|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Jolla uus nutitelefon |
Ehhr
vastuseid: 234
vaadatud: 137917
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 24.11.2013 23:06:20 pealkiri: Jolla uus nutitelefon |
| (Te ikka teate et Jolla telefon on tehtud selleks et Sailfishi OS'i promoda ja Sailfish jookseb väga edukalt ka näiteks Nexus 4/5 peal jne.. et te kui telefoni spekid ei sobi, saab mingi androidi la ... |
teema: Jolla uus nutitelefon |
Ehhr
vastuseid: 234
vaadatud: 137917
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 24.11.2013 18:43:28 pealkiri: Jolla uus nutitelefon |
Ekraan võiks olla veidi suurema resoga AMOLED ja kaamera midagi PureView sarmast, siis ei oskaks rohkemat soovidagi. Muidugi hetkel on veel vara kaamerat maha laita.
HERE kasutusele võtt on väga s ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.11.2012 13:27:47 pealkiri: NOKIA N9 |
| Vahepeal tutvustati Jolla Mobile arendatud SailFish OS-i. Siin on SailFish N950 peal jooksmas. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NtEbOGuxuig |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.11.2012 16:20:30 pealkiri: NOKIA N9 |
Avastasin Wazapp'i puhul ühe suure miinus milleks on üli suur energia tarbimine.
Laadisin aku 85% peale ja umbes 2 tunni ja 50 minutiga oli aku tühi. Wazapp kasutas 72% kogu trabimisest.
Samas ee ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.11.2012 15:11:15 pealkiri: NOKIA N9 |
Mina kasutan adapterina seda raami mis ümber lõikamisel üle jäi. viilisin natuke micro simil ääri maha et see kenasti sinna sisse uuesti mahuks.
Avastasin täna, et Wazapp'i uus versioon on v ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.10.2012 12:12:18 pealkiri: NOKIA N9 |
| Omal ka telefon jope taskus ja eks see temperatuur võib seal sama olla mis väline temperatuur, aga seni veel jaurama pole hakanud. |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.10.2012 13:49:16 pealkiri: NOKIA N9 |
Mul FB hakkas akt tarbima ja seepärast lükkasin ta maha
kus juures täheldasin kohe sama. kontaktide refreshimine järelikult sööb piisavalt energiat, et aku hakkas märgatavalt kahanema. Hakkan ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.10.2012 17:08:52 pealkiri: NOKIA N9 |
Teab keegi kuidas kontaktide hulka ka nende inimeste facebooki kontakte saada millel pole fb profiilis numbrit määratud?
E:Juba sain vastuse ka. account'ide alt tuleb määrata, et impordib ka te ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.10.2012 13:56:43 pealkiri: NOKIA N9 |
Et ühesõnaga panid asja GSM (2,5G) peale jooksma jah?
Paneks prooviks ise ka peale, mis on potentsiaalsed asjad millega 2.5G hakkama ei tohiks saada? Kui väljaarvata see, et ta mõnevõrra aegla ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.10.2012 19:57:48 pealkiri: NOKIA N9 |
| Kes kellelgi on esinenud sellist kala, et kui lülitada telefon sisse ilma, et klapid taga oleks, siis klappide ühendamisel need taha ei hakka ja vastupidi. Mul siin pool nädalat selline jama olnud. ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.10.2012 15:49:21 pealkiri: NOKIA N9 |
No ma ei tea- viskasin mittetöötava Calendar feedi välja ja tõmbasin Organiser feedi- aku peab päeva asemel kaks...
Millest see aku pidamine nii palju paranes? |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.09.2012 16:05:53 pealkiri: NOKIA N9 |
jah, ta süngib IM kontakte alles siis, kui oled sisse loginud
Enda teada olin ka korduvalt juba varem sisse loginud. |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.09.2012 13:48:29 pealkiri: NOKIA N9 |
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.
EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varas ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.09.2012 16:00:00 pealkiri: NOKIA N9 |
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.
EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varas ... |
teema: Nokia Pureview tuleb Lumiale |
Ehhr
vastuseid: 30
vaadatud: 8644
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 12.07.2012 17:37:50 pealkiri: Nokia Pureview tuleb Lumiale |
Loodetavasti jääb Nokia Pureview tehnoloogia ainult Nokia telefonidele, mitte nii nagu juhtus Nokia kaartidega, et kõikide
See on Nokia poolt ära patenteeritud nii, et HTC või Samsung vaevalt s ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.07.2012 15:18:52 pealkiri: NOKIA N9 |
| Klienditeenindaja soovitabki seda mida kergem/kindlam müüa on. Keskmine klienditeenindaja ei jaga telefonidest tegelikult midagi. |
teema: Luksuslik PRADA telefon LG 3.0 nüüd ka Eestis |
Ehhr
vastuseid: 9
vaadatud: 5102
|
foorum: Pressiteated postitatud: 16.03.2012 15:53:01 pealkiri: Luksuslik PRADA telefon LG 3.0 nüüd ka Eestis |
| 2000 € hinnaks ja läheb venemaal nagu soojad saiad! |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2011 19:04:58 pealkiri: NOKIA N9 |
Just seda ma mõtlesingi, et kas N9-l näiteks bootloader ei piira.Aga hea teada, et asjaga tegeletakse  |
teema: Adobe loobub Flashi arendamisest mobiilsetel seadmetel |
Ehhr
vastuseid: 57
vaadatud: 16334
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 10.11.2011 17:36:47 pealkiri: Adobe loobub Flashi arendamisest mobiilsetel seadmetel |
Ei oma ka androidi, aga sõprade androididega olen kogenud küll seda, et mingi lingi avamiseks peab klikima just õige browseri valiku peale, et vastavat sisu esitada.
Endal on tihti erinevatel sai ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2011 16:28:43 pealkiri: NOKIA N9 |
Vat mis tähendab tõeliselt avatud platform
Kas võib eeldada, et kõik mis N950 peal käima aetakse saab ka varsti N9-le peale venitada või on N950 nii palju rohkem avatud ja häkitav? Mõtle ... |
teema: Ubuntu asub laienema nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse |
Ehhr
vastuseid: 15
vaadatud: 6822
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 10.11.2011 16:20:52 pealkiri: Ubuntu asub laienema nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse |
Active Plasma on küll suht toores, aga juba edukalt N950 peal käima tõmmatud
http://mynokiablog.com/2011/11/10/video-plasma-active-on-n950-on-mer-core/ |
teema: iPhone 4S probleemid aku pidamisega ehk "Batterygate" |
Ehhr
vastuseid: 28
vaadatud: 13059
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 03.11.2011 17:24:01 pealkiri: iPhone 4S probleemid aku pidamisega ehk "Batterygate" |
see telefon on nagu funking VANGLA failidele!Ole õnnelik, et sa wp'd ei kasuta
Mis WP-ga on? |
teema: ERR nimetab Nokiat lolltelefonide tootjaks? |
Ehhr
vastuseid: 96
vaadatud: 18960
|
foorum: Varia postitatud: 29.10.2011 16:27:21 pealkiri: ERR nimetab Nokiat lolltelefonide tootjaks? |
| Viimased Nokia nutid on vägagi nutitelefonid.Isegi need mis kasutavad Symbiani.Soovitan uurida Symbiani Anna/belle uuendustega telefone mis tegelikult ei jää enam kuidagi alla Androidile.Inimesed o ... |
teema: Nokia kauaoodatud nutitelefon: Lumia 800 |
Ehhr
vastuseid: 101
vaadatud: 24165
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 28.10.2011 13:40:58 pealkiri: Nokia kauaoodatud nutitelefon: Lumia 800 |
| Te mehed ikka teate, et Nokia Lumia 800 ega ükski muu Windows Phone mudel Nokialt ei tule Baltikumi ega ka Soome ennem järgmise aasta teist poolt? Hetkel lähevad Nokia WP telefonid turgudele kus on ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.10.2011 17:52:26 pealkiri: NOKIA N9 |
| Mis see mudeliliini kahtlane tulevik loeb? Appe tuleb hetkel jätkuvalt peale, Nokia tuge pakub ning funktsionaalsust out-of-box on selle raha eest küll.Tasub arvestada ka sellega, et kuna off-line k ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.10.2011 16:55:04 pealkiri: NOKIA N9 |
Nokia N9 nüüd Elisa ka saada klinedile 610€ ja tavahind 660.Ootasin isegi natuke kirvemat hinda.
E:Link ka : http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/nokia/n9-64gb |
teema: kaitsekiled/klaasid/kestad |
Ehhr
vastuseid: 55
vaadatud: 23299
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.10.2011 15:35:46 pealkiri: kaitsekiled/klaasid/kestad |
| Minu meelest 600euri maksva telefonile võiks kaitsekile vabalt peale panna.Omal lihtsalt parem kasutada kui kallis disainividin ei näe poole aasta pärast välja trööbatud korpuse ja ära kriibitu ... |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.10.2011 13:43:53 pealkiri: NOKIA N9 |
vaadate mis rotikas pakett seal kõige kallim pakett on, siis eeldaks küll, et vaid 16Gb saab see N9 olla
E:1mega ühendus ja 5Giga limiit - see on kõik mida nad suudavad? sel juhul võiks ... |
teema: EU asub senisest agressiivsemalt tarbijat kaitsma |
Ehhr
vastuseid: 49
vaadatud: 9140
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 13.10.2011 13:30:09 pealkiri: EU asub senisest agressiivsemalt tarbijat kaitsma |
See 14 päeva jooksul tagastamise õigus ilma igasuguse selgituseta tundub küll "natuke" idiootne.
Selliseid lambaid on ikka omajagu kes tellivad/ostavad midagi ja siis avastavad et neil pole s ... |
teema: Meego on surnud, elagu Tizen |
Ehhr
vastuseid: 20
vaadatud: 4477
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.10.2011 13:40:06 pealkiri: Meego on surnud, elagu Tizen |
Midagi huvitavat...
Projekt Mer
Mer aims to be an open, inclusive, meritocratically governed and openly developed Core optimized for HTML5/QML/JS, providing a mobile-optimised base distribution fo ... |
teema: Apple müüs esimese 24 tunniga miljon iPhone 4S-i |
Ehhr
vastuseid: 85
vaadatud: 14433
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 11.10.2011 13:10:02 pealkiri: Apple müüs esimese 24 tunniga miljon iPhone 4S-i |
Eks ta sinna 700 kanti jääb
Vaevalt, kui saksa,austria, prantsuse jne euroopa riigid saavad hinnaks 849€. |
teema: Uus Apple iPhone 4S |
Ehhr
vastuseid: 135
vaadatud: 33620
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 07.10.2011 18:13:10 pealkiri: Uus Apple iPhone 4S |
|
teema: Uus Apple iPhone 4S |
Ehhr
vastuseid: 135
vaadatud: 33620
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 05.10.2011 15:33:46 pealkiri: Uus Apple iPhone 4S |
| Pull oli lugeda Engadgeti võrdlust kus kõrvuti pandi Iphone 4S, Galaxy S2, HTC Titan, Droid Bionic nutitelefonide näitajad ning välja jäeti Nokia N9 sest see pidi olema nišši toode.Et nagu WTF? ... |
teema: Uus Apple iPhone 4S |
Ehhr
vastuseid: 135
vaadatud: 33620
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 05.10.2011 01:34:00 pealkiri: Uus Apple iPhone 4S |
Iphone 5 jäi seekord ära, tuli hoopis Iphone 4S aga kuna tuleb ka Galaxy S2 S siis väike võrdlus
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4198&idPhone2=4212
1ghz dual vs 1.5ghz dual ... |
teema: Meego on surnud, elagu Tizen |
Ehhr
vastuseid: 20
vaadatud: 4477
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 28.09.2011 19:14:07 pealkiri: Meego on surnud, elagu Tizen |
Qt hülgamisest ongi kõige enam kahju.
kas siis HTML5 peale kolimine tähendab seda, et kui net tagant ära võtta kaob nutitelefonil suurem osa funktsionaalsusest? |
teema: Nokia N950 |
Ehhr
vastuseid: 5
vaadatud: 3743
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.08.2011 11:58:10 pealkiri: Nokia N950 |
FM raadio kontrollimise interface (eeldusel, et vastav raud ikka olemas on nagu miski nokia tüüp väitis)
Selgus, et N9-l on nii FM raadio kui ka FM saatja rauana olemas.Sisse ehitatud antenni ei p ... |
teema: Saksamaa, Suurbritannia ja USA jäävad Nokia N9st ilma |
Ehhr
vastuseid: 41
vaadatud: 8329
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 15.08.2011 13:45:54 pealkiri: Saksamaa, Suurbritannia ja USA jäävad Nokia N9st ilma |
| Täpsustan, et N9 pole viimane Meego telefon! Vähemalt 2 mudelit on tulemas. |
teema: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast. |
Ehhr
vastuseid: 10
vaadatud: 1632
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 05.08.2011 10:59:23 pealkiri: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast. |
Panin varem veel tähele, et sisse lülitamisel umbes kahel esimesel katsel ei lülitu peale siniste tulukeste rohkem midagi sisse.Umbes kolmandal korral võttis pildi ette.
Hetkel hakkas heast tahte ... |
teema: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast. |
Ehhr
vastuseid: 10
vaadatud: 1632
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.08.2011 16:12:21 pealkiri: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast. |
| Oskad täpsustada mida bioses täpsemalt üle vaadata tuleks? |
teema: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast. |
Ehhr
vastuseid: 10
vaadatud: 1632
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.08.2011 15:17:46 pealkiri: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast. |
HP pavilion hülgas mingi hetk oma kõvaketta. Vasakus ääres vilgub kiri, et operatsiooni süsteemi ei leitud ning käima ei lähe.
Tõstsin ketta teise läpakasse ja bootisin Ubuntu LiveCD-ga üle ... |
teema: Fujitsu toob nutitelefoni, millel Symbian ja Windows 7 |
Ehhr
vastuseid: 21
vaadatud: 5645
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 26.07.2011 11:28:27 pealkiri: Fujitsu toob nutitelefoni, millel Symbian ja Windows 7 |
| Masskasutuseks oleks jupp maad mõttekam miski suht suvaline linuxilise päritoluga telefon kuna noil ei ole akukulu nii röögatult suur kui w7 puhul. Androidiga on küll arvatavasti pisut keerukas k ... |
teema: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon |
Ehhr
vastuseid: 48
vaadatud: 19033
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 07.07.2011 16:57:58 pealkiri: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon |
| Üks küsimus millele ma vastust pole leidnud on videokõned.Kas N9/950 saab videokõnesid teha ka näiteks Skype kaudu? |
teema: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon |
Ehhr
vastuseid: 48
vaadatud: 19033
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 07.07.2011 16:19:49 pealkiri: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon |
Räägi siis meile ka kuidas läks
Lugesin just kusagilt, et Nokia kavatseb vähemalt nii mõnegi aasta Meego osas uuendusi pakkuda N9-le.Nii, et see Meego kohe-kohe hülgamine ei vasta tõele. Se ... |
teema: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon |
Ehhr
vastuseid: 48
vaadatud: 19033
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 07.07.2011 16:03:26 pealkiri: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon |
Nii siis vana prose üle nurisemiseks pole põhjust?
Aku pidavuse osas peaks N9 vast suurem osa nutitelefonidele silmad ette tegema.Kui N9 peaks ideaalis kuni 50 (reaalselt muidugi vähem) tundi muusi ... |
teema: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon |
Ehhr
vastuseid: 48
vaadatud: 19033
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 07.07.2011 14:19:38 pealkiri: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon |
Eks kahetuumaline prose oleks uhke värk küll, aga arvestades kui läägitu on erinevates käed-küljes testides Meego OS olnud, siis minu jaoks vana prose diili katki ei jäta.
Kõik ülejäänud o ... |
teema: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon |
Ehhr
vastuseid: 48
vaadatud: 19033
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 22.06.2011 12:37:24 pealkiri: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon |
| värskeimat nutitelefoni tehnoloogiat...haha lubage naerda, lisaks nokia suudab üli harva õigel ajal oma "tipp" telefonid välja anda, ehk siis kui oktoobris mõni kätte saab läheb hästi, samal a ... |
teema: Nokial võtab Windows Phone platvormile üleminek kaks aastat aega |
Ehhr
vastuseid: 27
vaadatud: 7524
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 15.03.2011 16:46:50 pealkiri: Nokial võtab Windows Phone platvormile üleminek kaks aastat aega |
Ja kas Meego käima tõmbamiseks oleks kauem kulunud?
Kahe aasta pärast sõltub Nokia sel juhul puhtalt Windowsist ning kui Windows Phone ei saavuta edu, siis Nokia... |
teema: LG-lt maailma esimene 3D-nutitelefon |
Ehhr
vastuseid: 8
vaadatud: 4415
|
foorum: Pressiteated postitatud: 14.02.2011 14:18:50 pealkiri: LG-lt maailma esimene 3D-nutitelefon |
| Esimese 3D Android telefoniga sai hakkama tegelikult Sharp juba eelmine aasta. |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.09.2010 17:57:06 pealkiri: NOKIA N9 |
| Väidetavalt N9 ametlik reklaam http://thenextweb.com/mobile/2010/08/20/official-nokia-n9-commercial-leaks/ |
teema: NOKIA N9 |
Ehhr
vastuseid: 1040
vaadatud: 323297
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.09.2010 18:35:42 pealkiri: NOKIA N9 |
Uued spekid...
Operating System: MeeGo^1
Screen Resolution: 1280*720
Screen Color Depth: 24 bit
Screen Size: 4.0 inch
Display Technology: AMOLED (RGB)
Thickness: 14.2 mm
Weight: 150 g
Input ... |
| |