|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Grand Theft Auto V |
Est_RuLx
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814457
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.06.2017 11:57:32 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Viimase uuendusega on LAN kaabli glitch ära parandatud. Eile katsetasin, tõmbasin LAN kaabli arvuti küljest lahti ja umbes 5 sekundi pärast viskas ekraanile kirja, et palun kontrollige oma ühendu ... |
teema: Grand Theft Auto V |
Est_RuLx
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814457
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.06.2017 11:38:25 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Viimase uuendusega on LAN kaabli glitch ära parandatud. Eile katsetasin, tõmbasin LAN kaabli arvuti küljest lahti ja umbes 5 sekundi pärast viskas ekraanile kirja, et palun kontrollige oma ühendu ... |
teema: Grand Theft Auto V |
Est_RuLx
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814457
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.06.2017 16:38:28 pealkiri: Grand Theft Auto V |
ise kasutan netlimiter 4, tean ka venda kes mängib port-ga
Kas netlimiter piirab GTA5 ühendus kiirust ja siis viskab ülejäänud rahva automaatselt välja? |
teema: Grand Theft Auto V |
Est_RuLx
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814457
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.06.2017 16:34:53 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Väga lihtne trikk, kui tahad public onlines üksi ringi mässata. Tõmbad LAN kaabli arvutist välja 10 sekundiks ja pistad siis tagasi pessa ning vaatad, kuidas rahvas pudeneb sessionist välja ja s ... |
teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
Est_RuLx
vastuseid: 251
vaadatud: 69285
|
foorum: Pressiteated postitatud: 10.05.2017 22:26:24 pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
|
teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
Est_RuLx
vastuseid: 251
vaadatud: 69285
|
foorum: Pressiteated postitatud: 10.05.2017 21:46:57 pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
|
teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
Est_RuLx
vastuseid: 251
vaadatud: 69285
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.05.2017 20:46:58 pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
Kusaltki võimalik vaadata ka listi, et mis ja kus juba uuendavad?
2004 aastast saati nende vasepaari otsas 12/1
Sulle starman ei ulatu? 4g ühendus ka kiirem  |
teema: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
Est_RuLx
vastuseid: 251
vaadatud: 69285
|
foorum: Pressiteated postitatud: 09.05.2017 15:21:50 pealkiri: Telia on alustanud oma interneti püsivõrgu moderniseerimisega |
Starman'i vask lubab 500 Mbit/s
Õnneks ammu ei kasuta ELION/TELIA teenuseid. |
teema: Unigine Superposition |
Est_RuLx
vastuseid: 87
vaadatud: 60059
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.04.2017 17:36:58 pealkiri: Unigine Superposition |
1080p Medium
https://www.upload.ee/thumb/6958458/Superposition_Benchmark_v1.0_12500_1493434084.pnghttps://www.upload.ee/thumb/6958459/Superposition_Benchmark_v1.0_8861_1493433647.pnghttps://www.uploa ... |
teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Est_RuLx
vastuseid: 1328
vaadatud: 429376
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.04.2017 12:56:48 pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
Minu ajalugu:
1. Intel® Pentium III 500MHz (sõbra vana kastikas) - 2005 a.
2. Intel® Pentium M (ei mäleta täpsemalt, mingisugune Ordi läpakas oli) - 2006 a. sügisel
3. Intel® Core™2 Qua ... |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
Est_RuLx
vastuseid: 352
vaadatud: 177523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 25.04.2017 01:50:35 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
Läpaka 1070 on tegelikult grammi võrra kangem, 2048:128:64 vs 1920:120:64.
ei olegi võrrelnud desktopi ja läpaka andmeid, see teadmine toob küll korraliku naeratuse näole  |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
Est_RuLx
vastuseid: 352
vaadatud: 177523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.04.2017 23:04:27 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
Viskame siis enda masina benchmarki ka üles. Kartsin isegi hullemat xD
https://www.upload.ee/image/6943452/Minu_arvuti_benchmark.JPG
Minu läpaka gtx 1070 ei juäägi väga maha lauaka omast : ... |
teema: 3DMark Time Spy skoorid |
Est_RuLx
vastuseid: 352
vaadatud: 177523
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.04.2017 01:14:32 pealkiri: 3DMark Time Spy skoorid |
Asus G752VS
i7-6820HK
GTX 1070 (notebook)
http://www.3dmark.com/3dm/19440762 5,295p.
https://www.upload.ee/thumb/6932363/3dmark_timespy_1.png |
teema: 3DMark Fire Strike |
Est_RuLx
vastuseid: 352
vaadatud: 202573
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.04.2017 01:12:36 pealkiri: 3DMark Fire Strike |
ASUS G752VS
i7-6820HK
GTX 1070 (notebook)
http://www.3dmark.com/3dm/19441494 14,038p
https://www.upload.ee/thumb/6932354/3dmark_firestrike_1.png
Pole paha läpaka kohta  |
teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Est_RuLx
vastuseid: 1141
vaadatud: 482311
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 17.01.2017 16:03:44 pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Minu laud (ise tegin )
https://www.upload.ee/thumb/6568120/DSC_0397.JPG |
teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Est_RuLx
vastuseid: 3098
vaadatud: 794486
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 20.05.2016 01:50:33 pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Tegin üleeila väljamakse paypali, tänaseks oli kohal. Aga seal jäi silma mingi kinnitus teema kui hakkasin väljamakset tegema, aga kinnitanud ei ole ma midagi ja klots kontol.
Sama siin. |
teema: Kommenteerimine: Markus1998 |
Est_RuLx
vastuseid: 234
vaadatud: 51862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2016 00:35:14 pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998 |
Info vahetus toimis suurepäraselt ja rool leidis uue omaniku. Head kasutamist  |
teema: Kommenteerimine: Kristo112 |
Est_RuLx
vastuseid: 30
vaadatud: 8016
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2015 19:36:55 pealkiri: Kommenteerimine: Kristo112 |
Ostsin korraliku PS3 mängu  |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.05.2015 01:35:55 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Äkki on kellelgi huvi liituda - http://estruck.myvtc.net/
Ise sõidan ainult Multiplayerit.
http://myvtc.net/user/image/092326 |
teema: Grand Theft Auto V |
Est_RuLx
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814457
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.04.2015 17:18:18 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Mul jookseb mäng ilma probleemideta.
FullHD, tekstuurid v.high ja ülejäänud high. Sliderid max lükatud. MSAA, FXAA ja vsync off ning 60fps (vahest kukub 50fps peale)
Profiilis oleva läpakaga ... |
teema: Kommenteerimine: henry111 |
Est_RuLx
vastuseid: 96
vaadatud: 47725
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2015 07:22:18 pealkiri: Kommenteerimine: henry111 |
Ostis läpaka. OK ostja. Soovitan  |
teema: Grand Theft Auto V |
Est_RuLx
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814457
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2014 12:19:14 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| Kas keegi on GTA5'te konsooli peal proovinud? Endal mäng läbitud PS3 peal. Kas tasub osta, kui storyline sama ja mõned väiksed lisad juurde poogitud? |
teema: Kommenteerimine: kenkauksi |
Est_RuLx
vastuseid: 177
vaadatud: 48651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2014 22:27:03 pealkiri: Kommenteerimine: kenkauksi |
Ostis korpuse, äri kiire ja korralik  |
teema: Elion viib nutiTV kasutusmugavuse uuele tasemele |
Est_RuLx
vastuseid: 27
vaadatud: 24747
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.10.2014 15:53:35 pealkiri: Elion viib nutiTV kasutusmugavuse uuele tasemele |
| Jälle uus pult ja digibox. Hea, et mul pole enam Elioni. Minu kodus puuduvad igasugu boxid ja lisapuldid. Telekal on conaxi lugeja ja kaart sees. Lihtne ja lollikindel. |
teema: Shadow of Mordor |
Est_RuLx
vastuseid: 129
vaadatud: 28113
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.10.2014 14:57:31 pealkiri: Shadow of Mordor |
| Proovisin ja uninstallisin. Saast mäng. Isegi Assasin Creed 1 oli parema graafikaga. |
teema: Edifier kõlarite arutelu |
Est_RuLx
vastuseid: 210
vaadatud: 184735
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 15.09.2014 15:42:44 pealkiri: Edifier kõlarite arutelu |
2700 vähe kasutatud ,müügiks ! kellelgi soovi ? tehke pakkumisi
Saate müügikuulutuse teha ärifoorumi vastavasse alateemasse. |
teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Est_RuLx
vastuseid: 1141
vaadatud: 482311
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.09.2014 07:49:25 pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
mis seljatoega juhtus, kiirendus oli nii kõva, et murdus?
Tool on vana ja väsinud. |
teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Est_RuLx
vastuseid: 1141
vaadatud: 482311
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 13.09.2014 12:31:42 pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
| http://www.upload.ee/thumb/4258813/20140913_122608.jpg |
teema: Edifier kõlarite arutelu |
Est_RuLx
vastuseid: 210
vaadatud: 184735
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 13.09.2014 12:19:10 pealkiri: Edifier kõlarite arutelu |
| , kõllid ostetud ja endaga rahul. |
teema: Edifier kõlarite arutelu |
Est_RuLx
vastuseid: 210
vaadatud: 184735
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.09.2014 15:32:57 pealkiri: Edifier kõlarite arutelu |
, Kas S730D sateliitidel on seinale kinnituse võimalus (kruvi haak või mutri keere)?
, Z906 on mõnusalt kompaktne ja võimas. Sateliitidel on seinale kinnituse võimalus, väga palju input liid ... |
teema: Edifier kõlarite arutelu |
Est_RuLx
vastuseid: 210
vaadatud: 184735
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.09.2014 10:24:25 pealkiri: Edifier kõlarite arutelu |
Tere foorumirahvas.
Kas keegi omab Edifier S530D või S730D kõlareid? Tahaks teada kui hästi need kõllid kõlavad. Põrsast kotis osta ei tahaks.
Oman S730D - minu arust nad on oma hinda väär ... |
teema: Edifier kõlarite arutelu |
Est_RuLx
vastuseid: 210
vaadatud: 184735
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 10.09.2014 06:40:43 pealkiri: Edifier kõlarite arutelu |
Tere foorumirahvas.
Kas keegi omab Edifier S530D või S730D kõlareid? Tahaks teada kui hästi need kõllid kõlavad. Põrsast kotis osta ei tahaks. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.05.2014 10:17:15 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
1.10.1s on uus patch, millega tuli kaasa metallik värv ja muud parandused.
Eile hilisõhtul uuendas mul mängu ära. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.05.2014 19:10:17 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Värvi rekka eesti lipu värvidesse. Siis tunneb teine-teist ära ka. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.05.2014 18:44:37 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| 0.1.0.3.2 versioon on välja lastud. |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.05.2014 21:52:22 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Minu uus veokas
http://www.upload.ee/thumb/4055080/eurotrucks2_2014-05-14_15-30-30-82.jpghttp://www.upload.ee/thumb/4055086/eurotrucks2_2014-05-14_17-31-45-89.jpghttp://www.upload.ee/thumb/4055100/eu ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.05.2014 09:31:59 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
väike video öisest sõidust
https://www.youtube.com/watch?v=yLY-IJf491k
Täna tuli korraks välja uuendatud versioon multiplayerist, kuid see asendati kohe vanaga, kuna jooksis kokku ja sisse ei ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.05.2014 01:30:43 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
väike video öisest sõidust
https://www.youtube.com/watch?v=yLY-IJf491k
Täna tuli korraks välja uuendatud versioon multiplayerist, kuid see asendati kohe vanaga, kuna jooksis kokku ja sisse ei ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2014 16:57:18 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Kas see tähendab seda et ta leiab selle vaba koha ka siis kui sõidan offlines või pean sisse välja käima mänguga?
Sa võid offlines niikaua ringi sõita, kui ta üks kord su online sisse laseb ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2014 15:46:30 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Nüüd siis veel paar lolli küsimust.
Kas see on normaalne et vahest sõidan onlines aga vahest offlines? Kuidas sisse lülitada et mitte olla offlines?
Kuidas saan sinna teamspeaki sisse? Kas pean ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2014 13:39:48 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Kas eesti poisid on kusagil peidus või ma lihtsalt ei näe neid.
satun pidevalt venelaste gängidesse prantsusmaal.
Kus pesitsevad eesti poisid?
Tuleb teamspeaki sisse logida ja küsida, kus keegi ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2014 12:15:29 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Ostsin praegult Going East DLC 2.5 euroga. Õhtul toksin seriali steami.
Ostsin siit -> http://www.gamersgate.com |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.05.2014 10:23:48 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Mingisugune gäng trollis tolliputkade juures, ei lasknud edasi ega tagasi minna. Siis lasin sellest punasest idikast täie pasaga üle
http://www.upload.ee/thumb/4049304/ets2_00019.pnghttp:/ ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.05.2014 20:00:45 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Janari, mina ja mingi välismaalane
http://www.upload.ee/thumb/4049750/ets2_00024.png |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.05.2014 16:18:28 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Mingisugune gäng trollis tolliputkade juures, ei lasknud edasi ega tagasi minna. Siis lasin sellest punasest idikast täie pasaga üle
http://www.upload.ee/thumb/4049304/ets2_00019.pnghttp:/ ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.05.2014 14:36:39 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Väike skriinshot minu masinast. Muidugi need juhi nimed akendel viskavad villast. Sinna ilmuvad suvalised nimed.
http://www.upload.ee/thumb/4049112/ets2_00017.png |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
Est_RuLx
vastuseid: 4132
vaadatud: 960697
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.05.2014 13:15:58 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
| Kahju, et MP's oma tehtud skinnid ei tööta. Muidu on hea asi ja täna tulen ka kimama, kui servule ligi pääseb. |
teema: Kommenteerimine: erkinem |
Est_RuLx
vastuseid: 328
vaadatud: 66897
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2014 15:03:24 pealkiri: Kommenteerimine: erkinem |
Tegime väikest äri. Usaldusväärne ja korralik ostja.  |
teema: Kommenteerimine: GTR 3.0 |
Est_RuLx
vastuseid: 51
vaadatud: 16571
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2014 14:29:31 pealkiri: Kommenteerimine: GTR 3.0 |
Aus kaup ja kiire tehing Soovitan |
teema: Kommenteerimine: alexander_77 |
Est_RuLx
vastuseid: 147
vaadatud: 31635
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2013 22:04:55 pealkiri: Kommenteerimine: alexander_77 |
Müüsin teleka. Kõik OK  |
| |