|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Raspberry pi 4 + Ubuntu 20.10+ idkaardi arm64 tõrge |
DMA
vastuseid: 10
vaadatud: 5324
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 17.12.2021 05:26:34 pealkiri: Raspberry pi 4 + Ubuntu 20.10+ idkaardi arm64 tõrge |
| keegi targem ehk oskab öelda, mis moodi 10 aasta eest see asi töötas? https://alanibrus.com/blog/raspberry-pi-node-js-id-kaart |
teema: Internet Explorer 9 viib veebilehitsejate turvalisuse uuele tasemele |
DMA
vastuseid: 20
vaadatud: 8903
|
foorum: Pressiteated postitatud: 28.12.2010 19:35:06 pealkiri: Internet Explorer 9 viib veebilehitsejate turvalisuse uuele tasemele |
Nagu tsirguke tõusnud tuhast,
inerneti explorer välja rabelenud mudast.
On kurjast opera, chrome, ff,
neile tulistan raha arvamusega: pff, pff
Oo, Steve - ma sinu ees kummardan
Oo, Ballmer ... |
teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
DMA
vastuseid: 340
vaadatud: 61130
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 21.10.2010 02:49:53 pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
| Suht rumalalt kirjutatud artikkel. Ma ei võtaks seda kuigi tõsiselt. |
teema: Microsoft kardab OpenOffice.org levikut |
DMA
vastuseid: 102
vaadatud: 21853
|
foorum: Varia postitatud: 16.10.2010 06:44:14 pealkiri: Microsoft kardab OpenOffice.org levikut |
| OpenOffice on mu meelest sisuliselt surnud. Arendajiad hakkas Suni soovimatus oo-d edasi arendada ära tüütama, nii lisatigi softile uued kleebised ja nüüd on meil LibreOffice. Eks näeb, mis sest ... |
teema: Prantsusmaa president jäi vahele autoriõiguste rikkumisega |
DMA
vastuseid: 11
vaadatud: 6193
|
foorum: Varia postitatud: 12.10.2009 20:01:01 pealkiri: Prantsusmaa president jäi vahele autoriõiguste rikkumisega |
| Aga loomulikult ta kopeeris need ise, oma raaliga kõik 350 plaati. |
teema: Internetisõltlane sai sõltuvusest vabanemise asemel surma |
DMA
vastuseid: 55
vaadatud: 16963
|
foorum: Varia postitatud: 23.08.2009 03:11:32 pealkiri: Internetisõltlane sai sõltuvusest vabanemise asemel surma |
1 inimene tragoodia, miljon statistika - Stalin, vms oli Ei tea palju voolu siis ka antakse, kas 220 v6i 380 :lol:Tavaliselt 225V kandis, kuid max on 450V, voolutugevus on alla 1A.
Laetuna staaili ... |
teema: Conficker - iseseisev laialdane pahavaravõrgustik |
DMA
vastuseid: 26
vaadatud: 11359
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 18.08.2009 19:45:30 pealkiri: Conficker - iseseisev laialdane pahavaravõrgustik |
| Rohkem kui 10 aasta eest tekkis vahest ekraanile kiri "Tahan kommi!". Sellest järelduvalt on esinenud juhtumeid, kus arvutile on keelatud kommi söötmine. Mingitest vanadest süsteemiadministraatri ... |
teema: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) |
DMA
vastuseid: 327
vaadatud: 73457
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 29.05.2009 13:24:31 pealkiri: Euroopa Parlamendi valimine (E-hääletanud isikute lõplik arv: 58669, lugemisele läks 58614 e-häält) |
Win7 ei saa hääletada - tugiinfost väideti, et win7 tugi sellel puudub.
Sooviks abi kuidas ubuntus see valimis bin firefoxile installida. (Proovin ubuntu CD-ga internetti minna ja hääletada)
... |
teema: USA tutvustab oma "Delfi eelnõud" |
DMA
vastuseid: 19
vaadatud: 5651
|
foorum: Varia postitatud: 07.05.2009 17:00:39 pealkiri: USA tutvustab oma "Delfi eelnõud" |
idee internet 2.0-st jõuab aina lähemale, aga eks näis kas see ka rakendub.
Edit:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WkRjOl_qL9M&eurl=http%3A%2F%2Fwww.prison.planet.ee%2F&feature=playe ... |
teema: OX.ee on esimene turvaline e-pood! |
DMA
vastuseid: 7
vaadatud: 7422
|
foorum: Pressiteated postitatud: 03.05.2009 02:15:36 pealkiri: OX.ee on esimene turvaline e-pood! |
Aga,Miks nii suur rõõm ID kaardi kohta - 1 000 000 000 EEK lahendus ühe e-poodi eest ?
see on nagu Maybach-iga õlu järgi.
Vabandage mind, ma ei saa sellest esimesest lausest päris täpselt ... |
teema: The Pirate Bay kaotas kohtulahingu |
DMA
vastuseid: 194
vaadatud: 58546
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.04.2009 00:29:04 pealkiri: The Pirate Bay kaotas kohtulahingu |
42 000 000 krooni on päris jõhker summa. Oma praeguse palga juures peaks mina seda kokku ajama ca 450 aastat
EDIT: ega neil tekstifaili kirjutajatel vist rohkem pappi ole (eriti). |
teema: Gmail - Palju õnne sünnipäevaks! |
DMA
vastuseid: 26
vaadatud: 8616
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 04.04.2009 12:21:37 pealkiri: Gmail - Palju õnne sünnipäevaks! |
ja ikka veel beta
Tänapäeval on kõik beta. Beta on selline moesõna. |
teema: Philips arendab OLED akent |
DMA
vastuseid: 11
vaadatud: 5906
|
foorum: Varia postitatud: 12.03.2009 14:59:47 pealkiri: Philips arendab OLED akent |
| 2003 aasta sügisel veeti Tallinna raudteejaama Siemensi rong, siis selles demostreeriti akent, mis ühel hetkel laseb valgust läbi, teisel hetkel jälle mitte, aga sellel aknal klaaside vahel vast i ... |
teema: 13-aastane tüdruk saatis eelmise aasta detsembris enam kui 14500 tekstisõnumit |
DMA
vastuseid: 46
vaadatud: 13291
|
foorum: Varia postitatud: 19.01.2009 03:24:54 pealkiri: 13-aastane tüdruk saatis eelmise aasta detsembris enam kui 14500 tekstisõnumit |
| Uuu, tahaks kaa niipalju smsse saata, uu |
teema: Skype laieneb Android platvormile ja Java-toega mobiiltelefonidesse |
DMA
vastuseid: 13
vaadatud: 5575
|
foorum: Pressiteated postitatud: 17.01.2009 14:32:51 pealkiri: Skype laieneb Android platvormile ja Java-toega mobiiltelefonidesse |
| kindlasti on sel oma ni, aga minuteada müüakse juba aastaid selliseid mobiiltelefone(ma ei mõtle neid skypefõune), mille ka skypimise võimalus. Ainulr et Eestis see väga ei tomi. Aga palju o ... |
teema: Britimaal autoremonti minnes raadio välja! |
DMA
vastuseid: 34
vaadatud: 9497
|
foorum: Varia postitatud: 17.01.2009 04:04:32 pealkiri: Britimaal autoremonti minnes raadio välja! |
Lollus .Inglismaa hakkab alla käima.Elanikke jälgitakse nagu kriminaale.Isegi raadiot ei tohi enam avalikus kohas kuulata.Varsti hakatakse raudselt internetti tsenseerima(k.a valitsuse suhtes kr ... |
teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI |
DMA
vastuseid: 2263
vaadatud: 358668
|
foorum: Parem HV postitatud: 05.01.2009 17:27:02 pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI |
| eenet - oli vist see, kes ülikoolidele võrku jagab - selle järgi ei ole üldse mingit probleemi, või on siis äkki mingi progress ja brauseriks ikka firefox, os: windows xp |
teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI |
DMA
vastuseid: 2263
vaadatud: 358668
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.01.2009 16:34:33 pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI |
, täpsustab brauserit, ISP-i, aega, HV lehekülge jne
Lehitsejatest kasutan enamasti (99%) mozilla tulirebast, ISP: starman, OS: GNU/Linux Ubuntu Estobuntu repoga, üsna koguaeg on nii(äkki paist ... |
teema: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI |
DMA
vastuseid: 2263
vaadatud: 358668
|
foorum: Parem HV postitatud: 03.01.2009 20:50:59 pealkiri: HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI |
| a millest tuleb see, et HV tihti kättesaamatuks jääb, riistvaras ju asi ei tohiks olla, võib-olla on seda käsitletud, vabandust kui korduv? |
teema: Moskva kaupluses läks soodsate sülearvutite pärast sõjaks |
DMA
vastuseid: 34
vaadatud: 12229
|
foorum: Varia postitatud: 01.01.2009 10:47:37 pealkiri: Moskva kaupluses läks soodsate sülearvutite pärast sõjaks |
| Mulle pole kunagi meeldinud massiga kaasa ronida - suht võigas. Hulludel päevadel olen ka ühe ainsa korra käinud, väga kirved hinnad olid ikkagi. Ennast kiitmast ma ei väsi, aga nii madalale ei ... |
teema: Eestis on 111 169 WiFi leviala |
DMA
vastuseid: 31
vaadatud: 21532
|
foorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) postitatud: 31.12.2008 17:05:40 pealkiri: Eestis on 111 169 WiFi leviala |
| Siiski, siiski leidub turvamata võrke, pealepressivad avalikud wifi ühendused peidavad endas tihtipeale kiiremat andmesideühendust kui mu kolmikpakett mööda traati üldse lubab andmeid vahetada. ... |
teema: Päikeseelementidega painduv aku kui tavapatarei alternatiiv |
DMA
vastuseid: 6
vaadatud: 3267
|
foorum: Varia postitatud: 29.12.2008 23:47:33 pealkiri: Päikeseelementidega painduv aku kui tavapatarei alternatiiv |
| Väga hea uudis. Saabki järjest rohkem uusi allikaid energia jaoks. Muidu see tänapäeva majandus sööb ju nafta jms. toorained ära. Ainult toodavad asju, mis lähevad peale garantiid kohe katki j ... |
teema: USB ühendusega rongipilet Prantsusmaalt |
DMA
vastuseid: 13
vaadatud: 5278
|
foorum: Riistvara postitatud: 10.11.2008 18:45:49 pealkiri: USB ühendusega rongipilet Prantsusmaalt |
| See RFID tehnoloogia pidi olema suhteliselt auke täis. |
teema: WiFi WPA turvalisus murti maha |
DMA
vastuseid: 35
vaadatud: 14344
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 08.11.2008 23:56:20 pealkiri: WiFi WPA turvalisus murti maha |
| Turvalisusest tuleb võtta maksimum igal ajal. Panin väikse Linksysi ruuteri kah kodu püsti, WPA2 krüpteerimisalgoritmiga ja puha, aga "onu billi kogenenud aknad" ei suutnud seda lugeda millegipär ... |
teema: Ülevaade: Acer X223W :: Monitorid |
DMA
vastuseid: 12
vaadatud: 6637
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.10.2008 11:52:11 pealkiri: Ülevaade: Acer X223W |
| Mõni aeg tagasi telliti riigihanke korras 6 aceri v243w monitori, 1/3 neist lülitas end 10 sekundi pärast välja. Taas sai pildi ette manatud ainult vooluvõrgust välja lülitades ja siis saabus p ... |
teema: Dell seab riistvarale muusikatöösturite nõudmisel piiranguid |
DMA
vastuseid: 68
vaadatud: 26484
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 08.07.2008 18:54:19 pealkiri: Dell seab riistvarale muusikatöösturite nõudmisel piiranguid |
| Paljukest seda liinisisendit integreeritud saasta puhul ikka kasutatakse. Ma ei usu, et miski G8 on enam võimeline algoritmi keelama - neil ei ole lihtsalt käsi selleks. See Delli teema on suur blä ... |
teema: Ülevaade: Dell Latitude D430 :: Sülearvutid |
DMA
vastuseid: 34
vaadatud: 17161
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 18.06.2008 21:00:39 pealkiri: Ülevaade: Dell Latitude D430 |
| Kuidas sel riistal graafikakaardiga on? Viimasel ajal dellid ei suuda veidi pikema juhtme puhul pilti (standard 7,5m) projektorisse kuvada, eriti need odavama otsa läpakad. PC on siiski personal comp ... |
teema: Üks esimesi e-Eesti projekte TOM lõpetas tegevuse |
DMA
vastuseid: 7
vaadatud: 4907
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 06.06.2008 12:55:08 pealkiri: Üks esimesi e-Eesti projekte TOM lõpetas tegevuse |
| Üsna huvitavad teemad on ja osavõtmine on ka väga mugavaks tehtud, väga viis lehekülg: https://www.osale.ee/ |
teema: New Yorgi osariigi senaator soovib keelata IPodide kasutamise tänavatel. |
DMA
vastuseid: 89
vaadatud: 23119
|
foorum: Varia postitatud: 13.05.2008 20:50:05 pealkiri: New Yorgi osariigi senaator soovib keelata IPodide kasutamise tänavatel. |
Miks on inimesel kaks kõrva???
Vat sellepärast, et inimene kuuleks, kust poolt lõvi tuleb. Kurdil on jälle selle võrra raskem jah. IMHO see on nagu see meie nn peerumaks või Pirital autode pa ... |
teema: Flogo saadab teie firma logo taevasse. |
DMA
vastuseid: 24
vaadatud: 9440
|
foorum: Varia postitatud: 13.05.2008 20:41:32 pealkiri: Flogo saadab teie firma logo taevasse. |
| Teele ütles selle peale: "Ei minul pole aega pilvi vahtida, tööd eneselgi palju" |
teema: Windows XP (arutlus ja probleemid) |
DMA
vastuseid: 864
vaadatud: 278928
|
foorum: Microsoft postitatud: 01.05.2008 15:14:38 pealkiri: Windows XP (arutlus ja probleemid) |
| Milleks formattida - ma ei saa aru, kui on võimalik teha varundeid. Teed tervest partitsioonist varundi teisele partitionile (täisinstall, konfitud ilusti) ja kui on tunda aeglasemaks muutumist jms, ... |
teema: USB kaudu levivate viiruste arv tõusuteel |
DMA
vastuseid: 14
vaadatud: 7970
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 05.04.2008 12:48:30 pealkiri: USB kaudu levivate viiruste arv tõusuteel |
Usun, et vistal ei ole palju rohkem võimalusi kui kogemustega windowsil. Väike juhend:
vajusta win + R (avaneb 'run')
kirjuta sinna: gpedit.msc (viitab ju mikrosofti konfile)
ja nüüd otsi ko ... |
teema: Bill Gates: vaesed ei vaja odavaid arvuteid |
DMA
vastuseid: 48
vaadatud: 21592
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 24.03.2008 01:09:51 pealkiri: Bill Gates: vaesed ei vaja odavaid arvuteid |
| Maailm ei ole must-valge. Ei saa üheselt piiri tõmmata, et ühed on nii vaesed ja teised jälle rikkamad. Kahjuks ei tunne seda kultuuri ja kombeid. Minu teada need üro masinad on kõik vändaga ja ... |
teema: BiTMICRO esitles 1,6 terabaidist SSD ketast |
DMA
vastuseid: 18
vaadatud: 7025
|
foorum: Riistvara postitatud: 07.02.2008 00:29:40 pealkiri: BiTMICRO esitles 1,6 terabaidist SSD ketast |
| Seda ju alles esitleti. |
teema: Analoogtelevõrku kasutavatest teleritest kaob pilt 1. veebruaril 2010 |
DMA
vastuseid: 100
vaadatud: 41697
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 08.12.2007 02:37:34 pealkiri: Analoogtelevõrku kasutavatest teleritest kaob pilt 1. veebruaril 2010 |
| Klge, digiboxe võib osta ka odavamalt kui 2000 krooni, hiljaaegu müüdi neid ca 500 krooniga ühes elektroonika kaupluses. |
teema: Apple MacBook :: Sülearvutid |
DMA
vastuseid: 51
vaadatud: 21580
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.08.2007 22:54:10 pealkiri: Apple MacBook |
| mu meelest Safari esimene variant tuli välja 2003 aasta alguses ja Firefox 2003 aasta lõpus ja Macil on Safari ju olnud pikalt vaikimisi brauser |
teema: Ühispank müüb 90 krooni eest ID-kaardi lugejaid |
DMA
vastuseid: 70
vaadatud: 29688
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 04.10.2006 09:27:28 pealkiri: Ühispank müüb 90 krooni eest ID-kaardi lugejaid |
| Parandage mind kui ma eksin, et PIN1 on autentimiseks ja PIN2 lepingute allkirjastamiseks |
teema: Soovitage DVD kirjutajat |
DMA
vastuseid: 30
vaadatud: 8452
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.04.2006 18:10:32 pealkiri: Soovitage DVD kirjutajat |
| Võibolla natuke Offtopic aga kas keegi on kasutanud K-salongist ostetud kirjutajat NEC ND-4551 DL. Ostsin selle kirjutaja OEM versiooni. Oskab keegi öelda, kas sellega tuleb mingit eri softi kasutad ... |
teema: Mingi väga tõsine viirus. |
DMA
vastuseid: 6
vaadatud: 1798
|
foorum: Turvalisus postitatud: 31.03.2006 13:21:12 pealkiri: Mingi väga tõsine viirus. |
| Lapsed, hoiduge Internet Explorerist, kui teil korralikku tulemüüri ei ole, selles avastati just alles üks ilge auk, mis pidevalt rebeneb suuremaks. Alternatiiviks on mozilla firefox ja asi ants ht ... |
teema: Kes parandab võime või soovitab head kohta kus parandatakse? |
DMA
vastuseid: 11
vaadatud: 2587
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.03.2006 13:02:00 pealkiri: Kes parandab võime või soovitab head kohta kus parandatakse? |
| jah, elektroonika tahab puhtust saada, äkki on kuskil mõni lühis või külmjoode - vilkumine võiks nagu viidata halvale jootele, või rebenenud juhtmele. Tavaliselt parandatakse elektroonikat toot ... |
teema: heli vaja venitada :) |
DMA
vastuseid: 7
vaadatud: 2454
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.03.2006 12:42:06 pealkiri: heli vaja venitada :) |
|
teema: Vanemad fotoaparaadid |
DMA
vastuseid: 81
vaadatud: 48443
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.02.2005 15:49:28 pealkiri: Vanemad fotoaparaadid |
| Paariaasta eest katsetasin Zenit 11 peal vana norma välku - täiesti jube valgus, mis pandud paika korpusel olevate parameetrite järgi - ehk oli kondekas pisut defformeerunud. Aga seevastu 10 aasta ... |
| |