|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.04.2008 00:30:35 pealkiri: Mootorrataste teema |
| noh, enamus rattaid paugutavad on/off lüliti näppimise peale ka sumpsiga korralikult...... I teeb teeb ka looma häält kui punn põhja panna hoo pealt ja "sutsklappi" vajutades edasi lasta ,ve ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.04.2008 20:29:14 pealkiri: Mootorrataste teema |
Põristav mootorrattur võeti rajalt maha
Laupäeva öösel võtsid politseinikud rajalt maha purjus mehe, kes rallis Jõgevamaal Kärde külas summutajata mootorrattaga ning häiris teiste inimeste ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.04.2008 02:38:27 pealkiri: Mootorrataste teema |
Endal läheb hoolduse peale kusagil 1200 eek kuus.
nii nõrk masin, et vajab putitamist? 14k aastas; odavam äkki iga aasta uus võrr osta?
Hetkel siis 5 kuuga päbi sõidetud 9 000 km. väik ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.04.2008 02:23:56 pealkiri: Mootorrataste teema |
Endal läheb hoolduse peale kusagil 1200 eek kuus.
Samas läbisõittu on kuus kusagil 2k kanti.. (roller on igapäevases kasutuses.)
+ siis veel kütus.
Laurikre:.
Mida pead silmas hoolduse all? |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.04.2008 02:13:49 pealkiri: Mootorrataste teema |
10-13K all mõtlesin samuti kasutatud masinat..
5 000.- eest sa korralikku sõitvat rollerit .. mis just kohe oma elu lõppetamas ei ole ei leia.
Laurikre:.
Ma mõtlesin selle 5000.- all, et esma ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.04.2008 01:49:20 pealkiri: Mootorrataste teema |
Suht palju raha peab tegelt olema, et endale selline seiklus tagumikule osta
Tegelt leiab 10-13K eest täiesti korraliku masina..
Järgmisel aastal peaksid samuti sarnase summa antud masinas ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 14.04.2008 01:43:04 pealkiri: Mootorrataste teema |
, Ära mingit hiinakat küll osta ... juhul kui sa tõesti 2-3 km sellga liikuda ei kavatse..
hiinakatel nimelt suured mured edasiliikumisega.. foori taga lükkad hoogu jalgadega juurde.. eriti kui s ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.04.2008 19:01:33 pealkiri: Mootorrataste teema |
, Ei noh egas ma seda endale ei tahagi teha
Aga see on muidu jube hea soovitus
Sumpat vahetama ei pea, ainult eemalda leegitoru otsas olev piiraja. siis variaatoris asub piiraja seibina ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.04.2008 18:43:21 pealkiri: Mootorrataste teema |
, Ei noh egas ma seda endale ei tahagi teha
Aga see on muidu jube hea soovitus
Sumpat vahetama ei pea, ainult eemalda leegitoru otsas olev piiraja. siis variaatoris asub piiraja seibina ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 31.03.2008 22:05:42 pealkiri: Mootorrataste teema |
naaber parkis hoovipeal vfr ile otsa. esiporikas on ribadeks. homme depoosse uut tellima.
Tüüpiline yamaha. Siduritross 700.- biker ee-st 150.-
Kui kelelgil miskit enduro (XTR jne) ... |
teema: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
DDF
vastuseid: 1904
vaadatud: 589328
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 31.03.2008 15:31:30 pealkiri: Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? |
Keegi Rockford Fosgate tooteid soodsamalt saab ? Pakuks üks võim huvi  |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.03.2008 19:59:46 pealkiri: Mootorrataste teema |
| üleeile sõitsin Yamaha R6-ga. kena ratas ja peaaegu uus (3000 km läbisõit) aga uskumatult uimane oli - ei tea kas oli sissesõidu ajaks piiraja peal või oli uskumatul vaikne väljalase see kurjaj ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.03.2008 18:38:57 pealkiri: Mootorrataste teema |
Kui mina veel noor olin, siis sõideti rolleriga poodi saia järele ja pärast lühimat teed pidi tagasi. Sageli oli seljas hommikumantel
Küll su noorus oli ikka hukas  |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.03.2008 18:29:12 pealkiri: Mootorrataste teema |
, kas rollerisõiduks on siis sellist Geari vaja?
Miks mitte? Alati ei pea olema sina süüdi õnnetuses, mõni tõbrik lajatab sulle sisse (pealegi rollerimeestega ei arvestata eriti...). |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.02.2008 23:23:05 pealkiri: Mootorrataste teema |
Keegi mingeid enduuro kindaid oskab/julgeb soovitada, oma kogemustest?
Mitte neid õhukesi krossikindaid. Hinnaga kuskil 800-900Krooni.
Mõtled mingeid selle laadseid?
http://www.easyparts.nl/sh ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.02.2008 16:29:53 pealkiri: Mootorrataste teema |
Mille poolest see võrguga seotud rindkerekaitse hea pole? Endal plaanis samasugune osta, hea suvel ringi luhvtitada.
Lähemalt uurides leiad, et kaitsmed on painduvad ehk lähevad pahupidi. Soovi ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.02.2008 08:56:42 pealkiri: Mootorrataste teema |
Mida arvata sinisalo asjadest?
Oleks vaja saada mingi krossivarustus, mis peaks pidama, mille juures nimi hinda ei maksaks, vaid tõesti saad seda niipalju, kuipalju letti ladusid.
Sinisalo rinke ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 18.02.2008 01:00:46 pealkiri: Mootorrataste teema |
Kas keegi plasti "keevitamisest" on midagi kuulnud?
Tinutus/joote - kolviga nn keevitad ehk sulatad kokku  |
teema: Jõusaal |
DDF
vastuseid: 6799
vaadatud: 1433982
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.02.2008 16:18:43 pealkiri: Jõusaal |
Ei viitsi numbreid otsida, kuid 2-l kohukesel peab ikka suur valgusisaldus olema ja too nüüd üle viie eegi tükk ka maksa (see tavaline kassipildiga kasvõi).
kohukestega õgardad ka rasva endal ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 22.01.2008 00:10:13 pealkiri: Mootorrataste teema |
Aga paremate kaitseomadustega varustus on ikka baigivendadele tüüpi. Parem juba kiivrita sõita kui munakoorega
Aga vaata siis enduuromeeste asju, olen ka näinud nendega sõitmas. Ega jah, v ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.01.2008 23:39:00 pealkiri: Mootorrataste teema |
| Krt selline probleem et endal on kroom aga tüüpilist kroomistiili varustust ei usalda. Ainukesed normaalsed saapad mis stiiliga sobivad ja evisid terasplaati talla sees ja hüppeliigesetugevdusi ple ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 21.01.2008 18:34:44 pealkiri: Mootorrataste teema |
Selline küsimus siia teemasse-kas mootorrattale on võimalik kuskil teha kaskokindlustust?
Jah |
teema: Jõusaal |
DDF
vastuseid: 6799
vaadatud: 1433982
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.01.2008 02:49:37 pealkiri: Jõusaal |
jõudu saad siis, kui teed raskema raskusega ja vähem seeriaid.
muidugi on ka suurtel lihastel jõudu, aga mitte nii palju
Täpselt! Pumpad ülesse väiksemate raskustega! ja on ka nn steroidid : ... |
teema: Jõusaal |
DDF
vastuseid: 6799
vaadatud: 1433982
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 07.01.2008 00:10:22 pealkiri: Jõusaal |
Niisiis räägin enda soojendusest Jõusaali jõudes teen korralikud venitused, siis võtan korvpalli ja loobin veidike ja sõrgin (teen paar lõiku äkilise kiirendusega), siis uuesti venitan ja l ... |
teema: Karvane Kast....aixi mod |
DDF
vastuseid: 31
vaadatud: 14111
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 05.01.2008 14:12:59 pealkiri: Karvane Kast....aixi mod |
aga arvutil on selline asi ka nagu maandus.
Maandus on küll äkki olemas. Kuid kas antud kasutajal kodus on olemas maandus ?
Nimelt üle enamus eesti kodudes siiani veel kasutusel vana vene ajast p ... |
teema: 2008. aasta uued suunad tehnikas. |
DDF
vastuseid: 9
vaadatud: 6405
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 05.01.2008 00:30:29 pealkiri: 2008. aasta uued suunad tehnikas. |
no euroopa võiks juba samale tasemele jõuda nt. wifi alal nagu seda on eesti.
saksamaal otsid tikutulega Wifit taga. eestis lööd läpaka lahti on 1 kui isegi mitte rohkem wifisid ümberringi
Ega ... |
teema: [PS3] Kriimustuste eemaldamine (!) |
DDF
vastuseid: 23
vaadatud: 12748
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.01.2008 21:34:11 pealkiri: [PS3] Kriimustuste eemaldamine (!) |
koomikuid on siin jah palju..huvitav kellele nad nalja teevad....idioodid...
muide olen mingit youtube'i videot jah näinud kus tüüp eemaldab banaaniga cd pealt kriime..ise naq ei ole proovind
... |
teema: Nokia N73 |
DDF
vastuseid: 280
vaadatud: 78740
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.10.2007 11:42:37 pealkiri: Nokia N73 |
Aga miks ta mul uusi teemasid installida ei lase?? Vaid ütleb et aegunud sertifikaat? KAS kellelgi on selline probleem peale minu ka esinenud.
Mul oli N80-ega, kui kõige uuema softi peale lasin ... |
teema: Nokia N73 |
DDF
vastuseid: 280
vaadatud: 78740
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.10.2007 23:51:54 pealkiri: Nokia N73 |
| Kumb on parem, kas N73 või N80? N80 näen ma miinust N73 ees ainult tema paksust, 2,6cm on paras tellis, vähemalt minu jaoks. Aga, mida mina väga telefonidest tean, et kumb on parem siis, N80 oli v ... |
teema: Nokia N73 |
DDF
vastuseid: 280
vaadatud: 78740
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.10.2007 12:12:22 pealkiri: Nokia N73 |
aga mis teie arust on parim n73,n80 k800 või taviline e61?
Ise oman N80 ja olen katsunud N73-e, minu arust mõlemad head telefonid, ainult et väikesed erinevused on siiski olemas:P nüüd oleme ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
DDF
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584398
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.09.2007 15:21:17 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
| Ega jah asi on maitses, mulle isiklikult meeldib, kui on olemas mõlemat, nii bassi kui kõrgeid, mida mängitakse kvaliteetselt ja kõvasti:D, kuid jah vahest on tekinud mõte, et teeks linnulauludes ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
DDF
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584398
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.09.2007 12:36:38 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
ma ei saa aru mis seal nautida on samasugust mürinat saab suvalise tone generatoriga mängida
No vaata ongi, sul mängib müra teistel mitte:D |
teema: Nokia N80 |
DDF
vastuseid: 130
vaadatud: 36946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.08.2007 20:09:43 pealkiri: Nokia N80 |
| Kuidas saan ma telefoni panna näitama viimase kõne maksumust (kõne lõpetamisel näiteks)? Aega näitab, aga raha mitte. Teine probleem veel, et kärjeinfo ainult vilksatab korra ekraanil. Kuidas s ... |
teema: Veredoonorlus |
DDF
vastuseid: 742
vaadatud: 376677
|
foorum: HV üritused postitatud: 08.07.2007 14:40:45 pealkiri: Veredoonorlus |
muidu mina verd andnud ei ole ja ei usu kah et annan. minul on selle kohta teine vaade ja arvamus.
hmm, jehoova tunnistaja?
Üsna masendav, et nad lasevad inimesel parem surra kui verd ülekan ... |
teema: Veredoonorlus |
DDF
vastuseid: 742
vaadatud: 376677
|
foorum: HV üritused postitatud: 08.07.2007 14:32:27 pealkiri: Veredoonorlus |
| siis kui tekib sinikas torke kohale (kui võetakse käsivarrest) siis tähendab, et on valesti võetud, veen läbi torgatud wms! muidu mina verd andnud ei ole ja ei usu kah et annan. minul on selle ko ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.07.2007 19:00:24 pealkiri: Mootorrataste teema |
| Kõige kiftimad vennad on need makaroonid, kes teevad 21 aastaselt selle täis A kat. ära ja ostavad R1 perse alla, kuigi ise pole elu sees tsikkli selga istunudki, ning mõne nädala pärast on kusa ... |
teema: auto võim tuppa? |
DDF
vastuseid: 21
vaadatud: 5108
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 02.07.2007 09:08:06 pealkiri: auto võim tuppa? |
ostad väiksema rekka aku (12V) , ostad sellele laadija. võimu ühendad aku külge ja samaaegselt laadija ka aku külge. mida suurem on aku mahtuvus seda parem.
selline variant on kõige lollikind ... |
teema: Kommenteerimine: sixten |
DDF
vastuseid: 87
vaadatud: 50804
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2007 10:42:43 pealkiri: Kommenteerimine: sixten |
Toimus kaubavahetus ja mina olen rahul soovitan  |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 08.06.2007 00:11:29 pealkiri: Mootorrataste teema |
| Täna lasin mööda maanteed nii 75km/h ja kiivri klaas oli alt hästi vähe lahti. Kogemata jäi lihtsalt ,aga mingil viisil suutis üks kuradi herilane ikka mulle kiivrisse lennata sealt väiksest p ... |
teema: Mootorrataste teema |
DDF
vastuseid: 7566
vaadatud: 1453450
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 05.06.2007 23:46:14 pealkiri: Mootorrataste teema |
Oman siis MZ black panther baghira 660
Benelli 491 SP vesijahutusega
2x Vashood 3M |
teema: Nokia N73 |
DDF
vastuseid: 280
vaadatud: 78740
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.05.2007 00:03:21 pealkiri: Re: Probleem n73-ga |
| Sisse lülitades üritab mobiil midagi kohe installima hakata. See aga ei õnnestu tal ja siis tuleb ette tekst et mälukaardilt leiti ebausaldavat tarkava, installimiseks avage rakenduste haldur. Tee ... |
teema: Nokia N80 |
DDF
vastuseid: 130
vaadatud: 36946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.04.2007 16:33:04 pealkiri: Nokia N80 |
krt kuda ma wifit kasutada saan,
milles täpsemalt probleem?
üks küssa enda poolt ka: kas on võimalik suvalist taustapilti panna taustaks nii, et ta kataks ära ekraani täielikult?
Kui ... |
teema: Clickclickclick.com on tagasi! |
DDF
vastuseid: 1187
vaadatud: 269900
|
foorum: HV üritused postitatud: 18.04.2007 17:00:02 pealkiri: Clickclickclick.com on tagasi! |
Jep , ööseks skriptid Soome proxyga käima .
Aga kui pärast Soome skoori ei alandata  |
teema: Clickclickclick.com on tagasi! |
DDF
vastuseid: 1187
vaadatud: 269900
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.04.2007 21:24:04 pealkiri: Clickclickclick.com on tagasi! |
Kui ma vaid suudaks arvutist ühe clikeri ülesse leida Tollega tegi kas 1 click o.oo1 sek või 1 click 0.01 sek, täpselt ei mäleta:P. Enyway, kui proovida seda prope ... |
teema: Nokia N80 |
DDF
vastuseid: 130
vaadatud: 36946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.03.2007 02:04:19 pealkiri: Nokia N80 |
Mul soome gps kaart olemas.
võid selle ka saata, aga Eesti oma pole? võimalikult paljude teedega.
Kas keegi teab milline kaart oleks hea? Peaks näitama eelkõige Eestit, poola, ukraina, läti ... |
teema: Nokia N80 |
DDF
vastuseid: 130
vaadatud: 36946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.03.2007 00:04:58 pealkiri: Nokia N80 |
kas keegi on veel sellist asja märganud, aga mul on igatahes karbil kirjas n80ie, aga mopsi taga seal aku all on n80-1.
Ma vaatasin ja mõlemal seisis N80-1 |
teema: Nokia N80 |
DDF
vastuseid: 130
vaadatud: 36946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.03.2007 17:43:35 pealkiri: Nokia N80 |
Miinuseks veel minuarust liiga lõdvalt käiv klapp aga plussid kaaluvad selle ülesse
Mis mõttes lõdvalt? minu arust ei käi seal lõdvalt midagi, et kui käega teed järsu liigutuse ülesse ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
DDF
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584398
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.01.2007 15:42:04 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
ma vaatan et enamus rahvast on kinni logitechi ja creative plastik plönnides, miks rahvas just neid ostab ?
Nii palju kui ma neid x.1 komplekte kuulnud olen on need teinud tegelt väga masend ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
DDF
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584398
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.01.2007 23:10:47 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Raadiotehnika 2xS400
Pioneer võimuksäkki ikka s40?
ikka S400:D S-40 pole kuulnudki, tean et S-30 on olemas..
aa sorry Radiotehnika mitte Raadiotehnika
http://www.lefkan.ee/Radio ... |
teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
DDF
vastuseid: 7769
vaadatud: 1584398
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.01.2007 22:41:20 pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme |
Raadiotehnika 2xS400
Pioneer võimuks |
| |