|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Megawatt.ee |
Hive
vastuseid: 11
vaadatud: 6833
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 11.01.2019 20:30:43 pealkiri: Megawatt.ee |
Täna tuli siis selline kiri :
Tere,
Me ei saa teid telefoni teel jõuda.
Kahjuks on need TV-d laos, kõik müüdud.
Teie tellimus tühistatakse.
Vabandustega,
Megawatt.ee |
teema: Megawatt.ee |
Hive
vastuseid: 11
vaadatud: 6833
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.01.2019 22:00:39 pealkiri: Megawatt.ee |
Jube kahtlust äratav on tõesti kui aus olla Proovisin ka nende kodulehel oleva kontaktvormi kaudu ühendust võtta aga viskas mingit errorit.
, mis mudel täpsemalt?
http://megawatt.ee/te ... |
teema: Megawatt.ee |
Hive
vastuseid: 11
vaadatud: 6833
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 10.01.2019 21:04:59 pealkiri: Megawatt.ee |
Tere!
Selline küsimus internetipoe www.megawatt.ee kohta.
On keegi sealt tellinud ja oskab midagi kosta ? Tegemist tundub olevat Läti interneti poe megawatt.lv -ga kes on laienenud Eestisse, h ... |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Hive
vastuseid: 3099
vaadatud: 981123
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.06.2014 22:23:22 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Eks näeb kas tuleb kohale siis , suhteliselt hinnaline asi ka  |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Hive
vastuseid: 3099
vaadatud: 981123
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.06.2014 19:08:12 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Itella oma ei prindi kleepse välja ju  |
teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
Hive
vastuseid: 3099
vaadatud: 981123
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.06.2014 18:52:57 pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) |
| Selline küsimus,et itella smartpostis ununes pakile kirjutamata kõik asjad , nii saatja kui saaja andmed , mis nüüd edasi saab ? Kas pakk läheb siiski kohale ( sest ekraani tokisin saaja numbri j ... |
teema: [X360] Forza Horizon |
Hive
vastuseid: 50
vaadatud: 28814
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.11.2012 23:20:56 pealkiri: [X360] Forza Horizon |
väga kõva mäng ikka , AE86le mootoriswap teha supra 2JZ twinturbo vastu ja tulemus on ning siis tänavatele põiki laskma  |
teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
Hive
vastuseid: 741
vaadatud: 343718
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.11.2011 09:43:46 pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu |
| Countur tundub jube suur , juba sellepärast ei meeldi , endal ka isu nüüd lõpuks usast go pro hero2 ära tellida , talvel saaniga sõitmiseks ja suvel krossikaga sõites lükkaks otsa ette |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Hive
vastuseid: 965
vaadatud: 225083
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2011 21:34:18 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
selline probleem siis ,et brauserit avades on pilt koguaeg külili asendis ja kuidagi sellest asendist ära ei lähe ka , lülitasin ka telefoni välja ja proovisin aga ikka sama jama
nagu alati,go ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Hive
vastuseid: 965
vaadatud: 225083
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.11.2011 02:15:05 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
ega see väga hästi ei pea küll kui aus olla ,aga selline küsimus,et ml näitab task killerites ja telefoni enda mälukastuses ka ,et kasutusel ~250mb/355MB-st , esiteks kuidagi palju kasutab ... |
teema: Androidi rakendused |
Hive
vastuseid: 6170
vaadatud: 1389706
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.11.2011 21:22:52 pealkiri: Androidi rakendused |
mis oleks parim videote mängija ? vaja oleks,et mängiks mpeg4,xvide jne,
EDIT: tombaisn marketist mxplayeri , mis on tasuta ja mängib väga hästi ka 720p videosi,aga oskab nüüd keegi öelda k ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Hive
vastuseid: 965
vaadatud: 225083
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.10.2011 16:58:27 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
| kellegi kaudu tellida ka saab vms?? |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
Hive
vastuseid: 965
vaadatud: 225083
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.10.2011 12:34:06 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
| Android sisaldab niipalju asju, et iOS to Android on suhteliselt põnev. Telefoniga siiamaani rahul. Väga kiire aparaat, suur ekraan. Tahaks ainult kilet peale osta ja keegi teab, kust normaalset vut ... |
teema: LG Optimus 2X (P990) |
Hive
vastuseid: 292
vaadatud: 65213
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.10.2011 12:02:11 pealkiri: LG Optimus 2X (P990) |
| Otsutasin siiski Arc Si kasuks,kuna tehti viimasel hetkel veel 70 euri alet |
teema: LG Optimus 2X (P990) |
Hive
vastuseid: 292
vaadatud: 65213
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.10.2011 23:52:52 pealkiri: LG Optimus 2X (P990) |
| Olen telefoni ostu ees , ning valikusse on jäänud 3 telefoni : LG optimus 2x , SE xperia Arc S ja odavamast hinnaklassist samsung i9001 galaxy s plus , olen lugenud erinevaid reviewe kuid ei suuda s ... |
teema: Nokia N82 |
Hive
vastuseid: 820
vaadatud: 218031
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.01.2011 12:38:34 pealkiri: Nokia N82 |
| Maeitea kas õige teema , aga plaanis siis iphone asemele midagi just N seeria telefonidest , ja enim on silma jäänud n78,n79 ja n82 , oskab keegi nagu suuremaid vahesi välja tuua nende vahel ,ning ... |
teema: iPhone |
Hive
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745260
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.01.2011 22:23:57 pealkiri: iPhone |
| Sai ka siis 3 kuud tagasi iphone 3g ostetud , ja täna sai siis ära müüdud , kuradi vigu ja väikseid asju ikka küllaga , ja 3g ikkagi nö hakib ja uimab ka vahest , vb oli asi softist ka tingitud ... |
teema: iPhone |
Hive
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745260
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.11.2010 20:11:55 pealkiri: iPhone |
| aga selline küsimus ka ,et kas mingit sellist appi ka olemas on , mis lubaks lihtsalt iphonele juhtme taha lükata ja arvutist lihtsalt videod või pildid iphone tõsta , või käib asi siiski aint i ... |
teema: iPhone |
Hive
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745260
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.11.2010 20:02:52 pealkiri: iPhone |
| küsimus,et milline gps app on iphone 3gle siis kõige parem ? TOMTOM paistis videote järgi suht asjalik , või hoopis NAVIGON ?aga äkki on midagi veel etemat mis edukalt eestis ja mujal euroopas t ... |
teema: iPhone |
Hive
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745260
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.11.2010 00:11:23 pealkiri: iPhone |
Selge , olen koguaeg ekslikult arvanud ,et kujutavad samat asja mõlemad lihtsalt mõni kasutab ühte nime teine teist , tänud
eks tleb nüüd mõelda kas võtta kasutatud 3gs või soomest 4g t ... |
teema: iPhone |
Hive
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745260
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 19.11.2010 23:39:25 pealkiri: iPhone |
Vastab see ka tõele ,et iphone on vaja jailbreakida ,et kasutada cydiat , installoust ?
et kui osta võrguvaba telefon poest , siis pmst oleks see vaja ikkagi jailbreakida ?
vabadan ette ära , ... |
teema: iPhone |
Hive
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745260
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 19.11.2010 21:52:49 pealkiri: iPhone |
kas plazamobilis need odavamad nö lukust lahti tehtud on siis nagu ametlikult võrgulukuga aga poes umbes ise lahti muugitud ? ja kallimad on ametlikult juba võrguvabad ?
ple muidu eestpoolt luge ... |
teema: Nokia 5230 |
Hive
vastuseid: 66
vaadatud: 27235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.11.2010 15:31:35 pealkiri: Nokia 5230 |
| kas see vastab tõele ,et protsessori kiirus, touch-scren, soft jne on sama mis 5800l , lihtsalt puudub 3.2mpx kaamera ja wifi ? kui nii , siis 5800 ple küll oma hinda ju väärt mingistki otsast |
teema: iPhone |
Hive
vastuseid: 22002
vaadatud: 4745260
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.11.2010 23:34:12 pealkiri: iPhone |
| vabandust, et võhik sellel alal , aga kui lasta tädil usast iphone 4 tuua , kas siis on vaja lasta ka mingi võrgulukk maha võtta jne ? on seda ise lihtne teha või mõttekam mati mobiiliärisse vii ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Hive
vastuseid: 5608
vaadatud: 1171334
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.11.2010 20:26:30 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| üks loll küsimus veel ,et kas 5800 on vaja midagi lahti ka häkkida ,et nö "piraat" või nö 3ndad programme peale panna ja kasutada ? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
Hive
vastuseid: 5608
vaadatud: 1171334
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.11.2010 22:31:33 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| küsimus,et kuidas selle telefoniga näiteks wifi kauda netis surfamise kiirus on võrreldes iphonega näiteks ? |
teema: Live For Speed S2 |
Hive
vastuseid: 1292
vaadatud: 257281
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2010 19:24:51 pealkiri: Live For Speed S2 |
| keegi demos täna õhtul sõitu ? |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2010 22:24:05 pealkiri: Formula 1 2010 |
Saaks ise ka nii hea graafika peal mängida
Kuidas sul üldse jookseb?
Isegi minul on kõik low peal vaevu keskmine fps 30
rammi on nüüd 2gb , videokaart mingi 512m ati sest van ... |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.10.2010 23:46:12 pealkiri: Formula 1 2010 |
Saaks ise ka nii hea graafika peal mängida  |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2010 23:01:14 pealkiri: Formula 1 2010 |
| endale hockenheim ja montreal , mõlemad suht kiired ja järske kurve ple |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2010 21:22:27 pealkiri: Formula 1 2010 |
| sorri jah , panin puusse , 20% ikka , aga muidu sõidan legendiga ikka , lihtsalt sai huvi pärast easyt proovitud , aga võiks kuhugi kõik oma parimad ajad vms kirjutada , siis oleks huvitavam mäng ... |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2010 14:33:34 pealkiri: Formula 1 2010 |
proovisin careeris montreali easy tasemega siis tulemuseks see ,et teine koht 76sek maas ja 7 koth sai juba ringiga parim ringiaeg 1.15.785 , ajaa ja tegin 10% sõidust ehk siis 14 ringi
http ... |
teema: WRC 2010 |
Hive
vastuseid: 609
vaadatud: 108982
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2010 14:34:28 pealkiri: WRC 2010 |
Päris hullult kütad  |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.10.2010 14:31:26 pealkiri: Formula 1 2010 |
| Eitea , ennast häirib ainult see asi ,et võiks täpsemini näidata sõitjate vahesid jne , näiteks kui sa oled esimene siis sa ei näe kui palju sinu tagaoleval sõitjal kaotust sinule on , ehk sii ... |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2010 22:19:47 pealkiri: Formula 1 2010 |
| 2 hooaeg ja redbulli peal nüüd, ja no krt redbulliga on ikka väga lihtne sõita ,viiest sõidust 4 võitnud ja ühe katkestanud |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2010 16:05:32 pealkiri: Formula 1 2010 |
| teine hooaeg ja redbullis siis nüüd , eriti mängida küll ei viitsi ikka , lootsin ,et tiimivahetusega kaasneb igast muid huvitavaid asju ka , kuid tegelt lihtsalt teistes värvides auto ja natuke ... |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2010 16:50:24 pealkiri: Formula 1 2010 |
| hockenheimis sõitsin igatahes 10sek kiirema aja kui tegelikkuses Alonso sõitis hockenheimis seeaasta , ja singapuris sõidavad 1.50 kanti mehed praegu telekas |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2010 14:37:17 pealkiri: Formula 1 2010 |
Minul igatahes mängust väga hea mulje jäänud , 100x etem kui WRC läbikukkumine ,
ise sõidan hetkel HRT autoga , ja 6ndal kohal praegu üldarvestuses , olemas ka üks 2 koht ja üks võit Hock ... |
teema: WRC 2010 |
Hive
vastuseid: 609
vaadatud: 108982
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2010 14:27:47 pealkiri: WRC 2010 |
täielik BS , vaatab kas üldse täis versiooni "tõmmatagi" viitsib , ja mida me veel ostmisest räägime
gameplay piix või rajad jurad?
või kõik panustavad tänapäeval ainult sellele "gra ... |
teema: WRC 2010 |
Hive
vastuseid: 609
vaadatud: 108982
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2010 00:55:55 pealkiri: WRC 2010 |
| täielik BS , vaatab kas üldse täis versiooni "tõmmatagi" viitsib , ja mida me veel ostmisest räägime |
teema: Formula 1 2010 |
Hive
vastuseid: 1738
vaadatud: 275368
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.09.2010 23:52:19 pealkiri: Formula 1 2010 |
Mul vapsjee selline probleem ,et esiotsa vennad ei taha boksis käia ainult tagumine ots käib ainuke võimalus täiega eest ära sõita ja siis lõpus vaadta kas jõuad enne boksist välja võ ... |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
Hive
vastuseid: 1924
vaadatud: 356615
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2010 16:50:08 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
| millal täisversioon välja tleb siis |
teema: FIFA 11 |
Hive
vastuseid: 176
vaadatud: 38738
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.09.2010 16:48:10 pealkiri: FIFA 11 |
| pesil see be a pro vms värk vähe etem , sest alustad mingi sitast tiimist ja pürgid kõrgemale koguaeg , fifas valid ühe tiimi , kasvõi manu vms ja oled seal kuni saad kõik 99 enamvähem ja ongi ... |
teema: Mobiili mängude Req/Offer |
Hive
vastuseid: 744
vaadatud: 210261
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.08.2010 02:03:13 pealkiri: Mobiili mängude Req/Offer |
| soovitage samsung s5230le mänge , ja sellised lihtsaid ja huvitavaid millest sõltuvusse satub , kus pead umbes punkte koguma vms |
teema: Nokia 5230 |
Hive
vastuseid: 66
vaadatud: 27235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.08.2010 00:06:14 pealkiri: Nokia 5230 |
| isal siis nokia 5230 navi , ja küsimus selline ,et kas see navi kasutamine maksab raha ka ? |
teema: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon |
Hive
vastuseid: 402
vaadatud: 175986
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.08.2010 01:58:26 pealkiri: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon |
õpeta mlle ka theme vahetada siis mängud sain tööle juba |
teema: Dirt 3 |
Hive
vastuseid: 879
vaadatud: 150045
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.08.2010 14:54:46 pealkiri: Dirt 3 |
need kes halavad ,et dirtis ja gridis sitt juhitavus , siis proovige nfs : carbonit näiteks , eile sai sõbra käest plaat laenatud ja proovitud , täiesti jube lihtsalt kõik kurvid võid rahuliu ... |
teema: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon |
Hive
vastuseid: 402
vaadatud: 175986
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.08.2010 01:11:48 pealkiri: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon |
tänapäeval käiakse lolli mängimas  |
teema: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon |
Hive
vastuseid: 402
vaadatud: 175986
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.08.2010 01:13:56 pealkiri: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon |
Varsti kool lähenemes ja tahaks teada kuidas sellel telefonile mänge tõmmata saab ? samsungitel pidi mingi hull piix olema ,et anna üldse mänge installida saaks jne , et paluks abi siis
ja se ... |
teema: F1 CHALLENGE 99-02 |
Hive
vastuseid: 11
vaadatud: 3868
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2010 00:42:44 pealkiri: F1 CHALLENGE 99-02 |
| eitea , ma leidsin netist mingi õpetuse , kustutasin mingi ühe asja ära ja oligi ingliskeelne , midagi tõmbama küll ei pidanud ja pakkima |
| |