|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: hannesx |
HSGold
vastuseid: 219
vaadatud: 43407
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2021 12:22:42 pealkiri: Ostsin läpaka ekraani |
| Ostsin läpaka ekraani - kaup kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: L-Tech |
HSGold
vastuseid: 134
vaadatud: 44421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.10.2019 14:49:24 pealkiri: Positiivne kogemus |
Otsis läpaka.
Kiire tehing! |
teema: Kommenteerimine: CHORT |
HSGold
vastuseid: 40
vaadatud: 11643
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2018 08:38:54 pealkiri: Ostetud SSD |
Sai ostetud üks SSD ketas.
Kaup kiire ja korralik!
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: laurx |
HSGold
vastuseid: 1155
vaadatud: 368106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2017 22:45:18 pealkiri: Telekas sai pildi |
Ostetud digibox tõi telekale uuesti pildi  |
teema: Kommenteerimine: K-T |
HSGold
vastuseid: 40
vaadatud: 13485
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2017 21:40:15 pealkiri: Kiire ja korralik |
Said ka mõned 48W tuled soetatud.
Kaup kiire ning korralik - SOOVITAN! |
teema: Kommenteerimine: antu14 |
HSGold
vastuseid: 192
vaadatud: 65293
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2017 21:41:02 pealkiri: Sai kaupa tehtud |
Sai ostetud kaks kasti "Energiakokteile".
Tehing kiire!
Väga abivalmis ja mõistev müüja - soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: tiigrik |
HSGold
vastuseid: 55
vaadatud: 18657
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2017 16:48:00 pealkiri: Bluetooth Handsfree |
Pakk pandi teele enne ülekande laekumist!
Kaup selline nagu lubatud.
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: laurx |
HSGold
vastuseid: 1155
vaadatud: 368106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2017 16:46:05 pealkiri: Järjekordne abistamine |
| Täna temale sai taaskord üks kast "eluvaimu" sisse! |
teema: Kommenteerimine: Flab |
HSGold
vastuseid: 991
vaadatud: 151516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.01.2017 16:45:25 pealkiri: Sai Miband soetatud |
| Kõik sujus hästi! |
teema: Kommenteerimine: Flab |
HSGold
vastuseid: 991
vaadatud: 151516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2017 10:45:24 pealkiri: Bluetooth Handsfree |
Sai ostetud üks Bluetooth Handsfree.
Väga mõistev müüja - soovitan! |
teema: Kommenteerimine: laurx |
HSGold
vastuseid: 1155
vaadatud: 368106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2014 13:26:46 pealkiri: Monitor + toitekas |
Sai jälle natuke kaupa soetatud.
Kõik korras ja soovitan! |
teema: Kommenteerimine: viljar77 |
HSGold
vastuseid: 258
vaadatud: 45232
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2012 16:57:47 pealkiri: Igati positiivne |
Ostsin vähe kasutatud sülearvuti ekraani.
Kaup selline nagu peab!
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: RaleStinre |
HSGold
vastuseid: 100
vaadatud: 8023
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2011 14:32:26 pealkiri: Kommenteerimine: RaleStinre |
Minupoolne ebatäpsus, aga kõik lahenes positiivselt!
SOOVITAN! |
teema: Kommenteerimine: tõnsau |
HSGold
vastuseid: 3
vaadatud: 2137
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2011 11:13:46 pealkiri: Kommenteerimine: tõnsau |
ohoo, olen esimene
Oki - ostsin läppari ekraani - KAUP KIIRE JA KORRALIK!! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.09.2010 11:38:02 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Üks huvitav teema siia ...kui kellelgi tartus kalastus tarbeid vedeleb ja on ülearu, siis olen huviline
Näiteks?
Ussikesi?
Või hoopis jõhvi, ritva, korki, tina?
Midagi leiaks, aga ... |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
HSGold
vastuseid: 457
vaadatud: 101432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2010 16:20:37 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
Andis ära mõned jupid.
Raha kantud ning pakk SmartPostis.
Soovitan  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 08.09.2010 10:22:21 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
sooviks wifi ruuterile uut adapterit:
Model No: CG2412-E
INPUT: 100-240V ~0,5A,50-60Hz
OUTPUT:+12V 2A
Kahjuks "otsa" mõõtu pole kirjas, aga ruuter on iseenesest see: Trendnet TEW-634GRU
A ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 07.09.2010 17:32:42 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
sooviks wifi ruuterile uut adapterit:
Model No: CG2412-E
INPUT: 100-240V ~0,5A,50-60Hz
OUTPUT:+12V 2A
Kahjuks "otsa" mõõtu pole kirjas, aga ruuter on iseenesest see: Trendnet TEW-634GRU
A ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.04.2010 17:18:44 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Tartus sooviks paari printeri/monitori jms toitejuhet ja nokia peeneotsaga laadijast ka ära ei ütle.
asjad olemas!
tradet ei tahaks teha? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 14.04.2010 13:53:57 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
kellelgi korpusi tartus ei ole üle?
Sobivad suht kõik millel veidikenegi ilmet on
mul on paar tükki, tule vii minema
Kui ma homme aega saan siis võib-olla, et tulengi.
Helistan ette. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 12.04.2010 21:38:40 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
kellelgi korpusi tartus ei ole üle?
Sobivad suht kõik millel veidikenegi ilmet on |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 19.03.2010 15:51:51 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
ega kellelgi epsoni tindi potte pole Tartus ära anda?
Muidugi tühju, aga võib pakkuda ka täis.... (Neil ei tohiks väga mudeli erinevust olla)... kui on siis kirjutan õhtul mudeli.
Jäädes ... |
teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
HSGold
vastuseid: 34
vaadatud: 17699
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.02.2010 03:01:50 pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
võib-olla loll küsimus, kuid mis veel segaseks jääb?
segaseks jääb see, et ei tahaks väga katsetama hakata ning osad asjad veel puudu... |
teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
HSGold
vastuseid: 34
vaadatud: 17699
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 10.02.2010 00:17:08 pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
paistab, et huvilisi on peale minu veelgi....
On keegi jõudnud kaugemale ka kui mina? (LCD veel seisab ning ootab lisavidinate kojutoomist....)
kas keegi ei viitsiks teha seda tööd puust ja pun ... |
teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
HSGold
vastuseid: 34
vaadatud: 17699
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 26.01.2010 12:02:54 pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
kõige rohkem oleks tarvis teada, mis juppe on vaja soetada?
Ning siis vaadata edasi... |
teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
HSGold
vastuseid: 34
vaadatud: 17699
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 25.01.2010 14:46:07 pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
, tundub huvitav..
ega nõu ja jõuga rohkem aidata ei tahaks??
Jään ootama! |
teema: Kommenteerimine: Nomore |
HSGold
vastuseid: 40
vaadatud: 13953
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2010 12:21:26 pealkiri: Kommenteerimine: Nomore |
Sai vigane monitor soetatud - tõi kauba ise kohale!
 |
teema: Kommenteerimine: Ahtif |
HSGold
vastuseid: 88
vaadatud: 20093
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2010 18:26:16 pealkiri: Kommenteerimine: Ahtif |
Sain jällegi natuke kaupa!
Kõik töötab, mis olen proovinud!!
 |
teema: Kommenteerimine: muri666 |
HSGold
vastuseid: 40
vaadatud: 19486
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2010 23:33:51 pealkiri: Kommenteerimine: muri666 |
Sai "trullad" ostetud!
Kõik sujus nagu vaja - pakk käes ning siis raha! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 08.01.2010 02:13:03 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
, võin ka kaks toidet ära anda, üks vist isegi töötab, aga vent lärmab.
ole hea ja saada mulle PS-iga oma number - helistaks homme |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 07.01.2010 11:14:40 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
, Saaks ka ühe läbilastud toiteka järgmiseks nädalaks, pean kodust kaasa võtma. Anna teada kui soov on.
Sooviks ikka  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 06.01.2010 18:47:03 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
kas nende katkiste toitekate andmed ka olulised? mingeid vist vedeles (osad olid vist mingit väiksemat mõõtu)....peab üle siis vaatama
Ei ole väga oluline!
Lisaks kui kellelgi vedeleb minge ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 06.01.2010 17:40:30 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
, pmst leiduks mul kõike
siis hea, aga ma ei tea kuna ma sinna kanti liikuda saan... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 06.01.2010 17:16:23 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
, kui 15" CRT järgi soovi on siis neid on hulgem, LCD'sid aga mitte.
Mida sa muidu ehitad?
Pisike monitor on sellejaoks, et kui vaja arvutit sättida saab veidi mugavamalt seda teha - enne kui ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 06.01.2010 17:09:14 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Tere,
Ega juhuslikult kellelgi ei oleks selliseid asju pakkuda:
1. Vente - sobivad igasugused (peaksid töötama)
2. Radikaid
3. 15" monitori (peaks töötama)
4. katkiseid toitekaid
Juhul ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 28.12.2009 17:30:56 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
egas kellelgi Tartus ei oleks ära anda kalkulaatoreid. Sooviks neid millele päikese patarei paneel ka küljes.
Aitäh |
teema: Kommenteerimine: timothy |
HSGold
vastuseid: 42
vaadatud: 16234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2009 12:58:15 pealkiri: Kommenteerimine: timothy |
Sai tellitud mõned A3 pildid ja visiitkaardid.
Sain sellise sisuga paki nagu lootsin!
Soovitan soojalt!! |
teema: Kommenteerimine: m6mmikiisu |
HSGold
vastuseid: 84
vaadatud: 25328
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2009 17:09:40 pealkiri: Kommenteerimine: m6mmikiisu |
Sai omistatud üks emaplaat.
Pakk käes ning ülekanne!
Soovitan! |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 10.12.2009 13:31:44 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Kuna siin kunagi pakuti ühte pci pessa käivat wifi kaarti, siis äkki nüüd leidub kellelgi veel sellist pilli?
on olemas üks, aga kahjuks töökorda ma ei tea... pole proovinud... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
HSGold
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638413
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 09.12.2009 15:30:49 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
ega kellelgi tartus mõnd väiksemat monitori ei vedele? võiks olla kusagil 15"
või on üle kassaaparaadi monitor - need peaksid veel väiksemad olema...
samas sooviks veel ka vanu laser ja tin ... |
teema: Kommenteerimine: djdevon |
HSGold
vastuseid: 34
vaadatud: 14774
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2009 16:56:52 pealkiri: Kommenteerimine: djdevon |
Ostsin uued Taro kaardid...
Kõik OK
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Ahtif |
HSGold
vastuseid: 88
vaadatud: 20093
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2009 20:15:44 pealkiri: Kommenteerimine: Ahtif |
Aitasin vabaneda kasutust kraamist!
Kellele uus kellele vana.... |
teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
HSGold
vastuseid: 34
vaadatud: 17699
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 26.11.2009 13:18:15 pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
| kahju kahju... |
teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
HSGold
vastuseid: 34
vaadatud: 17699
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 25.11.2009 18:57:05 pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
Aga kus ma seda odavamalt kasutada saaks:P
Midagi tahaks sellega teha... |
teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
HSGold
vastuseid: 34
vaadatud: 17699
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 25.11.2009 18:04:05 pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
Eks kõik sõltub sellest, et mida see LCD-paneel sul näitama peab hakkama - kas "õiget" pilti või siis "mingeid triibulisi valgusefekte".
viimane variant on ka suhteliselt huvitav - "kaos ... |
teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
HSGold
vastuseid: 34
vaadatud: 17699
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 25.11.2009 16:22:25 pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
| aga kas muidu eestist on ka võimalik tellida kellegi/firma käest seda controllerit? |
teema: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
HSGold
vastuseid: 34
vaadatud: 17699
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 25.11.2009 12:31:54 pealkiri: Küsimus: Läpaka LCD ühendamine PC taha? |
Tervist,
Tekkis küsimus, et kas oleks võimalik ühendada lihtsate ja odavate vahenditega LCD ekraan arvutiga (LCD - ekraan pärineb ühest sülearvutist).
Olen leidnud erinevaid linke ja asju kuid ... |
teema: Kommenteerimine: Termikas |
HSGold
vastuseid: 61
vaadatud: 18252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2009 00:24:53 pealkiri: Kommenteerimine: Termikas |
Ostsin fotoprinteri.
Andis kauba enne kui kandsin raha.
Igati positiivne!  |
teema: Kommenteerimine: anduke88 |
HSGold
vastuseid: 50
vaadatud: 22366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2009 17:20:59 pealkiri: Kommenteerimine: anduke88 |
Ostsin jällegi ühe printeri.
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: MaT |
HSGold
vastuseid: 158
vaadatud: 51214
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.10.2009 10:00:53 pealkiri: Kommenteerimine: MaT |
Ostsin ketta.
Kõik OK
Soovitan!  |
| |