|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Fifa 2004 |
Format111
vastuseid: 95
vaadatud: 30710
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2004 17:29:18 pealkiri: Fifa 2004 |
sain nüüd aru,et siftist peab vindi sisse panema. Aga ükskõik kuidas ma ka ei keerutaks läheb ikka ja alati pall üle
EDIT ;
Ei aita ka see
When u r taking a free kick that has the s ... |
teema: Flash lingid |
Format111
vastuseid: 1164
vaadatud: 277707
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.07.2004 12:47:21 pealkiri: Flash lingid |
http://webflash.com/indexframe.php?id=484
Britney |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 30.06.2004 10:56:21 pealkiri: Jalgpall |
Mäng toimub kindlalt  |
teema: naljakad lehed |
Format111
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232216
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.06.2004 23:31:17 pealkiri: naljakad lehed |
| http://www.hot.ee/gretchin/P1000680.JPG |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.06.2004 21:42:11 pealkiri: Jalgpall |
Minujaoks oleks kell 5 samuti sobiv aeg..
Hea kui tuled/ksid
kui putsad ostetud saan, siis kindalalt kohal (tossud ribadeks )
võib inimesi kah kaasa vedada?
Mida rohkem tood, seda pare ... |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.06.2004 21:37:26 pealkiri: Jalgpall |
Minujaoks oleks kell 5 samuti sobiv aeg..
Hea kui tuled/ksid |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.06.2004 21:25:30 pealkiri: Jalgpall |
hiljem võiks teha. nii vara teevad osad meist veel tööd
6 ajal ?
Ka sobiks.
ise ütlesin ette ära, et tahan hommikust vahetust  |
teema: naljakad lehed |
Format111
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232216
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 27.06.2004 18:29:30 pealkiri: naljakad lehed |
| http://www.despecial.de/honks/ |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.06.2004 18:05:22 pealkiri: Jalgpall |
Ok kolmapäev.
Arvestage minuga... ja kellega veel ?
Pmsst staadion jääb teie otsustada |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 27.06.2004 01:29:41 pealkiri: Jalgpall |
See kolmapäev mis nüüd tuleb, kunagi päeval peale 3 tartus mäng...
mis arvate ?
Palju rahvast tuleks ?
mina oleks kindel.
Tartu vs Tallinn oleks tuus |
teema: Kommenteerimine: mcpark |
Format111
vastuseid: 5
vaadatud: 235
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2004 20:11:48 pealkiri: Kommenteerimine: mcpark |
 |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 25.06.2004 10:51:11 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Php foorumites on kah vist pass krypitud.
jutukas on see lihtne /getpass nimi |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 24.06.2004 22:32:12 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
eriti nupukas vend see just olla ei saa kui seda moditud kodulehekülge vaadata (1 kirja tegemiseks frontpage - irw).
No juba see on kahtlane,et tuli jutuka reklaamima
+ normaalsed inimesed ei t ... |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 24.06.2004 21:46:51 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Koolis olen kasutanud küll,aga kool on läbi
Ja mingit remember passwordi pole peal olnut |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 24.06.2004 21:42:45 pealkiri: Jalgpall |
Teeme parem ühe suure mängu järgmine nädal  |
teema: Businesia |
Format111
vastuseid: 1116
vaadatud: 185533
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.06.2004 12:20:38 pealkiri: Businesia |
| http://www.iteral.com/foorum/viewtopic.php?t=546&highlight= |
teema: Kommenteerimine: westswamp |
Format111
vastuseid: 66
vaadatud: 34338
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.06.2004 11:25:52 pealkiri: Kommenteerimine: westswamp |
Sain talt GMaili kutsed.
Tänud  |
teema: Kommenteerimine: martin_kivi |
Format111
vastuseid: 51
vaadatud: 26852
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.06.2004 17:38:47 pealkiri: Kommenteerimine: martin_kivi |
| Virise vähem. |
teema: Kommenteerimine: LordVader |
Format111
vastuseid: 27
vaadatud: 11888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.06.2004 13:32:17 pealkiri: Kommenteerimine: LordVader |
| Võiks natuke oma käitumise üle järele mõelda. |
teema: naljakad lehed |
Format111
vastuseid: 4894
vaadatud: 1232216
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 22.06.2004 23:22:17 pealkiri: naljakad lehed |
| http://www.zone.ee/knave/direktor/ |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.06.2004 21:30:40 pealkiri: Jalgpall |
0:2
 |
teema: Kommenteerimine: ttt |
Format111
vastuseid: 214
vaadatud: 118489
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.06.2004 20:06:17 pealkiri: Kommenteerimine: ttt |
 |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 22.06.2004 19:46:45 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
EDIT : [19:39:42] <boehringer> <censored> pinda k2ib keegi ~illimar@213-35-175-248-dsl.prn.estpak.ee mind juba pikemat aega pinginud :S
Üldiselt tahtsin teile seda öelda.. |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 22.06.2004 19:45:01 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Kindlasti on see seos :
[19:35:26] <suvaline> mind ei lastud siia sisse mitu korda
[19:35:31] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:31] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:31] < ... |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.06.2004 19:27:29 pealkiri: Jalgpall |
Nii jalgpalli sõbralik Tartu rahvas...teeme siis ühe mängu ikka ära...muidu oleks kõik see raisatud elekter ja klaviatuurinuppude kulumine asjata ...et siis lepiks peale jaanipäeva ühe päev ... |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 22.06.2004 19:09:08 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
siis............
Siis.... Igaljuhul minu õigus ? |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 22.06.2004 15:01:13 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
| kas selle kohta mingit seadust ei ole, et teenusepakkuja peab oma teenuse kasutajatele kindlustama nende informatsiooni ja muu turvalisuse??! aga teavitada muidugi tuleb. kui leiad sina mingi augu ja ... |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.06.2004 11:49:23 pealkiri: Jalgpall |
Kui kuus kuuele , pidid teil maru head kaitsjad olema. Või teine asi ründajad magasid
Ma saaks täna tartu tulla,aga pole vist mängu ilma |
teema: Jalgpall |
Format111
vastuseid: 370
vaadatud: 76865
|
foorum: HV üritused postitatud: 21.06.2004 20:02:50 pealkiri: Jalgpall |
90 mindine mäng on väga tuus asi
11- 11-le ?
Ok, tartlased mul suva olge kasvõi 150kilosed ( Ise olen 60 ) teeme mingi mängu ära.
Mulle sobiks näiteks kolmapäev peale 1-hte. Tuleksin ... |
teema: Kommenteerimine: arvutisõber |
Format111
vastuseid: 54
vaadatud: 36371
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2004 19:30:27 pealkiri: Kommenteerimine: arvutisõber |
Uurige arhiivi ja näete miks
Format |
teema: Kommenteerimine: troll |
Format111
vastuseid: 124
vaadatud: 54849
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2004 16:09:51 pealkiri: Kommenteerimine: troll |
Format |
teema: Sinu neti kiirus? |
Format111
vastuseid: 2455
vaadatud: 575651
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.06.2004 15:57:34 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
Kodu Adsl
1Mbit/s down
128Mbit/s up
Format |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 21.06.2004 15:37:13 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
no aga kui sa turvaaugu avastad ja mitte kottigi ei tee sellega vaid räägid omanikele jutu ära siis ei tohiks probleemi olla ju???
Ei saa hästi aru, mis sa mõtled selle all |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 17:28:32 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Igaljuhul homme lähen menti ja teen avalduse
Iseasi kui palju nad minust aru saavad.
kui ta proxy'sid kasutab siis ei saa
Kas see aitab kui mul on täpne kellaeg sekundites millal ta jutuka ... |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 16:52:51 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Usute või mitte...
Hetkel läksin hotti panin oma vana parooli ja sain sisse
Nii,et arvatvasti on see häkker hv-st pärit |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 16:41:11 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
midagi ikka ei klapi
seal on kirjas mu mailiks kanza.turba@mail.ee , aga mul saadi teada üldse hoti parool.. |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 16:34:03 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
|
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 16:28:53 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
| Nonii ja ongi netis üleval... |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 16:22:24 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Siin on ka sellest juttu https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=90825&highlight=weber
Aga ma parem seda aadressi ei ütle, sest seal on neid palju ja nendega saab palju kurja teha.
K ... |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 16:19:11 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
| wtf is weber.ee ? |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 16:15:22 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format kas su see salasõna algas n tähega ja lõppes u-ga või?
Kust tead ?  |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 14:51:10 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Hansapank
Krt ma ei hakka parem neti kaudu tegema, lähen kohapeale ja seletan pikalt ning laialt ja näitan loge jne., |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 14:26:50 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Krt selle pangakontoga on nii,et ema enne käis just
 |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 14:22:20 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
tegelane on jutukast vist :
8[23:23:04] *** onuylo on vello ja tuli kelgutab #Hinnavaatlus.ee (~illimar@213-35-175-248-dsl.prn.estpak.ee)
[23:23:09] <No_Limit> Helo
[23:23:20] <onuylo& ... |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 14:10:15 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
nojah, tee siis avaldus ära siis hea vaadata kes see tegelane oli ...
Siis peab homme tartu või võrru minema, sest siis kus mina elan pole politsei jaoskondagi.
Õhtul anna teada mis otsu ... |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 14:06:09 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
| Helistati tagasi ja soovitati teha nii kiirelt kui võimalik politseisse avaldus |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 13:58:03 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Helistasin elionile.
Lubati uurida,seda ip aadresid ja siis tagasi helistada |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 13:44:37 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
217.159.164.53
Record Type: IP Address
IP Location: Estonia - Tartumaa - Tartu - Adsl Aadress-pool
Reverse IP: No websites hosted using this IP address
% This is the RIPE Whois server.
% ... |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 13:32:05 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
| [url=http://www.hot.ee/euro2004goals/zonealarm]...... |
teema: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Format111
vastuseid: 99
vaadatud: 21104
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.06.2004 13:23:35 pealkiri: Keegi teab mu paroole ? Aga kuidas ? |
Arvad,et politsei teeks selle vastu midagi ?
Igaljuhul tirisin zonealarmil kõik kaitsmed põhja ja just tuli mulle üks rünnak
Krdi loll ei taibanud pilti kah teha |
| |