Avaleht
otsing leidis 56 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
InZ

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2016 20:29:51   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Ostis 2 läpakat! Kõik sujus ladusalt! Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: feliks05
InZ

vastuseid: 522
vaadatud: 102409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2013 12:44:52   pealkiri: Kommenteerimine: feliks05
Ostsin mälu. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Totu user
InZ

vastuseid: 148
vaadatud: 57746

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2013 12:40:33   pealkiri: Kommenteerimine: Totu user
Ostsin video, kõik toimib! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ogkronik
InZ

vastuseid: 50
vaadatud: 10287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2012 19:26:08   pealkiri: Kommenteerimine: ogkronik
Ostis kasti, saime kokku ja diil tehtud. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: puulabidas
InZ

vastuseid: 27
vaadatud: 7258

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2011 18:11:48   pealkiri: Kommenteerimine: puulabidas
Tegime diili. Kõik sujus kiiresti, väga viis! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: silent_me
InZ

vastuseid: 17
vaadatud: 4995

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2011 12:16:45   pealkiri: Kommenteerimine: silent_me
Kaup hea, tehing kiire! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 9mm
InZ

vastuseid: 33
vaadatud: 11210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.08.2011 17:46:21   pealkiri: Kommenteerimine: 9mm
Ostsin xbox 360, kaup korralik ja tehing kiire! Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: frossy32
InZ

vastuseid: 37
vaadatud: 10982

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2011 13:58:08   pealkiri: Kommenteerimine: frossy32
Ostis arvuti kasti, kandis raha ette ja kõik sujus väga kiiresti!!! thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty: Black Ops
InZ

vastuseid: 3898
vaadatud: 649435

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2010 22:27:31   pealkiri: Call of Duty: Black Ops

InZ kirjutas:
Selline error siis mänguga : Direct3ddevide9: present failerd: driver internal error (-2005530585). Oli enne ja ka pärast formatit. Oskab keegi aidata? Arvuti see mis on profiilis. ...
  teema: Call of Duty: Black Ops
InZ

vastuseid: 3898
vaadatud: 649435

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.11.2010 20:25:33   pealkiri: Call of Duty: Black Ops
Selline error siis mänguga : Direct3ddevide9: present failerd: driver internal error (-2005530585). Oli enne ja ka pärast formatit. Oskab keegi aidata? Arvuti see mis on profiilis.
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
InZ

vastuseid: 1841
vaadatud: 264965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2010 09:19:40   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Sai kõvast kaubeldud ja lõpuks ka kokkulepele jõutud icon_biggrin.gif. Kõik sujus väga ladustalt, väga norm vend. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: veikovx
InZ

vastuseid: 27
vaadatud: 6826

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2010 09:17:00   pealkiri: Kommenteerimine: veikovx
Ostis GPU, maksis raha ette ja kõik sujus ladusalt! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: audi-äss
InZ

vastuseid: 228
vaadatud: 49137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2010 13:17:19   pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss
Ostis 17" molu, tuli ise järgi ja kaup sai kiirelt tehtud. Väga positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
InZ

vastuseid: 6691
vaadatud: 999240

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2010 15:40:11   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
siin on uus patch_mp.ff www.mediafire.com/?dyqmxjymdzh
  teema: Kommenteerimine: viiking
InZ

vastuseid: 85
vaadatud: 21663

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2010 20:32:23   pealkiri: Kommenteerimine: viiking
Ostsin prose ja jahutuse! Väga viis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dst
InZ

vastuseid: 47
vaadatud: 15767

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2009 00:51:40   pealkiri: Kommenteerimine: dst
Ostis mälu. Tuli ise järgi ja kõik toimis kiiresti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: arrow
InZ

vastuseid: 22
vaadatud: 9947

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2009 15:20:26   pealkiri: Kommenteerimine: arrow
Äri kiire ja korralik icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: vipi666
InZ

vastuseid: 624
vaadatud: 138260

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2009 20:32:17   pealkiri: Kommenteerimine: vipi666
Müüs mälud, juba masinas ja töötavad thumbs_up.gif ning ajas törtsu juttu ka icon_smile.gif Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kolakoll
InZ

vastuseid: 9
vaadatud: 3098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2009 19:51:38   pealkiri: Kommenteerimine: kolakoll
Ostis video. Äri toimus kiiresti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Okman
InZ

vastuseid: 428
vaadatud: 86097

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2009 19:50:13   pealkiri: Kommenteerimine: Okman
Ostsin HDMI kaabli. Äri sujus kiirelt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pasatski97
InZ

vastuseid: 196
vaadatud: 44772

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.11.2009 16:46:49   pealkiri: Kommenteerimine: pasatski97
Ostsin videokaardi thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
InZ

vastuseid: 6691
vaadatud: 999240

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2009 00:51:49   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
hea öelda et teed party, kuidas see vene keeles välja näeb icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
InZ

vastuseid: 6691
vaadatud: 999240

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.11.2009 00:37:33   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
ma ei saa aru mis moodi on võimalik selles haiges steamis sõpradega koos mängida, iga kord kui panen join või invite sõbrale siis server full, täiesti võimatu :S
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 2
InZ

vastuseid: 6691
vaadatud: 999240

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.11.2009 23:14:02   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 2
tellisin ka gamepood.ee -st päeval 3e ajal 2 eksemplari, õhtul kell 9 toodi ukse taha, väga kiire teenindus thumbs_up.gif
  teema: World of Warcraft
InZ

vastuseid: 19219
vaadatud: 3445774

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2009 13:02:05   pealkiri: World of Warcraft
oskab keegi aidata? kui lisan nüüd selle burning crusade kas siis saab jälle 30 päeva mänguaega või pean mänguaja eraldi ostma?
  teema: Kommenteerimine: von Wu
InZ

vastuseid: 900
vaadatud: 196609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2009 11:19:24   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
ostsin mälu. kõik toimis. super thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: oku234
InZ

vastuseid: 44
vaadatud: 11143

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.12.2008 20:44:29   pealkiri: Kommenteerimine: oku234
ostsin mälu ja ei sobinud, ostis tagasi! usaldusväärne, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raynor
InZ

vastuseid: 25
vaadatud: 12549

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2008 14:14:31   pealkiri: Kommenteerimine: Raynor
ostsin videokaardi, leppisime kokku ja tegime diili ära. kiire ja usaldusväärne. soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sperov
InZ

vastuseid: 94
vaadatud: 26633

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2008 22:28:49   pealkiri: Kommenteerimine: sperov
Ostis mälu. Saime kokku ja tegime tehingu. Väga OK vend! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: pois11
InZ

vastuseid: 111
vaadatud: 48764

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2008 13:21:50   pealkiri: Kommenteerimine: pois11
Ostsin mälud. Sai hea tehing tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: RK
InZ

vastuseid: 7
vaadatud: 3811

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2008 11:43:14   pealkiri: Kommenteerimine: RK
Tegime äri. Kõik toimis kiiresti ja ladusalt thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
InZ

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2007 11:34:08   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare

selge eks õhtul siis proovin, eile esimene valik oli assault klass ja väga ebameeldiv oli kui tahtsin vastasele ühe valangu näkku lasta tegi relv 3 pauku ja siis olin mina surnud


võta sii ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
InZ

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2007 10:34:35   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare

kas assault relvad kõik lasevad ainult 3 kuuli ja siis vahe?


ei, mängi lahti need relvad siis näed
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
InZ

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2007 01:38:20   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare

Viimane? Ei usu, ega ma 24/7 sul SD ei lahmi, TDMis peab ka vahepeal käima aga nagu ma ütlen, et keda huvitab kui kiiresti ja mis rank ma olen? See mingi mõttetu suht.


aga kui sul kõiki re ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
InZ

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.11.2007 00:04:56   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare

Niipalju, kui mina aru olen saanud, siis suht lihtsalt näiteks sinu key bännimine. Kui peale pannakse ostad uue mängu ja korras. Või vahetad lihtsalt key'd suht. Ainult, et tagajälg on reset en ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
InZ

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.11.2007 18:42:54   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare

Marek114 kirjutas:

Muidu keda need levelid ikka huvitavad, mõne päevaga teed 55 tagasi kui viitsimist ja waridel neist nagunii kasu pole.


Mõne päevaga? Siis pead ikka üsna usinasti tagu ...
  teema: Kommenteerimine: tarmot
InZ

vastuseid: 161
vaadatud: 38379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2007 15:05:56   pealkiri: Kommenteerimine: tarmot
Müüsin VGA, äri sujus väga ladusalt! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
InZ

vastuseid: 1309
vaadatud: 272754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.06.2007 19:32:51   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Ostsin video ja mälu. Soovitan 100% !!! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: segusilm
InZ

vastuseid: 244
vaadatud: 57338

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2006 22:41:33   pealkiri: Kommenteerimine: segusilm
thumbs_up.gif
  teema: Fahrenheit/Indigo Prophercy
InZ

vastuseid: 106
vaadatud: 20560

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2006 23:43:20   pealkiri: Fahrenheit/Indigo Prophercy

Viimasepeal teema...kui üksi keset ööd pimedas toas istuda ja mängida, siis võtab ikka seest jahedaks küll


Eriti hea oli alguses yks koht, kus lähed vannituppa et käed sidemesse panna ...
  teema: Fahrenheit/Indigo Prophercy
InZ

vastuseid: 106
vaadatud: 20560

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2006 20:50:36   pealkiri: Fahrenheit/Indigo Prophercy
Hea mäng thumbs_up.gif 9/10. Pole ammu midagi nii head peland. 6.29 läks aega et läbi teha icon_razz.gif.
  teema: Kommenteerimine: Delta
InZ

vastuseid: 140
vaadatud: 47993

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2006 23:50:27   pealkiri: Kommenteerimine: Delta
Tuli ise kaubale järgi ja tehing sujus ladusalt! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Manivald
InZ

vastuseid: 9
vaadatud: 7983

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.11.2005 20:50:35   pealkiri: Kommenteerimine: Manivald
Positiivne vend, sai äri tehtud. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: frippo
InZ

vastuseid: 118
vaadatud: 44518

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2005 21:01:35   pealkiri: Kommenteerimine: frippo
äri sujus ladusalt thumbs_up.gif
  teema: läpaka mäludega probleem
InZ

vastuseid: 8
vaadatud: 1555

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.03.2005 18:02:43   pealkiri: läpaka mäludega probleem
Asi ongi korras juba teisipäev viisin parandusse täna sain kätte:), ja vahetasid peale emaplaadi ka kõvaketta kesta ära kuna see olevat katki:)
  teema: läpaka mäludega probleem
InZ

vastuseid: 8
vaadatud: 1555

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.03.2005 16:38:26   pealkiri: läpaka mäludega probleem
vähe googles otsides, leidsingi lahenduse.......selgus et asi pole üldse RAMis vaid IBM poolt toodetud praakides emaplaatides. Nende T30 mudelite emaplaatidega siis asi selline et kui panna sellele d ...
  teema: läpaka mäludega probleem
InZ

vastuseid: 8
vaadatud: 1555

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.03.2005 16:18:38   pealkiri: läpaka mäludega probleem
emm.....mis progega?
  teema: läpaka mäludega probleem
InZ

vastuseid: 8
vaadatud: 1555

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.03.2005 13:35:36   pealkiri: läpaka mäludega probleem
garantiid pole
  teema: läpaka mäludega probleem
InZ

vastuseid: 8
vaadatud: 1555

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.03.2005 13:23:29   pealkiri: läpaka mäludega probleem
Arvutiks siis IBM Thinkpad T30, millel sees 2 PC2100 256 mälupulka. Siiamaani on koguaeg ilusti töötanud aga nüüd on nii et vahest tunnistab mõlemat ja vahest mitte(see viimane variant on suht tih ...
  teema: Kommenteerimine: forint
InZ

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2004 18:26:58   pealkiri: :)
ostsin mälu, väga rahul. korralik ärimees!
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.