Avaleht
otsing leidis 237 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Megawatt.ee
Hive

vastuseid: 11
vaadatud: 6828

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 11.01.2019 20:30:43   pealkiri: Megawatt.ee
Täna tuli siis selline kiri :
Tere,

Me ei saa teid telefoni teel jõuda.
Kahjuks on need TV-d laos, kõik müüdud.
Teie tellimus tühistatakse.
Vabandustega,
Megawatt.ee
  teema: Megawatt.ee
Hive

vastuseid: 11
vaadatud: 6828

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.01.2019 22:00:39   pealkiri: Megawatt.ee
Jube kahtlust äratav on tõesti kui aus olla icon_biggrin.gif Proovisin ka nende kodulehel oleva kontaktvormi kaudu ühendust võtta aga viskas mingit errorit.

, mis mudel täpsemalt?

http://megawatt.ee/te ...
  teema: Megawatt.ee
Hive

vastuseid: 11
vaadatud: 6828

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.01.2019 21:04:59   pealkiri: Megawatt.ee
Tere!

Selline küsimus internetipoe www.megawatt.ee kohta.

On keegi sealt tellinud ja oskab midagi kosta ? Tegemist tundub olevat Läti interneti poe megawatt.lv -ga kes on laienenud Eestisse, h ...
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Hive

vastuseid: 3099
vaadatud: 981103

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.06.2014 22:23:22   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Eks näeb kas tuleb kohale siis , suhteliselt hinnaline asi ka icon_biggrin.gif
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Hive

vastuseid: 3099
vaadatud: 981103

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.06.2014 19:08:12   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Itella oma ei prindi kleepse välja ju icon_neutral.gif
  teema: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Hive

vastuseid: 3099
vaadatud: 981103

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.06.2014 18:52:57   pealkiri: Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD)
Selline küsimus,et itella smartpostis ununes pakile kirjutamata kõik asjad , nii saatja kui saaja andmed , mis nüüd edasi saab ? Kas pakk läheb siiski kohale ( sest ekraani tokisin saaja numbri j ...
  teema: [X360] Forza Horizon
Hive

vastuseid: 50
vaadatud: 28812

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.11.2012 23:20:56   pealkiri: [X360] Forza Horizon
väga kõva mäng ikka , AE86le mootoriswap teha supra 2JZ twinturbo vastu ja tulemus on thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif ning siis tänavatele põiki laskma icon_biggrin.gif
  teema: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
Hive

vastuseid: 741
vaadatud: 343711

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.11.2011 09:43:46   pealkiri: GoPro ja teiste analoogiliste kaamerate arutelu
Countur tundub jube suur , juba sellepärast ei meeldi , endal ka isu nüüd lõpuks usast go pro hero2 ära tellida , talvel saaniga sõitmiseks ja suvel krossikaga sõites lükkaks otsa ette
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
Hive

vastuseid: 965
vaadatud: 225077

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.11.2011 21:34:18   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
selline probleem siis ,et brauserit avades on pilt koguaeg külili asendis ja kuidagi sellest asendist ära ei lähe ka , lülitasin ka telefoni välja ja proovisin aga ikka sama jama

nagu alati,go ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
Hive

vastuseid: 965
vaadatud: 225077

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.11.2011 02:15:05   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
ega see väga hästi ei pea küll kui aus olla thumbs_down.gif ,aga selline küsimus,et ml näitab task killerites ja telefoni enda mälukastuses ka ,et kasutusel ~250mb/355MB-st , esiteks kuidagi palju kasutab ...
  teema: Androidi rakendused
Hive

vastuseid: 6170
vaadatud: 1389648

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.11.2011 21:22:52   pealkiri: Androidi rakendused
mis oleks parim videote mängija ? vaja oleks,et mängiks mpeg4,xvide jne,

EDIT: tombaisn marketist mxplayeri , mis on tasuta ja mängib väga hästi ka 720p videosi,aga oskab nüüd keegi öelda k ...
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
Hive

vastuseid: 965
vaadatud: 225077

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.10.2011 16:58:27   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
kellegi kaudu tellida ka saab vms??
  teema: Sony Ericsson XPERIA Arc
Hive

vastuseid: 965
vaadatud: 225077

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.10.2011 12:34:06   pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc
Android sisaldab niipalju asju, et iOS to Android on suhteliselt põnev. Telefoniga siiamaani rahul. Väga kiire aparaat, suur ekraan. Tahaks ainult kilet peale osta ja keegi teab, kust normaalset vut ...
  teema: LG Optimus 2X (P990)
Hive

vastuseid: 292
vaadatud: 65210

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.10.2011 12:02:11   pealkiri: LG Optimus 2X (P990)
Otsutasin siiski Arc Si kasuks,kuna tehti viimasel hetkel veel 70 euri alet
  teema: LG Optimus 2X (P990)
Hive

vastuseid: 292
vaadatud: 65210

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.10.2011 23:52:52   pealkiri: LG Optimus 2X (P990)
Olen telefoni ostu ees , ning valikusse on jäänud 3 telefoni : LG optimus 2x , SE xperia Arc S ja odavamast hinnaklassist samsung i9001 galaxy s plus , olen lugenud erinevaid reviewe kuid ei suuda s ...
  teema: Nokia N82
Hive

vastuseid: 820
vaadatud: 218025

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.01.2011 12:38:34   pealkiri: Nokia N82
Maeitea kas õige teema , aga plaanis siis iphone asemele midagi just N seeria telefonidest , ja enim on silma jäänud n78,n79 ja n82 , oskab keegi nagu suuremaid vahesi välja tuua nende vahel ,ning ...
  teema: iPhone
Hive

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.01.2011 22:23:57   pealkiri: iPhone
Sai ka siis 3 kuud tagasi iphone 3g ostetud , ja täna sai siis ära müüdud , kuradi vigu ja väikseid asju ikka küllaga , ja 3g ikkagi nö hakib ja uimab ka vahest , vb oli asi softist ka tingitud ...
  teema: iPhone
Hive

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.11.2010 20:11:55   pealkiri: iPhone
aga selline küsimus ka ,et kas mingit sellist appi ka olemas on , mis lubaks lihtsalt iphonele juhtme taha lükata ja arvutist lihtsalt videod või pildid iphone tõsta , või käib asi siiski aint i ...
  teema: iPhone
Hive

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.11.2010 20:02:52   pealkiri: iPhone
küsimus,et milline gps app on iphone 3gle siis kõige parem ? TOMTOM paistis videote järgi suht asjalik , või hoopis NAVIGON ?aga äkki on midagi veel etemat mis edukalt eestis ja mujal euroopas t ...
  teema: iPhone
Hive

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.11.2010 00:11:23   pealkiri: iPhone
Selge , olen koguaeg ekslikult arvanud ,et kujutavad samat asja mõlemad lihtsalt mõni kasutab ühte nime teine teist , tänud icon_smile.gif

eks tleb nüüd mõelda kas võtta kasutatud 3gs või soomest 4g t ...
  teema: iPhone
Hive

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 19.11.2010 23:39:25   pealkiri: iPhone
Vastab see ka tõele ,et iphone on vaja jailbreakida ,et kasutada cydiat , installoust ?
et kui osta võrguvaba telefon poest , siis pmst oleks see vaja ikkagi jailbreakida ?


vabadan ette ära , ...
  teema: iPhone
Hive

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 19.11.2010 21:52:49   pealkiri: iPhone
kas plazamobilis need odavamad nö lukust lahti tehtud on siis nagu ametlikult võrgulukuga aga poes umbes ise lahti muugitud ? ja kallimad on ametlikult juba võrguvabad ?

ple muidu eestpoolt luge ...
  teema: Nokia 5230
Hive

vastuseid: 66
vaadatud: 27234

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.11.2010 15:31:35   pealkiri: Nokia 5230
kas see vastab tõele ,et protsessori kiirus, touch-scren, soft jne on sama mis 5800l , lihtsalt puudub 3.2mpx kaamera ja wifi ? kui nii , siis 5800 ple küll oma hinda ju väärt mingistki otsast
  teema: iPhone
Hive

vastuseid: 22002
vaadatud: 4744966

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 16.11.2010 23:34:12   pealkiri: iPhone
vabandust, et võhik sellel alal , aga kui lasta tädil usast iphone 4 tuua , kas siis on vaja lasta ka mingi võrgulukk maha võtta jne ? on seda ise lihtne teha või mõttekam mati mobiiliärisse vii ...
  teema: Nokia 5800 "tube"
Hive

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171259

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.11.2010 20:26:30   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
üks loll küsimus veel ,et kas 5800 on vaja midagi lahti ka häkkida ,et nö "piraat" või nö 3ndad programme peale panna ja kasutada ?
  teema: Nokia 5800 "tube"
Hive

vastuseid: 5608
vaadatud: 1171259

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.11.2010 22:31:33   pealkiri: Nokia 5800 "tube"
küsimus,et kuidas selle telefoniga näiteks wifi kauda netis surfamise kiirus on võrreldes iphonega näiteks ?
  teema: Live For Speed S2
Hive

vastuseid: 1292
vaadatud: 257259

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.10.2010 19:24:51   pealkiri: Live For Speed S2
keegi demos täna õhtul sõitu ?
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2010 22:24:05   pealkiri: Formula 1 2010
Saaks ise ka nii hea graafika peal mängida icon_rolleyes.gif
Kuidas sul üldse jookseb? icon_eek.gif

Isegi minul on kõik low peal vaevu keskmine fps 30 icon_confused.gif
rammi on nüüd 2gb , videokaart mingi 512m ati sest van ...
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2010 23:46:12   pealkiri: Formula 1 2010
Saaks ise ka nii hea graafika peal mängida icon_rolleyes.gif
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2010 23:01:14   pealkiri: Formula 1 2010
endale hockenheim ja montreal , mõlemad suht kiired ja järske kurve ple
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2010 21:22:27   pealkiri: Formula 1 2010
sorri jah , panin puusse , 20% ikka , aga muidu sõidan legendiga ikka , lihtsalt sai huvi pärast easyt proovitud , aga võiks kuhugi kõik oma parimad ajad vms kirjutada , siis oleks huvitavam mäng ...
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2010 14:33:34   pealkiri: Formula 1 2010
proovisin careeris montreali easy tasemega siis icon_biggrin.gif tulemuseks see ,et teine koht 76sek maas ja 7 koth sai juba ringiga icon_biggrin.gif parim ringiaeg 1.15.785 , ajaa ja tegin 10% sõidust ehk siis 14 ringi

http ...
  teema: WRC 2010
Hive

vastuseid: 609
vaadatud: 108949

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2010 14:34:28   pealkiri: WRC 2010
Päris hullult kütad icon_biggrin.gif
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.10.2010 14:31:26   pealkiri: Formula 1 2010
Eitea , ennast häirib ainult see asi ,et võiks täpsemini näidata sõitjate vahesid jne , näiteks kui sa oled esimene siis sa ei näe kui palju sinu tagaoleval sõitjal kaotust sinule on , ehk sii ...
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2010 22:19:47   pealkiri: Formula 1 2010
2 hooaeg ja redbulli peal nüüd, ja no krt redbulliga on ikka väga lihtne sõita ,viiest sõidust 4 võitnud ja ühe katkestanud
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.09.2010 16:05:32   pealkiri: Formula 1 2010
teine hooaeg ja redbullis siis nüüd , eriti mängida küll ei viitsi ikka , lootsin ,et tiimivahetusega kaasneb igast muid huvitavaid asju ka , kuid tegelt lihtsalt teistes värvides auto ja natuke ...
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2010 16:50:24   pealkiri: Formula 1 2010
hockenheimis sõitsin igatahes 10sek kiirema aja kui tegelikkuses Alonso sõitis hockenheimis seeaasta , ja singapuris sõidavad 1.50 kanti mehed praegu telekas
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2010 14:37:17   pealkiri: Formula 1 2010
Minul igatahes mängust väga hea mulje jäänud , 100x etem kui WRC läbikukkumine ,

ise sõidan hetkel HRT autoga , ja 6ndal kohal praegu üldarvestuses , olemas ka üks 2 koht ja üks võit Hock ...
  teema: WRC 2010
Hive

vastuseid: 609
vaadatud: 108949

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2010 14:27:47   pealkiri: WRC 2010
täielik BS , vaatab kas üldse täis versiooni "tõmmatagi" viitsib , ja mida me veel ostmisest räägime

gameplay piix või rajad jurad?

või kõik panustavad tänapäeval ainult sellele "gra ...
  teema: WRC 2010
Hive

vastuseid: 609
vaadatud: 108949

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2010 00:55:55   pealkiri: WRC 2010
täielik BS , vaatab kas üldse täis versiooni "tõmmatagi" viitsib , ja mida me veel ostmisest räägime
  teema: Formula 1 2010
Hive

vastuseid: 1738
vaadatud: 275358

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.09.2010 23:52:19   pealkiri: Formula 1 2010
Mul vapsjee selline probleem ,et esiotsa vennad ei taha boksis käia icon_biggrin.gif ainult tagumine ots käib icon_biggrin.gif ainuke võimalus täiega eest ära sõita ja siis lõpus vaadta kas jõuad enne boksist välja võ ...
  teema: Test Drive Unlimited 2
Hive

vastuseid: 1924
vaadatud: 356600

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.09.2010 16:50:08   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
millal täisversioon välja tleb siis
  teema: FIFA 11
Hive

vastuseid: 176
vaadatud: 38738

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.09.2010 16:48:10   pealkiri: FIFA 11
pesil see be a pro vms värk vähe etem , sest alustad mingi sitast tiimist ja pürgid kõrgemale koguaeg , fifas valid ühe tiimi , kasvõi manu vms ja oled seal kuni saad kõik 99 enamvähem ja ongi ...
  teema: Mobiili mängude Req/Offer
Hive

vastuseid: 744
vaadatud: 210237

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.08.2010 02:03:13   pealkiri: Mobiili mängude Req/Offer
soovitage samsung s5230le mänge , ja sellised lihtsaid ja huvitavaid millest sõltuvusse satub , kus pead umbes punkte koguma vms
  teema: Nokia 5230
Hive

vastuseid: 66
vaadatud: 27234

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.08.2010 00:06:14   pealkiri: Nokia 5230
isal siis nokia 5230 navi , ja küsimus selline ,et kas see navi kasutamine maksab raha ka ?
  teema: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon
Hive

vastuseid: 402
vaadatud: 175975

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.08.2010 01:58:26   pealkiri: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon
õpeta mlle ka theme vahetada siis icon_biggrin.gif mängud sain tööle juba
  teema: Dirt 3
Hive

vastuseid: 879
vaadatud: 150041

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.08.2010 14:54:46   pealkiri: Dirt 3
need kes halavad ,et dirtis ja gridis sitt juhitavus , siis proovige nfs : carbonit näiteks , eile sai sõbra käest plaat laenatud ja proovitud , täiesti jube lihtsalt icon_biggrin.gif kõik kurvid võid rahuliu ...
  teema: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon
Hive

vastuseid: 402
vaadatud: 175975

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.08.2010 01:11:48   pealkiri: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon
tänapäeval käiakse lolli mängimas thumbs_up.gif
  teema: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon
Hive

vastuseid: 402
vaadatud: 175975

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.08.2010 01:13:56   pealkiri: Samsung GT-S5230 mobiiltelefon
Varsti kool lähenemes ja tahaks teada kuidas sellel telefonile mänge tõmmata saab ? samsungitel pidi mingi hull piix olema ,et anna üldse mänge installida saaks jne , et paluks abi siis

ja se ...
  teema: F1 CHALLENGE 99-02
Hive

vastuseid: 11
vaadatud: 3868

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2010 00:42:44   pealkiri: F1 CHALLENGE 99-02
eitea , ma leidsin netist mingi õpetuse , kustutasin mingi ühe asja ära ja oligi ingliskeelne , midagi tõmbama küll ei pidanud ja pakkima
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.