Avaleht
otsing leidis 54 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: valvekaamera pilt netti üles
Elen

vastuseid: 2
vaadatud: 2507

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.08.2014 17:55:23   pealkiri: valvekaamera pilt netti üles
Olemas on valvekaamera, tahaks pilti otse netti saada / võib ka sinna neti lehele salvestada. Olemas on kast kuhu tegelikult kõik salvestub. Tahaks siis teises linnas olles näha kohest pilti ja ka ...
  teema: nuhkvara
Elen

vastuseid: 2
vaadatud: 2032

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 10.04.2013 12:28:36   pealkiri: nuhkvara
Tere,
kahtlustan , et ühte minu ruumidesse on paigutatud pealtkuulamisseade.
Kuidas teha kindlaks , kus see on ja mis see on ? Mis valikuid üldse on olemas : arvutis olev nuhk, või lutikas laua a ...
  teema: windows 7 bootable dvd
Elen

vastuseid: 15
vaadatud: 2335

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 17.03.2012 14:59:57   pealkiri: windows 7 bootable dvd
JA MA SAINGI NETI TÖÖLE !!!!!! aitäh ! aitäh ! aitäh !!!!!!
  teema: windows 7 bootable dvd
Elen

vastuseid: 15
vaadatud: 2335

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 17.03.2012 13:47:44   pealkiri: windows 7 bootable dvd
seal on mitu kohta , kust saab siis vaadata, 1 on see:
http://www.upload.ee/files/2169102/Report.htm.html
  teema: windows 7 bootable dvd
Elen

vastuseid: 15
vaadatud: 2335

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 17.03.2012 09:42:54   pealkiri: windows 7 bootable dvd
rewer andis lingi: "lan 64bit" tõmba see "asi" vii pulgaga sinna arvutisse ja pane käima, peaksid neti saama.

ma tõmbasingi selle ja installisin ka - ütleb ikka et network hardware pole icon_sad.gif
  teema: windows 7 bootable dvd
Elen

vastuseid: 15
vaadatud: 2335

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.03.2012 15:22:24   pealkiri: windows 7 bootable dvd
mul ei näita seal network - mitte midagi. ütleb et ühendust netiga pole ja ka network hardware pole
  teema: windows 7 bootable dvd
Elen

vastuseid: 15
vaadatud: 2335

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.03.2012 13:19:27   pealkiri: windows 7 bootable dvd
, kui su arvuti tartus on, võin selle korda teha.

ei ole kahjuks Tartus icon_sad.gif

mul on 64-bit
kas ma nüüd peaksin kõik need , mis on 64-bit , endale installima usb pulgale ja sealt arvutisse ? ...
  teema: windows 7 bootable dvd
Elen

vastuseid: 15
vaadatud: 2335

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.03.2012 12:33:45   pealkiri: windows 7 bootable dvd
emachines E732Z mudel ZRDB

lapaka taga on veel ACER GROUP kirjas
  teema: windows 7 bootable dvd
Elen

vastuseid: 15
vaadatud: 2335

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 16.03.2012 12:02:39   pealkiri: windows 7 bootable dvd
Tere,
sain netist windows 7 iso faili , tegin bootable dvd - installisin arvutisse aga ei saa netti minna, sest ütleb, et network driver on puudu .
1.Kas sellist bootable dvd pole, millel on jub ...
  teema: WINDOWS 7 ei lähe enam käima :: Sülearvutid
Elen

vastuseid: 12
vaadatud: 6550

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.12.2011 16:26:58   pealkiri: WINDOWS 7 ei lähe enam käima
kui ma selle dvd arvutisse panen , hakkab ise automaatselt tööle ?
  teema: WINDOWS 7 ei lähe enam käima :: Sülearvutid
Elen

vastuseid: 12
vaadatud: 6550

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 30.12.2011 17:23:24   pealkiri: WINDOWS 7 ei lähe enam käima
no just, mul ongi see kohvialus tehtud icon_smile.gif
kuidas seda bootivat dvd-d teha ?
  teema: WINDOWS 7 ei lähe enam käima :: Sülearvutid
Elen

vastuseid: 12
vaadatud: 6550

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 30.12.2011 12:01:06   pealkiri: WINDOWS 7 ei lähe enam käima
jah aga mismoodi ma selle ära saan installitud ? läpakas näitab ainult musta ekraani ju, seal ei anna valida midagi.
mul on dvd-le uus windows 7 tõmmatud , kas sellega siis ei saa ? või kuidas m ...
  teema: WINDOWS 7 ei lähe enam käima :: Sülearvutid
Elen

vastuseid: 12
vaadatud: 6550

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 27.12.2011 14:51:30   pealkiri: WINDOWS 7 ei lähe enam käima
arvuti ostsin aprill 2011 ja juba on kõvaketas katki ???
mul ei ole seda installi plaati - kust ma seda saaks ?
  teema: WINDOWS 7 ei lähe enam käima :: Sülearvutid
Elen

vastuseid: 12
vaadatud: 6550

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 27.12.2011 14:00:28   pealkiri: WINDOWS 7 ei lähe enam käima :: Sülearvutid
Tere,
läpakas (windows 7) ei lähe enam käima, tuleb ette must ekraan . windows boot manager , et failed to start. annab valiku:
1. installi disc uuesti
2. vali keel
3.vajuta repair your compute ...
  teema: valvekaamera file .264 - kuidas saan seda arvutist vaadata ?
Elen

vastuseid: 11
vaadatud: 4332

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.12.2011 15:45:22   pealkiri: valvekaamera file .264 - kuidas saan seda arvutist vaadata ?
mis näidist ?

et siis polegi võimalik näha ?
  teema: valvekaamera file .264 - kuidas saan seda arvutist vaadata ?
Elen

vastuseid: 11
vaadatud: 4332

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.12.2011 15:30:15   pealkiri: valvekaamera file .264 - kuidas saan seda arvutist vaadata ?
mismoodi on võimalik mälupulgale salvestatud .264 file 'i arvutist vaadata ?

olen terve hunniku encordereid downloadnud endale, osadest ei saa midagi aru, kuidas ja millega üldse avada.

palun ...
  teema: tahaks salvestada starmani zuum tv foxlife kanalit, kuidas ?
Elen

vastuseid: 0
vaadatud: 1594

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.06.2011 21:00:16   pealkiri: tahaks salvestada starmani zuum tv foxlife kanalit, kuidas ?
palun õpetage kuidas ja millega saan salvestada zuum tv saadet ?
  teema: millega saaks lindistada väljas toimuvat 8 tundi jutti ?
Elen

vastuseid: 2
vaadatud: 1560

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 04.05.2011 10:11:07   pealkiri: millega saaks lindistada väljas toimuvat 8 tundi jutti ?
tere, vaja oleks salvestada ja jälgida, mis toimub õues 8 tundi jutti .
mul on küll tavaline kaamera aga toorikud lindistavad ainult 2 tundi .
kas on võimalik kuidagi kaamera ühendada arvutiga ...
  teema: Avast
Elen

vastuseid: 4
vaadatud: 1490

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.09.2009 12:04:38   pealkiri: Avast
ei tee. selle esmase tegi ära.
kuigi tegelt, kust näeb seda, mis aegadel ta scannib ?
nortonil sai näiteks ise panna, et kas iga päev kell 2 või miskit.
  teema: Avast
Elen

vastuseid: 4
vaadatud: 1490

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 24.09.2009 09:48:29   pealkiri: Avast
installisin ka avasti. nüüd aga ei saa ühele klahvile 2 x järjest ja kiiresti vajutada. pean ootama veidi ja alles siis laseb.
kas annab midagi teha sellega ? hullult häirib, ei saa töödki teh ...
  teema: kas vista asemele saab panna windows Xp professionali ?
Elen

vastuseid: 20
vaadatud: 4365

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.08.2009 15:35:56   pealkiri: kas vista asemele saab panna windows Xp professionali ?
tootja ?

HP
  teema: kas vista asemele saab panna windows Xp professionali ?
Elen

vastuseid: 20
vaadatud: 4365

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.08.2009 14:10:54   pealkiri: kas vista asemele saab panna windows Xp professionali ?
mul on windows vista home premium, 2007 microsoft

et siis pole vaja ise tsurkida ?

selle garantiiga on nii , et kuna ostsin selle arvuti USAst, oli poodi tagasi toodud vist ehk siis plaati kaa ...
  teema: kas vista asemele saab panna windows Xp professionali ?
Elen

vastuseid: 20
vaadatud: 4365

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.08.2009 21:17:39   pealkiri: kas vista asemele saab panna windows Xp professionali ?
tere !
lugu selline, et praegu on arvutil vista peal aga see on mega aeglane ja muud jamad ka. tahaks teha format C ( ei tea küll veel kuidas aga ...) ja siis peale panna xp , vista plaati ei ole ka ...
  teema: Starmani digibox ja videole lindistamine
Elen

vastuseid: 8
vaadatud: 3683

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 17.03.2009 13:06:02   pealkiri: Starmani digibox ja videole lindistamine
digiboxis on kanalid otsitud. aga ju siis peabki mingit muud moodi lindistama panema.
muidu panin ikka nii, et videomakis valisin sobiva kanali ja lindistas. nüüd nii ei lase.
no ju jääb siis ...
  teema: Starmani digibox ja videole lindistamine
Elen

vastuseid: 8
vaadatud: 3683

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 17.03.2009 09:56:57   pealkiri: Starmani digibox ja videole lindistamine
mismoodi ? kanalid on ära otsitud juba, kõik töötab, ainult lindistada ei saa.
  teema: Starmani digibox ja videole lindistamine
Elen

vastuseid: 8
vaadatud: 3683

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.03.2009 19:55:12   pealkiri: Starmani digibox ja videole lindistamine
jah ühendasime scart kaabliga .
kui lindistama panen ja valin seal kanaliks nr 6 näiteks, siis makk läheb tööle küll aga pildiks on must pilt. ja kui lindistama seadistan ütleb kohe, et antud ...
  teema: Starmani digibox ja videole lindistamine
Elen

vastuseid: 8
vaadatud: 3683

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.03.2009 14:19:28   pealkiri: Starmani digibox ja videole lindistamine
ei saa lindistada videole telekast saadet. videomakk ütleb et sellist kanalit ei leitud. saan aru, et makk tuleb sedaistada nii, et loeks neid tv (starmani) kanaleid. aga olen kõik variandid läbi p ...
  teema: ARVUTI EKRAAN must peal kiri- OUT OF RANGE
Elen

vastuseid: 20
vaadatud: 4761

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.12.2008 19:34:34   pealkiri: ARVUTI EKRAAN must peal kiri- OUT OF RANGE
Aitäh ! Aitäh ! Aitäh ! Aitäh !

Tegin system restore, kõik toimis. loodame, et nii jääbki icon_smile.gif
  teema: ARVUTI EKRAAN must peal kiri- OUT OF RANGE
Elen

vastuseid: 20
vaadatud: 4761

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.12.2008 19:11:46   pealkiri: ARVUTI EKRAAN must peal kiri- OUT OF RANGE
kui monitori menu vajutan ei tee mitte midagi.

kui käivitan, siis korraks näitab seda microsoft..? kirja ja all on korraks korraks näha F midagi .... ja siis on kõik must. ja ainult power nu ...
  teema: ARVUTI EKRAAN must peal kiri- OUT OF RANGE
Elen

vastuseid: 20
vaadatud: 4761

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.12.2008 18:41:21   pealkiri: ARVUTI EKRAAN must peal kiri- OUT OF RANGE
Juhtmed kõik taga icon_sad.gif
  teema: ARVUTI EKRAAN must peal kiri- OUT OF RANGE
Elen

vastuseid: 20
vaadatud: 4761

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 19.12.2008 17:07:33   pealkiri: ARVUTI EKRAAN must peal kiri- OUT OF RANGE
Arvuti ei võta pilti ette. power nupust panen käima, kõik nähtavad tulekesed põlevad algul.... just vaatasin üle, selgus, et see alumine tuli ei põlegi power nupu all.
arvuti teeb seda si ...
  teema: tahan teha dvd aga makk ei mängi millegi pärast
Elen

vastuseid: 17
vaadatud: 3952

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.11.2008 21:42:25   pealkiri: tahan teha dvd aga makk ei mängi millegi pärast
makil on kirjas : dvd- rv 32
kas see tähendab, et kui kõrvetan dvd-rv toorikule, siis on kõik OK ?
  teema: tahan teha dvd aga makk ei mängi millegi pärast
Elen

vastuseid: 17
vaadatud: 3952

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 12.11.2008 22:11:53   pealkiri: tahan teha dvd aga makk ei mängi millegi pärast
kirjutasin kui dvd video ikka.
maki nimi on samsung icon_smile.gif
  teema: tahan teha dvd aga makk ei mängi millegi pärast
Elen

vastuseid: 17
vaadatud: 3952

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 12.11.2008 09:29:52   pealkiri: tahan teha dvd aga makk ei mängi millegi pärast
kõrvetasin Dvd writeriga, kõrvetasin DVD RW toorikule icon_smile.gif dvd playeril on peal, et mängib dvd rw id.
aga kuidas siis neid vob jm faile saab kõrvetada ? mida selleks vaja läheb ?
  teema: tahan teha dvd aga makk ei mängi millegi pärast
Elen

vastuseid: 17
vaadatud: 3952

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 11.11.2008 22:41:22   pealkiri: tahan teha dvd aga makk ei mängi millegi pärast
Dvd failid on Vob ja Ifo ja Bup. kui ma arvutisse tõmban , siis media player mängib seda. kui aga kõrvetan dvdile, siis makk ei mängi.

kas saab kuidagi neid faile teiseks teha (a,la Avi vms ) v ...
  teema: arvutil ei tule pilti ette
Elen

vastuseid: 17
vaadatud: 4334

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 02.11.2008 16:50:32   pealkiri: arvutil ei tule pilti ette
asun Võrus. Puhastasin ära seest survega, tiivikud töötavad , proovisin käima panna , enam ei piibita aga selle eest pläriseb nii mis hirmus. ehmatasin ära ja lülitasin kohe välja tagasi.
h ...
  teema: arvutil ei tule pilti ette
Elen

vastuseid: 17
vaadatud: 4334

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 31.10.2008 20:42:05   pealkiri: arvutil ei tule pilti ette
veakood ? kust ma seda näen ?
Hp pavilion f70

plin F70 on monitor mitte arvuti!!!!

kuidas sa puhastasid kui pole lahti teinud tõmmasid lapiga kaane pealt tolmu või ,naljanina oled vist,et se ...
  teema: arvutil ei tule pilti ette
Elen

vastuseid: 17
vaadatud: 4334

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 31.10.2008 17:49:47   pealkiri: arvutil ei tule pilti ette
mul arvuti ostetud usast 8 aasta tagasi, emaplaati pole vahetatud ega üldse midagi suuremat. sealt teemast lugesin välja, et ei pruugigi olla emaplaat nässus vaid vaja hoopis puhastada. olen kül ...
  teema: arvutil ei tule pilti ette
Elen

vastuseid: 17
vaadatud: 4334

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 31.10.2008 16:47:41   pealkiri: arvutil ei tule pilti ette
veakood ? kust ma seda näen ?
Hp pavilion f70
  teema: arvutil ei tule pilti ette
Elen

vastuseid: 17
vaadatud: 4334

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 31.10.2008 16:02:25   pealkiri: arvutil ei tule pilti ette
nüüd tuli pilt ette, õnneks sain vajaliku ära teha ja siis kadus jälle. kui uuesti käivitasin hakkas hoopis undama. kas kodus ise korda ei saa teha näpunäidete põhjal muidugi ? muidu jälle 2 ...
  teema: arvutil ei tule pilti ette
Elen

vastuseid: 17
vaadatud: 4334

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 31.10.2008 09:58:20   pealkiri: arvutil ei tule pilti ette
tervist, kui arvuti käima panna, siis powernupu tuli põleb ja seal all kohe on veel üks väie tuluke. ja vot see väike tuluke kustub koheselt. varasemalt on see alat põlenud. mida see tuluke näi ...
  teema: igal neti lehel kus mingeid numbreid on, muutuvad need automaatselt skype numbriks, mis on kasti sees ja Esti lipp ka veel seal
Elen

vastuseid: 25
vaadatud: 6565

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.03.2008 21:00:09   pealkiri: igal neti lehel kus mingeid numbreid on, muutuvad need automaatselt skype numbriks, mis on kasti sees ja Esti lipp ka veel seal
mul internet explorer ja on ka mozilla (seda nüüd eriti ei kasuta)

kuidas siis täpselt saan sellest probleemist lahti ?
  teema: igal neti lehel kus mingeid numbreid on, muutuvad need automaatselt skype numbriks, mis on kasti sees ja Esti lipp ka veel seal
Elen

vastuseid: 25
vaadatud: 6565

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 26.03.2008 20:35:35   pealkiri: igal neti lehel kus mingeid numbreid on, muutuvad need automaatselt skype numbriks, mis on kasti sees ja Esti lipp ka veel seal
arvuti käis remondis, nüüd ükskõik kuhu lehele lähen ja seal on numbrid, siis number on nagu kasti sees ja ees on Eesti lipp, kui hiirega peale minna, sisi ütleb, et tahad helista sellel skype ...
  teema: hääl kadunud !
Elen

vastuseid: 5
vaadatud: 2081

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 25.03.2008 22:34:05   pealkiri: hääl kadunud !
ei ole ühtegi hüüumärki.

jumala lambist kadus hääl ära icon_sad.gif
  teema: kuidas 2 arvutit saada korraga printima ?
Elen

vastuseid: 9
vaadatud: 2581

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.03.2008 14:58:49   pealkiri: kuidas 2 arvutit saada korraga printima ?
printer on installitud lapakasse.
kuidas ja mis tähendab ühes workgrupis olemine ? kuidas seda teha ?
kuidas ma nüüd printeri välja share,in ?

thanks icon_smile.gif
  teema: hääl kadunud !
Elen

vastuseid: 5
vaadatud: 2081

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.03.2008 14:48:35   pealkiri: hääl kadunud !
laps mängis netimänge ja järsku kadus hääl ära.
kõik volume settingud on omast arust üle vaadatud ja seal kõik ok. võis ka midagi vaatamata jääda.
milles viga ??
  teema: kuidas 2 arvutit saada korraga printima ?
Elen

vastuseid: 9
vaadatud: 2581

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 20.03.2008 14:47:19   pealkiri: kuidas 2 arvutit saada korraga printima ?
on 2 arvutit ( microsoft windows xp home edition 2002 ja laptop) ja on printer.
lauaarvuti on ühendatud juhtmega.
kodus on wifi

kuidas seadida settinguid, et saaksin ka laptopist printida ilma j ...
  teema: kas saab ühest arvutist teise oma Favorites menüüd transportida ?
Elen

vastuseid: 3
vaadatud: 2104

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.03.2008 16:23:01   pealkiri: kas saab ühest arvutist teise oma Favorites menüüd transportida ?
suured tänud ! proovin hakkama saada icon_smile.gif
  teema: kas saab ühest arvutist teise oma Favorites menüüd transportida ?
Elen

vastuseid: 3
vaadatud: 2104

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 05.03.2008 15:06:51   pealkiri: kas saab ühest arvutist teise oma Favorites menüüd transportida ?
vahetan arvuti välja, vanas on terve hunni tähtsaid lehekülgi salvestatud favorites alla. kuidas saan selle kõik uude arvutisse tõmmata ?
  teema: arvuti teeb disk defragmenteri rohkem kui 12 tundi ??
Elen

vastuseid: 9
vaadatud: 2352

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.11.2007 10:00:39   pealkiri: arvuti teeb disk defragmenteri rohkem kui 12 tundi ??
kust ma näen mis programmid mul taustal jooksevad ?
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.