|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.05.2013 13:11:21 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Mida teha, kui ütleb, et C: mälu täis? Failihaldur vms, seal ei näite mingeid faile ja arvutiga ühedades ei saa selle C: mäluga ühendust ka.
Tuleks teha reset?
Hetkel tarkvara versioon 60 ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
HiTek
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139209
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.10.2012 00:30:45 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Tuleb vaikebrowseriks Firefox panna. http://support.mozilla.org/en-US/kb/how-make-web-links-open-firefox-default
Mina igatahes Firefoxist loobusin. Jube, kui aeglane ja sööb ainult närve. Läksi ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
HiTek
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139209
|
foorum: Tarkvara postitatud: 17.10.2012 23:13:32 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Selline küsimus, et kui keegi saadab skypes, msnis lingi, siis avaneb see chrome brauseriga. Ise kasutan firefoxi ja sooviks, et avaneks ainult sellega. Kuidas saaks seda muuta?
Chrome arvutis puhta ... |
teema: Hääletu/vaikse (flat) klaviatuuri otsingul :: Klaviatuurid |
HiTek
vastuseid: 226
vaadatud: 105670
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 26.09.2012 23:40:45 pealkiri: Hääletu/vaikse (flat) klaviatuuri otsingul |
Kas need multimedia nupud on F nuppudega või on seal eraldi? Jube väiksed pildid selle kohta netis leitavad, ei saa aru.
Vabandan kvaliteedi pärast Hetkel oli mobla ainukesena lähedal (digik ... |
teema: Hääletu/vaikse (flat) klaviatuuri otsingul :: Klaviatuurid |
HiTek
vastuseid: 226
vaadatud: 105670
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.09.2012 21:49:07 pealkiri: Hääletu/vaikse (flat) klaviatuuri otsingul |
| Kas need multimedia nupud on F nuppudega või on seal eraldi? Jube väiksed pildid selle kohta netis leitavad, ei saa aru. |
teema: Hääletu/vaikse (flat) klaviatuuri otsingul :: Klaviatuurid |
HiTek
vastuseid: 226
vaadatud: 105670
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 25.09.2012 19:23:27 pealkiri: Hääletu/vaikse (flat) klaviatuuri otsingul |
Endal tööl kasutusel ja väga meeldib. Endale koju võtsin samas stiilis KB910.
Klahvid käivad lihtsalt ja kergelt. KB400 on minu jaoks natuke vaiksem kui KB910.
Igatahes ära harjunud KB40 ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.09.2012 17:52:28 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Oskab keegi soovitada mõnda programmi, millega raadiot kuulata? Huvi pakub BBC 1Xtra. Mõnda linki, kust saaks kohe selle .sis faili tõmmata, et USB kaudu moblasse suunata ja kohe installida.
Pro ... |
teema: Hääletu/vaikse (flat) klaviatuuri otsingul :: Klaviatuurid |
HiTek
vastuseid: 226
vaadatud: 105670
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 10.09.2012 14:46:01 pealkiri: Hääletu/vaikse (flat) klaviatuuri otsingul |
Microsofti wireless klaviatuur ütles mõnda aega tagasi üles ja olen klõbistanud ühe vana ORDI klaviatuuriga pikemat aega ja nüüd aitab, ei viitsi teiste hala enam kuulata, et ära klõbista.
... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
HiTek
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139209
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.05.2011 14:17:34 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Vaatasin viimaseid lehekülgi ja sellist probleemi ei leidnud. Sarnased, aga pole päris see..
3.misiganes -> 4.0.1 Enne 3. oli nii, et sinna aadressi ribale kirjtuasin näiteks "you" automaatselt ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
HiTek
vastuseid: 10715
vaadatud: 2139209
|
foorum: Tarkvara postitatud: 17.05.2011 21:06:48 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Vaatasin viimaseid lehekülgi ja sellist probleemi ei leidnud. Sarnased, aga pole päris see..
3.misiganes -> 4.0.1 Enne 3. oli nii, et sinna aadressi ribale kirjtuasin näiteks "you" automaatselt ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.08.2010 15:06:09 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Kus kiiremini saab asjad tehtud, kas Nokia garantiiremondis või lähen ostukohta (elisa)? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.08.2010 13:04:48 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Eile sai aku tühjaks ja kui käima sain, olid Otseteed nn. pealehelt läinud ja kuidagi neid tagasi ei saa. Mida teha? Sisse välja olen lülitand ja pole seegi aidanud.
Seadetes Otseteed, seal ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.07.2010 15:48:32 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Ei jaksa kõike läbi lugeda, aga probleem selline. Võtan vastu... vaikus. Alati pole nii, aga 10st ühes on ikka nii, et lihtsalt vaikus, kõlar ei tööta. Kas mina olen midagi valesti teinud või ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.04.2010 22:50:59 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Niisama pildistades on vaade ja tulemus ok, aga kui videoreziim siis lampi on kohe zoom peal. Kas seda maha ei saa võtta kuidagi, et oleks sama nagu pildistamisel? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.04.2010 23:48:19 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
OviStoreist leidsin jah, RaceChrono programmi nimi. Sportimiseks ja eraldi performance tests. Seal on 60 jalga, 1/8, 1/4, 1000m, 1 mile, 0-60mph, 0-100kph, 0-100mph jne jne
E: Kui teen seal na ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.04.2010 23:02:38 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| On olemas selline programm, mis töötaks GPS põhimõttel ja võimaldaks mõõta auto kiirendust 0-100 ja näiteks 1/4 miili aegu? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.04.2010 16:04:28 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Ei leia sellist kausta. Muidu salvestatud paroolid jäävad alles. |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.04.2010 17:16:19 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Mul on Opera Mobile 10. Aegajalt teeb see nagu reinstalli see endale, kaovad salvestatud lehed ja alguses käivitades küsib kas oled nõus tingimustega jne. Ehk nagu käivitaks esmakordselt programmi ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.03.2010 23:30:38 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Mul nüüd see kõige uuem Ovi map. Välismaal olles kui hakkan vaatama GPSiga asukohta siis küsib, et vaja ühendust EMT võrguga või Internetiga vms. Seal valikud OK ja Tühista, sealt edasi panen ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2010 00:10:21 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Suured tänud teile.
Kas oleks selline asi võimalik, et kell desktopil oleks suurem ja näitaks sekundeid ka.
Kui muusikat lisada, siis kuhu kausta tuleks panna, mul ükski ei toimi.
:l ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.03.2010 23:45:07 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Selles telefonis on veel mitmeid asju, millega võid välismaalt Arve saada. Selle vältimiseks soovitaks telefoni korralikult läbi näppida ja kasutusjuhendi ka läbi lugeda. Ja ka see teema:)
O ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.03.2010 21:52:02 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Shiit, lootsin kiirelt abi saada aga jah, nüüd natukene lugemist
E: GPS sain tööle, aga keegi viitsib äkki kribada, kuidas ma saan SIM kaardilt kontaktid telefoni ja kuidas parem nei ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.03.2010 21:28:42 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Shiit, lootsin kiirelt abi saada aga jah, nüüd natukene lugemist
E: GPS sain tööle, aga keegi viitsib äkki kribada, kuidas ma saan SIM kaardilt kontaktid telefoni ja kuidas parem nei ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.03.2010 20:07:36 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
AGPS raha tahavad ju , tavaline GPS ajab asja ära (välismaale minek).
Aga GPS kumba alt ma otsima peaks, niisama menüüs on "Kaardid" ja rakenduste all on "Asukoht". Just see häälega navigeer ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.03.2010 19:08:19 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Sain täna enda 5800NE kätte ja olen praegu rahul, aga tekkisid paar küsimust.
Kuidas ma pääsen ligi sim kaardi kontaktidele?
Kuidas see navigeerimine täpsemalt töötab? On selleks eraldi prog ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.03.2010 02:47:47 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Ok, on kellelgi 5800 ka poes silma jäänd, et saaks näppida natukene? Nii palju, kui ma olen läbi käinud, pole kuskil 5800 väljas.  |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.03.2010 20:01:50 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| 5530 on sama ekraan pmst? (suurus teine, aga just see tundlikus jne) |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.03.2010 00:18:22 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Uurin, pole veel ostnud.  |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.03.2010 00:07:25 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Kui hääletu peal on ja pilti teha, kas siis teeb häält ka? Koolis vaja vahest töid pildistada  |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.03.2010 10:45:09 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| See on kohe olemas või tuleb kuskilt tõmmata? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.03.2010 10:39:30 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Kuidas sellel GPSi kiiruse näitamine toimib. Kas saab nii teha, et salvestab suurima kiiruse, näiteks sõidan mäest suuskadel alla ja siis pärast vaatan tippkiirust? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.03.2010 09:42:50 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Aga kui ma lasen sõbral osta Elisast selle, kas emt funkab? |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.03.2010 09:24:26 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
Elisas on 4,2k ja emtis on need eraldi NE 5,3k ja tavaline 4,5k. Seega tasuks ära, kui saaksin elisast (ise emt)
Kunagi oli nii, et ostsid näiteks tele2st telefoni ja siis ei saanud seda emti võrg ... |
teema: Nokia 5800 "tube" |
HiTek
vastuseid: 5608
vaadatud: 1172023
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.03.2010 01:16:10 pealkiri: Nokia 5800 "tube" |
| Plaanin ka selle ostu. Tasub NE ära? Kuidas ekraaniga lood on? Vastupidavus? |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.01.2008 19:59:01 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
| Kas Veyroni saab võimsamaks ka teha, või ei saa midagi tuunida? |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.12.2007 11:31:39 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
| Torrent mul ei toimi. |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2007 22:26:57 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Andke keegi töötava patchi link ja see link ka !mida! uuendada on vaja kasvõi Ps'i kaudu.
Ma ühte patchi proovisin aga see keeras koguteema tuksi. Pidin uuesti installima.
installi mäng uu ... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2007 21:38:03 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Andke keegi töötava patchi link ja see link ka !mida! uuendada on vaja kasvõi Ps'i kaudu.
Ma ühte patchi proovisin aga see keeras koguteema tuksi. Pidin uuesti installima. |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.12.2007 12:52:38 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
E: Tuli kiirem aeg
http://xs322.xs.to/xs322/07506/veeelkiirem.png.xs.jpg
http://img221.imageshack.us/img221/5874/paganilolqx5.th.jpg
Nice!  |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2007 17:59:49 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Uus rekord dragis.
http://xs322.xs.to/xs322/07506/DragZondarekord.png.xs.jpg
E: Tuli kiirem aeg
http://xs322.xs.to/xs322/07506/veeelkiirem.png.xs.jpg |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2007 23:29:48 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Video siis uutest autodest ja rajadest.
Krt, ülikõvad autod ikka 8)
Samal arvamusel...
Aga kust ja millal saab seda downloadida? |
teema: Skype üldteema |
HiTek
vastuseid: 6915
vaadatud: 1491324
|
foorum: Microsoft postitatud: 12.12.2007 19:21:10 pealkiri: Skype üldteema |
Votvot, pane IE peale. Peaks probleemi lahendama.
Add-onide olemasolu kohta peaksid ise teadma, kas oled kasutanud (A-patch, MessPatch, StuffPlug, Messenger Plus! Live).
Aga varem mul töötas moz ... |
teema: Skype üldteema |
HiTek
vastuseid: 6915
vaadatud: 1491324
|
foorum: Microsoft postitatud: 12.12.2007 16:39:52 pealkiri: Skype üldteema |
, oled äkki IE eemaldanud? Kui ei, proovi korraks IE default brauseriks seada. Või on sul mõned Messengeri add-onid peal?
Ie'd pole jah . Kasutan Mozilla Firefoxi.
Aga kust ma saan vaadata add-on ... |
teema: Skype üldteema |
HiTek
vastuseid: 6915
vaadatud: 1491324
|
foorum: Microsoft postitatud: 12.12.2007 00:31:30 pealkiri: Skype üldteema |
Allow links ees on linnuke Security seadistuste all?
Jah. |
teema: Skype üldteema |
HiTek
vastuseid: 6915
vaadatud: 1491324
|
foorum: Microsoft postitatud: 11.12.2007 18:25:15 pealkiri: Skype üldteema |
| MSN live - Linke ei saa avada. Mida teha? |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2007 20:29:20 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Pmst. ei anna see driftimine mingit tunnetust. Kui juba driftid, siis ükskõik mida sa teed ei saa drifti kuidagi korrigeerida.
Annab küll, õpi gaasiga driftima.
Ega see polegi Carbon, kus mä ... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.12.2007 16:26:02 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Tee see test arvutile ära see näitab ära kas toimib või mitte
http://www.electronicarts.co.uk/images/images/96850-button_204x91.png
http://www.electronicarts.co.uk/news/10732/ |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2007 17:25:00 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
kuidas saada zondaga 1200hp-d kätte?
ma nägin onlines tyypi kellel oli sonda ja sai lühema raja peal 5.42
Seal kus on tune seal mootori all pane kõik põhja.
5.42 on suht võimatu ilma cheat'it ... |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2007 15:13:19 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Pagani Zonda 6.4 8)
Stage 4
1209 Hp
967.442 Nm |
teema: Need For Speed: ProStreet |
HiTek
vastuseid: 4627
vaadatud: 689136
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.12.2007 14:20:38 pealkiri: Need For Speed: ProStreet |
Mu Skylinel on 1051 hobust jõudu taga
Aga ma ei saa ikka aru, kuidas seda wheeliet teha, ükski auto ei rebi nokka üles :S
Mis autod sul wheeliks on? |
| |