Avaleht
otsing leidis 200 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: hannesx
HSGold

vastuseid: 219
vaadatud: 43407

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2021 12:22:42   pealkiri: Ostsin läpaka ekraani
Ostsin läpaka ekraani - kaup kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: L-Tech
HSGold

vastuseid: 134
vaadatud: 44421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2019 14:49:24   pealkiri: Positiivne kogemus
Otsis läpaka.
Kiire tehing!
  teema: Kommenteerimine: CHORT
HSGold

vastuseid: 40
vaadatud: 11643

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2018 08:38:54   pealkiri: Ostetud SSD
Sai ostetud üks SSD ketas.
Kaup kiire ja korralik!

Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: laurx
HSGold

vastuseid: 1155
vaadatud: 368106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2017 22:45:18   pealkiri: Telekas sai pildi
Ostetud digibox tõi telekale uuesti pildi icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: K-T
HSGold

vastuseid: 40
vaadatud: 13485

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2017 21:40:15   pealkiri: Kiire ja korralik
Said ka mõned 48W tuled soetatud.
Kaup kiire ning korralik - SOOVITAN!
  teema: Kommenteerimine: antu14
HSGold

vastuseid: 192
vaadatud: 65293

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.02.2017 21:41:02   pealkiri: Sai kaupa tehtud
Sai ostetud kaks kasti "Energiakokteile".
Tehing kiire!
Väga abivalmis ja mõistev müüja - soovitan! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tiigrik
HSGold

vastuseid: 55
vaadatud: 18657

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2017 16:48:00   pealkiri: Bluetooth Handsfree
Pakk pandi teele enne ülekande laekumist!
Kaup selline nagu lubatud.

Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: laurx
HSGold

vastuseid: 1155
vaadatud: 368106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2017 16:46:05   pealkiri: Järjekordne abistamine
Täna temale sai taaskord üks kast "eluvaimu" sisse!
  teema: Kommenteerimine: Flab
HSGold

vastuseid: 991
vaadatud: 151516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.01.2017 16:45:25   pealkiri: Sai Miband soetatud
Kõik sujus hästi!
  teema: Kommenteerimine: Flab
HSGold

vastuseid: 991
vaadatud: 151516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2017 10:45:24   pealkiri: Bluetooth Handsfree
Sai ostetud üks Bluetooth Handsfree.
Väga mõistev müüja - soovitan!
  teema: Kommenteerimine: laurx
HSGold

vastuseid: 1155
vaadatud: 368106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2014 13:26:46   pealkiri: Monitor + toitekas
Sai jälle natuke kaupa soetatud.
Kõik korras ja soovitan!
  teema: Kommenteerimine: viljar77
HSGold

vastuseid: 258
vaadatud: 45232

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2012 16:57:47   pealkiri: Igati positiivne
Ostsin vähe kasutatud sülearvuti ekraani.
Kaup selline nagu peab!

Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: RaleStinre
HSGold

vastuseid: 100
vaadatud: 8023

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2011 14:32:26   pealkiri: Kommenteerimine: RaleStinre
Minupoolne ebatäpsus, aga kõik lahenes positiivselt!

SOOVITAN!
  teema: Kommenteerimine: tõnsau
HSGold

vastuseid: 3
vaadatud: 2137

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2011 11:13:46   pealkiri: Kommenteerimine: tõnsau
ohoo, olen esimene

Oki - ostsin läppari ekraani - KAUP KIIRE JA KORRALIK!!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.09.2010 11:38:02   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Üks huvitav teema siia icon_biggrin.gif...kui kellelgi tartus kalastus tarbeid vedeleb ja on ülearu, siis olen huviline icon_smile.gif

Näiteks?
Ussikesi?

Või hoopis jõhvi, ritva, korki, tina?

Midagi leiaks, aga ...
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
HSGold

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.09.2010 16:20:37   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Andis ära mõned jupid.

Raha kantud ning pakk SmartPostis.


Soovitan thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 08.09.2010 10:22:21   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
sooviks wifi ruuterile uut adapterit:

Model No: CG2412-E
INPUT: 100-240V ~0,5A,50-60Hz
OUTPUT:+12V 2A

Kahjuks "otsa" mõõtu pole kirjas, aga ruuter on iseenesest see: Trendnet TEW-634GRU

A ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 07.09.2010 17:32:42   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
sooviks wifi ruuterile uut adapterit:

Model No: CG2412-E
INPUT: 100-240V ~0,5A,50-60Hz
OUTPUT:+12V 2A

Kahjuks "otsa" mõõtu pole kirjas, aga ruuter on iseenesest see: Trendnet TEW-634GRU

A ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 16.04.2010 17:18:44   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Tartus sooviks paari printeri/monitori jms toitejuhet ja nokia peeneotsaga laadijast ka ära ei ütle.

asjad olemas!

tradet ei tahaks teha?
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 14.04.2010 13:53:57   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
kellelgi korpusi tartus ei ole üle?
Sobivad suht kõik millel veidikenegi ilmet on

mul on paar tükki, tule vii minema icon_cool.gif

Kui ma homme aega saan siis võib-olla, et tulengi.

Helistan ette.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.04.2010 21:38:40   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
kellelgi korpusi tartus ei ole üle?
Sobivad suht kõik millel veidikenegi ilmet on
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 19.03.2010 15:51:51   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
ega kellelgi epsoni tindi potte pole Tartus ära anda?
Muidugi tühju, aga võib pakkuda ka täis.... (Neil ei tohiks väga mudeli erinevust olla)... kui on siis kirjutan õhtul mudeli.


Jäädes ...
  teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
HSGold

vastuseid: 34
vaadatud: 17699

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 10.02.2010 03:01:50   pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
võib-olla loll küsimus, kuid mis veel segaseks jääb?
segaseks jääb see, et ei tahaks väga katsetama hakata ning osad asjad veel puudu...
  teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
HSGold

vastuseid: 34
vaadatud: 17699

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 10.02.2010 00:17:08   pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
paistab, et huvilisi on peale minu veelgi....
On keegi jõudnud kaugemale ka kui mina? (LCD veel seisab ning ootab lisavidinate kojutoomist....)

kas keegi ei viitsiks teha seda tööd puust ja pun ...
  teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
HSGold

vastuseid: 34
vaadatud: 17699

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 26.01.2010 12:02:54   pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
kõige rohkem oleks tarvis teada, mis juppe on vaja soetada?

Ning siis vaadata edasi...
  teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
HSGold

vastuseid: 34
vaadatud: 17699

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.01.2010 14:46:07   pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
, tundub huvitav..
ega nõu ja jõuga rohkem aidata ei tahaks??

Jään ootama!
  teema: Kommenteerimine: Nomore
HSGold

vastuseid: 40
vaadatud: 13953

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2010 12:21:26   pealkiri: Kommenteerimine: Nomore
Sai vigane monitor soetatud - tõi kauba ise kohale!

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ahtif
HSGold

vastuseid: 88
vaadatud: 20093

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2010 18:26:16   pealkiri: Kommenteerimine: Ahtif
Sain jällegi natuke kaupa!
Kõik töötab, mis olen proovinud!!
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: muri666
HSGold

vastuseid: 40
vaadatud: 19486

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2010 23:33:51   pealkiri: Kommenteerimine: muri666
Sai "trullad" ostetud!

Kõik sujus nagu vaja - pakk käes ning siis raha!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 08.01.2010 02:13:03   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
, võin ka kaks toidet ära anda, üks vist isegi töötab, aga vent lärmab.
ole hea ja saada mulle PS-iga oma number - helistaks homme
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 07.01.2010 11:14:40   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
, Saaks ka ühe läbilastud toiteka järgmiseks nädalaks, pean kodust kaasa võtma. Anna teada kui soov on.

Sooviks ikka thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 06.01.2010 18:47:03   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
kas nende katkiste toitekate andmed ka olulised? mingeid vist vedeles (osad olid vist mingit väiksemat mõõtu)....peab üle siis vaatama
Ei ole väga oluline!


Lisaks kui kellelgi vedeleb minge ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 06.01.2010 17:40:30   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
, pmst leiduks mul kõike icon_cool.gif

icon_biggrin.gif siis hea, aga ma ei tea kuna ma sinna kanti liikuda saan...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 06.01.2010 17:16:23   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
, kui 15" CRT järgi soovi on siis neid on hulgem, LCD'sid aga mitte.

Mida sa muidu ehitad?

Pisike monitor on sellejaoks, et kui vaja arvutit sättida saab veidi mugavamalt seda teha - enne kui ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 06.01.2010 17:09:14   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Tere,
Ega juhuslikult kellelgi ei oleks selliseid asju pakkuda:
1. Vente - sobivad igasugused (peaksid töötama)
2. Radikaid
3. 15" monitori (peaks töötama)
4. katkiseid toitekaid


Juhul ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 28.12.2009 17:30:56   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
egas kellelgi Tartus ei oleks ära anda kalkulaatoreid. Sooviks neid millele päikese patarei paneel ka küljes.

Aitäh
  teema: Kommenteerimine: timothy
HSGold

vastuseid: 42
vaadatud: 16234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2009 12:58:15   pealkiri: Kommenteerimine: timothy
Sai tellitud mõned A3 pildid ja visiitkaardid.
Sain sellise sisuga paki nagu lootsin!

Soovitan soojalt!!
  teema: Kommenteerimine: m6mmikiisu
HSGold

vastuseid: 84
vaadatud: 25328

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2009 17:09:40   pealkiri: Kommenteerimine: m6mmikiisu
Sai omistatud üks emaplaat.
Pakk käes ning ülekanne!
Soovitan!
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 10.12.2009 13:31:44   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Kuna siin kunagi pakuti ühte pci pessa käivat wifi kaarti, siis äkki nüüd leidub kellelgi veel sellist pilli?

on olemas üks, aga kahjuks töökorda ma ei tea... pole proovinud...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
HSGold

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 09.12.2009 15:30:49   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
ega kellelgi tartus mõnd väiksemat monitori ei vedele? võiks olla kusagil 15"
või on üle kassaaparaadi monitor - need peaksid veel väiksemad olema...

samas sooviks veel ka vanu laser ja tin ...
  teema: Kommenteerimine: djdevon
HSGold

vastuseid: 34
vaadatud: 14774

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2009 16:56:52   pealkiri: Kommenteerimine: djdevon
Ostsin uued Taro kaardid...
Kõik OK
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Ahtif
HSGold

vastuseid: 88
vaadatud: 20093

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.11.2009 20:15:44   pealkiri: Kommenteerimine: Ahtif
Aitasin vabaneda kasutust kraamist!
Kellele uus kellele vana....
  teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
HSGold

vastuseid: 34
vaadatud: 17699

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 26.11.2009 13:18:15   pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
kahju kahju...
  teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
HSGold

vastuseid: 34
vaadatud: 17699

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.11.2009 18:57:05   pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
Aga kus ma seda odavamalt kasutada saaks:P
Midagi tahaks sellega teha...
  teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
HSGold

vastuseid: 34
vaadatud: 17699

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.11.2009 18:04:05   pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
Eks kõik sõltub sellest, et mida see LCD-paneel sul näitama peab hakkama - kas "õiget" pilti või siis "mingeid triibulisi valgusefekte". icon_wink.gif
viimane variant on ka suhteliselt huvitav - "kaos ...
  teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
HSGold

vastuseid: 34
vaadatud: 17699

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.11.2009 16:22:25   pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
aga kas muidu eestist on ka võimalik tellida kellegi/firma käest seda controllerit?
  teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
HSGold

vastuseid: 34
vaadatud: 17699

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 25.11.2009 12:31:54   pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha?
Tervist,
Tekkis küsimus, et kas oleks võimalik ühendada lihtsate ja odavate vahenditega LCD ekraan arvutiga (LCD - ekraan pärineb ühest sülearvutist).
Olen leidnud erinevaid linke ja asju kuid ...
  teema: Kommenteerimine: Termikas
HSGold

vastuseid: 61
vaadatud: 18252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2009 00:24:53   pealkiri: Kommenteerimine: Termikas
Ostsin fotoprinteri.
Andis kauba enne kui kandsin raha.
Igati positiivne! thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: anduke88
HSGold

vastuseid: 50
vaadatud: 22366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2009 17:20:59   pealkiri: Kommenteerimine: anduke88
Ostsin jällegi ühe printeri.

Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: MaT
HSGold

vastuseid: 158
vaadatud: 51214

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.10.2009 10:00:53   pealkiri: Kommenteerimine: MaT
Ostsin ketta.
Kõik OK
Soovitan! thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.