|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Grand Theft Auto 6 |
Elpex
vastuseid: 312
vaadatud: 99629
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.06.2026 16:22:21 pealkiri: Grand Theft Auto 6 |
| https://www.rockstargames.com/newswire/article/517oa135328155/grand-theft-auto-vi-pre-orders-begin-on-june-25 |
teema: Kommenteerimine: tohoh |
Elpex
vastuseid: 25
vaadatud: 8900
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2026 17:52:53 pealkiri: Kommenteerimine: tohoh |
Kiire ja eeskujulik tehing  |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.06.2026 10:17:47 pealkiri: iPhone |
Pärnu Mobifonis müüja ütles, et saada on originaal-aku ja analoog-aku. Kumb oleks mõistlikum lasta paigaldada - kas originaal või analoog-aku?
Hinnad on erinevad neil, aga sisu vist on enam-vä ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.06.2026 09:25:46 pealkiri: iPhone |
Kus võiks iPhone 12 jaoks uue aku lasta paigaldada? Mul praegu on aku mahtuvus järgi 81%.
Kas Pärnus Mobifon oleks koht, kus võiks vahetada või peaks Tallinna saatma kuskile, kus on ainult Apple ... |
teema: Google Pixel |
Elpex
vastuseid: 2005
vaadatud: 520326
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.05.2026 16:20:27 pealkiri: Google Pixel |
, Hmm jah. Tegelikult on jah veidi häiriv et osad müüjad Eestisse ei saada. Seda isegi Amazon.de puhul.
Selle mure jaoks on teised teenusepakkujad olemas, kes Eestisse edasi saaadavad. |
teema: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu |
Elpex
vastuseid: 44
vaadatud: 5406
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.02.2026 11:29:04 pealkiri: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu |
| Samsungi baasmudeli hind Ameerikas 100$ kallim, kui Applel. |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.02.2026 09:10:35 pealkiri: iPhone |
| Äkki kolite oma ot'ga mujale teemasse ja keegi modedest võiks ebavajaliku kustutada. |
teema: Kommenteerimine: aix17 |
Elpex
vastuseid: 415
vaadatud: 108413
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2026 14:12:38 pealkiri: Kommenteerimine: aix17 |
Kiire ja eeskujulik tehing  |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.01.2026 15:05:04 pealkiri: iPhone |
Aga nagu ma aru saan siis põhiprobleem on kvaliteedi/hinna suhe. Air pidavat olema liiga habras materjalide tõttu.
Palun ära enam peale võta. |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Elpex
vastuseid: 4858
vaadatud: 1461063
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.01.2026 15:58:20 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Kas Eesti rahakaarte on üldse keegi näinud müügil? Rahakaartide point on allahindlused, nt Kaardi väärtus on 20€, aga osta saad 18ga, lisaks ei pea oma kaardiandmeid jagama.
Eesti rahakaarte ... |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
Elpex
vastuseid: 871
vaadatud: 158106
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.01.2026 13:00:49 pealkiri: Kommenteerimine: ZeD |
Väga kiire ja meeldiv tehing.
Kindel soovitus  |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 03.01.2026 19:20:36 pealkiri: iPhone |
Pereliikmel vaja uut telef. valikus iph 15 v 16 , kumba eelistada? Märgatavat vahet ei tohiks olla ise kalduks 15 poole.
iP16 kasuks räägib peamiselt suurem aku ja 2GB rohkem RAM'i. |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.01.2026 11:10:22 pealkiri: iPhone |
| Pruudile sai soovitatud, et jätaks pigem selle vedelklaasi OSi oma 64gb iPhone 13 peale installimata. Aga ilmselt jäid automaatsed uuendused ikka sisse, sest asi päädis nüüd sellega, et telefon ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 09.12.2025 14:16:53 pealkiri: iPhone |
Klassikud, a’ la ” visa hing ikka veel üksinda kodus” hakkab vist juba käesoleval nädalal pihta
Natuke vale teema pole selle arutelu jaoks? |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 31.10.2025 10:58:53 pealkiri: iPhone |
Ot aga on keegi iphone airi võtnud ja kätte saanud juba ? Kuidas tundub, mõtlen, et kas vahetada enda iphone 13 pro max selle vastu või mitte
Air on ju paljudes poodides kohapeal olemas, ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 08.10.2025 17:37:59 pealkiri: iPhone |
Millal võiks iPhone'ile ja üldse Apple'i seadmetele tulla eestikeelne menüü ehk seadmete sisu keel?
Soome keel on seal vist algusest peale olnud, eesti keele kohta pole midagi kuulda.
Eesti on A ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.10.2025 17:35:50 pealkiri: iPhone |
| Millised põhimõtted kui saladus pole?Et kasutasmugavus ja kergus nii suure telefoni osas on piisavalt meeldiv, et ollakse valmis tegema kompromisse muude pro pakutavate hüvede osas (kaamera, aku jm ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 25.09.2025 12:42:01 pealkiri: iPhone |
Kui soodsamalt tahta, siis tuleb musta reedet oodata. Amazon teeb sel puhul päris sooduspakkumisi, erinevalt Eesti poodidest.
Apple toodete puhul pole küll mõtet mingeid ulme soodustusi oodata. |
teema: frog.ee |
Elpex
vastuseid: 202
vaadatud: 175927
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 24.09.2025 11:23:39 pealkiri: frog.ee |
Nad võiks siukse innovatsiooni nagu kaardimakse ka kasutusele võtta.
Sulas on lihtsam skeemitada ju. |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 11.09.2025 13:49:43 pealkiri: iPhone |
| Kui poest uuena ostad, siis hinnavahe on piisavalt väike või olematu, eriti kui värsket mudelit ostad. Seega ma ise ostaks pigem suuremast butiigist, hiljem lihtsam asju ajada kui vaja. Ametliku es ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 09.09.2025 22:57:17 pealkiri: iPhone |
| OK, aga hinnad on tõesti krõbedad. Kui iPhone 17 baasmudel on saadaval alates 256 GB mahuga ja alates 999€, iPhone 17 Air 256GB alates 1259€ ja iPhone 17Pro 256GB alates 1359€ siis nii naljalt ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 09.09.2025 22:06:48 pealkiri: iPhone |
| 17 Pro Max 2TB versiooni hind 2509€ Soome lehel. Hinnad lähevad juba ulmeliseks. |
teema: Kommenteerimine: zebra1 |
Elpex
vastuseid: 183
vaadatud: 44294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2025 19:27:29 pealkiri: Kommenteerimine: zebra1 |
| Tegi iPhone’i müügiteema. Tegin kõrgeima pakkumise. Lubas teema teatud kuupäevaks lukku panna. Peale lubatud teema lukku panemise kuupäeva oli ligi nädal vaikust kuigi foorumit külastas ise r ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.09.2025 16:21:51 pealkiri: iPhone |
| Sait ise jah on legit and kuulutus on selgelt scam ju. |
teema: Garmin tutvustas oma esimest inReach satelliit- ja mobiilsidega nutikella fēnix 8 Pro |
Elpex
vastuseid: 4
vaadatud: 1939
|
foorum: Pressiteated postitatud: 03.09.2025 16:14:21 pealkiri: Garmin tutvustas oma esimest inReach satelliit- ja mobiilsidega nutikella fēnix 8 Pro |
| Hind on muidugi maasikas. |
teema: Kommenteerimine: Sokimeez |
Elpex
vastuseid: 16
vaadatud: 6620
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2025 17:35:19 pealkiri: Kommenteerimine: Sokimeez |
Ostsin kõrvaklapid. Eeskujulik käest-kätte tehing  |
teema: TELE2 |
Elpex
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183870
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 09.08.2025 08:40:14 pealkiri: TELE2 |
, hetkel laual 12.99€ 12 kuu peale soodustus.
Elisa jätkusoodustus on mõnikümmend senti odavam ja kehtib 24 kuud. Tingimusega et pead need kaks aastat nende juures istuma või on viimaks kah s ... |
teema: TELE2 |
Elpex
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183870
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.08.2025 21:46:14 pealkiri: TELE2 |
| Ütlen enda kogemuse pealt, et Elisa pakkumine on veel nutusem. |
teema: TELE2 |
Elpex
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183870
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.08.2025 18:18:58 pealkiri: TELE2 |
, hetkel laual 12.99€ 12 kuu peale soodustus.
See on jätkusoodus? Need olid neil 12 kuud...
ise sain eelmine aasta 8.99€ piiramatu 24 kuuks.
See ilmselt jah jätkusoodustus. Nüüd tundub vist ... |
teema: iPad |
Elpex
vastuseid: 2371
vaadatud: 640442
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.08.2025 20:53:27 pealkiri: iPad |
| Kolite äkki vastavasse teemasse oma OT’ga? See on iPad’i teema. |
teema: TELE2 |
Elpex
vastuseid: 4214
vaadatud: 1183870
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 07.08.2025 10:14:33 pealkiri: TELE2 |
| On keegi lähiajal võtnud või pikendanud piiramatut mobiili paketti? Millised hetkel antud paketi soodushinnad on? Tele2 on vist soodustuse perioodi ka siiani kehtinud 24 kuult oluliselt vähendanud ... |
teema: Airpods |
Elpex
vastuseid: 410
vaadatud: 139243
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 06.08.2025 16:49:28 pealkiri: Airpods |
on kellelgi vähimat aimu, kas selle aasta numbrisees võiks olla oodata uusi airpods pro'si?
Suure tõenäosusega septembris Apple üritusel tutvustatakse uusi Airpods Pro 3 kõrvaklappe. |
teema: Telia Eesti |
Elpex
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280017
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.08.2025 15:33:26 pealkiri: Telia Eesti |
Kas Telia ühenduse korral, kui on kaabel tv ja internet samast kaablist kodus, kas on võimalik ainult interneti teenus alles jätta ja tv pakett lõpetada lõplikult?
Jah.
Mida selleks tegema pe ... |
teema: Kommenteerimine: Tint |
Elpex
vastuseid: 33
vaadatud: 20720
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.07.2025 21:21:29 pealkiri: Kommenteerimine: Tint |
Ostsin digiboksid. Tehing kiire ja korralik  |
teema: Telia TV |
Elpex
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183952
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.07.2025 19:49:57 pealkiri: Telia TV |
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida
otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus
Jäin mõtlema, et kas tele2 kaudu ei saa sama ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 10.06.2025 09:16:38 pealkiri: iPhone |
iOS 19, 20 jne jäetakse vahele ja 26 ?
From now on iOS, iPadOS, macOS, and the rest of Apple's operating systems will be named by the year after their release. |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.05.2025 11:04:27 pealkiri: iPhone |
Kas keegi võiks proovida, et kas tal Facetime töötab ? Peale uuendusi alates 18.4 vers e saa FT kõnet teha, ütleb, et kasuta nagu mõnda enda teist nr , imelik. Ja pereliikmel suht sama seis.
T ... |
teema: DPD eesti AS |
Elpex
vastuseid: 200
vaadatud: 128398
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.04.2025 17:45:13 pealkiri: DPD eesti AS |
See on lihtsalt formaalsus. Transporditeenuse DPD'lt ostis müüja, vahet pole, kas Sinu raha eest või mitte.
Võib jätta halva maitse suhu küll, aga eks nüüd peab müüja DPD'ga ise edasi jage ... |
teema: DPD eesti AS |
Elpex
vastuseid: 200
vaadatud: 128398
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.04.2025 17:34:18 pealkiri: DPD eesti AS |
Kuna kauba saatja tellis veo ja on see kes DPD-le selle eest arve alusel maksab siis peab saatja menetlema asja DPD-ga vastavalt nende omavahelisele lepingule või teenuse tingimustele.
Mida iganes ... |
teema: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu |
Elpex
vastuseid: 60
vaadatud: 9374
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.04.2025 22:00:20 pealkiri: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu |
Soomes sama hind mis meil: https://www.verkkokauppa.com/fi/product/974720/Nintendo-Switch-2-pelikonsoli-musta
Euronicsis on ju 529,99€. |
teema: Hansapost |
Elpex
vastuseid: 42
vaadatud: 27232
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.04.2025 14:14:40 pealkiri: Hansapost |
| Huvitav, kas varsti ootab sama saatus ka Kaup24. |
teema: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu |
Elpex
vastuseid: 60
vaadatud: 9374
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.04.2025 12:25:26 pealkiri: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu |
Iirimaal sellised pakkumised.
https://i.imgur.com/AyY7Bo1l.png
Tundub nagu Euroopa MSRP. |
teema: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu |
Elpex
vastuseid: 60
vaadatud: 9374
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.04.2025 11:48:03 pealkiri: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu |
Miterassas eeltellimine avatud.
https://www.miterassa.ee/et/nintendo-switch-2-mangukonsool-220001 - 589,99€
https://www.miterassa.ee/et/nintendo-switch-2-mangukonsool-mario-kart-world-220002 - ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 05.04.2025 12:44:23 pealkiri: iPhone |
Täpsem ülevaade minu ekraaniajast.
https://www.upload.ee/thumb/17933665/Screenshot_2025-04-05-12-27-36-797_com.google.android.apps.wellbeing.jpghttps://www.upload.ee/thumb/17933667/Screenshot_2025- ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.04.2025 21:05:39 pealkiri: iPhone |
, nii et tegelikult ei tea, kui kaua aku kestab, aga kirjutad et hästi.
Ega see sinu viiepäevane Huawei aku kestvuse jutt ka mitte midagi ei anna teadmata kuidas ja mille jaoks telefoni selle perio ... |
teema: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu |
Elpex
vastuseid: 60
vaadatud: 9374
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.04.2025 13:03:09 pealkiri: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu |
Eile ei pannud seda tähelegi, aga Switch 2 pole isegi enam OLED erkaani.
Vastab tõele. Samas kardan, et see valik tehti seekord sellepärast, et lihtsalt turul ei olnud sobiva speci ja hinna ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.03.2025 14:54:37 pealkiri: iPhone |
Kas keegi on teinud läbi mõtteharjutuse "tavaline iphone 15 256GB" vs "tavaline iphone 16 256GB".
Mis argumendid oleks ühele või teisele poole kaldumiseks?
Edasiminekut on piisavalt, et õigu ... |
teema: Telia TV |
Elpex
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183952
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.03.2025 12:37:57 pealkiri: Telia TV |
Et vaadata ei saa terve kuu vaid ainult kalendrikuu viimase päevani.. aga tasu on siis terve kuu eest või päevaarvestus kui viimasel kuupäeval avan ja sulgen?
4.2. Sul on õigus teenuse leping ig ... |
teema: iPhone |
Elpex
vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.03.2025 10:35:46 pealkiri: iPhone |
| See teema läheb juba läbuks ära, keegi võiks selle OT'st puhastada. |
teema: Telia TV |
Elpex
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183952
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.03.2025 09:06:43 pealkiri: Telia TV |
Go3 spordikanalite eest ei võetud veebruaris terve kuu hinda, 3 päeva Rootsi rallit maksis 0,840€
Go3 spordikanalid (14.02.25...16.02.25) 2 päeva 0,689 22% 0,840
Kus see kirjas on, et peaks kuu ... |
| |