Avaleht
otsing leidis 473 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu
Crow

vastuseid: 157
vaadatud: 53235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.01.2024 22:46:54   pealkiri: Samsung Galaxy S24 seeria arutelu
Kuhu jäi 144hz? icon_biggrin.gif
  teema: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu
Crow

vastuseid: 705
vaadatud: 150403

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.03.2022 12:42:47   pealkiri: Samsung Galaxy S22 seeria arutelu
eeltellisin omale samsungi lehelt, reedel pidi juba kohal olema, aga tuhkagi



Mina teostasin ka eetellimuse Samsungi lehelt, seda siis 11.02.2022 ja tarne pidi olema 18.02.22, aga realsuus ol ...
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.02.2014 18:35:50   pealkiri: World of Tanks
Kurat. Mul ka selline imelik lag. Ping on 80-120(minu jaoks normaalne), aga imelikud jõnksud sees.

See lag on juba nädal vähemalt. Wot foorumis oli vist juba teema ka selle kohta.
  teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Crow

vastuseid: 3170
vaadatud: 718378

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.11.2013 02:20:48   pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema
Kuidas te Dev rakenduse endal telefoni saite? Mul väidab rahulikult, et pole selle regiooni jaoks ette nähtud ning alla laadida ei saa.

Mina sain abi siit.

https://dev.windowsphone.com/en-us/f ...
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.10.2013 09:36:47   pealkiri: World of Tanks
Team Battle – a new game mode!


http://worldoftanks.eu/en/news/46/development-team-battle-mode/
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2013 14:51:24   pealkiri: World of Tanks
Is-8 on rohkem flank tüüpi masin ,et otse peale minna, kas siis oleks ST-1 parem valik ?
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2013 14:35:38   pealkiri: World of Tanks
Kumb võtta kas ST-1 või IS - 8 ?
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.08.2013 17:43:57   pealkiri: World of Tanks
Sai siis oma esimese 300k ühe mängu kohta.

http://www.upload.ee/thumb/3503404/WOT_reco.jpg
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.04.2013 16:43:23   pealkiri: World of Tanks
Milline T-8, ehk mõni hea soovitus?
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.04.2013 17:30:07   pealkiri: World of Tanks
T150 hea tank, tõsine armor. Kiirust võiks rohkem olla.
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.04.2013 11:59:45   pealkiri: World of Tanks
Tunnen huvi T6 jaoks on mõtet osta kiirem laadimine 10% ja 10% kiirem sihitmine ?
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.03.2013 21:19:25   pealkiri: World of Tanks
Elion sakib, 18 ajal oli ping 150, nüüd üle 600 icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif

Minul sama teema, suht haige. 400-500ms.
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.03.2013 11:07:29   pealkiri: World of Tanks
Kumb valida T7 (RUS) kas KV-13 või IS ?
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2013 23:37:43   pealkiri: World of Tanks
Mäng maas või mis krt?
Visati välja lahingust ja nüüd sisse logimisel ques.... mida helli.... kopp.gif

Siin sama muusika icon_rolleyes.gif

+ 1
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2013 16:52:09   pealkiri: World of Tanks
Läks täna siis veidi paremini. http://www.upload.ee/image/2998020/shot_007.jpg
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2013 15:24:50   pealkiri: World of Tanks
KV-4 on ikka koom tank, teed enam-vähem korraliku mängu JA IKKA jääd miinusesse icon_biggrin.gif
http://www.upload.ee/image/2990513/shot_006.jpg

Tere tulemast klubisse icon_smile.gif oma küll KV-3 aga samma teema.
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.12.2012 21:04:33   pealkiri: World of Tanks
KV-2 ja T-150 on konkreetsed jubedused KV-1Si kõrval. Mõtlesin, et proovin teisi vene t6 heavysi...ei jõua ära kahetseda.


T150 on küll hea kui elite on. Ütleks, et palju asjalikum kui KV1S ...
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2012 01:00:24   pealkiri: World of Tanks
T-150 milline kahur siis valida s-31 (85mm), zis6 (107 mm) või U-11 (122mm) ?

Tänan.
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.11.2012 22:26:26   pealkiri: World of Tanks
irw võtsin siis T-150 ja see masin ikka algul ********** ehk peale upgrade siis läheb asi paremaks.

Näide. T-150 lasin 15 lasku pihta ja dmg vaid 100 icon_smile.gif
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.10.2012 23:47:49   pealkiri: World of Tanks
Nii kuld käes ja regamine töötab küll. Link http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/169315-link-your-wargaming-account-to-your-mobile-phone/page__hl__%20gold
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2012 22:12:00   pealkiri: World of Tanks
Kumb oleks mõistlik otsus kas KV-1S või T-150 ? No ei oska nagu valida....
  teema: World of Tanks
Crow

vastuseid: 29102
vaadatud: 5665154

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2012 13:18:16   pealkiri: World of Tanks
Proovisin ka kätt KV-1

Nüüd huvitab, millised oskused valida meeskonnale? Kas on mõni hea soovitus?
  teema: Palun abi melware localhost 1
Crow

vastuseid: 8
vaadatud: 3492

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 01.10.2012 19:06:06   pealkiri: Palun abi melware localhost 1
Tänan hea nõu eest. Tirisin alla programmi HitmanPro 3.6.1 ja sain asja korda.
  teema: Palun abi melware localhost 1
Crow

vastuseid: 8
vaadatud: 3492

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 01.10.2012 09:34:29   pealkiri: Palun abi melware localhost 1
http://www.surfright.nl/en/downloads

Proovi sellega.

Ok tänan, õhtul koju siis proovin järgi.
  teema: Palun abi melware localhost 1
Crow

vastuseid: 8
vaadatud: 3492

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 01.10.2012 09:13:37   pealkiri: Palun abi melware localhost 1
Kustuta HOSTS fail
C:\windows\system32\drivers\etc

Tee arvutile restart ja kontrolli:
http://www.superantispyware.com/downloadfile.html?productid=SUPERANTISPYWAREFREE

Juba proovisin, tegin Hos ...
  teema: Palun abi melware localhost 1
Crow

vastuseid: 8
vaadatud: 3492

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 01.10.2012 08:48:53   pealkiri: Palun abi melware localhost 1
Tegin seda ja iga uue scaniga on nad kahjuks tagasi. icon_sad.gif
Kahju ei leia ka Spybot ja AV neid üles.

Kui lähen C:\window\system32\driver\etc\hosts ja avan notepadiga on seal need read olemas. ...
  teema: Palun abi melware localhost 1
Crow

vastuseid: 8
vaadatud: 3492

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 01.10.2012 08:44:09   pealkiri: Palun abi melware localhost 1
Tere!

HijackThis leidis sellised read, mis ei peaks nagu õiged olema, kuidas neist lahti saaks ?

O1 - Hosts: ::1 localhost
O1 - Hosts: 149.5.18.172 http://www.google-analytics.com.
O1 - Hosts ...
  teema: Nokia Lumia 900 saadaval nüüd ka Euroopas
Crow

vastuseid: 12
vaadatud: 4656

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 04.08.2012 20:12:28   pealkiri: Nokia Lumia 900 saadaval nüüd ka Euroopas
Nii nüüd läinud mõni aeg mööda. Kuidas on siis ehk mõni user jagab infi. Tänan
  teema: Battlefield Heroes
Crow

vastuseid: 1104
vaadatud: 195717

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.07.2012 09:50:57   pealkiri: Battlefield Heroes
Mind huvitab kas keegi üldse pelab seda mängu veel?

Tundub jõle surnud lasteaia projekt olevat.

Mina ja umbes 7 milli inimest nagu EA ütleb. Eestlasi leidub ka, isegi täitsa oma ( Estonia ...
  teema: Omerta – City Of Gangsters
Crow

vastuseid: 33
vaadatud: 8853

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.03.2012 13:44:10   pealkiri: Omerta – City Of Gangsters
Ootame, eks näeb mis tuleb.
  teema: L.A. Noire
Crow

vastuseid: 133
vaadatud: 36338

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2012 01:49:31   pealkiri: L.A. Noire
Häirib, et peategelane on mingi Robocop. Vana ei saa surma icon_smile.gif
  teema: Call of Duty: Modern Warfare 3
Crow

vastuseid: 2499
vaadatud: 416002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.12.2011 22:57:08   pealkiri: Call of Duty: Modern Warfare 3
Müüa Call Of Duty MW3 (PC) . Täiesti uus alles kiles. Pakku oma hind (PS)
  teema: Battlefield 3
Crow

vastuseid: 26152
vaadatud: 3482316

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.10.2011 01:24:11   pealkiri: Battlefield 3
olnud juba siin teemas.

kellelgi teisel ka battlelog uimane?

Yes!

Ehk tuleb full parem. Hetkel open betaga pole vahet kas on low või ultra jookseb ikka ühtmoodi.
  teema: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
Crow

vastuseid: 779
vaadatud: 121054

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.08.2011 22:32:48   pealkiri: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
naiss..... aga tahaks ennem käpad külge panna kui päris ostuks läheb!

+1
  teema: Battlefield Heroes
Crow

vastuseid: 1104
vaadatud: 195717

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2011 20:44:59   pealkiri: Battlefield Heroes
Enda username/e-maili ei leidnud sealt. icon_confused.gif aga eks näeb mis saab. Kahju küll kui kõik 0 läheb.
  teema: Battlefield Heroes
Crow

vastuseid: 1104
vaadatud: 195717

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.06.2011 18:15:38   pealkiri: Battlefield Heroes
Electronic Arts becomes latest gaming hack attack victim BFH is down !!!
  teema: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
Crow

vastuseid: 779
vaadatud: 121054

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2011 21:58:20   pealkiri: Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad
... see teeb ca 28 eurtsi ehk ca. 440 eeku, mis pole hullu midagi. thumbs_up.gif

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.04.2011 08:48:46   pealkiri: Battlefield Play4Free
Mis võiks olla maximum rank umbes?
Ma arvan et laseb vähemalt kõik "training" asjad lahti teha aga edasi ei kujuta ette..
Mapid on BF2-st
Kui keegi tahab lisada siis: Fragile/FragileMedic
Beta ...
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2011 18:32:09   pealkiri: Battlefield Play4Free
Täna tuli siis relvi juurde, kahjuks ainult BF saab neid.
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.04.2011 19:14:50   pealkiri: Battlefield Play4Free
http://battlefield.play4free.com/en/forum/showthread.php?tid=22851&page=1 EA jagab nännni.
  teema: All Points Bulletin
Crow

vastuseid: 297
vaadatud: 65547

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2011 09:45:57   pealkiri: All Points Bulletin
võtaks ka ühe beta key prooviks ära.
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.04.2011 16:22:03   pealkiri: Battlefield Play4Free
Sharqi-Snaiprina kuidagi saab jah aga engineer on täitsa kasutu.
Ja väga segane map oli alguses.
Ise Lvl 17 medic- cere

Ise mängin ainult engineeri ja ei ütleks, et SHargi mapi puhul kasutu ...
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.04.2011 16:10:30   pealkiri: Battlefield Play4Free
  teema: All Points Bulletin
Crow

vastuseid: 297
vaadatud: 65547

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.04.2011 11:33:28   pealkiri: All Points Bulletin
Kui suur see Beta on üldse ? Tirib nagu aga ei näita suurust.
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2011 14:00:32   pealkiri: Battlefield Play4Free
proovisin täna vahelduseks siis tavalise sõduriga teha ja noo krt ikka üsna (<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red> ...
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.04.2011 09:14:06   pealkiri: Battlefield Play4Free
Ja ja las tulevad ja võtavad ...ma viskan sinna kõrvale tavaliselt maamiini enne kui varvast lasen icon_biggrin.gif

Palju see maamiin üldse dmg teeb ?
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.04.2011 15:01:08   pealkiri: Battlefield Play4Free
Ületamatu nauding on vastase, kes samal ajal oma sõidukit parandab, tank ärandada ja tast sellega üle sõita. icon_biggrin.gif


On hea magus tunne.
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2011 18:16:47   pealkiri: Battlefield Play4Free
ja nüüd alles jagas Ea 70bf kõigile
Mulle küll pole jagatud.
bf eest saab parema relva osta päriseks (nagu ühekordne kulutus), c eest saab päevade kaupa iga kord uuesti.
niikaua kui muud va ...
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2011 13:59:14   pealkiri: Battlefield Play4Free
Bf saab teenida kui müüd või ei tegeled sig shopiga. Mingi aeg oli võimalus ka Dr Peppri koodidega veidi BF saada ja siis webil reklaame vahtida ja sealt mingi raha saada, see oma korda BF va ...
  teema: Battlefield Play4Free
Crow

vastuseid: 722
vaadatud: 119352

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2011 09:48:18   pealkiri: Battlefield Play4Free


Lihtsalt algul on vaja saada võimalikult palju mängijaid ja siis mõne aja pärast küsida kallist hinda. See süsteem paistab toimivat ilusti kui BF:Hs hinnad üles läksid olid kõik kohad vin ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.