ei saa voolu piisavalt teistest.

Tal vool tuleb hoopis seinast eraldi voolukaabliga...
  teema: Abi välise HDDga
Invention

vastuseid: 6
vaadatud: 4469

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.03.2022 11:14:53   pealkiri: Abi välise HDDga
andmeid kätte tahad saada siis toivos. need kettad on peale joodetud USB3 ga. saab kasutada ka usb2 kaablit.

Ole tänatud!
  teema: Abi välise HDDga
Invention

vastuseid: 6
vaadatud: 4469

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.03.2022 11:03:41   pealkiri: Abi välise HDDga
Hei,

kes Tallinnas oskaks aidata ühe välise WD HDDga? Voolukaabli taha ühendades ei hakka ketas justkui tööle. Ma ei tea, kas viga on kettas endas või boksis, aga kuna tegu suht õrna asjaga, ...
  teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema
Invention

vastuseid: 1931
vaadatud: 295108

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.03.2022 23:19:19   pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema
Kindlasti füüsilist kulda. Mitte, et ma mingi vandenõuteoreetik oleks, aga tahan, et see oleks füüsiliselt minu valduses icon_wink.gif
  teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema
Invention

vastuseid: 1931
vaadatud: 295108

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.03.2022 21:29:56   pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema
Kust ostate investeerimiskulda ja -hõbedat? Tavid vist ei ole väga konkurentsivõimeliste hindadega?
  teema: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja
Invention

vastuseid: 40
vaadatud: 20600

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 26.02.2022 21:27:34   pealkiri: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja
Ukraina muusika asemel võiks muidugi olla mingi 10 sekundiline korduv klipp, mis mainib Vene vägede tungi UA'sse.

EDIT: A Natas, selles pole ilmselt ka kasu (kui see muidugi tõsi on)? Suht mõtt ...
  teema: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja
Invention

vastuseid: 40
vaadatud: 20600

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 26.02.2022 20:25:02   pealkiri: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja
, mine maga ennast kaineks... Joomine pole tegelikult üldse hea.kas anonüümus lõi putleri juba risti ja pani tuleriidale?

Vene ametlikud telekanalid on maas ja edastavad Ukraina muusikat. Või ...
  teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!
Invention

vastuseid: 7856
vaadatud: 1644207

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 09.02.2022 22:00:21   pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu!


Tänud beer_yum.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.