|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Apple Watch |
Inq
vastuseid: 1332
vaadatud: 439427
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 17.10.2021 23:18:54 pealkiri: Apple Watch |
Ausalt öeldes, ei saa aru, kuidas mõned suudavad aastaid käia kellaga ilma kaitseklaasita ning saada ainult mõned kriimud peale.
Eos tööriistu hülgavad käed ja triiksärgi varrukas lisakaitse ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.09.2021 14:41:01 pealkiri: iPhone |
Huvitav kas turul 11 ja 12 hinnad nüüd ka langevad. Paisatakse oma vanad 11 ja 12 müüki,et uus osta.
Ei ole kunagi mingit suurt hinnalangust täheldanud. Kui läksin ise 12 Pro Max peale, si ... |
teema: Apple Watch |
Inq
vastuseid: 1332
vaadatud: 439427
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 21.02.2021 22:41:38 pealkiri: Apple Watch |
Aku kestvus mulle tundub on 6 kasuks.
Tere
On 5 ja 6 seerial midagi viimase kasuks ka, et selle soetama peaks? Kui pole o2 sisaldus tähtis. |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.12.2020 17:42:43 pealkiri: iPhone |
Settings - Sounds & Haptics - Keyboard Clicks/Lock Sound/System Haptics kõik maha ja ei tee enam kuskil mingit häält...
Japsi mudelite puhul see ei kehti. |
teema: Apple Watch |
Inq
vastuseid: 1332
vaadatud: 439427
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.12.2020 10:45:20 pealkiri: Apple Watch |
Ma nüüd ei saa aru, kas kõik olete maailmarändurid või on alaline elukoht siiski Eesti?
Hetkel ei ole üldse rännata võimalik aga eks ta sõltu taas vajadustest.
Kui enne oli kisa, et milla ... |
teema: Apple Watch |
Inq
vastuseid: 1332
vaadatud: 439427
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.12.2020 21:51:48 pealkiri: Apple Watch |
| Telia saatis täna meili et kell pandi teele, hiljemalt ülehomme peaks kätte saama. |
teema: Apple Watch |
Inq
vastuseid: 1332
vaadatud: 439427
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 09.12.2020 19:51:25 pealkiri: Apple Watch |
| Apple originaal dock on samas hinnaklassis, Soomes on saadaval. |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 25.11.2020 10:57:36 pealkiri: iPhone |
Macbook pro laadija oma USBC august laeb ka edukalt Ei pidanud ka midagi juurde ostma tuppa va autosse teise kaabli ja sigaretisüutajasse USBC pesaga jubina. |
teema: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv |
Inq
vastuseid: 448
vaadatud: 157177
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 07.05.2019 14:42:51 pealkiri: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv |
Tõesti tänuväärt teema, tänase päeva avastus
Vinüülidega olen tänaseks tegelenud ca 9 aastat ja seda teisel ringil, esimene ring kestis 1985 kuni 1989 siis tuli CD periood vahele. Plaa ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 22.09.2018 09:39:08 pealkiri: iPhone |
Tanel +1  |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 13.09.2018 09:26:16 pealkiri: iPhone |
iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas.
Ei vasta tõele, 17.09 on ametlik release date. |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 08.01.2018 13:23:04 pealkiri: iPhone |
| kellelgi veel X-iga leviprobleeme? Endal on Tele2 ning levi on kohutav. Väljahelistamisel 1/3 kõnedest failib, vahepeal mulle helistada ei saa. On öeldud et ei hakka kutsumagi jne. Olen kasutanud i ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.12.2017 15:56:03 pealkiri: iPhone |
Aitab see, kui teha algne näo skanneerimine hea valgustusega ruumis.
+1 |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.12.2017 15:36:44 pealkiri: iPhone |
kas keegi on proovinud koos orig nahkümbrisega kasutada juhtmevaba laadimist, kas X-i või siis 8 puhul? poes öeldi et peaks toimima ilusti aga soovitati min 7,5w laadijat!
Mul X laeb kenasti, la ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.11.2017 23:18:41 pealkiri: iPhone |
no debiilne on see näpuga tõmblemine ekraanil ja uimane.
Millest sa räägid ?  |
teema: Kommenteerimine: pistyk |
Inq
vastuseid: 47
vaadatud: 27005
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2017 22:17:53 pealkiri: Kommenteerimine: pistyk |
Mäng sai müüdud  |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.11.2017 11:13:06 pealkiri: iPhone |
kui sa ei oma X'iga kogemusi ning ei kavatse seda ka teha, siis võiksid mitte foorumit risustada, sest su postitused on täiesti sisuliste argumentideta...
...ja mida sulle on üritatud siin kor ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.11.2017 22:10:00 pealkiri: iPhone |
Kuidas ma Telia Volte teenust tellin, kas 4G asemel peaks olema VoLTE? Telefon ja carrier uuendatud ja valitud 4G.
Carrier update tuli? Et VOLTE toimiks peab olema 30.1 Mobile data alt valid voice ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.11.2017 21:33:40 pealkiri: iPhone |
Kuidas ma Telia Volte teenust tellin, kas 4G asemel peaks olema VoLTE? Telefon ja carrier uuendatud ja valitud 4G.
Carrier update tuli? Et VOLTE toimiks peab olema 30.1 Mobile data alt valid voice ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.11.2017 09:03:46 pealkiri: iPhone |
Aeg vast aju puhkama minna, .
Millisel küll? Sa ikka ei õpi, proovi edaspidi sõna võtta teemadel/räägi asjadest mida ise omad/oled kokku puutunud. |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.11.2017 10:03:29 pealkiri: iPhone |
Ja selleks, et asjast aru saada ei pea OMAMA seadet, vaid piisab kui on piisavaid kogemusi sellega. Ma ei lahmi niisama ja räägin sisust, mis tuleneb kogemustest või konkreetsetest faktidest.
N ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 13.11.2017 16:54:22 pealkiri: iPhone |
, su kaitserünnak on täiesti sisutu. Minu lisatud FaceID video on ju reaalselt X'ga tehtud. Viitsid hoia oma fanboylust tagasi natukene.
Küsimus ei ole antud juhul fanboyluses vaid selles s ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 13.11.2017 16:05:46 pealkiri: iPhone |
| Küsimus kõigile siin teemas Face ID ja Apple kritiseerijatele. Kui paljudel teist reaalselt X taskus on et suu vett täis võtate? Igast tuubi videod, naised saunas rääkisid ja "mapoeskorranäppis ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 08.11.2017 21:06:43 pealkiri: iPhone |
| Soov X osta kuid selline küsimus kas X kardab ka samapalju külma kui 6S Plus? Seesuhtes kui telefoniga isegi hetkel 0 kraadi juures välitingimustes kasutada siis viskab aku protsente alla ja lõpuk ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.11.2017 17:36:48 pealkiri: iPhone |
Kui nisanäpp oled siis ongi 150eurone junn paras.
isegi 150€ junn on puhas overkill  |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.11.2017 21:58:56 pealkiri: iPhone |
| Battery percent näeb siis kui control centre alla tõmmata, muidu lihtsalt ei mahu ära ekraanile. Kaks päeva näppinud nüüd ja omanuna kõiki mudeleid alates esimesest peab tunnistama et igat sen ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 03.11.2017 13:30:36 pealkiri: iPhone |
brigite susanne hunt sai kätte. Äkki müüb edasi.
 |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.10.2017 14:39:42 pealkiri: iPhone |
| Mõttetu jauramine, mõni teenib rohkem mõni vähem, kes tahab see ostab kes ei taha see kasutab oma 3310 rahulikult edasi, kui mõnel on võimalusi rohkem kui teisel ei ole vaja kohe kritiseerida, r ... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.10.2017 13:37:36 pealkiri: iPhone |
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida
isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas
... |
teema: iPhone |
Inq
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.10.2017 12:15:12 pealkiri: iPhone |
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida
isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas
... |
teema: Kommenteerimine: erik111 |
Inq
vastuseid: 182
vaadatud: 51844
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.08.2017 18:44:57 pealkiri: Kommenteerimine: erik111 |
Sai üks mäng ostetud, kõik nii nagu peab  |
teema: Kommenteerimine: psydeblo |
Inq
vastuseid: 147
vaadatud: 45846
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2017 20:59:10 pealkiri: Kommenteerimine: psydeblo |
Korralik ja kiire asjaajamine  |
teema: Kommenteerimine: auditehh |
Inq
vastuseid: 91
vaadatud: 28664
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2017 11:44:04 pealkiri: Kommenteerimine: auditehh |
Ps3 mängud sai müüdud  |
teema: Kommenteerimine: TT |
Inq
vastuseid: 311
vaadatud: 73912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2016 20:12:19 pealkiri: Kommenteerimine: TT |
Pakk mänge ostetud, kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: IffikaS |
Inq
vastuseid: 159
vaadatud: 87778
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2016 19:51:48 pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS |
Sati pann sai ostetud, kõik väga viis  |
teema: Kommenteerimine: HawK |
Inq
vastuseid: 46
vaadatud: 14663
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2016 22:49:14 pealkiri: Kommenteerimine: HawK |
| Väga meeldiv kogemus, sai üks xbox one mäng ostetud. |
teema: Kommenteerimine: Snaztastic |
Inq
vastuseid: 35
vaadatud: 12544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2016 17:55:45 pealkiri: Kommenteerimine: Snaztastic |
| Müüs Xbox One puldi, kiire ja korralik, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: zipzic |
Inq
vastuseid: 267
vaadatud: 55721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2016 11:05:02 pealkiri: Kommenteerimine: zipzic |
| Ostsin Xbox One`le ühe mängu, igati kiire ja korralik. |
teema: [X1] Xbox ONE arutelu |
Inq
vastuseid: 3045
vaadatud: 902825
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.04.2016 18:09:05 pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu |
| Keegi sellise erroriga on kokkupuutunud nagu Xbox One error code: 0x80070102 ? ei lase sisse logida. Google soovitused ei aidanud. |
teema: Kommenteerimine: Mic |
Inq
vastuseid: 23
vaadatud: 7585
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2016 08:01:10 pealkiri: Kommenteerimine: Mic |
Ostis PS3 mängu, meeldiv asjaajamine  |
teema: Kommenteerimine: tarts21 |
Inq
vastuseid: 121
vaadatud: 28260
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2016 23:52:50 pealkiri: Kommenteerimine: tarts21 |
Tiptop,  |
teema: Kommenteerimine: Eric80 |
Inq
vastuseid: 30
vaadatud: 14195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2016 08:56:42 pealkiri: Kommenteerimine: Eric80 |
Ostis PS3, korralik ja kiire  |
teema: Kommenteerimine: kakukeo |
Inq
vastuseid: 237
vaadatud: 61528
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2016 16:19:02 pealkiri: Kommenteerimine: kakukeo |
Üks PSP vahetas omanikku, meeldiv asjaajamine  |
teema: Kommenteerimine: ArturTT |
Inq
vastuseid: 152
vaadatud: 58423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2015 20:31:24 pealkiri: Kommenteerimine: ArturTT |
Igati meeldiv ja konkreetne asjaajamine, mis muud kui positiivne  |
teema: Kommenteerimine: expressive |
Inq
vastuseid: 10
vaadatud: 8177
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2015 17:10:36 pealkiri: Kommenteerimine: expressive |
Ostis hunniku Guitar Hero ja Rock Band kraami, positiivne kirja  |
teema: Kommenteerimine: forint |
Inq
vastuseid: 371
vaadatud: 79355
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2015 00:11:15 pealkiri: Kommenteerimine: forint |
| PS3 pult sai müüdud vägagi kiirelt, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Markus1998 |
Inq
vastuseid: 234
vaadatud: 51862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2015 17:05:58 pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998 |
Ostis rooli arvutile, igati korralik ja kiire ostja. Tänud  |
teema: Kommenteerimine: ?uest |
Inq
vastuseid: 21
vaadatud: 7881
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2015 09:27:10 pealkiri: Kommenteerimine: ?uest |
Üks PS3 mäng sai ostetud, igati kogemus. |
teema: Kommenteerimine: attrs |
Inq
vastuseid: 417
vaadatud: 108400
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2015 14:49:51 pealkiri: Kommenteerimine: attrs |
Ostis turvatooli, igati positiivne  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Inq
vastuseid: 21795
vaadatud: 3916257
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.03.2015 19:53:52 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Tänud, hea et ei hakanud veel tellima, proovisin teist akut töötava puldi seest, ikka ei tööta, korraks viskab 3 tuld põlema (1, 3, 4) ja kõik; elektroonika on ilmselt pekkis. |
| |