|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: guits |
Felo
vastuseid: 63
vaadatud: 19416
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2015 18:14:57 pealkiri: Kommenteerimine: guits |
Ostsin paar ketast, kõik sujus.
 |
teema: otsin magnetoptilise ketta seadet |
Felo
vastuseid: 5
vaadatud: 3387
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 06.01.2015 14:26:01 pealkiri: otsin magnetoptilise ketta seadet |
| Võtsin just kapist ühe tutika Fujitsu seadme ja panin Win 7 masinale järgi. Tunneb ära kenasti. Ühtki ketast vedelemas ei ole aga sa võid oma kettaga tulla proovima. |
teema: Kommenteerimine: doog |
Felo
vastuseid: 215
vaadatud: 62535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2014 21:00:38 pealkiri: Kommenteerimine: doog |
Ostsin ketta, kõik ok
 |
teema: Kommenteerimine: jigsaw813 |
Felo
vastuseid: 366
vaadatud: 102210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.09.2014 20:13:20 pealkiri: Kommenteerimine: jigsaw813 |
Kiire diil  |
teema: Kommenteerimine: marxx14 |
Felo
vastuseid: 22
vaadatud: 6062
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.05.2014 15:34:56 pealkiri: Kommenteerimine: marxx14 |
Ostsin ketta, tõi kohale ka veel.  |
teema: Kommenteerimine: ixidor |
Felo
vastuseid: 55
vaadatud: 15956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2014 18:34:21 pealkiri: Kommenteerimine: ixidor |
| Väike diil, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: melofan |
Felo
vastuseid: 6
vaadatud: 3602
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2013 18:07:58 pealkiri: Kommenteerimine: melofan |
Ostsin kaks ketast,  |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
Felo
vastuseid: 553
vaadatud: 81700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2013 20:30:31 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
Korduvalt diili tehtud,  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Felo
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2013 17:06:39 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Müüsin kettaid, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: rmc |
Felo
vastuseid: 195
vaadatud: 93545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2013 17:01:37 pealkiri: Kommenteerimine: rmc |
Väike kettadiil  |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
Felo
vastuseid: 553
vaadatud: 81700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2013 17:00:08 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
| Müüsin mõned mälud, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: nolifer112 |
Felo
vastuseid: 124
vaadatud: 22001
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2013 18:08:47 pealkiri: Kommenteerimine: nolifer112 |
Ostsin ketta, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: chryisler |
Felo
vastuseid: 5
vaadatud: 1965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2013 19:40:42 pealkiri: Kommenteerimine: chryisler |
Kõik ok, soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: Amdfan |
Felo
vastuseid: 361
vaadatud: 78203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2013 14:08:00 pealkiri: Kommenteerimine: Amdfan |
Ostsin ketta  |
teema: Kommenteerimine: Liil6u |
Felo
vastuseid: 110
vaadatud: 24330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2013 14:49:15 pealkiri: Kommenteerimine: Liil6u |
Ostsin ketta, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: Diesel157 |
Felo
vastuseid: 161
vaadatud: 52287
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2012 21:08:50 pealkiri: Kommenteerimine: Diesel157 |
väike diil, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: kembadesig |
Felo
vastuseid: 72
vaadatud: 18191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2012 21:07:44 pealkiri: Kommenteerimine: kembadesig |
 |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
Felo
vastuseid: 553
vaadatud: 81700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.10.2012 15:44:57 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
väike diil, kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: ogkronik |
Felo
vastuseid: 50
vaadatud: 10287
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2012 12:50:43 pealkiri: Kommenteerimine: ogkronik |
| ostsin hp-le aku, kõik nagu lubatud |
teema: Kommenteerimine: Emil |
Felo
vastuseid: 59
vaadatud: 18330
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2012 11:56:56 pealkiri: Kommenteerimine: Emil |
 |
teema: Kommenteerimine: Kivi345 |
Felo
vastuseid: 186
vaadatud: 34809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2012 23:40:26 pealkiri: Kommenteerimine: Kivi345 |
| Lohistas ühe suure upsi minema |
teema: Kommenteerimine: Kineskoop |
Felo
vastuseid: 17
vaadatud: 13120
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2012 11:32:22 pealkiri: Kommenteerimine: Kineskoop |
äri sujus, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: Evil14 |
Felo
vastuseid: 224
vaadatud: 68970
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2012 22:11:40 pealkiri: Kommenteerimine: Evil14 |
ostis mõned kettad  |
teema: Kommenteerimine: karukas |
Felo
vastuseid: 201
vaadatud: 38840
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2012 20:07:25 pealkiri: Kommenteerimine: karukas |
Müüsin mõne ketta,  |
teema: Kommenteerimine: excalibur |
Felo
vastuseid: 315
vaadatud: 104316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2012 18:53:48 pealkiri: Kommenteerimine: excalibur |
Väike diil  |
teema: Kommenteerimine: FullHC |
Felo
vastuseid: 196
vaadatud: 47754
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2012 17:04:14 pealkiri: Kommenteerimine: FullHC |
Viis vana korpuse ära,  |
teema: Kommenteerimine: klf |
Felo
vastuseid: 9
vaadatud: 5350
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.07.2012 16:01:01 pealkiri: Kommenteerimine: klf |
| Müüsin ühe vana PIII-e, kiire diil |
teema: Kommenteerimine: taaniellin |
Felo
vastuseid: 161
vaadatud: 44651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2012 14:50:42 pealkiri: Kommenteerimine: taaniellin |
| Müüsin mõned vanad läpakad, kõik sujus. |
teema: Kommenteerimine: tarc |
Felo
vastuseid: 840
vaadatud: 143447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.02.2012 23:30:35 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Ostis läpaka, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: marxveix |
Felo
vastuseid: 309
vaadatud: 102788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2011 13:21:02 pealkiri: Kommenteerimine: marxveix |
Vahetasime vanakraami  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
Felo
vastuseid: 840
vaadatud: 143447
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2011 16:30:59 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
| Väike diil, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: oliver989 |
Felo
vastuseid: 222
vaadatud: 65015
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2011 10:29:29 pealkiri: Kommenteerimine: oliver989 |
Eeskujulik ostja  |
teema: Kommenteerimine: bantid |
Felo
vastuseid: 128
vaadatud: 36919
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2011 20:32:25 pealkiri: Kommenteerimine: bantid |
sai diili tehtud  |
teema: Kommenteerimine: sura |
Felo
vastuseid: 15
vaadatud: 6277
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2011 20:47:45 pealkiri: Kommenteerimine: sura |
| Väike diil, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: LongHorn |
Felo
vastuseid: 9
vaadatud: 11971
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2011 13:57:20 pealkiri: Kommenteerimine: LongHorn |
Ostsin mõned purgid, kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: Joss |
Felo
vastuseid: 240
vaadatud: 55788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.04.2011 15:33:25 pealkiri: Kommenteerimine: Joss |
 |
teema: Kommenteerimine: aht0 |
Felo
vastuseid: 81
vaadatud: 39070
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2011 18:34:45 pealkiri: Kommenteerimine: aht0 |
Väike tehing, kõik ok.  |
teema: Kommenteerimine: JT17 |
Felo
vastuseid: 113
vaadatud: 28966
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.12.2010 17:05:05 pealkiri: Kommenteerimine: JT17 |
| Väike diil, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: sagrilane |
Felo
vastuseid: 50
vaadatud: 5646
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.11.2010 17:59:10 pealkiri: Kommenteerimine: sagrilane |
Võttis aega mis ta võttis aga diil sai tehtud  |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
Felo
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2010 20:49:43 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
ostis läpaka  |
teema: Kommenteerimine: Raceboy |
Felo
vastuseid: 318
vaadatud: 75495
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2010 16:09:09 pealkiri: Kommenteerimine: Raceboy |
Kõik ok,  |
teema: Kommenteerimine: Tihver |
Felo
vastuseid: 153
vaadatud: 54023
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2010 18:46:13 pealkiri: Kommenteerimine: Tihver |
| Tehing kiire, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: mäks |
Felo
vastuseid: 1
vaadatud: 403
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2010 20:27:12 pealkiri: Kommenteerimine: mäks |
| Kiire tehing, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: deejott |
Felo
vastuseid: 126
vaadatud: 37502
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2010 16:27:53 pealkiri: Kommenteerimine: deejott |
| kiire diil, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: vintze |
Felo
vastuseid: 10
vaadatud: 3637
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2010 12:09:49 pealkiri: Kommenteerimine: vintze |
| Ostsin prose, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: Kohuke |
Felo
vastuseid: 1
vaadatud: 588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2010 12:08:38 pealkiri: Kommenteerimine: Kohuke |
Ostsin mälud, kaup korralik.  |
teema: Kommenteerimine: tarmot |
Felo
vastuseid: 161
vaadatud: 38379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2010 11:25:51 pealkiri: Kommenteerimine: tarmot |
sai üks väike diil tehtud
 |
teema: Kommenteerimine: -sSs- |
Felo
vastuseid: 59
vaadatud: 19156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2010 17:28:55 pealkiri: Kommenteerimine: -sSs- |
| Eriti kiire diil sai tehtud |
teema: Kommenteerimine: Jhael |
Felo
vastuseid: 10
vaadatud: 5965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2010 17:09:07 pealkiri: Kommenteerimine: Jhael |
ostis wifi kaardi
 |
teema: Kommenteerimine: Cass |
Felo
vastuseid: 24
vaadatud: 9376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2010 16:20:12 pealkiri: Kommenteerimine: Cass |
Sai kunagi väike diil tehtud |
| |