|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Nokia 2110 |
IQzero
vastuseid: 8
vaadatud: 2803
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2019 18:28:19 pealkiri: Nokia 2110 |
| Suhteliselt uus Nokia 2110 ja ei võta sim kaarti omaks. Kiri ees, et kortti kylätty. Soome foorumitest jäi silma, et tänapäeva sim kaardid töötavad väiksema vooluga ja vaja läheb 5v sim kaart ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
IQzero
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958474
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.11.2018 01:26:17 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| Peace out, fuck off ütlen ma selle peale. Laod pidid täna juba pakke nii täis olema, et pole enam kuskile panna. Sisse tuleb kümneid tuhandeid pakke päevas, välja ei saadeta suuresti midagi. Vaa ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
IQzero
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958474
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.11.2018 23:23:44 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/omniva-on-tooga-jannis-pakiautomaadis-ootas-ees-tuhi-kapp-lapse-300-eurosed-prillid-seisavad-juba-2-nadalat-sorteerimiskeskuses?id=84285161
Ja ajastus kolimiseks ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
IQzero
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958474
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.11.2018 10:58:44 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| Minu pakk on nüüd kodukoha postis. Kõigest ~2 nädalat võttis aega Eestis liigutamine. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
IQzero
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958474
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.11.2018 14:16:31 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
informatiivsem kui su oma vähemalt teemaga seotud, kuigi detaile ei saa veel avaldada.
Tahaks küll teada miks pakid ei liigu. Siiani mu pakk seisab ja omniva kirjadele ei vasta. Esmaspäev ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
IQzero
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958474
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.11.2018 14:54:05 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| Ega selle jagamisega erilist riski pole, paki saab ju ikka kätte dokumendi alusel või automaadi puhul SMS-ga saadetud koodiga. Natuke privaatsuse teema ainult, et omniva tracking näitab saaja täis ... |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
IQzero
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958474
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.11.2018 13:55:47 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
mul Omniva näitab, et laupäeval jõudis pakk Eestisse ja sellest ajast saati seisab...
Paistab, et miski error seal on. Saatsin päringu ka, aga vaevalt keegi vastata suvatseb. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
IQzero
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958474
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.11.2018 12:44:40 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Näita trackingut.
Oled Omniva palgal ?
Tracking on avalik. Info vaatamiseks ei pea palgal olema.
Sinult küsisin või ?
Mina oma trackingut kolmandate osapooltega ei jaga. |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
IQzero
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958474
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.11.2018 12:35:47 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
Näita trackingut.
Oled Omniva palgal ? |
teema: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
IQzero
vastuseid: 7337
vaadatud: 1958474
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.11.2018 10:53:48 pealkiri: Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu |
| Kas teil viimasel ajal Omniva paki venimisega pole kogemusi? Mul eelmise nädala algusest näitab, et pakk on Eesti saabunud, kuid edasist liikumist pole näha. Varem pole sellist venimist kohanud :- ... |
teema: Kommenteerimine: TaurusK |
IQzero
vastuseid: 22
vaadatud: 5599
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2018 22:10:11 pealkiri: Kommenteerimine: TaurusK |
Ostis mängu, kõik käis kiirelt  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
IQzero
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997690
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.03.2018 20:08:26 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
| Mis arvate, kas tasub täna veel oma tavaline ps4 vahetada pro vastu välja ? Nüüdseks juba 5 aastat see ps4 turul olnud, ei tea kas on 5 juba tulemas või venitavad veel aasta-paar. Kui teaks ,et ... |
teema: Kommenteerimine: juhkam |
IQzero
vastuseid: 9
vaadatud: 3384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2016 22:46:01 pealkiri: Kommenteerimine: juhkam |
| Tip-top. Kandis raha ette, kiire diil. |
teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
IQzero
vastuseid: 689
vaadatud: 370949
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.10.2016 18:04:28 pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
kellelgi õrna aimu ka on miks mitte kuskil enam PSN FIN kaarte ei müüda ? Krt mul täna vaja juba, aidake!
Siit äkki leiad: https://www.punktid.ee/psn/soome
Jäi täpsustamata, et raha vaja si ... |
teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
IQzero
vastuseid: 689
vaadatud: 370949
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.10.2016 17:57:22 pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
| kellelgi õrna aimu ka on miks mitte kuskil enam PSN FIN kaarte ei müüda ? Krt mul täna vaja juba, igal pool out of stock! |
teema: Kommenteerimine: verylame |
IQzero
vastuseid: 19
vaadatud: 7341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2016 00:35:38 pealkiri: Kommenteerimine: verylame |
Julgelt soovitan  |
teema: Kommenteerimine: gj |
IQzero
vastuseid: 240
vaadatud: 139210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2016 14:55:36 pealkiri: Kommenteerimine: gj |
Kiire ja positiivne diil.  |
teema: Kommenteerimine: Arthur |
IQzero
vastuseid: 19
vaadatud: 6961
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2016 14:52:17 pealkiri: Kommenteerimine: Arthur |
Teinekordki  |
teema: Kommenteerimine: bitch |
IQzero
vastuseid: 83
vaadatud: 24845
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2016 20:53:34 pealkiri: Kommenteerimine: bitch |
Kiire ja konkreetne diil.  |
teema: Kommenteerimine: HawK |
IQzero
vastuseid: 46
vaadatud: 14663
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2015 20:22:45 pealkiri: Kommenteerimine: HawK |
| Super kiire ja korrektne diil. |
teema: Turuliider.ee (Mr Liider OÜ) |
IQzero
vastuseid: 62
vaadatud: 103279
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 03.12.2015 10:59:51 pealkiri: Turuliider.ee (Mr Liider OÜ) |
Minu kogemused on positiivsed.
Tellisin 23.11.2015 kaks mikrolaineahju. Hind oli Euronicsi hinnast lausa 26€ odavam tükist, seega kokkuhoid märkimisväärne. Kätte sain kauba 30.12.15.
Käisin ... |
teema: Kommenteerimine: Jukunaator |
IQzero
vastuseid: 5
vaadatud: 2119
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2015 21:05:49 pealkiri: Kommenteerimine: Jukunaator |
Edukas diil, teinekordki  |
teema: Kommenteerimine: gj |
IQzero
vastuseid: 240
vaadatud: 139210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2015 13:27:41 pealkiri: Kommenteerimine: gj |
| Ka minu poolt positiivne ! |
teema: [PS3] Gran Turismo 5 |
IQzero
vastuseid: 5306
vaadatud: 884373
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.10.2015 14:20:52 pealkiri: [PS3] Gran Turismo 5 |
| Mis ajast sellel mängul online tugi maha võetud on ?? Mängu võib ju sisuliselt prügikasti lennutada. Peaks GT6 ostma või sellega on ka RIP`? |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
IQzero
vastuseid: 3099
vaadatud: 980762
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.10.2015 21:16:23 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
| Pakke liigutan nädalas 2-3 ja sama palju ka naine. 98% juhtudel kasutan ainult Omnivat ja seda algusest peale. Siiani pole ühtegi probleemi olnud ei Tallinnas, Keilas, Saaremaal ega ka mujal. Samas ... |
teema: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine |
IQzero
vastuseid: 10
vaadatud: 4888
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.06.2015 21:55:51 pealkiri: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine |
Kui kuskil nurgas peaks jadapordiga masin vedelema siis kaabli saaks siit: http://kauplus.ee/?t=131 ja logomanager classic on ka veel logomanageri lehel saadaval.
Toimiv pood ? |
teema: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine |
IQzero
vastuseid: 10
vaadatud: 4888
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.06.2015 21:03:33 pealkiri: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine |
| Siis pean elisa kliendi leidma. EMT sama asi aga valikus logo ei ole. |
teema: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine |
IQzero
vastuseid: 10
vaadatud: 4888
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.06.2015 15:01:04 pealkiri: Vana nokia ekraanipildi eemaldamine |
| On üks kena 8210 kasutuses aga ekraanil on miski nilbe PEUGEOT kiri. Vanasti sai tellida ekraanipite sms teel vms, eemaldamine samuti. Kuidas täna sellest lahti saada ? |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
IQzero
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014867
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.03.2015 21:43:19 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
| Sain ka paki zavvi.com tellitud ja tollis kinni. Paberil mis koju saadeti on kirjas Riik: Suurbritannia ja ikka tahavad mu käest raha ? |
teema: Kommenteerimine: Smith |
IQzero
vastuseid: 157
vaadatud: 51851
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2014 16:17:07 pealkiri: Kommenteerimine: Smith |
Kaup tehtud, igati rahul  |
teema: Kommenteerimine: dwdw |
IQzero
vastuseid: 24
vaadatud: 11531
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2014 14:56:46 pealkiri: Kommenteerimine: dwdw |
Olen kaubaga rahul  |
teema: Kommenteerimine: asko233 |
IQzero
vastuseid: 6
vaadatud: 2239
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2014 13:58:39 pealkiri: Kommenteerimine: asko233 |
| Oled loll või mängid lolli ?? 21:00 läehab lukku, siis 21:00 on teema lukus! Millest sa aru ei saa, 21:00 tehtud pakkumised arvesse ei lähe. Ja privas LUBASID mulle. Mul on vestlus alles. |
teema: Kommenteerimine: asko233 |
IQzero
vastuseid: 6
vaadatud: 2239
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2014 13:45:01 pealkiri: Kommenteerimine: asko233 |
| Ära seleta. Kui 21:00 läheb teema lukku siis peale 21:00 pakkumist teha ei saa! Mina tegin viimase pakkumise 20:59. Ja PS'is kirjutasid, et lubad mulle! |
teema: Kommenteerimine: asko233 |
IQzero
vastuseid: 6
vaadatud: 2239
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2014 11:59:05 pealkiri: Kommenteerimine: asko233 |
| Esimene negatiivne siis 11 aasta jooksul. Ühesõnaga sain petta ja mis kõige hullem, on teadmatus ja ootamine. Ole mees ja ütle siis ära, et ei müü aga mitte ära ignoreeri. |
teema: Kommenteerimine: Oliver.ds |
IQzero
vastuseid: 21
vaadatud: 6736
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.08.2014 21:56:35 pealkiri: Kommenteerimine: Oliver.ds |
Müüsin mõned mängud. Raha oli kiirelt käes, igati positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: Steins |
IQzero
vastuseid: 17
vaadatud: 4020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2014 13:59:08 pealkiri: Kommenteerimine: Steins |
| Minu poolt soovitused, usaldusväärne müüja. |
teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
IQzero
vastuseid: 689
vaadatud: 370949
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.08.2014 18:37:00 pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
Ps4 sai taas jura kraami
Jep, vara veel heade mängude jaoks, midagi ju peavad andma tasuta.
Ainuke mängitav asi vitale LEGO, vähemalt laps rõõmustab. |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
IQzero
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997690
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 21.07.2014 20:14:46 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Kump on mõttekam osta ?
Kas Watch Dogs võis Black Flag ??
Sain ka ps4 aga pole veel mänge ning raske otsustada !
Mulle ei meeldi neist kumbki Ise kahetsen hetkel PS4 ostu, oleks selle ra ... |
teema: Kommenteerimine: zipzic |
IQzero
vastuseid: 267
vaadatud: 55716
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2014 11:31:23 pealkiri: Kommenteerimine: zipzic |
Ostsin PS4 mängu, kiire ja korralik tehing  |
teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
IQzero
vastuseid: 15
vaadatud: 5754
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 15.05.2014 09:31:11 pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
Nüüdseks on konsool scart juhtmega tv taga. Oomipoest sai ostetud;
Pingeregulaator "LM7805", muudab 9 volti 5 voldiks
Transistor BC547
Takisti 75 Oomi
Kondensaator 100uF(100 mikrofaraadi), 10 V ... |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
IQzero
vastuseid: 367
vaadatud: 110566
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2014 20:51:16 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Sai jälle diili tehtud, asjalik nagu alati  |
teema: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
IQzero
vastuseid: 6484
vaadatud: 1997690
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.03.2014 20:47:06 pealkiri: [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu |
Kas PS4 saadavuse kohta on mingit infot?
Elionis ka mu teada otsas hetkel. Ise veel ootan selle ostuga kuni mõni mäng ka välja tuleb. Ehk teevad selle puldi jama ka korda selleks ajaks  |
teema: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
IQzero
vastuseid: 689
vaadatud: 370949
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.03.2014 21:12:50 pealkiri: [PSN] PlayStation Network mängude arutelu |
http://blog.eu.playstation.com/2014/02/27/playstation-plus-march-tomb-raider-dead-nation-apocalypse-edition/
Ei tea mis nad venitavad nüüd, Tomb Raiderit mängiks küll  |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
IQzero
vastuseid: 3099
vaadatud: 980762
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.02.2014 14:24:32 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
, ega sul firmanimed sassi läinud?
Kõigil on ju vastupidi
Endalgi tundub kahtlane, ju on jopanud  |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
IQzero
vastuseid: 3099
vaadatud: 980762
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 21.02.2014 10:46:09 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
| Olen ise kasutanud mõlemaid pakiautomaate alates kui nad turule tulid. Eelistan Post24 automaati kuna on lähemal ja pole kunagi veel probleeme esinenud. Kord vahetasin 2 pakki kogemata ära, sisesta ... |
teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
IQzero
vastuseid: 15
vaadatud: 5754
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 20.02.2014 11:59:35 pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
| Juhe on kohe küljes, võib muidugi mõelda selle vahetamisele. Kas üldse on võimalik sellist konsooli ellu äratada ? Vahetada trükiplaadil "jubinaid" välja, jättes mängukiibi alles ? Või pige ... |
teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
IQzero
vastuseid: 15
vaadatud: 5754
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 20.02.2014 10:34:08 pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
| Ok, analoogiga sain triibulise pildi ette, triibud jooksevad ülevalt alla. Kas vana antennivõimendi (võimendus 12db) parandaks pilti või pole lootustki ? Kas on võimalik, et õhk on nii palju seg ... |
teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
IQzero
vastuseid: 15
vaadatud: 5754
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.02.2014 12:45:48 pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
| , kuna sa ei räägi, mis pilliga täpsemalt tegemist, siis ei saa pead anda, aga tavaliselt annavad igasugu konsoolid välja rohkem, kui ühe kanali rf'i... see, mille peale sa sattusid, ei olnud ehk ... |
teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
IQzero
vastuseid: 15
vaadatud: 5754
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.02.2014 12:25:38 pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
| Konsool on korras, sai testitud ühe väga vana kineskoop teleriga. Läbi videomaki proovimine pole paha mõte... isegi võiks sellise osta, aga ennem peab kindel olema, et toimib. |
teema: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
IQzero
vastuseid: 15
vaadatud: 5754
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.02.2014 10:57:47 pealkiri: Retro mängukonsooli ühendamine tänapäevase telekaga ? |
Kui konsooli teleka taha ühendasid, siis panid ikka analoogkanaleid otsima teleka?
Kui miskisuguse pildi said, siis võid proovida selle sageduse juures käsitsi kanalit otsida...
Analo ... |
| |