Avaleht
otsing leidis 114 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Jolla uus nutitelefon
Ehhr

vastuseid: 234
vaadatud: 137917

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 24.11.2013 23:06:20   pealkiri: Jolla uus nutitelefon
(Te ikka teate et Jolla telefon on tehtud selleks et Sailfishi OS'i promoda ja Sailfish jookseb väga edukalt ka näiteks Nexus 4/5 peal jne.. et te kui telefoni spekid ei sobi, saab mingi androidi la ...
  teema: Jolla uus nutitelefon
Ehhr

vastuseid: 234
vaadatud: 137917

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 24.11.2013 18:43:28   pealkiri: Jolla uus nutitelefon
Ekraan võiks olla veidi suurema resoga AMOLED ja kaamera midagi PureView sarmast, siis ei oskaks rohkemat soovidagi. Muidugi hetkel on veel vara kaamerat maha laita.
HERE kasutusele võtt on väga s ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.11.2012 13:27:47   pealkiri: NOKIA N9
Vahepeal tutvustati Jolla Mobile arendatud SailFish OS-i. Siin on SailFish N950 peal jooksmas. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NtEbOGuxuig
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.11.2012 16:20:30   pealkiri: NOKIA N9
Avastasin Wazapp'i puhul ühe suure miinus milleks on üli suur energia tarbimine.
Laadisin aku 85% peale ja umbes 2 tunni ja 50 minutiga oli aku tühi. Wazapp kasutas 72% kogu trabimisest.
Samas ee ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.11.2012 15:11:15   pealkiri: NOKIA N9
Mina kasutan adapterina seda raami mis ümber lõikamisel üle jäi. viilisin natuke micro simil ääri maha et see kenasti sinna sisse uuesti mahuks.

Avastasin täna, et Wazapp'i uus versioon on v ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.10.2012 12:12:18   pealkiri: NOKIA N9
Omal ka telefon jope taskus ja eks see temperatuur võib seal sama olla mis väline temperatuur, aga seni veel jaurama pole hakanud.
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.10.2012 13:49:16   pealkiri: NOKIA N9
Mul FB hakkas akt tarbima ja seepärast lükkasin ta maha
kus juures täheldasin kohe sama. kontaktide refreshimine järelikult sööb piisavalt energiat, et aku hakkas märgatavalt kahanema. Hakkan ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.10.2012 17:08:52   pealkiri: NOKIA N9
Teab keegi kuidas kontaktide hulka ka nende inimeste facebooki kontakte saada millel pole fb profiilis numbrit määratud?

E:Juba sain vastuse ka. account'ide alt tuleb määrata, et impordib ka te ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.10.2012 13:56:43   pealkiri: NOKIA N9
Et ühesõnaga panid asja GSM (2,5G) peale jooksma jah?

Paneks prooviks ise ka peale, mis on potentsiaalsed asjad millega 2.5G hakkama ei tohiks saada? Kui väljaarvata see, et ta mõnevõrra aegla ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.10.2012 19:57:48   pealkiri: NOKIA N9
Kes kellelgi on esinenud sellist kala, et kui lülitada telefon sisse ilma, et klapid taga oleks, siis klappide ühendamisel need taha ei hakka ja vastupidi. Mul siin pool nädalat selline jama olnud. ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.10.2012 15:49:21   pealkiri: NOKIA N9
No ma ei tea- viskasin mittetöötava Calendar feedi välja ja tõmbasin Organiser feedi- aku peab päeva asemel kaks...
Millest see aku pidamine nii palju paranes?
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.09.2012 16:05:53   pealkiri: NOKIA N9
jah, ta süngib IM kontakte alles siis, kui oled sisse loginud icon_smile.gif
Enda teada olin ka korduvalt juba varem sisse loginud.
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.09.2012 13:48:29   pealkiri: NOKIA N9
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.

EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varas ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.09.2012 16:00:00   pealkiri: NOKIA N9
Nokia teenindusest vast kõige lihtsam aga saab ka ebay kaudu. LCD aga oli Nokia teeninduses palju odavam, kui ebayst tellides.

EDITED: Eile installisin lõpuks android Jelly Beani oma N9'le. Varas ...
  teema: Nokia Pureview tuleb Lumiale
Ehhr

vastuseid: 30
vaadatud: 8644

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 12.07.2012 17:37:50   pealkiri: Nokia Pureview tuleb Lumiale
Loodetavasti jääb Nokia Pureview tehnoloogia ainult Nokia telefonidele, mitte nii nagu juhtus Nokia kaartidega, et kõikide
See on Nokia poolt ära patenteeritud nii, et HTC või Samsung vaevalt s ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.07.2012 15:18:52   pealkiri: NOKIA N9
Klienditeenindaja soovitabki seda mida kergem/kindlam müüa on. Keskmine klienditeenindaja ei jaga telefonidest tegelikult midagi.
  teema: Luksuslik PRADA telefon LG 3.0 nüüd ka Eestis
Ehhr

vastuseid: 9
vaadatud: 5102

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 16.03.2012 15:53:01   pealkiri: Luksuslik PRADA telefon LG 3.0 nüüd ka Eestis
2000 € hinnaks ja läheb venemaal nagu soojad saiad!
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.11.2011 19:04:58   pealkiri: NOKIA N9
Just seda ma mõtlesingi, et kas N9-l näiteks bootloader ei piira.Aga hea teada, et asjaga tegeletakse icon_wink.gif
  teema: Adobe loobub Flashi arendamisest mobiilsetel seadmetel
Ehhr

vastuseid: 57
vaadatud: 16334

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 10.11.2011 17:36:47   pealkiri: Adobe loobub Flashi arendamisest mobiilsetel seadmetel
Ei oma ka androidi, aga sõprade androididega olen kogenud küll seda, et mingi lingi avamiseks peab klikima just õige browseri valiku peale, et vastavat sisu esitada.
Endal on tihti erinevatel sai ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.11.2011 16:28:43   pealkiri: NOKIA N9
Vat mis tähendab tõeliselt avatud platform icon_smile.gif

Kas võib eeldada, et kõik mis N950 peal käima aetakse saab ka varsti N9-le peale venitada või on N950 nii palju rohkem avatud ja häkitav? Mõtle ...
  teema: Ubuntu asub laienema nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse
Ehhr

vastuseid: 15
vaadatud: 6822

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 10.11.2011 16:20:52   pealkiri: Ubuntu asub laienema nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse
Active Plasma on küll suht toores, aga juba edukalt N950 peal käima tõmmatud
http://mynokiablog.com/2011/11/10/video-plasma-active-on-n950-on-mer-core/
  teema: iPhone 4S probleemid aku pidamisega ehk "Batterygate"
Ehhr

vastuseid: 28
vaadatud: 13059

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 03.11.2011 17:24:01   pealkiri: iPhone 4S probleemid aku pidamisega ehk "Batterygate"
see telefon on nagu funking VANGLA failidele!Ole õnnelik, et sa wp'd ei kasuta icon_razz1.gif
Mis WP-ga on?
  teema: ERR nimetab Nokiat lolltelefonide tootjaks?
Ehhr

vastuseid: 96
vaadatud: 18960

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 29.10.2011 16:27:21   pealkiri: ERR nimetab Nokiat lolltelefonide tootjaks?
Viimased Nokia nutid on vägagi nutitelefonid.Isegi need mis kasutavad Symbiani.Soovitan uurida Symbiani Anna/belle uuendustega telefone mis tegelikult ei jää enam kuidagi alla Androidile.Inimesed o ...
  teema: Nokia kauaoodatud nutitelefon: Lumia 800
Ehhr

vastuseid: 101
vaadatud: 24165

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 28.10.2011 13:40:58   pealkiri: Nokia kauaoodatud nutitelefon: Lumia 800
Te mehed ikka teate, et Nokia Lumia 800 ega ükski muu Windows Phone mudel Nokialt ei tule Baltikumi ega ka Soome ennem järgmise aasta teist poolt? Hetkel lähevad Nokia WP telefonid turgudele kus on ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.10.2011 17:52:26   pealkiri: NOKIA N9
Mis see mudeliliini kahtlane tulevik loeb? Appe tuleb hetkel jätkuvalt peale, Nokia tuge pakub ning funktsionaalsust out-of-box on selle raha eest küll.Tasub arvestada ka sellega, et kuna off-line k ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.10.2011 16:55:04   pealkiri: NOKIA N9
Nokia N9 nüüd Elisa ka saada klinedile 610€ ja tavahind 660.Ootasin isegi natuke kirvemat hinda.

E:Link ka : http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/nokia/n9-64gb
  teema: kaitsekiled/klaasid/kestad
Ehhr

vastuseid: 55
vaadatud: 23299

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.10.2011 15:35:46   pealkiri: kaitsekiled/klaasid/kestad
Minu meelest 600euri maksva telefonile võiks kaitsekile vabalt peale panna.Omal lihtsalt parem kasutada kui kallis disainividin ei näe poole aasta pärast välja trööbatud korpuse ja ära kriibitu ...
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.10.2011 13:43:53   pealkiri: NOKIA N9
vaadate mis rotikas pakett seal kõige kallim pakett on, siis eeldaks küll, et vaid 16Gb saab see N9 olla icon_lol.gif

E:1mega ühendus ja 5Giga limiit - see on kõik mida nad suudavad? sel juhul võiks ...
  teema: EU asub senisest agressiivsemalt tarbijat kaitsma
Ehhr

vastuseid: 49
vaadatud: 9140

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 13.10.2011 13:30:09   pealkiri: EU asub senisest agressiivsemalt tarbijat kaitsma
See 14 päeva jooksul tagastamise õigus ilma igasuguse selgituseta tundub küll "natuke" idiootne. icon_exclaim.gif
Selliseid lambaid on ikka omajagu kes tellivad/ostavad midagi ja siis avastavad et neil pole s ...
  teema: Meego on surnud, elagu Tizen
Ehhr

vastuseid: 20
vaadatud: 4477

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.10.2011 13:40:06   pealkiri: Meego on surnud, elagu Tizen
Midagi huvitavat...

Projekt Mer
Mer aims to be an open, inclusive, meritocratically governed and openly developed Core optimized for HTML5/QML/JS, providing a mobile-optimised base distribution fo ...
  teema: Apple müüs esimese 24 tunniga miljon iPhone 4S-i
Ehhr

vastuseid: 85
vaadatud: 14433

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 11.10.2011 13:10:02   pealkiri: Apple müüs esimese 24 tunniga miljon iPhone 4S-i
Eks ta sinna 700 kanti jääb
Vaevalt, kui saksa,austria, prantsuse jne euroopa riigid saavad hinnaks 849€.
  teema: Uus Apple iPhone 4S
Ehhr

vastuseid: 135
vaadatud: 33620

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 07.10.2011 18:13:10   pealkiri: Uus Apple iPhone 4S
  teema: Uus Apple iPhone 4S
Ehhr

vastuseid: 135
vaadatud: 33620

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 05.10.2011 15:33:46   pealkiri: Uus Apple iPhone 4S
Pull oli lugeda Engadgeti võrdlust kus kõrvuti pandi Iphone 4S, Galaxy S2, HTC Titan, Droid Bionic nutitelefonide näitajad ning välja jäeti Nokia N9 sest see pidi olema nišši toode.Et nagu WTF? ...
  teema: Uus Apple iPhone 4S
Ehhr

vastuseid: 135
vaadatud: 33620

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 05.10.2011 01:34:00   pealkiri: Uus Apple iPhone 4S
Iphone 5 jäi seekord ära, tuli hoopis Iphone 4S aga kuna tuleb ka Galaxy S2 S icon_biggrin.gif siis väike võrdlus
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4198&idPhone2=4212
1ghz dual vs 1.5ghz dual ...
  teema: Meego on surnud, elagu Tizen
Ehhr

vastuseid: 20
vaadatud: 4477

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 28.09.2011 19:14:07   pealkiri: Meego on surnud, elagu Tizen
Qt hülgamisest ongi kõige enam kahju.
kas siis HTML5 peale kolimine tähendab seda, et kui net tagant ära võtta kaob nutitelefonil suurem osa funktsionaalsusest?
  teema: Nokia N950
Ehhr

vastuseid: 5
vaadatud: 3743

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.08.2011 11:58:10   pealkiri: Nokia N950
FM raadio kontrollimise interface (eeldusel, et vastav raud ikka olemas on nagu miski nokia tüüp väitis)
Selgus, et N9-l on nii FM raadio kui ka FM saatja rauana olemas.Sisse ehitatud antenni ei p ...
  teema: Saksamaa, Suurbritannia ja USA jäävad Nokia N9st ilma
Ehhr

vastuseid: 41
vaadatud: 8329

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 15.08.2011 13:45:54   pealkiri: Saksamaa, Suurbritannia ja USA jäävad Nokia N9st ilma
Täpsustan, et N9 pole viimane Meego telefon! Vähemalt 2 mudelit on tulemas.
  teema: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast.
Ehhr

vastuseid: 10
vaadatud: 1632

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.08.2011 10:59:23   pealkiri: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast.
Panin varem veel tähele, et sisse lülitamisel umbes kahel esimesel katsel ei lülitu peale siniste tulukeste rohkem midagi sisse.Umbes kolmandal korral võttis pildi ette.
Hetkel hakkas heast tahte ...
  teema: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast.
Ehhr

vastuseid: 10
vaadatud: 1632

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.08.2011 16:12:21   pealkiri: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast.
Oskad täpsustada mida bioses täpsemalt üle vaadata tuleks?
  teema: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast.
Ehhr

vastuseid: 10
vaadatud: 1632

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 04.08.2011 15:17:46   pealkiri: HP Pavilion ei tunnista kõvaketast.
HP pavilion hülgas mingi hetk oma kõvaketta. Vasakus ääres vilgub kiri, et operatsiooni süsteemi ei leitud ning käima ei lähe.
Tõstsin ketta teise läpakasse ja bootisin Ubuntu LiveCD-ga üle ...
  teema: Fujitsu toob nutitelefoni, millel Symbian ja Windows 7
Ehhr

vastuseid: 21
vaadatud: 5645

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 26.07.2011 11:28:27   pealkiri: Fujitsu toob nutitelefoni, millel Symbian ja Windows 7
Masskasutuseks oleks jupp maad mõttekam miski suht suvaline linuxilise päritoluga telefon kuna noil ei ole akukulu nii röögatult suur kui w7 puhul. Androidiga on küll arvatavasti pisut keerukas k ...
  teema: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon
Ehhr

vastuseid: 48
vaadatud: 19033

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 07.07.2011 16:57:58   pealkiri: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon
Üks küsimus millele ma vastust pole leidnud on videokõned.Kas N9/950 saab videokõnesid teha ka näiteks Skype kaudu?
  teema: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon
Ehhr

vastuseid: 48
vaadatud: 19033

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 07.07.2011 16:19:49   pealkiri: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon
Räägi siis meile ka kuidas läks icon_wink.gif
Lugesin just kusagilt, et Nokia kavatseb vähemalt nii mõnegi aasta Meego osas uuendusi pakkuda N9-le.Nii, et see Meego kohe-kohe hülgamine ei vasta tõele. Se ...
  teema: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon
Ehhr

vastuseid: 48
vaadatud: 19033

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 07.07.2011 16:03:26   pealkiri: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon
Nii siis vana prose üle nurisemiseks pole põhjust?
Aku pidavuse osas peaks N9 vast suurem osa nutitelefonidele silmad ette tegema.Kui N9 peaks ideaalis kuni 50 (reaalselt muidugi vähem) tundi muusi ...
  teema: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon
Ehhr

vastuseid: 48
vaadatud: 19033

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 07.07.2011 14:19:38   pealkiri: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon
Eks kahetuumaline prose oleks uhke värk küll, aga arvestades kui läägitu on erinevates käed-küljes testides Meego OS olnud, siis minu jaoks vana prose diili katki ei jäta.
Kõik ülejäänud o ...
  teema: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon
Ehhr

vastuseid: 48
vaadatud: 19033

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 22.06.2011 12:37:24   pealkiri: Nokia N9: unikaalne täisekraaniga nutitelefon
värskeimat nutitelefoni tehnoloogiat...haha lubage naerda, lisaks nokia suudab üli harva õigel ajal oma "tipp" telefonid välja anda, ehk siis kui oktoobris mõni kätte saab läheb hästi, samal a ...
  teema: Nokial võtab Windows Phone platvormile üleminek kaks aastat aega
Ehhr

vastuseid: 27
vaadatud: 7524

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 15.03.2011 16:46:50   pealkiri: Nokial võtab Windows Phone platvormile üleminek kaks aastat aega
Ja kas Meego käima tõmbamiseks oleks kauem kulunud?
Kahe aasta pärast sõltub Nokia sel juhul puhtalt Windowsist ning kui Windows Phone ei saavuta edu, siis Nokia...
  teema: LG-lt maailma esimene 3D-nutitelefon
Ehhr

vastuseid: 8
vaadatud: 4415

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 14.02.2011 14:18:50   pealkiri: LG-lt maailma esimene 3D-nutitelefon
Esimese 3D Android telefoniga sai hakkama tegelikult Sharp juba eelmine aasta.
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.09.2010 17:57:06   pealkiri: NOKIA N9
Väidetavalt N9 ametlik reklaam http://thenextweb.com/mobile/2010/08/20/official-nokia-n9-commercial-leaks/
  teema: NOKIA N9
Ehhr

vastuseid: 1040
vaadatud: 323297

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.09.2010 18:35:42   pealkiri: NOKIA N9
Uued spekid...

Operating System: MeeGo^1
Screen Resolution: 1280*720
Screen Color Depth: 24 bit
Screen Size: 4.0 inch
Display Technology: AMOLED (RGB)
Thickness: 14.2 mm
Weight: 150 g
Input ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.