|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: cayenne |
Erik S
vastuseid: 75
vaadatud: 14011
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2015 20:03:45 pealkiri: Kommenteerimine: cayenne |
Müüs korraliku laptopi mõistliku hinnaga. Väga rahul, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: forint |
Erik S
vastuseid: 371
vaadatud: 79354
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.01.2015 17:42:51 pealkiri: Kommenteerimine: forint |
Müüs telefoni  |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Erik S
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874652
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.09.2014 11:41:47 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Selge, uurisin ise ka juurde ja antud kauba puhul oleks tollimaks 3.2% + käive. |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Erik S
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874652
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 05.09.2014 17:10:57 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
http://www.ebay.com/itm/Korg-R3-Synthesizer-/390923659082?pt=Keyboards_MIDI&hash=item5b04dda74a
Kas keegi oskab mulle võhikule ära seletada, kas Eestisse shippides lisandubki see märgitud "i ... |
teema: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse |
Erik S
vastuseid: 6
vaadatud: 1803
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.08.2014 21:42:38 pealkiri: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse |
| Sain asja lahendatud nii, et ruuteril sisestasin arvutist tuleva võrgukaabli WAN pesa asemel LAN pessa. |
teema: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse |
Erik S
vastuseid: 6
vaadatud: 1803
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.08.2014 19:41:40 pealkiri: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse |
| DHCP kinnikeeramine ei aidanud. |
teema: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse |
Erik S
vastuseid: 6
vaadatud: 1803
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.08.2014 13:56:31 pealkiri: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse |
| USB pikenduskaabli küljes, mis läheb arvuti USB pessa. Olen katsetanud nii esimesi kui tagumisi USB porte. |
teema: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse |
Erik S
vastuseid: 6
vaadatud: 1803
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.08.2014 09:42:06 pealkiri: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse |
Tervist!
On soov jagada internetti internet connection sharingu kaudu Tele2 mobiilsest netipulgast Trendnet TEW-712BR ruuterisse. Kõik on ühendatud nii kui peab, samuti ka ICS sätted netipulga con ... |
teema: Kommenteerimine: martin366 |
Erik S
vastuseid: 184
vaadatud: 50852
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2014 16:25:17 pealkiri: Kommenteerimine: martin366 |
Müüs telefoni. Kaup kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: Hot.ee viimne päev on käes |
Erik S
vastuseid: 114
vaadatud: 69832
|
foorum: Varia postitatud: 05.04.2014 09:47:35 pealkiri: Hot.ee viimne päev on käes |
meiliaadressid siis enam ei tööta? mul üks suht oluline konto forwardib staffi gmaili sealt.
Kõik Elioni poolt varem pakutud aadressid (@hot,ee ja @neti.ee) jäävad alles. Suhtlus on keskkond, ... |
teema: naljakad lehed |
Erik S
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231038
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 23.02.2014 11:42:03 pealkiri: naljakad lehed |
| http://www.d-e-f-i-n-i-t-e-l-y.com/ |
teema: Goat Simulator |
Erik S
vastuseid: 26
vaadatud: 7769
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.02.2014 23:31:58 pealkiri: Goat Simulator |
Mõte iseenesest väga hea, aga praegu küll algeline see veel  |
teema: Kommenteerimine: sireq |
Erik S
vastuseid: 25
vaadatud: 11853
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2014 16:48:30 pealkiri: Kommenteerimine: sireq |
Usaldusväärne kasutaja  |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Erik S
vastuseid: 2350
vaadatud: 822954
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.01.2014 16:04:32 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Ilmselt läheb IGo peale jah. Tänud kasutajale , kes saatis vajalikud lingid  |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Erik S
vastuseid: 2350
vaadatud: 822954
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.01.2014 16:55:35 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| Tere, kas keegi oskaks soovitada tasuta navirakendust androidile, millega alustada? Olen mõelnud Google omale ja Waze'ile, Sygic paraku tasuline. Kas neist miski või hoopis midagi muud? Tänud ette! |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Erik S
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476773
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.01.2014 22:11:13 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| Tere, kas keegi Swedbanki pangakontot omav isik oleks nõus praegu reede õhtul mulle mängu ära ostma (paypalile top-uppimiseks liiga hilja): http://www.kinguin.net/product/2730/hitman-absolution-st ... |
teema: Steam mängukaartide ja kupongide vahetamine |
Erik S
vastuseid: 161
vaadatud: 50746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2014 13:36:12 pealkiri: Steam mängukaartide ja kupongide vahetamine |
Soovin:
Snow Globe #1
Vastu pakkuda:
Ükskõik milline olemasolevatest trading cardidest (v.a snow globe'id) http://steamcommunity.com/id/skire7/inventory/#753
EDIT: Korras |
teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
Erik S
vastuseid: 3084
vaadatud: 833732
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 20.12.2013 21:12:24 pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...) |
| MTV Pop-Up videos tuli ühel hommikul üks alternatiivrokilik lugu, mängisid 4-5 venda mingis neoonsinises ruumis, seljas olid neil LED tulukestega vestid. Rohkem videost ega loost ei meenu. Oleksin ... |
teema: Tehke mängud tundmatuks! |
Erik S
vastuseid: 15521
vaadatud: 2552556
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.11.2013 02:13:01 pealkiri: Tehke mängud tundmatuks! |
| Hitman Contracts? |
teema: Kommenteerimine: Prozer |
Erik S
vastuseid: 68
vaadatud: 26046
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2013 01:00:09 pealkiri: Kommenteerimine: Prozer |
Ostsin mobiiltelefoni. Müüja väga meeldiv ja kaup korralik. Kindlasti soovitan  |
teema: Heade hindade teema |
Erik S
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270772
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.10.2013 12:00:53 pealkiri: Heade hindade teema |
Sleeping Dogs - 3.20.- Eur hetkel. Kes saab siis võtke, http://www.kinguin.net/product/10373/sleeping-dogs-multilanguage-steam-key/
Nii odavalt pole veel näinud.
Edit: langes veel veidi, muut ... |
teema: Kommenteerimine: caarel123 |
Erik S
vastuseid: 82
vaadatud: 22892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.10.2013 20:35:48 pealkiri: Kommenteerimine: caarel123 |
Müüs videokaardi ja olen kaubaga väga rahul. Kindlasti soovitan!  |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Erik S
vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875
|
foorum: Microsoft postitatud: 31.08.2013 08:20:15 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| http://www.ebay.com/itm/151109160255?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649 Kas sellisel asjal võiks aktiveerimisvõti juures olla? Või liiguvad bränditud OEM-id ringi ilma võtmete ... |
teema: Steam mängukaartide ja kupongide vahetamine |
Erik S
vastuseid: 161
vaadatud: 50746
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.07.2013 09:58:18 pealkiri: Steam mängukaartide ja kupongide vahetamine |
Keegi Faerie Solitaire'i ka mänginud on?
Anda:
Stolen Magic
Soul Rend
Fiery Omen
Vaja:
Faerie's Plea
Royal Summons
Fate's Grasp
Dark Warden
http://steamcommunity.com/id/riskikulle ... |
teema: Steamgifts |
Erik S
vastuseid: 441
vaadatud: 103268
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.07.2013 18:51:45 pealkiri: Steamgifts |
Tervitused! Teen ka oma esimese giveaway. Jälgin teemat ja olen osalenud üksjagu, sellepärast annangi ühe lemmikuma hiireklikika just HinnaVaatlusele
http://www.steamgifts.com/giveaway/AGMZ ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Erik S
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476773
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2013 15:18:12 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Tere. Palun kellegi abi GTA Complete Packi ostul, omal maksmisvõimalus puudub (ka moneybookersiga).
Pank: Swed.
ID: http://steamcommunity.com/id/riskikuller/
E: Tänud kasutajale [user]psydeblo[ ... |
teema: windows xp pro tablet pc edition 2005 |
Erik S
vastuseid: 18
vaadatud: 5021
|
foorum: Tarkvara postitatud: 07.01.2013 18:41:45 pealkiri: windows xp pro tablet pc edition 2005 |
No kui Windowsi kuidagi ära saad installida, siis edasiseks akriveerimiseks üks tööriist Microsofti poolt:
http://windows.microsoft.com/et-EE/windows/help/genuine/product-key
Olen omal saanud se ... |
teema: Heade hindade teema |
Erik S
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270772
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.10.2012 18:21:38 pealkiri: Heade hindade teema |
| Njaah, varsti Steamis ka saadaval. |
teema: Häkkerite rühmitus Anonymous hurjutas Eestit |
Erik S
vastuseid: 92
vaadatud: 18115
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 09.10.2012 21:58:19 pealkiri: Häkkerite rühmitus Anonymous hurjutas Eestit |
| Naljanumber ju. |
teema: AMD Athlon XP 2500+ O.C |
Erik S
vastuseid: 1
vaadatud: 2120
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.08.2012 12:00:57 pealkiri: AMD Athlon XP 2500+ O.C |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=50043 head lugemist  |
teema: Heade hindade teema |
Erik S
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270772
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.07.2012 22:04:49 pealkiri: Heade hindade teema |
| Hacker Evolution Duality Steami võtmete jagamine (3653 tk) iga 5 minuti järel http://www.exosyphen.com/page_hacker-evolution.html 10. aastapäeva puhul. Tuleb kiirelt näpata, omal õnnestus kolmand ... |
teema: TELE2 M-Internet |
Erik S
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237504
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.07.2012 12:53:53 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Kas ma saan õigesti aru, et leheküljel Teie andmeside saldo seisuga XX.YY.ZZZZ on ... MB" näitab, kui palju ma olen see kuu mobiilset internetti (arvutis) kasutanud? Kahtlaselt väike tundub see a ... |
teema: IT õppimine |
Erik S
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319500
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.06.2012 16:41:56 pealkiri: IT õppimine |
| Oleks vaja väikest nõuannet. Hetkel gümnaasium käsil, kuid pärast lõpetamist on plaan TTÜsse infotehnoloogiat (arvutisüsteemid) õppima minna. Erialavalikust lähtuvalt tegelen juba praegu arv ... |
teema: F1 Online: The Game |
Erik S
vastuseid: 137
vaadatud: 24405
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.05.2012 18:46:04 pealkiri: F1 Online: The Game |
Tuli ka kutse ära, kaua pole enam jäänud  |
teema: Google Chrome on nüüd enimkasutatav veebilehitseja |
Erik S
vastuseid: 105
vaadatud: 15600
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 22.05.2012 17:46:17 pealkiri: Google Chrome on nüüd enimkasutatav veebilehitseja |
| Chrome'i peale saigi just kiiruse pärast üle mindud. Seadistusvõimalused võiksid siiski paremad olla. |
teema: Uuring lauamängudest |
Erik S
vastuseid: 11
vaadatud: 2343
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.05.2012 17:00:22 pealkiri: Uuring lauamängudest |
Vastasin ka ära  |
teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
Erik S
vastuseid: 98
vaadatud: 18970
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 23.04.2012 00:28:00 pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
| Ei tea, kas nüüd kõigil, aga mul ümberlülitus 30. aprillil igatahes. |
teema: Heade hindade teema |
Erik S
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270772
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.04.2012 07:16:40 pealkiri: Heade hindade teema |
| GamersGates Mount & Blade week (kõik Napoleonic Warsile eelnenud kraam -75%) http://www.gamersgate.com/games?prio=relevance&q=mountbladeweek |
teema: Heade hindade teema |
Erik S
vastuseid: 4893
vaadatud: 1270772
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2012 15:08:45 pealkiri: Heade hindade teema |
| Hakkan ka teemat jälgima. |
teema: Ei saa rakendusi avada |
Erik S
vastuseid: 6
vaadatud: 1805
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.02.2012 12:15:26 pealkiri: Ei saa rakendusi avada |
| Mingit ext HDDd ei kasuta, mida näiteks süsteem juhuslikult ei pruugi tuvastada? |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Erik S
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476773
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.02.2012 18:09:42 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
http://steamcommunity.com/id/eriks1995/inventory/#753
Paar mõttetut kupongi vedelevad. Keegi tahab, lisagu friendiks vms. |
teema: Grand Theft Auto V |
Erik S
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814458
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2012 00:22:28 pealkiri: Grand Theft Auto V |
, möh? Selleks aastaks sihitakse minu teada.
Kas mitte "Digi"s polnud, et selle aasta mais peaks välja tulema.
Tõsi? Üheainsa väljaande lugemata jätmine annab vaikselt tunda.
Arvan et ... |
teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
Erik S
vastuseid: 98
vaadatud: 18970
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 28.01.2012 00:49:46 pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei |
| Ei taha. |
teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
Erik S
vastuseid: 518
vaadatud: 247891
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 22.01.2012 13:08:23 pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P |
http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2004/10/file_extensions/ogg.jpg
http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2003/01/os_quiz/os_x.jpg
Täpipealt mina  |
teema: Team Fortress 2 |
Erik S
vastuseid: 1749
vaadatud: 295137
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.01.2012 13:04:58 pealkiri: Team Fortress 2 |
Millest see oleneb, kui mängu avan siis teinekord paugust ja ootan lolliks ennem kui tööle läheb, steami aken lahti..
Eile õhtul mul sama pull. Ei viitsinud verifyd ka teha, vaid loobusin sell ... |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Erik S
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476773
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2012 16:26:31 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Keegi Terrariat giftina ei viitsiks osta mulle (niikaua kui veel soodne on)? Maksaks ülekandega 3€. Swedbank siis.
E:
link ka http://steamcommunity.com/id/eriks1995
E: Korras |
teema: TELE2 M-Internet |
Erik S
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237504
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.12.2011 23:05:50 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Kuidas kogemused 30 GB piiranguga on? Hakkavad nad kiirust nii kergelt piirama, arvestades, et üldsegi mitte kõik ei pruugi sinnani välja küündida? |
teema: Hulk kasulikku vabavara!!! |
Erik S
vastuseid: 208
vaadatud: 305410
|
foorum: Tarkvara postitatud: 29.08.2011 12:44:27 pealkiri: Hulk kasulikku vabavara!!! |
Unlocker 1.9.1
Võib-olla tulutu uuematel operatsioonsüsteemidel, aga väga kasulik nt XP-l, kui vaja mingit "lukus" faili kustutada ja ei tea mis programm või protsess seda kinni hoiab:
http: ... |
teema: Daewoo firma arutlus |
Erik S
vastuseid: 7
vaadatud: 2756
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.08.2011 13:50:12 pealkiri: Daewoo firma arutlus |
| Ka olnud pikemat aega Daewoo teler. Siiamaani on hästi töötanud. |
teema: Carmageddon: Reincarnation |
Erik S
vastuseid: 335
vaadatud: 90886
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.08.2011 09:18:35 pealkiri: Carmageddon: Reincarnation |
Mäng võiks olla uudne ja võimas, aga samas võiks see vana hea Carmageddoni atmosfäär alles jääda. Oleks hea, kui tegelased/võistlejad ka tagasi tuleks 1-(3) osast  |
| |