Avaleht
otsing leidis 54 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Fifa 2004
Format111

vastuseid: 95
vaadatud: 30710

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.07.2004 17:29:18   pealkiri: Fifa 2004
sain nüüd aru,et siftist peab vindi sisse panema. Aga ükskõik kuidas ma ka ei keerutaks läheb ikka ja alati pall üle icon_evil.gif

EDIT ;
Ei aita ka see
When u r taking a free kick that has the s ...
  teema: Flash lingid
Format111

vastuseid: 1164
vaadatud: 277707

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.07.2004 12:47:21   pealkiri: Flash lingid
http://webflash.com/indexframe.php?id=484

Britney
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 30.06.2004 10:56:21   pealkiri: Jalgpall
Mäng toimub kindlalt thumbs_up.gif
  teema: naljakad lehed
Format111

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232216

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 28.06.2004 23:31:17   pealkiri: naljakad lehed
http://www.hot.ee/gretchin/P1000680.JPG
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.06.2004 21:42:11   pealkiri: Jalgpall
Minujaoks oleks kell 5 samuti sobiv aeg..

Hea kui tuled/ksid

kui putsad ostetud saan, siis kindalalt kohal (tossud ribadeks icon_razz.gif )

võib inimesi kah kaasa vedada?

Mida rohkem tood, seda pare ...
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.06.2004 21:37:26   pealkiri: Jalgpall
Minujaoks oleks kell 5 samuti sobiv aeg..

Hea kui tuled/ksid
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.06.2004 21:25:30   pealkiri: Jalgpall
hiljem võiks teha. nii vara teevad osad meist veel tööd icon_wink.gif

6 ajal ?

Ka sobiks.

ise ütlesin ette ära, et tahan hommikust vahetust icon_wink.gif
  teema: naljakad lehed
Format111

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232216

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 27.06.2004 18:29:30   pealkiri: naljakad lehed
http://www.despecial.de/honks/
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.06.2004 18:05:22   pealkiri: Jalgpall
Ok kolmapäev.

Arvestage minuga... ja kellega veel ?

Pmsst staadion jääb teie otsustada
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 27.06.2004 01:29:41   pealkiri: Jalgpall
See kolmapäev mis nüüd tuleb, kunagi päeval peale 3 tartus mäng...

mis arvate ?
Palju rahvast tuleks ?
mina oleks kindel.

Tartu vs Tallinn oleks tuus
  teema: Kommenteerimine: mcpark
Format111

vastuseid: 5
vaadatud: 235

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.06.2004 20:11:48   pealkiri: Kommenteerimine: mcpark
icon_lol.gif
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 25.06.2004 10:51:11   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Php foorumites on kah vist pass krypitud.
jutukas on see lihtne /getpass nimi
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.06.2004 22:32:12   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
eriti nupukas vend see just olla ei saa kui seda moditud kodulehekülge vaadata (1 kirja tegemiseks frontpage - irw).

No juba see on kahtlane,et tuli jutuka reklaamima

+ normaalsed inimesed ei t ...
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.06.2004 21:46:51   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Koolis olen kasutanud küll,aga kool on läbi
Ja mingit remember passwordi pole peal olnut
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 24.06.2004 21:42:45   pealkiri: Jalgpall
Teeme parem ühe suure mängu järgmine nädal thumbs_up.gif
  teema: Businesia
Format111

vastuseid: 1116
vaadatud: 185533

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.06.2004 12:20:38   pealkiri: Businesia
http://www.iteral.com/foorum/viewtopic.php?t=546&highlight=
  teema: Kommenteerimine: westswamp
Format111

vastuseid: 66
vaadatud: 34338

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.06.2004 11:25:52   pealkiri: Kommenteerimine: westswamp
Sain talt GMaili kutsed.

Tänud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: martin_kivi
Format111

vastuseid: 51
vaadatud: 26852

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.06.2004 17:38:47   pealkiri: Kommenteerimine: martin_kivi
Virise vähem.
  teema: Kommenteerimine: LordVader
Format111

vastuseid: 27
vaadatud: 11888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.06.2004 13:32:17   pealkiri: Kommenteerimine: LordVader
Võiks natuke oma käitumise üle järele mõelda.
  teema: naljakad lehed
Format111

vastuseid: 4894
vaadatud: 1232216

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.06.2004 23:22:17   pealkiri: naljakad lehed
http://www.zone.ee/knave/direktor/
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.06.2004 21:30:40   pealkiri: Jalgpall
0:2
icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: ttt
Format111

vastuseid: 214
vaadatud: 118489

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2004 20:06:17   pealkiri: Kommenteerimine: ttt
thumbs_up.gif
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.06.2004 19:46:45   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
EDIT : [19:39:42] <boehringer> <censored> pinda k2ib keegi ~illimar@213-35-175-248-dsl.prn.estpak.ee mind juba pikemat aega pinginud :S

Üldiselt tahtsin teile seda öelda..
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.06.2004 19:45:01   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Kindlasti on see seos :
[19:35:26] <suvaline> mind ei lastud siia sisse mitu korda
[19:35:31] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:31] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:31] < ...
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.06.2004 19:27:29   pealkiri: Jalgpall
Nii jalgpalli sõbralik Tartu rahvas...teeme siis ühe mängu ikka ära...muidu oleks kõik see raisatud elekter ja klaviatuurinuppude kulumine asjata icon_biggrin.gif ...et siis lepiks peale jaanipäeva ühe päev ...
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.06.2004 19:09:08   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
siis............

Siis.... Igaljuhul minu õigus ?
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.06.2004 15:01:13   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
kas selle kohta mingit seadust ei ole, et teenusepakkuja peab oma teenuse kasutajatele kindlustama nende informatsiooni ja muu turvalisuse??! aga teavitada muidugi tuleb. kui leiad sina mingi augu ja ...
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.06.2004 11:49:23   pealkiri: Jalgpall
Kui kuus kuuele , pidid teil maru head kaitsjad olema. Või teine asi ründajad magasid icon_wink.gif

Ma saaks täna tartu tulla,aga pole vist mängu ilma
  teema: Jalgpall
Format111

vastuseid: 370
vaadatud: 76865

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 21.06.2004 20:02:50   pealkiri: Jalgpall
90 mindine mäng on väga tuus asi

11- 11-le ?

Ok, tartlased mul suva olge kasvõi 150kilosed ( Ise olen 60 ) teeme mingi mängu ära.

Mulle sobiks näiteks kolmapäev peale 1-hte. Tuleksin ...
  teema: Kommenteerimine: arvutisõber
Format111

vastuseid: 54
vaadatud: 36371

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2004 19:30:27   pealkiri: Kommenteerimine: arvutisõber
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Uurige arhiivi ja näete miks icon_razz1.gif

Format
  teema: Kommenteerimine: troll
Format111

vastuseid: 124
vaadatud: 54849

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2004 16:09:51   pealkiri: Kommenteerimine: troll
thumbs_up.gif

Format
  teema: Sinu neti kiirus?
Format111

vastuseid: 2455
vaadatud: 575651

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.06.2004 15:57:34   pealkiri: Sinu neti kiirus?
Kodu Adsl
1Mbit/s down
128Mbit/s up


Format
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 21.06.2004 15:37:13   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
no aga kui sa turvaaugu avastad ja mitte kottigi ei tee sellega vaid räägid omanikele jutu ära siis ei tohiks probleemi olla ju???

Ei saa hästi aru, mis sa mõtled selle all
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 17:28:32   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Igaljuhul homme lähen menti ja teen avalduse

Iseasi kui palju nad minust aru saavad.

kui ta proxy'sid kasutab siis ei saa

Kas see aitab kui mul on täpne kellaeg sekundites millal ta jutuka ...
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 16:52:51   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Usute või mitte...

Hetkel läksin hotti panin oma vana parooli ja sain sisse

Nii,et arvatvasti on see häkker hv-st pärit
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 16:41:11   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
midagi ikka ei klapi
seal on kirjas mu mailiks kanza.turba@mail.ee , aga mul saadi teada üldse hoti parool..
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 16:34:03   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 16:28:53   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Nonii ja ongi netis üleval...
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 16:22:24   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Siin on ka sellest juttu https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=90825&highlight=weber

Aga ma parem seda aadressi ei ütle, sest seal on neid palju ja nendega saab palju kurja teha.

K ...
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 16:19:11   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
wtf is weber.ee ?
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 16:15:22   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format kas su see salasõna algas n tähega ja lõppes u-ga või?

Kust tead ? icon_eek.gif
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 14:51:10   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Hansapank

Krt ma ei hakka parem neti kaudu tegema, lähen kohapeale ja seletan pikalt ning laialt ja näitan loge jne.,
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 14:26:50   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Krt selle pangakontoga on nii,et ema enne käis just

icon_rolleyes.gif
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 14:22:20   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
tegelane on jutukast vist :

8[23:23:04] *** onuylo on vello ja tuli kelgutab #Hinnavaatlus.ee (~illimar@213-35-175-248-dsl.prn.estpak.ee)
[23:23:09] <No_Limit> Helo
[23:23:20] <onuylo& ...
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 14:10:15   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
nojah, tee siis avaldus ära thumbs_up.gif siis hea vaadata kes see tegelane oli ...

Siis peab homme tartu või võrru minema, sest siis kus mina elan pole politsei jaoskondagi.

Õhtul anna teada mis otsu ...
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 14:06:09   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Helistati tagasi ja soovitati teha nii kiirelt kui võimalik politseisse avaldus
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 13:58:03   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Helistasin elionile.
Lubati uurida,seda ip aadresid ja siis tagasi helistada
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 13:44:37   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
217.159.164.53


Record Type: IP Address
IP Location: Estonia - Tartumaa - Tartu - Adsl Aadress-pool
Reverse IP: No websites hosted using this IP address
% This is the RIPE Whois server.
% ...
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 13:32:05   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
[url=http://www.hot.ee/euro2004goals/zonealarm]......
  teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Format111

vastuseid: 99
vaadatud: 21104

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.06.2004 13:23:35   pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ?
Arvad,et politsei teeks selle vastu midagi ? icon_rolleyes.gif


Igaljuhul tirisin zonealarmil kõik kaitsmed põhja ja just tuli mulle üks rünnak

Krdi loll ei taibanud pilti kah teha
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.