|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: m2ger |
Igr
vastuseid: 174
vaadatud: 54072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2012 15:10:53 pealkiri: Kommenteerimine: m2ger |
| ostsin IBM dokid - kõik OK |
teema: Kommenteerimine: sirius4k |
Igr
vastuseid: 55
vaadatud: 28546
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2011 09:24:16 pealkiri: Kommenteerimine: sirius4k |
| ostsin prose. kõik ok |
teema: Kommenteerimine: aslanahmet |
Igr
vastuseid: 40
vaadatud: 12491
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2011 18:12:02 pealkiri: Kommenteerimine: aslanahmet |
all good  |
teema: Kommenteerimine: TruePlaya |
Igr
vastuseid: 29
vaadatud: 17571
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2009 02:27:34 pealkiri: Kommenteerimine: TruePlaya |
| ostsin vga jahuti. kaup korras, tehing korralik |
teema: Kommenteerimine: Starfield |
Igr
vastuseid: 21
vaadatud: 11564
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2009 01:11:55 pealkiri: Kommenteerimine: Starfield |
ostsin väiksed radikad. olen rahul. kiire ja korras  |
teema: Kommenteerimine: hentz |
Igr
vastuseid: 422
vaadatud: 144719
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2007 12:03:46 pealkiri: Kommenteerimine: hentz |
ostsin vana hea monitor, kõik  |
teema: Kommenteerimine: mezilane |
Igr
vastuseid: 87
vaadatud: 63848
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2007 02:38:11 pealkiri: Kommenteerimine: mezilane |
ostsin telefon tühja akuga; kodus laadisin, sisselülitasin - kõik tip-top töötab.
usaldusväärne müüja  |
teema: Kommenteerimine: psydeblo |
Igr
vastuseid: 147
vaadatud: 45843
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.12.2006 01:07:21 pealkiri: Kommenteerimine: psydeblo |
korralik ostja, kiire rahamaksja
oli meeldiv äri ajada  |
teema: Kommenteerimine: ronley |
Igr
vastuseid: 53
vaadatud: 19401
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2006 09:43:33 pealkiri: Kommenteerimine: ronley |
| kaup korras, tehing mugav |
teema: Kommenteerimine: Crz |
Igr
vastuseid: 89
vaadatud: 30779
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2006 09:25:20 pealkiri: Kommenteerimine: Crz |
ostsin prose, kõik tipp-topp
kogemus pozitiivne |
teema: Kommenteerimine: Thing |
Igr
vastuseid: 19
vaadatud: 18069
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2006 22:58:04 pealkiri: Kommenteerimine: Thing |
ostetud kaup korras ja tehing kiire ja mugav
koos kaubaga sain ventikas tasuta  |
teema: Kommenteerimine: gabbaman |
Igr
vastuseid: 64
vaadatud: 21884
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2006 18:12:43 pealkiri: Kommenteerimine: gabbaman |
ostsin paar asja
mida öelda? asjad korras, tehing läks korrektselt
+1 |
teema: Kommenteerimine: mOnster |
Igr
vastuseid: 80
vaadatud: 31200
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2006 19:39:45 pealkiri: Kommenteerimine: mOnster |
tehtud posti teel prose-prose vahetus + komp tema poolt. kõik  |
teema: Kommenteerimine: jj666 |
Igr
vastuseid: 176
vaadatud: 71361
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2006 02:56:44 pealkiri: Kommenteerimine: jj666 |
sai ostetud suured vendid, 3tk korraga, uued
pöörlevad hästi  |
teema: Kommenteerimine: kaubamaja |
Igr
vastuseid: 117
vaadatud: 37694
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2006 12:09:56 pealkiri: Kommenteerimine: kaubamaja |
| normaalne müüa. soovitan |
teema: Kommenteerimine: vortex |
Igr
vastuseid: 41
vaadatud: 27257
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2006 12:07:17 pealkiri: Kommenteerimine: vortex |
ostsin Motorola hands-free. kõik ok
 |
teema: Kommenteerimine: corvette |
Igr
vastuseid: 48
vaadatud: 26268
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2006 13:06:05 pealkiri: Kommenteerimine: corvette |
| ostsin video R9800, kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: WerteX |
Igr
vastuseid: 373
vaadatud: 92710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2006 16:27:33 pealkiri: Kommenteerimine: WerteX |
ostsin prose. kõik ok, nagu peabki olema  |
teema: Kommenteerimine: kikass |
Igr
vastuseid: 288
vaadatud: 65711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2006 16:23:53 pealkiri: Kommenteerimine: kikass |
| ostsin toitekas. kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: webman |
Igr
vastuseid: 42
vaadatud: 10956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2006 18:26:17 pealkiri: Kommenteerimine: webman |
ostsin mälupulk 512mb
kõik ok
 |
teema: Kommenteerimine: Tuuster |
Igr
vastuseid: 12
vaadatud: 5769
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2006 14:34:09 pealkiri: Kommenteerimine: Tuuster |
ok, kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Ohakaoskar |
Igr
vastuseid: 208
vaadatud: 47246
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2005 04:09:21 pealkiri: Kommenteerimine: Ohakaoskar |
ok mees  |
teema: Kommenteerimine: antz16 |
Igr
vastuseid: 97
vaadatud: 27143
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2005 02:19:08 pealkiri: Kommenteerimine: antz16 |
äri tehtud normaalselt  |
teema: Kommenteerimine: kristjan75 |
Igr
vastuseid: 8
vaadatud: 4109
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2005 21:35:29 pealkiri: Kommenteerimine: kristjan75 |
| ostsin mälu. kõik oli ok |
teema: Kommenteerimine: serz_s |
Igr
vastuseid: 169
vaadatud: 31590
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2005 15:09:56 pealkiri: Kommenteerimine: serz_s |
Sai soetatud BT dongle, ja kaup korralik . Soovitansee sama |
teema: Kommenteerimine: Igr |
Igr
vastuseid: 87
vaadatud: 27871
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.10.2005 01:09:54 pealkiri: Kommenteerimine: Igr |
to arsen
spasibo! zelaju uspehov |
teema: Kommenteerimine: arsen |
Igr
vastuseid: 43
vaadatud: 19070
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2005 19:03:09 pealkiri: Kommenteerimine: arsen |
ostsin paar asja. kõik ok
respect!
 |
teema: Kommenteerimine: Vitautas |
Igr
vastuseid: 17
vaadatud: 7255
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2005 14:57:54 pealkiri: Kommenteerimine: Vitautas |
| ostsin C65. kõik ok |
teema: Kommenteerimine: sihker |
Igr
vastuseid: 33
vaadatud: 11885
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.09.2005 12:54:36 pealkiri: Kommenteerimine: sihker |
ostsin paar asja. mees ise läks linnast ära, kuid leidis võimalust asjad mulle üleandma. positiivne  |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
Igr
vastuseid: 634
vaadatud: 293759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2005 00:58:49 pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
| normaalne. jah. |
teema: Kommenteerimine: v6sa |
Igr
vastuseid: 108
vaadatud: 81381
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2005 23:38:31 pealkiri: Kommenteerimine: v6sa |
| Sai temalt prose, OK |
teema: ATF |
Igr
vastuseid: 963
vaadatud: 364625
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.06.2005 23:14:48 pealkiri: ATF |
Ja ... "LSD" Monitor....mis asi üldse see on?Mingi narko monitor vist
Mõtlesin varem,et need ikka LCD monitorid.....n.n Liquid Crystal Display...
no jah, mina ka eksisin, kuid minu eksimus ... |
teema: ATF |
Igr
vastuseid: 963
vaadatud: 364625
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.06.2005 11:15:59 pealkiri: ATF |
fuck! leidsin nende e-poodist et LSD monitor maksab 4100, helistasin et saada veel infot, aga nad räägivad et seal on mingi eksimus ja monitori hind on ~4500
mehed! mõtlege ja kontroll ... |
teema: Kommenteerimine: juhe001 |
Igr
vastuseid: 10
vaadatud: 5380
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2005 23:53:02 pealkiri: Kommenteerimine: juhe001 |
ostsin soodsalt trendneti ruuteri, kaasa sain toite, cd ja lan-kaabel 1m
asi töötab ilusti. ari läks kiire ja korrektselt
 |
teema: Kommenteerimine: Spider707 |
Igr
vastuseid: 447
vaadatud: 88462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2005 15:19:13 pealkiri: Kommenteerimine: Spider707 |
ostsin GF2Ti video, millel 4 kondekad vahetatud.
töötab tip-top. Äri oli kiire ja korralik.
 |
teema: Kommenteerimine: xsepp |
Igr
vastuseid: 21
vaadatud: 5457
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2005 00:47:27 pealkiri: Kommenteerimine: xsepp |
ostsin hdd - asi korras
kiire tehing, korralik mees |
teema: Kommenteerimine: juuri321 |
Igr
vastuseid: 187
vaadatud: 60667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2005 17:22:33 pealkiri: Kommenteerimine: juuri321 |
ostsin mikro-korpus emmega
kaup korras, korralik müüja
olen täiesti rahul
 |
teema: Kommenteerimine: Defmic |
Igr
vastuseid: 42
vaadatud: 17511
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.05.2005 22:12:48 pealkiri: Kommenteerimine: Defmic |
kiire ja korralik. kaup korras
 |
teema: Kommenteerimine: motor |
Igr
vastuseid: 0
vaadatud: 591
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2005 14:48:13 pealkiri: Kommenteerimine: motor |
nr.1!
ostis asja ja kirjutas positiivne arvamus
 |
teema: Kommenteerimine: kellu |
Igr
vastuseid: 15
vaadatud: 10476
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2005 01:05:16 pealkiri: Kommenteerimine: kellu |
| ostsin hdd, cdd ja nende kaabel. kõik tip-top |
teema: Kommenteerimine: MotorHead |
Igr
vastuseid: 101
vaadatud: 30918
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2005 00:57:38 pealkiri: Kommenteerimine: MotorHead |
ostsin mälupulk. hind soodne. asi töötab. olen rahul.
 |
teema: Kommenteerimine: dants |
Igr
vastuseid: 10
vaadatud: 7054
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.03.2005 10:23:55 pealkiri: Kommenteerimine: dants |
| ostsin korrast emmet hea hinnaga |
teema: Kommenteerimine: kalexxxx |
Igr
vastuseid: 1
vaadatud: 1806
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2005 00:59:52 pealkiri: Kommenteerimine: kalexxxx |
korralik müüja, normaalne hind, hea kaup  |
teema: Kommenteerimine: Tarmo |
Igr
vastuseid: 151
vaadatud: 38320
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2005 02:48:48 pealkiri: Kommenteerimine: Tarmo |
kaup heas korras, väike hind, korralik müüja  |
teema: Kommenteerimine: digweed |
Igr
vastuseid: 674
vaadatud: 190234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2004 16:57:06 pealkiri: Kommenteerimine: digweed |
ostsin tema käest video ja prose
kõik korras! |
teema: Kommenteerimine: caarel |
Igr
vastuseid: 97
vaadatud: 20378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2004 18:16:55 pealkiri: Kommenteerimine: caarel |
ostsin mälupulk tema käest
tehing läks kiiresti ja probleemideta, kaup korras, kõik nagu peabki olema |
teema: Kommenteerimine: commer |
Igr
vastuseid: 927
vaadatud: 257723
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2004 02:20:22 pealkiri: Kommenteerimine: commer |
| OK |
teema: Kommenteerimine: JevgeniT |
Igr
vastuseid: 84
vaadatud: 26404
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2004 21:54:34 pealkiri: Kommenteerimine: JevgeniT |
sain tema käest 2 gpu ventikad. mõlemad korras.
arvamus väga positiivne
soovitan |
teema: Kommenteerimine: Urmaz |
Igr
vastuseid: 3
vaadatud: 1561
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2004 17:40:33 pealkiri: Kommenteerimine: Urmaz |
| norm.ostja, pakkus hea hind, tuli, võttis asi ja andis raha. |
teema: Kommenteerimine: onu Sid |
Igr
vastuseid: 1
vaadatud: 2370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.10.2004 13:07:44 pealkiri: Kommenteerimine: onu Sid |
| korralik müüja, hea kaup |
| |