|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 3» M: R7 5700x|B550 ATX AM4 MB|Lamptron case controller :: Palju erinevat kraami |
Diesel157
vastuseid: 6
vaadatud: 390
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 22.06.2026 14:27:28 pealkiri: R7 5700x|B550 ATX AM4 MB|Lamptron case controller |
| 1. 120 |
teema: O: Odav netisüller alates 15.6" FHD, 4 core, 8GB ram, 250GB SSD jne :: Sülearvutid 15" - 15,6" ekraan |
Diesel157
vastuseid: 4
vaadatud: 272
|
foorum: Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost postitatud: 21.06.2026 21:12:12 pealkiri: Odav netisüller alates 15.6" FHD, 4 core, 8GB ram, 250GB SSD jne |
kui odav on odav?
Alla saja
Võib ka alla 300, oleneb ikka masinast. |
teema: O: Odav netisüller alates 15.6" FHD, 4 core, 8GB ram, 250GB SSD jne :: Sülearvutid 15" - 15,6" ekraan |
Diesel157
vastuseid: 4
vaadatud: 272
|
foorum: Süle-, tahvelarvutite ja lisaseadmete ost postitatud: 21.06.2026 10:35:21 pealkiri: O: Odav netisüller alates 15.6" FHD, 4 core, 8GB ram, 250GB SSD jne :: Sülearvutid 15" - 15,6" ekraan |
Vajadus ühe odava alates 15.6" ekraaniga netisülleri järgi.
Min spec
15,6", FullHD
Intel 8000 v Ryzen 3000 (min 4 tuuma)
8GB Ram
250GB SSD |
teema: 3» M/V: RTX2080S Waterforce 8GB 300W BIOSiga ja stock MSI RX6500XT MECH 4GB, vahetust võimsama Radeoni vastu :: Videokaardid |
Diesel157
vastuseid: 8
vaadatud: 617
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 17.06.2026 06:27:59 pealkiri: RTX2080S Waterforce 8GB 300W BIOSiga ja stock MSI RX6500XT MECH 4GB, vahetust võimsama Radeoni vastu |
| RX6500XT AH25€ |
teema: ÄA: Starman starbox hd digiboks hd-c63cx :: Digiboksid ja tüünerid |
Diesel157
vastuseid: 3
vaadatud: 488
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 05.06.2026 12:17:31 pealkiri: Re: Starman starbox hd digiboks hd-c63cx |
Tuli koristamise käigus välja, töökorda ei tea. Tundub terve komplekt: karp, box+pult+adapter+scart+juhend
Sellisega annab tänapäeval midagi teha, teenus taga töötab või on kõik liikunud ... |
teema: ÄA: Starman starbox hd digiboks hd-c63cx :: Digiboksid ja tüünerid |
Diesel157
vastuseid: 3
vaadatud: 488
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 03.06.2026 08:20:01 pealkiri: ÄA: Starman starbox hd digiboks hd-c63cx :: Digiboksid ja tüünerid |
| Tuli koristamise käigus välja, töökorda ei tea. Tundub terve komplekt: karp, box+pult+adapter+scart+juhend |
teema: Kommenteerimine: Flab |
Diesel157
vastuseid: 991
vaadatud: 151523
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2026 17:06:51 pealkiri: 2x32Gb Corsair Vengeance RT 3600mhz cl18 |
Sain mälud, OK  |
teema: Kommenteerimine: c4v6 |
Diesel157
vastuseid: 71
vaadatud: 20140
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2026 22:00:33 pealkiri: F4-3600C17D-32GTZKW |
Ostsin mälud  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 12.01.2026 16:25:52 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ega kellelgi Tallinnas üleliigseid lauaarvuti ddr3 pulki vedele? Suurus ja kiirus ei ole oluline. |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Diesel157
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.11.2025 18:13:51 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Selge  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Diesel157
vastuseid: 23208
vaadatud: 5777012
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.11.2025 13:03:33 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Ei jaga seda värki, et uurin natuke võimalusi
Commscope SF2400E
Modemi külge on võimalik ühendada Wi-Fi ruuter või üks arvuti kaabliga (ühendatakse porti LAN1).
Pordid LAN2, LA ... |
teema: Kommenteerimine: kAmiKaZe |
Diesel157
vastuseid: 293
vaadatud: 70619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2025 11:17:36 pealkiri: Kommenteerimine: kAmiKaZe |
Sain natuke vanakraami juurde  |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Diesel157
vastuseid: 6013
vaadatud: 1055116
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.10.2025 16:47:45 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Modi tõmbasid steamist? Mõtlesin, et proovin ka. |
teema: Kommenteerimine: rewer |
Diesel157
vastuseid: 1309
vaadatud: 272760
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2025 17:06:01 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Sain kaks kasti  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 28.09.2025 17:04:40 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
ATX või mATX? Kui Nõmme kaugeks ei jää siis peaks leiduma.
Korras |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 27.09.2025 21:14:15 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Äkki kellelgi vedeleb Haabersti läheduses üks vana korpus. Mingi codegen või selle laadne asi sobiks hästi. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 01.06.2025 11:20:16 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Kellelgi Lenovo legion y530-le sobivat doonor klaverit vedeleb? Üks hing koos keycapiga kuluks ära. Täpsemalt on puudu shifti kõrvalt küsimärk, aga sobib ka suva täht või number.
https://www. ... |
teema: Kommenteerimine: Harrison |
Diesel157
vastuseid: 285
vaadatud: 48040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2025 21:13:46 pealkiri: Kommenteerimine: Harrison |
Vanad lahjad videokaardid  |
teema: Kommenteerimine: Mark0 |
Diesel157
vastuseid: 185
vaadatud: 111304
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2025 14:30:20 pealkiri: Kommenteerimine: Mark0 |
Sain natuke tasuta kola  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 30.03.2025 12:16:02 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Äkki on kellelgi üle 10m netikaablit koos otstega?
Täitsa olemas selline. Saatsin PSi |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
Diesel157
vastuseid: 1512
vaadatud: 188883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2025 20:32:00 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
ostsin videokaardid  |
teema: Kommenteerimine: laurx |
Diesel157
vastuseid: 1155
vaadatud: 368109
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.03.2025 18:35:12 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
Sain jälle tasuta kola  |
teema: Kommenteerimine: mahno |
Diesel157
vastuseid: 22
vaadatud: 12986
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2025 18:38:25 pealkiri: Kommenteerimine: mahno |
Sain sülleri millel vajalik FireWire port  |
teema: Telia Koduinternet |
Diesel157
vastuseid: 23979
vaadatud: 5703755
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.12.2024 13:12:38 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Seda Diili varianti vaatasin ka korra, et saaks kus iganes omale eraldi neti püsti panna. Ainuke, et ma ei tea kuidas 4G-l selle kiiruse ja stabiilsusega lood on, kui näitaks mängida/hostida vms. L ... |
teema: Telia Koduinternet |
Diesel157
vastuseid: 23979
vaadatud: 5703755
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.12.2024 16:08:58 pealkiri: Telia Koduinternet |
Hetkel on kasutusel Diili hotspot, aga 200GB jääb väheks. Seega peab ikka mingi kaabliga variandi sisse panema.
Korteri seinast tuleb üks väike juhtmejupp millel omakorda "cat5e inline coupler" ... |
teema: Telia Koduinternet |
Diesel157
vastuseid: 23979
vaadatud: 5703755
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.12.2024 14:08:06 pealkiri: Telia Koduinternet |
Kas TG784 ruuter veel Telia võrgus töötab?
Kaabel netile ka mingit diili on võimalik saada nagu telo puhul? |
teema: Ryzen 3 - kõrge temp |
Diesel157
vastuseid: 5
vaadatud: 17847
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.07.2024 08:46:40 pealkiri: Ryzen 3 - kõrge temp |
| Lihtsalt teadmiseks, et ryzen 3000 seeria ja edasi on chipletiga tehtud. Ühe suure kivi asemel mis on prose keskel nagu 1000/2000 seerial on seal kuni kaks eraldi prose kivi (kuni 8 tuuma per kivi) j ... |
teema: Kommenteerimine: avalanche6 |
Diesel157
vastuseid: 4
vaadatud: 1685
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.05.2024 12:38:31 pealkiri: Kommenteerimine: avalanche6 |
Andis ära head kraami  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 15.05.2024 14:50:48 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Üks töötav 3.5" floppy drive ja data kaabel kuluks ära.
SS: Tallinnas töökorras 3.5" flopikettaid.
Tartus on mõned floppy-d, aga pole võimalik testida mis seisus nad on. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 26.04.2024 11:28:58 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Mul on vist PS2 klaviatuur pakkuda, pean järgi vaatama
Käes, tänud!
Üks töötav 3.5" floppy drive ja data kaabel kuluks ära. Lisaks PS2 klaver või klaveri PS2 to usb julla, soovi korra ... |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
Diesel157
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.04.2024 18:20:06 pealkiri: Sain PS2 klaveri |
 |
teema: Telia Mobiilne Internet |
Diesel157
vastuseid: 5654
vaadatud: 1474659
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.04.2024 16:46:07 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| Laias laastus asi selge, et jaamamõisa korteris lihtsalt levi kehv. Lisaks telefonil ka kehv levi + näitab suht jampsi. Proovisin ka Elisa võrgus teist telefoni ja suht sama tigu. Akna juures juba ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
Diesel157
vastuseid: 5654
vaadatud: 1474659
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.04.2024 10:38:47 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
Pean ikka oma asjadega katsetama. Õnneks mingit mööda linna ringi siblimist ei ole, lihtsalt eri otsades vaja arvutile nett tekitada.
Hommikul huvi pärast proovisin jaamamõisa korteris hotspoti ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
Diesel157
vastuseid: 5654
vaadatud: 1474659
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 20.04.2024 10:40:33 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| Jah, et oleks pidanud natuke täpsemalt kirjutama. Viimati kasutasin arvuti jaoks mobiilset netti päris mitu aastat tagasi, äkki Elisa võrgus, aga enam täpselt ei mäleta. Tartu eri linnaosades ol ... |
teema: Telia Mobiilne Internet |
Diesel157
vastuseid: 5654
vaadatud: 1474659
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.04.2024 10:42:19 pealkiri: Telia Mobiilne Internet |
| Diili kohta paar küsimust. Kuidas Tartus kiirusega lood on? Mingid päevad/kellad, kus asi kiire/aeglane? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 17.04.2024 11:30:03 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Üks töötav 3.5" floppy drive ja data kaabel kuluks ära. Lisaks PS2 klaver või klaveri PS2 to usb julla, soovi korral annan ordi logoga USB klaveri vastu. |
teema: 3DMark2006 skoorid |
Diesel157
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033729
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 24.03.2024 18:28:44 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
Nõksu vanem kast
3DMark Score: 1271
https://www.upload.ee/image/16430125/untitled333.JPG |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 11.03.2024 08:38:26 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Kuluks ära üks vanema rauaga kast või selle sisu. Miskit ~2000a ringis , maybe vaja w9X softi näppida.
Terve, poolik, ainult sisu või lihtsalt eraldi jupid.
-edit-
Olemas nüüd: Kast ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 24.02.2024 15:36:38 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Kuluks ära üks vanema rauaga kast või selle sisu. Miskit ~2000a ringis , maybe vaja w9X softi näppida.
Terve, poolik, ainult sisu või lihtsalt eraldi jupid.
-edit-
Olemas nüüd: Kast ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 10.02.2024 15:59:09 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
, kui see soov pole mitte nostalgiast/kollektsioneerimise huvist vaid tegelikult on vaja mingi vana soft käima ajada, siis vast käib virtuaalmasin kah.
Eih, all in one lahendus tuleb . Vaja er ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 10.02.2024 14:14:23 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Kuluks ära üks vanema rauaga kast või selle sisu. Miskit ~2000a ringis , maybe vaja w9X softi näppida.
Terve, poolik, ainult sisu või lihtsalt eraldi jupid. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 21.12.2023 11:56:15 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Korras  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
Diesel157
vastuseid: 1223
vaadatud: 187411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2023 07:54:35 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Ostsin video  |
teema: Kommenteerimine: laurx |
Diesel157
vastuseid: 1155
vaadatud: 368109
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2023 14:03:02 pealkiri: Kommenteerimine: laurx |
Sain ühe kasti  |
teema: Kommenteerimine: McCoffin |
Diesel157
vastuseid: 51
vaadatud: 12302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2023 16:45:46 pealkiri: Kommenteerimine: McCoffin |
Ostsin ühe atomiga plate  |
teema: Kommenteerimine: Mikkparg |
Diesel157
vastuseid: 37
vaadatud: 6493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2023 07:26:17 pealkiri: Kommenteerimine: Mikkparg |
Ostsin Ryzeni  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 14.09.2023 22:35:12 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Mul mingid analoogsed vana thermaltake korpuse omad vedelevad, 4tk vist kokku ehk kahele kettale.
A neil pole kruvikohti vaid ketta kruvikohtadesse lähevad slaideril olevad plastiknagad.
Vist olid ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 14.09.2023 14:43:21 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Dellil samad polnud? Rohelised?
Ei oska öelda, google järgi mingid rohelised tõesti meenutavad seda. 200X aasta ORDI masinatel olen neid näinud. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Diesel157
vastuseid: 6165
vaadatud: 1640590
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 14.09.2023 14:01:31 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Äkki vedeleb codegeni?/ORDI arvutile kõvaketta kinnitusi. Neid on erineva kujuga, aga kuna korpuse osa on sama, siis peaks ka teised variandid sobima.
https://www.upload.ee/image/15683221/IMG_2 ... |
teema: Kommenteerimine: andrenelk |
Diesel157
vastuseid: 20
vaadatud: 2963
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2023 12:37:10 pealkiri: Ostsin videokaardi |
tip-top  |
| |