Avaleht
otsing leidis 323 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Half-Life: Alyx
Gangrel

vastuseid: 168
vaadatud: 49402

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2021 22:52:17   pealkiri: Half-Life: Alyx
https://i.imgur.com/4ZM5F1C.jpg

EDIT: Half-Life Alyxil ja teistel headel VR mängudel on üks tõsine "viga". Peale neid mänge ei taha enam tavaliste (ei VR) mängude poole vaadatagi. icon_rolleyes.gif

R ...
  teema: Kommenteerimine: yerba
Gangrel

vastuseid: 1223
vaadatud: 187406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2021 21:46:15   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Kaart tuli ühes tükis ja täitsa töökorras.
  teema: Elon Musk: tehisintellekt on tsivilisatsiooni suurim risk (lisatud küsitlus)
Gangrel

vastuseid: 103
vaadatud: 52508

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 29.05.2019 19:47:33   pealkiri: Elon Musk: tehisintellekt on tsivilisatsiooni suurim risk (lisatud küsitlus)
Pole midagi, selleks et võimalikku iseõppivat AI teha parimaks inimeste sõbraks pole muud vaja teha kui lasta AI-l suhelda päris inimestega. Algeliste süsteemidega on seda proovitud ning test-tri ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Gangrel

vastuseid: 2476
vaadatud: 631023

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.09.2018 22:44:50   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=-PAjWI4sO6Y[/youtube]

thumbs_up.gif icon_lol.gif

Kes tahab sõpsi meelitada Poe-sse siis näidaku seda. Ega ta nüüd mööda küll ei pane. icon_lol.gif
  teema: Diablo III
Gangrel

vastuseid: 14750
vaadatud: 2541608

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.08.2018 23:58:07   pealkiri: Diablo III
Eks valikud ole mõlemat pidi kehvad. Jama on ka lugeda teksti kus inglise keelsed terminid vahelduvad läbisegi eesti keelsetega. Ise ka kipun kohati seda tegema- ikkagi mugav variant.

Samas kuid ...
  teema: Diablo III
Gangrel

vastuseid: 14750
vaadatud: 2541608

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.08.2018 15:47:39   pealkiri: Diablo III
, mulle meeldis kõige rohkem see, kuidas sa ärkasid pohmakaga kuskil ranna liival ja pärast seda pea laiali tapsid kõike, mis ette sattus.
Brutus? Mingi lamp vangla valvur, kes kunagi piinas ja t ...
  teema: Elite: Dangerous
Gangrel

vastuseid: 443
vaadatud: 131231

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2018 18:07:24   pealkiri: Elite: Dangerous
Guardianite mooduleid ei saa jah inseneridega modida. Iseenesest on nad hea idee- täidab selle lünga ära mis valitseb modimata mooduli ja sama aga g5 modifikatsiooniga mooduli vahel. Nt Guardianite ...
  teema: Elite: Dangerous
Gangrel

vastuseid: 443
vaadatud: 131231

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2018 17:22:00   pealkiri: Elite: Dangerous
Krt, see Frontieri arendusstiil võib ikka tigedaks ajada. Käsisin siis uusi Guardianite varemeid uurimas- audiovisuaalselt vinge kogemus. Vanad ahelvaremed tumedate kuude pimedates orgudes. Hakkasin ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Gangrel

vastuseid: 2476
vaadatud: 631023

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.05.2017 16:30:53   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
ES+GR+VP kombo saab peeru vahele. GGG parimas stiilis. icon_lol.gif

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1899919
  teema: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
Gangrel

vastuseid: 16660
vaadatud: 2926943

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 14.05.2017 10:17:07   pealkiri: Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata?
  teema: Astronoomia ja kosmose hõlvamise teemaline arutelu
Gangrel

vastuseid: 5495
vaadatud: 945853

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 25.02.2017 16:51:19   pealkiri: Astronoomia ja kosmose hõlvamise teemaline arutelu
Oh jessas missugune pessimismist kubisev artikkel. Kui meie kauged esivanemad oleks samasuguse mentaliteediga olnud, siis poleks me kunagi küttide-korilaste ühiskonnast kaugemale jõudnuki. Mõelge ...
  teema: The Witcher 3
Gangrel

vastuseid: 2183
vaadatud: 584184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.02.2017 22:07:22   pealkiri: The Witcher 3
Muuseas seeria esimene mäng on üllatavalt hästi ajale vastu pidanud, väljaarvatud kohutavalt ebamugav kaamerakontroll. Madala polygon countiga graafika vast ka meh.
Ei tahtnud tolle mängu teema ...
  teema: Diablo III
Gangrel

vastuseid: 14750
vaadatud: 2541608

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.11.2016 15:15:43   pealkiri: Diablo III
icon_lol.gif

http://i.imgur.com/ZYuw8yE.jpg
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Gangrel

vastuseid: 2476
vaadatud: 631023

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.06.2016 12:37:14   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]


Hehe...Nice.

Ma küll MF pole, aga mu Obliterate'le väga meeldiks kui kogu map oleks ühes koos. One-shot ja kõik lendab ribadeks.


No väike hoiatus ka juurde võimalikele tolmuimejat ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.06.2016 13:45:36   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Ja siis tuleb keegi uhhuu tüüp, kes sõimab pmst samad kritiseerijad täis. okse.gif
http://www.postimees.ee/3725361/hanso-viitas-ekre-le-kui-julgeolekuriskile

Väga hea kommentaar:

Millega pö ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Gangrel

vastuseid: 2476
vaadatud: 631023

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2016 15:42:17   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Kui tahtmist ja võimalust, soovitaks proovida ka "tolmuimeja buildi". icon_biggrin.gif Ise tegin enda katse eksemplari:

https://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAABAQCAJstXzkGi4rwIOPpRsSCX9qS97CrCib4 ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 01.06.2016 23:40:55   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Siit juba läbi käinud "rassistide konverentsil käinud" Ruuben Kaalepi saaga jätk:

Kui pühapäeval ilmus Delfi artikkel teie reisist Ameerikasse, siis kas suhtumine erakonnas oli toetav või kr ...
  teema: The Witcher 3
Gangrel

vastuseid: 2183
vaadatud: 584184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2016 12:21:59   pealkiri: The Witcher 3
Mul ikka programmi käivitades korralik bug- RED engine script compiler kohtas kriitilisi vigasid. Midagi seoses GUI-ga. Keeldub tööle hakkamast. Kahtlustan, et ilmselt mu no lvl req mod mis ma ming ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.05.2016 20:28:08   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema

Aasta vana uudis.

Minu viga. icon_redface.gif

http://arvamus.postimees.ee/3711329/marti-aavik-politrukistiil-ohustab-vabadust

Eks Aavikul on muidu õige jutt kuid lisaks omalt poolt, et lõpmatu ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 28.05.2016 00:26:18   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/euroopa-komisjon-tahab-eestisse-umber-asustada-kokku-1064-inimest?id=71571671

550 ->1064. Krt mingit taolist numbrit on vist varem ka üritatud Eesti ...
  teema: The Witcher 3
Gangrel

vastuseid: 2183
vaadatud: 584184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.05.2016 23:56:55   pealkiri: The Witcher 3
Endal panin new game+ modi peale, mis eemaldas selle lvl req nõude itemitelt. Saab pm kohe geari selga toppida mille suudad valmis craftida. Enda kogemuse kohaselt tähendab see põhiliselt mõõkade ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.05.2016 20:58:48   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Irw. Paris strikes again. icon_lol.gif

Copy-paste Parise lõustaraamatust:

Kom 1: Krister Paris Minu meelest üldjoontes igati mõistlik jutt, et rahvusriik on igand ja kuulub lammutamisele.

Kom ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.05.2016 18:52:59   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema


Meie ISE piire solidaarsusest ja pehmete väärtuste hindamise tõttu valvata ei tohi, aga kurdide vastu genotsiidi läbi viiva diktaatoritega minnakse ilma süümekata kokkuleppele okse.gif (k ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 30.04.2016 23:30:40   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Natuke lõbusamaid uudiseid ka: kohalik bulgaarlane koos oma bandega ajab pabulasi taga Türgi piiril MT-LB-ga. Püüab kambad kinni ning siis annab nad miilitsale üle. thumbs_up.gif

http://www.dailymail. ...
  teema: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi
Gangrel

vastuseid: 481
vaadatud: 151530

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 30.04.2016 22:56:06   pealkiri: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi
Irw. Täna torkas silma selline huvitav anomaalia: http://www.postimees.ee/3675947/nato-toob-eestisse-lisavagesid#comments

"Uuel õndsal ajastul", kus keskmine kommide arv artikli kohta kõigub va ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Gangrel

vastuseid: 2476
vaadatud: 631023

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2016 18:36:54   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Muidugi saab klaaskahurina ringi joosta. See 1.5 milj tooltip dps ässa nutulaul pärines ametlikest foorumitest. Seal küll ja küll seda pririnat mis pidevalt roteerub. icon_biggrin.gif Ilmselt tegemist ajuhälv ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Gangrel

vastuseid: 2476
vaadatud: 631023

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.04.2016 22:35:00   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
No double dippi kohta ütles Rory niivisi podcastis: võib problemaatiliseks muutuda aga hetkel ei ole prioriteet. See podcast oli ka vahetult enne Peranduse patchi nii et ilmselgelt nad ei jõudnud s ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 09.04.2016 17:48:03   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Kusjuures IMO on irooniline, et tegelt on küll olemas rassismi probleem. Kuid see ei seisne mitte valgetes kes teevad liiga värvilistele (nagu peavoolumeedia üritab asja esitleda), vaid värviliste ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Gangrel

vastuseid: 2476
vaadatud: 631023

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2016 21:50:38   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
, kui metaga kaasa jooksmine meeldib siis anna minna.

Hoiatan ainult, et praegused Voltaxic FOTM buildid toetuvad tugevalt double dip mehaanikale. Kui ei tea mis see on siis nendes linkides seleta ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Gangrel

vastuseid: 2476
vaadatud: 631023

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2016 14:30:32   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
icon_biggrin.gif see labü vist oli ES meeste põrgu? Pole eriti kursis.

Mis veel uutest buildidest v klassikombodest? Pole süvenenud, mis mingi ascendancy annab/muudab.

Labüga on kaks konksu. Esiteks o ...
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Gangrel

vastuseid: 2476
vaadatud: 631023

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2016 09:28:19   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Eh, hakkasin kah uuesti mängima, alguses kartsin et labyrint on minu jaoks no,no, aga tegelt oli päris lahe , mulle täitsa meeldis, eks rühib siis edasi mappide poole, näis kui lahe lab ka mercil ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.04.2016 23:48:22   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
President Ilves Soome uudistekanalile: ma ei uskunud kunagi, et näen Eestis tekkimas äärmusliikumisi
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/president-ilves-soome-uudistekanalile-ma-ei-uskunud ...
  teema: The Witcher 3
Gangrel

vastuseid: 2183
vaadatud: 584184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2016 22:36:16   pealkiri: The Witcher 3
Joomapidu on jah kõigis kolmes mängus olnud üks parimaid osasid. Mäletan, et teises ärkasin vist hommikul aluspükste väel sigalas järve ääres. icon_lol.gif

Kolmanda mängu oma on ka IMO parim ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.03.2016 08:53:58   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Irw, tegin hommikul lehe lahti ja kohe vahtis selline üllitis vastu:

http://epl.delfi.ee/news/arvamus/paevarepliik-aplaus-terroristide-relvavendadelt-eestis?id=74014805

Postimehes käib ka min ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.03.2016 21:11:54   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Kusjuures ma ise täna täitsa muigasin kui mõtelsin nende meie kohalike tolerastide jms napakate peale: neil kohe kuidagi ei õnnestu ajastusega. Sellel ajal kui Tujurikkuja laulis oma anti-rassismi ...
  teema: The Witcher 3
Gangrel

vastuseid: 2183
vaadatud: 584184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2016 17:48:05   pealkiri: The Witcher 3
Death March on tagurpidi raskuslineaariga- alguses on omajagu tegemist aga ükskord kui levelid ja gear jooksma hakkab muutub üsna leboks. Endal teine run new game+-s pooleli ja seal on juba algusest ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.03.2016 17:41:40   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Eh need alles esimesed tagasihoidlikud õiekesed. Suur õitseng ootab veel ees. icon_rolleyes.gif
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.03.2016 06:39:08   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Kas kellelgi on näiteid vihakõnedest, millest koguaeg räägitakse?

Noh vaadates kuidas ettepaneku tegijad ise ka täpselt ei tea kuidas seda klassifitseerida siis nt selle sama postituse tegemi ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.02.2016 15:14:32   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
http://www.postimees.ee/3589885/pevkur-selgitas-euroopa-komisjonile-miks-pole-eesti-seni-pagulasi-vastu-votnud

Moskv...er Brüsselis virutati rusikaga lauale ja käratati, seltsimees Pevkur, kus o ...
  teema: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi
Gangrel

vastuseid: 481
vaadatud: 151530

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 01.02.2016 20:55:58   pealkiri: Postimees sulges anonüümse kommentaariumi
Irw. Tegin täna PM lahti ja kohe oli täielik deja vu: mäletan veel aegu kui EPL ka suure hurraga ja SJW lipu lehvides samasse ämbrisse astus. Tulemuseks: isegi suuremate uudiste taga oli 0...10 ko ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 31.01.2016 02:53:58   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Vaatasin siin, et DVDvader avastas enda jaoks militaar.neti- too väide, et teistes foorumites levivad teooriad kuidas FSB seisab pagulasvastaste tekitamise taga jne. Noh tuletaks meelde, et antud foo ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.01.2016 18:45:01   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
http://maailm.postimees.ee/3483613/koln-plaanib-karnevali-ajaks-naiste-turvatsooni

Nojah, tere tulemast tänapäeva Lääne ja Põhja- Euroopasse: mitte ei võeta lisa turvameeteid kastusele pabul ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.01.2016 01:11:38   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 23.01.2016 00:56:40   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Pikkade väntade öö Kölnis.

katlas ehk kasutu polekski. igatahes ahju väärib täiega

Selliste jaoks võib katlale neile arusaadava hüüdnime ka anda- mina pakuks "Allah Ekspress"
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.01.2016 19:06:01   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Saksa politoloog Florian Hartleb ennustab oma arvamusloos Merkeli-aja lõppu.

Sakslaste äng on jälle tagasi. Nii võimas on olnud põgenikevoog, nii tugev enneolematu sisserännusurve. Angela Mer ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.01.2016 00:00:38   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Aga kuidas IRL siis veel mõtles meid 2 miljonini viia?

Vedades biomassi sisse- vähemalt pool milli minimaalselt kui plaanis ettenähtud tähtajaks tahaks sinna kahe milli piirile jõuda. Loomuli ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 19.01.2016 03:56:21   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Lisaks sellele, et kommunistilikud ja natsistlikud sõjalis-ekspansiivsed ideoloogiad olid ka kõige edukamad/agressiivsemad just nendel ajaperioodidel, mil nende peremeesloomadel olid nooruslikud pop ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.01.2016 21:53:21   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
, thumbs_up.gif Kõrvale võiks ka pildi panna mis tõsiusklike kommude toetus oli enne riigipööret Venemaal. Vihjeks: marginaalne (isegi tolleaegse viletsuse ja nälja tingimustes).
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 11.01.2016 21:36:22   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Keegi julges tõe välja öelda ja H.H.Luik julges avaldada? icon_eek.gif
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/briti-meediategelane-kolnis-toimunud-ahistamistest-euroopa-on-omadele-selja-keeranud?id ...
  teema: Pagulaste/immigrantide teema
Gangrel

vastuseid: 11756
vaadatud: 934502

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.01.2016 01:06:20   pealkiri: Pagulaste/immigrantide teema
Mis selliste tegelaste (Lobjakas jt.) motiiv üldse on, et nad nende vastu kaitseks välja astuvad :/

Vankumatu ja pöördumatu usk Euroopa sotsialistliku multikultuuri paratamatusse võidukäiku ( ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.