|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu |
Crow
vastuseid: 157
vaadatud: 53235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.01.2024 22:46:54 pealkiri: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu |
Kuhu jäi 144hz?  |
teema: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu |
Crow
vastuseid: 705
vaadatud: 150403
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.03.2022 12:42:47 pealkiri: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu |
eeltellisin omale samsungi lehelt, reedel pidi juba kohal olema, aga tuhkagi
Mina teostasin ka eetellimuse Samsungi lehelt, seda siis 11.02.2022 ja tarne pidi olema 18.02.22, aga realsuus ol ... |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.02.2014 18:35:50 pealkiri: World of Tanks |
Kurat. Mul ka selline imelik lag. Ping on 80-120(minu jaoks normaalne), aga imelikud jõnksud sees.
See lag on juba nädal vähemalt. Wot foorumis oli vist juba teema ka selle kohta. |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Crow
vastuseid: 3170
vaadatud: 718378
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.11.2013 02:20:48 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Kuidas te Dev rakenduse endal telefoni saite? Mul väidab rahulikult, et pole selle regiooni jaoks ette nähtud ning alla laadida ei saa.
Mina sain abi siit.
https://dev.windowsphone.com/en-us/f ... |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.10.2013 09:36:47 pealkiri: World of Tanks |
Team Battle – a new game mode!
http://worldoftanks.eu/en/news/46/development-team-battle-mode/ |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2013 14:51:24 pealkiri: World of Tanks |
| Is-8 on rohkem flank tüüpi masin ,et otse peale minna, kas siis oleks ST-1 parem valik ? |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2013 14:35:38 pealkiri: World of Tanks |
| Kumb võtta kas ST-1 või IS - 8 ? |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.08.2013 17:43:57 pealkiri: World of Tanks |
Sai siis oma esimese 300k ühe mängu kohta.
http://www.upload.ee/thumb/3503404/WOT_reco.jpg |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.04.2013 16:43:23 pealkiri: World of Tanks |
| Milline T-8, ehk mõni hea soovitus? |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.04.2013 17:30:07 pealkiri: World of Tanks |
| T150 hea tank, tõsine armor. Kiirust võiks rohkem olla. |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.04.2013 11:59:45 pealkiri: World of Tanks |
| Tunnen huvi T6 jaoks on mõtet osta kiirem laadimine 10% ja 10% kiirem sihitmine ? |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.03.2013 21:19:25 pealkiri: World of Tanks |
Elion sakib, 18 ajal oli ping 150, nüüd üle 600
Minul sama teema, suht haige. 400-500ms. |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.03.2013 11:07:29 pealkiri: World of Tanks |
| Kumb valida T7 (RUS) kas KV-13 või IS ? |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2013 23:37:43 pealkiri: World of Tanks |
Mäng maas või mis krt?
Visati välja lahingust ja nüüd sisse logimisel ques.... mida helli....
Siin sama muusika
+ 1 |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2013 16:52:09 pealkiri: World of Tanks |
| Läks täna siis veidi paremini. http://www.upload.ee/image/2998020/shot_007.jpg |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2013 15:24:50 pealkiri: World of Tanks |
KV-4 on ikka koom tank, teed enam-vähem korraliku mängu JA IKKA jääd miinusesse
http://www.upload.ee/image/2990513/shot_006.jpg
Tere tulemast klubisse oma küll KV-3 aga samma teema. |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.12.2012 21:04:33 pealkiri: World of Tanks |
KV-2 ja T-150 on konkreetsed jubedused KV-1Si kõrval. Mõtlesin, et proovin teisi vene t6 heavysi...ei jõua ära kahetseda.
T150 on küll hea kui elite on. Ütleks, et palju asjalikum kui KV1S ... |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.11.2012 01:00:24 pealkiri: World of Tanks |
T-150 milline kahur siis valida s-31 (85mm), zis6 (107 mm) või U-11 (122mm) ?
Tänan. |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.11.2012 22:26:26 pealkiri: World of Tanks |
irw võtsin siis T-150 ja see masin ikka algul ********** ehk peale upgrade siis läheb asi paremaks.
Näide. T-150 lasin 15 lasku pihta ja dmg vaid 100  |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.10.2012 23:47:49 pealkiri: World of Tanks |
| Nii kuld käes ja regamine töötab küll. Link http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/169315-link-your-wargaming-account-to-your-mobile-phone/page__hl__%20gold |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2012 22:12:00 pealkiri: World of Tanks |
| Kumb oleks mõistlik otsus kas KV-1S või T-150 ? No ei oska nagu valida.... |
teema: World of Tanks |
Crow
vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2012 13:18:16 pealkiri: World of Tanks |
Proovisin ka kätt KV-1
Nüüd huvitab, millised oskused valida meeskonnale? Kas on mõni hea soovitus? |
teema: Palun abi melware localhost 1 |
Crow
vastuseid: 8
vaadatud: 3492
|
foorum: Turvalisus postitatud: 01.10.2012 19:06:06 pealkiri: Palun abi melware localhost 1 |
| Tänan hea nõu eest. Tirisin alla programmi HitmanPro 3.6.1 ja sain asja korda. |
teema: Palun abi melware localhost 1 |
Crow
vastuseid: 8
vaadatud: 3492
|
foorum: Turvalisus postitatud: 01.10.2012 09:34:29 pealkiri: Palun abi melware localhost 1 |
http://www.surfright.nl/en/downloads
Proovi sellega.
Ok tänan, õhtul koju siis proovin järgi. |
teema: Palun abi melware localhost 1 |
Crow
vastuseid: 8
vaadatud: 3492
|
foorum: Turvalisus postitatud: 01.10.2012 09:13:37 pealkiri: Palun abi melware localhost 1 |
Kustuta HOSTS fail
C:\windows\system32\drivers\etc
Tee arvutile restart ja kontrolli:
http://www.superantispyware.com/downloadfile.html?productid=SUPERANTISPYWAREFREE
Juba proovisin, tegin Hos ... |
teema: Palun abi melware localhost 1 |
Crow
vastuseid: 8
vaadatud: 3492
|
foorum: Turvalisus postitatud: 01.10.2012 08:48:53 pealkiri: Palun abi melware localhost 1 |
Tegin seda ja iga uue scaniga on nad kahjuks tagasi.
Kahju ei leia ka Spybot ja AV neid üles.
Kui lähen C:\window\system32\driver\etc\hosts ja avan notepadiga on seal need read olemas. ... |
teema: Palun abi melware localhost 1 |
Crow
vastuseid: 8
vaadatud: 3492
|
foorum: Turvalisus postitatud: 01.10.2012 08:44:09 pealkiri: Palun abi melware localhost 1 |
Tere!
HijackThis leidis sellised read, mis ei peaks nagu õiged olema, kuidas neist lahti saaks ?
O1 - Hosts: ::1 localhost
O1 - Hosts: 149.5.18.172 http://www.google-analytics.com.
O1 - Hosts ... |
teema: Nokia Lumia 900 saadaval nüüd ka Euroopas |
Crow
vastuseid: 12
vaadatud: 4656
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 04.08.2012 20:12:28 pealkiri: Nokia Lumia 900 saadaval nüüd ka Euroopas |
| Nii nüüd läinud mõni aeg mööda. Kuidas on siis ehk mõni user jagab infi. Tänan |
teema: Battlefield Heroes |
Crow
vastuseid: 1104
vaadatud: 195717
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.07.2012 09:50:57 pealkiri: Battlefield Heroes |
Mind huvitab kas keegi üldse pelab seda mängu veel?
Tundub jõle surnud lasteaia projekt olevat.
Mina ja umbes 7 milli inimest nagu EA ütleb. Eestlasi leidub ka, isegi täitsa oma ( Estonia ... |
teema: Omerta – City Of Gangsters |
Crow
vastuseid: 33
vaadatud: 8853
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.03.2012 13:44:10 pealkiri: Omerta – City Of Gangsters |
| Ootame, eks näeb mis tuleb. |
teema: L.A. Noire |
Crow
vastuseid: 133
vaadatud: 36338
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2012 01:49:31 pealkiri: L.A. Noire |
Häirib, et peategelane on mingi Robocop. Vana ei saa surma  |
teema: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
Crow
vastuseid: 2499
vaadatud: 416002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.12.2011 22:57:08 pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3 |
| Müüa Call Of Duty MW3 (PC) . Täiesti uus alles kiles. Pakku oma hind (PS) |
teema: Battlefield 3 |
Crow
vastuseid: 26152
vaadatud: 3482316
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.10.2011 01:24:11 pealkiri: Battlefield 3 |
olnud juba siin teemas.
kellelgi teisel ka battlelog uimane?
Yes!
Ehk tuleb full parem. Hetkel open betaga pole vahet kas on low või ultra jookseb ikka ühtmoodi. |
teema: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad |
Crow
vastuseid: 779
vaadatud: 121054
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.08.2011 22:32:48 pealkiri: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad |
naiss..... aga tahaks ennem käpad külge panna kui päris ostuks läheb!
+1 |
teema: Battlefield Heroes |
Crow
vastuseid: 1104
vaadatud: 195717
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2011 20:44:59 pealkiri: Battlefield Heroes |
Enda username/e-maili ei leidnud sealt. aga eks näeb mis saab. Kahju küll kui kõik 0 läheb. |
teema: Battlefield Heroes |
Crow
vastuseid: 1104
vaadatud: 195717
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.06.2011 18:15:38 pealkiri: Battlefield Heroes |
| Electronic Arts becomes latest gaming hack attack victim BFH is down !!! |
teema: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad |
Crow
vastuseid: 779
vaadatud: 121054
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2011 21:58:20 pealkiri: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad |
... see teeb ca 28 eurtsi ehk ca. 440 eeku, mis pole hullu midagi.
 |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.04.2011 08:48:46 pealkiri: Battlefield Play4Free |
Mis võiks olla maximum rank umbes?
Ma arvan et laseb vähemalt kõik "training" asjad lahti teha aga edasi ei kujuta ette..
Mapid on BF2-st
Kui keegi tahab lisada siis: Fragile/FragileMedic
Beta ... |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2011 18:32:09 pealkiri: Battlefield Play4Free |
| Täna tuli siis relvi juurde, kahjuks ainult BF saab neid. |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.04.2011 19:14:50 pealkiri: Battlefield Play4Free |
| http://battlefield.play4free.com/en/forum/showthread.php?tid=22851&page=1 EA jagab nännni. |
teema: All Points Bulletin |
Crow
vastuseid: 297
vaadatud: 65547
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2011 09:45:57 pealkiri: All Points Bulletin |
| võtaks ka ühe beta key prooviks ära. |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2011 16:22:03 pealkiri: Battlefield Play4Free |
Sharqi-Snaiprina kuidagi saab jah aga engineer on täitsa kasutu.
Ja väga segane map oli alguses.
Ise Lvl 17 medic- cere
Ise mängin ainult engineeri ja ei ütleks, et SHargi mapi puhul kasutu ... |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2011 16:10:30 pealkiri: Battlefield Play4Free |
|
teema: All Points Bulletin |
Crow
vastuseid: 297
vaadatud: 65547
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.04.2011 11:33:28 pealkiri: All Points Bulletin |
| Kui suur see Beta on üldse ? Tirib nagu aga ei näita suurust. |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2011 14:00:32 pealkiri: Battlefield Play4Free |
| proovisin täna vahelduseks siis tavalise sõduriga teha ja noo krt ikka üsna (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red> ... |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.04.2011 09:14:06 pealkiri: Battlefield Play4Free |
Ja ja las tulevad ja võtavad ...ma viskan sinna kõrvale tavaliselt maamiini enne kui varvast lasen
Palju see maamiin üldse dmg teeb ? |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.04.2011 15:01:08 pealkiri: Battlefield Play4Free |
Ületamatu nauding on vastase, kes samal ajal oma sõidukit parandab, tank ärandada ja tast sellega üle sõita.
On hea magus tunne. |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2011 18:16:47 pealkiri: Battlefield Play4Free |
ja nüüd alles jagas Ea 70bf kõigile
Mulle küll pole jagatud.
bf eest saab parema relva osta päriseks (nagu ühekordne kulutus), c eest saab päevade kaupa iga kord uuesti.
niikaua kui muud va ... |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2011 13:59:14 pealkiri: Battlefield Play4Free |
| Bf saab teenida kui müüd või ei tegeled sig shopiga. Mingi aeg oli võimalus ka Dr Peppri koodidega veidi BF saada ja siis webil reklaame vahtida ja sealt mingi raha saada, see oma korda BF va ... |
teema: Battlefield Play4Free |
Crow
vastuseid: 722
vaadatud: 119352
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2011 09:48:18 pealkiri: Battlefield Play4Free |
Lihtsalt algul on vaja saada võimalikult palju mängijaid ja siis mõne aja pärast küsida kallist hinda. See süsteem paistab toimivat ilusti kui BF:Hs hinnad üles läksid olid kõik kohad vin ... |
| |