Avaleht
otsing leidis 70 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: EvoX
Ekuz

vastuseid: 20
vaadatud: 7991

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.07.2023 14:39:04   pealkiri: Kommenteerimine: EvoX
Ostsin videokaardi. Väga viisakas ja korralik!
  teema: [XSX] Xbox Series X
eku5

vastuseid: 1555
vaadatud: 424741

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.11.2020 13:25:00   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Mul samuti täna muutunud tarnitud peale, xss siis tellitud

//Küsisin trackimis koodi ja öeldi veel, et täna peaks jõudma automaati ikkagi.
  teema: [XSX] Xbox Series X
eku5

vastuseid: 1555
vaadatud: 424741

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.11.2020 12:31:02   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
  teema: [XSX] Xbox Series X
eku5

vastuseid: 1555
vaadatud: 424741

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.11.2020 19:40:06   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Kes konsoolid.ee lehelt tellisid series S-i siis selle nädala sees peaks tellijateni need jõudma.
Täna uurides vähemalt nii mulle öeldi.
  teema: [XSX] Xbox Series X
eku5

vastuseid: 1555
vaadatud: 424741

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.11.2020 16:22:46   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Keegi konsoolid.ee´st ka rohkemat infot saanud on vahepeal, viimati ei olnud veel konsoolid nende poole teel.

Viimase info kohaselt neil tarne alles järgmine aasta.

Ma sain aru, et eeltellijat ...
  teema: [XSX] Xbox Series X
eku5

vastuseid: 1555
vaadatud: 424741

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.11.2020 16:38:53   pealkiri: [XSX] Xbox Series X
Tellisin konsoolide lehelt ja veel ei ole, loodetavasti homseks jõuab.
  teema: Ressiiver nahkas?
eku5

vastuseid: 1
vaadatud: 2302

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.05.2019 11:35:33   pealkiri: Ressiiver nahkas?
Tere

Probleem on järgmine: Nimelt on järsult kõlaritest tulev heli väga ebaühtlane ning vokaalid on eriti madalad. Kohati tundub nagu heli hüppaks üles-alla. Enda arust ei ole mingit "Mode" ...
  teema: Kommenteerimine: mfwic
Ekuz

vastuseid: 138
vaadatud: 30937

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2017 18:51:46   pealkiri: Kommenteerimine: mfwic
Ostsin GPU. Saime kokku ja tehing sujus kiiresti. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: K3ndu
eku7

vastuseid: 129
vaadatud: 54153

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2015 03:34:28   pealkiri: Kommenteerimine: K3ndu
Ostis telefoni. Kiire, kõik nii nagu peab.
  teema: Kommenteerimine: kakur007
eku7

vastuseid: 232
vaadatud: 42003

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2015 11:06:26   pealkiri: Kommenteerimine: kakur007
Kaup oli vähem, kui 24 tundi peale maksmist kohal. Ideaalne!
  teema: Auto subwooferi ühendamine toas
eku5

vastuseid: 7
vaadatud: 4303

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.12.2014 20:38:43   pealkiri: Auto subwooferi ühendamine toas
Plaanisin osta seda woofrit , mõtlesin et tulevikus plaanis autole osta woofer ja toas oleks ka vaja hetkel , mõtlesin et ostan ära ja kasutan seda toas praegu , kuni panen autole.

See peaks sob ...
  teema: Auto subwooferi ühendamine toas
eku5

vastuseid: 7
vaadatud: 4303

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.12.2014 13:04:06   pealkiri: Auto subwooferi ühendamine toas
Okei , olen uurind ja tundub suht mõttetu üritus ja ega mul toas polegi nii võimsat vaja , oleks mõttekam pigem toa tingimustesse mõeldud subwoofer osta ,mis käib ressiiveri taha , ehk oskate soo ...
  teema: Auto subwooferi ühendamine toas
eku5

vastuseid: 7
vaadatud: 4303

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 08.12.2014 21:23:32   pealkiri: Auto subwooferi ühendamine toas
Tere oleks soov ühendada selline autosubwoofer http://www.noortehnik.ee/blue-magic-xlb-300a/ sellise ressiiveriga http://www.pioneer.eu/eur/products/archive/VSX-516-S/page.html. On see võimalik? On ...
  teema: Kommenteerimine: Andrez
Ekuz

vastuseid: 84
vaadatud: 60268

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2014 10:34:37   pealkiri: Kommenteerimine: Andrez
Ostsin mälud, kauba sain kiirelt ja meeldivalt kätte. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reoelanik
eku7

vastuseid: 14
vaadatud: 4320

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2013 16:26:36   pealkiri: Kommenteerimine: reoelanik
Ostis aku, kõik nii nagu peab. :)
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2013 00:21:27   pealkiri: FIFA 13
ostsid IF walcotti 3 milliga? meeletu summa icon_biggrin.gif
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2013 20:53:58   pealkiri: FIFA 13
Enda tiimid siis hetkel:
1.Tiim millega mängin onlines koguaeg , suht kiire , vahel kasutan richardsi asemel walkerit , see tiim põhiliselt pace-i põhjal tehtud.Päris hea on mängida , mõni mees ...
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2013 22:32:34   pealkiri: FIFA 13
offline seasonites peab bronze team olema ?
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2013 22:00:22   pealkiri: FIFA 13
oleneb mida mängid offlines , cupides on erinevad tasud , seasonsite kohta ei tea , coins per match peaks enamvähem sama olema ,ehk 100 või 200 coinsi saad vähem.
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2013 21:19:30   pealkiri: FIFA 13
see kutt foorumist tahab In Form alessandrinit , libe sai tavalise ju.
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2013 19:20:26   pealkiri: FIFA 13
hea ja populaarne formatsioon sellepärast
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2013 00:39:15   pealkiri: FIFA 13
mingi loll kala web appis sees , watchlistis ei saa bidida , see nupp millega paned bid on hall , kuigi aega alles , krt jäin tänu sellele 15k profitist ilma rsk icon_evil.gif
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.02.2013 22:19:06   pealkiri: FIFA 13
mul ka nüüd korras , korraks nagu oli icon_biggrin.gif
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.02.2013 21:46:38   pealkiri: FIFA 13
Vahepeal oli fut korras aga nüüd jälle putsis.sama jama et mängijad watch listis kinni -
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.02.2013 22:58:39   pealkiri: FIFA 13
Fifa UT nii umbes praegu , ei saa playereid watch listist kätte ka , selline pilt ees koguaeg.

http://www.upload.ee/image/3054419/Fifa.png
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2013 23:02:20   pealkiri: FIFA 13
Esimene injury fifa13 UT-s minul siis: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#byjOxT4DnIUoa:pc'
Cavani 1 matsiks väljas , just quick sellisin kõik healing cardid , mõtlesin et ...
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2013 17:14:43   pealkiri: FIFA 13
minu teada peaks ka ainult trademis EA tax olema
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2013 16:52:48   pealkiri: FIFA 13
Sain squadi valmis http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#iLM9cUMwnIUea:pc
Kokku läks maksma 57650coinsi + umbes 7k formation ja position kaartide eest.
Jätsin Miccoli CF sest ...
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2013 15:37:39   pealkiri: FIFA 13
mul budget ainult ~100k kandis , seega ei saa seda prantsusmaa squadi hetkel lubada.
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2013 15:28:59   pealkiri: FIFA 13
Täna fifas sain 2 korda järjest suure skooriliselt pähe , viskas kopa ette , panin terve squadi open bididega müüki , arvatavasti teen mingi Seria A squadi ,tunduvad olema normaalsed , mul tihti ...
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2013 00:11:17   pealkiri: FIFA 13
Mul ka jamab aga lõpuks sain sisse.
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2013 21:19:37   pealkiri: FIFA 13
libe kuidas club value nii kõrgele said?
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2013 21:06:51   pealkiri: FIFA 13
ostsin 15k paki , sittagi ei saanud eriti , põhiliselt mingid rare badged ja kitid + 1 rare player Diego Alves kelle saab 3,5k eest maha müüa.
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2013 17:13:38   pealkiri: FIFA 13
Sain täna 7.5k maksvast pakkist Samir nasri , parim mängija mille ma saanud pakkidest , saab mingi 45 kilo eest maha müüa.
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2013 22:44:17   pealkiri: FIFA 13
ehk peab Custom set piece tegema? FifaRalle kasutab sellist , tal video ka olemas.
#edit ei märganud et juba vastatud oli.
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2013 23:15:17   pealkiri: FIFA 13
vedas sul tõesti Marceloga , vaatasin et sul palju informe ka , need ka pakist? ise pole küll midagi pakist eriti saanud , fifa 13 algul sai isegi fifa pointse ostetud ja siis oli parim schürrle mi ...
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2013 22:06:35   pealkiri: FIFA 13
Otsustasin täna oma brasiilia squadi natuke bundesligat sisse tuua, Hetke squad: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#kHfNH13mnISHL:pc
panin siis Farfaniga lambist ühe puraka ...
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2012 20:31:38   pealkiri: FIFA 13
ise kogun ka raha praegu et teha brazilian squad , eriti ultimate teamis mänge ei teegi. Mängin praegu Career mode Saudi pro leagues.
Täna sain Career modes ühe longshoti ka
http://www.ea.com/uk ...
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.10.2012 14:17:50   pealkiri: FIFA 13
Endal selline squad: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#hyMG58r3nHSzY:pc
Eile tegin Division 1 ka ära , sain 2k coinse ja premium gold packi aga packist ei saanud midagi er ...
  teema: FIFA 13
eku5

vastuseid: 2782
vaadatud: 356986

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2012 18:50:34   pealkiri: FIFA 13
Lisage mind ka Originis eku55 , Teeme mängu. Ise olen ostnud umbes 20 gold premium packi ja pole midagi eriti saanud, parimad olid ehk Shürlle(10k) ,Sergio busquets(85 rated aga ainult 5-6k maksab) ...
  teema: Kommenteerimine: krässakas
eku7

vastuseid: 308
vaadatud: 41943

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.06.2011 17:08:49   pealkiri: Kommenteerimine: krässakas
Väga meeldiv tehing, kiire, korralik, kõik nagu peab. (Y)
  teema: Kommenteerimine: gogik
eku7

vastuseid: 546
vaadatud: 101086

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2011 22:32:24   pealkiri: Kommenteerimine: gogik
Kiire, korralik. Positiivne!
  teema: Kommenteerimine: krässakas
eku7

vastuseid: 308
vaadatud: 41943

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2010 22:44:47   pealkiri: Kommenteerimine: krässakas
Ostsin mp3, kõik ok. :)
  teema: Peale Windowsi pealelaskmist pole Heli.
eku7

vastuseid: 6
vaadatud: 1781

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.02.2009 19:19:51   pealkiri: Peale Windowsi pealelaskmist pole Heli.
Äkki keegi oskab draiverite leidmise osas abistada, päevi kolan foorumites ja tootjate kodulehelt kodulehele, ei leia midagi, või siis teen midagi valesti. Kui draiveri tõmban, siis install, ja on ...
  teema: Peale Windowsi pealelaskmist pole Heli.
eku7

vastuseid: 6
vaadatud: 1781

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.02.2009 18:58:34   pealkiri: Peale Windowsi pealelaskmist pole Heli.
Mure selline, et lasin uue Windowsi peale, ning peale seda kadus igasugune heli ära.

Winampist muusikat kuulates ütleb: Bad directsound driver. Please install proper drivers or select another dev ...
  teema: Ei lase .com lehtedele.
eku7

vastuseid: 6
vaadatud: 1756

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.02.2009 01:09:16   pealkiri: Ei lase .com lehtedele.
internet ei lase .com lehele,
mida tegema peaks?
.ee laseb igale poole, just, .com ei lase.
  teema: DEP.
eku7

vastuseid: 8
vaadatud: 2727

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.02.2009 22:08:30   pealkiri: DEP.
tegin nagu, öeldud, kuid midagi ei juhtunud, mis ma veel peaks tegema,
  teema: DEP.
eku7

vastuseid: 8
vaadatud: 2727

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.02.2009 21:42:31   pealkiri: DEP.
Kui olen sysdm.cpl käivitanud, lööb jälle selle DEP errori ette,et windows ei saa sed ja teist avada. Oskab keegi veel nõu anda, või mulle, kui selles seltskonnas võhikule asja selgemaks teha. ...
  teema: DEP.
eku7

vastuseid: 8
vaadatud: 2727

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 19.02.2009 17:31:09   pealkiri: DEP.
ei, ei tule mitte mingisugust akent. :S
  teema: DEP.
eku7

vastuseid: 8
vaadatud: 2727

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 19.02.2009 15:21:25   pealkiri: DEP.
DEP on kogu arvuti ära blokkeerinud, näen vaid taustapilti. Ei kella, ega riba all ikoonidest rääkimata. Sisestasin windowsi plaadi, isegi seda ei las avada. Lihtsalt ütleb, et on ära blokkeerin ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.