Avaleht
otsing leidis 1177 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema:  M: R7 5700x|B550 ATX AM4 MB|Lamptron case controller :: Palju erinevat kraami
Diesel157

vastuseid: 6
vaadatud: 392

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 22.06.2026 14:27:28   pealkiri: R7 5700x|B550 ATX AM4 MB|Lamptron case controller
1. 120
  teema: O: Odav netisüller alates 15.6" FHD, 4 core, 8GB ram, 250GB SSD jne :: Sülearvutid 15" - 15,6" ekraan
Diesel157

vastuseid: 4
vaadatud: 272

sõnumfoorum: Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost   postitatud: 21.06.2026 21:12:12   pealkiri: Odav netisüller alates 15.6" FHD, 4 core, 8GB ram, 250GB SSD jne
kui odav on odav?
Alla saja doh.gif
Võib ka alla 300, oleneb ikka masinast.
  teema: O: Odav netisüller alates 15.6" FHD, 4 core, 8GB ram, 250GB SSD jne :: Sülearvutid 15" - 15,6" ekraan
Diesel157

vastuseid: 4
vaadatud: 272

sõnumfoorum: Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost   postitatud: 21.06.2026 10:35:21   pealkiri: O: Odav netisüller alates 15.6" FHD, 4 core, 8GB ram, 250GB SSD jne :: Sülearvutid 15" - 15,6" ekraan
Vajadus ühe odava alates 15.6" ekraaniga netisülleri järgi.

Min spec
15,6", FullHD
Intel 8000 v Ryzen 3000 (min 4 tuuma)
8GB Ram
250GB SSD
  teema:  M/V: RTX2080S Waterforce 8GB 300W BIOSiga ja stock MSI RX6500XT MECH 4GB, vahetust võimsama Radeoni vastu :: Videokaardid
Diesel157

vastuseid: 8
vaadatud: 617

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 17.06.2026 06:27:59   pealkiri: RTX2080S Waterforce 8GB 300W BIOSiga ja stock MSI RX6500XT MECH 4GB, vahetust võimsama Radeoni vastu
RX6500XT AH25€
  teema: ÄA: Starman starbox hd digiboks hd-c63cx :: Digiboksid ja tüünerid
Diesel157

vastuseid: 3
vaadatud: 488

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 05.06.2026 12:17:31   pealkiri: Re: Starman starbox hd digiboks hd-c63cx
Tuli koristamise käigus välja, töökorda ei tea. Tundub terve komplekt: karp, box+pult+adapter+scart+juhend

Sellisega annab tänapäeval midagi teha, teenus taga töötab või on kõik liikunud ...
  teema: ÄA: Starman starbox hd digiboks hd-c63cx :: Digiboksid ja tüünerid
Diesel157

vastuseid: 3
vaadatud: 488

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 03.06.2026 08:20:01   pealkiri: ÄA: Starman starbox hd digiboks hd-c63cx :: Digiboksid ja tüünerid
Tuli koristamise käigus välja, töökorda ei tea. Tundub terve komplekt: karp, box+pult+adapter+scart+juhend
  teema: Kommenteerimine: Flab
Diesel157

vastuseid: 991
vaadatud: 151523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2026 17:06:51   pealkiri: 2x32Gb Corsair Vengeance RT 3600mhz cl18
Sain mälud, OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: c4v6
Diesel157

vastuseid: 71
vaadatud: 20141

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2026 22:00:33   pealkiri: F4-3600C17D-32GTZKW
Ostsin mälud thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.01.2026 16:25:52   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ega kellelgi Tallinnas üleliigseid lauaarvuti ddr3 pulki vedele? Suurus ja kiirus ei ole oluline.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Diesel157

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777409

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.11.2025 18:13:51   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Selge thumbs_up.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Diesel157

vastuseid: 23208
vaadatud: 5777409

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.11.2025 13:03:33   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Ei jaga seda värki, et uurin natuke võimalusi icon_redface.gif

Commscope SF2400E

Modemi külge on võimalik ühendada Wi-Fi ruuter või üks arvuti kaabliga (ühendatakse porti LAN1).
Pordid LAN2, LA ...
  teema: Kommenteerimine: kAmiKaZe
Diesel157

vastuseid: 293
vaadatud: 70619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2025 11:17:36   pealkiri: Kommenteerimine: kAmiKaZe
Sain natuke vanakraami juurde thumbs_up.gif
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Diesel157

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055184

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.10.2025 16:47:45   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Modi tõmbasid steamist? Mõtlesin, et proovin ka.
  teema: Kommenteerimine: rewer
Diesel157

vastuseid: 1309
vaadatud: 272761

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2025 17:06:01   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Sain kaks kasti thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 28.09.2025 17:04:40   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
ATX või mATX? Kui Nõmme kaugeks ei jää siis peaks leiduma.
thumbs_up.gif Korras
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 27.09.2025 21:14:15   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Äkki kellelgi vedeleb Haabersti läheduses üks vana korpus. Mingi codegen või selle laadne asi sobiks hästi.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 01.06.2025 11:20:16   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Kellelgi Lenovo legion y530-le sobivat doonor klaverit vedeleb? Üks hing koos keycapiga kuluks ära. Täpsemalt on puudu shifti kõrvalt küsimärk, aga sobib ka suva täht või number.
https://www. ...
  teema: Kommenteerimine: Harrison
Diesel157

vastuseid: 285
vaadatud: 48041

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2025 21:13:46   pealkiri: Kommenteerimine: Harrison
Vanad lahjad videokaardid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mark0
Diesel157

vastuseid: 185
vaadatud: 111305

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2025 14:30:20   pealkiri: Kommenteerimine: Mark0
Sain natuke tasuta kola thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 30.03.2025 12:16:02   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Äkki on kellelgi üle 10m netikaablit koos otstega?
Täitsa olemas selline. Saatsin PSi
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
Diesel157

vastuseid: 1512
vaadatud: 188886

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2025 20:32:00   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
ostsin videokaardid thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: laurx
Diesel157

vastuseid: 1155
vaadatud: 368110

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.03.2025 18:35:12   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Sain jälle tasuta kola icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mahno
Diesel157

vastuseid: 22
vaadatud: 12986

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2025 18:38:25   pealkiri: Kommenteerimine: mahno
Sain sülleri millel vajalik FireWire port thumbs_up.gif
  teema: Telia Koduinternet
Diesel157

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704074

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.12.2024 13:12:38   pealkiri: Telia Koduinternet
Seda Diili varianti vaatasin ka korra, et saaks kus iganes omale eraldi neti püsti panna. Ainuke, et ma ei tea kuidas 4G-l selle kiiruse ja stabiilsusega lood on, kui näitaks mängida/hostida vms. L ...
  teema: Telia Koduinternet
Diesel157

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704074

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.12.2024 16:08:58   pealkiri: Telia Koduinternet
Hetkel on kasutusel Diili hotspot, aga 200GB jääb väheks. Seega peab ikka mingi kaabliga variandi sisse panema.
Korteri seinast tuleb üks väike juhtmejupp millel omakorda "cat5e inline coupler" ...
  teema: Telia Koduinternet
Diesel157

vastuseid: 23979
vaadatud: 5704074

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.12.2024 14:08:06   pealkiri: Telia Koduinternet
Kas TG784 ruuter veel Telia võrgus töötab?
Kaabel netile ka mingit diili on võimalik saada nagu telo puhul?
  teema: Ryzen 3 - kõrge temp
Diesel157

vastuseid: 5
vaadatud: 17848

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.07.2024 08:46:40   pealkiri: Ryzen 3 - kõrge temp
Lihtsalt teadmiseks, et ryzen 3000 seeria ja edasi on chipletiga tehtud. Ühe suure kivi asemel mis on prose keskel nagu 1000/2000 seerial on seal kuni kaks eraldi prose kivi (kuni 8 tuuma per kivi) j ...
  teema: Kommenteerimine: avalanche6
Diesel157

vastuseid: 4
vaadatud: 1685

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.05.2024 12:38:31   pealkiri: Kommenteerimine: avalanche6
Andis ära head kraami thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 15.05.2024 14:50:48   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Üks töötav 3.5" floppy drive ja data kaabel kuluks ära.

SS: Tallinnas töökorras 3.5" flopikettaid.
Tartus on mõned floppy-d, aga pole võimalik testida mis seisus nad on.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 26.04.2024 11:28:58   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Mul on vist PS2 klaviatuur pakkuda, pean järgi vaatama
thumbs_up.gif Käes, tänud!

Üks töötav 3.5" floppy drive ja data kaabel kuluks ära. Lisaks PS2 klaver või klaveri PS2 to usb julla, soovi korra ...
  teema: Kommenteerimine: T2nel
Diesel157

vastuseid: 806
vaadatud: 158966

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2024 18:20:06   pealkiri: Sain PS2 klaveri
thumbs_up.gif
  teema: Telia Mobiilne Internet
Diesel157

vastuseid: 5654
vaadatud: 1474800

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.04.2024 16:46:07   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Laias laastus asi selge, et jaamamõisa korteris lihtsalt levi kehv. Lisaks telefonil ka kehv levi + näitab suht jampsi. Proovisin ka Elisa võrgus teist telefoni ja suht sama tigu. Akna juures juba ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
Diesel157

vastuseid: 5654
vaadatud: 1474800

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 21.04.2024 10:38:47   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Pean ikka oma asjadega katsetama. Õnneks mingit mööda linna ringi siblimist ei ole, lihtsalt eri otsades vaja arvutile nett tekitada.
Hommikul huvi pärast proovisin jaamamõisa korteris hotspoti ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
Diesel157

vastuseid: 5654
vaadatud: 1474800

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.04.2024 10:40:33   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Jah, et oleks pidanud natuke täpsemalt kirjutama. Viimati kasutasin arvuti jaoks mobiilset netti päris mitu aastat tagasi, äkki Elisa võrgus, aga enam täpselt ei mäleta. Tartu eri linnaosades ol ...
  teema: Telia Mobiilne Internet
Diesel157

vastuseid: 5654
vaadatud: 1474800

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.04.2024 10:42:19   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Diili kohta paar küsimust. Kuidas Tartus kiirusega lood on? Mingid päevad/kellad, kus asi kiire/aeglane?
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 17.04.2024 11:30:03   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Üks töötav 3.5" floppy drive ja data kaabel kuluks ära. Lisaks PS2 klaver või klaveri PS2 to usb julla, soovi korral annan ordi logoga USB klaveri vastu.
  teema: 3DMark2006 skoorid
Diesel157

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033748

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 24.03.2024 18:28:44   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Nõksu vanem kast icon_lol.gif

3DMark Score: 1271
https://www.upload.ee/image/16430125/untitled333.JPG
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 11.03.2024 08:38:26   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Kuluks ära üks vanema rauaga kast või selle sisu. Miskit ~2000a ringis eusa_think.gif, maybe vaja w9X softi näppida.

Terve, poolik, ainult sisu või lihtsalt eraldi jupid.
-edit-
Olemas nüüd: Kast ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 24.02.2024 15:36:38   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Kuluks ära üks vanema rauaga kast või selle sisu. Miskit ~2000a ringis eusa_think.gif, maybe vaja w9X softi näppida.

Terve, poolik, ainult sisu või lihtsalt eraldi jupid.
-edit-
Olemas nüüd: Kast ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 10.02.2024 15:59:09   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)

, kui see soov pole mitte nostalgiast/kollektsioneerimise huvist vaid tegelikult on vaja mingi vana soft käima ajada, siis vast käib virtuaalmasin kah.

Eih, all in one lahendus tuleb . Vaja er ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 10.02.2024 14:14:23   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Kuluks ära üks vanema rauaga kast või selle sisu. Miskit ~2000a ringis eusa_think.gif, maybe vaja w9X softi näppida.

Terve, poolik, ainult sisu või lihtsalt eraldi jupid.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 21.12.2023 11:56:15   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Korras beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: yerba
Diesel157

vastuseid: 1223
vaadatud: 187412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2023 07:54:35   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Ostsin video thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: laurx
Diesel157

vastuseid: 1155
vaadatud: 368110

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2023 14:03:02   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Sain ühe kasti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: McCoffin
Diesel157

vastuseid: 51
vaadatud: 12302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2023 16:45:46   pealkiri: Kommenteerimine: McCoffin
Ostsin ühe atomiga plate thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mikkparg
Diesel157

vastuseid: 37
vaadatud: 6493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2023 07:26:17   pealkiri: Kommenteerimine: Mikkparg
Ostsin Ryzeni thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 14.09.2023 22:35:12   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Mul mingid analoogsed vana thermaltake korpuse omad vedelevad, 4tk vist kokku ehk kahele kettale.
A neil pole kruvikohti vaid ketta kruvikohtadesse lähevad slaideril olevad plastiknagad.
Vist olid ...
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 14.09.2023 14:43:21   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Dellil samad polnud? Rohelised?
Ei oska öelda, google järgi mingid rohelised tõesti meenutavad seda. 200X aasta ORDI masinatel olen neid näinud.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Diesel157

vastuseid: 6165
vaadatud: 1640650

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 14.09.2023 14:01:31   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Äkki vedeleb codegeni?/ORDI arvutile kõvaketta kinnitusi. Neid on erineva kujuga, aga kuna korpuse osa on sama, siis peaks ka teised variandid sobima.


https://www.upload.ee/image/15683221/IMG_2 ...
  teema: Kommenteerimine: andrenelk
Diesel157

vastuseid: 20
vaadatud: 2963

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.08.2023 12:37:10   pealkiri: Ostsin videokaardi
tip-top thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.