Avaleht
otsing leidis 308 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: kaar3l
Defeee

vastuseid: 158
vaadatud: 33162

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2016 09:07:25   pealkiri: Kommenteerimine: kaar3l
Sai mäng ostetud, kõik super. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jesus99
Defeee

vastuseid: 89
vaadatud: 42609

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2015 21:16:51   pealkiri: Kommenteerimine: jesus99
Ostsin PS4 mängu. Kõik toimib. thumbs_up.gif
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 2588
vaadatud: 683221

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 13.01.2015 19:08:20   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Pole üldse nii hull kui siin räägitakse imo. Mänginud alguses ps3 peal ja nüüd ps4 peal, üsna talutav on. Ps4 peal on loading time väiksem, muidugi olemas ta on. Mõnel korral juhtub ka kokku ...
  teema: Kommenteerimine: Pownarrow
Defeee

vastuseid: 21
vaadatud: 6910

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2015 22:12:44   pealkiri: Kommenteerimine: Pownarrow
Sai äri tehtud. Kõik nagu peab. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: jones9999
Defeee

vastuseid: 60
vaadatud: 20334

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2014 20:09:11   pealkiri: Kommenteerimine: jones9999
Jagas mängu, väga super. thumbs_up.gif
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 2588
vaadatud: 683221

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.11.2014 13:26:33   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Ma juba olen ka Online peal PS4'l, level oli vist 68, enamik niisama chillimisest ps3 online'st icon_biggrin.gif
Aga jube bug'ine on veel, viskab välja online'st koguaeg ja siis ei connecti ära.
  teema: Kommenteerimine: MacAivar
Defeee

vastuseid: 71
vaadatud: 29697

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2014 09:10:59   pealkiri: Kommenteerimine: MacAivar
Väga abivalmis, jagas mängu võtit. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Pape69
Defeee

vastuseid: 115
vaadatud: 27365

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2014 15:26:42   pealkiri: Kommenteerimine: Pape69
Väga hea ja abivalmis. thumbs_up.gif Andis märku kui pakk oli teel ja küsis üle kas jõudis kohale. Super.
  teema: Kommenteerimine: Harald205
Defeee

vastuseid: 22
vaadatud: 9141

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2014 18:11:43   pealkiri: Kommenteerimine: Harald205
Sai mäng ostetud. icon_smile.gif Kõik töötab nagu peab. thumbs_up.gif
  teema: Carmageddon: Reincarnation
Defeee

vastuseid: 335
vaadatud: 90882

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.04.2014 22:19:08   pealkiri: Carmageddon: Reincarnation
Mõnus, meenutab vanu häid aegu. thumbs_up.gif
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 2588
vaadatud: 683221

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.03.2014 09:16:18   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Mina olen. Peksad seda luuki lihtsalt, siis see hüppab lahti. Kuid kui on soov nii, et üks sõidab, teine on lennuki taga cargo osas, siis see ei lõpe kunagi hästi. icon_biggrin.gif
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 2588
vaadatud: 683221

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.03.2014 09:23:22   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Mul on rank 51 äkki, ning mängitud saab suht igapäevaselt. Kohe alguses ei mänginud isegi. Ning vahepeal oli muud elu. Olen teinud missioone ja niisama lustinud. Et no, eks kõrge rank'i saamiseks ...
  teema: Grand Theft Auto IV
Defeee

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581970

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.02.2014 19:10:06   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Mõlemad on eraldi paketid. Emba kumba saab eraldi või ainult ka mängida.
  teema: Car Mechanic Simulator 2014
Defeee

vastuseid: 21
vaadatud: 7222

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2014 22:57:26   pealkiri: Car Mechanic Simulator 2014
Ammu oodanud mängu, mis oleks street legal sarnane, väga huvitav mäng oli. Pärast sai minna linnapeale ja oma autot proovida. Teinekord sõitsid äärekivisse ja mootor lendas minema, tore tore. K ...
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Defeee

vastuseid: 1841
vaadatud: 264964

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2014 18:22:08   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Sai klapid ostetud. Kiirelt oli kohal ja kõik hea. thumbs_up.gif
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 2588
vaadatud: 683221

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.01.2014 09:26:04   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Alusta mängu algusest ja Lesteri missioone tee lõpupoole, kui teised põhi missioonid tehtud. Siis peaks lõpuks olema piisavalt raha.
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 2588
vaadatud: 683221

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.01.2014 17:28:10   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Ma ikka veidi kogun, et kopter osta. icon_biggrin.gif Seda siis ausal teel. Mõtlesin, et kõige kallim korter on ka midagi erilist, aga ei, sõbral on poole odavam ja samasugune. icon_biggrin.gif
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 2588
vaadatud: 683221

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 29.11.2013 21:35:17   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Tulebki panna, et kuuleks ainult oma sõpru või tiimi kaaslasi, muidu võivad kõrvad ära väsida, osad vatravad lõputult. icon_biggrin.gif
(hoiad selecti all ja seal on üks valikutest, kelle rääkimist sa ku ...
  teema: Banished
Defeee

vastuseid: 98
vaadatud: 35468

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.11.2013 09:31:05   pealkiri: Banished
Vahelduseks tundub midagi huvitavat sel teemal ka tulevat. thumbs_up.gif
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 2588
vaadatud: 683221

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.11.2013 09:14:30   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
, raha said need, kes oktoobris mängisid, oli nö. lohutus bug'ide eest.
, pordid on kinni ehk?
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 2588
vaadatud: 683221

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.10.2013 00:57:33   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Viskab mind ka sõpradega eri ruumidesse, suht tüütu on. Palju on veel parandada.
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 2588
vaadatud: 683221

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.10.2013 17:28:44   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Xbox ja ps omavahel online's mängida ilmselt ei tohiks saada, või eksin?
  teema: Grand Theft Auto IV
Defeee

vastuseid: 14775
vaadatud: 2581970

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.09.2013 08:12:53   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Kas Multiplayer käibki ainult läbi in game telefoni?
  teema: Tactical Intervention
Defeee

vastuseid: 48
vaadatud: 9145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.09.2013 18:08:12   pealkiri: Tactical Intervention
Mulle täitsa meeldib. VIP'i eskortimine oli väga vinge, mõni tüüp kes jalgsi otsustas edasi minna, käis kogemata auto alt läbi. icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: ki55eLL
Defeee

vastuseid: 165
vaadatud: 61876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2013 15:53:29   pealkiri: Kommenteerimine: ki55eLL
Jagas mängu võtmeid. Super. beer_yum.gif
  teema: Tactical Intervention
Defeee

vastuseid: 48
vaadatud: 9145

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.09.2013 21:04:34   pealkiri: Tactical Intervention
Väga huvitav, tuleb ka ära proovida.
  teema: Kommenteerimine: Kevvare
Defeee

vastuseid: 32
vaadatud: 19115

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2013 20:53:15   pealkiri: Kommenteerimine: Kevvare
Jagas mängu võtit. Väga abivalmis. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mxr
Defeee

vastuseid: 84
vaadatud: 23855

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.08.2013 17:01:34   pealkiri: Kommenteerimine: mxr
Jagas mulle mängu võtme. icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
Defeee

vastuseid: 2128
vaadatud: 913694

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.08.2013 21:06:52   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
Ma ei satu kunagi peale mõnele key'le, mis mind tõsiselt huvitaks. icon_biggrin.gif Alati on keegi kiirem.
  teema: BeamNG Drive
Defeee

vastuseid: 35
vaadatud: 11394

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2013 12:31:04   pealkiri: BeamNG Drive
Väga vinge, saab lammutada ja lõhkuda natuke icon_razz.gif Mõnus ajaviite mäng.
  teema: 7 Days to Die
Defeee

vastuseid: 34
vaadatud: 14112

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.08.2013 00:41:13   pealkiri: 7 Days to Die
Zombid on lahedad ju, kuigi see tundub suht kahtlase väärtusega. icon_biggrin.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Defeee

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264711

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2013 17:00:33   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Oleks ka selle vastu huvi, kuid endal pole neid vahendeid, et steamist osta. Võin tallinnas käest kätte kasvõi raha tuua möödaminnes. icon_smile.gif
  teema: Grand Theft Auto V
Defeee

vastuseid: 7738
vaadatud: 1814451

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2013 00:38:50   pealkiri: Grand Theft Auto V
Praegu ootavad kõik elueest ( mina ise ka ). Siis tuleb mäng välja, saab igapäevaselt mängitud, läbi tehtud, ning unustatud. icon_biggrin.gif Every single time.
  teema: Deadpool
Defeee

vastuseid: 9
vaadatud: 2243

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.07.2013 02:21:18   pealkiri: Deadpool
Väga ajuvaba, aga samas sisustab aega. icon_biggrin.gif
  teema: Wreckfest 1 & 2
Defeee

vastuseid: 439
vaadatud: 159344

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.06.2013 13:03:26   pealkiri: Wreckfest 1 & 2
Eks välja lendamine on ka kinni selles, et jääd teinekord liiga maha teistest.
  teema: Spin Tires
Defeee

vastuseid: 353
vaadatud: 112900

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.06.2013 14:35:18   pealkiri: Spin Tires
Kõige tüütumad on need pisikesed põõsad, mis eest ei lähe. icon_biggrin.gif
  teema: Spin Tires
Defeee

vastuseid: 353
vaadatud: 112900

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.06.2013 14:36:27   pealkiri: Spin Tires
Sai paar tundi seda viimast Demot mängitud. Hulgaliselt võimalusi ja täitsa põnev ajaviide niisamagi. icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon
Defeee

vastuseid: 53
vaadatud: 10987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2013 10:31:14   pealkiri: Kommenteerimine: Unwhacked Lemon
Natuke läks aega, aga kaup korralik ja nii nagu peab. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Sanderico
Defeee

vastuseid: 47
vaadatud: 13470

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2013 10:29:49   pealkiri: Kommenteerimine: Sanderico
Tegime äri. Kiire ja korralik. thumbs_up.gif
  teema: Lüpsa masinast viimane välja
Defeee

vastuseid: 10
vaadatud: 22730

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 25.05.2013 17:18:25   pealkiri: Lüpsa masinast viimane välja
Kas Razeri oma on mõeldud igale rauale?
Juba varem ise sulgenud explorerit, tüütu kuid aitab.
  teema: Kommenteerimine: neoman
Defeee

vastuseid: 79
vaadatud: 35221

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.12.2012 02:03:32   pealkiri: Kommenteerimine: neoman
Ootamatult kiire tehing. Soovitan.
  teema: Need for Speed: Most Wanted 2012
Defeee

vastuseid: 439
vaadatud: 69208

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.12.2012 11:02:56   pealkiri: Need for Speed: Most Wanted 2012
Ei tea, täitsa viisakas mäng NFS seeriasse vahelduseks. The Run oli paras jura, kurvis ei pööranud ja mannetu mäng. Siin aga saab täitsa mõistlikult sõita. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Nika0
Defeee

vastuseid: 216
vaadatud: 63070

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.11.2012 09:44:17   pealkiri: Kommenteerimine: Nika0
Tegime äri, kõik toimib nii nagu peab. icon_smile.gif
  teema: Sony Ericsson Xperia ray
Defeee

vastuseid: 520
vaadatud: 129275

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.10.2012 13:24:42   pealkiri: Sony Ericsson Xperia ray
Aah, üha tüütumaks muutub see, et telefoni enda mälul pole ruumi, et Appe uuendada. Kõik mis võimalik on mälukaardil, nüüd on küll tüütu, et nad ei võinud sisemälu suuremat teha.
  teema: Isetehtud kasti viimistlus
Defeee

vastuseid: 18
vaadatud: 8026

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 25.09.2012 14:33:43   pealkiri: Isetehtud kasti viimistlus
Kui Ei soovi läbipaistvust, siis alati saab pleksiklaasi peale kleepida liivapritsi kile näiteks, v mõnda muud mustrit. Sest vineer teeks selle kasti robustseks. Ehitus materjalide poes ringi vaata ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Defeee

vastuseid: 2303
vaadatud: 956892

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.09.2012 20:07:17   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Tere,
Mure selline, HTC HD7 kukkus maha, klaas läks puruks, aga kõik töötab.
http://www.upload.ee/image/2679769/image_1347780435707764.jpg
Mis selle parandamine maksma võiks minna?
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Defeee

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476770

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.09.2012 11:24:04   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Lõpuks, seda oli küll kunagi hädasti vaja, aga tuli teisiti hakkama saada.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Defeee

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264711

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.09.2012 16:46:51   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Ma küll kurta ei saa, natuke uuem keskkond ja huvitav täitsa ju. Kui siiani oleks vaid 1.6, siis ilmselt ei viitsiks enam mängida. icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: erkinem
Defeee

vastuseid: 328
vaadatud: 66897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2012 21:29:22   pealkiri: Kommenteerimine: erkinem
Sai äri tehtud, igati vastutulelik. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: [VaHuR]
Defeee

vastuseid: 457
vaadatud: 101432

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.09.2012 19:40:19   pealkiri: Kommenteerimine: [VaHuR]
Aitas steam'ist mängu tellida. Väga abivalmis. thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.