|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
EskimoTimo
vastuseid: 1903
vaadatud: 322889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.05.2025 09:35:11 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ostsin emaplaadi, kõik  |
teema: Kommenteerimine: sagrilane |
EskimoTimo
vastuseid: 50
vaadatud: 5646
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2022 22:52:07 pealkiri: Kommenteerimine: sagrilane |
Ostsin mälud, kõik  |
teema: Kommenteerimine: metalrock |
EskimoTimo
vastuseid: 22
vaadatud: 10539
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2022 20:12:16 pealkiri: Kommenteerimine: metalrock |
Ostsin videokaardi, kôik nii nagu peab.  |
teema: Kommenteerimine: krljoosepk |
EskimoTimo
vastuseid: 1
vaadatud: 396
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2021 19:47:25 pealkiri: Kommenteerimine: krljoosepk |
Ostsin videokaardi. Kõik  |
teema: Kommenteerimine: antech |
EskimoTimo
vastuseid: 3
vaadatud: 1283
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2019 14:02:18 pealkiri: Kommenteerimine: antech |
| Ostsin telefoni - kõik nii, nagu peab. |
teema: Kommenteerimine: lexup |
EskimoTimo
vastuseid: 359
vaadatud: 53864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.08.2018 10:13:33 pealkiri: Kommenteerimine: lexup |
Meeldiv tehing.  |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
EskimoTimo
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2018 11:59:54 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
Ostsin korpuse, kõik sujus väga hästi!  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
EskimoTimo
vastuseid: 1518
vaadatud: 194547
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2018 11:56:22 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Ostsin korpuse, kõik OK.  |
teema: Kommenteerimine: Tanel.R |
EskimoTimo
vastuseid: 1
vaadatud: 1296
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2018 11:54:30 pealkiri: Kommenteerimine: Tanel.R |
Ostsin ketta, kõik nii nagu kirjeldatud.  |
teema: Kommenteerimine: Karu.asd |
EskimoTimo
vastuseid: 14
vaadatud: 5012
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2018 09:58:36 pealkiri: Kommenteerimine: Karu.asd |
Server leidis uue omaniku, meeldiv tehing.  |
teema: Kommenteerimine: Bussy |
EskimoTimo
vastuseid: 92
vaadatud: 22026
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2018 10:33:04 pealkiri: Kommenteerimine: Bussy |
Ostis Galaxy S6, meeldiv ostja.  |
teema: Kommenteerimine: audi-äss |
EskimoTimo
vastuseid: 228
vaadatud: 49139
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2018 12:52:02 pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss |
Kiire ja korralik tehing!  |
teema: Kommenteerimine: carbon |
EskimoTimo
vastuseid: 282
vaadatud: 65439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2017 17:34:42 pealkiri: Kommenteerimine: carbon |
Ostis emaplaadi, meeldiv ostja.  |
teema: Masin kustub |
EskimoTimo
vastuseid: 10
vaadatud: 3301
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 06.10.2017 17:55:59 pealkiri: Masin kustub |
Uuendasin BIOSe, sain nüüdseks korda läbi kerneli.  |
teema: Kommenteerimine: Plugy |
EskimoTimo
vastuseid: 17
vaadatud: 7348
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2017 17:54:39 pealkiri: Kommenteerimine: Plugy |
Kiire tehing, kiire ostja!  |
teema: Masin kustub |
EskimoTimo
vastuseid: 10
vaadatud: 3301
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.10.2017 21:23:28 pealkiri: Masin kustub |
| Ei ole, kuid kas oleks mõttekas proovida? |
teema: Masin kustub |
EskimoTimo
vastuseid: 10
vaadatud: 3301
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.10.2017 21:05:28 pealkiri: Masin kustub |
Tere!
Tekkis probleem seoses Gigabyte Socket 1151 GA-Z170 Gaming K3 emaplaadiga. Nimelt olen proovinud juba mitme tarkvaraga, kuid ikkagi täpselt iga 10min pärast masin magab. Füüsiliselt tööt ... |
teema: Kommenteerimine: qzxcs |
EskimoTimo
vastuseid: 95
vaadatud: 29174
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2017 12:47:07 pealkiri: Kommenteerimine: qzxcs |
Ostis mälud  |
teema: Kommenteerimine: Focal |
EskimoTimo
vastuseid: 116
vaadatud: 39458
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2017 19:20:45 pealkiri: Kommenteerimine: Focal |
Ostsin emaplaadi, kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: 5245jah |
EskimoTimo
vastuseid: 25
vaadatud: 6892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2017 19:19:20 pealkiri: Kommenteerimine: 5245jah |
Ostsin mälud, kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: Flab |
EskimoTimo
vastuseid: 991
vaadatud: 151520
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2017 19:18:07 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
Ostsin prose, kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: Barbo20 |
EskimoTimo
vastuseid: 111
vaadatud: 33810
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2016 03:22:48 pealkiri: Kommenteerimine: Barbo20 |
Ostsin serveri, ülikiire pill. Kõik OK.  |
teema: Kommenteerimine: Savokas |
EskimoTimo
vastuseid: 8
vaadatud: 2921
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2016 21:24:53 pealkiri: Kommenteerimine: Savokas |
Ventilaatorid said uue omaniku  |
teema: Kommenteerimine: blubub |
EskimoTimo
vastuseid: 4
vaadatud: 2308
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.09.2016 15:01:06 pealkiri: Kommenteerimine: blubub |
Ostis ventilaatoreid, kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: kheelo |
EskimoTimo
vastuseid: 7
vaadatud: 6338
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2016 20:25:54 pealkiri: Kommenteerimine: kheelo |
| Sain jahutuse, kõik OK. |
teema: Kommenteerimine: siven |
EskimoTimo
vastuseid: 162
vaadatud: 48411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.07.2016 11:39:49 pealkiri: Kommenteerimine: siven |
Kõvaketas sai soetatud, kõik OK.  |
teema: Kommenteerimine: stosoorok |
EskimoTimo
vastuseid: 66
vaadatud: 32487
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2016 22:29:39 pealkiri: Kommenteerimine: stosoorok |
Mälud käes, töötavad. Soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: Kikzstar |
EskimoTimo
vastuseid: 1
vaadatud: 646
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2016 08:58:55 pealkiri: Kommenteerimine: Kikzstar |
| Kõik OK, lahedalt pakendatud. |
teema: Kommenteerimine: dixo |
EskimoTimo
vastuseid: 98
vaadatud: 28125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2016 09:05:20 pealkiri: Kommenteerimine: dixo |
Prose käes, töötab.  |
teema: Kommenteerimine: EkzaliK |
EskimoTimo
vastuseid: 26
vaadatud: 8234
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2016 21:03:15 pealkiri: Kommenteerimine: EkzaliK |
Kiire tehing.  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
EskimoTimo
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2016 22:15:42 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Toiteplokk kastis, töötab ideaalselt.  |
teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
EskimoTimo
vastuseid: 360
vaadatud: 80633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.02.2016 19:26:21 pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5 |
Emaplaat saabus minuni. Kõik OK.  |
teema: Kommenteerimine: HerrErx |
EskimoTimo
vastuseid: 23
vaadatud: 7868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2016 21:18:57 pealkiri: Kommenteerimine: HerrErx |
Ostis kõvaketta, kõik OK.  |
teema: Kommenteerimine: Carlsair |
EskimoTimo
vastuseid: 162
vaadatud: 37839
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2016 21:16:35 pealkiri: Kommenteerimine: Carlsair |
Ostis ventilaatoreid. Kõik OK.  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
EskimoTimo
vastuseid: 1309
vaadatud: 272756
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2016 21:45:19 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
| Mälud kastis, töötavad. |
teema: Kommenteerimine: Nitrub |
EskimoTimo
vastuseid: 32
vaadatud: 18451
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2016 21:00:47 pealkiri: Kommenteerimine: Nitrub |
| Videokaart käes, ülikõva. |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
EskimoTimo
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2016 23:02:14 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Ventilaatorid käes, igati meeldiv tehing. |
teema: Kommenteerimine: McCoy |
EskimoTimo
vastuseid: 63
vaadatud: 14450
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2016 22:59:36 pealkiri: Kommenteerimine: McCoy |
| Ventilaatorid käes, vuhavad kus jaksavad. |
teema: Kommenteerimine: kenkauksi |
EskimoTimo
vastuseid: 177
vaadatud: 48651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2016 01:26:30 pealkiri: Kommenteerimine: kenkauksi |
Kiire, korralik kaup.  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
EskimoTimo
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2016 01:23:42 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Sai helikaart ostetud, väga meeldiv heli, kaup korralik.  |
teema: Kommenteerimine: Kiirmuuk24 |
EskimoTimo
vastuseid: 1
vaadatud: 598
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2015 00:36:27 pealkiri: Kommenteerimine: Kiirmuuk24 |
| Pettur. |
teema: Kommenteerimine: mocc |
EskimoTimo
vastuseid: 82
vaadatud: 32920
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2015 12:21:27 pealkiri: Kommenteerimine: mocc |
Ostis kaardilugeja, kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
EskimoTimo
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2015 21:20:28 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
Kaup käes, töötab. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Toomas24 |
EskimoTimo
vastuseid: 82
vaadatud: 20328
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.09.2015 17:24:20 pealkiri: Kommenteerimine: Toomas24 |
Kast kohal, kõik [/list] |
teema: Kommenteerimine: Winman |
EskimoTimo
vastuseid: 1518
vaadatud: 194547
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2015 18:58:57 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
| Juhtus käes, töötab, olen rahul. |
teema: Kommenteerimine: zarc |
EskimoTimo
vastuseid: 218
vaadatud: 54565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.09.2015 18:20:50 pealkiri: Kommenteerimine: zarc |
| Ostis toiteploki, eeskujulik ostja. Minul läks ainult saatmisega aega. |
teema: Kommenteerimine: Stemugram |
EskimoTimo
vastuseid: 1
vaadatud: 4499
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.08.2015 12:33:38 pealkiri: Kommenteerimine: Stemugram |
| Ostis mälud, korralik ostja. |
teema: Kommenteerimine: jynger |
EskimoTimo
vastuseid: 37
vaadatud: 10542
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2015 19:06:43 pealkiri: Kommenteerimine: jynger |
Sai ostetud videokaart, ülihea. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: WurtZen |
EskimoTimo
vastuseid: 78
vaadatud: 13608
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2015 18:57:20 pealkiri: Kommenteerimine: WurtZen |
SSD olemas, kõik hästi  |
teema: Kommenteerimine: SektorS |
EskimoTimo
vastuseid: 161
vaadatud: 27114
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2015 14:38:53 pealkiri: Kommenteerimine: SektorS |
Protsessor käes, tasub ära  |
| |