Avaleht
otsing leidis 1038 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Grand Theft Auto 6
Elpex

vastuseid: 312
vaadatud: 99629

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.06.2026 16:22:21   pealkiri: Grand Theft Auto 6
https://www.rockstargames.com/newswire/article/517oa135328155/grand-theft-auto-vi-pre-orders-begin-on-june-25
  teema: Kommenteerimine: tohoh
Elpex

vastuseid: 25
vaadatud: 8900

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2026 17:52:53   pealkiri: Kommenteerimine: tohoh
Kiire ja eeskujulik tehing thumbs_up.gif
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 05.06.2026 10:17:47   pealkiri: iPhone
Pärnu Mobifonis müüja ütles, et saada on originaal-aku ja analoog-aku. Kumb oleks mõistlikum lasta paigaldada - kas originaal või analoog-aku?
Hinnad on erinevad neil, aga sisu vist on enam-vä ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 05.06.2026 09:25:46   pealkiri: iPhone
Kus võiks iPhone 12 jaoks uue aku lasta paigaldada? Mul praegu on aku mahtuvus järgi 81%.
Kas Pärnus Mobifon oleks koht, kus võiks vahetada või peaks Tallinna saatma kuskile, kus on ainult Apple ...
  teema: Google Pixel
Elpex

vastuseid: 2005
vaadatud: 520326

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.05.2026 16:20:27   pealkiri: Google Pixel
, Hmm jah. Tegelikult on jah veidi häiriv et osad müüjad Eestisse ei saada. Seda isegi Amazon.de puhul.
Selle mure jaoks on teised teenusepakkujad olemas, kes Eestisse edasi saaadavad.
  teema: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu
Elpex

vastuseid: 44
vaadatud: 5406

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.02.2026 11:29:04   pealkiri: Samsung Galaxy S26 seeria arutelu
Samsungi baasmudeli hind Ameerikas 100$ kallim, kui Applel.
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 20.02.2026 09:10:35   pealkiri: iPhone
Äkki kolite oma ot'ga mujale teemasse ja keegi modedest võiks ebavajaliku kustutada.
  teema: Kommenteerimine: aix17
Elpex

vastuseid: 415
vaadatud: 108413

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2026 14:12:38   pealkiri: Kommenteerimine: aix17
Kiire ja eeskujulik tehing thumbs_up.gif
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.01.2026 15:05:04   pealkiri: iPhone
Aga nagu ma aru saan siis põhiprobleem on kvaliteedi/hinna suhe. Air pidavat olema liiga habras materjalide tõttu.
Palun ära enam peale võta.
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Elpex

vastuseid: 4858
vaadatud: 1461063

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.01.2026 15:58:20   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Kas Eesti rahakaarte on üldse keegi näinud müügil? Rahakaartide point on allahindlused, nt Kaardi väärtus on 20€, aga osta saad 18ga, lisaks ei pea oma kaardiandmeid jagama.
Eesti rahakaarte ...
  teema: Kommenteerimine: ZeD
Elpex

vastuseid: 871
vaadatud: 158106

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.01.2026 13:00:49   pealkiri: Kommenteerimine: ZeD
Väga kiire ja meeldiv tehing.
Kindel soovitus thumbs_up.gif
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 03.01.2026 19:20:36   pealkiri: iPhone
Pereliikmel vaja uut telef. valikus iph 15 v 16 , kumba eelistada? Märgatavat vahet ei tohiks olla ise kalduks 15 poole.
iP16 kasuks räägib peamiselt suurem aku ja 2GB rohkem RAM'i.
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.01.2026 11:10:22   pealkiri: iPhone
Pruudile sai soovitatud, et jätaks pigem selle vedelklaasi OSi oma 64gb iPhone 13 peale installimata. Aga ilmselt jäid automaatsed uuendused ikka sisse, sest asi päädis nüüd sellega, et telefon ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.12.2025 14:16:53   pealkiri: iPhone
Klassikud, a’ la ” visa hing ikka veel üksinda kodus” hakkab vist juba käesoleval nädalal pihta
Natuke vale teema pole selle arutelu jaoks?
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 31.10.2025 10:58:53   pealkiri: iPhone
Ot aga on keegi iphone airi võtnud ja kätte saanud juba ? Kuidas tundub, mõtlen, et kas vahetada enda iphone 13 pro max selle vastu või mitte icon_rolleyes.gif
Air on ju paljudes poodides kohapeal olemas, ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 08.10.2025 17:37:59   pealkiri: iPhone
Millal võiks iPhone'ile ja üldse Apple'i seadmetele tulla eestikeelne menüü ehk seadmete sisu keel?
Soome keel on seal vist algusest peale olnud, eesti keele kohta pole midagi kuulda.
Eesti on A ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.10.2025 17:35:50   pealkiri: iPhone
Millised põhimõtted kui saladus pole?Et kasutasmugavus ja kergus nii suure telefoni osas on piisavalt meeldiv, et ollakse valmis tegema kompromisse muude pro pakutavate hüvede osas (kaamera, aku jm ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 25.09.2025 12:42:01   pealkiri: iPhone
Kui soodsamalt tahta, siis tuleb musta reedet oodata. Amazon teeb sel puhul päris sooduspakkumisi, erinevalt Eesti poodidest.
Apple toodete puhul pole küll mõtet mingeid ulme soodustusi oodata.
  teema: frog.ee
Elpex

vastuseid: 202
vaadatud: 175927

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 24.09.2025 11:23:39   pealkiri: frog.ee
Nad võiks siukse innovatsiooni nagu kaardimakse ka kasutusele võtta.
Sulas on lihtsam skeemitada ju.
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 11.09.2025 13:49:43   pealkiri: iPhone
Kui poest uuena ostad, siis hinnavahe on piisavalt väike või olematu, eriti kui värsket mudelit ostad. Seega ma ise ostaks pigem suuremast butiigist, hiljem lihtsam asju ajada kui vaja. Ametliku es ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.09.2025 22:57:17   pealkiri: iPhone
OK, aga hinnad on tõesti krõbedad. Kui iPhone 17 baasmudel on saadaval alates 256 GB mahuga ja alates 999€, iPhone 17 Air 256GB alates 1259€ ja iPhone 17Pro 256GB alates 1359€ siis nii naljalt ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 09.09.2025 22:06:48   pealkiri: iPhone
17 Pro Max 2TB versiooni hind 2509€ Soome lehel. Hinnad lähevad juba ulmeliseks.
  teema: Kommenteerimine: zebra1
Elpex

vastuseid: 183
vaadatud: 44294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2025 19:27:29   pealkiri: Kommenteerimine: zebra1
Tegi iPhone’i müügiteema. Tegin kõrgeima pakkumise. Lubas teema teatud kuupäevaks lukku panna. Peale lubatud teema lukku panemise kuupäeva oli ligi nädal vaikust kuigi foorumit külastas ise r ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.09.2025 16:21:51   pealkiri: iPhone
Sait ise jah on legit and kuulutus on selgelt scam ju.
  teema: Garmin tutvustas oma esimest inReach satelliit- ja mobiilsidega nutikella fēnix 8 Pro
Elpex

vastuseid: 4
vaadatud: 1939

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 03.09.2025 16:14:21   pealkiri: Garmin tutvustas oma esimest inReach satelliit- ja mobiilsidega nutikella fēnix 8 Pro
Hind on muidugi maasikas.
  teema: Kommenteerimine: Sokimeez
Elpex

vastuseid: 16
vaadatud: 6620

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2025 17:35:19   pealkiri: Kommenteerimine: Sokimeez
Ostsin kõrvaklapid. Eeskujulik käest-kätte tehing thumbs_up.gif
  teema: TELE2
Elpex

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183870

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.08.2025 08:40:14   pealkiri: TELE2
, hetkel laual 12.99€ 12 kuu peale soodustus.

Elisa jätkusoodustus on mõnikümmend senti odavam ja kehtib 24 kuud. Tingimusega et pead need kaks aastat nende juures istuma või on viimaks kah s ...
  teema: TELE2
Elpex

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183870

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.08.2025 21:46:14   pealkiri: TELE2
Ütlen enda kogemuse pealt, et Elisa pakkumine on veel nutusem.
  teema: TELE2
Elpex

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183870

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.08.2025 18:18:58   pealkiri: TELE2
, hetkel laual 12.99€ 12 kuu peale soodustus.
See on jätkusoodus? Need olid neil 12 kuud...
ise sain eelmine aasta 8.99€ piiramatu 24 kuuks.
See ilmselt jah jätkusoodustus. Nüüd tundub vist ...
  teema: iPad
Elpex

vastuseid: 2371
vaadatud: 640442

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.08.2025 20:53:27   pealkiri: iPad
Kolite äkki vastavasse teemasse oma OT’ga? See on iPad’i teema.
  teema: TELE2
Elpex

vastuseid: 4214
vaadatud: 1183870

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 07.08.2025 10:14:33   pealkiri: TELE2
On keegi lähiajal võtnud või pikendanud piiramatut mobiili paketti? Millised hetkel antud paketi soodushinnad on? Tele2 on vist soodustuse perioodi ka siiani kehtinud 24 kuult oluliselt vähendanud ...
  teema: Airpods
Elpex

vastuseid: 410
vaadatud: 139243

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 06.08.2025 16:49:28   pealkiri: Airpods
on kellelgi vähimat aimu, kas selle aasta numbrisees võiks olla oodata uusi airpods pro'si?
Suure tõenäosusega septembris Apple üritusel tutvustatakse uusi Airpods Pro 3 kõrvaklappe.
  teema: Telia Eesti
Elpex

vastuseid: 9969
vaadatud: 2280017

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.08.2025 15:33:26   pealkiri: Telia Eesti
Kas Telia ühenduse korral, kui on kaabel tv ja internet samast kaablist kodus, kas on võimalik ainult interneti teenus alles jätta ja tv pakett lõpetada lõplikult?
Jah.

Mida selleks tegema pe ...
  teema: Kommenteerimine: Tint
Elpex

vastuseid: 33
vaadatud: 20720

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.07.2025 21:21:29   pealkiri: Kommenteerimine: Tint
Ostsin digiboksid. Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Telia TV
Elpex

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183952

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.07.2025 19:49:57   pealkiri: Telia TV
tv6 void telekaga pildi sisse zoomida alla ekraanile saab suuremat rallipilti nautida icon_razz.gif

otse go3 äppi lehelt spordipaketti võttes 8 eurot kuus

Jäin mõtlema, et kas tele2 kaudu ei saa sama ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 10.06.2025 09:16:38   pealkiri: iPhone
iOS 19, 20 jne jäetakse vahele ja 26 icon_biggrin.gif ?
From now on iOS, iPadOS, macOS, and the rest of Apple's operating systems will be named by the year after their release.
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.05.2025 11:04:27   pealkiri: iPhone
Kas keegi võiks proovida, et kas tal Facetime töötab ? Peale uuendusi alates 18.4 vers e saa FT kõnet teha, ütleb, et kasuta nagu mõnda enda teist nr , imelik. Ja pereliikmel suht sama seis.
T ...
  teema: DPD eesti AS
Elpex

vastuseid: 200
vaadatud: 128398

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.04.2025 17:45:13   pealkiri: DPD eesti AS
See on lihtsalt formaalsus. Transporditeenuse DPD'lt ostis müüja, vahet pole, kas Sinu raha eest või mitte.
Võib jätta halva maitse suhu küll, aga eks nüüd peab müüja DPD'ga ise edasi jage ...
  teema: DPD eesti AS
Elpex

vastuseid: 200
vaadatud: 128398

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.04.2025 17:34:18   pealkiri: DPD eesti AS
Kuna kauba saatja tellis veo ja on see kes DPD-le selle eest arve alusel maksab siis peab saatja menetlema asja DPD-ga vastavalt nende omavahelisele lepingule või teenuse tingimustele.

Mida iganes ...
  teema: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu
Elpex

vastuseid: 60
vaadatud: 9374

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.04.2025 22:00:20   pealkiri: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu
Soomes sama hind mis meil: https://www.verkkokauppa.com/fi/product/974720/Nintendo-Switch-2-pelikonsoli-musta
Euronicsis on ju 529,99€.
  teema: Hansapost
Elpex

vastuseid: 42
vaadatud: 27232

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.04.2025 14:14:40   pealkiri: Hansapost
Huvitav, kas varsti ootab sama saatus ka Kaup24.
  teema: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu
Elpex

vastuseid: 60
vaadatud: 9374

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.04.2025 12:25:26   pealkiri: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu
Iirimaal sellised pakkumised.
https://i.imgur.com/AyY7Bo1l.png
Tundub nagu Euroopa MSRP.
  teema: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu
Elpex

vastuseid: 60
vaadatud: 9374

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.04.2025 11:48:03   pealkiri: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu
Miterassas eeltellimine avatud.

https://www.miterassa.ee/et/nintendo-switch-2-mangukonsool-220001 - 589,99€
https://www.miterassa.ee/et/nintendo-switch-2-mangukonsool-mario-kart-world-220002 - ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 05.04.2025 12:44:23   pealkiri: iPhone
Täpsem ülevaade minu ekraaniajast.
https://www.upload.ee/thumb/17933665/Screenshot_2025-04-05-12-27-36-797_com.google.android.apps.wellbeing.jpghttps://www.upload.ee/thumb/17933667/Screenshot_2025- ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.04.2025 21:05:39   pealkiri: iPhone
, nii et tegelikult ei tea, kui kaua aku kestab, aga kirjutad et hästi.
Ega see sinu viiepäevane Huawei aku kestvuse jutt ka mitte midagi ei anna teadmata kuidas ja mille jaoks telefoni selle perio ...
  teema: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu
Elpex

vastuseid: 60
vaadatud: 9374

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.04.2025 13:03:09   pealkiri: [NS2] Nintendo Switch 2 - uudised ja arutelu

Eile ei pannud seda tähelegi, aga Switch 2 pole isegi enam OLED erkaani. icon_confused.gif
Vastab tõele. Samas kardan, et see valik tehti seekord sellepärast, et lihtsalt turul ei olnud sobiva speci ja hinna ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.03.2025 14:54:37   pealkiri: iPhone
Kas keegi on teinud läbi mõtteharjutuse "tavaline iphone 15 256GB" vs "tavaline iphone 16 256GB".

Mis argumendid oleks ühele või teisele poole kaldumiseks?
Edasiminekut on piisavalt, et õigu ...
  teema: Telia TV
Elpex

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183952

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.03.2025 12:37:57   pealkiri: Telia TV
Et vaadata ei saa terve kuu vaid ainult kalendrikuu viimase päevani.. aga tasu on siis terve kuu eest või päevaarvestus kui viimasel kuupäeval avan ja sulgen?
4.2. Sul on õigus teenuse leping ig ...
  teema: iPhone
Elpex

vastuseid: 22002
vaadatud: 4748568

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.03.2025 10:35:46   pealkiri: iPhone
See teema läheb juba läbuks ära, keegi võiks selle OT'st puhastada.
  teema: Telia TV
Elpex

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183952

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.03.2025 09:06:43   pealkiri: Telia TV
Go3 spordikanalite eest ei võetud veebruaris terve kuu hinda, 3 päeva Rootsi rallit maksis 0,840€
Go3 spordikanalid (14.02.25...16.02.25) 2 päeva 0,689 22% 0,840
Kus see kirjas on, et peaks kuu ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.