Avaleht
otsing leidis 86 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: guits
Felo

vastuseid: 63
vaadatud: 19416

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2015 18:14:57   pealkiri: Kommenteerimine: guits
Ostsin paar ketast, kõik sujus.
thumbs_up.gif
  teema: otsin magnetoptilise ketta seadet
Felo

vastuseid: 5
vaadatud: 3387

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 06.01.2015 14:26:01   pealkiri: otsin magnetoptilise ketta seadet
Võtsin just kapist ühe tutika Fujitsu seadme ja panin Win 7 masinale järgi. Tunneb ära kenasti. Ühtki ketast vedelemas ei ole aga sa võid oma kettaga tulla proovima.
  teema: Kommenteerimine: doog
Felo

vastuseid: 215
vaadatud: 62535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2014 21:00:38   pealkiri: Kommenteerimine: doog
Ostsin ketta, kõik ok
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jigsaw813
Felo

vastuseid: 366
vaadatud: 102210

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.09.2014 20:13:20   pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813
Kiire diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marxx14
Felo

vastuseid: 22
vaadatud: 6062

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.05.2014 15:34:56   pealkiri: Kommenteerimine: marxx14
Ostsin ketta, tõi kohale ka veel. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ixidor
Felo

vastuseid: 55
vaadatud: 15956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2014 18:34:21   pealkiri: Kommenteerimine: ixidor
Väike diil, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: melofan
Felo

vastuseid: 6
vaadatud: 3602

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2013 18:07:58   pealkiri: Kommenteerimine: melofan
Ostsin kaks ketast, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
Felo

vastuseid: 553
vaadatud: 81700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.07.2013 20:30:31   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Korduvalt diili tehtud, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Felo

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2013 17:06:39   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Müüsin kettaid, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rmc
Felo

vastuseid: 195
vaadatud: 93545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2013 17:01:37   pealkiri: Kommenteerimine: rmc
Väike kettadiil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
Felo

vastuseid: 553
vaadatud: 81700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.06.2013 17:00:08   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Müüsin mõned mälud, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: nolifer112
Felo

vastuseid: 124
vaadatud: 22001

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2013 18:08:47   pealkiri: Kommenteerimine: nolifer112
Ostsin ketta, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: chryisler
Felo

vastuseid: 5
vaadatud: 1965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2013 19:40:42   pealkiri: Kommenteerimine: chryisler
Kõik ok, soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Amdfan
Felo

vastuseid: 361
vaadatud: 78203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2013 14:08:00   pealkiri: Kommenteerimine: Amdfan
Ostsin ketta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Liil6u
Felo

vastuseid: 110
vaadatud: 24330

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2013 14:49:15   pealkiri: Kommenteerimine: Liil6u
Ostsin ketta, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Diesel157
Felo

vastuseid: 161
vaadatud: 52287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2012 21:08:50   pealkiri: Kommenteerimine: Diesel157
väike diil, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kembadesig
Felo

vastuseid: 72
vaadatud: 18191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2012 21:07:44   pealkiri: Kommenteerimine: kembadesig
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
Felo

vastuseid: 553
vaadatud: 81700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.10.2012 15:44:57   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
väike diil, kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ogkronik
Felo

vastuseid: 50
vaadatud: 10287

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2012 12:50:43   pealkiri: Kommenteerimine: ogkronik
ostsin hp-le aku, kõik nagu lubatud
  teema: Kommenteerimine: Emil
Felo

vastuseid: 59
vaadatud: 18330

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2012 11:56:56   pealkiri: Kommenteerimine: Emil
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kivi345
Felo

vastuseid: 186
vaadatud: 34809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2012 23:40:26   pealkiri: Kommenteerimine: Kivi345
Lohistas ühe suure upsi minema
  teema: Kommenteerimine: Kineskoop
Felo

vastuseid: 17
vaadatud: 13120

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2012 11:32:22   pealkiri: Kommenteerimine: Kineskoop
äri sujus, kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Evil14
Felo

vastuseid: 224
vaadatud: 68970

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2012 22:11:40   pealkiri: Kommenteerimine: Evil14
ostis mõned kettad thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: karukas
Felo

vastuseid: 201
vaadatud: 38840

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2012 20:07:25   pealkiri: Kommenteerimine: karukas
Müüsin mõne ketta, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: excalibur
Felo

vastuseid: 315
vaadatud: 104316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2012 18:53:48   pealkiri: Kommenteerimine: excalibur
Väike diil thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: FullHC
Felo

vastuseid: 196
vaadatud: 47754

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.07.2012 17:04:14   pealkiri: Kommenteerimine: FullHC
Viis vana korpuse ära, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: klf
Felo

vastuseid: 9
vaadatud: 5350

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.07.2012 16:01:01   pealkiri: Kommenteerimine: klf
Müüsin ühe vana PIII-e, kiire diil
  teema: Kommenteerimine: taaniellin
Felo

vastuseid: 161
vaadatud: 44651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2012 14:50:42   pealkiri: Kommenteerimine: taaniellin
Müüsin mõned vanad läpakad, kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: tarc
Felo

vastuseid: 840
vaadatud: 143447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.02.2012 23:30:35   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Ostis läpaka, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: marxveix
Felo

vastuseid: 309
vaadatud: 102788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2011 13:21:02   pealkiri: Kommenteerimine: marxveix
Vahetasime vanakraami thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
Felo

vastuseid: 840
vaadatud: 143447

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.11.2011 16:30:59   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Väike diil, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: oliver989
Felo

vastuseid: 222
vaadatud: 65015

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2011 10:29:29   pealkiri: Kommenteerimine: oliver989
Eeskujulik ostja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bantid
Felo

vastuseid: 128
vaadatud: 36919

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2011 20:32:25   pealkiri: Kommenteerimine: bantid
sai diili tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sura
Felo

vastuseid: 15
vaadatud: 6277

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2011 20:47:45   pealkiri: Kommenteerimine: sura
Väike diil, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: LongHorn
Felo

vastuseid: 9
vaadatud: 11971

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.06.2011 13:57:20   pealkiri: Kommenteerimine: LongHorn
Ostsin mõned purgid, kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Joss
Felo

vastuseid: 240
vaadatud: 55788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2011 15:33:25   pealkiri: Kommenteerimine: Joss
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: aht0
Felo

vastuseid: 81
vaadatud: 39070

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2011 18:34:45   pealkiri: Kommenteerimine: aht0
Väike tehing, kõik ok. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: JT17
Felo

vastuseid: 113
vaadatud: 28966

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.12.2010 17:05:05   pealkiri: Kommenteerimine: JT17
Väike diil, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: sagrilane
Felo

vastuseid: 50
vaadatud: 5646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.11.2010 17:59:10   pealkiri: Kommenteerimine: sagrilane
Võttis aega mis ta võttis aga diil sai tehtud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: senja007
Felo

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2010 20:49:43   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
ostis läpaka thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Raceboy
Felo

vastuseid: 318
vaadatud: 75495

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2010 16:09:09   pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy
Kõik ok, thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tihver
Felo

vastuseid: 153
vaadatud: 54023

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2010 18:46:13   pealkiri: Kommenteerimine: Tihver
Tehing kiire, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: mäks
Felo

vastuseid: 1
vaadatud: 403

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2010 20:27:12   pealkiri: Kommenteerimine: mäks
Kiire tehing, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: deejott
Felo

vastuseid: 126
vaadatud: 37502

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2010 16:27:53   pealkiri: Kommenteerimine: deejott
kiire diil, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: vintze
Felo

vastuseid: 10
vaadatud: 3637

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2010 12:09:49   pealkiri: Kommenteerimine: vintze
Ostsin prose, kõik ok.
  teema: Kommenteerimine: Kohuke
Felo

vastuseid: 1
vaadatud: 588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2010 12:08:38   pealkiri: Kommenteerimine: Kohuke
Ostsin mälud, kaup korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmot
Felo

vastuseid: 161
vaadatud: 38379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2010 11:25:51   pealkiri: Kommenteerimine: tarmot
sai üks väike diil tehtud

thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -sSs-
Felo

vastuseid: 59
vaadatud: 19156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2010 17:28:55   pealkiri: Kommenteerimine: -sSs-
Eriti kiire diil sai tehtud
  teema: Kommenteerimine: Jhael
Felo

vastuseid: 10
vaadatud: 5965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2010 17:09:07   pealkiri: Kommenteerimine: Jhael
ostis wifi kaardi
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cass
Felo

vastuseid: 24
vaadatud: 9376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2010 16:20:12   pealkiri: Kommenteerimine: Cass
thumbs_up.gif Sai kunagi väike diil tehtud
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.