|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: mobix.ee |
Invention
vastuseid: 9
vaadatud: 3791
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.10.2025 18:20:42 pealkiri: mobix.ee |
| No minu puhul õnneks see viimane konkreetne TTJA ähvardus aitas. Mainitud esmaspäeva hommikul saabus raha tagasi. Proovi esialgu ähvardada konkreetse ajaga (mingi 24h tööpäeval on täiesti ok) ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 19.10.2025 21:11:03 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Aaa ei, neid bolt taksoid saab üliharva tellida, aastast 1-2 korda. Kui rendikas vedeleb kusagil, siis võtan vaevaks jalutada.
Muidu kurat passi peale ja mõtle, kas on kahe minutiga peale nupule v ... |
teema: mobix.ee |
Invention
vastuseid: 9
vaadatud: 3791
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.08.2025 15:39:40 pealkiri: mobix.ee |
Väike update:
Paar nädalat tagasi, pärast kolmandat "veel ei ole jõudnud, peaks kohe mõne päeva jooksul jõudma", esitasin avalduse tellimusest loobumiseks ning raha tagasi saamiseks. Raha pi ... |
teema: mobix.ee |
Invention
vastuseid: 9
vaadatud: 3791
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 12.08.2025 20:32:49 pealkiri: mobix.ee |
Kuna selle poe kohta veel teemat pole, siis on vast aeg teha.
Tellisin 25.07 telefoni, tarneaeg oli 1-5 tööpäeva. Üle-eelmise nädala lõpus uurisin, kus maal kaup on. Vastati, et eelmise näda ... |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
Invention
vastuseid: 6928
vaadatud: 1534394
|
foorum: Parem HV postitatud: 23.05.2025 15:24:55 pealkiri: Teema -:Palun ligikaudset hinda PC'le:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : Palun ligikaudset hinda PC'le
Selgitus : Palun teema kustutada |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
Invention
vastuseid: 2442
vaadatud: 496303
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 22.05.2025 10:59:28 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
, Kui OEM, siis seotud olemasoleva arvuti rauaga. Kui Retail, siis võib vabalt liigutada.
Kõige lihtsam on ilmselt jooksutada käsurealt slmgr /dli ja vaadata mida ütleb channeli nimetuse ees.
... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
Invention
vastuseid: 2442
vaadatud: 496303
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 22.05.2025 09:15:54 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Kuidas ma saan kindlaks teha, kas saan praeguse Win10 uuele PCle üle viia ja siis upgradeda 11ks? Win10 installikas on ostetud USB peal, aga ma ei tea, kas võti on seotud praeguse PC'ga või mitte.. ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
Invention
vastuseid: 2442
vaadatud: 496303
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 16.05.2025 16:11:57 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
|
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
Invention
vastuseid: 2442
vaadatud: 496303
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.05.2025 19:00:24 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Tänud mõlemale!
Tõesti, vaatasin, et Nvidia on vaieldamatult tugevam kui AMD, eriti Davinci Resolve'i kasutades. Vahetasin kaardi.
250GB ketas jääks ainult Windowsi kasutada. Ülejäänud k ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
Invention
vastuseid: 2442
vaadatud: 496303
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.05.2025 11:40:36 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Palun tagasisidet komplektile (eriti, kas kõik komponendid sobituvad omavahel):
[url=https://arvutitark.ee/ostukorv?share=H4sIAAAAAAAAA43RMQsCMQwF4P%2BSOUOaNr2mq%2B7KoZPcIOogHD3F3nTcf78K7mZL4OPx4C1w ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.10.2024 12:51:51 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
| Samas Bolt ja Forus lisavad ka selle 2€ tasu ja see läheb lennujaamale. Eks Uberil samamoodi. Lihtsalt võiks ju ka siis sinna tõkkepuu taha pääseda. Kuna Uberil pole Eestis klienditeenindust, s ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.10.2024 12:45:38 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Hmm, Uber kasseerib 2 eur lennujaama sissepääsutasu, isegi kui takso spetsiaalselt Kiss & Fly tasuta alale tellida
Uberit tellides on spetsiaalne valik selleks. Takso tuli Kiss & Fly a ... |
teema: CL15 vs CL16 |
Invention
vastuseid: 3
vaadatud: 3450
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.10.2024 09:06:08 pealkiri: CL15 vs CL16 |
| Hetkel on arvutis sees G.SKILL Trident Z RGB 32GB DDR4 3200MHz CL15. Nüüd tellisin juurde teise 32GB komplekti, aga seda ei olnud CL15 vaid CL16. Kui ma neid kombineerin, siis kas on oodata, et see ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.04.2024 22:02:09 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
| Juhi (hobikorras) vaatenurgast - veel aasta tagasi oli täiesti okei sõita ja saigi öelda, et teenistus oli üle keskmise hea. Praegu on meeletult palju (ja ilmselt klientidena olete tähele pannud, ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 19.02.2024 20:32:06 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Comfortil on kõrgema vastuvõtu%'ga juht roolis. Muud vahet polegi.
On ikka, Comforti päris iga suvalise autoga sõita ei saa.
Näiteks:
https://www.upload.ee/image/16297796/bolt.jpg
Siis na ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 19.02.2024 19:04:51 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Mis on tavalise Bolt ja Bolt Comforit vahe? Täpselt samad autod tulevad kui vahel Comfort odavam on ja tellida. Lambised Octaviad ja Corollad.
Comfortil on kõrgema vastuvõtu%'ga juht roolis. Muu ... |
teema: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) |
Invention
vastuseid: 17750
vaadatud: 1972391
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.05.2023 21:38:33 pealkiri: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) |
https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1660713232372211713
Loodame, et see on millegi suurema algus... |
teema: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) |
Invention
vastuseid: 17750
vaadatud: 1972391
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.05.2023 22:44:56 pealkiri: Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) |
| Sõidan vahepeal Bolti. Eelmisel aastal 9.05 võtsin Lasnakalt mingi vanemas eas nais-sibula peale, lilledega ja puha. Sain umbes 200m sõita, kui eravärvides politsei mind kinni pidas. Küsisin, mik ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.02.2023 10:34:38 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Ma nüüd ei saagi aru, et kui 2min mööda läheb, siis võib Bolt minema sõita ja esitatakse 3€ arve?
Ma sain aru, et peavad ikka 5min ootama.
Peab ootama 3 minutit, enne tühistada ei saa. A ... |
teema: Tuludeklaratsiooni teema |
Invention
vastuseid: 2316
vaadatud: 380359
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.02.2023 18:57:47 pealkiri: Tuludeklaratsiooni teema |
Mul tuli sel aastal isegi 5.1 alla mingid dividendid, mis tegelikult olid investeerimiskontole siiski laekunud.
Mis punkti alla teil investeerimiskontot kasutades aktsiatehingud jäävad? 6.1 ning ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.02.2023 14:13:36 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Raha võetakse, kui juht on oodanud minimaalselt 5 minutit.
Sai Bolt tellitud Õismäele tornelamu juurde.
Lapsega allatulek kestis mõned minutid.
Teadsin, et on 2min tasuta ooteaeg ja arvestasi ... |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Invention
vastuseid: 12294
vaadatud: 2458162
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 30.01.2023 11:03:18 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
, üksus ehk siis malev/malevkond, mitte ametikohta Muidu pärast jama, et käid Pärnust Narva õppustele
Sorry, lugesin mööda...
Aga malevat/malevkonda ei antud mulle küll valida, keh ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.01.2023 22:37:17 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
| Juht saabki oma hinda ise määrata, aga paraku äpp pakub tööd odavamatele juhtidele eelisjärjekorras. Ehk kui su kõrval on juht, kelle sõidu maksumus on näiteks 10 senti kõrgem kui odavama ju ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.01.2023 20:05:14 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
https://forte.delfi.ee/artikkel/120123784/vargsi-astutud-samm-bolti-juht-voib-nuud-kliendi-tellimuse-tuhistada-kui-soit-tundub-liiga-odav
Juht on alati võinud tellimuse tühistada, lihtsal ... |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Invention
vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.11.2022 16:31:11 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
50:50 jäi ka terveks. Moodne commonrail. Lihtsalt kaugele ei sõitnud esialgu.
No selge, siis ma liiga palju ei pabista  |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Invention
vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.11.2022 16:10:27 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Ehk siis oota külma
Alla -30 panin 1:4 segu
25% bensiini ja 75% diisliti? Ja mootor jäi terveks? |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Invention
vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.11.2022 04:19:26 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
| Mina jälle oma valesti tangitud autoga. Seekord lasin ise diiselautosse bena. Aga õnneks jõudsin lasta ainult 5L. All oli diislit oma 30L ja lasin paagi veel täis ka, ehk et paagis on hetkel 5L be ... |
teema: Gaasiautode teema |
Invention
vastuseid: 1834
vaadatud: 273470
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.10.2022 08:02:17 pealkiri: Gaasiautode teema |
Hetkel EG 3.3€kg, ülejäänud 3.9€kg peal.
Ja seda on juba olnud mitu päeva
Tallinnas 2.980€ lausa |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Invention
vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.09.2022 14:40:41 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Mitte tingimata, 2km pole katastroof kui kolmandik diislit sees oli. Ja sõltub kuidas tagasivool on ehitatud, uus segu ei pruukind mootorisse jõudagi.
Aga kui remonti viid siis võidakse sul pool ... |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Invention
vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.09.2022 14:21:40 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Pakun et kütte ringipumpamisest piisab. Peale pumpade ja pihustite pole suurt katki minna.
Mis varuosi muidu vahetada plaanid?
Tänud vastuse eest. Ega ma ise täpselt ei teagi, ei ole selle te ... |
teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
Invention
vastuseid: 27790
vaadatud: 2154761
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 25.09.2022 13:59:17 pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) |
|
teema: Kommenteerimine: Marten12 |
Invention
vastuseid: 2
vaadatud: 484
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2022 20:42:10 pealkiri: Kommenteerimine: Marten12 |
Tellisin Logitech g923. Kõik oli väga positiivne, kiire postitamine ning korras tehnika. Eriti meeldivaks teeb asja 2 aastane garantii kasutatud toote ostu puhul. Niiet igati positiivne  |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 10.09.2022 10:31:47 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
| Bolti klienditugi on vist selle sajandi kõige suurem katastroof (ka juhtidele). Lihtsalt üks näide sadadest, kui po***i neil kõigest on, peaasi, et suhtlema ei peaks. Lihtsalt kiiresti teema kinni ... |
teema: Gaasiautode teema |
Invention
vastuseid: 1834
vaadatud: 273470
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 01.09.2022 16:14:52 pealkiri: Gaasiautode teema |
Ei tea, mulle pidid ka alguses panema ja siis helistasid, et see süsteem ei taha funktsioneerida ja kliendid pole rahul ning nad lõpetasid selle kasutamise...
Küll nad panevad kui pole otseprits ... |
teema: Gaasiautode teema |
Invention
vastuseid: 1834
vaadatud: 273470
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 01.09.2022 16:09:40 pealkiri: Gaasiautode teema |
Järts mingi kuu aega, vähemalt augustis oli veel. Aga VAG'idele nad enam IV põlvkonna LPG'd peale ei pane, ainult V oma ja see on mingi 2200€
, ma pakun puusalt, et järjekorrad on gaasifirmad ... |
teema: Jõusaal |
Invention
vastuseid: 6799
vaadatud: 1433682
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 28.08.2022 16:41:52 pealkiri: Jõusaal |
Viskasin ka pilgu peale, pole ammu midagi tellinud. Myproteinist sain 2019 aastal 2.5kg valku 33€'ga. Nüüd on 104€ (allahindlusega 75€)
Kas keegi Peloton app-i kas kasut ... |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
Invention
vastuseid: 6388
vaadatud: 1832702
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.08.2022 12:40:16 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
https://epl.delfi.ee/artikkel/120048672/bolti-probleemidel-pole-loppu-tuhistatud-tellimused-juhtide-viivitused-ja-vaikiv-klienditugi-arritavad-tarbijaid
Tegelikult on see Bolt'i endapoolne suur err ... |
teema: Gaasiautode teema |
Invention
vastuseid: 1834
vaadatud: 273470
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.08.2022 13:21:38 pealkiri: Gaasiautode teema |
Kas seda LPG/CNG teemat ei saaks nii teha, et mõlemad jäävad alles?
VW grupis tehase CNG autodel pole salongist väljaspool sellist ruumi, kuhu LPG paak mahuks, seega ainuke mõeldav koht on pagas ... |
teema: Gaasiautode teema |
Invention
vastuseid: 1834
vaadatud: 273470
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.08.2022 12:39:28 pealkiri: Gaasiautode teema |
Mis autole see hind on? Golfile/Octaviale/Leonile 1.4 või 1.5 mootoriga või Passatile?
Golf 1.4
Ja mida see endast kujutab. Kogu cng kola demontaaz?
Demontaaž, LPG installatsioon ning kogu t ... |
teema: Gaasiautode teema |
Invention
vastuseid: 1834
vaadatud: 273470
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.08.2022 11:48:25 pealkiri: Gaasiautode teema |
Mis autole see hind on? Golfile/Octaviale/Leonile 1.4 või 1.5 mootoriga või Passatile?
Golf 1.4 |
teema: Gaasiautode teema |
Invention
vastuseid: 1834
vaadatud: 273470
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 02.08.2022 11:25:45 pealkiri: Gaasiautode teema |
| Mida ütleb HV konsiiliumi kristallkuul - kas on tulevikku vaadates mõtet CNG seade välja vahetada LPG seadme vastu (vahetuse maksumus 1360€)? Kuus sõite ca 2500-3000km. Mis on võimalus, et LPG ... |
teema: Abi välise HDDga |
Invention
vastuseid: 6
vaadatud: 4469
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.03.2022 14:18:29 pealkiri: Abi välise HDDga |
Siis võib ju toiteplokk hoopis pees olla ja tõenäoliselt ongi, kui ketas vunki sisse ei võta üldse. Toiteplokk, kaabel, pesa pistik.
Mis on toiteka parameetrid? 12V DC? Mitu amprit? 1? 2?
Ehk ... |
teema: Abi välise HDDga |
Invention
vastuseid: 6
vaadatud: 4469
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.03.2022 22:19:57 pealkiri: Abi välise HDDga |
võid proovida erinevaid usb pesasid kah, omal üks ketas mis töötab ainult ühes kindlas usb pesas. Ilmselt ei saa voolu piisavalt teistest.
Tal vool tuleb hoopis seinast eraldi voolukaabliga... |
teema: Abi välise HDDga |
Invention
vastuseid: 6
vaadatud: 4469
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.03.2022 11:14:53 pealkiri: Abi välise HDDga |
andmeid kätte tahad saada siis toivos. need kettad on peale joodetud USB3 ga. saab kasutada ka usb2 kaablit.
Ole tänatud! |
teema: Abi välise HDDga |
Invention
vastuseid: 6
vaadatud: 4469
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.03.2022 11:03:41 pealkiri: Abi välise HDDga |
Hei,
kes Tallinnas oskaks aidata ühe välise WD HDDga? Voolukaabli taha ühendades ei hakka ketas justkui tööle. Ma ei tea, kas viga on kettas endas või boksis, aga kuna tegu suht õrna asjaga, ... |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Invention
vastuseid: 1931
vaadatud: 295108
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.03.2022 23:19:19 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Kindlasti füüsilist kulda. Mitte, et ma mingi vandenõuteoreetik oleks, aga tahan, et see oleks füüsiliselt minu valduses  |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Invention
vastuseid: 1931
vaadatud: 295108
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.03.2022 21:29:56 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
| Kust ostate investeerimiskulda ja -hõbedat? Tavid vist ei ole väga konkurentsivõimeliste hindadega? |
teema: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja |
Invention
vastuseid: 40
vaadatud: 20600
|
foorum: Varia postitatud: 26.02.2022 21:27:34 pealkiri: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja |
Ukraina muusika asemel võiks muidugi olla mingi 10 sekundiline korduv klipp, mis mainib Vene vägede tungi UA'sse.
EDIT: A Natas, selles pole ilmselt ka kasu (kui see muidugi tõsi on)? Suht mõtt ... |
teema: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja |
Invention
vastuseid: 40
vaadatud: 20600
|
foorum: Varia postitatud: 26.02.2022 20:25:02 pealkiri: Anonymous kuulutas värskes videopöödumises Putini režiimile sõja |
, mine maga ennast kaineks... Joomine pole tegelikult üldse hea.kas anonüümus lõi putleri juba risti ja pani tuleriidale?
Vene ametlikud telekanalid on maas ja edastavad Ukraina muusikat. Või ... |
teema: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
Invention
vastuseid: 7856
vaadatud: 1644207
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 09.02.2022 22:00:21 pealkiri: Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv - mida osta-hoida-müüa-vahetada) NB! Pole finantsnõu! |
Tänud  |
| |