Avaleht
otsing leidis 50 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: cayenne
Erik S

vastuseid: 75
vaadatud: 14011

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2015 20:03:45   pealkiri: Kommenteerimine: cayenne
Müüs korraliku laptopi mõistliku hinnaga. Väga rahul, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: forint
Erik S

vastuseid: 371
vaadatud: 79354

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.01.2015 17:42:51   pealkiri: Kommenteerimine: forint
Müüs telefoni thumbs_up.gif
  teema: Paypal & eBay üldteema
Erik S

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874652

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 06.09.2014 11:41:47   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Selge, uurisin ise ka juurde ja antud kauba puhul oleks tollimaks 3.2% + käive.
  teema: Paypal & eBay üldteema
Erik S

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874652

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 05.09.2014 17:10:57   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
http://www.ebay.com/itm/Korg-R3-Synthesizer-/390923659082?pt=Keyboards_MIDI&hash=item5b04dda74a

Kas keegi oskab mulle võhikule ära seletada, kas Eestisse shippides lisandubki see märgitud "i ...
  teema: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse
Erik S

vastuseid: 6
vaadatud: 1803

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.08.2014 21:42:38   pealkiri: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse
Sain asja lahendatud nii, et ruuteril sisestasin arvutist tuleva võrgukaabli WAN pesa asemel LAN pessa.
  teema: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse
Erik S

vastuseid: 6
vaadatud: 1803

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.08.2014 19:41:40   pealkiri: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse
DHCP kinnikeeramine ei aidanud.
  teema: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse
Erik S

vastuseid: 6
vaadatud: 1803

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.08.2014 13:56:31   pealkiri: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse
USB pikenduskaabli küljes, mis läheb arvuti USB pessa. Olen katsetanud nii esimesi kui tagumisi USB porte.
  teema: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse
Erik S

vastuseid: 6
vaadatud: 1803

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.08.2014 09:42:06   pealkiri: [LAHENDATUD] ICS USB modemist WIFI ruuterisse
Tervist!
On soov jagada internetti internet connection sharingu kaudu Tele2 mobiilsest netipulgast Trendnet TEW-712BR ruuterisse. Kõik on ühendatud nii kui peab, samuti ka ICS sätted netipulga con ...
  teema: Kommenteerimine: martin366
Erik S

vastuseid: 184
vaadatud: 50852

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2014 16:25:17   pealkiri: Kommenteerimine: martin366
Müüs telefoni. Kaup kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Hot.ee viimne päev on käes
Erik S

vastuseid: 114
vaadatud: 69832

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 05.04.2014 09:47:35   pealkiri: Hot.ee viimne päev on käes
meiliaadressid siis enam ei tööta? mul üks suht oluline konto forwardib staffi gmaili sealt.

Kõik Elioni poolt varem pakutud aadressid (@hot,ee ja @neti.ee) jäävad alles. Suhtlus on keskkond, ...
  teema: naljakad lehed
Erik S

vastuseid: 4894
vaadatud: 1231038

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 23.02.2014 11:42:03   pealkiri: naljakad lehed
http://www.d-e-f-i-n-i-t-e-l-y.com/
  teema: Goat Simulator
Erik S

vastuseid: 26
vaadatud: 7769

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.02.2014 23:31:58   pealkiri: Goat Simulator
Mõte iseenesest väga hea, aga praegu küll algeline see veel icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: sireq
Erik S

vastuseid: 25
vaadatud: 11853

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2014 16:48:30   pealkiri: Kommenteerimine: sireq
Usaldusväärne kasutaja thumbs_up.gif
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Erik S

vastuseid: 2350
vaadatud: 822954

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.01.2014 16:04:32   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Ilmselt läheb IGo peale jah. Tänud kasutajale , kes saatis vajalikud lingid icon_biggrin.gif
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Erik S

vastuseid: 2350
vaadatud: 822954

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.01.2014 16:55:35   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Tere, kas keegi oskaks soovitada tasuta navirakendust androidile, millega alustada? Olen mõelnud Google omale ja Waze'ile, Sygic paraku tasuline. Kas neist miski või hoopis midagi muud? Tänud ette!
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Erik S

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476773

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.01.2014 22:11:13   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Tere, kas keegi Swedbanki pangakontot omav isik oleks nõus praegu reede õhtul mulle mängu ära ostma (paypalile top-uppimiseks liiga hilja): http://www.kinguin.net/product/2730/hitman-absolution-st ...
  teema: Steam mängukaartide ja kupongide vahetamine
Erik S

vastuseid: 161
vaadatud: 50746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2014 13:36:12   pealkiri: Steam mängukaartide ja kupongide vahetamine
Soovin:
Snow Globe #1

Vastu pakkuda:
Ükskõik milline olemasolevatest trading cardidest (v.a snow globe'id) http://steamcommunity.com/id/skire7/inventory/#753

EDIT: Korras
  teema: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
Erik S

vastuseid: 3084
vaadatud: 833732

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 20.12.2013 21:12:24   pealkiri: Muusikateema (Tahad teada loo nime? Küsi siit...)
MTV Pop-Up videos tuli ühel hommikul üks alternatiivrokilik lugu, mängisid 4-5 venda mingis neoonsinises ruumis, seljas olid neil LED tulukestega vestid. Rohkem videost ega loost ei meenu. Oleksin ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Erik S

vastuseid: 15521
vaadatud: 2552556

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2013 02:13:01   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Hitman Contracts?
  teema: Kommenteerimine: Prozer
Erik S

vastuseid: 68
vaadatud: 26046

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2013 01:00:09   pealkiri: Kommenteerimine: Prozer
Ostsin mobiiltelefoni. Müüja väga meeldiv ja kaup korralik. Kindlasti soovitan thumbs_up.gif
  teema: Heade hindade teema
Erik S

vastuseid: 4893
vaadatud: 1270772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.10.2013 12:00:53   pealkiri: Heade hindade teema
Sleeping Dogs - 3.20.- Eur hetkel. Kes saab siis võtke, http://www.kinguin.net/product/10373/sleeping-dogs-multilanguage-steam-key/

Nii odavalt pole veel näinud.

Edit: langes veel veidi, muut ...
  teema: Kommenteerimine: caarel123
Erik S

vastuseid: 82
vaadatud: 22892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.10.2013 20:35:48   pealkiri: Kommenteerimine: caarel123
Müüs videokaardi ja olen kaubaga väga rahul. Kindlasti soovitan! icon_biggrin.gif
  teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
Erik S

vastuseid: 18678
vaadatud: 3270875

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 31.08.2013 08:20:15   pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid)
http://www.ebay.com/itm/151109160255?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649 Kas sellisel asjal võiks aktiveerimisvõti juures olla? Või liiguvad bränditud OEM-id ringi ilma võtmete ...
  teema: Steam mängukaartide ja kupongide vahetamine
Erik S

vastuseid: 161
vaadatud: 50746

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2013 09:58:18   pealkiri: Steam mängukaartide ja kupongide vahetamine
Keegi Faerie Solitaire'i ka mänginud on? icon_biggrin.gif

Anda:
Stolen Magic
Soul Rend
Fiery Omen

Vaja:
Faerie's Plea
Royal Summons
Fate's Grasp
Dark Warden

http://steamcommunity.com/id/riskikulle ...
  teema: Steamgifts
Erik S

vastuseid: 441
vaadatud: 103268

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.07.2013 18:51:45   pealkiri: Steamgifts
Tervitused! Teen ka oma esimese giveaway. Jälgin teemat ja olen osalenud üksjagu, sellepärast annangi ühe lemmikuma hiireklikika just HinnaVaatlusele icon_biggrin.gif

http://www.steamgifts.com/giveaway/AGMZ ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Erik S

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476773

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.03.2013 15:18:12   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Tere. Palun kellegi abi GTA Complete Packi ostul, omal maksmisvõimalus puudub (ka moneybookersiga).
Pank: Swed.
ID: http://steamcommunity.com/id/riskikuller/

E: Tänud kasutajale [user]psydeblo[ ...
  teema: windows xp pro tablet pc edition 2005
Erik S

vastuseid: 18
vaadatud: 5021

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 07.01.2013 18:41:45   pealkiri: windows xp pro tablet pc edition 2005
No kui Windowsi kuidagi ära saad installida, siis edasiseks akriveerimiseks üks tööriist Microsofti poolt:
http://windows.microsoft.com/et-EE/windows/help/genuine/product-key
Olen omal saanud se ...
  teema: Heade hindade teema
Erik S

vastuseid: 4893
vaadatud: 1270772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.10.2012 18:21:38   pealkiri: Heade hindade teema
Njaah, varsti Steamis ka saadaval.
  teema: Häkkerite rühmitus Anonymous hurjutas Eestit
Erik S

vastuseid: 92
vaadatud: 18115

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 09.10.2012 21:58:19   pealkiri: Häkkerite rühmitus Anonymous hurjutas Eestit
Naljanumber ju.
  teema: AMD Athlon XP 2500+ O.C
Erik S

vastuseid: 1
vaadatud: 2120

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.08.2012 12:00:57   pealkiri: AMD Athlon XP 2500+ O.C
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=50043 head lugemist thumbs_up.gif
  teema: Heade hindade teema
Erik S

vastuseid: 4893
vaadatud: 1270772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.07.2012 22:04:49   pealkiri: Heade hindade teema
Hacker Evolution Duality Steami võtmete jagamine (3653 tk) iga 5 minuti järel http://www.exosyphen.com/page_hacker-evolution.html 10. aastapäeva puhul. Tuleb kiirelt näpata, omal õnnestus kolmand ...
  teema: TELE2 M-Internet
Erik S

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237504

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.07.2012 12:53:53   pealkiri: TELE2 M-Internet
Kas ma saan õigesti aru, et leheküljel Teie andmeside saldo seisuga XX.YY.ZZZZ on ... MB" näitab, kui palju ma olen see kuu mobiilset internetti (arvutis) kasutanud? Kahtlaselt väike tundub see a ...
  teema: IT õppimine
Erik S

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319500

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 06.06.2012 16:41:56   pealkiri: IT õppimine
Oleks vaja väikest nõuannet. Hetkel gümnaasium käsil, kuid pärast lõpetamist on plaan TTÜsse infotehnoloogiat (arvutisüsteemid) õppima minna. Erialavalikust lähtuvalt tegelen juba praegu arv ...
  teema: F1 Online: The Game
Erik S

vastuseid: 137
vaadatud: 24405

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.05.2012 18:46:04   pealkiri: F1 Online: The Game
Tuli ka kutse ära, kaua pole enam jäänud icon_biggrin.gif
  teema: Google Chrome on nüüd enimkasutatav veebilehitseja
Erik S

vastuseid: 105
vaadatud: 15600

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 22.05.2012 17:46:17   pealkiri: Google Chrome on nüüd enimkasutatav veebilehitseja
Chrome'i peale saigi just kiiruse pärast üle mindud. Seadistusvõimalused võiksid siiski paremad olla.
  teema: Uuring lauamängudest
Erik S

vastuseid: 11
vaadatud: 2343

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.05.2012 17:00:22   pealkiri: Uuring lauamängudest
Vastasin ka ära icon_smile.gif
  teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Erik S

vastuseid: 98
vaadatud: 18970

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 23.04.2012 00:28:00   pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Ei tea, kas nüüd kõigil, aga mul ümberlülitus 30. aprillil igatahes.
  teema: Heade hindade teema
Erik S

vastuseid: 4893
vaadatud: 1270772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2012 07:16:40   pealkiri: Heade hindade teema
GamersGates Mount & Blade week (kõik Napoleonic Warsile eelnenud kraam -75%) http://www.gamersgate.com/games?prio=relevance&q=mountbladeweek
  teema: Heade hindade teema
Erik S

vastuseid: 4893
vaadatud: 1270772

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2012 15:08:45   pealkiri: Heade hindade teema
Hakkan ka teemat jälgima.
  teema: Ei saa rakendusi avada
Erik S

vastuseid: 6
vaadatud: 1805

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.02.2012 12:15:26   pealkiri: Ei saa rakendusi avada
Mingit ext HDDd ei kasuta, mida näiteks süsteem juhuslikult ei pruugi tuvastada?
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Erik S

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476773

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.02.2012 18:09:42   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
http://steamcommunity.com/id/eriks1995/inventory/#753

Paar mõttetut kupongi vedelevad. Keegi tahab, lisagu friendiks vms.
  teema: Grand Theft Auto V
Erik S

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814458

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2012 00:22:28   pealkiri: Grand Theft Auto V
, möh? Selleks aastaks sihitakse minu teada.
Kas mitte "Digi"s polnud, et selle aasta mais peaks välja tulema.

Tõsi? Üheainsa väljaande lugemata jätmine annab vaikselt tunda.


Arvan et ...
  teema: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Erik S

vastuseid: 98
vaadatud: 18970

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 28.01.2012 00:49:46   pealkiri: Timeline tuleb su Facebooki kontole, tahad või ei
Ei taha.
  teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P
Erik S

vastuseid: 518
vaadatud: 247891

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.01.2012 13:08:23   pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P
http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2004/10/file_extensions/ogg.jpg

http://www.bbspot.com/Images/News_Features/2003/01/os_quiz/os_x.jpg

Täpipealt mina icon_biggrin.gif
  teema: Team Fortress 2
Erik S

vastuseid: 1749
vaadatud: 295137

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2012 13:04:58   pealkiri: Team Fortress 2
Millest see oleneb, kui mängu avan siis teinekord paugust ja ootan lolliks ennem kui tööle läheb, steami aken lahti..

Eile õhtul mul sama pull. Ei viitsinud verifyd ka teha, vaid loobusin sell ...
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Erik S

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476773

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2012 16:26:31   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Keegi Terrariat giftina ei viitsiks osta mulle (niikaua kui veel soodne on)? icon_smile.gif Maksaks ülekandega 3€. Swedbank siis.

E:
link ka http://steamcommunity.com/id/eriks1995

E: Korras
  teema: TELE2 M-Internet
Erik S

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237504

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.12.2011 23:05:50   pealkiri: TELE2 M-Internet
Kuidas kogemused 30 GB piiranguga on? Hakkavad nad kiirust nii kergelt piirama, arvestades, et üldsegi mitte kõik ei pruugi sinnani välja küündida?
  teema: Hulk kasulikku vabavara!!!
Erik S

vastuseid: 208
vaadatud: 305410

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 29.08.2011 12:44:27   pealkiri: Hulk kasulikku vabavara!!!
Unlocker 1.9.1

Võib-olla tulutu uuematel operatsioonsüsteemidel, aga väga kasulik nt XP-l, kui vaja mingit "lukus" faili kustutada ja ei tea mis programm või protsess seda kinni hoiab:

http: ...
  teema: Daewoo firma arutlus
Erik S

vastuseid: 7
vaadatud: 2756

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.08.2011 13:50:12   pealkiri: Daewoo firma arutlus
Ka olnud pikemat aega Daewoo teler. Siiamaani on hästi töötanud.
  teema: Carmageddon: Reincarnation
Erik S

vastuseid: 335
vaadatud: 90886

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.08.2011 09:18:35   pealkiri: Carmageddon: Reincarnation
Mäng võiks olla uudne ja võimas, aga samas võiks see vana hea Carmageddoni atmosfäär alles jääda. Oleks hea, kui tegelased/võistlejad ka tagasi tuleks 1-(3) osast thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.