Avaleht
otsing leidis 68 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Haapsalu Kutsehariduskeskuse Lanparty.
Gr[e]iF

vastuseid: 21
vaadatud: 10477

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 06.05.2008 22:23:33   pealkiri: Haapsalu Kutsehariduskeskuse Lanparty.
TMN ja Tetris jäi ära
  teema: Haapsalu Kutsehariduskeskuse Lanparty.
Gr[e]iF

vastuseid: 21
vaadatud: 10477

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 28.04.2008 20:35:47   pealkiri: Haapsalu Kutsehariduskeskuse Lanparty.
Keegi Tallinnast ka läheb ning autos on paar vaba kohta?
ning palju pileteid on juba müüdud
  teema: IT õppimine
Gr[e]iF

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319516

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 06.05.2007 11:54:57   pealkiri: IT õppimine
Jagage palun kogemusi polüga veel. Positiivseid/negatiivseid, ei suuda siiamaani keskkooli ja polü vahel otsustada.

POLÜ plussid:
* kohe peale kooli saab tööle juba
* Päris palju vajalikke ...
  teema: IT õppimine
Gr[e]iF

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319516

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.04.2007 18:05:55   pealkiri: IT õppimine
ära jumala eest TPT-sse roni. Mõni õps on vapsee närvihaige ja teised jälle surm igavad. Näkku meeldib ka panna hinnetega jne. Lihtsalt ära roni siia

POLÜ lõpetanud inimesed teenivad 5 nu ...
  teema: Lanparty Rakveres?
Gr[e]iF

vastuseid: 28
vaadatud: 14377

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 26.12.2006 11:38:19   pealkiri: Lanparty Rakveres?
ma tean et on offtopic, aga mis on saanud Rapla ja Tallinna lannidest? On need üldse tulemas?
  teema: Kommenteerimine: mihkel1404
Gr[e]iF

vastuseid: 28
vaadatud: 12299

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2006 14:19:07   pealkiri: Kommenteerimine: mihkel1404
Usaldusväärne ostja ei hüppa alt ära ja peab kinni kokkulepetest!
  teema: Teie õnnetused arvutiga
Gr[e]iF

vastuseid: 2259
vaadatud: 711410

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 31.08.2006 21:47:28   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga
Ühel päeval sai soetada uus Kingston HyperX pc3200A mälu. Ühendatud külge, vaatasime, kas DFI pani automaatselt õiged kellad ja timingud. Ei üks ega teine! sai natuke biosega hackitud, tuhkagi! ...
  teema: Kommenteerimine: Laanimies
Gr[e]iF

vastuseid: 77
vaadatud: 41303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.08.2006 09:33:16   pealkiri: Kommenteerimine: Laanimies
Lahe säga, teab suht networkidest ja asjadest! Positiivne!
  teema: Kommenteerimine: rewer
Gr[e]iF

vastuseid: 1309
vaadatud: 272753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2006 10:23:20   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
hea äri teha, kiire, tõhus, ei mingit vaidlemist, asjad töötavad ning teda tunneb igalpool ära
  teema: Skype üldteema
Gr[e]iF

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 16.08.2006 15:59:04   pealkiri: Skype üldteema
vajuta troubleshoot, repair ja siis restart - peaks töötama küll
  teema: Skype üldteema
Gr[e]iF

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 10.08.2006 11:18:27   pealkiri: Skype üldteema
ei aidanud, äkki registrist on midagi veel kustutada? Ma tuhnisin aiunlt hkey_classes_root läbi ja otsisin kõik mis on MSN messengeriga seotud

PS: Kuidas ma saan MSN 6.0 käima nii, et ma ei pea ...
  teema: Skype üldteema
Gr[e]iF

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.08.2006 17:39:10   pealkiri: Skype üldteema
Skype saan kasutada, kuid isikud kes msnis on ei kasuta skype...
Trillian on vähe imelik, kõik isikud ilmuvad samuti ühte aknasse mis on ÄÄRMISELT NÕME
  teema: Skype üldteema
Gr[e]iF

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.08.2006 17:22:48   pealkiri: Skype üldteema
aMSN on nendest atm parim, mis ma proovind olen. Olen veel proovinud gaimi ja dMSNi mis kohe üldse ei meeldi. On veel pakkumisi?

EDIT: nii, tavaline messengeri saab vähemalt logida, kuid sisse ei ...
  teema: Skype üldteema
Gr[e]iF

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.08.2006 16:48:11   pealkiri: Skype üldteema
tundub, et siin vist lahendust pole, kas keegi viitsiks nimetada erinevaid msn programme, mis sarnaneks live messengerile
  teema: Skype üldteema
Gr[e]iF

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.08.2006 16:23:18   pealkiri: Skype üldteema
teistel accountitel sama teema, ma olen valmis siin juba enesetappu tegema :X
  teema: Skype üldteema
Gr[e]iF

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.08.2006 16:04:50   pealkiri: Skype üldteema
ei saa, isegi siis kui akna lahti teen ja ülevalt võtan file ja siis connect - see ka ei aita
  teema: Skype üldteema
Gr[e]iF

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.08.2006 15:57:51   pealkiri: Skype üldteema
Vajutan küll peale, nupp läheb alla aga logima ei hakka ka, mingit errorit ka pole. Hommiku poole sain uue file sisse tõmmatud: Wininet.dll ja saaduda pandud folderisse: Windows / systems
midagi m ...
  teema: Skype üldteema
Gr[e]iF

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 09.08.2006 15:44:12   pealkiri: Skype üldteema
Probleem on selline, et ma ei saa msniga sisse logida, nimelt "SIGN UP" Button ei tööta! Olen uurind mõnedelt tüüpidelt juba ja ei mingit lahendust!

Olen proovinud juba:
7x reinstallind
3x p ...
  teema: Heroes Of Might And Magic arutelu
Gr[e]iF

vastuseid: 1279
vaadatud: 249141

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.08.2006 14:09:31   pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu
Heroes V on praktiliselt nagu Heroes III, kuid graafikat on näpitud, tänu sellele meeldib Heroes V rohkem. Heroes 4 oli uue süsteemiga, kud ega ligi kutsund. ET ubisoft 4tw (kuigi uuse pooli ja cr ...
  teema: Kommenteerimine: Laanimies
Gr[e]iF

vastuseid: 77
vaadatud: 41303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2006 19:32:40   pealkiri: Kommenteerimine: Laanimies
Lahe säga, aitab palju ja puha
( mix ma enda postitust kustutada ei saa? )
  teema: Kommenteerimine: Laanimies
Gr[e]iF

vastuseid: 77
vaadatud: 41303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.04.2006 19:35:36   pealkiri: Kommenteerimine: Laanimies
Puhas loom, lahe sepp!
  teema: Quake 4
Gr[e]iF

vastuseid: 643
vaadatud: 110214

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.04.2006 09:19:33   pealkiri: Quake 4
kui fps korras siis Q4 mõnusam icon_smile.gif
  teema: Quake 4
Gr[e]iF

vastuseid: 643
vaadatud: 110214

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2006 18:20:34   pealkiri: Quake 4
nu mul oli selline probleem, et ostsin pela ära ning avastasin, et ainult DVD rommile. Paanika missugune. Lõpuks sain linki, kust Q4-a sai tõmmata, tõmbasin ära, sisestasin CD-key, mis oli karbis ...
  teema: Quake 4
Gr[e]iF

vastuseid: 643
vaadatud: 110214

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.04.2006 16:37:39   pealkiri: Quake 4
Miks keegi Q4-a ei pela ? Väga kurb on vaadata, et terve Eesti peale on nii vähe mängijaid! Kui teil mäng olemas, eks kolige ka ircu: #Quak4.ee @ Quakenet! Ning liituge Eesti kommuuniga.

Kui o ...
  teema: Quake 4
Gr[e]iF

vastuseid: 643
vaadatud: 110214

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.04.2006 13:45:10   pealkiri: Quake 4
keera mängus dualcore toetuse maha või pangu 1.0PR
  teema: Enemy Territory
Gr[e]iF

vastuseid: 5944
vaadatud: 977194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2006 17:38:37   pealkiri: Enemy Territory
uninstalli oled proovid?
  teema: Kommenteerimine: hyperdog
Gr[e]iF

vastuseid: 26
vaadatud: 8684

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.03.2006 23:44:09   pealkiri: Kommenteerimine: hyperdog
Sai talle wow müüdud, isegi siis kui ta pidi mind ootama tubli 15 minti. Positiivse selle eest!
  teema: GenNet Lab
Gr[e]iF

vastuseid: 338
vaadatud: 104169

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.03.2006 23:39:27   pealkiri: GenNet Lab
Gennet - hea hind, sõbralikud müüjad, hea kaup thumbs_up.gif Parim arvutipood Eestis
  teema: 3DMark2003 skoorid
Gr[e]iF

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002344

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.02.2006 18:59:07   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
okey sry tõesti, päris 2x ei ole, aga lihtsalt kehvem tulemus, kui mul et sul peab midagi valesti olema :X
  teema: 3DMark2003 skoorid
Gr[e]iF

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002344

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.02.2006 18:36:07   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
ei see on kehva.. Ise sain 10206 ning masin profiilis (ehk 2x kehvem)
  teema: Quake 4
Gr[e]iF

vastuseid: 643
vaadatud: 110214

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2006 12:19:36   pealkiri: Quake 4
Mis on parim driver ATI x800 GTO-le, Q4s?
  teema: 3DMark2005 skoorid
Gr[e]iF

vastuseid: 3210
vaadatud: 587336

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.02.2006 13:43:19   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
x800GTO
2340mhz venice

5492 punkti
http://www.vihanepc.com/margusser/Tulemused/2005/5492.PNG
tõeline "lambirun"

Palju mälu on? ja milline x800 GTO on? Sapphire või HIS?
  teema: Enemy Territory
Gr[e]iF

vastuseid: 5944
vaadatud: 977194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2006 13:38:07   pealkiri: Enemy Territory
http://www.idle.ee/foorum/viewtopic.php?t=413
  teema: Prince of Persia: The Two Thrones(Kindred Blades)
Gr[e]iF

vastuseid: 255
vaadatud: 47133

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2006 12:19:02   pealkiri: Prince of Persia: The Two Thrones(Kindred Blades)
Küsimus: miks mäng kalab, et eriti hea pole vaadata ringi näiteks, pilt hakkab tõmblema järsku ja ainult centre view on korras
  teema: Kingston HyperX pc3200A
Gr[e]iF

vastuseid: 26
vaadatud: 3956

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.01.2006 11:58:46   pealkiri: Kingston HyperX pc3200A
ega jama on nüüd selles, et dual ddr-ist võib ainult unistada icon_sad.gif
  teema: 3DMark2003 skoorid
Gr[e]iF

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002344

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.12.2005 13:54:46   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
iF"]enne oli siis 8936, nüüd on 10206.

Eelmise testi masina olek:
2x 256 Apacer pc 3200 @ default (AM1 kivid)
a64 3000+ @ default
His Excalibur x800GTO 400/1000 256 mb/bit
DFI lanparty Ultra- ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
Gr[e]iF

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002344

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.12.2005 00:16:41   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
Ennem oli siis 8936, nüüd on 10206.

Eelmise testi masina olek:
2x 256 Apacer pc 3200 @ default (AM1 kivid)
a64 3000+ @ default
His Excalibur x800GTO 400/1000 256 mb/bit
DFI lanparty Ultra-d
...
  teema: Kingston HyperX pc3200A
Gr[e]iF

vastuseid: 26
vaadatud: 3956

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.12.2005 11:58:45   pealkiri: Kingston HyperX pc3200A
mul nagu pilt kogu aeg ees, aga kui üritan õigeid settinguid panna siis matsile ei meeldi ja viskab pildi eest doh. Blame BIOS!
  teema: Enemy Territory
Gr[e]iF

vastuseid: 5944
vaadatud: 977194

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.12.2005 01:58:01   pealkiri: Enemy Territory
ise teate mis võtate, eelkõige kõige tähtsam on mugavus ega hiir ei tee sust pro-d, kuid optilised on natuke mugavamad icon_smile.gif Kui sul ebamugav hiir siis ei lähe sul hästi ka !
  teema: Kingston HyperX pc3200A
Gr[e]iF

vastuseid: 26
vaadatud: 3956

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.12.2005 14:35:34   pealkiri: Kingston HyperX pc3200A
704-2BTA ühe tuttava sõnul pidi see kõige parem olema, on see tõsi ? icon_smile.gif
  teema: Kingston HyperX pc3200A
Gr[e]iF

vastuseid: 26
vaadatud: 3956

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.12.2005 12:12:45   pealkiri: Kingston HyperX pc3200A
nu kui ta neid mälusi ka vastu ei võta siis polegi midagi enam võtta, corsair on LIIGA KALLIS
  teema: Kingston HyperX pc3200A
Gr[e]iF

vastuseid: 26
vaadatud: 3956

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.12.2005 19:11:58   pealkiri: Kingston HyperX pc3200A
emaplaadiks DFI lanparty Ultra-D!
  teema: Kingston HyperX pc3200A
Gr[e]iF

vastuseid: 26
vaadatud: 3956

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.12.2005 18:46:29   pealkiri: Kingston HyperX pc3200A
Igatahes, täpselt sama mälu käis sõbra poolt läbi, pilt üleval pool. Tegin cmosi ja ikka ei läinud. Proovisin 180 peal tööle panna ja ei näe imet! Läkski:

http://img414.imageshack.us/im ...
  teema: Kingston HyperX pc3200A
Gr[e]iF

vastuseid: 26
vaadatud: 3956

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.12.2005 19:44:19   pealkiri: Kingston HyperX pc3200A
ei ole need mälud aare2. mul on Pc3200A sul on pc3200. Btw: timingud on 2-5-3-3-8. Kumb parem kas 2.5-3-3-8 või 2.6-3-6-1
  teema: Kingston HyperX pc3200A
Gr[e]iF

vastuseid: 26
vaadatud: 3956

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.12.2005 19:25:47   pealkiri: Kingston HyperX pc3200A
Tere HV rahvas. Tulen siia enda probleemiga nende mäludega. Alles täna (27 detsember 17.30) ostsin endale uued mälud(need samused mis pealkirjas). Võtsin vanad apacerid küljest ära ja toppisin K ...
  teema: Quake 4
Gr[e]iF

vastuseid: 643
vaadatud: 110214

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2005 21:49:28   pealkiri: Quake 4
Nali siis selline:
Käisin poes, ostsin. Läksin koju, toppisin plaadi cd-romi, ei loe välja ja tegi imelikku häält. Vaatan, et asi hoopes DVD. Hea küsimus on selline, et kas on olemas Q4 ka norm ...
  teema: Mälud:
Gr[e]iF

vastuseid: 6
vaadatud: 1651

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 17.12.2005 15:19:20   pealkiri: Mälud:
Nu uusi mälusi vaja jah, mis ikka ilsusti edasi läheks, aga samas soodsalt oleks hää. Ma ise kiikan Kingston pc3200 HyperX poole, aga näha 200 krooni odavam on ka Kingston pc3200A HyperX. Vaja te ...
  teema: Mälud:
Gr[e]iF

vastuseid: 6
vaadatud: 1651

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.12.2005 21:18:49   pealkiri: Mälud:
anyone?
  teema: Mälud:
Gr[e]iF

vastuseid: 6
vaadatud: 1651

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.12.2005 18:56:36   pealkiri: Mälud:
Mis vahe on
pc3200A
pc3200
pc3200XL
pc3200UL
Kingston HyperX PC-3200UL 400MHz 512MB CL 2,0 ( 2-2-2-5-1)
Kingston HyperX PC-3200A 400MHz 512MB CL 2.0 (2-3-2-6-1)
Kingston HyperX PC-3200 400MHz ...
  teema: Kommenteerimine: korndog412
Gr[e]iF

vastuseid: 119
vaadatud: 35891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2005 12:17:03   pealkiri: Kommenteerimine: korndog412
Täitsa lahe säga, aitas mõningatel asjadel
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.