|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Tafkiin |
EnnH
vastuseid: 5
vaadatud: 2079
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2020 12:23:05 pealkiri: Great success! |
| Ostsin videokaardi, kõik sujus hästi! |
teema: Kommenteerimine: jurajaan |
EnnH
vastuseid: 230
vaadatud: 41035
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.08.2013 22:15:58 pealkiri: Kommenteerimine: jurajaan |
Täiesti aus ja hea kaup ning jõudis palju kiiremini kui reklaamis.
Lisaks oli nõus kauba minu kätte andma hoolimata sellest, et tasun tsipa hiljem.
kiiduväärt! |
teema: Kommenteerimine: jkddp |
EnnH
vastuseid: 63
vaadatud: 40282
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2013 11:28:03 pealkiri: Kommenteerimine: jkddp |
| Müüs Zalmani vana 478 jahutuse. Töötab oivaliselt. |
teema: Kommenteerimine: nkkuo |
EnnH
vastuseid: 256
vaadatud: 67464
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2013 23:36:36 pealkiri: Kommenteerimine: nkkuo |
Kaup korralik!
Tänud |
teema: Kommenteerimine: Mike |
EnnH
vastuseid: 51
vaadatud: 16367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2013 13:34:18 pealkiri: Kommenteerimine: Mike |
| Tegi minust X40 omaniku. Ja oi ma olen rahul. |
teema: Kommenteerimine: Nickelby |
EnnH
vastuseid: 114
vaadatud: 26465
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2013 15:54:04 pealkiri: Kommenteerimine: Nickelby |
Müüsin monitori ja kuna hind suur, siis tegime kahes osas. Maksis teise osa jupp aega varem kui pidi. Tubli kiisu!  |
teema: Kommenteerimine: Valdars |
EnnH
vastuseid: 47
vaadatud: 24105
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2013 19:02:34 pealkiri: Kommenteerimine: Valdars |
Diil kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Spezz |
EnnH
vastuseid: 70
vaadatud: 29970
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2013 22:49:54 pealkiri: Kommenteerimine: Spezz |
Super diil. Aitab mul ja mu sõpradel hea hinna eest tervislik olla. Kvaliteet kaup.
Suured tänud!
Kavatsen ka edaspidi seda meest tülitada  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
EnnH
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2013 02:32:55 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Müüs modemi. Teen postituse siia seda modemit kasutades!
Tehke omad järeldused.
Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: viljar77 |
EnnH
vastuseid: 258
vaadatud: 45232
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.12.2012 18:51:23 pealkiri: Kommenteerimine: viljar77 |
Positiivne ärikogemus  |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
EnnH
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2012 01:37:34 pealkiri: Kommenteerimine: senja007 |
Müüsin läpaka. Kiire ja konkreetne vend, soovitan soojalt  |
teema: Kommenteerimine: Elxx |
EnnH
vastuseid: 93
vaadatud: 30580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2012 19:22:52 pealkiri: Kommenteerimine: Elxx |
Äri sujus.  |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
EnnH
vastuseid: 6013
vaadatud: 1055188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2012 18:04:46 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Yeah, vahepeal ka fännasin ja sõin Heinzi ube palju DayZ mõjutustest, aga siis avastasin, et Bonduelle omad on paremad, rohkem tomati laksu ja basiilik ka!
Tõsiselt OT. Sry. |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
EnnH
vastuseid: 6013
vaadatud: 1055188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.12.2012 01:48:38 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Väga hea, et nüüd on kodulähedane server whitelistiga. Tahaks häkkereid näkku lüüa mingi kõva ja tömbi esemega.
Tänud, au ja kiitus. |
teema: Intervalliga pildistamine -> videoks |
EnnH
vastuseid: 89
vaadatud: 25507
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.12.2011 21:29:16 pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks |
Mingi öö ammu olin õues pildistamas, juhuslikult avastasin, et mingi veider kuma paistab põhja pool:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SarWaUvS1QM[/youtube] |
teema: Kommenteerimine: voltc |
EnnH
vastuseid: 1008
vaadatud: 338788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2011 21:01:26 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Ostsin videoka, kõik sujub, olen hästi rõõmus
Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: andugg |
EnnH
vastuseid: 32
vaadatud: 4852
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2011 21:00:41 pealkiri: Usaldusväärne |
Ostis minult videoka, usaldasin, postitasin ettemaksuta - kõik laabus!
Soovitan!! |
teema: Kommenteerimine: lockdown92 |
EnnH
vastuseid: 64
vaadatud: 20062
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2011 07:25:17 pealkiri: Kannatlikkuse etalon |
| Müüsin talle kaks juppi - video ja emaplaadi. Viimane oli teatud komplikatsioonidega, mis ei olnud ilmsed kohe ühti - ta ei morjendu aga lihtsalt ja äri läks edasi ning mured said selgeks räägi ... |
teema: Microsoft Flight Simulator X |
EnnH
vastuseid: 444
vaadatud: 122216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.09.2010 07:30:22 pealkiri: Microsoft Flight Simulator X |
Tuleks see ometi juba!
http://forums.x-plane.org/index.php?showtopic=47604
 |
teema: Microsoft Flight Simulator X |
EnnH
vastuseid: 444
vaadatud: 122216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.09.2010 20:31:41 pealkiri: Microsoft Flight Simulator X |
Krt, mulle siiski tundub, et panen oma raha varsti tuleva Xplane 10 peale.
Esmalt seetõttu, et Xplane on alati veits parem välja näinud ning ... kuidagi avatum süsteem olnud ning on toetatud ka l ... |
teema: Microsoft Flight Simulator X |
EnnH
vastuseid: 444
vaadatud: 122216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.09.2010 22:20:28 pealkiri: Microsoft Flight Simulator X |
| http://www.microsoft.com/games/flight/ |
teema: Kommenteerimine: setset |
EnnH
vastuseid: 0
vaadatud: 316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2010 14:44:37 pealkiri: Kommenteerimine: setset |
Sõbralik ja äri tehtud  |
teema: Microsoft Flight Simulator X |
EnnH
vastuseid: 444
vaadatud: 122216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.07.2010 07:53:34 pealkiri: Microsoft Flight Simulator X |
Mm ... näiteks:
http://www.andrico.ee/pood/product_info.php/products_id/6274 |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
EnnH
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640707
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 15.12.2009 16:23:09 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
EDIT:
Kuna see on lihtsalt veider hobi, siis loodan, et sobib siia teemasse.
Et ärge pahandage, kui reeglitega vastuolus, lihtsalt kustutage.
-----------------------------
Suur soov saada kahte ... |
teema: Microsoft Flight Simulator X |
EnnH
vastuseid: 444
vaadatud: 122216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2009 18:25:09 pealkiri: Microsoft Flight Simulator X |
FPS-i mõjutab sedapsi, et läheb kõrgemaks, reeglina, kuna tileproxy keerab kinni autogeni, mis on üsna suur ressursiõgard.
1,2 MB/s? töötab küll, kuid pead mängima pinnase tekstuuri detail ... |
teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
EnnH
vastuseid: 10
vaadatud: 2524
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.03.2009 11:35:26 pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
Edasimüüja-komplekteerijapoolset mitte, aga tootja oma 3 a peaks ikka olema, uurin.
Miks ma ise selle peale ei tulnud.  |
teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
EnnH
vastuseid: 10
vaadatud: 2524
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 27.03.2009 10:53:43 pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
Ok, aga ma otsin siis korras toiteka kontrolliks.
Sule endal pole pakkuda ? Saad äkki mõni päev läbi hüpata, aidata. Elan vanalinnas. Selle teene eest mõtlen välja kindlasti mingi meene. Pä ... |
teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
EnnH
vastuseid: 10
vaadatud: 2524
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 23.03.2009 16:01:47 pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
Winn ja linn on ühel kettal, erinevates partides.
Aga noh, probleemi suur sümptom, POST, millest mööda ei saa ... viitab sellele, et vahet ei ole mis part paterdab.
Kahtlustan ka toidet juba . ... |
teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
EnnH
vastuseid: 10
vaadatud: 2524
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.03.2009 21:50:37 pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
Ha, nojah, niipalju siis sellest, ma ei saa windowsi bootidagi, nii et ta sinist viskaks.
Ja installida ka ei saa.
Nokk kinni saba lahti.
-----------
EDIT:
Aga toiteka minek tundub kuidagi või ... |
teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
EnnH
vastuseid: 10
vaadatud: 2524
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.03.2009 21:13:06 pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
Hei, jah, tekitan ühe bsodi, googeldan... haha, thänks, hea mõte
Emmet nagu vaatasin, midagi visuaalselt katkist ei tuvasta.
Ja komponentidega just probleem suht koht. Aga vaatan BSOD'i ü ... |
teema: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
EnnH
vastuseid: 10
vaadatud: 2524
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 22.03.2009 21:02:54 pealkiri: Aidake, andke oma arvamus, mis mul kooleb |
MASIN:
Chieftec 550 W pauer
Intel Core2 Quad Q6600
2 GB DDR2 PC 6400
Club3d GF 8800GTS
Gigabyte GA-965PDS3 s775
2x HDD 320GB Seagate SATAII
SÜMPTOMID JMS:
- Mõned kuud on Win XP ja Win Vis ... |
teema: Intervalliga pildistamine -> videoks |
EnnH
vastuseid: 89
vaadatud: 25507
|
foorum: Fotograafia postitatud: 07.03.2009 19:34:57 pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks |
Jaah, see 2mpx veebika sensor, mille praeguseks olen saanud ühe vana Canoni 8mm filmi kaamera sisse on kogu süsteemi pudelikael kindla peale.
Proovisin M42 keerme värki ja nendega saab kõigiga ... |
teema: Intervalliga pildistamine -> videoks |
EnnH
vastuseid: 89
vaadatud: 25507
|
foorum: Fotograafia postitatud: 04.03.2009 10:43:55 pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks |
Aga, jalgratta leiutamine on suht kasulik vb, seda tehakse algklassidest keskkoolini (ka ülikoolis tihti), nii saabki midagi teada ja selgeks
Aga mis seal ikka, ma googeldan ja uurin, kui joppa ... |
teema: Intervalliga pildistamine -> videoks |
EnnH
vastuseid: 89
vaadatud: 25507
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.02.2009 13:25:13 pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks |
Ehitamine on tore tegevus, aga kui filmida ka tahad, siis on mõistlikum kasutada juba valmis lahendusi
Raske aeg ka, tead küll ... pole ka kaamera jaoks raha eriti ja praktilist vajadust sa ... |
teema: Intervalliga pildistamine -> videoks |
EnnH
vastuseid: 89
vaadatud: 25507
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.02.2009 12:40:06 pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks |
Nägin su teemat ka fotokalas, äkki selgitad täpsemalt mis sul plaanis?
Video tegemiseks on videokaamerad. Uuematel fotokatel on ka filmimise võimalused, kuigi seal on omad kiiksud.
Kui tahad saa ... |
teema: Intervalliga pildistamine -> videoks |
EnnH
vastuseid: 89
vaadatud: 25507
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.02.2009 09:25:26 pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks |
Ühtlasi hakka kohe koguma raha katikuvahetuse jaoks
Oih sellele ma ei mõelnudki
Ma olen täitsa hirmutatud nüüd
Mul on hunnik veebikaid muidugi, mõtlesin ühe ära retsida ja ku ... |
teema: Intervalliga pildistamine -> videoks |
EnnH
vastuseid: 89
vaadatud: 25507
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.02.2009 08:24:36 pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks |
Ma loodan alles tegema hakata veel. S.t see väike klipike on lihtsalt eufooria ja eksperimendi vili.
Tegelikult oli mul ka asjalikke küsimusi, millega tahtsin seda teemat alustada.
a) Kas keeg ... |
teema: Intervalliga pildistamine -> videoks |
EnnH
vastuseid: 89
vaadatud: 25507
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.02.2009 08:11:13 pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks |
Um, mingi 1500 või nii  |
teema: Intervalliga pildistamine -> videoks |
EnnH
vastuseid: 89
vaadatud: 25507
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.02.2009 02:36:34 pealkiri: Intervalliga pildistamine -> videoks |
|
teema: Microsoft Flight Simulator X |
EnnH
vastuseid: 444
vaadatud: 122216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2009 15:56:28 pealkiri: Microsoft Flight Simulator X |
Hei, palju saite on. Üks toredamaid on AVSIM: http://avsim.com/
Teine hea, kust olen ohtralt tirinud: http://simviation.com/downloads.html
Kummalgi saidil pole mingit pahavara, aga teisel saidil ... |
teema: Microsoft Flight Simulator X |
EnnH
vastuseid: 444
vaadatud: 122216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2009 17:08:41 pealkiri: Microsoft Flight Simulator X |
Hmmm... ma plaanisin just Blackbirdi lendama viia...
See on siga hea mõte pean vist ka installima peale 71e. Kunagi sai koguaeg sellega paarutatud.
Kui TileProxy tööle saad, anna teada, ... |
teema: Microsoft Flight Simulator X |
EnnH
vastuseid: 444
vaadatud: 122216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2009 13:21:55 pealkiri: Microsoft Flight Simulator X |
Um, manuaalis ähvardati, et kui sul on 56 kbit, siis ära proovi ma millegipärast arvan, et 4 Mbit on väga palju, selles kontekstis.
Ja ega see elioni 12 Mbit ei ole ka puhas kuld s.t noh ... k ... |
teema: Microsoft Flight Simulator X |
EnnH
vastuseid: 444
vaadatud: 122216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2009 09:12:04 pealkiri: Microsoft Flight Simulator X |
Kusagil 1000+ jala kõrguselt näeb kohe väga hea välja.
Ja esimese asjana läksin otsima Suurt Munamäge, tõstsin lennuki lihtsalt kuhugi Võru lähedale õhku ... nii kui olin kokpitis ja vä ... |
teema: Microsoft Flight Simulator X |
EnnH
vastuseid: 444
vaadatud: 122216
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2009 22:15:42 pealkiri: Microsoft Flight Simulator X |
Väga asjalik
Teine video on ARMAga kokku päris hea.
--------
EDIT:
ei tulnud öösel und, tegin sellise video:
http://www.youtube.com/watch?v=2uO8hY8MRbU
---------
EDIT: ja jälle üks ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
EnnH
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640707
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 21.02.2009 10:48:49 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Vajan vana arvutit, komplekset, tahan panna nurka ühe masina, kus Flait Simm 1.0 peal jookseb koguaeg.
Ehk siis mida vanem MS-DOS compatible raal, seda kunnim.
Oleks hea koos monitoriga ja ehk hi ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
EnnH
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640707
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 20.02.2009 15:39:56 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Vajan vana arvutit, komplekset, tahan panna nurka ühe masina, kus Flait Simm 1.0 peal jookseb koguaeg.
Ehk siis mida vanem MS-DOS compatible raal, seda kunnim.
Oleks hea koos monitoriga ja ehk hi ... |
teema: Falcon 4.0: Allied Force |
EnnH
vastuseid: 38
vaadatud: 9519
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.02.2009 11:31:34 pealkiri: Falcon 4.0: Allied Force |
Tõenäoliselt on kõik su Wini taga kinni jah, ma ise lähen kohe vista peale tagasi, sest SP3ga on midagi valesti ja ma ei viitsi süveneda, mida nad seal metsa on keeranud.
AF on aga jah, multip ... |
teema: Falcon 4.0: Allied Force |
EnnH
vastuseid: 38
vaadatud: 9519
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.02.2009 19:09:14 pealkiri: Falcon 4.0: Allied Force |
hum, ... aga noh ... võrgus mängimiseks on AF parim variant, kui sul mahti kunagi jännata.
Muidu, RV ... võibolla on tal mingi teise driveriga su süsteemis jama
nõme on küll jah, kui li ... |
teema: Falcon 4.0: Allied Force |
EnnH
vastuseid: 38
vaadatud: 9519
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2009 12:30:05 pealkiri: Falcon 4.0: Allied Force |
| OS on mängu XP. Graafikakaart vana ATI 9600XT. Paigaldasin F4: Allied Force uuesti peale, seekord ilma patchideta. Siis installeeris Red Viper peapakk end üle F4: AFi. Siis käivitus Red Viperi patc ... |
teema: Falcon 4.0: Allied Force |
EnnH
vastuseid: 38
vaadatud: 9519
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2009 04:21:53 pealkiri: Falcon 4.0: Allied Force |
Hmm ... pagan, vot mina ei installinud seda 1.0.13 patchi ... töötab ilusti.
Mis OSi sa kasutad?
Vista all võib olla komplikatsioone, samuti, olla võib sel probleeme ATI driveritega. |
| |