|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
HangOver
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772457
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.04.2016 23:13:28 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
viimati kui sellega jama oli, oli bluestacs liiga uus. tuli ainult must ruut. vana bluestacs ja käis. kui sa 8.1 hel katsetamise ajaks compabilitys ütled, et sul on w7..?
http://www.speedtest. ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
HangOver
vastuseid: 23208
vaadatud: 5772457
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.04.2016 00:20:09 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| kellelgi on veel jama, et TVE järelvaatamisse, ega online ei lähe logides sisse? Kõik brauserid läbi katsetatud, uued sidumised nutaga tehtud. Op on WIN 8.1 millega probleemid. WIn 7 pro läheb il ... |
teema: Grand Theft Auto V |
HangOver
vastuseid: 7738
vaadatud: 1815096
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.06.2015 16:36:05 pealkiri: Grand Theft Auto V |
kellelgi veel onlines olles viskab lambist välja annab errori "GTA v stopped working". Ma tirisin eile update-i suures lootuses, et viga kaob, aga ei muutunud miskit.
Närvi ajab juba see sisse logi ... |
teema: Grand Theft Auto V |
HangOver
vastuseid: 7738
vaadatud: 1815096
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2015 18:16:07 pealkiri: Grand Theft Auto V |
GTA 6 võiks küll sellise füüsikaga juba olla:) |
teema: Grand Theft Auto V |
HangOver
vastuseid: 7738
vaadatud: 1815096
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.06.2015 16:26:23 pealkiri: Grand Theft Auto V |
kellelgi veel onlines olles viskab lambist välja annab errori "GTA v stopped working". Ma tirisin eile update-i suures lootuses, et viga kaob, aga ei muutunud miskit.
Närvi ajab juba see sisse logi ... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.04.2015 21:44:55 pealkiri: Windows Phone üldteema |
, paremalt menüüst otsi sõnumid ülesse ja pini tagasi
Tänud. Ma vahetasin backroundi valgeks ja nüüd sõnumid ja e-mailid ühtemoodi valge tasutaga, seepärast ei leidnud üles kohe  |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.04.2015 19:04:36 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Unpinisin kogemata desktopilt ära sms sõnumite ikooni 7,8-l ja nüüd ei näe sõnumeid kui saatjat ei tea. Kuidas ma selle tagasi saan ? |
teema: Grand Theft Auto V |
HangOver
vastuseid: 7738
vaadatud: 1815096
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.01.2015 01:22:52 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Huvitav. Kui Rockstari http://www.rockstargames.com/grandtheftauto/ kodukat vaadata, siis ilmub justkui 27.1.2015 Jaanuar ikkagi.
Kas tõesti on GTA kodulehel update tegemata ?
Ise ostsin Euronics ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2014 02:12:15 pealkiri: The Crew |
, Ei aita ka see. Mul miski errori tõttu tegi reinstall, ehk siis tõmbas uuesti alla ja save oli alles.
Savegame on Uplay pilves.
Aga kui ma teen fresh installi ja login sisse teise u play kontog ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2014 01:56:38 pealkiri: The Crew |
Kustutasin ära documents alt The Crew ja midagi ei muutunud. Save game on kuskohas?
Isegi U play teise kontoga sisse logides ei aita, sest tahab mängu koodi, aga kui sisestada siis ütleb, et code ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2014 01:05:46 pealkiri: The Crew |
Nii, mängu story nüüd läbi. Tegin kogu mängu Mustangitega. Kuidas saaks new game teha, laseks ka poisi arvuti ligi lõpuks ja ta tahaks uuesti alustaada  |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2014 12:03:28 pealkiri: The Crew |
| Eile sai mängitud 4h ja kordagi ei visanud isegi serverist välja. Tubli UBI! Aga mäng on ikka hea! |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2014 04:39:24 pealkiri: The Crew |
Olen nüüd pelanud 4h. ja ma ei saa negatiivsetest kommijatest aru...kadedus ? Serverist viskas välja kahel korral, aga muidu ei ole LAG-i ei midagi.
Ainus asi mis on tüütav on kahe linna vah ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2014 21:45:45 pealkiri: The Crew |
IMO on päris kena mäng ikka tehtud ja jookseb max settingute peal ka ilusti. kellelgi veel in car vaates peegliklaasid on hallid ja ei peegelda?
In care vaates on ikka auto sisustus megadetailne ja ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2014 19:51:35 pealkiri: The Crew |
Mis neile seal siis ei meeldi ? Beta põjhal oli tegemist väärt kraamiga. Kahtlane ,et asi hullemaks on läinud.
Üks asi mida olen viimasel ajal täheldanud review põhjal, et Ubi mängud ei jooks ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2014 18:28:09 pealkiri: The Crew |
| Mul selline bug, et peale mängu alustamist teen ära esimese copide eest põgenemise ja siis kui see chevy vms. antakse pean go to race minema. Aga mapil ei ole seda racei olemas. Samuti puuduvad ka ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2014 17:30:55 pealkiri: The Crew |
Minuarust hetkel ei ole ainult võtmega midagi teha kui kellelgi mängu ei ole sõpradest. Saadaval ainult TBB -s vene keelne.
Huh? Sa paned võtme oma UPlay kontole täpselt nagu sa teed ka karb ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2014 16:54:32 pealkiri: The Crew |
Nojah tegin paypal ära endal ja teen proovi selle season pass ostuga, siis kui see progames mulle mängu kätte toimetab.
Siiani pole veel saanud ja pole veel viitsinud helistada neile ja järgi uur ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2014 13:26:32 pealkiri: The Crew |
| Progames leht on ka eriti kahtlane lehekülg. Tegin sealt mängu ostu ära ja siis hakkas otsima uuesti seda mängu sealt lehelt ja enam pole. 35.99 eest sai kätte muidu, aga eks paistab mis edasi sa ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2014 13:10:37 pealkiri: The Crew |
| Progames leht on ka eriti kahtlane lehekülg. Tegin sealt mängu ostu ära ja siis hakkas otsima uuesti seda mängu sealt lehelt ja enam pole. 35.99 eest sai kätte muidu, aga eks paistab mis edasi sa ... |
teema: The Crew |
HangOver
vastuseid: 938
vaadatud: 192082
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.12.2014 12:40:24 pealkiri: The Crew |
Homme pidi tulema Rocca Al Mare Playsofti, ehk Progames-is saadavale 39€. Pidi olema täna, aga tarneprobleemid tekkisid hankijal.
http://www.progames.ee/product_info.php/products_id/159640 |
teema: Watch Dogs |
HangOver
vastuseid: 1054
vaadatud: 209561
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.05.2014 19:50:51 pealkiri: Watch Dogs |
Nendel kellel 2gb kaardid ei saagi graafikat max lükata?
Mul ikka sama jama, kui isegi graafika keeran nii low kui üldse võimalik, on fps ikka sama kui ultraga ja hakib nii mis kole.
Pro ... |
teema: Watch Dogs |
HangOver
vastuseid: 1054
vaadatud: 209561
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.05.2014 15:30:20 pealkiri: Watch Dogs |
| Enne eilset oli ikka paras piin autoga eest ära sõita, sest jube lag oli ikka koguaeg kui mendid kannul ja kirusin UBI peaaegu maapõhja selle kauaoodatud üllituse eest. Aga eile sain uued nvidia ... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.03.2013 01:01:37 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Huvitav, kas ma olen viimane kellele tuleb 7.8 update  |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.02.2013 02:18:17 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Vaikselt hakkab pinda käima juba, et õigete kanalite pidid uuendust veel saada pole
Sa ei ole ainuke  |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.01.2013 21:14:44 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Kui pole proovinudki, siis ei maksa Androidi maha teha. Mulle isiklikult suletud süsteemid ei meeldi, sestap Androidil olengi. Ega ma siis sellepärast teisi süsteeme ja nende kasutajaid maua ei tee ... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.01.2013 23:37:42 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Inimesed võiksid jah ükskord selle Nokia ja WinOP kirumise järgi jätta, sest mida rohkem kiruda seda vähem on lootust, et Androidi userid kunagi maa peale tulevad ja omale Winiga Phone soetavad. ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
HangOver
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590182
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.01.2013 03:11:12 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Arvuti eesmärk on siin:
Tere
Protsessor: AMD Phenom(tm) 9650 Quad-Cone Processor 2.30 GHz
RAM: 4.00 GB
Videomälu: 512
Kõvaketas: 1 TB ehk 1000 GB
Need on minu praeguse Arvuti andmed.
Mul ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
HangOver
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590182
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 23.01.2013 03:00:48 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
Kuna keegi mulle vastata ei tahtnud, siis toon ise kaks masinat siia.
Muide minu küsimus asub muidu leheküljel 300.....
Masinad siis:
See teisel lingil olev masin on omalgi kuigi GTX660 kaart ... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2013 23:58:51 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Sellessuhtes et sellega saab igaüks hakkama, kui raske siis on ise seda teha ma ei saa aru? Tutorial step by step olemas, link kuskil siin teemas. duh.
Muidugi lihtne . Ainult ei tahaks tel. ... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2013 23:31:45 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Minul Lumia 800-l juhtus õnnetus (kukkus vette) ja selle käigus saatsin garantiisse. Okei, garantiis korda ma telefoni teha ei lasknud, kuna see päris kalliks läheks (mingi ala 80+€) ja edaspidi ... |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
HangOver
vastuseid: 3170
vaadatud: 718346
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2013 17:41:40 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Tere
Sooviks teada , kuidas on kõige parem laadida nokia lumia 800 ?
Telefonil on Li-ion aku ehk siis liitiumioon aku ? Kas peab aku laskma tühjaks või laen ükskõik kuna ? Kuidas aku kauem ke ... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2013 17:35:34 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| Kellgil veel on Lumia 800-l 7.5 lambist postkastis inbox tühjaks läinud telefonis? |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.01.2013 01:58:25 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Mul ka läheb Lumia 800-l läheb enne jupp aega kui päris tühjast peast laadima panna. Rohkem häirib aga hetkel see, et WP 7.8 update-i ei paista kuskilt tulema...  |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.12.2012 22:03:29 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| , Nokia Eesti fb lehelt: Kiireloomuline teade neile, kel on Eesti LiveID ja Marketplace ning need on nüüd järsku vene keelseks muutunud. Microsoft Eesti on probleemist teadlik ja tegeleb lahenduse ... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.12.2012 17:11:53 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Htc 8xi video väga hea, panen kõrvale ühe testi lumia 920 öisest võimekusest kontserdil (wpcentralist) : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bKDX_ZuKuK0
Pole midagi halb ... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.11.2012 16:45:52 pealkiri: Windows Phone üldteema |
|
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2012 22:22:17 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| [quote="Timo1337"]Kui mingi app on tehtud mingile kindlale lehel siis võib võimalus olla aga üldiselt läbi brauseri ei saa põhimõtteliselt midagi vaadata, eelnimetatud flashi puudumise tõttu ju ... |
teema: Sony Ericsson XPERIA Arc |
HangOver
vastuseid: 965
vaadatud: 225071
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2012 19:00:54 pealkiri: Sony Ericsson XPERIA Arc |
| Oskab keegi kommenteerida miks ei lase peale salvestamist videoid esitada ? "Ei saa videot esitada" on veateade. Telefon ARC s ja android 2.3.4. |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.11.2012 23:56:25 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Kas wp 7.5ga tv seriaale on võimalik vaadata netist?
Vähemalt Lumiaga ei saa k2 ja tv3 järelvaatamis teha kuna puudub flash player plugin app marketist. Aga Etv ja etv2, Raadio2 jne. jaoks on app ... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.11.2012 15:03:22 pealkiri: Windows Phone üldteema |
ainukene positiivne asi kogu jutus.
The good news is that, Windows Phone 8.0 and 7.8 are largely the same. Let's pray no one is left behind.
Ok, aga kuskilt ei leia siiani millal 800 7.8 update- ... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.10.2012 01:32:10 pealkiri: Windows Phone üldteema |
| kellelgi värskemat infi ka millal 7.8 update Lumiatele jõuab? |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
HangOver
vastuseid: 3170
vaadatud: 718346
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.10.2012 01:10:56 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
| Sa võiksid korra käia läbi Staadioni mobiiltelefonidest, kes Nokia jpm. ametlik remondihooldus, kui muidugi Tallinnas oled. Ma olen sealt alati ja kiirelt abi saanud oma kõigile turgutamist vajava ... |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
HangOver
vastuseid: 3170
vaadatud: 718346
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.10.2012 21:28:20 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Kas kellegi Lumia 800 teeb samamoodi nagu mul.
Nimelt, helistades läheb ekraan küll mustaks aga kui kõne lõpetada ja telefon kõrva juurest ära võtta siis ei lähe enam ekraan tööle, et saaks ... |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
HangOver
vastuseid: 3170
vaadatud: 718346
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.10.2012 13:59:51 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Ja seda teeb milline telefon hetkel? Va. igasugused notificaton ledid.
Nu mu eelmine N900 vibras näteks kaks korda (kui LED notification välja jätta) kui oli vastamata kõne mingi 10min. tagant. ... |
teema: HTC Wildfire (S) |
HangOver
vastuseid: 469
vaadatud: 143573
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.10.2012 21:09:16 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
, proovi morelocale2 progega!
https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.c_lis.ccl.morelocale&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImpwLmNvLmNfbGlzLmNjbC5tb3JlbG9jYWxlIl0.
Sain ... |
teema: HTC Wildfire (S) |
HangOver
vastuseid: 469
vaadatud: 143573
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.10.2012 19:01:12 pealkiri: HTC Wildfire (S) |
| Oskab keegi anda nõu kuidas saab sellele eesti keelse menü? Väidetavalt pidi saama lisada kuidagi... |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.10.2012 22:26:30 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Ease of Access Speech for phone Accessibility just panebki helistaja nime ütlemise tööle
Olen ise ka kindel selles, aga seda nö. switchi ei tule kuidagi 800 Lumial. |
teema: Windows Phone üldteema |
HangOver
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034211
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.10.2012 01:03:56 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Hm midagi uut avastasin...
To turn on Speech for accessibility, tap Settings > Ease of access, and then turn on Speech for phone accessibility. This enables the following:
Ehk siis sealt saab hel ... |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
HangOver
vastuseid: 3170
vaadatud: 718346
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.10.2012 19:39:34 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
| Keegi oskab öelda kas on mingi app või saab kuskilt settida, et näitaks vastamata kõnet ekraani avamata, mingi märguandega vms. kui olen kõne maha maganud? |
| |