|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.06.2020 00:28:38 pealkiri: World of Tanks |
| Ma arvan, et see, mis sandboxis toimub, ei saa olla võrreldav sellega, mis päris serveris toimub. |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.04.2020 20:57:40 pealkiri: World of Tanks |
| Premium päevi saab veel lisaks Battle Passist ja tankrewards.eu . Imo ei tohiks praegu ükski f2p mängija kurta, kui vähegi tahta, saaks vabalt iga kuu ca 10 päeva jagu premium aega ka niisama mä ... |
teema: Telia Koduinternet |
DamienDK
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697156
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.02.2020 01:52:36 pealkiri: Telia Koduinternet |
Tegelikult kõik Intenod rendiga pakkumises (301, 200, 400, 400p ja 500). Põhimass on siiski jah DG200 ja ED500.
monomakk, keegi ei keela sul ka 50 ühendusele 400, 400p või 500 ruuterit rentida, ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
DamienDK
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286886
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.12.2019 17:52:58 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
|
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
DamienDK
vastuseid: 3974
vaadatud: 1286886
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 23.12.2019 23:29:38 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Jälle on suht lambi kohast ..
Jätaks korraks selle kõrvale, mida infotelefonilt räägiti, meie siin ei saa kontrollida, kuidas kõne oli, pealegi on see kasutu tüli tekitamine (pean silma ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2019 02:04:50 pealkiri: World of Tanks |
Tundub, et rng jumal oli armuline. Ei suutnud vastu pidada ja võtsin 11 kasti ligi.
17 päeva premmi
3000 kulda
700000 hõbedat
3 camo
Pz.Kpfw. III Ausf.K
Progetto M35 mod. 46 |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.10.2019 19:54:38 pealkiri: Telia TV |
| VIP5303 ja S6 pult töötavad koos bluetooth'iga, kuid boksi saab ikkagi IR puldiga juhtida. St, et kõik puldid, mis töötavad IR'iga, juhivad boksi (S2, S3, S4 ja S5). Erand on S5 pult, mis on juba ... |
teema: Telia Koduinternet |
DamienDK
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697156
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.07.2019 23:22:34 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Sõltub sellest, kui lihtne on kaablit vedada koridorist tehnoruumi. Võrgukaablit on lihtsam, seda saab igast suvalisest praost läbi lükata. Optika jaoks peab seintest sirgelt 10mm auk minema. Veid ... |
teema: The Witcher 3 |
DamienDK
vastuseid: 2183
vaadatud: 583901
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.07.2019 12:12:42 pealkiri: The Witcher 3 |
Mis te poisid tülitsete siin nii tühise asja üle
Ma alustasin alles esimese osa mängimist. |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.11.2018 19:43:36 pealkiri: Telia TV |
| Täiesti lambist toob siia CE sisse? Mis otsast see CEC'iga seotud on? |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.11.2018 16:22:33 pealkiri: Telia TV |
| Kas nuppu all hoides ka ei keri? |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.11.2018 22:09:30 pealkiri: Telia TV |
Päris üllatav lugeda, et nii palju Sonysid. Reaalselt klientide juures käies on Sony telekaid umbes 5% või vähem, ja needki on kõik LCD algusaegadest pärit mudelid.
(Mul endal on ka ca 8a vana ... |
teema: Elektrilevi pikendas kiire interneti võrgu liitumissoovide vastuvõtmist aasta lõpuni |
DamienDK
vastuseid: 33
vaadatud: 9396
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.11.2018 22:03:46 pealkiri: Elektrilevi pikendas kiire interneti võrgu liitumissoovide vastuvõtmist aasta lõpuni |
Jep, ma tõesti ootan tänapäeval, et teavitus tuleb tiguposti teel või et mingil suvalisel hetkel on mehed ukse taga kaablit tirimas  |
teema: Elektrilevi pikendas kiire interneti võrgu liitumissoovide vastuvõtmist aasta lõpuni |
DamienDK
vastuseid: 33
vaadatud: 9396
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.11.2018 21:30:31 pealkiri: Elektrilevi pikendas kiire interneti võrgu liitumissoovide vastuvõtmist aasta lõpuni |
| Mis loogika alusel Elektrilevi pikendab lõppenud küsitlust, kui ta just alles võitis pakkumise? Et enne seda tegi küsitlust ainult omapoolset finantseeringut arvestades, ilma riigi toetusele lootm ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.09.2018 21:32:08 pealkiri: Telia TV |
Küll siin on palju hoolivaid inimesi.
Ma vist ei mõista ikkagi kirjutada. Loen siin ja mõtlen, et kuidas te minu jutust sellise negatiivsuse välja loete, et kõik minu heaolu pärast hakkavad mur ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.09.2018 00:11:50 pealkiri: Telia TV |
| Tegelikult kasutan küll. Igapäevaselt, tööd tehes. Uues UI's navigeerimine on une pealt selge. Pigem tekitab mõttepausi, kui vahel harva satun Amino või vana Motorola menüü peale. Jah, kodus m ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.09.2018 23:30:02 pealkiri: Telia TV |
| Arvestades, et kui palju aega ja raha UI muutmine nõuaks siis pole ju midagi imestada. (btw, mina ise olen selle UI'ga vägagi rahul, ja jee rait viitsin siin trollidega selle üle vaielda, et miks t ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 21.06.2018 21:34:37 pealkiri: Telia TV |
| Tahan arrist kasutada minu tv tarbeks mitte telia nuti tv jaoks. aga minu tv ei toimi, kui arris näeb, et istub telia neti otsas, sest sellisel juhul eeldab telia, et maksad ja tellid omale hoopis nu ... |
teema: Levikom tutvustas 1 Gbit/s kiirusega uue põlvkonna juhtmeta püsiühendust |
DamienDK
vastuseid: 13
vaadatud: 13020
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 27.04.2018 10:40:30 pealkiri: Levikom tutvustas 1 Gbit/s kiirusega uue põlvkonna juhtmeta püsiühendust |
| See on ju lihtsalt Telia serveri pihta tehtud test. |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2018 22:00:42 pealkiri: World of Tanks |
| Õnnestus see nädal (ajutiselt) Ryzen 5 1600 peale enda graafika panna (RX480). Enne update'i oli fps ultra peal (rohi oli ainult alla tõmmatud) seal 115 fps kandis fullhd puhul, siis peale 1.0'i on ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2018 18:18:42 pealkiri: World of Tanks |
Minu teada spot mehhanikas ei ole rng'd GaZmO tegi e25'ga ühe 3.8k damage ja 10 killiga mängu, ma vaatasin seda replayd ja mul jäi arusaamatuks, kuidas elc 100m kauguselt ei suutnud e25 ära spo ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.03.2018 11:32:31 pealkiri: World of Tanks |
| Kohe alguses proovisin testserverit (nüüd uute patchidega mitte), isegi mu igavana Phenom 2 965 koos RX480'ga jooksis ultra peal suhteliselt hästi. |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.03.2018 10:40:56 pealkiri: World of Tanks |
Wotis on päris huvitavat infot, teagi kas kõik läheb plaanide kohaselt.
With Patch 1.0, all premium shells get their gold cost removed and will be only purchasable with credits. After a few pa ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.02.2018 00:07:55 pealkiri: World of Tanks |
See koer on ainult Rudyl kaasas ja teda ei saa teistele tankidele tõsta. Nii et paku midagi muud välja  |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.02.2018 15:47:58 pealkiri: World of Tanks |
Sai ka eile ajaviiteks alustatud sellega. Mingeid soovitusi?
Positiivne on näha eesti keelt antud mängus.
Tutvu ericku koostatud juhendiga. Seal selgitab väga hästi algtõed ära. Loe korraks ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2017 15:39:27 pealkiri: World of Tanks |
| , vaatan sul enamvähem sama prose mis mul. Sul ei olnud ultra pilt kuidagi jõnksutav? Ma sain küll 13k skoori, aga pilt ei olnud üldse sujuv. |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.12.2017 02:42:07 pealkiri: Telia TV |
Ausalt, ma ei teagi kohe.
Ma käin siin omast vabast ajast, lootusest abivajajaid aidata (sest kujutad sa ette, Telia töötajana on mul ettekujutus ja teadmised meie süsteemidest paremad kui tava ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.12.2017 23:57:35 pealkiri: Telia TV |
| Juhul, kui jukerdamine tähendab peaasjalikult teleri sisse-välja lülitamist ja tv heli reguleerismist (eeldab, et pult on seotud telerit juhtima), siis probleem on tühjad patareid. Teleri lülitam ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.12.2017 22:20:50 pealkiri: Telia TV |
| , sinu probleem on tegelikult ju hea näide sellest jamast, mis siin toimub. Sa kirjeldasid enda muret 2 lehekülge tagasi, aga peale seda on toimunud täiesti kasutu mula, nii et kellegi reaalne prob ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2017 21:27:03 pealkiri: World of Tanks |
Lükkasin kiirelt sellise tabeli kokku, info võetud kõik siit foorumist.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15K5p-BAYZWw_kmVgDb1tA6GtJin1ljVmxUhapjY3X2g/edit?usp=sharing
alyster, see ainuk ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.12.2017 20:51:08 pealkiri: Telia TV |
Tõsiselt, mida te siin HV's oma hädaldamisega saavutada üritate?
Saate aru, et see ei ole ju mingit pidi Telia ametlik suhtluskanal? Kui teil on probleeme, ettepanekuid vms, tegelikult ka, kasuta ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2017 20:22:10 pealkiri: World of Tanks |
| Tundub küll, siiamaani GTX 1070ned saavad kõik sinnakanti tulemuse. Samas mind hämmastab, et 1060 saab 17k+, aga minu RX480 sai 13k ja kellegi RX580 siin sai 15k. Need AMD kaardid peaks ju enamväh ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2017 19:14:24 pealkiri: World of Tanks |
Sõber sai sellise tulemuse, ise ta tanke tegelikult ei lase:
https://cdn.discordapp.com/attachments/291983291073167361/395588653079855115/test.png
Enda 13k ultra skoor on selline, et fraps näit ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.12.2017 12:15:24 pealkiri: World of Tanks |
| Phenom II X4 965, RX 480 ja 8GB RAM sain 13k. Ma hästi ei taha uskuda, et ma võiks enda saaniga uut graafikat ultra peal jooksutada, praegusegi mänguga on fps graafikaseadetest suurt sõltumata 40 ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.12.2017 00:48:31 pealkiri: World of Tanks |
| Ma arvan, et mul oli see esimest korda üleüldse, kus ma sellist formaati, 1vs1 tegin (ei ole isegi 3vs3 teinud). Ja esimest korda üldse, kus ma näen ka vastaspoole replayd. See on tegelikult väga ... |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2017 21:48:57 pealkiri: World of Tanks |
, lugeda ei mõista või? Kirjutas ju, et WoT ei taha tema raha
Sellest mõttes, et kõik teised saavad ilusasti WoT'ile raha antud, aga näe, tema ei saa  |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2017 16:57:23 pealkiri: World of Tanks |
| Nojah, vapsee loto ikkagi. Ma lõin enda asjad kokku ja sain natukene parema diili kui eraldi ostes, sina said mingi 8x parema diili. |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.12.2017 16:42:56 pealkiri: World of Tanks |
Vapsee hästi läks teil siis. Ma ei olnud 40 euri eest kordagi lucky, ja kr6ll on 20 eest lausa 2x.
Iseenesest muidugi, kui ma enda kulla, krediidi, tanki slotid, premmi aja jne kokku liidan, siis s ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.11.2017 20:13:19 pealkiri: Telia TV |
, näe, said ise ka pihta, milles põhjus on.
Teisest otsast. Kui suur osa seadme väärtusest on see, et kas pult toimib IR või RF? Oletame, et seadme hinnast on see vb 10 dollarit (ma tegelikult ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.11.2017 19:28:24 pealkiri: Telia TV |
| Hm, võimalik, et neid ikkagi müüakse ka.. Ise vähemalt olen ainult üüriga paigaldanud, just sellel põhjusel, et klient saaks soovi korral hiljem RF versiooni vastu vahetada. Ning ei, mina erald ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.11.2017 18:39:26 pealkiri: Telia TV |
| VIP1113L'il ei ole RF'i ja usbi (st et töötab IR'iga), muus osas erinevusi ei tohiks olla. Minu teada me neid ei müü, paigaldame ainult üüriga. |
teema: Telia Koduinternet |
DamienDK
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697156
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.11.2017 11:22:26 pealkiri: Telia Koduinternet |
| , , vdsl'i pordikiiruste kohta. Pordi kiiruse muutmine alla 800m liinil 25/6 peale ei olnud nii plaanitud. Järgmine nädal peaks taastuma vana olukord, ehk need kellel enne oli pordikonf 45 mega, sa ... |
teema: Telia Koduinternet |
DamienDK
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697156
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2017 15:19:07 pealkiri: Telia Koduinternet |
| , jään vastuse võlgu. Arvatavasti ikkagi tuleb GPON, erakliendile p2p ühendused on pigem erandid, isiklikult ei ole vist ühtegi erakliendi p2p ühendust ehitanud (aga eks see sõltub pigem ka pii ... |
teema: Telia Koduinternet |
DamienDK
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697156
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2017 14:05:52 pealkiri: Telia Koduinternet |
Ok. Kuna vist kasutajate arvu tõusuga parameetrid langevad, siis liini lõpus esimestel/kiirematel parem valik?
Kahjuks hetkel nii on jah. Kui sul praegu on 60/10 ühendus, siis automaatselt selle ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.09.2017 09:39:55 pealkiri: Telia TV |
Amino boksi vahetuseks on tehnikut vaja?
70+ üksi elaval mammil jah (ja selliseid on üllatavalt palju). |
teema: Telia Koduinternet |
DamienDK
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697156
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 02.09.2017 23:47:40 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Piisab kui sul vahepealne switch teeb igmp snoopingut. Odavaim variant oleks ilmselt panna mõni vana Thomson TG784 switchina tööle (paar korda proovitud, peaks toimima). Muidu jah, kui sul dummy sw ... |
teema: Telia Koduinternet |
DamienDK
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697156
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.09.2017 14:58:04 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Meie andmebaasis on selle ühendustee pikkuseks määratud 140m. Kuna see on ümmargune number, siis see tähendab, et lihtsalt kaardirakenduse pealt mõõdetud. Samas ei ole +/-20m sellisel juhul ena ... |
teema: Telia Koduinternet |
DamienDK
vastuseid: 23979
vaadatud: 5697156
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.09.2017 13:39:58 pealkiri: Telia Koduinternet |
| , sinu uus kaablipikkus on 140m. Ning jah, nüüd peaksid saama 60Mbit tellida. Oota 10 või 14 päeva (ma ei tea täpselt, mitme päevane automaadi kontroll on), siis peaks iseteenindusse ja teleri v ... |
teema: Telia TV |
DamienDK
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172396
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.09.2017 13:03:18 pealkiri: Telia TV |
Et te ka ära ei väsi selle puldi ümber jahumisest.  |
teema: World of Tanks |
DamienDK
vastuseid: 29102
vaadatud: 5663941
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.08.2017 12:02:25 pealkiri: World of Tanks |
Sry, pean siia nimekirja panema ka tier 5 tankid, pole lihtsalt eriti kõrgemaid
Heavy: T29
Light: Chaffee
Medium: Rudy
TD: T67 |
| |