|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Macbookiga printimise probleem |
Cruiser
vastuseid: 3
vaadatud: 5097
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.11.2024 11:15:35 pealkiri: Macbookiga printimise probleem |
| Tere! Probleem Macbooki j aSamsungi printeriga, netist ei leia talle driverit, printeriks Samsung scx3400, macbook ise ei leia seda. |
teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Cruiser
vastuseid: 3098
vaadatud: 794848
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 25.07.2016 21:11:47 pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
| Lootusetu teema need hinnavaatluse uuringud, kuna olen iPad pro omanik, milles Safari funkab pool piduselt, ei tunne mobiil id ega ka palju muid asju, olen loobunud tema kasutamisest, siis pole ma jub ... |
teema: Apple alustab HDTV telerite tootmist |
Cruiser
vastuseid: 75
vaadatud: 11771
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 25.11.2011 16:04:50 pealkiri: Apple alustab HDTV telerite tootmist |
| Lugedes kommentaare saan ma väga hästi aru, miks eesti iialgi ei saa 5 rikkama euroriigi hulka. Apple sõimates kaugele me ei jõua. iPodi killeritest räägiti pea 100 aastat, nüüd kõik räägiv ... |
teema: OS X 10.7 Lion |
Cruiser
vastuseid: 182
vaadatud: 51048
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 31.08.2011 13:38:56 pealkiri: OS X 10.7 Lion |
| Nii, sai nüüd oma vanale MBP 2008 aasta omale Lion peale lastud, kõik töötab nagu peab, ainuke viivitus on ärgates wifi leidmisega, mingi 5-10 sekundit, iMac aegajalt ei leia üldse üles, peab ... |
teema: OS X 10.7 Lion |
Cruiser
vastuseid: 182
vaadatud: 51048
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 21.08.2011 19:23:14 pealkiri: OS X 10.7 Lion |
| Isiklikult peale kahte nädalat kasutamist plaanin tagasi minna Lumeleopardile. Lion on ainult viled ja kellad, hangumine uuel masinal 6-8 korda päevas ei ole normaalne, see pidi tulenema autosave-st ... |
teema: Panasonic lahkus vaikides Eestist |
Cruiser
vastuseid: 20
vaadatud: 10577
|
foorum: Varia postitatud: 08.07.2010 19:03:05 pealkiri: Panasonic lahkus vaikides Eestist |
| Vabadussamba tellisid ju mingid mehed metsast, eestlased, Panasonicu pealik ehk siis tellija istub aga kõrgtehnoloogilises Jaapanis. Sellele vastavalt ka kvaliteet, kui ikka tellida ei oska, siis par ... |
teema: Panasonic lahkus vaikides Eestist |
Cruiser
vastuseid: 20
vaadatud: 10577
|
foorum: Varia postitatud: 08.07.2010 00:25:37 pealkiri: Panasonic lahkus vaikides Eestist |
| Kahju, sest Panasonic on ikka maailmas kõva tegija, aastaid on Viera pilt tunnistatud parimaks telepildiks. Samuti oli USA Army katsetustel parim laptop Panasonic Touchbook, sellest vist oli nupp ise ... |
teema: Panasonic lahkus vaikides Eestist |
Cruiser
vastuseid: 20
vaadatud: 10577
|
foorum: Varia postitatud: 06.07.2010 00:14:34 pealkiri: Panasonic lahkus vaikides Eestist |
| Kahju, sest Panasonic on ikka maailmas kõva tegija, aastaid on Viera pilt tunnistatud parimaks telepildiks. Samuti oli USA Army katsetustel parim laptop Panasonic Touchbook, sellest vist oli nupp ise ... |
teema: Panasonic lahkus vaikides Eestist |
Cruiser
vastuseid: 20
vaadatud: 10577
|
foorum: Varia postitatud: 05.07.2010 23:22:34 pealkiri: Panasonic lahkus vaikides Eestist |
| Kahju, sest Panasonic on ikka maailmas kõva tegija, aastaid on Viera pilt tunnistatud parimaks telepildiks. Samuti oli USA Army katsetustel parim laptop Panasonic Touchbook, sellest vist oli nupp ise ... |
teema: Subtiitrite lisamine *.avi faili selliselt, et tulemiks oleks 1 *.avi fail, milles subtiitrid sees. |
Cruiser
vastuseid: 11
vaadatud: 5491
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 23.06.2010 14:01:05 pealkiri: Subtiitrite lisamine *.avi faili selliselt, et tulemiks oleks 1 *.avi fail, milles subtiitrid sees. |
| Frame peale põletamine tähendabki seda, et arvuti peab iga frame ümber töötlema, isiklikult olen saavutanud selle tegemisega 3 kordse kiiruse, see tähendab, et kahe tunnist filmi kirjutabki 40 m ... |
teema: iPhone |
Cruiser
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 20.06.2010 15:29:35 pealkiri: iPhone |
| USA-s on selle sots.maksudega ja tervisekindlustusega veidi teised lood. Firma võib kinni maksta kogu sinu tööl oleku ajal kõik sinu haiglakulud, hambaarsti, see juba oleneb lepingust, kui suure o ... |
teema: iPhone |
Cruiser
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.06.2010 15:26:07 pealkiri: iPhone |
| Kui ühte telefonimudelit müüakse sellistes kogustes, siis peab ju kõikidele pessimistidele meelde tuletama, miljonid kärbsed ei saa eksida, sitt peab ju hea olema. Pessimistid võivad ta ju maha ... |
teema: Apple iPad |
Cruiser
vastuseid: 467
vaadatud: 100297
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 02.02.2010 02:17:13 pealkiri: Apple iPad |
| Virtuaalklaveriga tahab natuke harjumist, mul ka esialgu kahe käega trükkides tekkisid kirjavead. Ok, minul tõesti tekstipikkused ei ole tuhandetes tähtedes, mõnisada tähte korraga ainult. |
teema: Apple iPad |
Cruiser
vastuseid: 467
vaadatud: 100297
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 02.02.2010 00:09:56 pealkiri: Apple iPad |
| Ei ütleks, kui sa pead virtuaalse klaveriga nimesid trükkima. |
teema: Apple iPad |
Cruiser
vastuseid: 467
vaadatud: 100297
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.02.2010 22:17:23 pealkiri: Apple iPad |
| Tegelikult aastast 2002 kasutan firma AMX juhtpaneele, mida juhitakse touchpaneeliga, mugav on, ka trükkida, viimane mudel, mis mul siin tööl laua peal, on eriti mugav, kuna touchpaneelile saad ju ... |
teema: Apple iPad |
Cruiser
vastuseid: 467
vaadatud: 100297
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.02.2010 20:52:59 pealkiri: Apple iPad |
| Ma ju vana ka. Lihtsalt, ma vaatan ajas tagasi, iphone tuli välja, kõik ütlesid, kus on eesrindlik tehnoloogia 3G, MMS, neid ei olnud, ometi telefon müüs hästi, möödunud aastal alla 10 miljoni ... |
teema: Apple iPad |
Cruiser
vastuseid: 467
vaadatud: 100297
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.02.2010 20:16:26 pealkiri: Apple iPad |
| Eks kindlasti hakkab sellel tarkvaral uuendusi tulema samamoodi, kui iphonel, ise alustasin ka telefoniga, mille oli versioon 1.0, kolm kuud hiljem oli juba versioon 1.2, nüüdseks 3.1.2, tundub, et ... |
teema: Apple iPad |
Cruiser
vastuseid: 467
vaadatud: 100297
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 01.02.2010 19:28:40 pealkiri: Apple iPad |
| Keegi peab ju ikka esimene olema, kes vana mütsi ära viskab ja selle asemele uut kaabut nõuab. Eks aeg näitab, kellel õigus on, kunagi viskas Apple ka flopi välja, kui ta poleks seda teinud, ole ... |
teema: Apple iPad |
Cruiser
vastuseid: 467
vaadatud: 100297
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 31.01.2010 21:40:45 pealkiri: Apple iPad |
| See nutt ja hala flashi ümber tuletab mulle meelde, missugune nutt käis iphonel MMS puudumisest, nüüd kui see toetati, hakkas uus kisa, et miks nii kallis on pildi saatmine. Et ühe pildi saatmine ... |
teema: Apple iPad |
Cruiser
vastuseid: 467
vaadatud: 100297
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 30.01.2010 02:25:58 pealkiri: Apple iPad |
| Eks ta ole, neid foorumeid Apple toodete kohta on siin foorumis teisigi, kus alguses on sama jutt, et mõttetu vidin, mis ei tee seda ja teist, siis kui hakkavad tulema kasutajate arvamused, kes on vi ... |
teema: Ülevaade: Imac 21.5 :: Lauaarvutid |
Cruiser
vastuseid: 57
vaadatud: 23772
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 30.01.2010 01:51:41 pealkiri: Ülevaade: Imac 21.5 |
| Tõesti, esimene valik on iMac, järgmine Mac Mini, siis tuleb tükk tühja maad, et midagi valida laua peale. Kaasaskantavaid masinaid juba kodus 4 tükki, nii Dell,Ordi ja HP, kui ka MacBook Pro. N ... |
teema: Apple iPad |
Cruiser
vastuseid: 467
vaadatud: 100297
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 29.01.2010 22:35:33 pealkiri: Apple iPad |
| See pilt multitaskingu sõpradele, saab nelja proget korraga jooksutada, nelja muusikat korraga kuulata,neljad klapid endale igasugu avaustesse toppida, nelja videot ka korraga vaadata, hõisake, kes ... |
teema: Apple iPad |
Cruiser
vastuseid: 467
vaadatud: 100297
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 29.01.2010 15:58:48 pealkiri: Apple iPad |
| Minu arust on see Apple poliitika täiesti normaalne, inimestel(laial kasutajaskonnal) ei ole vaja über-super-mega-giga aparaati, mis peaks nagu tegema kõike, tegelikkuses teeb küll, aga selleks va ... |
teema: Ülevaade: Imac 21.5 :: Lauaarvutid |
Cruiser
vastuseid: 57
vaadatud: 23772
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 26.01.2010 16:05:15 pealkiri: Ülevaade: Imac 21.5 |
| Ei ole seda kõige kangemat MSI-d näppinud, üks lahjem versioon jättis mind küll külmaks, nii teostuse, kui ka võimekuse osas, lisaks oli ka hind selline kirves, igal juhul momendil on esimene v ... |
teema: Ülevaade: Imac 21.5 :: Lauaarvutid |
Cruiser
vastuseid: 57
vaadatud: 23772
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 25.01.2010 17:13:14 pealkiri: Ülevaade: Imac 21.5 |
| Aga kummas neis rohkem arvutit on ka, rääkimata disainist. iMac-ga saan veel lisaks Mac OSX kaasa, millele võin lisaks installida ka win peale. Mul oli mõte väike lauaarvuti, valida oli kas Dell ... |
teema: Ülevaade: Imac 21.5 :: Lauaarvutid |
Cruiser
vastuseid: 57
vaadatud: 23772
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 25.01.2010 14:04:59 pealkiri: Ülevaade: Imac 21.5 |
| Tegelikult tahaks kõigi siin vahutajate käest küsida, tahan koju laua peale samasugust masinat, praegu on meie banaanivabariigis ainuke võimalus osta iMac, win baasil pole midagi valida. Ma ei tah ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.01.2010 16:09:42 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
| Sinna see vaidlus siin banaanivabariigis sumbubki, kuna mul raha ei ole , et osta endale Lexus, see ei tähenda, et see Lexus siis on mõttetult ülehinnatud ja palju parem on sõita Peugeot-iga. Mõl ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.01.2010 15:14:11 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
| Mulle tundub selle foorumiteema arutelu juba kristlaste ja muhameedlaste ristisõjana, kedagi ei huvita teise poole arvamused, vaid ainult oma tõde. 2000 aasta pärast peavad sõda mac-usulised ja pc ... |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
Cruiser
vastuseid: 1210
vaadatud: 246542
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.12.2009 21:46:59 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
| See küsitlus on juba 5 aastat vana, selle järgi ei ole enam mõtet arutada brauserite kasutamist. |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.12.2009 02:21:39 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
| Tegelikult oligi tihendi viga, seda Matroxi videokaarti ei toetanud see emaplaat ja lõpuks see 12 tonnine Matrox ei olnud ka päris see, mida vaja oli. Üks IT kooli lõpetanud tarkpea kirjutas komp ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.12.2009 23:22:03 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
| Tegelikult tahab ka riistvara optimeerimist, olen isegi PC konfimisega hävinud, kui ehitasime 30 000 kroonist arvutit, kõik viimase peal asjad ei toiminud küll nii, nagu oleks pidanud, vahetasime l ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.12.2009 22:28:27 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Räägiks siis veel miinustest ja plussidest.
Mac -ID kaarti tugi- valulik, suutsin oma ID kaarti blokeerida ja digi allkirjastamisest ei tulnud midagi välja, kasutan mobiil ID-d nüüd
PC +ID kaar ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 04.12.2009 20:57:25 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
| Huvitav, enamus helitehnikuid teevad soundchecke iPodidega ja taustamuusikat hoiavad selle peal, ei ole näinud teisi über vingeid pleiereid pultide peal. Samas iPodi klapid tuleb kohe ära visata, n ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 09.11.2009 23:36:59 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
| Pealkiri oli, et kas iMac on kallis. Küsimus ju , millega võrrelda, kas osta arvuti, või osta selle raha eest hunnik detaile, panna arvuti kokku ja öelda, et see ongi übermasin. Tegelikus on sell ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.11.2009 22:46:43 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
| Siin foorumis ja üleüldse maailma ühes väiksemas konnatiigis arvame, et me ehitame ise arvuteid, mujal maailmas käib asi nii, et inimene läheb firmasalongi, tellib sealt selliste parameetritega ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.11.2009 21:59:31 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Pole veel näinud barebone, kus ekraani taha monteerin oma arvuti, see on üks iMaci eelis.
Kunagi ühes foorumis pakkusin välja , et arvuti võiks koosneda moodulitest, nagu kunagi oli muusikakesk ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.11.2009 16:31:35 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
| Rääkida ilust ja kasutajamugavusest, kuna oman mõlemaid versioone, siis ei saa aru, miks peab see LG monitoril olema neid kurve ja pragusid nii palju, seda kõike puhastada on paras piin, valge iMa ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 29.10.2009 03:48:10 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
| Valan õli tulle kõigile Windowsi kasutajatele, minu arust pole rõvedamat asja kui Firefox interneti kasutajatele peale aastast 2005 leiutatud, millegipärast kõik kasutavad ja kiidavad, eks silmar ... |
teema: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
Cruiser
vastuseid: 1181
vaadatud: 160975
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.10.2009 14:09:03 pealkiri: Uus iMac VS PC - kas hinnavahe on ikka niisuur kui esialgu tundub? |
| Minu arust on siin valed võrdlused. Dell näiteks teeb ka Studio One ja XPS One kaste, nende sisuga võrreldes teeb Apple iMac neile pika puuga ära hinnavõrdluses. Kuigi neid One seeriat Euroopasse ... |
teema: iPhone |
Cruiser
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 03.04.2009 14:55:02 pealkiri: iPhone |
| Pole mingeid probleeme, tõstsin oma konto lihtsalt Poola alt Eesti alla, mul juba enne oli aadress seal rahulikult Eesti oma, uuesti pidi ainult kaardi andmed kirjutama ja nõustuma tingimustega. |
teema: Panasonicu arutelu |
Cruiser
vastuseid: 42
vaadatud: 16935
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.03.2009 21:34:28 pealkiri: Panasonicu arutelu |
| Omades praegu FZ50 arvan ka , et ega siin rohkem polegi aretada, uuem tulija on ju G seeria ja eks arendus lähebki selle peale. Väiksematest on ju olemas FZ8, 18, 28. Ise arvan, et järgmine variant ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Cruiser
vastuseid: 18678
vaadatud: 3271881
|
foorum: Microsoft postitatud: 30.11.2008 19:39:44 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Eks ma proovingi Windoozat Peavey MediaMatrixiga käima saada, sest nad ulle teatasid, et esialgu ei ole Peavey-l plaanis seda mediamatrixit Mac OS X peal, selleks ka mulle siis see win vajalik, eks m ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Cruiser
vastuseid: 18678
vaadatud: 3271881
|
foorum: Microsoft postitatud: 30.11.2008 02:55:15 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Vista drivereid ei tunnistanud, nagu ka xp drivereid. proovitud said mõlemaid. |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Cruiser
vastuseid: 18678
vaadatud: 3271881
|
foorum: Microsoft postitatud: 30.11.2008 00:16:29 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Sai siis enda macbook pro peale aetud see win 7, kuna on vaja jooksutada üht com pordi proget, mida ei ole veel mac OS X-le tehtud. Kõik on väga ilus, ainult pole veel nvidia video tuge ja millegi ... |
teema: Mis on kõige kvaliteetsem audioplayer PC jaoks? |
Cruiser
vastuseid: 80
vaadatud: 19201
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.10.2008 21:37:06 pealkiri: Mis on kõige kvaliteetsem audioplayer PC jaoks? |
| Võin oma praktikast öelda, paar aastat tagasi sai tehtud pillimeestele pimetest audiopleieritega ja CD mängijaga, sai ühte lugu mängitud nii winampiga, itunesiga, erinevate bitratedega, läbi kor ... |
teema: Panasonicu arutelu |
Cruiser
vastuseid: 42
vaadatud: 16935
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.09.2008 14:04:31 pealkiri: Panasonicu arutelu |
| Vaatasin selle aparaadi tutvustust ja see mulle meeldis, kuigi selle hinda veel polnud siis väljas. Kuigi see on Lumixilt alles esimene versioon, ma ootan järgmise versiooni ära, siis hakkan vaatam ... |
teema: iPhone |
Cruiser
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 24.08.2008 12:35:04 pealkiri: iPhone |
| Kuna minu arved on iga kuu 1000 krooni piires, lisaks maksan ma veel ka oma koduste arveid, siis kontrollin ma ka oma arveid, ning olen aru saanud, et 90% kõnedest on minul EMT võrku. Mõne jaoks on ... |
teema: iPhone |
Cruiser
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 23.08.2008 21:02:59 pealkiri: iPhone |
Appi, paanika! IPhone on siga kallis.
Ok, Osta endale 10 kilo eest N95, maksad iga kuu neti eest500MB 199 krooni, räägid veel iga kuu 200-300 krooni eest ja kahe aasta pärast oled maksnud samuti ... |
teema: Panasonicu arutelu |
Cruiser
vastuseid: 42
vaadatud: 16935
|
foorum: Fotograafia postitatud: 30.05.2008 19:55:51 pealkiri: Panasonicu arutelu |
| Oman Lumix FZ-50, muidu täitsa rahul, aga tuttaval on FZ-30, mulle tundub, et megapikselite lisamisega on müra suuremaks läinud. Võibolla see subjektiivne minu kiiks ainult. Muidu mugav ja hea, su ... |
teema: iPhone |
Cruiser
vastuseid: 22002
vaadatud: 4746272
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.05.2008 22:17:29 pealkiri: iPhone |
| See on muidugi küll, et regional patch toetab Eestit, aga mina ootaks, et ka siis saaks meie iTunes Store ka kasutada. Äkki nüüd see suur USA saab teada, et ka mujal on inimesed, kes muusikat kuul ... |
| |