Avaleht
otsing leidis 42 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Raspberry pi 4 + Ubuntu 20.10+ idkaardi arm64 tõrge
DMA

vastuseid: 10
vaadatud: 5324

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 17.12.2021 05:26:34   pealkiri: Raspberry pi 4 + Ubuntu 20.10+ idkaardi arm64 tõrge
keegi targem ehk oskab öelda, mis moodi 10 aasta eest see asi töötas? https://alanibrus.com/blog/raspberry-pi-node-js-id-kaart
  teema: Internet Explorer 9 viib veebilehitsejate turvalisuse uuele tasemele
DMA

vastuseid: 20
vaadatud: 8903

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.12.2010 19:35:06   pealkiri: Internet Explorer 9 viib veebilehitsejate turvalisuse uuele tasemele
Nagu tsirguke tõusnud tuhast,
inerneti explorer välja rabelenud mudast.

On kurjast opera, chrome, ff,
neile tulistan raha arvamusega: pff, pff

Oo, Steve - ma sinu ees kummardan
Oo, Ballmer ...
  teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi
DMA

vastuseid: 340
vaadatud: 61130

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 21.10.2010 02:49:53   pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi
Suht rumalalt kirjutatud artikkel. Ma ei võtaks seda kuigi tõsiselt.
  teema: Microsoft kardab OpenOffice.org levikut
DMA

vastuseid: 102
vaadatud: 21853

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 16.10.2010 06:44:14   pealkiri: Microsoft kardab OpenOffice.org levikut
OpenOffice on mu meelest sisuliselt surnud. Arendajiad hakkas Suni soovimatus oo-d edasi arendada ära tüütama, nii lisatigi softile uued kleebised ja nüüd on meil LibreOffice. Eks näeb, mis sest ...
  teema: Prantsusmaa president jäi vahele autoriõiguste rikkumisega
DMA

vastuseid: 11
vaadatud: 6193

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 12.10.2009 20:01:01   pealkiri: Prantsusmaa president jäi vahele autoriõiguste rikkumisega
Aga loomulikult ta kopeeris need ise, oma raaliga kõik 350 plaati.
  teema: Internetisõltlane sai sõltuvusest vabanemise asemel surma
DMA

vastuseid: 55
vaadatud: 16963

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 23.08.2009 03:11:32   pealkiri: Internetisõltlane sai sõltuvusest vabanemise asemel surma
1 inimene tragoodia, miljon statistika - Stalin, vms oli icon_smile.gif Ei tea palju voolu siis ka antakse, kas 220 v6i 380 :lol:Tavaliselt 225V kandis, kuid max on 450V, voolutugevus on alla 1A.
Laetuna staaili ...
  teema: Conficker - iseseisev laialdane pahavaravõrgustik
DMA

vastuseid: 26
vaadatud: 11359

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 18.08.2009 19:45:30   pealkiri: Conficker - iseseisev laialdane pahavaravõrgustik
Rohkem kui 10 aasta eest tekkis vahest ekraanile kiri "Tahan kommi!". Sellest järelduvalt on esinenud juhtumeid, kus arvutile on keelatud kommi söötmine. Mingitest vanadest süsteemiadministraatri ...
  teema: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält)
DMA

vastuseid: 327
vaadatud: 73457

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 29.05.2009 13:24:31   pealkiri: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält)
Win7 ei saa hääletada - tugiinfost väideti, et win7 tugi sellel puudub.

Sooviks abi kuidas ubuntus see valimis bin firefoxile installida. (Proovin ubuntu CD-ga internetti minna ja hääletada)
...
  teema: USA tutvustab oma "Delfi eelnõud"
DMA

vastuseid: 19
vaadatud: 5651

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 07.05.2009 17:00:39   pealkiri: USA tutvustab oma "Delfi eelnõud"
idee internet 2.0-st jõuab aina lähemale, aga eks näis kas see ka rakendub.
Edit:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WkRjOl_qL9M&eurl=http%3A%2F%2Fwww.prison.planet.ee%2F&feature=playe ...
  teema: OX.ee on esimene turvaline e-pood!
DMA

vastuseid: 7
vaadatud: 7422

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 03.05.2009 02:15:36   pealkiri: OX.ee on esimene turvaline e-pood!

Aga,Miks nii suur rõõm ID kaardi kohta - 1 000 000 000 EEK lahendus ühe e-poodi eest ?
see on nagu Maybach-iga õlu järgi.
Vabandage mind, ma ei saa sellest esimesest lausest päris täpselt ...
  teema: The Pirate Bay kaotas kohtulahingu
DMA

vastuseid: 194
vaadatud: 58546

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 20.04.2009 00:29:04   pealkiri: The Pirate Bay kaotas kohtulahingu
42 000 000 krooni on päris jõhker summa. Oma praeguse palga juures peaks mina seda kokku ajama ca 450 aastat
EDIT: ega neil tekstifaili kirjutajatel vist rohkem pappi ole (eriti).
  teema: Gmail - Palju õnne sünnipäevaks!
DMA

vastuseid: 26
vaadatud: 8616

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 04.04.2009 12:21:37   pealkiri: Gmail - Palju õnne sünnipäevaks!
ja ikka veel beta icon_sad.gif
Tänapäeval on kõik beta. Beta on selline moesõna.
  teema: Philips arendab OLED akent
DMA

vastuseid: 11
vaadatud: 5906

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 12.03.2009 14:59:47   pealkiri: Philips arendab OLED akent
2003 aasta sügisel veeti Tallinna raudteejaama Siemensi rong, siis selles demostreeriti akent, mis ühel hetkel laseb valgust läbi, teisel hetkel jälle mitte, aga sellel aknal klaaside vahel vast i ...
  teema: 13-aastane tüdruk saatis eelmise aasta detsembris enam kui 14500 tekstisõnumit
DMA

vastuseid: 46
vaadatud: 13291

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 19.01.2009 03:24:54   pealkiri: 13-aastane tüdruk saatis eelmise aasta detsembris enam kui 14500 tekstisõnumit
Uuu, tahaks kaa niipalju smsse saata, uu
  teema: Skype laieneb Android platvormile ja Java-toega mobiiltelefonidesse
DMA

vastuseid: 13
vaadatud: 5575

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 17.01.2009 14:32:51   pealkiri: Skype laieneb Android platvormile ja Java-toega mobiiltelefonidesse
kindlasti on sel oma nišš, aga minuteada müüakse juba aastaid selliseid mobiiltelefone(ma ei mõtle neid skypefõune), mille ka skypimise võimalus. Ainulr et Eestis see väga ei tomi. Aga palju o ...
  teema: Britimaal autoremonti minnes raadio välja!
DMA

vastuseid: 34
vaadatud: 9497

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 17.01.2009 04:04:32   pealkiri: Britimaal autoremonti minnes raadio välja!
Lollus thumbs_down.gif .Inglismaa hakkab alla käima.Elanikke jälgitakse nagu kriminaale.Isegi raadiot ei tohi enam avalikus kohas kuulata.Varsti hakatakse raudselt internetti tsenseerima(k.a valitsuse suhtes kr ...
  teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
DMA

vastuseid: 2263
vaadatud: 358668

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 05.01.2009 17:27:02   pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
eenet - oli vist see, kes ülikoolidele võrku jagab - selle järgi ei ole üldse mingit probleemi, või on siis äkki mingi progress ja brauseriks ikka firefox, os: windows xp
  teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
DMA

vastuseid: 2263
vaadatud: 358668

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.01.2009 16:34:33   pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
, täpsustab brauserit, ISP-i, aega, HV lehekülge jne

Lehitsejatest kasutan enamasti (99%) mozilla tulirebast, ISP: starman, OS: GNU/Linux Ubuntu Estobuntu repoga, üsna koguaeg on nii(äkki paist ...
  teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
DMA

vastuseid: 2263
vaadatud: 358668

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 03.01.2009 20:50:59   pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI
a millest tuleb see, et HV tihti kättesaamatuks jääb, riistvaras ju asi ei tohiks olla, võib-olla on seda käsitletud, vabandust kui korduv?
  teema: Moskva kaupluses läks soodsate sülearvutite pärast sõjaks
DMA

vastuseid: 34
vaadatud: 12229

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 01.01.2009 10:47:37   pealkiri: Moskva kaupluses läks soodsate sülearvutite pärast sõjaks
Mulle pole kunagi meeldinud massiga kaasa ronida - suht võigas. Hulludel päevadel olen ka ühe ainsa korra käinud, väga kirved hinnad olid ikkagi. Ennast kiitmast ma ei väsi, aga nii madalale ei ...
  teema: Eestis on 111 169 WiFi leviala
DMA

vastuseid: 31
vaadatud: 21532

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 31.12.2008 17:05:40   pealkiri: Eestis on 111 169 WiFi leviala
Siiski, siiski leidub turvamata võrke, pealepressivad avalikud wifi ühendused peidavad endas tihtipeale kiiremat andmesideühendust kui mu kolmikpakett mööda traati üldse lubab andmeid vahetada. ...
  teema: Päikeseelementidega painduv aku kui tavapatarei alternatiiv
DMA

vastuseid: 6
vaadatud: 3267

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 29.12.2008 23:47:33   pealkiri: Päikeseelementidega painduv aku kui tavapatarei alternatiiv
Väga hea uudis. Saabki järjest rohkem uusi allikaid energia jaoks. Muidu see tänapäeva majandus sööb ju nafta jms. toorained ära. Ainult toodavad asju, mis lähevad peale garantiid kohe katki j ...
  teema: USB ühendusega rongipilet Prantsusmaalt
DMA

vastuseid: 13
vaadatud: 5278

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 10.11.2008 18:45:49   pealkiri: USB ühendusega rongipilet Prantsusmaalt
See RFID tehnoloogia pidi olema suhteliselt auke täis.
  teema: WiFi WPA turvalisus murti maha
DMA

vastuseid: 35
vaadatud: 14344

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 08.11.2008 23:56:20   pealkiri: WiFi WPA turvalisus murti maha
Turvalisusest tuleb võtta maksimum igal ajal. Panin väikse Linksysi ruuteri kah kodu püsti, WPA2 krüpteerimisalgoritmiga ja puha, aga "onu billi kogenenud aknad" ei suutnud seda lugeda millegipär ...
  teema: Ülevaade: Acer X223W :: Monitorid
DMA

vastuseid: 12
vaadatud: 6637

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.10.2008 11:52:11   pealkiri: Ülevaade: Acer X223W
Mõni aeg tagasi telliti riigihanke korras 6 aceri v243w monitori, 1/3 neist lülitas end 10 sekundi pärast välja. Taas sai pildi ette manatud ainult vooluvõrgust välja lülitades ja siis saabus p ...
  teema: Dell seab riistvarale muusikatöösturite nõudmisel piiranguid
DMA

vastuseid: 68
vaadatud: 26484

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 08.07.2008 18:54:19   pealkiri: Dell seab riistvarale muusikatöösturite nõudmisel piiranguid
Paljukest seda liinisisendit integreeritud saasta puhul ikka kasutatakse. Ma ei usu, et miski G8 on enam võimeline algoritmi keelama - neil ei ole lihtsalt käsi selleks. See Delli teema on suur blä ...
  teema: Ülevaade: Dell Latitude D430 :: Sülearvutid
DMA

vastuseid: 34
vaadatud: 17161

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 18.06.2008 21:00:39   pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D430
Kuidas sel riistal graafikakaardiga on? Viimasel ajal dellid ei suuda veidi pikema juhtme puhul pilti (standard 7,5m) projektorisse kuvada, eriti need odavama otsa läpakad. PC on siiski personal comp ...
  teema: Üks esimesi e-Eesti projekte TOM lõpetas tegevuse
DMA

vastuseid: 7
vaadatud: 4907

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 06.06.2008 12:55:08   pealkiri: Üks esimesi e-Eesti projekte TOM lõpetas tegevuse
Üsna huvitavad teemad on ja osavõtmine on ka väga mugavaks tehtud, väga viis lehekülg: https://www.osale.ee/
  teema: New Yorgi osariigi senaator soovib keelata IPodide kasutamise tänavatel.
DMA

vastuseid: 89
vaadatud: 23119

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 13.05.2008 20:50:05   pealkiri: New Yorgi osariigi senaator soovib keelata IPodide kasutamise tänavatel.
Miks on inimesel kaks kõrva???

Vat sellepärast, et inimene kuuleks, kust poolt lõvi tuleb. Kurdil on jälle selle võrra raskem jah. IMHO see on nagu see meie nn peerumaks või Pirital autode pa ...
  teema: Flogo saadab teie firma logo taevasse.
DMA

vastuseid: 24
vaadatud: 9440

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 13.05.2008 20:41:32   pealkiri: Flogo saadab teie firma logo taevasse.
Teele ütles selle peale: "Ei minul pole aega pilvi vahtida, tööd eneselgi palju"
  teema: Windows XP (arutlus ja probleemid)
DMA

vastuseid: 864
vaadatud: 278928

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 01.05.2008 15:14:38   pealkiri: Windows XP (arutlus ja probleemid)
Milleks formattida - ma ei saa aru, kui on võimalik teha varundeid. Teed tervest partitsioonist varundi teisele partitionile (täisinstall, konfitud ilusti) ja kui on tunda aeglasemaks muutumist jms, ...
  teema: USB kaudu levivate viiruste arv tõusuteel
DMA

vastuseid: 14
vaadatud: 7970

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 05.04.2008 12:48:30   pealkiri: USB kaudu levivate viiruste arv tõusuteel
Usun, et vistal ei ole palju rohkem võimalusi kui kogemustega windowsil. Väike juhend:

vajusta win + R (avaneb 'run')
kirjuta sinna: gpedit.msc (viitab ju mikrosofti konfile)
ja nüüd otsi ko ...
  teema: Bill Gates: vaesed ei vaja odavaid arvuteid
DMA

vastuseid: 48
vaadatud: 21592

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 24.03.2008 01:09:51   pealkiri: Bill Gates: vaesed ei vaja odavaid arvuteid
Maailm ei ole must-valge. Ei saa üheselt piiri tõmmata, et ühed on nii vaesed ja teised jälle rikkamad. Kahjuks ei tunne seda kultuuri ja kombeid. Minu teada need üro masinad on kõik vändaga ja ...
  teema: BiTMICRO esitles 1,6 terabaidist SSD ketast
DMA

vastuseid: 18
vaadatud: 7025

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 07.02.2008 00:29:40   pealkiri: BiTMICRO esitles 1,6 terabaidist SSD ketast
Seda ju alles esitleti.
  teema: Analoogtelevõrku kasutavatest teleritest kaob pilt 1. veebruaril 2010
DMA

vastuseid: 100
vaadatud: 41697

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 08.12.2007 02:37:34   pealkiri: Analoogtelevõrku kasutavatest teleritest kaob pilt 1. veebruaril 2010
Klge, digiboxe võib osta ka odavamalt kui 2000 krooni, hiljaaegu müüdi neid ca 500 krooniga ühes elektroonika kaupluses.
  teema: Apple MacBook :: Sülearvutid
DMA

vastuseid: 51
vaadatud: 21580

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.08.2007 22:54:10   pealkiri: Apple MacBook
mu meelest Safari esimene variant tuli välja 2003 aasta alguses ja Firefox 2003 aasta lõpus ja Macil on Safari ju olnud pikalt vaikimisi brauser
  teema: Ühispank müüb 90 krooni eest ID-kaardi lugejaid
DMA

vastuseid: 70
vaadatud: 29688

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 04.10.2006 09:27:28   pealkiri: Ühispank müüb 90 krooni eest ID-kaardi lugejaid
Parandage mind kui ma eksin, et PIN1 on autentimiseks ja PIN2 lepingute allkirjastamiseks
  teema: Soovitage DVD kirjutajat
DMA

vastuseid: 30
vaadatud: 8452

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.04.2006 18:10:32   pealkiri: Soovitage DVD kirjutajat
Võibolla natuke Offtopic aga kas keegi on kasutanud K-salongist ostetud kirjutajat NEC ND-4551 DL. Ostsin selle kirjutaja OEM versiooni. Oskab keegi öelda, kas sellega tuleb mingit eri softi kasutad ...
  teema: Mingi väga tõsine viirus.
DMA

vastuseid: 6
vaadatud: 1798

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.03.2006 13:21:12   pealkiri: Mingi väga tõsine viirus.
Lapsed, hoiduge Internet Explorerist, kui teil korralikku tulemüüri ei ole, selles avastati just alles üks ilge auk, mis pidevalt rebeneb suuremaks. Alternatiiviks on mozilla firefox ja asi ants ht ...
  teema: Kes parandab võime või soovitab head kohta kus parandatakse?
DMA

vastuseid: 11
vaadatud: 2587

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.03.2006 13:02:00   pealkiri: Kes parandab võime või soovitab head kohta kus parandatakse?
jah, elektroonika tahab puhtust saada, äkki on kuskil mõni lühis või külmjoode - vilkumine võiks nagu viidata halvale jootele, või rebenenud juhtmele. Tavaliselt parandatakse elektroonikat toot ...
  teema: heli vaja venitada :)
DMA

vastuseid: 7
vaadatud: 2454

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.03.2006 12:42:06   pealkiri: heli vaja venitada :)
  teema: Vanemad fotoaparaadid
DMA

vastuseid: 81
vaadatud: 48443

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.02.2005 15:49:28   pealkiri: Vanemad fotoaparaadid
Paariaasta eest katsetasin Zenit 11 peal vana norma välku - täiesti jube valgus, mis pandud paika korpusel olevate parameetrite järgi - ehk oli kondekas pisut defformeerunud. Aga seevastu 10 aasta ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.