|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Fallout 76 |
FD
vastuseid: 462
vaadatud: 127273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2022 20:44:38 pealkiri: Fallout 76 |
Vaidlen veits vastu, kuna olen kolme konto tegelasi üles uppinud vaevata, ilma xp boostideta. Miks ühele kaks lisaks on, seetõttu üks mu laps nurises, et ei jõua mu levelile järele ja tein ... |
teema: Fallout 76 |
FD
vastuseid: 462
vaadatud: 127273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2021 23:03:05 pealkiri: Fallout 76 |
Lahe, ise saan varsti lvl 200 kätte.
EDIT: jõuan juba lvl 350-ni, suht juba normaalne mäng. Hooajalised evendid ja scoreboard vähemalt hoiavad tempot üleval, aga muidu kipub küll igavaks kisuma ... |
teema: Kommenteerimine: Store |
FD
vastuseid: 308
vaadatud: 46953
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.08.2021 08:00:17 pealkiri: Kommenteerimine: Store |
| Ostsin laptopi, tehing oli sujuv. |
teema: Fallout 76 |
FD
vastuseid: 462
vaadatud: 127273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2021 17:51:22 pealkiri: Fallout 76 |
tere kas keegi veel mägib seda
Mina mängin. Mingi mure? |
teema: Kommenteerimine: LunaticDmx |
FD
vastuseid: 88
vaadatud: 18715
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2020 22:57:06 pealkiri: Kommenteerimine: LunaticDmx |
| Ostsin talt neti arvuti ja tehing oli kiire. Kaup korralik ja soovitan. |
teema: Fallout 76 |
FD
vastuseid: 462
vaadatud: 127273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.10.2020 19:42:38 pealkiri: Fallout 76 |
| kas keegi soovib friendlisti mind lisada? või siia postitada. tore oleks aegajalt kellegagi queste teha. mu enda main on 4FireDragon7 |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
FD
vastuseid: 2442
vaadatud: 497142
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.09.2020 09:23:46 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| , Sõltub kuhu SSD ühendada. Kui vanale emaplaadile, siis kõlbab suvaline SATA III/6Gbps isend. 250GB maksab väga vähe aga kiirusetõus HDD pealt tulles on märgatav. Tegelikult üllatav, et selle ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
FD
vastuseid: 2442
vaadatud: 497142
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 24.09.2020 07:49:24 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| @tomorrow, pole jõudnud isendit proovida, aga kõvaketas vajaks küll vahetust. Sooviks vähemalt 250GB ssd osta, aga kui kiiret peab vaatama? |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
FD
vastuseid: 2442
vaadatud: 497142
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 23.09.2020 16:02:56 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
, Milline on praeguse kasti konfiguratsioon peale graafika? Profiilis sul on kaks vana kasti. Ega ometi üks neist?
1060 on graafika poolelt piisav aga teadmata mis emaplaat, prose ja mälud sul hetk ... |
teema: Fallout 76 |
FD
vastuseid: 462
vaadatud: 127273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.09.2020 12:24:32 pealkiri: Fallout 76 |
... jah, see ongi paraku F76 reaalsus
https://www.youtube.com/watch?v=vvF4rEwE1yI
Kas Steamis on su kasutajanimi sama mis siin? Ise toksin küll õhtuti mängida. Siiani pole veel nuris ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
FD
vastuseid: 2442
vaadatud: 497142
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 08.09.2020 11:48:25 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
| Mängin mängu Fallout 76 ja vana masina tõttu pidevalt läägab, suht minimumi peal kogu jupid, väljaarvatud GPU 1060 kaardiga, eelarve on 300 euri ringis, kas tootja ette antud konfiguratsiooniga ... |
teema: Fallout 76 |
FD
vastuseid: 462
vaadatud: 127273
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2020 14:23:04 pealkiri: Fallout 76 |
| Ostsin kunagi pojale mängu otse Bethesdalt, kui see oli siis nn. toores ja hakkas uuesti mängima siis kui tuli kauaoodatud päts. Mis siis ikka, ostsin omale ka Steami kaudu soodukaga ja nädal sai ... |
teema: Kommenteerimine: Future1234 |
FD
vastuseid: 68
vaadatud: 21624
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2020 08:06:35 pealkiri: Kommenteerimine: Future1234 |
| Soovitan, ostsin talt BenQ monitori ja kõik toimib. Pluss ka, et tõi ise kohale. |
teema: StarCraft: Remastered |
FD
vastuseid: 35
vaadatud: 14620
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.08.2017 22:03:28 pealkiri: StarCraft: Remastered |
| kas keegi juba võttis remastered ligi, kuidas muljed on? |
teema: StarCraft: Remastered |
FD
vastuseid: 35
vaadatud: 14620
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.05.2017 23:09:02 pealkiri: StarCraft: Remastered |
| huvitab see, et kas remastered nõuab vingemat arvutit või saab näha süsteeminõuded, pole nagu näinud kodukal... |
teema: Minecraft |
FD
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2017 12:04:41 pealkiri: Minecraft |
| kuidas oma accounti tagasi saab, kui ei mäleta emaili kontot, ning kas vana andmebaas (minekraft.eu) on alles, et kontrollida mis kasutajanimi oli? Omasin kahte kontot, millest üks on aktiivne, pois ... |
teema: Albion Online |
FD
vastuseid: 58
vaadatud: 37145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2016 21:20:11 pealkiri: Albion Online |
| Tundub, et wowilaadne mäng millest saab kiiresti isu täis? Tsekkasin teie foorumit ja tundub, et eesti gild vajus ära? |
teema: Fallout 4 |
FD
vastuseid: 1399
vaadatud: 367998
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2015 22:20:08 pealkiri: Fallout 4 |
| Kas keegi on tellinud pip-boy editioni? Või kavatseb alles tellida? Praegu käivad amazonases mingid kampaaniad, aga ei aa aru mis värk sellega on. |
teema: Albion Online |
FD
vastuseid: 58
vaadatud: 37145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.06.2015 21:24:33 pealkiri: Albion Online |
| kuidas läheb? |
teema: Albion Online |
FD
vastuseid: 58
vaadatud: 37145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2015 21:17:16 pealkiri: Albion Online |
| Alfa test läbi? Kuidas edasiareng on? |
teema: Albion Online |
FD
vastuseid: 58
vaadatud: 37145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2014 00:31:55 pealkiri: Albion Online |
| Aga miks seal on 30-60-90 päevane asi? Muidu tahaks ka proovida, eriti meeldib see kus saad ehitada... Samas kas odava paketi puhul ostes ei saa alphas mängu proovida? Mis paketi ise valisite? |
teema: Siia lingid "Ärifoorumite" teemadele/postitustele, mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. |
FD
vastuseid: 6928
vaadatud: 1535568
|
foorum: Parem HV postitatud: 05.08.2014 22:12:08 pealkiri: Teema -:playstation4 regioon?:- vajaks tähelepanu |
Foorum : Ostuabi/hinnapäring
Teema : playstation4 regioon?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ostuabi/hinnapäring"->" "
Selle teema võiks kustutamisele minna,
FD |
teema: Kommenteerimine: syncmahv |
FD
vastuseid: 107
vaadatud: 71253
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2014 22:07:33 pealkiri: ps3 |
Sai temalt ostetud ps3 ja mängud, kiire tehing ja meeldiv asjaajamine.  |
teema: Breaking Point (Arma 3 Mod) |
FD
vastuseid: 18
vaadatud: 4784
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2014 22:17:03 pealkiri: Breaking Point (Arma 3 Mod) |
Pakub ka huvi see mäng, keegi oskab öelda kus hea hinnaga Arma 3-e saab?
Tõmmata vist ei saa seda ja siis tööle panna :/
RU versiooni saab
samas vaatasin, et väike hinnavahe on vene ja ... |
teema: Rust |
FD
vastuseid: 1170
vaadatud: 323166
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.03.2014 22:03:46 pealkiri: Rust |
| nujah, aga nagu näha on server suht tühi. nii, et see kuu per wipe ei õigusta ennast. ise loodan, et täismänguna, on ta ikka piisavalt aktraktiivne, maailm suht tundub tõesti tühi olevat, võrr ... |
teema: Rust |
FD
vastuseid: 1170
vaadatud: 323166
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2014 23:22:00 pealkiri: Rust |
| üle pika aja käisin sees ja lisaks oli minuga servus 2 välismaalast, ei suhelnud. aga silma hakkas küll retsitud maju, seinad kõikidel maha võetud. tegelase peitsin oma arust väga hästi (mäge ... |
teema: Rust |
FD
vastuseid: 1170
vaadatud: 323166
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2014 17:30:33 pealkiri: Rust |
Millal ja mis tingimustes see airdrop toimub HV serveris?
Vähemalt 5 mängijat, igal keskpäeval
Oot, töölt tulevad ja õhtuti mängijad ei saa airdrop-i? Või on mõeldud mängusisest aega ... |
teema: Rust |
FD
vastuseid: 1170
vaadatud: 323166
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.03.2014 08:18:42 pealkiri: Rust |
| Kas tegelase jätmine oma majja metallukse taha ei garanteeri ellujäämise? Selles suhtes on kurb kui paar abivalmis kutti jagasid nänni ja seegi läinud. Mida pean tegema, et selline üllatus teine ... |
teema: Rust |
FD
vastuseid: 1170
vaadatud: 323166
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2014 16:25:47 pealkiri: Rust |
Tänud! Mäng olemas, ja õhtul siis süüvin.  |
teema: Rust |
FD
vastuseid: 1170
vaadatud: 323166
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.03.2014 20:21:34 pealkiri: Rust |
Nendest tüüpidest ei tasu välja teha, kes ei taipa, mis on alpha toode. Aga servut hoidke ikka, pole veel ajapuudusel soetada mängu, tahan varsti ka proovida.
Võiks esimeses postituses ka o ... |
teema: Rust |
FD
vastuseid: 1170
vaadatud: 323166
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.03.2014 23:50:30 pealkiri: Rust |
| Huvi pärast küsin, miks craftimine ei ole sobilik, kui ta on üks Rusti mänguelement? Kas ei saa muuta craftimise kiirust, raskelt kättesaadavust jne? Ise pole veel jõudnud Rusti osta, aga kas ei ... |
teema: Banished |
FD
vastuseid: 98
vaadatud: 35630
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2014 23:48:50 pealkiri: Banished |
mul see priority küll midagi ei muuda ehitusel, vähemalt aru küll ei saa, et tormi selle peale jookstaks.
e: krt, 2 tolvanit, kes ehitama peavad, jalutava üldse kurat teab kus ringi, kaardi ... |
teema: Rust |
FD
vastuseid: 1170
vaadatud: 323166
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2014 01:29:34 pealkiri: Rust |
Siit saate 9 euriga http://www.tf2outpost.com/search/190592607
Mulle on see süsteem tundmatu, ei saa aru mida pean tegema. Seal näen küll pakutavaid asju aga reaalselt midagi ei saa teha, ju ole ... |
teema: DayZ vs Rust vs 7 Days to die vs The dead linger ja teised sarnased mängud |
FD
vastuseid: 7
vaadatud: 6852
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.02.2014 23:43:13 pealkiri: DayZ vs Rust vs 7 Days to die vs The dead linger ja teised sarnased mängud |
| Kas kellelgi on kogemusi hetkel mänguga 7 Days to Die ning mis tema konkurent võiks olla? |
teema: Rust |
FD
vastuseid: 1170
vaadatud: 323166
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2014 23:12:38 pealkiri: Rust |
| Naistegelasi puudub? Muidu saaks ilusa maastiku (paradiisi). Kas Steamil on lähiajal tulemas alekampaania? Ning süsteeminõudest sain aru, et mu vana masin (profiilis) peaks normilt välja vedama? |
teema: Kommenteerimine: poles |
FD
vastuseid: 35
vaadatud: 13894
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2014 21:43:57 pealkiri: Kommenteerimine: poles |
| Tegi mu nutitelefoni korda (vahetas USB pesa), töö kiire ja korralik, soovitan! |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
FD
vastuseid: 2303
vaadatud: 957600
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.12.2013 14:45:14 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Sain telefoni tagasi Elisa garantiist ja telefoni usb pesa oli veamääramisel rohkem tuksi keeratud ning ei lae (garantii ei laiene, kuna mehaaniline vigastus). Pluss midagi sensorid ka. Aga sooviks ... |
teema: -Watercooling- |
FD
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729741
|
foorum: Jahutus postitatud: 25.12.2013 21:07:23 pealkiri: -Watercooling- |
Võid ploki lahti võtta ja teda näiteks äädika sees leotada.
Kraapida eriti ei soovita, sest alumiinium veeplokidel on üldjuhul pind anodeeritud, et vähendada korrosiooni teket.
Kas äädik ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
FD
vastuseid: 2303
vaadatud: 957600
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.12.2013 20:02:13 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
| Sain telefoni tagasi Elisa garantiist ja telefoni usb pesa oli veamääramisel rohkem tuksi keeratud ning ei lae (garantii ei laiene, kuna mehaaniline vigastus). Pluss midagi sensorid ka. Aga sooviks ... |
teema: -Watercooling- |
FD
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729741
|
foorum: Jahutus postitatud: 17.11.2013 13:17:51 pealkiri: -Watercooling- |
| Kuidas puhastada jahutussüsteemi, nimelt pika aja jooksul on videokaardijahutusel tekkinud katlakivi või muu sodi sisse (valged graanulid) ja vesi ei liigu paremini, prose jahutil on ka samuti aga v ... |
teema: Starcraft 2 |
FD
vastuseid: 2895
vaadatud: 586756
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.05.2013 22:26:36 pealkiri: Starcraft 2 |
, Lauakas-> asukoht Soome, läppar->asukoht Eesti.
see ei kehti siis kui ainult eestis oled. saab erinevas linnas edukalt sisse-välja logida. |
teema: Starcraft 2 |
FD
vastuseid: 2895
vaadatud: 586756
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.05.2013 23:08:28 pealkiri: Starcraft 2 |
Sai SC2 koos sõbraga ostetud (WOL) ja noo sigavinge ikka, sigavinge, Kõik need arcade mapid, neid on niiii palju ja nad on niii erinevad. Väga väga positiivne ost üle pika aja.
Kuigi see meeletu ... |
teema: Minecraft |
FD
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.03.2013 23:34:40 pealkiri: Minecraft |
milliste nupu liigutustega ma saan alakate laste jaoks kodus creepid tegelased ära keelata?
otseselt saate menüüst optionsi all muuta raskusastme muuta easy peale, see siis kehtib single playeri k ... |
teema: Minecraft |
FD
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2013 19:47:15 pealkiri: Minecraft |
| on aimu millal 1.5 välja tuleb? |
teema: Entropia Universe |
FD
vastuseid: 1607
vaadatud: 313870
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2013 00:37:31 pealkiri: Entropia Universe |
| te võiks ingame nimesid mainida, hea suhelda siis mängus, enda nimi on siis ingames FireDragon. võtsin pisikese sõbra ka mängu, hetkel on ta äraootaval seisukohal (Kantpea). |
teema: Fallen Earth |
FD
vastuseid: 215
vaadatud: 51928
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.02.2013 01:17:28 pealkiri: Fallen Earth |
Nime järgi tuleb koma kirjutada: /tell Aaron Frost, Tere!
tänud.
ning lucifer mul pole skype, pole viitsinud peale panna  |
teema: Fallen Earth |
FD
vastuseid: 215
vaadatud: 51928
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2013 22:41:33 pealkiri: Fallen Earth |
Tegutseb, ma andsin gildiliidri teisele taadile, ise enamuse ajast TSW-s
Ta on pea iga päew active
Tema nimed: Aaron Frost, Muhammed Ali, Al caponee ja Ristiisa
vaat, kes neist online ja saada te ... |
teema: Fallen Earth |
FD
vastuseid: 215
vaadatud: 51928
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2013 23:47:40 pealkiri: Fallen Earth |
| kas eesti leegion tegutseb, või on mäng ammendunud? sai siis 2 päeva oodatud, esimesel päeval kulus allalaadimise peale, ja teisel päeval läks uuenduste peale. kui keegi tegutseb, võiks teada a ... |
teema: Fallen Earth |
FD
vastuseid: 215
vaadatud: 51928
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.02.2013 18:35:38 pealkiri: Fallen Earth |
| kuna mäng on free, siis saan aru, et edasi arendada tegelast ikka peab subima? sai seda kunagi mängitud 30 päevase proovimisega ammu, mõtlesin, et alustaks uuesti. |
teema: Minecraft |
FD
vastuseid: 4403
vaadatud: 991002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.01.2013 21:14:37 pealkiri: Minecraft |
| millal saab uues servus mängida? |
| |