Avaleht
otsing leidis 51 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
EskimoTimo

vastuseid: 1903
vaadatud: 322889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.05.2025 09:35:11   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin emaplaadi, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sagrilane
EskimoTimo

vastuseid: 50
vaadatud: 5646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2022 22:52:07   pealkiri: Kommenteerimine: sagrilane
Ostsin mälud, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: metalrock
EskimoTimo

vastuseid: 22
vaadatud: 10539

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2022 20:12:16   pealkiri: Kommenteerimine: metalrock
Ostsin videokaardi, kôik nii nagu peab. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: krljoosepk
EskimoTimo

vastuseid: 1
vaadatud: 396

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2021 19:47:25   pealkiri: Kommenteerimine: krljoosepk
Ostsin videokaardi. Kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: antech
EskimoTimo

vastuseid: 3
vaadatud: 1283

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2019 14:02:18   pealkiri: Kommenteerimine: antech
Ostsin telefoni - kõik nii, nagu peab.
  teema: Kommenteerimine: lexup
EskimoTimo

vastuseid: 359
vaadatud: 53864

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.08.2018 10:13:33   pealkiri: Kommenteerimine: lexup
Meeldiv tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: T2nel
EskimoTimo

vastuseid: 806
vaadatud: 158965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2018 11:59:54   pealkiri: Kommenteerimine: T2nel
Ostsin korpuse, kõik sujus väga hästi! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
EskimoTimo

vastuseid: 1518
vaadatud: 194547

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2018 11:56:22   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin korpuse, kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tanel.R
EskimoTimo

vastuseid: 1
vaadatud: 1296

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2018 11:54:30   pealkiri: Kommenteerimine: Tanel.R
Ostsin ketta, kõik nii nagu kirjeldatud. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Karu.asd
EskimoTimo

vastuseid: 14
vaadatud: 5012

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.03.2018 09:58:36   pealkiri: Kommenteerimine: Karu.asd
Server leidis uue omaniku, meeldiv tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Bussy
EskimoTimo

vastuseid: 92
vaadatud: 22026

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2018 10:33:04   pealkiri: Kommenteerimine: Bussy
Ostis Galaxy S6, meeldiv ostja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: audi-äss
EskimoTimo

vastuseid: 228
vaadatud: 49139

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2018 12:52:02   pealkiri: Kommenteerimine: audi-äss
Kiire ja korralik tehing! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: carbon
EskimoTimo

vastuseid: 282
vaadatud: 65439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2017 17:34:42   pealkiri: Kommenteerimine: carbon
Ostis emaplaadi, meeldiv ostja. thumbs_up.gif
  teema: Masin kustub
EskimoTimo

vastuseid: 10
vaadatud: 3301

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 06.10.2017 17:55:59   pealkiri: Masin kustub
Uuendasin BIOSe, sain nüüdseks korda läbi kerneli. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Plugy
EskimoTimo

vastuseid: 17
vaadatud: 7348

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2017 17:54:39   pealkiri: Kommenteerimine: Plugy
Kiire tehing, kiire ostja! thumbs_up.gif
  teema: Masin kustub
EskimoTimo

vastuseid: 10
vaadatud: 3301

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.10.2017 21:23:28   pealkiri: Masin kustub
Ei ole, kuid kas oleks mõttekas proovida?
  teema: Masin kustub
EskimoTimo

vastuseid: 10
vaadatud: 3301

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.10.2017 21:05:28   pealkiri: Masin kustub
Tere!
Tekkis probleem seoses Gigabyte Socket 1151 GA-Z170 Gaming K3 emaplaadiga. Nimelt olen proovinud juba mitme tarkvaraga, kuid ikkagi täpselt iga 10min pärast masin magab. Füüsiliselt tööt ...
  teema: Kommenteerimine: qzxcs
EskimoTimo

vastuseid: 95
vaadatud: 29174

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2017 12:47:07   pealkiri: Kommenteerimine: qzxcs
Ostis mälud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Focal
EskimoTimo

vastuseid: 116
vaadatud: 39458

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2017 19:20:45   pealkiri: Kommenteerimine: Focal
Ostsin emaplaadi, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 5245jah
EskimoTimo

vastuseid: 25
vaadatud: 6892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2017 19:19:20   pealkiri: Kommenteerimine: 5245jah
Ostsin mälud, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Flab
EskimoTimo

vastuseid: 991
vaadatud: 151520

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.09.2017 19:18:07   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostsin prose, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Barbo20
EskimoTimo

vastuseid: 111
vaadatud: 33810

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2016 03:22:48   pealkiri: Kommenteerimine: Barbo20
Ostsin serveri, ülikiire pill. Kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Savokas
EskimoTimo

vastuseid: 8
vaadatud: 2921

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2016 21:24:53   pealkiri: Kommenteerimine: Savokas
Ventilaatorid said uue omaniku thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: blubub
EskimoTimo

vastuseid: 4
vaadatud: 2308

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.09.2016 15:01:06   pealkiri: Kommenteerimine: blubub
Ostis ventilaatoreid, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kheelo
EskimoTimo

vastuseid: 7
vaadatud: 6338

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2016 20:25:54   pealkiri: Kommenteerimine: kheelo
Sain jahutuse, kõik OK.
  teema: Kommenteerimine: siven
EskimoTimo

vastuseid: 162
vaadatud: 48411

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.07.2016 11:39:49   pealkiri: Kommenteerimine: siven
Kõvaketas sai soetatud, kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: stosoorok
EskimoTimo

vastuseid: 66
vaadatud: 32487

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2016 22:29:39   pealkiri: Kommenteerimine: stosoorok
Mälud käes, töötavad. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kikzstar
EskimoTimo

vastuseid: 1
vaadatud: 646

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2016 08:58:55   pealkiri: Kommenteerimine: Kikzstar
Kõik OK, lahedalt pakendatud.
  teema: Kommenteerimine: dixo
EskimoTimo

vastuseid: 98
vaadatud: 28125

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2016 09:05:20   pealkiri: Kommenteerimine: dixo
Prose käes, töötab. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: EkzaliK
EskimoTimo

vastuseid: 26
vaadatud: 8234

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2016 21:03:15   pealkiri: Kommenteerimine: EkzaliK
Kiire tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
EskimoTimo

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2016 22:15:42   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Toiteplokk kastis, töötab ideaalselt. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
EskimoTimo

vastuseid: 360
vaadatud: 80633

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.02.2016 19:26:21   pealkiri: Kommenteerimine: s1c2i3m4m5
Emaplaat saabus minuni. Kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: HerrErx
EskimoTimo

vastuseid: 23
vaadatud: 7868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2016 21:18:57   pealkiri: Kommenteerimine: HerrErx
Ostis kõvaketta, kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Carlsair
EskimoTimo

vastuseid: 162
vaadatud: 37839

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2016 21:16:35   pealkiri: Kommenteerimine: Carlsair
Ostis ventilaatoreid. Kõik OK. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
EskimoTimo

vastuseid: 1309
vaadatud: 272756

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2016 21:45:19   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Mälud kastis, töötavad.
  teema: Kommenteerimine: Nitrub
EskimoTimo

vastuseid: 32
vaadatud: 18451

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2016 21:00:47   pealkiri: Kommenteerimine: Nitrub
Videokaart käes, ülikõva.
  teema: Kommenteerimine: Miccer
EskimoTimo

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2016 23:02:14   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Ventilaatorid käes, igati meeldiv tehing.
  teema: Kommenteerimine: McCoy
EskimoTimo

vastuseid: 63
vaadatud: 14450

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2016 22:59:36   pealkiri: Kommenteerimine: McCoy
Ventilaatorid käes, vuhavad kus jaksavad.
  teema: Kommenteerimine: kenkauksi
EskimoTimo

vastuseid: 177
vaadatud: 48651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2016 01:26:30   pealkiri: Kommenteerimine: kenkauksi
Kiire, korralik kaup. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
EskimoTimo

vastuseid: 1841
vaadatud: 264965

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2016 01:23:42   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Sai helikaart ostetud, väga meeldiv heli, kaup korralik. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Kiirmuuk24
EskimoTimo

vastuseid: 1
vaadatud: 598

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2015 00:36:27   pealkiri: Kommenteerimine: Kiirmuuk24
Pettur.
  teema: Kommenteerimine: mocc
EskimoTimo

vastuseid: 82
vaadatud: 32920

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2015 12:21:27   pealkiri: Kommenteerimine: mocc
Ostis kaardilugeja, kõik OK icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: zpsy
EskimoTimo

vastuseid: 824
vaadatud: 139303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2015 21:20:28   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
Kaup käes, töötab. Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Toomas24
EskimoTimo

vastuseid: 82
vaadatud: 20328

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.09.2015 17:24:20   pealkiri: Kommenteerimine: Toomas24
Kast kohal, kõik thumbs_up.gif [/list]
  teema: Kommenteerimine: Winman
EskimoTimo

vastuseid: 1518
vaadatud: 194547

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2015 18:58:57   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Juhtus käes, töötab, olen rahul.
  teema: Kommenteerimine: zarc
EskimoTimo

vastuseid: 218
vaadatud: 54565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.09.2015 18:20:50   pealkiri: Kommenteerimine: zarc
Ostis toiteploki, eeskujulik ostja. Minul läks ainult saatmisega aega.
  teema: Kommenteerimine: Stemugram
EskimoTimo

vastuseid: 1
vaadatud: 4499

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2015 12:33:38   pealkiri: Kommenteerimine: Stemugram
Ostis mälud, korralik ostja.
  teema: Kommenteerimine: jynger
EskimoTimo

vastuseid: 37
vaadatud: 10542

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2015 19:06:43   pealkiri: Kommenteerimine: jynger
Sai ostetud videokaart, ülihea. Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: WurtZen
EskimoTimo

vastuseid: 78
vaadatud: 13608

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2015 18:57:20   pealkiri: Kommenteerimine: WurtZen
SSD olemas, kõik hästi icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: SektorS
EskimoTimo

vastuseid: 161
vaadatud: 27114

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2015 14:38:53   pealkiri: Kommenteerimine: SektorS
Protsessor käes, tasub ära icon_smile.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.