Avaleht
otsing leidis 297 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Grand Theft Auto V
Est_RuLx

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814489

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2017 11:57:32   pealkiri: Grand Theft Auto V
Viimase uuendusega on LAN kaabli glitch ära parandatud. Eile katsetasin, tõmbasin LAN kaabli arvuti küljest lahti ja umbes 5 sekundi pärast viskas ekraanile kirja, et palun kontrollige oma ühendu ...
  teema: Grand Theft Auto V
Est_RuLx

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814489

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.06.2017 11:38:25   pealkiri: Grand Theft Auto V
Viimase uuendusega on LAN kaabli glitch ära parandatud. Eile katsetasin, tõmbasin LAN kaabli arvuti küljest lahti ja umbes 5 sekundi pärast viskas ekraanile kirja, et palun kontrollige oma ühendu ...
  teema: Grand Theft Auto V
Est_RuLx

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814489

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.06.2017 16:38:28   pealkiri: Grand Theft Auto V
ise kasutan netlimiter 4, tean ka venda kes mängib port-ga

Kas netlimiter piirab GTA5 ühendus kiirust ja siis viskab ülejäänud rahva automaatselt välja?
  teema: Grand Theft Auto V
Est_RuLx

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814489

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.06.2017 16:34:53   pealkiri: Grand Theft Auto V
Väga lihtne trikk, kui tahad public onlines üksi ringi mässata. Tõmbad LAN kaabli arvutist välja 10 sekundiks ja pistad siis tagasi pessa ning vaatad, kuidas rahvas pudeneb sessionist välja ja s ...
  teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Est_RuLx

vastuseid: 251
vaadatud: 69288

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 10.05.2017 22:26:24   pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
  teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Est_RuLx

vastuseid: 251
vaadatud: 69288

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 10.05.2017 21:46:57   pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
  teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Est_RuLx

vastuseid: 251
vaadatud: 69288

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 09.05.2017 20:46:58   pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Kusaltki võimalik vaadata ka listi, et mis ja kus juba uuendavad?
2004 aastast saati nende vasepaari otsas 12/1 thumbs_down.gif

Sulle starman ei ulatu? 4g ühendus ka kiirem icon_biggrin.gif
  teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Est_RuLx

vastuseid: 251
vaadatud: 69288

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 09.05.2017 15:21:50   pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega
Starman'i vask lubab 500 Mbit/s icon_biggrin.gif

Õnneks ammu ei kasuta ELION/TELIA teenuseid.
  teema: Unigine Superposition
Est_RuLx

vastuseid: 87
vaadatud: 60060

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.04.2017 17:36:58   pealkiri: Unigine Superposition
1080p Medium
https://www.upload.ee/thumb/6958458/Superposition_Benchmark_v1.0_12500_1493434084.pnghttps://www.upload.ee/thumb/6958459/Superposition_Benchmark_v1.0_8861_1493433647.pnghttps://www.uploa ...
  teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
Est_RuLx

vastuseid: 1328
vaadatud: 429382

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.04.2017 12:56:48   pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
Minu ajalugu:

1. Intel® Pentium III 500MHz (sõbra vana kastikas) - 2005 a.
2. Intel® Pentium M (ei mäleta täpsemalt, mingisugune Ordi läpakas oli) - 2006 a. sügisel
3. Intel® Core™2 Qua ...
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
Est_RuLx

vastuseid: 352
vaadatud: 177524

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 25.04.2017 01:50:35   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
Läpaka 1070 on tegelikult grammi võrra kangem, 2048:128:64 vs 1920:120:64.

icon_eek.gif ei olegi võrrelnud desktopi ja läpaka andmeid, see teadmine toob küll korraliku naeratuse näole icon_lol.gif
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
Est_RuLx

vastuseid: 352
vaadatud: 177524

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.04.2017 23:04:27   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
Viskame siis enda masina benchmarki ka üles. Kartsin isegi hullemat xD

https://www.upload.ee/image/6943452/Minu_arvuti_benchmark.JPG

Minu läpaka gtx 1070 ei juäägi väga maha lauaka omast : ...
  teema: 3DMark Time Spy skoorid
Est_RuLx

vastuseid: 352
vaadatud: 177524

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.04.2017 01:14:32   pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid
Asus G752VS
i7-6820HK
GTX 1070 (notebook)


http://www.3dmark.com/3dm/19440762 5,295p.

https://www.upload.ee/thumb/6932363/3dmark_timespy_1.png
  teema: 3DMark Fire Strike
Est_RuLx

vastuseid: 352
vaadatud: 202574

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.04.2017 01:12:36   pealkiri: 3DMark Fire Strike
ASUS G752VS
i7-6820HK
GTX 1070 (notebook)

http://www.3dmark.com/3dm/19441494 14,038p

https://www.upload.ee/thumb/6932354/3dmark_firestrike_1.png

Pole paha läpaka kohta icon_lol.gif
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Est_RuLx

vastuseid: 1141
vaadatud: 482312

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 17.01.2017 16:03:44   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Minu laud (ise tegin icon_biggrin.gif)

https://www.upload.ee/thumb/6568120/DSC_0397.JPG
  teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Est_RuLx

vastuseid: 3098
vaadatud: 794494

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.05.2016 01:50:33   pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Tegin üleeila väljamakse paypali, tänaseks oli kohal. Aga seal jäi silma mingi kinnitus teema kui hakkasin väljamakset tegema, aga kinnitanud ei ole ma midagi ja klots kontol.

Sama siin.
  teema: Kommenteerimine: Markus1998
Est_RuLx

vastuseid: 234
vaadatud: 51862

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2016 00:35:14   pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998
Info vahetus toimis suurepäraselt ja rool leidis uue omaniku. Head kasutamist thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kristo112
Est_RuLx

vastuseid: 30
vaadatud: 8016

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.12.2015 19:36:55   pealkiri: Kommenteerimine: Kristo112
Ostsin korraliku PS3 mängu thumbs_up.gif
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.05.2015 01:35:55   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Äkki on kellelgi huvi liituda - http://estruck.myvtc.net/
Ise sõidan ainult Multiplayerit.

http://myvtc.net/user/image/092326
  teema: Grand Theft Auto V
Est_RuLx

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814489

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.04.2015 17:18:18   pealkiri: Grand Theft Auto V
Mul jookseb mäng ilma probleemideta.
FullHD, tekstuurid v.high ja ülejäänud high. Sliderid max lükatud. MSAA, FXAA ja vsync off ning 60fps (vahest kukub 50fps peale)

Profiilis oleva läpakaga ...
  teema: Kommenteerimine: henry111
Est_RuLx

vastuseid: 96
vaadatud: 47725

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2015 07:22:18   pealkiri: Kommenteerimine: henry111
Ostis läpaka. OK ostja. Soovitan thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Grand Theft Auto V
Est_RuLx

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814489

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2014 12:19:14   pealkiri: Grand Theft Auto V
Kas keegi on GTA5'te konsooli peal proovinud? Endal mäng läbitud PS3 peal. Kas tasub osta, kui storyline sama ja mõned väiksed lisad juurde poogitud?
  teema: Kommenteerimine: kenkauksi
Est_RuLx

vastuseid: 177
vaadatud: 48651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.11.2014 22:27:03   pealkiri: Kommenteerimine: kenkauksi
Ostis korpuse, äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Elion viib nutiTV kasutusmugavuse uuele tasemele
Est_RuLx

vastuseid: 27
vaadatud: 24748

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 29.10.2014 15:53:35   pealkiri: Elion viib nutiTV kasutusmugavuse uuele tasemele
Jälle uus pult ja digibox. Hea, et mul pole enam Elioni. Minu kodus puuduvad igasugu boxid ja lisapuldid. Telekal on conaxi lugeja ja kaart sees. Lihtne ja lollikindel.
  teema: Shadow of Mordor
Est_RuLx

vastuseid: 129
vaadatud: 28113

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.10.2014 14:57:31   pealkiri: Shadow of Mordor
Proovisin ja uninstallisin. Saast mäng. Isegi Assasin Creed 1 oli parema graafikaga.
  teema: Edifier kõlarite arutelu
Est_RuLx

vastuseid: 210
vaadatud: 184735

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 15.09.2014 15:42:44   pealkiri: Edifier kõlarite arutelu
2700 vähe kasutatud ,müügiks ! kellelgi soovi ? tehke pakkumisi icon_smile.gif

Saate müügikuulutuse teha ärifoorumi vastavasse alateemasse.
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Est_RuLx

vastuseid: 1141
vaadatud: 482312

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.09.2014 07:49:25   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
mis seljatoega juhtus, kiirendus oli nii kõva, et murdus? icon_lol.gif

Tool on vana ja väsinud.
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Est_RuLx

vastuseid: 1141
vaadatud: 482312

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.09.2014 12:31:42   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
http://www.upload.ee/thumb/4258813/20140913_122608.jpg
  teema: Edifier kõlarite arutelu
Est_RuLx

vastuseid: 210
vaadatud: 184735

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.09.2014 12:19:10   pealkiri: Edifier kõlarite arutelu
, kõllid ostetud ja endaga rahul.
  teema: Edifier kõlarite arutelu
Est_RuLx

vastuseid: 210
vaadatud: 184735

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.09.2014 15:32:57   pealkiri: Edifier kõlarite arutelu
, Kas S730D sateliitidel on seinale kinnituse võimalus (kruvi haak või mutri keere)?

, Z906 on mõnusalt kompaktne ja võimas. Sateliitidel on seinale kinnituse võimalus, väga palju input liid ...
  teema: Edifier kõlarite arutelu
Est_RuLx

vastuseid: 210
vaadatud: 184735

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.09.2014 10:24:25   pealkiri: Edifier kõlarite arutelu
Tere foorumirahvas.
Kas keegi omab Edifier S530D või S730D kõlareid? Tahaks teada kui hästi need kõllid kõlavad. Põrsast kotis osta ei tahaks.

Oman S730D - minu arust nad on oma hinda väär ...
  teema: Edifier kõlarite arutelu
Est_RuLx

vastuseid: 210
vaadatud: 184735

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 10.09.2014 06:40:43   pealkiri: Edifier kõlarite arutelu
Tere foorumirahvas.
Kas keegi omab Edifier S530D või S730D kõlareid? Tahaks teada kui hästi need kõllid kõlavad. Põrsast kotis osta ei tahaks.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.05.2014 10:17:15   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
1.10.1s on uus patch, millega tuli kaasa metallik värv ja muud parandused.
Eile hilisõhtul uuendas mul mängu ära.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.05.2014 19:10:17   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Värvi rekka eesti lipu värvidesse. Siis tunneb teine-teist ära ka.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.05.2014 18:44:37   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
0.1.0.3.2 versioon on välja lastud.
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2014 21:52:22   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Minu uus veokas
http://www.upload.ee/thumb/4055080/eurotrucks2_2014-05-14_15-30-30-82.jpghttp://www.upload.ee/thumb/4055086/eurotrucks2_2014-05-14_17-31-45-89.jpghttp://www.upload.ee/thumb/4055100/eu ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.05.2014 09:31:59   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
väike video öisest sõidust
https://www.youtube.com/watch?v=yLY-IJf491k

Täna tuli korraks välja uuendatud versioon multiplayerist, kuid see asendati kohe vanaga, kuna jooksis kokku ja sisse ei ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.05.2014 01:30:43   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
väike video öisest sõidust
https://www.youtube.com/watch?v=yLY-IJf491k

Täna tuli korraks välja uuendatud versioon multiplayerist, kuid see asendati kohe vanaga, kuna jooksis kokku ja sisse ei ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2014 16:57:18   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kas see tähendab seda et ta leiab selle vaba koha ka siis kui sõidan offlines või pean sisse välja käima mänguga?
Sa võid offlines niikaua ringi sõita, kui ta üks kord su online sisse laseb ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2014 15:46:30   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Nüüd siis veel paar lolli küsimust.
Kas see on normaalne et vahest sõidan onlines aga vahest offlines? Kuidas sisse lülitada et mitte olla offlines?
Kuidas saan sinna teamspeaki sisse? Kas pean ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2014 13:39:48   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kas eesti poisid on kusagil peidus või ma lihtsalt ei näe neid.
satun pidevalt venelaste gängidesse prantsusmaal.
Kus pesitsevad eesti poisid?
Tuleb teamspeaki sisse logida ja küsida, kus keegi ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2014 12:15:29   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Ostsin praegult Going East DLC 2.5 euroga. Õhtul toksin seriali steami.
Ostsin siit -> http://www.gamersgate.com
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.05.2014 10:23:48   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Mingisugune gäng trollis tolliputkade juures, ei lasknud edasi ega tagasi minna. Siis lasin sellest punasest idikast täie pasaga üle icon_lol.gif
http://www.upload.ee/thumb/4049304/ets2_00019.pnghttp:/ ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2014 20:00:45   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Janari, mina ja mingi välismaalane
http://www.upload.ee/thumb/4049750/ets2_00024.png
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2014 16:18:28   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Mingisugune gäng trollis tolliputkade juures, ei lasknud edasi ega tagasi minna. Siis lasin sellest punasest idikast täie pasaga üle icon_lol.gif
http://www.upload.ee/thumb/4049304/ets2_00019.pnghttp:/ ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2014 14:36:39   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Väike skriinshot minu masinast. Muidugi need juhi nimed akendel viskavad villast. Sinna ilmuvad suvalised nimed.
http://www.upload.ee/thumb/4049112/ets2_00017.png
  teema: Euro Truck Simulator 2
Est_RuLx

vastuseid: 4132
vaadatud: 960716

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.05.2014 13:15:58   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kahju, et MP's oma tehtud skinnid ei tööta. Muidu on hea asi ja täna tulen ka kimama, kui servule ligi pääseb.
  teema: Kommenteerimine: erkinem
Est_RuLx

vastuseid: 328
vaadatud: 66898

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2014 15:03:24   pealkiri: Kommenteerimine: erkinem
Tegime väikest äri. Usaldusväärne ja korralik ostja. thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: GTR 3.0
Est_RuLx

vastuseid: 51
vaadatud: 16571

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2014 14:29:31   pealkiri: Kommenteerimine: GTR 3.0
Aus kaup ja kiire tehing thumbs_up.gif beer_yum.gif Soovitan
  teema: Kommenteerimine: alexander_77
Est_RuLx

vastuseid: 147
vaadatud: 31635

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2013 22:04:55   pealkiri: Kommenteerimine: alexander_77
Müüsin teleka. Kõik OK thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.