Avaleht
otsing leidis 86 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: marko647
Indrek5

vastuseid: 23
vaadatud: 5550

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2021 13:55:35   pealkiri: müüs mobo
kõik nii nagu kokku sai lepitud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
Indrek5

vastuseid: 715
vaadatud: 147279

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2020 11:52:50   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
Diil tehtud, kaup nagu lubatud. Aitäh
  teema: Kommenteerimine: ZeD
Indrek5

vastuseid: 871
vaadatud: 158095

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2019 17:24:33   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Tehing kiire ja korralik. Kaup sai ette saadetud ja vastavalt lubatule kandis raha peale kauba üle kontrollimist kenasti ära.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: paranormaa
Indrek5

vastuseid: 0
vaadatud: 783

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2019 12:16:57   pealkiri: Kommenteerimine: paranormaa
Tehing sujus plaanipäraselt, nagu kokkulepitud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: scirocco
Indrek5

vastuseid: 117
vaadatud: 27052

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2018 21:14:50   pealkiri: Kommenteerimine: scirocco
Kaup tehtud, kõik nii nagu lubatud ja kokku lepitud. Aitäh tehingu eest icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: nkkuo
Indrek5

vastuseid: 256
vaadatud: 67454

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2018 10:12:37   pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo
Ostis paar toodet, saime kenasti kokkulepitud ajal kokku ning tehing oli sujuv ja kiire
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: karli267
Indrek5

vastuseid: 2
vaadatud: 1907

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.07.2018 13:25:14   pealkiri: Kommenteerimine: karli267
Ostis arvuti, kõik nii nagu kokku lepitud icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: slax
Indrek5

vastuseid: 31
vaadatud: 10746

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2018 16:37:09   pealkiri: Kommenteerimine: slax
Ostis sülearvuti, kõik sujus kiirelt thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Arvuti taaskäivitab juhuslikult
Indrek5

vastuseid: 9
vaadatud: 5702

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 13.06.2018 13:39:39   pealkiri: Arvuti taaskäivitab juhuslikult
Pigem vaataks sama set upi teise PSU-ga, üldjuhul on random restart just nende viga. Kui süva memtest oli?
  teema: Kommenteerimine: guardv
Indrek5

vastuseid: 164
vaadatud: 60587

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.06.2018 16:35:43   pealkiri: Kommenteerimine: guardv
tehing kiire ja vägagi positiivne!
  teema: Kommenteerimine: londiste
Indrek5

vastuseid: 242
vaadatud: 133392

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2018 11:53:20   pealkiri: Kommenteerimine: londiste
Ostis läpaka - kiire ja soliidne tehing icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wirek
Indrek5

vastuseid: 0
vaadatud: 151

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2018 13:01:35   pealkiri: Kommenteerimine: wirek
Ostis masina thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: raul72
Indrek5

vastuseid: 12
vaadatud: 9138

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2018 13:57:42   pealkiri: Kommenteerimine: raul72
Positiivne tehing, kõik käis kokkulepitult icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Juhan
Indrek5

vastuseid: 4
vaadatud: 2610

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2017 12:33:03   pealkiri: Kommenteerimine: Juhan
kõik tip-top icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: eternity
Indrek5

vastuseid: 33
vaadatud: 9678

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.06.2017 09:59:11   pealkiri: Kommenteerimine: eternity
Tehing tehtud, kõik hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ArisBane
Indrek5

vastuseid: 2
vaadatud: 1249

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2017 15:22:32   pealkiri: Kommenteerimine: ArisBane
Positiivne tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ants
Indrek5

vastuseid: 63
vaadatud: 17228

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2017 12:26:31   pealkiri: Kommenteerimine: ants
Korralik ostja, aitäh meeldiva tehingu eest thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raunts33
Indrek5

vastuseid: 38
vaadatud: 14552

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2017 12:03:06   pealkiri: Kommenteerimine: Raunts33
Sai paar mängu ostetud, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
indreke

vastuseid: 840
vaadatud: 143443

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2014 14:32:51   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Delli laadija sai ostetud - kõik nii nagu peab. Väga kiirelt kaup kätte ka veel.
  teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest
IndrekV

vastuseid: 1189
vaadatud: 423813

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 12.10.2014 17:16:01   pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest

Üks tuttav ostis just ühe erispets manuaalfookusega valgusjõulise fiksi mis peaks eriti kreemika bokehiga olema, maksab neeru.


No päris nii palju ka ei maksnud, neerud on alates 87000 $ (H ...
  teema: Kommenteerimine: MarjaMobil
indreke

vastuseid: 14
vaadatud: 2210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2013 16:15:35   pealkiri: Kommenteerimine: MarjaMobil
Sai muretsetud lappari laadija. Kiire ja hea teenindus ka kohapeal!
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
indreke

vastuseid: 377
vaadatud: 122141

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.05.2012 22:23:55   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Näpp on liiga jäme, selles on probleem. Hea meelega topiks pulga otsa. icon_biggrin.gif
  teema: Sony Ericsson XPERIA X8
indreke

vastuseid: 377
vaadatud: 122141

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.05.2012 21:21:45   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8
Üks tagasihoidlik päring: kas keegi oskaks soovitada Eestis kättesaadavat puutepliiatsit, mis X8 peal mõikaks? "Ebamääraseid" stylus pliiatseid olen osta.ee-st sirvinud, aga ei julge hoopi muret ...
  teema: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus?
IndrekV

vastuseid: 51
vaadatud: 52953

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 03.12.2011 12:58:43   pealkiri: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus?
Tänud vastamast. Sain suhteliselt soodsalt WD NASi, kahe kõvakettaga. Nüüd on teine "kõri" käes: WIFI kiirus.
  teema: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus?
IndrekV

vastuseid: 51
vaadatud: 52953

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 22.11.2011 10:36:25   pealkiri: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus?
Tere!
Paluks nõu tarkadelt. Väikekontoris/kodus on WIFI võrk, 2-3 arvutit + telekas (mis toetab WIFI't). Mõte on mitte ladustada suuri pildifaile läpakate ketastel, vaid paigutada nad kuidagi tu ...
  teema: Nokia E51
indrekj

vastuseid: 1374
vaadatud: 368866

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.10.2011 15:03:59   pealkiri: Nokia E51
huvitav - nii mõnedki on siin tööle saanud selle juhise järgi mida jaganud olen, ehk sõltub see softist - omal on 400.34.011 Paluks ka õpetussõnu, et OVI jutustama saada. Aparaadiks N79, kuid ...
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
IndrekL

vastuseid: 4078
vaadatud: 1078189

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 14.07.2011 21:16:47   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
Helistasin IBM Eestisse: vaatavad kõige pealt pea 50 euro eest üle ja siis näis, palju veel maksta. Aga mis teha, odavam ikka, kui uus masin osta.
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
IndrekL

vastuseid: 4078
vaadatud: 1078189

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 14.07.2011 08:07:34   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
Sõnastasin valesti: ma ei eeldanudki, et keegi selle nüüd mul seepärast tasuta korda teeb; küsimus on lihtsalt selles, et tahes-tahtmata ise ei oska ning seetõttu huvitas ka, kes Eesti sellega t ...
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
IndrekL

vastuseid: 4078
vaadatud: 1078189

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 14.07.2011 07:42:52   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
Tere, selline mure, et sai omale USA-st ThinkPad T420 ostetud, aga rumala peaga ajasin kohvi klaviatuuri vahele üks päev. Lasin kuivada, tegin klaviatuuri lahti ja tegin nupud alkoholiga puhtaks, ag ...
  teema: Portreefotograafia
indrekr

vastuseid: 1581
vaadatud: 450924

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.06.2010 09:46:53   pealkiri: Portreefotograafia
Must-valge on küll lihtne tee, kuid mulle meeldib:
http://www.upload.ee/image/621536/nublu.jpg
  teema: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei?
indrekr

vastuseid: 17
vaadatud: 3744

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 04.04.2009 00:26:48   pealkiri: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei?

tavaliselt 3-5k maksvatel on juba k6larid kaasas

Ei tahaks uskuda.
http://www.denon.ee/?op=body&id=6&cid=250&cgid= 3800 krooni
http://www.audiocenter.ee/?op=body&id=1526 3990 kr ...
  teema: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei?
indrekr

vastuseid: 17
vaadatud: 3744

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.04.2009 22:01:01   pealkiri: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei?
Well, mul on kokkupuude rohkem 3-5K ja kallimate aparaatidega - siiamaani ei ole see probleemi tekkinud, et puuduks optiline.
Igatahes, teemaalgatajale soe soovitus - ära kõige esimest mängijat v ...
  teema: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei?
indrekr

vastuseid: 17
vaadatud: 3744

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.04.2009 18:09:00   pealkiri: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei?

täpsustaks - reeglina on uutel mängijatel dig. coax väljund, optiline on vähestel.


Tahaks vastu vaielda - nii optiline kui coaxial-sisend reeglina enamustel aparaatidel olemas. Ma muidugi e ...
  teema: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei?
indrekr

vastuseid: 17
vaadatud: 3744

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 02.04.2009 23:16:21   pealkiri: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei?
Optilise kaabliga lased heli ressiivrisse, scart-scart kaabliga TV-sse.
  teema: Võrgukaartiga probleem
indrek?

vastuseid: 2
vaadatud: 1089

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 17.11.2008 23:02:20   pealkiri: Võrgukaartiga probleem
Eile kadus internet ära ja siis täna hakkasin uurima. Kõik tundus normaalne, aga lihtsalt netti polnud. Elan kortermajas, kus internet on jaotatud mitmete inimeste vahel ja ruuter asub ühe kindla ...
  teema: kutsub korra, siis lööb kinnist tooni
indrek?

vastuseid: 5
vaadatud: 5178

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.10.2008 21:43:43   pealkiri: kutsub korra, siis lööb kinnist tooni
kõik suunamised on välja lülitatud
  teema: kutsub korra, siis lööb kinnist tooni
indrek?

vastuseid: 5
vaadatud: 5178

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.10.2008 21:32:33   pealkiri: kutsub korra, siis lööb kinnist tooni
  teema: Portal
IndrekL

vastuseid: 106
vaadatud: 30949

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2007 22:42:00   pealkiri: Portal
GLaDOS = Genetic Lifeform and Disk Operating System
  teema: Mis os teil hetkel arvutis on? vol2
IndrekL

vastuseid: 192
vaadatud: 49573

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.10.2007 14:16:24   pealkiri: Mis os teil hetkel arvutis on? vol2
Lauaarvuti - XP Proffesional SP2
Läpakas - Ubuntu 7.10
  teema: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust
IndrekL

vastuseid: 180
vaadatud: 76221

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 30.10.2007 14:01:35   pealkiri: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust
Btw sealt subclubist tahtis kunagi mingi tõlkefirma omale uusi jüngreid värvata... Mul sõber on/oli seal üks kõvemaid tõlkijaid ja mingi päev sai ta meili et tule meile tööle aga ta vist loo ...
  teema: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust
IndrekL

vastuseid: 180
vaadatud: 76221

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 29.10.2007 22:44:28   pealkiri: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust
Btw sealt subclubist tahtis kunagi mingi tõlkefirma omale uusi jüngreid värvata... Mul sõber on/oli seal üks kõvemaid tõlkijaid ja mingi päev sai ta meili et tule meile tööle aga ta vist loo ...
  teema: Portal
IndrekL

vastuseid: 106
vaadatud: 30949

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.10.2007 20:18:13   pealkiri: Portal
Väga kõva mäng. thumbs_up.gif Eile sai päev otsa mängitud ja õhtul väljas liikudes mõtlesin koguaeg, et hüppaks katuse otsast alla auku ja siis lendaks suurema hooga uuesti katuselt alla. icon_confused.gif icon_biggrin.gif

Cak ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
IndrekL

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157264

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.10.2007 18:10:30   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Sai täna Gutsy peale pandud, muud midagi erilist pole vahepeal muutunud. Alumine riba on kohati üsna segadust tekitav, kui shortcutid ja notification area ikoonid kattuma hakkavad

http://img116.i ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
IndrekL

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157264

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.10.2007 20:17:59   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Ei ole ise viitsinud betaga mässata, ootan 18. kuupäeva ära. Muidu taaskord väga ilus, hardi_k icon_smile.gif.
  teema: Desktopi Screenshotid II
IndrekL

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157264

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.10.2007 19:45:44   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
Ei midagi enneolematut.

http://img509.imageshack.us/img509/525/skriindk5.th.jpg

OS: Ubuntu 7.04
Controls: Water Vapor
Window Border: Alphacube 0.9b Metacity Color
Icons: Gion
Wallpaper: ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
IndrekL

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157264

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.10.2007 12:55:54   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
, misasi see akut näitab? päris nunnu on.
Notebook Hardware Control
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
IndrekL

vastuseid: 3765
vaadatud: 690845

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 29.09.2007 22:23:36   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Kaks jama: kodusele wifile saan korralikult ligi (kõrvaltoas asuva ruuteriga on küll ühendus ~60%, aga see selleks). Igasuguste tasuta levialadega aga kontakti ei leia. Paar päeva tagasi näitas R ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
IndrekL

vastuseid: 3765
vaadatud: 690845

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 01.09.2007 20:24:24   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
6.10-ga oli kunagi jama, et kui klapid sisse lükkasid, siis läpaka kõlarid ei lülitanud end välja. Nüüd 7.04-ga samamoodi, aga seda alles pärast mingeid update'e, mis süsteem tegi. Küsimus n ...
  teema: Naljakaim lause HV foorumis
IndrekL

vastuseid: 1881
vaadatud: 708572

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.08.2007 18:53:35   pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis
ma ei saa küsimuse püstitamisest aru icon_rolleyes.gif
loomulikult peab patrullipollar olema kõrgharidusega, vähemalt kolmekordse cum laudega
psühholoogia + need teised võõrsõnad mis mul hetkel meeld ...
  teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P
IndrekL

vastuseid: 518
vaadatud: 247857

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.08.2007 20:23:49   pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P
.mp3 ja Debian
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.