|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
InZ
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2016 20:29:51 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Ostis 2 läpakat! Kõik sujus ladusalt! Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: feliks05 |
InZ
vastuseid: 522
vaadatud: 102409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2013 12:44:52 pealkiri: Kommenteerimine: feliks05 |
Ostsin mälu. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Totu user |
InZ
vastuseid: 148
vaadatud: 57746
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2013 12:40:33 pealkiri: Kommenteerimine: Totu user |
Ostsin video, kõik toimib! Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: ogkronik |
InZ
vastuseid: 50
vaadatud: 10287
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2012 19:26:08 pealkiri: Kommenteerimine: ogkronik |
Ostis kasti, saime kokku ja diil tehtud. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: puulabidas |
InZ
vastuseid: 27
vaadatud: 7258
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2011 18:11:48 pealkiri: Kommenteerimine: puulabidas |
Tegime diili. Kõik sujus kiiresti, väga viis!  |
teema: Kommenteerimine: silent_me |
InZ
vastuseid: 17
vaadatud: 4995
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2011 12:16:45 pealkiri: Kommenteerimine: silent_me |
Kaup hea, tehing kiire! Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: 9mm |
InZ
vastuseid: 33
vaadatud: 11210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.08.2011 17:46:21 pealkiri: Kommenteerimine: 9mm |
| Ostsin xbox 360, kaup korralik ja tehing kiire! Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: frossy32 |
InZ
vastuseid: 37
vaadatud: 10982
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2011 13:58:08 pealkiri: Kommenteerimine: frossy32 |
Ostis arvuti kasti, kandis raha ette ja kõik sujus väga kiiresti!!!  |
teema: Call of Duty: Black Ops |
InZ
vastuseid: 3898
vaadatud: 649435
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2010 22:27:31 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
InZ kirjutas:
Selline error siis mänguga : Direct3ddevide9: present failerd: driver internal error (-2005530585). Oli enne ja ka pärast formatit. Oskab keegi aidata? Arvuti see mis on profiilis. ... |
teema: Call of Duty: Black Ops |
InZ
vastuseid: 3898
vaadatud: 649435
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.11.2010 20:25:33 pealkiri: Call of Duty: Black Ops |
| Selline error siis mänguga : Direct3ddevide9: present failerd: driver internal error (-2005530585). Oli enne ja ka pärast formatit. Oskab keegi aidata? Arvuti see mis on profiilis. |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
InZ
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2010 09:19:40 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Sai kõvast kaubeldud ja lõpuks ka kokkulepele jõutud . Kõik sujus väga ladustalt, väga norm vend.  |
teema: Kommenteerimine: veikovx |
InZ
vastuseid: 27
vaadatud: 6826
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2010 09:17:00 pealkiri: Kommenteerimine: veikovx |
Ostis GPU, maksis raha ette ja kõik sujus ladusalt!  |
teema: Kommenteerimine: audi-äss |
InZ
vastuseid: 228
vaadatud: 49137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2010 13:17:19 pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss |
Ostis 17" molu, tuli ise järgi ja kaup sai kiirelt tehtud. Väga positiivne.  |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
InZ
vastuseid: 6691
vaadatud: 999240
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2010 15:40:11 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| siin on uus patch_mp.ff www.mediafire.com/?dyqmxjymdzh |
teema: Kommenteerimine: viiking |
InZ
vastuseid: 85
vaadatud: 21663
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2010 20:32:23 pealkiri: Kommenteerimine: viiking |
Ostsin prose ja jahutuse! Väga viis  |
teema: Kommenteerimine: dst |
InZ
vastuseid: 47
vaadatud: 15767
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2009 00:51:40 pealkiri: Kommenteerimine: dst |
Ostis mälu. Tuli ise järgi ja kõik toimis kiiresti  |
teema: Kommenteerimine: arrow |
InZ
vastuseid: 22
vaadatud: 9947
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2009 15:20:26 pealkiri: Kommenteerimine: arrow |
Äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: vipi666 |
InZ
vastuseid: 624
vaadatud: 138260
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2009 20:32:17 pealkiri: Kommenteerimine: vipi666 |
Müüs mälud, juba masinas ja töötavad ning ajas törtsu juttu ka Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: kolakoll |
InZ
vastuseid: 9
vaadatud: 3098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2009 19:51:38 pealkiri: Kommenteerimine: kolakoll |
Ostis video. Äri toimus kiiresti  |
teema: Kommenteerimine: Okman |
InZ
vastuseid: 428
vaadatud: 86097
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2009 19:50:13 pealkiri: Kommenteerimine: Okman |
Ostsin HDMI kaabli. Äri sujus kiirelt  |
teema: Kommenteerimine: pasatski97 |
InZ
vastuseid: 196
vaadatud: 44772
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.11.2009 16:46:49 pealkiri: Kommenteerimine: pasatski97 |
Ostsin videokaardi  |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
InZ
vastuseid: 6691
vaadatud: 999240
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.11.2009 00:51:49 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
hea öelda et teed party, kuidas see vene keeles välja näeb  |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
InZ
vastuseid: 6691
vaadatud: 999240
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.11.2009 00:37:33 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
| ma ei saa aru mis moodi on võimalik selles haiges steamis sõpradega koos mängida, iga kord kui panen join või invite sõbrale siis server full, täiesti võimatu :S |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
InZ
vastuseid: 6691
vaadatud: 999240
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.11.2009 23:14:02 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2 |
tellisin ka gamepood.ee -st päeval 3e ajal 2 eksemplari, õhtul kell 9 toodi ukse taha, väga kiire teenindus  |
teema: World of Warcraft |
InZ
vastuseid: 19219
vaadatud: 3445774
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2009 13:02:05 pealkiri: World of Warcraft |
| oskab keegi aidata? kui lisan nüüd selle burning crusade kas siis saab jälle 30 päeva mänguaega või pean mänguaja eraldi ostma? |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
InZ
vastuseid: 900
vaadatud: 196609
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2009 11:19:24 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
ostsin mälu. kõik toimis. super  |
teema: Kommenteerimine: oku234 |
InZ
vastuseid: 44
vaadatud: 11143
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.12.2008 20:44:29 pealkiri: Kommenteerimine: oku234 |
ostsin mälu ja ei sobinud, ostis tagasi! usaldusväärne, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Raynor |
InZ
vastuseid: 25
vaadatud: 12549
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2008 14:14:31 pealkiri: Kommenteerimine: Raynor |
ostsin videokaardi, leppisime kokku ja tegime diili ära. kiire ja usaldusväärne. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: sperov |
InZ
vastuseid: 94
vaadatud: 26633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2008 22:28:49 pealkiri: Kommenteerimine: sperov |
Ostis mälu. Saime kokku ja tegime tehingu. Väga OK vend!  |
teema: Kommenteerimine: pois11 |
InZ
vastuseid: 111
vaadatud: 48764
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2008 13:21:50 pealkiri: Kommenteerimine: pois11 |
Ostsin mälud. Sai hea tehing tehtud  |
teema: Kommenteerimine: RK |
InZ
vastuseid: 7
vaadatud: 3811
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2008 11:43:14 pealkiri: Kommenteerimine: RK |
Tegime äri. Kõik toimis kiiresti ja ladusalt  |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
InZ
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2007 11:34:08 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
selge eks õhtul siis proovin, eile esimene valik oli assault klass ja väga ebameeldiv oli kui tahtsin vastasele ühe valangu näkku lasta tegi relv 3 pauku ja siis olin mina surnud
võta sii ... |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
InZ
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2007 10:34:35 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
kas assault relvad kõik lasevad ainult 3 kuuli ja siis vahe?
ei, mängi lahti need relvad siis näed |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
InZ
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2007 01:38:20 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
Viimane? Ei usu, ega ma 24/7 sul SD ei lahmi, TDMis peab ka vahepeal käima aga nagu ma ütlen, et keda huvitab kui kiiresti ja mis rank ma olen? See mingi mõttetu suht.
aga kui sul kõiki re ... |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
InZ
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.11.2007 00:04:56 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
Niipalju, kui mina aru olen saanud, siis suht lihtsalt näiteks sinu key bännimine. Kui peale pannakse ostad uue mängu ja korras. Või vahetad lihtsalt key'd suht. Ainult, et tagajälg on reset en ... |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
InZ
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.11.2007 18:42:54 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
Marek114 kirjutas:
Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.
Mõne päevaga? Siis pead ikka üsna usinasti tagu ... |
teema: Kommenteerimine: tarmot |
InZ
vastuseid: 161
vaadatud: 38379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2007 15:05:56 pealkiri: Kommenteerimine: tarmot |
Müüsin VGA, äri sujus väga ladusalt!  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
InZ
vastuseid: 1309
vaadatud: 272754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2007 19:32:51 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Ostsin video ja mälu. Soovitan 100% !!!  |
teema: Kommenteerimine: segusilm |
InZ
vastuseid: 244
vaadatud: 57338
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2006 22:41:33 pealkiri: Kommenteerimine: segusilm |
 |
teema: Fahrenheit/Indigo Prophercy |
InZ
vastuseid: 106
vaadatud: 20560
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2006 23:43:20 pealkiri: Fahrenheit/Indigo Prophercy |
Viimasepeal teema...kui üksi keset ööd pimedas toas istuda ja mängida, siis võtab ikka seest jahedaks küll
Eriti hea oli alguses yks koht, kus lähed vannituppa et käed sidemesse panna ... |
teema: Fahrenheit/Indigo Prophercy |
InZ
vastuseid: 106
vaadatud: 20560
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2006 20:50:36 pealkiri: Fahrenheit/Indigo Prophercy |
Hea mäng 9/10. Pole ammu midagi nii head peland. 6.29 läks aega et läbi teha . |
teema: Kommenteerimine: Delta |
InZ
vastuseid: 140
vaadatud: 47993
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2006 23:50:27 pealkiri: Kommenteerimine: Delta |
Tuli ise kaubale järgi ja tehing sujus ladusalt!  |
teema: Kommenteerimine: Manivald |
InZ
vastuseid: 9
vaadatud: 7983
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.11.2005 20:50:35 pealkiri: Kommenteerimine: Manivald |
| Positiivne vend, sai äri tehtud. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: frippo |
InZ
vastuseid: 118
vaadatud: 44518
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2005 21:01:35 pealkiri: Kommenteerimine: frippo |
äri sujus ladusalt  |
teema: läpaka mäludega probleem |
InZ
vastuseid: 8
vaadatud: 1555
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.03.2005 18:02:43 pealkiri: läpaka mäludega probleem |
| Asi ongi korras juba teisipäev viisin parandusse täna sain kätte:), ja vahetasid peale emaplaadi ka kõvaketta kesta ära kuna see olevat katki:) |
teema: läpaka mäludega probleem |
InZ
vastuseid: 8
vaadatud: 1555
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.03.2005 16:38:26 pealkiri: läpaka mäludega probleem |
| vähe googles otsides, leidsingi lahenduse.......selgus et asi pole üldse RAMis vaid IBM poolt toodetud praakides emaplaatides. Nende T30 mudelite emaplaatidega siis asi selline et kui panna sellele d ... |
teema: läpaka mäludega probleem |
InZ
vastuseid: 8
vaadatud: 1555
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.03.2005 16:18:38 pealkiri: läpaka mäludega probleem |
| emm.....mis progega? |
teema: läpaka mäludega probleem |
InZ
vastuseid: 8
vaadatud: 1555
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.03.2005 13:35:36 pealkiri: läpaka mäludega probleem |
| garantiid pole |
teema: läpaka mäludega probleem |
InZ
vastuseid: 8
vaadatud: 1555
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.03.2005 13:23:29 pealkiri: läpaka mäludega probleem |
| Arvutiks siis IBM Thinkpad T30, millel sees 2 PC2100 256 mälupulka. Siiamaani on koguaeg ilusti töötanud aga nüüd on nii et vahest tunnistab mõlemat ja vahest mitte(see viimane variant on suht tih ... |
teema: Kommenteerimine: forint |
InZ
vastuseid: 371
vaadatud: 79354
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.10.2004 18:26:58 pealkiri: :) |
| ostsin mälu, väga rahul. korralik ärimees! |
| |