Avaleht
otsing leidis 233 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Apple Watch
Inq

vastuseid: 1332
vaadatud: 439427

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 17.10.2021 23:18:54   pealkiri: Apple Watch
Ausalt öeldes, ei saa aru, kuidas mõned suudavad aastaid käia kellaga ilma kaitseklaasita ning saada ainult mõned kriimud peale.
Eos tööriistu hülgavad käed ja triiksärgi varrukas lisakaitse ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.09.2021 14:41:01   pealkiri: iPhone
Huvitav kas turul 11 ja 12 hinnad nüüd ka langevad. Paisatakse oma vanad 11 ja 12 müüki,et uus osta.

Ei ole kunagi mingit suurt hinnalangust täheldanud. Kui läksin ise 12 Pro Max peale, si ...
  teema: Apple Watch
Inq

vastuseid: 1332
vaadatud: 439427

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 21.02.2021 22:41:38   pealkiri: Apple Watch
Aku kestvus mulle tundub on 6 kasuks.

Tere

On 5 ja 6 seerial midagi viimase kasuks ka, et selle soetama peaks? Kui pole o2 sisaldus tähtis.
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.12.2020 17:42:43   pealkiri: iPhone
Settings - Sounds & Haptics - Keyboard Clicks/Lock Sound/System Haptics kõik maha ja ei tee enam kuskil mingit häält...

Japsi mudelite puhul see ei kehti.
  teema: Apple Watch
Inq

vastuseid: 1332
vaadatud: 439427

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.12.2020 10:45:20   pealkiri: Apple Watch
Ma nüüd ei saa aru, kas kõik olete maailmarändurid või on alaline elukoht siiski Eesti?
Hetkel ei ole üldse rännata võimalik aga eks ta sõltu taas vajadustest.

Kui enne oli kisa, et milla ...
  teema: Apple Watch
Inq

vastuseid: 1332
vaadatud: 439427

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.12.2020 21:51:48   pealkiri: Apple Watch
Telia saatis täna meili et kell pandi teele, hiljemalt ülehomme peaks kätte saama.
  teema: Apple Watch
Inq

vastuseid: 1332
vaadatud: 439427

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.12.2020 19:51:25   pealkiri: Apple Watch
Apple originaal dock on samas hinnaklassis, Soomes on saadaval.
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 25.11.2020 10:57:36   pealkiri: iPhone
Macbook pro laadija oma USBC august laeb ka edukalt thumbs_up.gif Ei pidanud ka midagi juurde ostma tuppa va autosse teise kaabli ja sigaretisüutajasse USBC pesaga jubina.
  teema: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv
Inq

vastuseid: 448
vaadatud: 157177

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 07.05.2019 14:42:51   pealkiri: Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv
Tõesti tänuväärt teema, tänase päeva avastus icon_biggrin.gif
Vinüülidega olen tänaseks tegelenud ca 9 aastat ja seda teisel ringil, esimene ring kestis 1985 kuni 1989 siis tuli CD periood vahele. Plaa ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 22.09.2018 09:39:08   pealkiri: iPhone
Tanel +1 icon_biggrin.gif
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 13.09.2018 09:26:16   pealkiri: iPhone
iOS 12 ametlik versioon ka alla laetav. Vähemalt mul pakkus uuendust. Hommikul selgub, kas google maps ja waze on carplays ka olemas.


Ei vasta tõele, 17.09 on ametlik release date.
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 08.01.2018 13:23:04   pealkiri: iPhone
kellelgi veel X-iga leviprobleeme? Endal on Tele2 ning levi on kohutav. Väljahelistamisel 1/3 kõnedest failib, vahepeal mulle helistada ei saa. On öeldud et ei hakka kutsumagi jne. Olen kasutanud i ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.12.2017 15:56:03   pealkiri: iPhone
Aitab see, kui teha algne näo skanneerimine hea valgustusega ruumis.

+1
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.12.2017 15:36:44   pealkiri: iPhone
kas keegi on proovinud koos orig nahkümbrisega kasutada juhtmevaba laadimist, kas X-i või siis 8 puhul? poes öeldi et peaks toimima ilusti aga soovitati min 7,5w laadijat!

Mul X laeb kenasti, la ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.11.2017 23:18:41   pealkiri: iPhone
no debiilne on see näpuga tõmblemine ekraanil ja uimane.

Millest sa räägid ? icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: pistyk
Inq

vastuseid: 47
vaadatud: 27005

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2017 22:17:53   pealkiri: Kommenteerimine: pistyk
Mäng sai müüdud thumbs_up.gif
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.11.2017 11:13:06   pealkiri: iPhone
kui sa ei oma X'iga kogemusi ning ei kavatse seda ka teha, siis võiksid mitte foorumit risustada, sest su postitused on täiesti sisuliste argumentideta...

...ja mida sulle on üritatud siin kor ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.11.2017 22:10:00   pealkiri: iPhone
Kuidas ma Telia Volte teenust tellin, kas 4G asemel peaks olema VoLTE? Telefon ja carrier uuendatud ja valitud 4G.

Carrier update tuli? Et VOLTE toimiks peab olema 30.1 Mobile data alt valid voice ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.11.2017 21:33:40   pealkiri: iPhone
Kuidas ma Telia Volte teenust tellin, kas 4G asemel peaks olema VoLTE? Telefon ja carrier uuendatud ja valitud 4G.

Carrier update tuli? Et VOLTE toimiks peab olema 30.1 Mobile data alt valid voice ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.11.2017 09:03:46   pealkiri: iPhone
Aeg vast aju puhkama minna, thumbs_up.gif.

Millisel küll? Sa ikka ei õpi, proovi edaspidi sõna võtta teemadel/räägi asjadest mida ise omad/oled kokku puutunud.
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.11.2017 10:03:29   pealkiri: iPhone
Ja selleks, et asjast aru saada ei pea OMAMA seadet, vaid piisab kui on piisavaid kogemusi sellega. Ma ei lahmi niisama ja räägin sisust, mis tuleneb kogemustest või konkreetsetest faktidest.

N ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 13.11.2017 16:54:22   pealkiri: iPhone
, su kaitserünnak on täiesti sisutu. Minu lisatud FaceID video on ju reaalselt X'ga tehtud. Viitsid hoia oma fanboylust tagasi natukene.



Küsimus ei ole antud juhul fanboyluses vaid selles s ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 13.11.2017 16:05:46   pealkiri: iPhone
Küsimus kõigile siin teemas Face ID ja Apple kritiseerijatele. Kui paljudel teist reaalselt X taskus on et suu vett täis võtate? Igast tuubi videod, naised saunas rääkisid ja "mapoeskorranäppis ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 08.11.2017 21:06:43   pealkiri: iPhone
Soov X osta kuid selline küsimus kas X kardab ka samapalju külma kui 6S Plus? Seesuhtes kui telefoniga isegi hetkel 0 kraadi juures välitingimustes kasutada siis viskab aku protsente alla ja lõpuk ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.11.2017 17:36:48   pealkiri: iPhone
Kui nisanäpp oled siis ongi 150eurone junn paras.

isegi 150€ junn on puhas overkill icon_biggrin.gif
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 05.11.2017 21:58:56   pealkiri: iPhone
Battery percent näeb siis kui control centre alla tõmmata, muidu lihtsalt ei mahu ära ekraanile. Kaks päeva näppinud nüüd ja omanuna kõiki mudeleid alates esimesest peab tunnistama et igat sen ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 03.11.2017 13:30:36   pealkiri: iPhone
brigite susanne hunt sai kätte. Äkki müüb edasi.

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.10.2017 14:39:42   pealkiri: iPhone
Mõttetu jauramine, mõni teenib rohkem mõni vähem, kes tahab see ostab kes ei taha see kasutab oma 3310 rahulikult edasi, kui mõnel on võimalusi rohkem kui teisel ei ole vaja kohe kritiseerida, r ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.10.2017 13:37:36   pealkiri: iPhone
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida

isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas icon_biggrin.gif ...
  teema: iPhone
Inq

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.10.2017 12:15:12   pealkiri: iPhone
mina ka selle poolt, et MaxPower võiks ära tellida

isegi kui oleks väga tahtnud, siis oleks ikka ilma jäänud...telias kirjas et läbi müüdud, mõlemad 64/256GB. Eestlane on põline rikas icon_biggrin.gif ...
  teema: Kommenteerimine: erik111
Inq

vastuseid: 182
vaadatud: 51844

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2017 18:44:57   pealkiri: Kommenteerimine: erik111
Sai üks mäng ostetud, kõik nii nagu peab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: psydeblo
Inq

vastuseid: 147
vaadatud: 45846

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2017 20:59:10   pealkiri: Kommenteerimine: psydeblo
Korralik ja kiire asjaajamine thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: auditehh
Inq

vastuseid: 91
vaadatud: 28664

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2017 11:44:04   pealkiri: Kommenteerimine: auditehh
Ps3 mängud sai müüdud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: TT
Inq

vastuseid: 311
vaadatud: 73912

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2016 20:12:19   pealkiri: Kommenteerimine: TT
Pakk mänge ostetud, kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: IffikaS
Inq

vastuseid: 159
vaadatud: 87778

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2016 19:51:48   pealkiri: Kommenteerimine: IffikaS
Sati pann sai ostetud, kõik väga viis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HawK
Inq

vastuseid: 46
vaadatud: 14663

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2016 22:49:14   pealkiri: Kommenteerimine: HawK
Väga meeldiv kogemus, sai üks xbox one mäng ostetud.
  teema: Kommenteerimine: Snaztastic
Inq

vastuseid: 35
vaadatud: 12544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2016 17:55:45   pealkiri: Kommenteerimine: Snaztastic
Müüs Xbox One puldi, kiire ja korralik, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: zipzic
Inq

vastuseid: 267
vaadatud: 55721

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2016 11:05:02   pealkiri: Kommenteerimine: zipzic
Ostsin Xbox One`le ühe mängu, igati kiire ja korralik.
  teema: [X1] Xbox ONE arutelu
Inq

vastuseid: 3045
vaadatud: 902825

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.04.2016 18:09:05   pealkiri: [X1] Xbox ONE arutelu
Keegi sellise erroriga on kokkupuutunud nagu Xbox One error code: 0x80070102 ? ei lase sisse logida. Google soovitused ei aidanud.
  teema: Kommenteerimine: Mic
Inq

vastuseid: 23
vaadatud: 7585

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2016 08:01:10   pealkiri: Kommenteerimine: Mic
Ostis PS3 mängu, meeldiv asjaajamine thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarts21
Inq

vastuseid: 121
vaadatud: 28260

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2016 23:52:50   pealkiri: Kommenteerimine: tarts21
Tiptop, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Eric80
Inq

vastuseid: 30
vaadatud: 14195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.02.2016 08:56:42   pealkiri: Kommenteerimine: Eric80
Ostis PS3, korralik ja kiire thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kakukeo
Inq

vastuseid: 237
vaadatud: 61528

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2016 16:19:02   pealkiri: Kommenteerimine: kakukeo
Üks PSP vahetas omanikku, meeldiv asjaajamine thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ArturTT
Inq

vastuseid: 152
vaadatud: 58423

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2015 20:31:24   pealkiri: Kommenteerimine: ArturTT
Igati meeldiv ja konkreetne asjaajamine, mis muud kui positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: expressive
Inq

vastuseid: 10
vaadatud: 8177

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.12.2015 17:10:36   pealkiri: Kommenteerimine: expressive
Ostis hunniku Guitar Hero ja Rock Band kraami, positiivne kirja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: forint
Inq

vastuseid: 371
vaadatud: 79355

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2015 00:11:15   pealkiri: Kommenteerimine: forint
PS3 pult sai müüdud vägagi kiirelt, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Markus1998
Inq

vastuseid: 234
vaadatud: 51862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2015 17:05:58   pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998
Ostis rooli arvutile, igati korralik ja kiire ostja. Tänud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ?uest
Inq

vastuseid: 21
vaadatud: 7881

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2015 09:27:10   pealkiri: Kommenteerimine: ?uest
Üks PS3 mäng sai ostetud, igati thumbs_up.gif kogemus.
  teema: Kommenteerimine: attrs
Inq

vastuseid: 417
vaadatud: 108400

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2015 14:49:51   pealkiri: Kommenteerimine: attrs
Ostis turvatooli, igati positiivne thumbs_up.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Inq

vastuseid: 21795
vaadatud: 3916257

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.03.2015 19:53:52   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Tänud, hea et ei hakanud veel tellima, proovisin teist akut töötava puldi seest, ikka ei tööta, korraks viskab 3 tuld põlema (1, 3, 4) ja kõik; elektroonika on ilmselt pekkis.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.