|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: marko647 |
Indrek5
vastuseid: 23
vaadatud: 5550
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2021 13:55:35 pealkiri: müüs mobo |
kõik nii nagu kokku sai lepitud  |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
Indrek5
vastuseid: 715
vaadatud: 147279
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2020 11:52:50 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
| Diil tehtud, kaup nagu lubatud. Aitäh |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
Indrek5
vastuseid: 871
vaadatud: 158095
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2019 17:24:33 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
Tehing kiire ja korralik. Kaup sai ette saadetud ja vastavalt lubatule kandis raha peale kauba üle kontrollimist kenasti ära.
 |
teema: Kommenteerimine: paranormaa |
Indrek5
vastuseid: 0
vaadatud: 783
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2019 12:16:57 pealkiri: Kommenteerimine: paranormaa |
Tehing sujus plaanipäraselt, nagu kokkulepitud  |
teema: Kommenteerimine: scirocco |
Indrek5
vastuseid: 117
vaadatud: 27052
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2018 21:14:50 pealkiri: Kommenteerimine: scirocco |
Kaup tehtud, kõik nii nagu lubatud ja kokku lepitud. Aitäh tehingu eest  |
teema: Kommenteerimine: nkkuo |
Indrek5
vastuseid: 256
vaadatud: 67454
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2018 10:12:37 pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo |
Ostis paar toodet, saime kenasti kokkulepitud ajal kokku ning tehing oli sujuv ja kiire
 |
teema: Kommenteerimine: karli267 |
Indrek5
vastuseid: 2
vaadatud: 1907
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.07.2018 13:25:14 pealkiri: Kommenteerimine: karli267 |
Ostis arvuti, kõik nii nagu kokku lepitud  |
teema: Kommenteerimine: slax |
Indrek5
vastuseid: 31
vaadatud: 10746
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2018 16:37:09 pealkiri: Kommenteerimine: slax |
Ostis sülearvuti, kõik sujus kiirelt  |
teema: Arvuti taaskäivitab juhuslikult |
Indrek5
vastuseid: 9
vaadatud: 5702
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 13.06.2018 13:39:39 pealkiri: Arvuti taaskäivitab juhuslikult |
| Pigem vaataks sama set upi teise PSU-ga, üldjuhul on random restart just nende viga. Kui süva memtest oli? |
teema: Kommenteerimine: guardv |
Indrek5
vastuseid: 164
vaadatud: 60587
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2018 16:35:43 pealkiri: Kommenteerimine: guardv |
| tehing kiire ja vägagi positiivne! |
teema: Kommenteerimine: londiste |
Indrek5
vastuseid: 242
vaadatud: 133392
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2018 11:53:20 pealkiri: Kommenteerimine: londiste |
Ostis läpaka - kiire ja soliidne tehing  |
teema: Kommenteerimine: wirek |
Indrek5
vastuseid: 0
vaadatud: 151
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2018 13:01:35 pealkiri: Kommenteerimine: wirek |
Ostis masina  |
teema: Kommenteerimine: raul72 |
Indrek5
vastuseid: 12
vaadatud: 9138
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2018 13:57:42 pealkiri: Kommenteerimine: raul72 |
Positiivne tehing, kõik käis kokkulepitult  |
teema: Kommenteerimine: Juhan |
Indrek5
vastuseid: 4
vaadatud: 2610
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2017 12:33:03 pealkiri: Kommenteerimine: Juhan |
kõik tip-top  |
teema: Kommenteerimine: eternity |
Indrek5
vastuseid: 33
vaadatud: 9678
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2017 09:59:11 pealkiri: Kommenteerimine: eternity |
Tehing tehtud, kõik hästi  |
teema: Kommenteerimine: ArisBane |
Indrek5
vastuseid: 2
vaadatud: 1249
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2017 15:22:32 pealkiri: Kommenteerimine: ArisBane |
Positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: ants |
Indrek5
vastuseid: 63
vaadatud: 17228
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2017 12:26:31 pealkiri: Kommenteerimine: ants |
Korralik ostja, aitäh meeldiva tehingu eest  |
teema: Kommenteerimine: Raunts33 |
Indrek5
vastuseid: 38
vaadatud: 14552
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2017 12:03:06 pealkiri: Kommenteerimine: Raunts33 |
Sai paar mängu ostetud, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
indreke
vastuseid: 840
vaadatud: 143443
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2014 14:32:51 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Delli laadija sai ostetud - kõik nii nagu peab. Väga kiirelt kaup kätte ka veel. |
teema: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
IndrekV
vastuseid: 1189
vaadatud: 423813
|
foorum: Fotograafia postitatud: 12.10.2014 17:16:01 pealkiri: Kaamera olemas, mis saab edasi: lisavarustusest |
Üks tuttav ostis just ühe erispets manuaalfookusega valgusjõulise fiksi mis peaks eriti kreemika bokehiga olema, maksab neeru.
No päris nii palju ka ei maksnud, neerud on alates 87000 $ (H ... |
teema: Kommenteerimine: MarjaMobil |
indreke
vastuseid: 14
vaadatud: 2210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2013 16:15:35 pealkiri: Kommenteerimine: MarjaMobil |
| Sai muretsetud lappari laadija. Kiire ja hea teenindus ka kohapeal! |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
indreke
vastuseid: 377
vaadatud: 122141
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.05.2012 22:23:55 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
Näpp on liiga jäme, selles on probleem. Hea meelega topiks pulga otsa.  |
teema: Sony Ericsson XPERIA X8 |
indreke
vastuseid: 377
vaadatud: 122141
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.05.2012 21:21:45 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA X8 |
| Üks tagasihoidlik päring: kas keegi oskaks soovitada Eestis kättesaadavat puutepliiatsit, mis X8 peal mõikaks? "Ebamääraseid" stylus pliiatseid olen osta.ee-st sirvinud, aga ei julge hoopi muret ... |
teema: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus? |
IndrekV
vastuseid: 51
vaadatud: 52953
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 03.12.2011 12:58:43 pealkiri: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus? |
| Tänud vastamast. Sain suhteliselt soodsalt WD NASi, kahe kõvakettaga. Nüüd on teine "kõri" käes: WIFI kiirus. |
teema: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus? |
IndrekV
vastuseid: 51
vaadatud: 52953
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 22.11.2011 10:36:25 pealkiri: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus? |
Tere!
Paluks nõu tarkadelt. Väikekontoris/kodus on WIFI võrk, 2-3 arvutit + telekas (mis toetab WIFI't). Mõte on mitte ladustada suuri pildifaile läpakate ketastel, vaid paigutada nad kuidagi tu ... |
teema: Nokia E51 |
indrekj
vastuseid: 1374
vaadatud: 368866
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.10.2011 15:03:59 pealkiri: Nokia E51 |
| huvitav - nii mõnedki on siin tööle saanud selle juhise järgi mida jaganud olen, ehk sõltub see softist - omal on 400.34.011 Paluks ka õpetussõnu, et OVI jutustama saada. Aparaadiks N79, kuid ... |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
IndrekL
vastuseid: 4078
vaadatud: 1078189
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 14.07.2011 21:16:47 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
| Helistasin IBM Eestisse: vaatavad kõige pealt pea 50 euro eest üle ja siis näis, palju veel maksta. Aga mis teha, odavam ikka, kui uus masin osta. |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
IndrekL
vastuseid: 4078
vaadatud: 1078189
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 14.07.2011 08:07:34 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
| Sõnastasin valesti: ma ei eeldanudki, et keegi selle nüüd mul seepärast tasuta korda teeb; küsimus on lihtsalt selles, et tahes-tahtmata ise ei oska ning seetõttu huvitas ka, kes Eesti sellega t ... |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
IndrekL
vastuseid: 4078
vaadatud: 1078189
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 14.07.2011 07:42:52 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
| Tere, selline mure, et sai omale USA-st ThinkPad T420 ostetud, aga rumala peaga ajasin kohvi klaviatuuri vahele üks päev. Lasin kuivada, tegin klaviatuuri lahti ja tegin nupud alkoholiga puhtaks, ag ... |
teema: Portreefotograafia |
indrekr
vastuseid: 1581
vaadatud: 450924
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.06.2010 09:46:53 pealkiri: Portreefotograafia |
Must-valge on küll lihtne tee, kuid mulle meeldib:
http://www.upload.ee/image/621536/nublu.jpg |
teema: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei? |
indrekr
vastuseid: 17
vaadatud: 3744
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 04.04.2009 00:26:48 pealkiri: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei? |
tavaliselt 3-5k maksvatel on juba k6larid kaasas
Ei tahaks uskuda.
http://www.denon.ee/?op=body&id=6&cid=250&cgid= 3800 krooni
http://www.audiocenter.ee/?op=body&id=1526 3990 kr ... |
teema: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei? |
indrekr
vastuseid: 17
vaadatud: 3744
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.04.2009 22:01:01 pealkiri: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei? |
Well, mul on kokkupuude rohkem 3-5K ja kallimate aparaatidega - siiamaani ei ole see probleemi tekkinud, et puuduks optiline.
Igatahes, teemaalgatajale soe soovitus - ära kõige esimest mängijat v ... |
teema: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei? |
indrekr
vastuseid: 17
vaadatud: 3744
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.04.2009 18:09:00 pealkiri: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei? |
täpsustaks - reeglina on uutel mängijatel dig. coax väljund, optiline on vähestel.
Tahaks vastu vaielda - nii optiline kui coaxial-sisend reeglina enamustel aparaatidel olemas. Ma muidugi e ... |
teema: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei? |
indrekr
vastuseid: 17
vaadatud: 3744
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.04.2009 23:16:21 pealkiri: Kodukinole teine DVDmängija... saab neid tööle või ei? |
| Optilise kaabliga lased heli ressiivrisse, scart-scart kaabliga TV-sse. |
teema: Võrgukaartiga probleem |
indrek?
vastuseid: 2
vaadatud: 1089
|
foorum: Tarkvara postitatud: 17.11.2008 23:02:20 pealkiri: Võrgukaartiga probleem |
| Eile kadus internet ära ja siis täna hakkasin uurima. Kõik tundus normaalne, aga lihtsalt netti polnud. Elan kortermajas, kus internet on jaotatud mitmete inimeste vahel ja ruuter asub ühe kindla ... |
teema: kutsub korra, siis lööb kinnist tooni |
indrek?
vastuseid: 5
vaadatud: 5178
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.10.2008 21:43:43 pealkiri: kutsub korra, siis lööb kinnist tooni |
| kõik suunamised on välja lülitatud |
teema: kutsub korra, siis lööb kinnist tooni |
indrek?
vastuseid: 5
vaadatud: 5178
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.10.2008 21:32:33 pealkiri: kutsub korra, siis lööb kinnist tooni |
|
teema: Portal |
IndrekL
vastuseid: 106
vaadatud: 30949
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2007 22:42:00 pealkiri: Portal |
| GLaDOS = Genetic Lifeform and Disk Operating System |
teema: Mis os teil hetkel arvutis on? vol2 |
IndrekL
vastuseid: 192
vaadatud: 49573
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.10.2007 14:16:24 pealkiri: Mis os teil hetkel arvutis on? vol2 |
Lauaarvuti - XP Proffesional SP2
Läpakas - Ubuntu 7.10 |
teema: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust |
IndrekL
vastuseid: 180
vaadatud: 76221
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 30.10.2007 14:01:35 pealkiri: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust |
| Btw sealt subclubist tahtis kunagi mingi tõlkefirma omale uusi jüngreid värvata... Mul sõber on/oli seal üks kõvemaid tõlkijaid ja mingi päev sai ta meili et tule meile tööle aga ta vist loo ... |
teema: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust |
IndrekL
vastuseid: 180
vaadatud: 76221
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 29.10.2007 22:44:28 pealkiri: Autorikaitsjad peavad subtiitrisaidiga visa võitlust |
| Btw sealt subclubist tahtis kunagi mingi tõlkefirma omale uusi jüngreid värvata... Mul sõber on/oli seal üks kõvemaid tõlkijaid ja mingi päev sai ta meili et tule meile tööle aga ta vist loo ... |
teema: Portal |
IndrekL
vastuseid: 106
vaadatud: 30949
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.10.2007 20:18:13 pealkiri: Portal |
Väga kõva mäng. Eile sai päev otsa mängitud ja õhtul väljas liikudes mõtlesin koguaeg, et hüppaks katuse otsast alla auku ja siis lendaks suurema hooga uuesti katuselt alla.
Cak ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
IndrekL
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157264
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.10.2007 18:10:30 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Sai täna Gutsy peale pandud, muud midagi erilist pole vahepeal muutunud. Alumine riba on kohati üsna segadust tekitav, kui shortcutid ja notification area ikoonid kattuma hakkavad
http://img116.i ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
IndrekL
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157264
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.10.2007 20:17:59 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Ei ole ise viitsinud betaga mässata, ootan 18. kuupäeva ära. Muidu taaskord väga ilus, hardi_k . |
teema: Desktopi Screenshotid II |
IndrekL
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157264
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.10.2007 19:45:44 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
Ei midagi enneolematut.
http://img509.imageshack.us/img509/525/skriindk5.th.jpg
OS: Ubuntu 7.04
Controls: Water Vapor
Window Border: Alphacube 0.9b Metacity Color
Icons: Gion
Wallpaper: ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
IndrekL
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157264
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.10.2007 12:55:54 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
, misasi see akut näitab? päris nunnu on.
Notebook Hardware Control |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
IndrekL
vastuseid: 3765
vaadatud: 690845
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 29.09.2007 22:23:36 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
| Kaks jama: kodusele wifile saan korralikult ligi (kõrvaltoas asuva ruuteriga on küll ühendus ~60%, aga see selleks). Igasuguste tasuta levialadega aga kontakti ei leia. Paar päeva tagasi näitas R ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
IndrekL
vastuseid: 3765
vaadatud: 690845
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 01.09.2007 20:24:24 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga |
| 6.10-ga oli kunagi jama, et kui klapid sisse lükkasid, siis läpaka kõlarid ei lülitanud end välja. Nüüd 7.04-ga samamoodi, aga seda alles pärast mingeid update'e, mis süsteem tegi. Küsimus n ... |
teema: Naljakaim lause HV foorumis |
IndrekL
vastuseid: 1881
vaadatud: 708572
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 27.08.2007 18:53:35 pealkiri: Naljakaim lause HV foorumis |
ma ei saa küsimuse püstitamisest aru
loomulikult peab patrullipollar olema kõrgharidusega, vähemalt kolmekordse cum laudega
psühholoogia + need teised võõrsõnad mis mul hetkel meeld ... |
teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
IndrekL
vastuseid: 518
vaadatud: 247857
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.08.2007 20:23:49 pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
| .mp3 ja Debian |
| |