|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: kaar3l |
Defeee
vastuseid: 158
vaadatud: 33162
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2016 09:07:25 pealkiri: Kommenteerimine: kaar3l |
Sai mäng ostetud, kõik super.  |
teema: Kommenteerimine: jesus99 |
Defeee
vastuseid: 89
vaadatud: 42610
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2015 21:16:51 pealkiri: Kommenteerimine: jesus99 |
Ostsin PS4 mängu. Kõik toimib.  |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 2588
vaadatud: 683228
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.01.2015 19:08:20 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Pole üldse nii hull kui siin räägitakse imo. Mänginud alguses ps3 peal ja nüüd ps4 peal, üsna talutav on. Ps4 peal on loading time väiksem, muidugi olemas ta on. Mõnel korral juhtub ka kokku ... |
teema: Kommenteerimine: Pownarrow |
Defeee
vastuseid: 21
vaadatud: 6910
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2015 22:12:44 pealkiri: Kommenteerimine: Pownarrow |
Sai äri tehtud. Kõik nagu peab.  |
teema: Kommenteerimine: jones9999 |
Defeee
vastuseid: 60
vaadatud: 20334
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2014 20:09:11 pealkiri: Kommenteerimine: jones9999 |
Jagas mängu, väga super.  |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 2588
vaadatud: 683228
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2014 13:26:33 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Ma juba olen ka Online peal PS4'l, level oli vist 68, enamik niisama chillimisest ps3 online'st
Aga jube bug'ine on veel, viskab välja online'st koguaeg ja siis ei connecti ära. |
teema: Kommenteerimine: MacAivar |
Defeee
vastuseid: 71
vaadatud: 29698
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2014 09:10:59 pealkiri: Kommenteerimine: MacAivar |
Väga abivalmis, jagas mängu võtit.  |
teema: Kommenteerimine: Pape69 |
Defeee
vastuseid: 115
vaadatud: 27365
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2014 15:26:42 pealkiri: Kommenteerimine: Pape69 |
Väga hea ja abivalmis. Andis märku kui pakk oli teel ja küsis üle kas jõudis kohale. Super. |
teema: Kommenteerimine: Harald205 |
Defeee
vastuseid: 22
vaadatud: 9141
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2014 18:11:43 pealkiri: Kommenteerimine: Harald205 |
Sai mäng ostetud. Kõik töötab nagu peab.  |
teema: Carmageddon: Reincarnation |
Defeee
vastuseid: 335
vaadatud: 90906
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.04.2014 22:19:08 pealkiri: Carmageddon: Reincarnation |
Mõnus, meenutab vanu häid aegu.  |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 2588
vaadatud: 683228
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.03.2014 09:16:18 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Mina olen. Peksad seda luuki lihtsalt, siis see hüppab lahti. Kuid kui on soov nii, et üks sõidab, teine on lennuki taga cargo osas, siis see ei lõpe kunagi hästi.  |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 2588
vaadatud: 683228
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.03.2014 09:23:22 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Mul on rank 51 äkki, ning mängitud saab suht igapäevaselt. Kohe alguses ei mänginud isegi. Ning vahepeal oli muud elu. Olen teinud missioone ja niisama lustinud. Et no, eks kõrge rank'i saamiseks ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
Defeee
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581981
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2014 19:10:06 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Mõlemad on eraldi paketid. Emba kumba saab eraldi või ainult ka mängida. |
teema: Car Mechanic Simulator 2014 |
Defeee
vastuseid: 21
vaadatud: 7222
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2014 22:57:26 pealkiri: Car Mechanic Simulator 2014 |
| Ammu oodanud mängu, mis oleks street legal sarnane, väga huvitav mäng oli. Pärast sai minna linnapeale ja oma autot proovida. Teinekord sõitsid äärekivisse ja mootor lendas minema, tore tore. K ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Defeee
vastuseid: 1841
vaadatud: 264964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2014 18:22:08 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Sai klapid ostetud. Kiirelt oli kohal ja kõik hea.  |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 2588
vaadatud: 683228
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.01.2014 09:26:04 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Alusta mängu algusest ja Lesteri missioone tee lõpupoole, kui teised põhi missioonid tehtud. Siis peaks lõpuks olema piisavalt raha. |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 2588
vaadatud: 683228
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.01.2014 17:28:10 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Ma ikka veidi kogun, et kopter osta. Seda siis ausal teel. Mõtlesin, et kõige kallim korter on ka midagi erilist, aga ei, sõbral on poole odavam ja samasugune.  |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 2588
vaadatud: 683228
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 29.11.2013 21:35:17 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Tulebki panna, et kuuleks ainult oma sõpru või tiimi kaaslasi, muidu võivad kõrvad ära väsida, osad vatravad lõputult.
(hoiad selecti all ja seal on üks valikutest, kelle rääkimist sa ku ... |
teema: Banished |
Defeee
vastuseid: 98
vaadatud: 35469
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.11.2013 09:31:05 pealkiri: Banished |
Vahelduseks tundub midagi huvitavat sel teemal ka tulevat.  |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 2588
vaadatud: 683228
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.11.2013 09:14:30 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
, raha said need, kes oktoobris mängisid, oli nö. lohutus bug'ide eest.
, pordid on kinni ehk? |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 2588
vaadatud: 683228
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.10.2013 00:57:33 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Viskab mind ka sõpradega eri ruumidesse, suht tüütu on. Palju on veel parandada. |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 2588
vaadatud: 683228
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.10.2013 17:28:44 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Xbox ja ps omavahel online's mängida ilmselt ei tohiks saada, või eksin? |
teema: Grand Theft Auto IV |
Defeee
vastuseid: 14775
vaadatud: 2581981
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.09.2013 08:12:53 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Kas Multiplayer käibki ainult läbi in game telefoni? |
teema: Tactical Intervention |
Defeee
vastuseid: 48
vaadatud: 9145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2013 18:08:12 pealkiri: Tactical Intervention |
Mulle täitsa meeldib. VIP'i eskortimine oli väga vinge, mõni tüüp kes jalgsi otsustas edasi minna, käis kogemata auto alt läbi.  |
teema: Kommenteerimine: ki55eLL |
Defeee
vastuseid: 165
vaadatud: 61876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2013 15:53:29 pealkiri: Kommenteerimine: ki55eLL |
Jagas mängu võtmeid. Super.  |
teema: Tactical Intervention |
Defeee
vastuseid: 48
vaadatud: 9145
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.09.2013 21:04:34 pealkiri: Tactical Intervention |
| Väga huvitav, tuleb ka ära proovida. |
teema: Kommenteerimine: Kevvare |
Defeee
vastuseid: 32
vaadatud: 19116
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2013 20:53:15 pealkiri: Kommenteerimine: Kevvare |
Jagas mängu võtit. Väga abivalmis.  |
teema: Kommenteerimine: mxr |
Defeee
vastuseid: 84
vaadatud: 23855
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2013 17:01:34 pealkiri: Kommenteerimine: mxr |
Jagas mulle mängu võtme.  |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
Defeee
vastuseid: 2128
vaadatud: 913701
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.08.2013 21:06:52 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
Ma ei satu kunagi peale mõnele key'le, mis mind tõsiselt huvitaks. Alati on keegi kiirem. |
teema: BeamNG Drive |
Defeee
vastuseid: 35
vaadatud: 11394
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.08.2013 12:31:04 pealkiri: BeamNG Drive |
Väga vinge, saab lammutada ja lõhkuda natuke Mõnus ajaviite mäng. |
teema: 7 Days to Die |
Defeee
vastuseid: 34
vaadatud: 14112
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.08.2013 00:41:13 pealkiri: 7 Days to Die |
Zombid on lahedad ju, kuigi see tundub suht kahtlase väärtusega.  |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Defeee
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264718
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2013 17:00:33 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Oleks ka selle vastu huvi, kuid endal pole neid vahendeid, et steamist osta. Võin tallinnas käest kätte kasvõi raha tuua möödaminnes.  |
teema: Grand Theft Auto V |
Defeee
vastuseid: 7738
vaadatud: 1814474
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2013 00:38:50 pealkiri: Grand Theft Auto V |
Praegu ootavad kõik elueest ( mina ise ka ). Siis tuleb mäng välja, saab igapäevaselt mängitud, läbi tehtud, ning unustatud. Every single time. |
teema: Deadpool |
Defeee
vastuseid: 9
vaadatud: 2243
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.07.2013 02:21:18 pealkiri: Deadpool |
Väga ajuvaba, aga samas sisustab aega.  |
teema: Wreckfest 1 & 2 |
Defeee
vastuseid: 439
vaadatud: 159345
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.06.2013 13:03:26 pealkiri: Wreckfest 1 & 2 |
| Eks välja lendamine on ka kinni selles, et jääd teinekord liiga maha teistest. |
teema: Spin Tires |
Defeee
vastuseid: 353
vaadatud: 112902
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.06.2013 14:35:18 pealkiri: Spin Tires |
Kõige tüütumad on need pisikesed põõsad, mis eest ei lähe.  |
teema: Spin Tires |
Defeee
vastuseid: 353
vaadatud: 112902
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.06.2013 14:36:27 pealkiri: Spin Tires |
Sai paar tundi seda viimast Demot mängitud. Hulgaliselt võimalusi ja täitsa põnev ajaviide niisamagi.  |
teema: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon |
Defeee
vastuseid: 53
vaadatud: 10987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2013 10:31:14 pealkiri: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon |
Natuke läks aega, aga kaup korralik ja nii nagu peab.  |
teema: Kommenteerimine: Sanderico |
Defeee
vastuseid: 47
vaadatud: 13470
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2013 10:29:49 pealkiri: Kommenteerimine: Sanderico |
Tegime äri. Kiire ja korralik.  |
teema: Lüpsa masinast viimane välja |
Defeee
vastuseid: 10
vaadatud: 22730
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 25.05.2013 17:18:25 pealkiri: Lüpsa masinast viimane välja |
Kas Razeri oma on mõeldud igale rauale?
Juba varem ise sulgenud explorerit, tüütu kuid aitab. |
teema: Kommenteerimine: neoman |
Defeee
vastuseid: 79
vaadatud: 35221
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.12.2012 02:03:32 pealkiri: Kommenteerimine: neoman |
| Ootamatult kiire tehing. Soovitan. |
teema: Need for Speed: Most Wanted 2012 |
Defeee
vastuseid: 439
vaadatud: 69208
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.12.2012 11:02:56 pealkiri: Need for Speed: Most Wanted 2012 |
Ei tea, täitsa viisakas mäng NFS seeriasse vahelduseks. The Run oli paras jura, kurvis ei pööranud ja mannetu mäng. Siin aga saab täitsa mõistlikult sõita.  |
teema: Kommenteerimine: Nika0 |
Defeee
vastuseid: 216
vaadatud: 63070
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.11.2012 09:44:17 pealkiri: Kommenteerimine: Nika0 |
Tegime äri, kõik toimib nii nagu peab.  |
teema: Sony Ericsson Xperia ray |
Defeee
vastuseid: 520
vaadatud: 129276
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.10.2012 13:24:42 pealkiri: Sony Ericsson Xperia ray |
| Aah, üha tüütumaks muutub see, et telefoni enda mälul pole ruumi, et Appe uuendada. Kõik mis võimalik on mälukaardil, nüüd on küll tüütu, et nad ei võinud sisemälu suuremat teha. |
teema: Isetehtud kasti viimistlus |
Defeee
vastuseid: 18
vaadatud: 8026
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 25.09.2012 14:33:43 pealkiri: Isetehtud kasti viimistlus |
| Kui Ei soovi läbipaistvust, siis alati saab pleksiklaasi peale kleepida liivapritsi kile näiteks, v mõnda muud mustrit. Sest vineer teeks selle kasti robustseks. Ehitus materjalide poes ringi vaata ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Defeee
vastuseid: 2303
vaadatud: 956899
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.09.2012 20:07:17 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Tere,
Mure selline, HTC HD7 kukkus maha, klaas läks puruks, aga kõik töötab.
http://www.upload.ee/image/2679769/image_1347780435707764.jpg
Mis selle parandamine maksma võiks minna? |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
Defeee
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476789
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.09.2012 11:24:04 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| Lõpuks, seda oli küll kunagi hädasti vaja, aga tuli teisiti hakkama saada. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Defeee
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264718
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.09.2012 16:46:51 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Ma küll kurta ei saa, natuke uuem keskkond ja huvitav täitsa ju. Kui siiani oleks vaid 1.6, siis ilmselt ei viitsiks enam mängida.  |
teema: Kommenteerimine: erkinem |
Defeee
vastuseid: 328
vaadatud: 66898
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2012 21:29:22 pealkiri: Kommenteerimine: erkinem |
| Sai äri tehtud, igati vastutulelik. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: [VaHuR] |
Defeee
vastuseid: 457
vaadatud: 101432
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.09.2012 19:40:19 pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR] |
Aitas steam'ist mängu tellida. Väga abivalmis.  |
| |