Avaleht
otsing leidis 7 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: » M: Heas seisukorras Ricoh GRIIIx taskukaamera :: Kompaktkaamerad
ENTREZ

vastuseid: 0
vaadatud: 258

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 11.06.2026 10:52:30   pealkiri: » M: Heas seisukorras Ricoh GRIIIx taskukaamera :: Kompaktkaamerad
Ekraanil esineb kosmeetiline kriim, mis kasutust kuidagi ei sega ja silmaga vaevu nähtav. Kaamera on ostetud 28.07.2025 Photopointist, seega tootjagarantii on veel kehtiv. Läbisõit on 11513.

Kaa ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
ENTREZ

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.12.2013 17:06:07   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
, DayZ serveris soovid mängida? Siis vaja launch optionsitega mod enableda. Esimeses postis on sellest juttu, kui spoilade alla viitsid kaeda icon_wink.gif

No ma tahan näiteks Battle Royale't mängida, sell ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
ENTREZ

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.12.2013 22:39:09   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Panen Arma 2 OA Multiplayeri tööle, logod ja asjad laeb ära, kuid siis jääb must pilt ette. DayZ commanderist joinimisel saab mängu. Probleemile lahendust?
  teema: DayZ (arma 2 mod)
ENTREZ

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055198

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.07.2013 20:47:50   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Admineid palun sisse serverisse...
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 3
ENTREZ

vastuseid: 2499
vaadatud: 416250

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2011 17:56:17   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3
Vabandust, minu viga... CSiga harjunud, mõtlesin seda Type 95 icon_smile.gif
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 3
ENTREZ

vastuseid: 2499
vaadatud: 416250

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.12.2011 17:51:53   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3
Millal famasi saab lahti?
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 3
ENTREZ

vastuseid: 2499
vaadatud: 416250

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.12.2011 20:51:03   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3
Hmmm... Proovisin, siis MW3 MPsse minna. Launchisin steamiga, siis laadis, et on launchima mängu. Siis korra läks nimi roheliseks ja, siis uuesti sinine ning mängu ei avagi. Kuid SP saad laitmatult ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.