Avaleht
otsing leidis 466 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Fallout 76
FD

vastuseid: 462
vaadatud: 127273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2022 20:44:38   pealkiri: Fallout 76
Vaidlen veits vastu, kuna olen kolme konto tegelasi üles uppinud vaevata, ilma xp boostideta. Miks ühele kaks lisaks on, seetõttu üks mu laps nurises, et ei jõua mu levelile järele icon_lol.gif ja tein ...
  teema: Fallout 76
FD

vastuseid: 462
vaadatud: 127273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2021 23:03:05   pealkiri: Fallout 76
Lahe, ise saan varsti lvl 200 kätte.
EDIT: jõuan juba lvl 350-ni, suht juba normaalne mäng. Hooajalised evendid ja scoreboard vähemalt hoiavad tempot üleval, aga muidu kipub küll igavaks kisuma ...
  teema: Kommenteerimine: Store
FD

vastuseid: 308
vaadatud: 46953

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2021 08:00:17   pealkiri: Kommenteerimine: Store
Ostsin laptopi, tehing oli sujuv.
  teema: Fallout 76
FD

vastuseid: 462
vaadatud: 127273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.07.2021 17:51:22   pealkiri: Fallout 76
tere kas keegi veel mägib seda
Mina mängin. Mingi mure?
  teema: Kommenteerimine: LunaticDmx
FD

vastuseid: 88
vaadatud: 18715

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2020 22:57:06   pealkiri: Kommenteerimine: LunaticDmx
Ostsin talt neti arvuti ja tehing oli kiire. Kaup korralik ja soovitan.
  teema: Fallout 76
FD

vastuseid: 462
vaadatud: 127273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.10.2020 19:42:38   pealkiri: Fallout 76
kas keegi soovib friendlisti mind lisada? või siia postitada. tore oleks aegajalt kellegagi queste teha. mu enda main on 4FireDragon7
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
FD

vastuseid: 2442
vaadatud: 497142

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.09.2020 09:23:46   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
, Sõltub kuhu SSD ühendada. Kui vanale emaplaadile, siis kõlbab suvaline SATA III/6Gbps isend. 250GB maksab väga vähe aga kiirusetõus HDD pealt tulles on märgatav. Tegelikult üllatav, et selle ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
FD

vastuseid: 2442
vaadatud: 497142

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 24.09.2020 07:49:24   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
@tomorrow, pole jõudnud isendit proovida, aga kõvaketas vajaks küll vahetust. Sooviks vähemalt 250GB ssd osta, aga kui kiiret peab vaatama?
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
FD

vastuseid: 2442
vaadatud: 497142

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 23.09.2020 16:02:56   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
, Milline on praeguse kasti konfiguratsioon peale graafika? Profiilis sul on kaks vana kasti. Ega ometi üks neist?
1060 on graafika poolelt piisav aga teadmata mis emaplaat, prose ja mälud sul hetk ...
  teema: Fallout 76
FD

vastuseid: 462
vaadatud: 127273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.09.2020 12:24:32   pealkiri: Fallout 76
... jah, see ongi paraku F76 reaalsus icon_rolleyes.gif

https://www.youtube.com/watch?v=vvF4rEwE1yI


Kas Steamis on su kasutajanimi sama mis siin? Ise toksin küll õhtuti mängida. Siiani pole veel nuris ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
FD

vastuseid: 2442
vaadatud: 497142

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 08.09.2020 11:48:25   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Mängin mängu Fallout 76 ja vana masina tõttu pidevalt läägab, suht minimumi peal kogu jupid, väljaarvatud GPU 1060 kaardiga, eelarve on 300 euri ringis, kas tootja ette antud konfiguratsiooniga ...
  teema: Fallout 76
FD

vastuseid: 462
vaadatud: 127273

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2020 14:23:04   pealkiri: Fallout 76
Ostsin kunagi pojale mängu otse Bethesdalt, kui see oli siis nn. toores ja hakkas uuesti mängima siis kui tuli kauaoodatud päts. Mis siis ikka, ostsin omale ka Steami kaudu soodukaga ja nädal sai ...
  teema: Kommenteerimine: Future1234
FD

vastuseid: 68
vaadatud: 21624

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2020 08:06:35   pealkiri: Kommenteerimine: Future1234
Soovitan, ostsin talt BenQ monitori ja kõik toimib. Pluss ka, et tõi ise kohale.
  teema: StarCraft: Remastered
FD

vastuseid: 35
vaadatud: 14620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.08.2017 22:03:28   pealkiri: StarCraft: Remastered
kas keegi juba võttis remastered ligi, kuidas muljed on?
  teema: StarCraft: Remastered
FD

vastuseid: 35
vaadatud: 14620

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2017 23:09:02   pealkiri: StarCraft: Remastered
huvitab see, et kas remastered nõuab vingemat arvutit või saab näha süsteeminõuded, pole nagu näinud kodukal...
  teema: Minecraft
FD

vastuseid: 4403
vaadatud: 991002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2017 12:04:41   pealkiri: Minecraft
kuidas oma accounti tagasi saab, kui ei mäleta emaili kontot, ning kas vana andmebaas (minekraft.eu) on alles, et kontrollida mis kasutajanimi oli? Omasin kahte kontot, millest üks on aktiivne, pois ...
  teema: Albion Online
FD

vastuseid: 58
vaadatud: 37145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2016 21:20:11   pealkiri: Albion Online
Tundub, et wowilaadne mäng millest saab kiiresti isu täis? Tsekkasin teie foorumit ja tundub, et eesti gild vajus ära?
  teema: Fallout 4
FD

vastuseid: 1399
vaadatud: 367998

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2015 22:20:08   pealkiri: Fallout 4
Kas keegi on tellinud pip-boy editioni? Või kavatseb alles tellida? Praegu käivad amazonases mingid kampaaniad, aga ei aa aru mis värk sellega on.
  teema: Albion Online
FD

vastuseid: 58
vaadatud: 37145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.06.2015 21:24:33   pealkiri: Albion Online
kuidas läheb?
  teema: Albion Online
FD

vastuseid: 58
vaadatud: 37145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.02.2015 21:17:16   pealkiri: Albion Online
Alfa test läbi? Kuidas edasiareng on?
  teema: Albion Online
FD

vastuseid: 58
vaadatud: 37145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2014 00:31:55   pealkiri: Albion Online
Aga miks seal on 30-60-90 päevane asi? Muidu tahaks ka proovida, eriti meeldib see kus saad ehitada... Samas kas odava paketi puhul ostes ei saa alphas mängu proovida? Mis paketi ise valisite?
  teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist.
FD

vastuseid: 6928
vaadatud: 1535568

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 05.08.2014 22:12:08   pealkiri: Teema -:playstation4 regioon?:- vajaks tähelepanu
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : playstation4 regioon?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "
Selle teema võiks kustutamisele minna,
FD
  teema: Kommenteerimine: syncmahv
FD

vastuseid: 107
vaadatud: 71253

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2014 22:07:33   pealkiri: ps3
Sai temalt ostetud ps3 ja mängud, kiire tehing ja meeldiv asjaajamine. thumbs_up.gif
  teema: Breaking Point (Arma 3 Mod)
FD

vastuseid: 18
vaadatud: 4784

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2014 22:17:03   pealkiri: Breaking Point (Arma 3 Mod)
Pakub ka huvi see mäng, keegi oskab öelda kus hea hinnaga Arma 3-e saab? icon_biggrin.gif
Tõmmata vist ei saa seda ja siis tööle panna :/
RU versiooni saab

samas vaatasin, et väike hinnavahe on vene ja ...
  teema: Rust
FD

vastuseid: 1170
vaadatud: 323166

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.03.2014 22:03:46   pealkiri: Rust
nujah, aga nagu näha on server suht tühi. nii, et see kuu per wipe ei õigusta ennast. ise loodan, et täismänguna, on ta ikka piisavalt aktraktiivne, maailm suht tundub tõesti tühi olevat, võrr ...
  teema: Rust
FD

vastuseid: 1170
vaadatud: 323166

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.03.2014 23:22:00   pealkiri: Rust
üle pika aja käisin sees ja lisaks oli minuga servus 2 välismaalast, ei suhelnud. aga silma hakkas küll retsitud maju, seinad kõikidel maha võetud. tegelase peitsin oma arust väga hästi (mäge ...
  teema: Rust
FD

vastuseid: 1170
vaadatud: 323166

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.03.2014 17:30:33   pealkiri: Rust

Millal ja mis tingimustes see airdrop toimub HV serveris?

Vähemalt 5 mängijat, igal keskpäeval

Oot, töölt tulevad ja õhtuti mängijad ei saa airdrop-i? Või on mõeldud mängusisest aega ...
  teema: Rust
FD

vastuseid: 1170
vaadatud: 323166

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.03.2014 08:18:42   pealkiri: Rust
Kas tegelase jätmine oma majja metallukse taha ei garanteeri ellujäämise? Selles suhtes on kurb kui paar abivalmis kutti jagasid nänni ja seegi läinud. Mida pean tegema, et selline üllatus teine ...
  teema: Rust
FD

vastuseid: 1170
vaadatud: 323166

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2014 16:25:47   pealkiri: Rust
Tänud! beer_yum.gif Mäng olemas, ja õhtul siis süüvin. icon_biggrin.gif
  teema: Rust
FD

vastuseid: 1170
vaadatud: 323166

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2014 20:21:34   pealkiri: Rust
Nendest tüüpidest ei tasu välja teha, kes ei taipa, mis on alpha toode. Aga servut hoidke ikka, pole veel ajapuudusel soetada mängu, tahan varsti ka proovida. icon_biggrin.gif

Võiks esimeses postituses ka o ...
  teema: Rust
FD

vastuseid: 1170
vaadatud: 323166

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2014 23:50:30   pealkiri: Rust
Huvi pärast küsin, miks craftimine ei ole sobilik, kui ta on üks Rusti mänguelement? Kas ei saa muuta craftimise kiirust, raskelt kättesaadavust jne? Ise pole veel jõudnud Rusti osta, aga kas ei ...
  teema: Banished
FD

vastuseid: 98
vaadatud: 35630

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2014 23:48:50   pealkiri: Banished
mul see priority küll midagi ei muuda ehitusel, vähemalt aru küll ei saa, et tormi selle peale jookstaks. icon_neutral.gif

e: krt, 2 tolvanit, kes ehitama peavad, jalutava üldse kurat teab kus ringi, kaardi ...
  teema: Rust
FD

vastuseid: 1170
vaadatud: 323166

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2014 01:29:34   pealkiri: Rust
Siit saate 9 euriga http://www.tf2outpost.com/search/190592607

Mulle on see süsteem tundmatu, ei saa aru mida pean tegema. Seal näen küll pakutavaid asju aga reaalselt midagi ei saa teha, ju ole ...
  teema: DayZ vs Rust vs 7 Days to die vs The dead linger ja teised sarnased mängud
FD

vastuseid: 7
vaadatud: 6852

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.02.2014 23:43:13   pealkiri: DayZ vs Rust vs 7 Days to die vs The dead linger ja teised sarnased mängud
Kas kellelgi on kogemusi hetkel mänguga 7 Days to Die ning mis tema konkurent võiks olla?
  teema: Rust
FD

vastuseid: 1170
vaadatud: 323166

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2014 23:12:38   pealkiri: Rust
Naistegelasi puudub? Muidu saaks ilusa maastiku (paradiisi). Kas Steamil on lähiajal tulemas alekampaania? Ning süsteeminõudest sain aru, et mu vana masin (profiilis) peaks normilt välja vedama?
  teema: Kommenteerimine: poles
FD

vastuseid: 35
vaadatud: 13894

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2014 21:43:57   pealkiri: Kommenteerimine: poles
Tegi mu nutitelefoni korda (vahetas USB pesa), töö kiire ja korralik, soovitan!
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
FD

vastuseid: 2303
vaadatud: 957600

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.12.2013 14:45:14   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Sain telefoni tagasi Elisa garantiist ja telefoni usb pesa oli veamääramisel rohkem tuksi keeratud ning ei lae (garantii ei laiene, kuna mehaaniline vigastus). Pluss midagi sensorid ka. Aga sooviks ...
  teema: -Watercooling-
FD

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729741

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 25.12.2013 21:07:23   pealkiri: -Watercooling-
Võid ploki lahti võtta ja teda näiteks äädika sees leotada.
Kraapida eriti ei soovita, sest alumiinium veeplokidel on üldjuhul pind anodeeritud, et vähendada korrosiooni teket.

Kas äädik ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
FD

vastuseid: 2303
vaadatud: 957600

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.12.2013 20:02:13   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Sain telefoni tagasi Elisa garantiist ja telefoni usb pesa oli veamääramisel rohkem tuksi keeratud ning ei lae (garantii ei laiene, kuna mehaaniline vigastus). Pluss midagi sensorid ka. Aga sooviks ...
  teema: -Watercooling-
FD

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729741

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 17.11.2013 13:17:51   pealkiri: -Watercooling-
Kuidas puhastada jahutussüsteemi, nimelt pika aja jooksul on videokaardijahutusel tekkinud katlakivi või muu sodi sisse (valged graanulid) ja vesi ei liigu paremini, prose jahutil on ka samuti aga v ...
  teema: Starcraft 2
FD

vastuseid: 2895
vaadatud: 586756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.05.2013 22:26:36   pealkiri: Starcraft 2
, Lauakas-> asukoht Soome, läppar->asukoht Eesti.

see ei kehti siis kui ainult eestis oled. saab erinevas linnas edukalt sisse-välja logida.
  teema: Starcraft 2
FD

vastuseid: 2895
vaadatud: 586756

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.05.2013 23:08:28   pealkiri: Starcraft 2
Sai SC2 koos sõbraga ostetud (WOL) ja noo sigavinge ikka, sigavinge, Kõik need arcade mapid, neid on niiii palju ja nad on niii erinevad. Väga väga positiivne ost üle pika aja.
Kuigi see meeletu ...
  teema: Minecraft
FD

vastuseid: 4403
vaadatud: 991002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2013 23:34:40   pealkiri: Minecraft
milliste nupu liigutustega ma saan alakate laste jaoks kodus creepid tegelased ära keelata?
otseselt saate menüüst optionsi all muuta raskusastme muuta easy peale, see siis kehtib single playeri k ...
  teema: Minecraft
FD

vastuseid: 4403
vaadatud: 991002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2013 19:47:15   pealkiri: Minecraft
on aimu millal 1.5 välja tuleb?
  teema: Entropia Universe
FD

vastuseid: 1607
vaadatud: 313870

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.02.2013 00:37:31   pealkiri: Entropia Universe
te võiks ingame nimesid mainida, hea suhelda siis mängus, enda nimi on siis ingames FireDragon. võtsin pisikese sõbra ka mängu, hetkel on ta äraootaval seisukohal (Kantpea).
  teema: Fallen Earth
FD

vastuseid: 215
vaadatud: 51928

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.02.2013 01:17:28   pealkiri: Fallen Earth
Nime järgi tuleb koma kirjutada: /tell Aaron Frost, Tere!

tänud.

ning lucifer mul pole skype, pole viitsinud peale panna icon_biggrin.gif
  teema: Fallen Earth
FD

vastuseid: 215
vaadatud: 51928

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2013 22:41:33   pealkiri: Fallen Earth
Tegutseb, ma andsin gildiliidri teisele taadile, ise enamuse ajast TSW-s
Ta on pea iga päew active
Tema nimed: Aaron Frost, Muhammed Ali, Al caponee ja Ristiisa
vaat, kes neist online ja saada te ...
  teema: Fallen Earth
FD

vastuseid: 215
vaadatud: 51928

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2013 23:47:40   pealkiri: Fallen Earth
kas eesti leegion tegutseb, või on mäng ammendunud? sai siis 2 päeva oodatud, esimesel päeval kulus allalaadimise peale, ja teisel päeval läks uuenduste peale. kui keegi tegutseb, võiks teada a ...
  teema: Fallen Earth
FD

vastuseid: 215
vaadatud: 51928

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.02.2013 18:35:38   pealkiri: Fallen Earth
kuna mäng on free, siis saan aru, et edasi arendada tegelast ikka peab subima? sai seda kunagi mängitud 30 päevase proovimisega ammu, mõtlesin, et alustaks uuesti.
  teema: Minecraft
FD

vastuseid: 4403
vaadatud: 991002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.01.2013 21:14:37   pealkiri: Minecraft
millal saab uues servus mängida?
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.