Avaleht
otsing leidis 490 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Nokia 2110
IQzero

vastuseid: 8
vaadatud: 2805

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.11.2019 18:28:19   pealkiri: Nokia 2110
Suhteliselt uus Nokia 2110 ja ei võta sim kaarti omaks. Kiri ees, et kortti kylätty. Soome foorumitest jäi silma, et tänapäeva sim kaardid töötavad väiksema vooluga ja vaja läheb 5v sim kaart ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
IQzero

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.11.2018 01:26:17   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Peace out, fuck off ütlen ma selle peale. Laod pidid täna juba pakke nii täis olema, et pole enam kuskile panna. Sisse tuleb kümneid tuhandeid pakke päevas, välja ei saadeta suuresti midagi. Vaa ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
IQzero

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.11.2018 23:23:44   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/omniva-on-tooga-jannis-pakiautomaadis-ootas-ees-tuhi-kapp-lapse-300-eurosed-prillid-seisavad-juba-2-nadalat-sorteerimiskeskuses?id=84285161
Ja ajastus kolimiseks ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
IQzero

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.11.2018 10:58:44   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Minu pakk on nüüd kodukoha postis. Kõigest ~2 nädalat võttis aega Eestis liigutamine.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
IQzero

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.11.2018 14:16:31   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
informatiivsem kui su oma icon_rolleyes.gif vähemalt teemaga seotud, kuigi detaile ei saa veel avaldada.

Tahaks küll teada miks pakid ei liigu. Siiani mu pakk seisab ja omniva kirjadele ei vasta. Esmaspäev ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
IQzero

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.11.2018 14:54:05   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Ega selle jagamisega erilist riski pole, paki saab ju ikka kätte dokumendi alusel või automaadi puhul SMS-ga saadetud koodiga. Natuke privaatsuse teema ainult, et omniva tracking näitab saaja täis ...
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
IQzero

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.11.2018 13:55:47   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
mul Omniva näitab, et laupäeval jõudis pakk Eestisse ja sellest ajast saati seisab...

Paistab, et miski error seal on. Saatsin päringu ka, aga vaevalt keegi vastata suvatseb.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
IQzero

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.11.2018 12:44:40   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Näita trackingut.

Oled Omniva palgal ?
Tracking on avalik. Info vaatamiseks ei pea palgal olema.

Sinult küsisin või ?
Mina oma trackingut kolmandate osapooltega ei jaga.
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
IQzero

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.11.2018 12:35:47   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Näita trackingut.

Oled Omniva palgal ?
  teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
IQzero

vastuseid: 7337
vaadatud: 1958514

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.11.2018 10:53:48   pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu
Kas teil viimasel ajal Omniva paki venimisega pole kogemusi? Mul eelmise nädala algusest näitab, et pakk on Eesti saabunud, kuid edasist liikumist pole näha. Varem pole sellist venimist kohanud :- ...
  teema: Kommenteerimine: TaurusK
IQzero

vastuseid: 22
vaadatud: 5599

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.03.2018 22:10:11   pealkiri: Kommenteerimine: TaurusK
Ostis mängu, kõik käis kiirelt beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
IQzero

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.03.2018 20:08:26   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Mis arvate, kas tasub täna veel oma tavaline ps4 vahetada pro vastu välja ? Nüüdseks juba 5 aastat see ps4 turul olnud, ei tea kas on 5 juba tulemas või venitavad veel aasta-paar. Kui teaks ,et ...
  teema: Kommenteerimine: juhkam
IQzero

vastuseid: 9
vaadatud: 3385

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2016 22:46:01   pealkiri: Kommenteerimine: juhkam
Tip-top. Kandis raha ette, kiire diil.
  teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
IQzero

vastuseid: 689
vaadatud: 370962

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.10.2016 18:04:28   pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
kellelgi õrna aimu ka on miks mitte kuskil enam PSN FIN kaarte ei müüda ? Krt mul täna vaja juba, aidake!
Siit äkki leiad: https://www.punktid.ee/psn/soome

Jäi täpsustamata, et raha vaja si ...
  teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
IQzero

vastuseid: 689
vaadatud: 370962

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.10.2016 17:57:22   pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
kellelgi õrna aimu ka on miks mitte kuskil enam PSN FIN kaarte ei müüda ? Krt mul täna vaja juba, igal pool out of stock!
  teema: Kommenteerimine: verylame
IQzero

vastuseid: 19
vaadatud: 7341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.05.2016 00:35:38   pealkiri: Kommenteerimine: verylame
Julgelt soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gj
IQzero

vastuseid: 240
vaadatud: 139210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2016 14:55:36   pealkiri: Kommenteerimine: gj
Kiire ja positiivne diil. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Arthur
IQzero

vastuseid: 19
vaadatud: 6988

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2016 14:52:17   pealkiri: Kommenteerimine: Arthur
Teinekordki thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bitch
IQzero

vastuseid: 83
vaadatud: 24845

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2016 20:53:34   pealkiri: Kommenteerimine: bitch
Kiire ja konkreetne diil. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HawK
IQzero

vastuseid: 46
vaadatud: 14663

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2015 20:22:45   pealkiri: Kommenteerimine: HawK
Super kiire ja korrektne diil.
  teema: Turuliider.ee (Mr Liider OÜ)
IQzero

vastuseid: 62
vaadatud: 103281

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.12.2015 10:59:51   pealkiri: Turuliider.ee (Mr Liider OÜ)
Minu kogemused on positiivsed.
Tellisin 23.11.2015 kaks mikrolaineahju. Hind oli Euronicsi hinnast lausa 26€ odavam tükist, seega kokkuhoid märkimisväärne. Kätte sain kauba 30.12.15.
Käisin ...
  teema: Kommenteerimine: Jukunaator
IQzero

vastuseid: 5
vaadatud: 2119

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2015 21:05:49   pealkiri: Kommenteerimine: Jukunaator
Edukas diil, teinekordki thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gj
IQzero

vastuseid: 240
vaadatud: 139210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2015 13:27:41   pealkiri: Kommenteerimine: gj
Ka minu poolt positiivne !
  teema: [PS3] Gran Turismo 5
IQzero

vastuseid: 5306
vaadatud: 884378

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.10.2015 14:20:52   pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5
Mis ajast sellel mängul online tugi maha võetud on ?? Mängu võib ju sisuliselt prügikasti lennutada. Peaks GT6 ostma või sellega on ka RIP`?
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
IQzero

vastuseid: 3099
vaadatud: 980774

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.10.2015 21:16:23   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Pakke liigutan nädalas 2-3 ja sama palju ka naine. 98% juhtudel kasutan ainult Omnivat ja seda algusest peale. Siiani pole ühtegi probleemi olnud ei Tallinnas, Keilas, Saaremaal ega ka mujal. Samas ...
  teema: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine
IQzero

vastuseid: 10
vaadatud: 4888

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.06.2015 21:55:51   pealkiri: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine
Kui kuskil nurgas peaks jadapordiga masin vedelema siis kaabli saaks siit: http://kauplus.ee/?t=131 ja logomanager classic on ka veel logomanageri lehel saadaval.

Toimiv pood ?
  teema: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine
IQzero

vastuseid: 10
vaadatud: 4888

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.06.2015 21:03:33   pealkiri: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine
Siis pean elisa kliendi leidma. EMT sama asi aga valikus logo ei ole.
  teema: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine
IQzero

vastuseid: 10
vaadatud: 4888

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.06.2015 15:01:04   pealkiri: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine
On üks kena 8210 kasutuses aga ekraanil on miski nilbe PEUGEOT kiri. Vanasti sai tellida ekraanipite sms teel vms, eemaldamine samuti. Kuidas täna sellest lahti saada ?
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
IQzero

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014877

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.03.2015 21:43:19   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
Sain ka paki zavvi.com tellitud ja tollis kinni. Paberil mis koju saadeti on kirjas Riik: Suurbritannia ja ikka tahavad mu käest raha ?
  teema: Kommenteerimine: Smith
IQzero

vastuseid: 157
vaadatud: 51851

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2014 16:17:07   pealkiri: Kommenteerimine: Smith
Kaup tehtud, igati rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dwdw
IQzero

vastuseid: 24
vaadatud: 11532

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2014 14:56:46   pealkiri: Kommenteerimine: dwdw
Olen kaubaga rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: asko233
IQzero

vastuseid: 6
vaadatud: 2239

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2014 13:58:39   pealkiri: Kommenteerimine: asko233
Oled loll või mängid lolli ?? 21:00 läehab lukku, siis 21:00 on teema lukus! Millest sa aru ei saa, 21:00 tehtud pakkumised arvesse ei lähe. Ja privas LUBASID mulle. Mul on vestlus alles.
  teema: Kommenteerimine: asko233
IQzero

vastuseid: 6
vaadatud: 2239

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2014 13:45:01   pealkiri: Kommenteerimine: asko233
Ära seleta. Kui 21:00 läheb teema lukku siis peale 21:00 pakkumist teha ei saa! Mina tegin viimase pakkumise 20:59. Ja PS'is kirjutasid, et lubad mulle!
  teema: Kommenteerimine: asko233
IQzero

vastuseid: 6
vaadatud: 2239

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2014 11:59:05   pealkiri: Kommenteerimine: asko233
Esimene negatiivne siis 11 aasta jooksul. Ühesõnaga sain petta ja mis kõige hullem, on teadmatus ja ootamine. Ole mees ja ütle siis ära, et ei müü aga mitte ära ignoreeri.
  teema: Kommenteerimine: Oliver.ds
IQzero

vastuseid: 21
vaadatud: 6736

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.08.2014 21:56:35   pealkiri: Kommenteerimine: Oliver.ds
Müüsin mõned mängud. Raha oli kiirelt käes, igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Steins
IQzero

vastuseid: 17
vaadatud: 4020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2014 13:59:08   pealkiri: Kommenteerimine: Steins
Minu poolt soovitused, usaldusväärne müüja.
  teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
IQzero

vastuseid: 689
vaadatud: 370962

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.08.2014 18:37:00   pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
Ps4 sai taas jura kraami

Jep, vara veel heade mängude jaoks, midagi ju peavad andma tasuta.
Ainuke mängitav asi vitale LEGO, vähemalt laps rõõmustab.
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
IQzero

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 21.07.2014 20:14:46   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kump on mõttekam osta ?
Kas Watch Dogs võis Black Flag ??
Sain ka ps4 aga pole veel mänge ning raske otsustada !

Mulle ei meeldi neist kumbki thumbs_down.gif Ise kahetsen hetkel PS4 ostu, oleks selle ra ...
  teema: Kommenteerimine: zipzic
IQzero

vastuseid: 267
vaadatud: 55718

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2014 11:31:23   pealkiri: Kommenteerimine: zipzic
Ostsin PS4 mängu, kiire ja korralik tehing thumbs_up.gif
  teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
IQzero

vastuseid: 15
vaadatud: 5754

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 15.05.2014 09:31:11   pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
Nüüdseks on konsool scart juhtmega tv taga. Oomipoest sai ostetud;
Pingeregulaator "LM7805", muudab 9 volti 5 voldiks
Transistor BC547
Takisti 75 Oomi
Kondensaator 100uF(100 mikrofaraadi), 10 V ...
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
IQzero

vastuseid: 367
vaadatud: 110631

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2014 20:51:16   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Sai jälle diili tehtud, asjalik nagu alati thumbs_up.gif
  teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
IQzero

vastuseid: 6484
vaadatud: 1997755

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.03.2014 20:47:06   pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu
Kas PS4 saadavuse kohta on mingit infot?

Elionis ka mu teada otsas hetkel. Ise veel ootan selle ostuga kuni mõni mäng ka välja tuleb. Ehk teevad selle puldi jama ka korda selleks ajaks icon_rolleyes.gif
  teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
IQzero

vastuseid: 689
vaadatud: 370962

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.03.2014 21:12:50   pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu
http://blog.eu.playstation.com/2014/02/27/playstation-plus-march-tomb-raider-dead-nation-apocalypse-edition/

Ei tea mis nad venitavad nüüd, Tomb Raiderit mängiks küll thumbs_up.gif
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
IQzero

vastuseid: 3099
vaadatud: 980774

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.02.2014 14:24:32   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
, ega sul firmanimed sassi läinud?
Kõigil on ju vastupidi icon_razz.gif

Endalgi tundub kahtlane, ju on jopanud icon_razz.gif
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
IQzero

vastuseid: 3099
vaadatud: 980774

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 21.02.2014 10:46:09   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Olen ise kasutanud mõlemaid pakiautomaate alates kui nad turule tulid. Eelistan Post24 automaati kuna on lähemal ja pole kunagi veel probleeme esinenud. Kord vahetasin 2 pakki kogemata ära, sisesta ...
  teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
IQzero

vastuseid: 15
vaadatud: 5754

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.02.2014 11:59:35   pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
Juhe on kohe küljes, võib muidugi mõelda selle vahetamisele. Kas üldse on võimalik sellist konsooli ellu äratada ? Vahetada trükiplaadil "jubinaid" välja, jättes mängukiibi alles ? Või pige ...
  teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
IQzero

vastuseid: 15
vaadatud: 5754

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.02.2014 10:34:08   pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
Ok, analoogiga sain triibulise pildi ette, triibud jooksevad ülevalt alla. Kas vana antennivõimendi (võimendus 12db) parandaks pilti või pole lootustki ? Kas on võimalik, et õhk on nii palju seg ...
  teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
IQzero

vastuseid: 15
vaadatud: 5754

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.02.2014 12:45:48   pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
, kuna sa ei räägi, mis pilliga täpsemalt tegemist, siis ei saa pead anda, aga tavaliselt annavad igasugu konsoolid välja rohkem, kui ühe kanali rf'i... see, mille peale sa sattusid, ei olnud ehk ...
  teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
IQzero

vastuseid: 15
vaadatud: 5754

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.02.2014 12:25:38   pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
Konsool on korras, sai testitud ühe väga vana kineskoop teleriga. Läbi videomaki proovimine pole paha mõte... isegi võiks sellise osta, aga ennem peab kindel olema, et toimib.
  teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
IQzero

vastuseid: 15
vaadatud: 5754

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.02.2014 10:57:47   pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ?
Kui konsooli teleka taha ühendasid, siis panid ikka analoogkanaleid otsima teleka? icon_rolleyes.gif

Kui miskisuguse pildi said, siis võid proovida selle sageduse juures käsitsi kanalit otsida...

Analo ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.