Avaleht
otsing leidis 86 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Tafkiin
EnnH

vastuseid: 5
vaadatud: 2079

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2020 12:23:05   pealkiri: Great success!
Ostsin videokaardi, kõik sujus hästi!
  teema: Kommenteerimine: jurajaan
EnnH

vastuseid: 230
vaadatud: 41035

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.08.2013 22:15:58   pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan
Täiesti aus ja hea kaup ning jõudis palju kiiremini kui reklaamis.
Lisaks oli nõus kauba minu kätte andma hoolimata sellest, et tasun tsipa hiljem.

kiiduväärt!
  teema: Kommenteerimine: jkddp
EnnH

vastuseid: 63
vaadatud: 40282

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2013 11:28:03   pealkiri: Kommenteerimine: jkddp
Müüs Zalmani vana 478 jahutuse. Töötab oivaliselt.
  teema: Kommenteerimine: nkkuo
EnnH

vastuseid: 256
vaadatud: 67464

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2013 23:36:36   pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo
Kaup korralik!

Tänud
  teema: Kommenteerimine: Mike
EnnH

vastuseid: 51
vaadatud: 16367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2013 13:34:18   pealkiri: Kommenteerimine: Mike
Tegi minust X40 omaniku. Ja oi ma olen rahul.
  teema: Kommenteerimine: Nickelby
EnnH

vastuseid: 114
vaadatud: 26465

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2013 15:54:04   pealkiri: Kommenteerimine: Nickelby
Müüsin monitori ja kuna hind suur, siis tegime kahes osas. Maksis teise osa jupp aega varem kui pidi. Tubli kiisu! icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Valdars
EnnH

vastuseid: 47
vaadatud: 24105

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2013 19:02:34   pealkiri: Kommenteerimine: Valdars
Diil kiire ja korralik icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Spezz
EnnH

vastuseid: 70
vaadatud: 29970

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2013 22:49:54   pealkiri: Kommenteerimine: Spezz
Super diil. Aitab mul ja mu sõpradel hea hinna eest tervislik olla. Kvaliteet kaup.

Suured tänud!
Kavatsen ka edaspidi seda meest tülitada icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
EnnH

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.01.2013 02:32:55   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Müüs modemi. Teen postituse siia seda modemit kasutades!
Tehke omad järeldused.
Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: viljar77
EnnH

vastuseid: 258
vaadatud: 45232

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.12.2012 18:51:23   pealkiri: Kommenteerimine: viljar77
Positiivne ärikogemus icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: senja007
EnnH

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2012 01:37:34   pealkiri: Kommenteerimine: senja007
Müüsin läpaka. Kiire ja konkreetne vend, soovitan soojalt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Elxx
EnnH

vastuseid: 93
vaadatud: 30580

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2012 19:22:52   pealkiri: Kommenteerimine: Elxx
Äri sujus. thumbs_up.gif
  teema: DayZ (arma 2 mod)
EnnH

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2012 18:04:46   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Yeah, vahepeal ka fännasin ja sõin Heinzi ube palju DayZ mõjutustest, aga siis avastasin, et Bonduelle omad on paremad, rohkem tomati laksu ja basiilik ka!

Tõsiselt OT. Sry.
  teema: DayZ (arma 2 mod)
EnnH

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2012 01:48:38   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Väga hea, et nüüd on kodulähedane server whitelistiga. Tahaks häkkereid näkku lüüa mingi kõva ja tömbi esemega.

Tänud, au ja kiitus.
  teema: Intervalliga pildistamine -> videoks
EnnH

vastuseid: 89
vaadatud: 25507

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.12.2011 21:29:16   pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks
Mingi öö ammu olin õues pildistamas, juhuslikult avastasin, et mingi veider kuma paistab põhja pool:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SarWaUvS1QM[/youtube]
  teema: Kommenteerimine: voltc
EnnH

vastuseid: 1008
vaadatud: 338788

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2011 21:01:26   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Ostsin videoka, kõik sujub, olen hästi rõõmus icon_smile.gif

Soovitan! thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: andugg
EnnH

vastuseid: 32
vaadatud: 4852

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2011 21:00:41   pealkiri: Usaldusväärne
Ostis minult videoka, usaldasin, postitasin ettemaksuta - kõik laabus!
Soovitan!!
  teema: Kommenteerimine: lockdown92
EnnH

vastuseid: 64
vaadatud: 20062

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2011 07:25:17   pealkiri: Kannatlikkuse etalon
Müüsin talle kaks juppi - video ja emaplaadi. Viimane oli teatud komplikatsioonidega, mis ei olnud ilmsed kohe ühti - ta ei morjendu aga lihtsalt ja äri läks edasi ning mured said selgeks räägi ...
  teema: Microsoft Flight Simulator X
EnnH

vastuseid: 444
vaadatud: 122216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.09.2010 07:30:22   pealkiri: Microsoft Flight Simulator X
Tuleks see ometi juba!
http://forums.x-plane.org/index.php?showtopic=47604
icon_smile.gif
  teema: Microsoft Flight Simulator X
EnnH

vastuseid: 444
vaadatud: 122216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.09.2010 20:31:41   pealkiri: Microsoft Flight Simulator X
Krt, mulle siiski tundub, et panen oma raha varsti tuleva Xplane 10 peale.
Esmalt seetõttu, et Xplane on alati veits parem välja näinud ning ... kuidagi avatum süsteem olnud ning on toetatud ka l ...
  teema: Microsoft Flight Simulator X
EnnH

vastuseid: 444
vaadatud: 122216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.09.2010 22:20:28   pealkiri: Microsoft Flight Simulator X
http://www.microsoft.com/games/flight/
  teema: Kommenteerimine: setset
EnnH

vastuseid: 0
vaadatud: 316

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2010 14:44:37   pealkiri: Kommenteerimine: setset
Sõbralik ja äri tehtud icon_smile.gif
  teema: Microsoft Flight Simulator X
EnnH

vastuseid: 444
vaadatud: 122216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.07.2010 07:53:34   pealkiri: Microsoft Flight Simulator X
Mm ... näiteks:

http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/6274
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
EnnH

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640707

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 15.12.2009 16:23:09   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
EDIT:
Kuna see on lihtsalt veider hobi, siis loodan, et sobib siia teemasse.
Et ärge pahandage, kui reeglitega vastuolus, lihtsalt kustutage.
-----------------------------

Suur soov saada kahte ...
  teema: Microsoft Flight Simulator X
EnnH

vastuseid: 444
vaadatud: 122216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2009 18:25:09   pealkiri: Microsoft Flight Simulator X
FPS-i mõjutab sedapsi, et läheb kõrgemaks, reeglina, kuna tileproxy keerab kinni autogeni, mis on üsna suur ressursiõgard.

1,2 MB/s? töötab küll, kuid pead mängima pinnase tekstuuri detail ...
  teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
EnnH

vastuseid: 10
vaadatud: 2524

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 27.03.2009 11:35:26   pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
Edasimüüja-komplekteerijapoolset mitte, aga tootja oma 3 a peaks ikka olema, uurin.
Miks ma ise selle peale ei tulnud. icon_razz.gif
  teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
EnnH

vastuseid: 10
vaadatud: 2524

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 27.03.2009 10:53:43   pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
Ok, aga ma otsin siis korras toiteka kontrolliks.
Sule endal pole pakkuda icon_smile.gif? Saad äkki mõni päev läbi hüpata, aidata. Elan vanalinnas. Selle teene eest mõtlen välja kindlasti mingi meene. Pä ...
  teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
EnnH

vastuseid: 10
vaadatud: 2524

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 23.03.2009 16:01:47   pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
Winn ja linn on ühel kettal, erinevates partides.
Aga noh, probleemi suur sümptom, POST, millest mööda ei saa ... viitab sellele, et vahet ei ole mis part paterdab.

Kahtlustan ka toidet juba . ...
  teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
EnnH

vastuseid: 10
vaadatud: 2524

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.03.2009 21:50:37   pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
Ha, nojah, niipalju siis sellest, ma ei saa windowsi bootidagi, nii et ta sinist viskaks.
Ja installida ka ei saa.

Nokk kinni saba lahti.
-----------
EDIT:
Aga toiteka minek tundub kuidagi või ...
  teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
EnnH

vastuseid: 10
vaadatud: 2524

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.03.2009 21:13:06   pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
Hei, jah, tekitan ühe bsodi, googeldan... haha, thänks, hea mõte icon_smile.gif

Emmet nagu vaatasin, midagi visuaalselt katkist ei tuvasta.

Ja komponentidega just probleem suht koht. Aga vaatan BSOD'i ü ...
  teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
EnnH

vastuseid: 10
vaadatud: 2524

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 22.03.2009 21:02:54   pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb
MASIN:
Chieftec 550 W pauer
Intel Core2 Quad Q6600
2 GB DDR2 PC 6400
Club3d GF 8800GTS
Gigabyte GA-965PDS3 s775
2x HDD 320GB Seagate SATAII

SÜMPTOMID JMS:
- Mõned kuud on Win XP ja Win Vis ...
  teema: Intervalliga pildistamine -> videoks
EnnH

vastuseid: 89
vaadatud: 25507

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 07.03.2009 19:34:57   pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks
Jaah, see 2mpx veebika sensor, mille praeguseks olen saanud ühe vana Canoni 8mm filmi kaamera sisse on kogu süsteemi pudelikael kindla peale.

Proovisin M42 keerme värki ja nendega saab kõigiga ...
  teema: Intervalliga pildistamine -> videoks
EnnH

vastuseid: 89
vaadatud: 25507

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 04.03.2009 10:43:55   pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks
Aga, jalgratta leiutamine on suht kasulik vb, seda tehakse algklassidest keskkoolini (ka ülikoolis tihti), nii saabki midagi teada ja selgeks icon_biggrin.gif

Aga mis seal ikka, ma googeldan ja uurin, kui joppa ...
  teema: Intervalliga pildistamine -> videoks
EnnH

vastuseid: 89
vaadatud: 25507

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.02.2009 13:25:13   pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks
Ehitamine on tore tegevus, aga kui filmida ka tahad, siis on mõistlikum kasutada juba valmis lahendusi icon_wink.gif

Raske aeg ka, tead küll ... icon_smile.gif pole ka kaamera jaoks raha eriti ja praktilist vajadust sa ...
  teema: Intervalliga pildistamine -> videoks
EnnH

vastuseid: 89
vaadatud: 25507

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.02.2009 12:40:06   pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks
Nägin su teemat ka fotokalas, äkki selgitad täpsemalt mis sul plaanis?
Video tegemiseks on videokaamerad. Uuematel fotokatel on ka filmimise võimalused, kuigi seal on omad kiiksud.
Kui tahad saa ...
  teema: Intervalliga pildistamine -> videoks
EnnH

vastuseid: 89
vaadatud: 25507

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.02.2009 09:25:26   pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks
Ühtlasi hakka kohe koguma raha katikuvahetuse jaoks

icon_eek.gif Oih sellele ma ei mõelnudki icon_razz.gif
Ma olen täitsa hirmutatud nüüd icon_biggrin.gif

Mul on hunnik veebikaid muidugi, mõtlesin ühe ära retsida ja ku ...
  teema: Intervalliga pildistamine -> videoks
EnnH

vastuseid: 89
vaadatud: 25507

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.02.2009 08:24:36   pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks
Ma loodan alles tegema hakata veel. S.t see väike klipike on lihtsalt eufooria ja eksperimendi vili.

Tegelikult oli mul ka asjalikke küsimusi, millega tahtsin seda teemat alustada.

a) Kas keeg ...
  teema: Intervalliga pildistamine -> videoks
EnnH

vastuseid: 89
vaadatud: 25507

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.02.2009 08:11:13   pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks
Um, mingi 1500 või nii icon_razz.gif
  teema: Intervalliga pildistamine -> videoks
EnnH

vastuseid: 89
vaadatud: 25507

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.02.2009 02:36:34   pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks
  teema: Microsoft Flight Simulator X
EnnH

vastuseid: 444
vaadatud: 122216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2009 15:56:28   pealkiri: Microsoft Flight Simulator X
Hei, palju saite on. Üks toredamaid on AVSIM: http://avsim.com/
Teine hea, kust olen ohtralt tirinud: http://simviation.com/downloads.html

Kummalgi saidil pole mingit pahavara, aga teisel saidil ...
  teema: Microsoft Flight Simulator X
EnnH

vastuseid: 444
vaadatud: 122216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2009 17:08:41   pealkiri: Microsoft Flight Simulator X
Hmmm... ma plaanisin just Blackbirdi lendama viia... icon_smile.gif

See on siga hea mõte icon_biggrin.gif pean vist ka installima peale 71e. Kunagi sai koguaeg sellega paarutatud.

Kui TileProxy tööle saad, anna teada, ...
  teema: Microsoft Flight Simulator X
EnnH

vastuseid: 444
vaadatud: 122216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2009 13:21:55   pealkiri: Microsoft Flight Simulator X
Um, manuaalis ähvardati, et kui sul on 56 kbit, siis ära proovi icon_biggrin.gif ma millegipärast arvan, et 4 Mbit on väga palju, selles kontekstis.
Ja ega see elioni 12 Mbit ei ole ka puhas kuld s.t noh ... k ...
  teema: Microsoft Flight Simulator X
EnnH

vastuseid: 444
vaadatud: 122216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2009 09:12:04   pealkiri: Microsoft Flight Simulator X
Kusagil 1000+ jala kõrguselt näeb kohe väga hea välja.

Ja esimese asjana läksin otsima Suurt Munamäge, tõstsin lennuki lihtsalt kuhugi Võru lähedale õhku ... nii kui olin kokpitis ja vä ...
  teema: Microsoft Flight Simulator X
EnnH

vastuseid: 444
vaadatud: 122216

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2009 22:15:42   pealkiri: Microsoft Flight Simulator X
Väga asjalik icon_smile.gif
Teine video on ARMAga kokku päris hea.
--------
EDIT:
ei tulnud öösel und, tegin sellise video:

http://www.youtube.com/watch?v=2uO8hY8MRbU

---------
EDIT: ja jälle üks ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
EnnH

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640707

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 21.02.2009 10:48:49   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Vajan vana arvutit, komplekset, tahan panna nurka ühe masina, kus Flait Simm 1.0 peal jookseb koguaeg.
Ehk siis mida vanem MS-DOS compatible raal, seda kunnim.
Oleks hea koos monitoriga ja ehk hi ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
EnnH

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640707

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 20.02.2009 15:39:56   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Vajan vana arvutit, komplekset, tahan panna nurka ühe masina, kus Flait Simm 1.0 peal jookseb koguaeg.
Ehk siis mida vanem MS-DOS compatible raal, seda kunnim.
Oleks hea koos monitoriga ja ehk hi ...
  teema: Falcon 4.0: Allied Force
EnnH

vastuseid: 38
vaadatud: 9519

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.02.2009 11:31:34   pealkiri: Falcon 4.0: Allied Force
Tõenäoliselt on kõik su Wini taga kinni jah, ma ise lähen kohe vista peale tagasi, sest SP3ga on midagi valesti ja ma ei viitsi süveneda, mida nad seal metsa on keeranud.

AF on aga jah, multip ...
  teema: Falcon 4.0: Allied Force
EnnH

vastuseid: 38
vaadatud: 9519

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.02.2009 19:09:14   pealkiri: Falcon 4.0: Allied Force
hum, ... aga noh ... võrgus mängimiseks on AF parim variant, kui sul mahti kunagi jännata.

Muidu, RV ... võibolla on tal mingi teise driveriga su süsteemis jama icon_sad.gif
nõme on küll jah, kui li ...
  teema: Falcon 4.0: Allied Force
EnnH

vastuseid: 38
vaadatud: 9519

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2009 12:30:05   pealkiri: Falcon 4.0: Allied Force
OS on mängu XP. Graafikakaart vana ATI 9600XT. Paigaldasin F4: Allied Force uuesti peale, seekord ilma patchideta. Siis installeeris Red Viper peapakk end üle F4: AFi. Siis käivitus Red Viperi patc ...
  teema: Falcon 4.0: Allied Force
EnnH

vastuseid: 38
vaadatud: 9519

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.02.2009 04:21:53   pealkiri: Falcon 4.0: Allied Force
Hmm ... pagan, vot mina ei installinud seda 1.0.13 patchi ... töötab ilusti.
Mis OSi sa kasutad?
Vista all võib olla komplikatsioone, samuti, olla võib sel probleeme ATI driveritega.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.