Avaleht
otsing leidis 84 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: m2ger
Igr

vastuseid: 174
vaadatud: 54072

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2012 15:10:53   pealkiri: Kommenteerimine: m2ger
ostsin IBM dokid - kõik OK
  teema: Kommenteerimine: sirius4k
Igr

vastuseid: 55
vaadatud: 28546

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2011 09:24:16   pealkiri: Kommenteerimine: sirius4k
ostsin prose. kõik ok
  teema: Kommenteerimine: aslanahmet
Igr

vastuseid: 40
vaadatud: 12491

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2011 18:12:02   pealkiri: Kommenteerimine: aslanahmet
all good thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: TruePlaya
Igr

vastuseid: 29
vaadatud: 17571

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2009 02:27:34   pealkiri: Kommenteerimine: TruePlaya
ostsin vga jahuti. kaup korras, tehing korralik
  teema: Kommenteerimine: Starfield
Igr

vastuseid: 21
vaadatud: 11564

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2009 01:11:55   pealkiri: Kommenteerimine: Starfield
ostsin väiksed radikad. olen rahul. kiire ja korras thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hentz
Igr

vastuseid: 422
vaadatud: 144719

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2007 12:03:46   pealkiri: Kommenteerimine: hentz
ostsin vana hea monitor, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mezilane
Igr

vastuseid: 87
vaadatud: 63848

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2007 02:38:11   pealkiri: Kommenteerimine: mezilane
ostsin telefon tühja akuga; kodus laadisin, sisselülitasin - kõik tip-top töötab.
usaldusväärne müüja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: psydeblo
Igr

vastuseid: 147
vaadatud: 45843

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.12.2006 01:07:21   pealkiri: Kommenteerimine: psydeblo
korralik ostja, kiire rahamaksja icon_biggrin.gif
oli meeldiv äri ajada thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ronley
Igr

vastuseid: 53
vaadatud: 19401

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2006 09:43:33   pealkiri: Kommenteerimine: ronley
kaup korras, tehing mugav
  teema: Kommenteerimine: Crz
Igr

vastuseid: 89
vaadatud: 30779

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.10.2006 09:25:20   pealkiri: Kommenteerimine: Crz
ostsin prose, kõik tipp-topp
kogemus pozitiivne
  teema: Kommenteerimine: Thing
Igr

vastuseid: 19
vaadatud: 18069

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2006 22:58:04   pealkiri: Kommenteerimine: Thing
ostetud kaup korras ja tehing kiire ja mugav
thumbs_up.gif
koos kaubaga sain ventikas tasuta icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: gabbaman
Igr

vastuseid: 64
vaadatud: 21884

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2006 18:12:43   pealkiri: Kommenteerimine: gabbaman
ostsin paar asja
mida öelda? asjad korras, tehing läks korrektselt
+1
  teema: Kommenteerimine: mOnster
Igr

vastuseid: 80
vaadatud: 31200

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.04.2006 19:39:45   pealkiri: Kommenteerimine: mOnster
tehtud posti teel prose-prose vahetus + komp tema poolt. kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jj666
Igr

vastuseid: 176
vaadatud: 71361

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2006 02:56:44   pealkiri: Kommenteerimine: jj666
sai ostetud suured vendid, 3tk korraga, uued
pöörlevad hästi icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: kaubamaja
Igr

vastuseid: 117
vaadatud: 37694

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2006 12:09:56   pealkiri: Kommenteerimine: kaubamaja
normaalne müüa. soovitan
  teema: Kommenteerimine: vortex
Igr

vastuseid: 41
vaadatud: 27257

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2006 12:07:17   pealkiri: Kommenteerimine: vortex
ostsin Motorola hands-free. kõik ok
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: corvette
Igr

vastuseid: 48
vaadatud: 26268

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2006 13:06:05   pealkiri: Kommenteerimine: corvette
ostsin video R9800, kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: WerteX
Igr

vastuseid: 373
vaadatud: 92710

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2006 16:27:33   pealkiri: Kommenteerimine: WerteX
ostsin prose. kõik ok, nagu peabki olema thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kikass
Igr

vastuseid: 288
vaadatud: 65711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2006 16:23:53   pealkiri: Kommenteerimine: kikass
ostsin toitekas. kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: webman
Igr

vastuseid: 42
vaadatud: 10956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2006 18:26:17   pealkiri: Kommenteerimine: webman
ostsin mälupulk 512mb
kõik ok
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tuuster
Igr

vastuseid: 12
vaadatud: 5769

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2006 14:34:09   pealkiri: Kommenteerimine: Tuuster
ok, kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ohakaoskar
Igr

vastuseid: 208
vaadatud: 47246

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2005 04:09:21   pealkiri: Kommenteerimine: Ohakaoskar
ok mees thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: antz16
Igr

vastuseid: 97
vaadatud: 27143

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2005 02:19:08   pealkiri: Kommenteerimine: antz16
äri tehtud normaalselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kristjan75
Igr

vastuseid: 8
vaadatud: 4109

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2005 21:35:29   pealkiri: Kommenteerimine: kristjan75
ostsin mälu. kõik oli ok
  teema: Kommenteerimine: serz_s
Igr

vastuseid: 169
vaadatud: 31590

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2005 15:09:56   pealkiri: Kommenteerimine: serz_s
Sai soetatud BT dongle, ja kaup korralik thumbs_up.gif. Soovitansee sama
  teema: Kommenteerimine: Igr
Igr

vastuseid: 87
vaadatud: 27871

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.10.2005 01:09:54   pealkiri: Kommenteerimine: Igr
to arsen
spasibo! zelaju uspehov
  teema: Kommenteerimine: arsen
Igr

vastuseid: 43
vaadatud: 19070

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2005 19:03:09   pealkiri: Kommenteerimine: arsen
ostsin paar asja. kõik ok
respect!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Vitautas
Igr

vastuseid: 17
vaadatud: 7255

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2005 14:57:54   pealkiri: Kommenteerimine: Vitautas
ostsin C65. kõik ok
  teema: Kommenteerimine: sihker
Igr

vastuseid: 33
vaadatud: 11885

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.09.2005 12:54:36   pealkiri: Kommenteerimine: sihker
ostsin paar asja. mees ise läks linnast ära, kuid leidis võimalust asjad mulle üleandma. positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Igr

vastuseid: 634
vaadatud: 293759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2005 00:58:49   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
normaalne. jah.
  teema: Kommenteerimine: v6sa
Igr

vastuseid: 108
vaadatud: 81381

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2005 23:38:31   pealkiri: Kommenteerimine: v6sa
Sai temalt prose, OK
  teema: ATF
Igr

vastuseid: 963
vaadatud: 364625

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.06.2005 23:14:48   pealkiri: ATF

Ja ... "LSD" Monitor....mis asi üldse see on?Mingi narko monitor vist
Mõtlesin varem,et need ikka LCD monitorid.....n.n Liquid Crystal Display...

no jah, mina ka eksisin, kuid minu eksimus ...
  teema: ATF
Igr

vastuseid: 963
vaadatud: 364625

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.06.2005 11:15:59   pealkiri: ATF
fuck! icon_evil.gif leidsin nende e-poodist et LSD monitor maksab 4100, helistasin et saada veel infot, aga nad räägivad et seal on mingi eksimus ja monitori hind on ~4500 thumbs_down.gif
mehed! mõtlege ja kontroll ...
  teema: Kommenteerimine: juhe001
Igr

vastuseid: 10
vaadatud: 5380

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2005 23:53:02   pealkiri: Kommenteerimine: juhe001
ostsin soodsalt trendneti ruuteri, kaasa sain toite, cd ja lan-kaabel 1m
asi töötab ilusti. ari läks kiire ja korrektselt
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Spider707
Igr

vastuseid: 447
vaadatud: 88462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2005 15:19:13   pealkiri: Kommenteerimine: Spider707
ostsin GF2Ti video, millel 4 kondekad vahetatud.
töötab tip-top. Äri oli kiire ja korralik.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: xsepp
Igr

vastuseid: 21
vaadatud: 5457

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2005 00:47:27   pealkiri: Kommenteerimine: xsepp
ostsin hdd - asi korras
kiire tehing, korralik mees
  teema: Kommenteerimine: juuri321
Igr

vastuseid: 187
vaadatud: 60667

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2005 17:22:33   pealkiri: Kommenteerimine: juuri321
ostsin mikro-korpus emmega
kaup korras, korralik müüja
olen täiesti rahul
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Defmic
Igr

vastuseid: 42
vaadatud: 17511

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.05.2005 22:12:48   pealkiri: Kommenteerimine: Defmic
kiire ja korralik. kaup korras
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: motor
Igr

vastuseid: 0
vaadatud: 591

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2005 14:48:13   pealkiri: Kommenteerimine: motor
nr.1!

ostis asja ja kirjutas positiivne arvamus
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kellu
Igr

vastuseid: 15
vaadatud: 10476

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2005 01:05:16   pealkiri: Kommenteerimine: kellu
ostsin hdd, cdd ja nende kaabel. kõik tip-top
  teema: Kommenteerimine: MotorHead
Igr

vastuseid: 101
vaadatud: 30918

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2005 00:57:38   pealkiri: Kommenteerimine: MotorHead
ostsin mälupulk. hind soodne. asi töötab. olen rahul.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dants
Igr

vastuseid: 10
vaadatud: 7054

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.03.2005 10:23:55   pealkiri: Kommenteerimine: dants
ostsin korrast emmet hea hinnaga
  teema: Kommenteerimine: kalexxxx
Igr

vastuseid: 1
vaadatud: 1806

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2005 00:59:52   pealkiri: Kommenteerimine: kalexxxx
korralik müüja, normaalne hind, hea kaup thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tarmo
Igr

vastuseid: 151
vaadatud: 38320

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2005 02:48:48   pealkiri: Kommenteerimine: Tarmo
kaup heas korras, väike hind, korralik müüja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: digweed
Igr

vastuseid: 674
vaadatud: 190234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2004 16:57:06   pealkiri: Kommenteerimine: digweed
ostsin tema käest video ja prose
kõik korras!
  teema: Kommenteerimine: caarel
Igr

vastuseid: 97
vaadatud: 20378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2004 18:16:55   pealkiri: Kommenteerimine: caarel
ostsin mälupulk tema käest
tehing läks kiiresti ja probleemideta, kaup korras, kõik nagu peabki olema
  teema: Kommenteerimine: commer
Igr

vastuseid: 927
vaadatud: 257723

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2004 02:20:22   pealkiri: Kommenteerimine: commer
OK
  teema: Kommenteerimine: JevgeniT
Igr

vastuseid: 84
vaadatud: 26404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.11.2004 21:54:34   pealkiri: Kommenteerimine: JevgeniT
sain tema käest 2 gpu ventikad. mõlemad korras.
arvamus väga positiivne
soovitan
  teema: Kommenteerimine: Urmaz
Igr

vastuseid: 3
vaadatud: 1561

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2004 17:40:33   pealkiri: Kommenteerimine: Urmaz
norm.ostja, pakkus hea hind, tuli, võttis asi ja andis raha.
  teema: Kommenteerimine: onu Sid
Igr

vastuseid: 1
vaadatud: 2370

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2004 13:07:44   pealkiri: Kommenteerimine: onu Sid
korralik müüja, hea kaup
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.