|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Haapsalu Kutsehariduskeskuse Lanparty. |
Gr[e]iF
vastuseid: 21
vaadatud: 10477
|
foorum: HV üritused postitatud: 06.05.2008 22:23:33 pealkiri: Haapsalu Kutsehariduskeskuse Lanparty. |
| TMN ja Tetris jäi ära |
teema: Haapsalu Kutsehariduskeskuse Lanparty. |
Gr[e]iF
vastuseid: 21
vaadatud: 10477
|
foorum: HV üritused postitatud: 28.04.2008 20:35:47 pealkiri: Haapsalu Kutsehariduskeskuse Lanparty. |
Keegi Tallinnast ka läheb ning autos on paar vaba kohta?
ning palju pileteid on juba müüdud |
teema: IT õppimine |
Gr[e]iF
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319516
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.05.2007 11:54:57 pealkiri: IT õppimine |
Jagage palun kogemusi polüga veel. Positiivseid/negatiivseid, ei suuda siiamaani keskkooli ja polü vahel otsustada.
POLÜ plussid:
* kohe peale kooli saab tööle juba
* Päris palju vajalikke ... |
teema: IT õppimine |
Gr[e]iF
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319516
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 19.04.2007 18:05:55 pealkiri: IT õppimine |
ära jumala eest TPT-sse roni. Mõni õps on vapsee närvihaige ja teised jälle surm igavad. Näkku meeldib ka panna hinnetega jne. Lihtsalt ära roni siia
POLÜ lõpetanud inimesed teenivad 5 nu ... |
teema: Lanparty Rakveres? |
Gr[e]iF
vastuseid: 28
vaadatud: 14377
|
foorum: HV üritused postitatud: 26.12.2006 11:38:19 pealkiri: Lanparty Rakveres? |
| ma tean et on offtopic, aga mis on saanud Rapla ja Tallinna lannidest? On need üldse tulemas? |
teema: Kommenteerimine: mihkel1404 |
Gr[e]iF
vastuseid: 28
vaadatud: 12299
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2006 14:19:07 pealkiri: Kommenteerimine: mihkel1404 |
| Usaldusväärne ostja ei hüppa alt ära ja peab kinni kokkulepetest! |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
Gr[e]iF
vastuseid: 2259
vaadatud: 711410
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 31.08.2006 21:47:28 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
| Ühel päeval sai soetada uus Kingston HyperX pc3200A mälu. Ühendatud külge, vaatasime, kas DFI pani automaatselt õiged kellad ja timingud. Ei üks ega teine! sai natuke biosega hackitud, tuhkagi! ... |
teema: Kommenteerimine: Laanimies |
Gr[e]iF
vastuseid: 77
vaadatud: 41303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2006 09:33:16 pealkiri: Kommenteerimine: Laanimies |
| Lahe säga, teab suht networkidest ja asjadest! Positiivne! |
teema: Kommenteerimine: rewer |
Gr[e]iF
vastuseid: 1309
vaadatud: 272753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.08.2006 10:23:20 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
| hea äri teha, kiire, tõhus, ei mingit vaidlemist, asjad töötavad ning teda tunneb igalpool ära |
teema: Skype üldteema |
Gr[e]iF
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526
|
foorum: Microsoft postitatud: 16.08.2006 15:59:04 pealkiri: Skype üldteema |
| vajuta troubleshoot, repair ja siis restart - peaks töötama küll |
teema: Skype üldteema |
Gr[e]iF
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526
|
foorum: Microsoft postitatud: 10.08.2006 11:18:27 pealkiri: Skype üldteema |
ei aidanud, äkki registrist on midagi veel kustutada? Ma tuhnisin aiunlt hkey_classes_root läbi ja otsisin kõik mis on MSN messengeriga seotud
PS: Kuidas ma saan MSN 6.0 käima nii, et ma ei pea ... |
teema: Skype üldteema |
Gr[e]iF
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.08.2006 17:39:10 pealkiri: Skype üldteema |
Skype saan kasutada, kuid isikud kes msnis on ei kasuta skype...
Trillian on vähe imelik, kõik isikud ilmuvad samuti ühte aknasse mis on ÄÄRMISELT NÕME |
teema: Skype üldteema |
Gr[e]iF
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.08.2006 17:22:48 pealkiri: Skype üldteema |
aMSN on nendest atm parim, mis ma proovind olen. Olen veel proovinud gaimi ja dMSNi mis kohe üldse ei meeldi. On veel pakkumisi?
EDIT: nii, tavaline messengeri saab vähemalt logida, kuid sisse ei ... |
teema: Skype üldteema |
Gr[e]iF
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.08.2006 16:48:11 pealkiri: Skype üldteema |
| tundub, et siin vist lahendust pole, kas keegi viitsiks nimetada erinevaid msn programme, mis sarnaneks live messengerile |
teema: Skype üldteema |
Gr[e]iF
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.08.2006 16:23:18 pealkiri: Skype üldteema |
| teistel accountitel sama teema, ma olen valmis siin juba enesetappu tegema :X |
teema: Skype üldteema |
Gr[e]iF
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.08.2006 16:04:50 pealkiri: Skype üldteema |
| ei saa, isegi siis kui akna lahti teen ja ülevalt võtan file ja siis connect - see ka ei aita |
teema: Skype üldteema |
Gr[e]iF
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.08.2006 15:57:51 pealkiri: Skype üldteema |
Vajutan küll peale, nupp läheb alla aga logima ei hakka ka, mingit errorit ka pole. Hommiku poole sain uue file sisse tõmmatud: Wininet.dll ja saaduda pandud folderisse: Windows / systems
midagi m ... |
teema: Skype üldteema |
Gr[e]iF
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490526
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.08.2006 15:44:12 pealkiri: Skype üldteema |
Probleem on selline, et ma ei saa msniga sisse logida, nimelt "SIGN UP" Button ei tööta! Olen uurind mõnedelt tüüpidelt juba ja ei mingit lahendust!
Olen proovinud juba:
7x reinstallind
3x p ... |
teema: Heroes Of Might And Magic arutelu |
Gr[e]iF
vastuseid: 1279
vaadatud: 249141
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2006 14:09:31 pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu |
| Heroes V on praktiliselt nagu Heroes III, kuid graafikat on näpitud, tänu sellele meeldib Heroes V rohkem. Heroes 4 oli uue süsteemiga, kud ega ligi kutsund. ET ubisoft 4tw (kuigi uuse pooli ja cr ... |
teema: Kommenteerimine: Laanimies |
Gr[e]iF
vastuseid: 77
vaadatud: 41303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2006 19:32:40 pealkiri: Kommenteerimine: Laanimies |
Lahe säga, aitab palju ja puha
( mix ma enda postitust kustutada ei saa? ) |
teema: Kommenteerimine: Laanimies |
Gr[e]iF
vastuseid: 77
vaadatud: 41303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.04.2006 19:35:36 pealkiri: Kommenteerimine: Laanimies |
| Puhas loom, lahe sepp! |
teema: Quake 4 |
Gr[e]iF
vastuseid: 643
vaadatud: 110214
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.04.2006 09:19:33 pealkiri: Quake 4 |
kui fps korras siis Q4 mõnusam  |
teema: Quake 4 |
Gr[e]iF
vastuseid: 643
vaadatud: 110214
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2006 18:20:34 pealkiri: Quake 4 |
| nu mul oli selline probleem, et ostsin pela ära ning avastasin, et ainult DVD rommile. Paanika missugune. Lõpuks sain linki, kust Q4-a sai tõmmata, tõmbasin ära, sisestasin CD-key, mis oli karbis ... |
teema: Quake 4 |
Gr[e]iF
vastuseid: 643
vaadatud: 110214
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.04.2006 16:37:39 pealkiri: Quake 4 |
Miks keegi Q4-a ei pela ? Väga kurb on vaadata, et terve Eesti peale on nii vähe mängijaid! Kui teil mäng olemas, eks kolige ka ircu: #Quak4.ee @ Quakenet! Ning liituge Eesti kommuuniga.
Kui o ... |
teema: Quake 4 |
Gr[e]iF
vastuseid: 643
vaadatud: 110214
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2006 13:45:10 pealkiri: Quake 4 |
| keera mängus dualcore toetuse maha või pangu 1.0PR |
teema: Enemy Territory |
Gr[e]iF
vastuseid: 5944
vaadatud: 977194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2006 17:38:37 pealkiri: Enemy Territory |
| uninstalli oled proovid? |
teema: Kommenteerimine: hyperdog |
Gr[e]iF
vastuseid: 26
vaadatud: 8684
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2006 23:44:09 pealkiri: Kommenteerimine: hyperdog |
| Sai talle wow müüdud, isegi siis kui ta pidi mind ootama tubli 15 minti. Positiivse selle eest! |
teema: GenNet Lab |
Gr[e]iF
vastuseid: 338
vaadatud: 104169
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.03.2006 23:39:27 pealkiri: GenNet Lab |
Gennet - hea hind, sõbralikud müüjad, hea kaup Parim arvutipood Eestis |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Gr[e]iF
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002344
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.02.2006 18:59:07 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| okey sry tõesti, päris 2x ei ole, aga lihtsalt kehvem tulemus, kui mul et sul peab midagi valesti olema :X |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Gr[e]iF
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002344
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.02.2006 18:36:07 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| ei see on kehva.. Ise sain 10206 ning masin profiilis (ehk 2x kehvem) |
teema: Quake 4 |
Gr[e]iF
vastuseid: 643
vaadatud: 110214
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2006 12:19:36 pealkiri: Quake 4 |
| Mis on parim driver ATI x800 GTO-le, Q4s? |
teema: 3DMark2005 skoorid |
Gr[e]iF
vastuseid: 3210
vaadatud: 587336
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.02.2006 13:43:19 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
x800GTO
2340mhz venice
5492 punkti
http://www.vihanepc.com/margusser/Tulemused/2005/5492.PNG
tõeline "lambirun"
Palju mälu on? ja milline x800 GTO on? Sapphire või HIS? |
teema: Enemy Territory |
Gr[e]iF
vastuseid: 5944
vaadatud: 977194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2006 13:38:07 pealkiri: Enemy Territory |
| http://www.idle.ee/foorum/viewtopic.php?t=413 |
teema: Prince of Persia: The Two Thrones(Kindred Blades) |
Gr[e]iF
vastuseid: 255
vaadatud: 47133
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2006 12:19:02 pealkiri: Prince of Persia: The Two Thrones(Kindred Blades) |
| Küsimus: miks mäng kalab, et eriti hea pole vaadata ringi näiteks, pilt hakkab tõmblema järsku ja ainult centre view on korras |
teema: Kingston HyperX pc3200A |
Gr[e]iF
vastuseid: 26
vaadatud: 3956
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.01.2006 11:58:46 pealkiri: Kingston HyperX pc3200A |
ega jama on nüüd selles, et dual ddr-ist võib ainult unistada  |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Gr[e]iF
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002344
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.12.2005 13:54:46 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
iF"]enne oli siis 8936, nüüd on 10206.
Eelmise testi masina olek:
2x 256 Apacer pc 3200 @ default (AM1 kivid)
a64 3000+ @ default
His Excalibur x800GTO 400/1000 256 mb/bit
DFI lanparty Ultra- ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
Gr[e]iF
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002344
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 31.12.2005 00:16:41 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
Ennem oli siis 8936, nüüd on 10206.
Eelmise testi masina olek:
2x 256 Apacer pc 3200 @ default (AM1 kivid)
a64 3000+ @ default
His Excalibur x800GTO 400/1000 256 mb/bit
DFI lanparty Ultra-d
... |
teema: Kingston HyperX pc3200A |
Gr[e]iF
vastuseid: 26
vaadatud: 3956
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.12.2005 11:58:45 pealkiri: Kingston HyperX pc3200A |
| mul nagu pilt kogu aeg ees, aga kui üritan õigeid settinguid panna siis matsile ei meeldi ja viskab pildi eest doh. Blame BIOS! |
teema: Enemy Territory |
Gr[e]iF
vastuseid: 5944
vaadatud: 977194
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.12.2005 01:58:01 pealkiri: Enemy Territory |
ise teate mis võtate, eelkõige kõige tähtsam on mugavus ega hiir ei tee sust pro-d, kuid optilised on natuke mugavamad Kui sul ebamugav hiir siis ei lähe sul hästi ka ! |
teema: Kingston HyperX pc3200A |
Gr[e]iF
vastuseid: 26
vaadatud: 3956
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.12.2005 14:35:34 pealkiri: Kingston HyperX pc3200A |
704-2BTA ühe tuttava sõnul pidi see kõige parem olema, on see tõsi ?  |
teema: Kingston HyperX pc3200A |
Gr[e]iF
vastuseid: 26
vaadatud: 3956
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.12.2005 12:12:45 pealkiri: Kingston HyperX pc3200A |
| nu kui ta neid mälusi ka vastu ei võta siis polegi midagi enam võtta, corsair on LIIGA KALLIS |
teema: Kingston HyperX pc3200A |
Gr[e]iF
vastuseid: 26
vaadatud: 3956
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.12.2005 19:11:58 pealkiri: Kingston HyperX pc3200A |
| emaplaadiks DFI lanparty Ultra-D! |
teema: Kingston HyperX pc3200A |
Gr[e]iF
vastuseid: 26
vaadatud: 3956
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.12.2005 18:46:29 pealkiri: Kingston HyperX pc3200A |
Igatahes, täpselt sama mälu käis sõbra poolt läbi, pilt üleval pool. Tegin cmosi ja ikka ei läinud. Proovisin 180 peal tööle panna ja ei näe imet! Läkski:
http://img414.imageshack.us/im ... |
teema: Kingston HyperX pc3200A |
Gr[e]iF
vastuseid: 26
vaadatud: 3956
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.12.2005 19:44:19 pealkiri: Kingston HyperX pc3200A |
| ei ole need mälud aare2. mul on Pc3200A sul on pc3200. Btw: timingud on 2-5-3-3-8. Kumb parem kas 2.5-3-3-8 või 2.6-3-6-1 |
teema: Kingston HyperX pc3200A |
Gr[e]iF
vastuseid: 26
vaadatud: 3956
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.12.2005 19:25:47 pealkiri: Kingston HyperX pc3200A |
| Tere HV rahvas. Tulen siia enda probleemiga nende mäludega. Alles täna (27 detsember 17.30) ostsin endale uued mälud(need samused mis pealkirjas). Võtsin vanad apacerid küljest ära ja toppisin K ... |
teema: Quake 4 |
Gr[e]iF
vastuseid: 643
vaadatud: 110214
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2005 21:49:28 pealkiri: Quake 4 |
Nali siis selline:
Käisin poes, ostsin. Läksin koju, toppisin plaadi cd-romi, ei loe välja ja tegi imelikku häält. Vaatan, et asi hoopes DVD. Hea küsimus on selline, et kas on olemas Q4 ka norm ... |
teema: Mälud: |
Gr[e]iF
vastuseid: 6
vaadatud: 1651
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.12.2005 15:19:20 pealkiri: Mälud: |
| Nu uusi mälusi vaja jah, mis ikka ilsusti edasi läheks, aga samas soodsalt oleks hää. Ma ise kiikan Kingston pc3200 HyperX poole, aga näha 200 krooni odavam on ka Kingston pc3200A HyperX. Vaja te ... |
teema: Mälud: |
Gr[e]iF
vastuseid: 6
vaadatud: 1651
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.12.2005 21:18:49 pealkiri: Mälud: |
| anyone? |
teema: Mälud: |
Gr[e]iF
vastuseid: 6
vaadatud: 1651
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.12.2005 18:56:36 pealkiri: Mälud: |
Mis vahe on
pc3200A
pc3200
pc3200XL
pc3200UL
Kingston HyperX PC-3200UL 400MHz 512MB CL 2,0 ( 2-2-2-5-1)
Kingston HyperX PC-3200A 400MHz 512MB CL 2.0 (2-3-2-6-1)
Kingston HyperX PC-3200 400MHz ... |
teema: Kommenteerimine: korndog412 |
Gr[e]iF
vastuseid: 119
vaadatud: 35891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2005 12:17:03 pealkiri: Kommenteerimine: korndog412 |
| Täitsa lahe säga, aitas mõningatel asjadel |
| |