Avaleht
otsing leidis 468 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: kaspar737
Cromaclear

vastuseid: 50
vaadatud: 17309

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2024 14:14:55   pealkiri: Kommenteerimine: kaspar737
Ostsin telefoni, tõi ise ära
  teema: Kommenteerimine: raadi
Cromaclear

vastuseid: 0
vaadatud: 193

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2023 20:51:36   pealkiri: Kommenteerimine: raadi
Ostsin monitori, tuli vastu poolele teele.
Kõik pakitud 10/10
  teema: Kommenteerimine: marko647
Cromaclear

vastuseid: 23
vaadatud: 5550

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.07.2022 22:08:23   pealkiri: Kommenteerimine: marko647
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Aivar_x
Cromaclear

vastuseid: 85
vaadatud: 33931

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2021 14:35:34   pealkiri: Kommenteerimine: Aivar_x
Müüs laua, tipp-topp thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: plaks
Cromaclear

vastuseid: 53
vaadatud: 11329

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2017 13:02:13   pealkiri: Kommenteerimine: plaks
thumbs_up.gif
  teema: DotA 2
Cromaclear

vastuseid: 1792
vaadatud: 400128

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.01.2017 18:50:02   pealkiri: DotA 2
Täna jõudis lõpuks suvise The Internationali collectors Aegis kohale. Läks kõigest 5 kuud thumbs_up.gif
Mul jõudis teisipäeval. Kena on küll muidu.
  teema: Kommenteerimine: abuser
Cromaclear

vastuseid: 179
vaadatud: 50960

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2017 15:58:08   pealkiri: Kommenteerimine: abuser
Ostsin monitori thumbs_up.gif
  teema: Elion
Cromaclear

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295963

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.08.2014 02:23:30   pealkiri: Elion
, Keilas küll ok kõik. Olen pigem 300/300 ootuses icon_smile.gif
Läks korda, neile helistades oli neil juba automaatvastajal, et hetkel esinevad probleemid.
  teema: Elion
Cromaclear

vastuseid: 5863
vaadatud: 1295963

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.07.2014 21:49:26   pealkiri: Elion
kellelgi teisel pole probleeme hetkel? Nett kadus ära ja viskab dhcportal.elion.ee lehele, pingida lehekülgi saab, aga midagi ette ei tule.
  teema: Dark Souls II
Cromaclear

vastuseid: 112
vaadatud: 32896

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.04.2014 17:10:38   pealkiri: Dark Souls II
Sain key kätte g2a.comist, preloadib hetkel.
  teema: Kommenteerimine: eZ
Cromaclear

vastuseid: 25
vaadatud: 13426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2013 21:32:25   pealkiri: Kommenteerimine: eZ
Ostis kõrvklapid, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: urrucala
Cromaclear

vastuseid: 81
vaadatud: 22621

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.10.2013 10:41:22   pealkiri: Kommenteerimine: urrucala
Ostis arvuti thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cojones
Cromaclear

vastuseid: 3
vaadatud: 1574

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2013 23:43:49   pealkiri: Kommenteerimine: cojones
Tehing kiire ja korralik! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Lotharius
Cromaclear

vastuseid: 124
vaadatud: 48516

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2013 15:10:18   pealkiri: Kommenteerimine: Lotharius
Ostis Robbie Williamsi pilet, kõik sujus nagu vaja thumbs_up.gif
  teema: Battlefield 4
Cromaclear

vastuseid: 12693
vaadatud: 2086263

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2013 23:25:33   pealkiri: Battlefield 4
Hello,

As a highly dedicated Battlefield player, we're enlisting you to join the Battlefield 4 Alpha Trial. The purpose of this trial is to perform a number of server-related tests in preparation ...
  teema: Kommenteerimine: beastbeats
Cromaclear

vastuseid: 367
vaadatud: 110665

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.04.2013 23:55:07   pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats
Müüsin PSN kaardi, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Cromaclear

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682691

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.11.2012 13:48:25   pealkiri: Re: Xbox 360
Tere. On plaanis osta siis Xbox 360 aga lugesin et pidavat mõned kiiresti läbi põlema. Aga kuna ka uut ei osta et siis võibolla see risk suurem. Et kas oleks mõttekas panna sellele Xboxile nagu m ...
  teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360]
Cromaclear

vastuseid: 415
vaadatud: 116055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.10.2012 03:27:18   pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360]
pc versioon ükskord eestisse ka jõuab juba? 19. pidi olema gamestaris, sealt saigi tellitud, 19 tuli kätte, siis see digimuutus 24'ks, nüüd on 24. ja näitab, et 29. kaua võib? ja siis pärast k ...
  teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360]
Cromaclear

vastuseid: 415
vaadatud: 116055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.10.2012 14:59:54   pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360]
Las ma arvan, vasaku käe ranne valutab?
  teema: DotA 2
Cromaclear

vastuseid: 1792
vaadatud: 400128

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.10.2012 21:48:25   pealkiri: DotA 2
Üks key üle.

Läinud

Ja Elion võiks vit** minna oma routinguga
  teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360]
Cromaclear

vastuseid: 415
vaadatud: 116055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.10.2012 19:47:24   pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360]
Steam hõikas täna mulle, et müüb ka seda mängu nüüd, kiikasin siis korraks.
Osta Steamist mäng + amazonist kaabel ja kulunud ongi juba 80 eurot, mõne laulu ostaks võibolla ka juurde.

Kui ...
  teema: FIFA 13
Cromaclear

vastuseid: 2782
vaadatud: 357159

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2012 16:06:49   pealkiri: FIFA 13
Konsoolide peal toimub küll juba aktiivne müük Eestis, Nordic release on ikkagi 27dal.
  teema: DotA 2
Cromaclear

vastuseid: 1792
vaadatud: 400128

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.09.2012 13:51:22   pealkiri: DotA 2
Dota 2 enam ei pelanud, sest läks masendavaks kätte. Mäng algab juba 1 vend rage quitib. Siis tulista 4vs5. Concede votet polnud ning mängud kestsid seetõttu 50 minni kuni 1h (kuna support player ...
  teema: Diablo III
Cromaclear

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.09.2012 12:47:49   pealkiri: Diablo III
See damage/DPS ja kollide health on üldse nii absurdselt kõrge võrreldes Diablo 2'ga
alguses damage normalis 10 lõpuks infernos mõnel üle 100K
Mis vahet seal on kas sul on pildi peal 100 dama ...
  teema: The Witcher 2
Cromaclear

vastuseid: 1250
vaadatud: 207875

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.09.2012 18:25:08   pealkiri: The Witcher 2
Terve elu mänginud 20 fpsiga, ei oska parematki tahtagi.
  teema: DotA 2
Cromaclear

vastuseid: 1792
vaadatud: 400128

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.09.2012 12:09:36   pealkiri: DotA 2
Whelp , Navil on siis 150 000$ kindlustatud. Puppey saab järgmised paar aastat jälle kodus istuda ja Dendi ilmselt terve elu juba icon_biggrin.gif
  teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Cromaclear

vastuseid: 294
vaadatud: 65541

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.08.2012 22:24:43   pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition
See on esimesele xboxile. Jumal küll, http://www.photopoint.ee/et/toode/17188/speedlink-gamepad-xeox-sl6555-sbk-a mine osta see või muu taoline, kõik töötavad sama hästi.
  teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
Cromaclear

vastuseid: 1818
vaadatud: 369195

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2012 22:01:41   pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks)
http://www.gametrailers.com/side-mission/27470/guild-wars-2-player-hits-level-80-in-record-time?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
  teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Cromaclear

vastuseid: 294
vaadatud: 65541

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2012 17:17:04   pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Kas just päris xboxi pulti vaja, aga http://www.photopoint.ee/et/toode/17188/speedlink-gamepad-xeox-sl6555-sbk-a täiesti piisav.

Peaks kah mängima hakkama, aga motivatsioon on täiesti null, ku ...
  teema: Korvpalliteema
Cromaclear

vastuseid: 4004
vaadatud: 640378

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 24.08.2012 21:57:34   pealkiri: Korvpalliteema
Oh issand mis toimub.
  teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Cromaclear

vastuseid: 294
vaadatud: 65541

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2012 13:43:49   pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Uh, sain esimesest, tutorial bossist jagu icon_biggrin.gif

Selle modiga hetkel üks probleem on, nimelt neid sõnumeid (eeldatavasti tutorial) mis maas on, neid ei näita, peab manuali lugema vist et aru saada o ...
  teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Cromaclear

vastuseid: 294
vaadatud: 65541

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2012 12:26:49   pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Tahaks teada kas blightdown laggib kah ikka?
  teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Cromaclear

vastuseid: 294
vaadatud: 65541

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.08.2012 23:23:29   pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Täielik puldimäng , ei tea kas viitsin arvuti peal läbi mängida, xboxi peal 300h täis juba.
  teema: Diablo III
Cromaclear

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.08.2012 01:27:48   pealkiri: Diablo III
Tahtsin just postitada selle striimi thumbs_up.gif

Tundub, et mäng lõpuks ülimalt mõnusaks tehtud... väga lahedad uued relvad, mobid kergemad ja eliidid ei heali ennast enam täis, ehk ACT3 siis pea kõ ...
  teema: Diablo III
Cromaclear

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.08.2012 01:06:21   pealkiri: Diablo III
, KAKS SOCKETIT???? KOOS 92% Crit dämmiga? misasja icon_lol.gif icon_eek.gif holy moly icon_biggrin.gif
Rahu, pole minu oma icon_biggrin.gif Kõik 2H on võimalus saada 2 socketit.

http://www.twitch.tv/goodideagaming , tüüp hetkel uurib A ...
  teema: Diablo III
Cromaclear

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.08.2012 01:04:19   pealkiri: Diablo III
http://i.imgur.com/XGgdX.png
  teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360]
Cromaclear

vastuseid: 415
vaadatud: 116055

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.08.2012 12:12:17   pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360]
Pärast 40h on juba midagi külge kah jäänud? St. suudad ilma mänguta mõnda nooti mängida?
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cromaclear

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.08.2012 19:52:56   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
kurat... olin windy mountain juures ja oli vaja korra mäng kinni panna paariks minutiks... uuesti sisse minnes oli kiri, et sain surma ja siis spawnisin kuskil "tühjal väljal" ilma gearita... õnne ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cromaclear

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.08.2012 23:07:00   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Launch options

e:// launch linele siis
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cromaclear

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.08.2012 16:46:13   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Kas ma olen ainukene, kes põgenemiseks (loe: mitte eest ära jooksmiseks) kasutab serverist ära minemise ja "0" (või ülimalt väheste mängijatega) serveris jätkamise varianti?
Ehk siis - kui ol ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cromaclear

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2012 19:26:55   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Tõesti raha ei ole, siis saad kõrvaklappe kah mikrina kasutada icon_biggrin.gif
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cromaclear

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.07.2012 01:52:18   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Nii palju kui me testisime, siis karurauad ei teinud essugi. Isegi mitte dmgit.
  teema: Diablo III
Cromaclear

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.07.2012 05:07:26   pealkiri: Diablo III
Kokkuvõttes: user-base järjekordselt langeb ja kaudselt mõjutab see ka kõiki kuna on vähem rahvast kes AH/RMAH-s kasutavad.
Kust andmed pärit? Töötad blizzardis? On diablo 3 foorumid väljasu ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cromaclear

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.07.2012 05:05:18   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Mängisime Krisiga siis terve päeva ja peale 5-6h jamamist saime jeepi ka endale. engine, hull, tank ja ratas oli puudu.

Pange oma nime ette
[HV] tag ammu ees ja teiega ka mitu korda mänginud : ...
  teema: Diablo III
Cromaclear

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.07.2012 03:03:33   pealkiri: Diablo III
Isegi terve 4chan whinib, et EU's on kõik juudid ja hoiavad raha kokku ja US on suur raha raiskamine ja pidu.
  teema: Diablo 3 Auction House (hinnaabi, päringud, arutlus)
Cromaclear

vastuseid: 308
vaadatud: 62428

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.07.2012 03:58:39   pealkiri: Diablo 3 Auction House (hinnaabi, päringud, arutlus)
Päeval panen pildi, serverid maas hetkel, aga price check
Chest
Armor 450
Str 152
Dex 72
Vit 32
All ress 42
+ armor 150
+ 3 socketit
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cromaclear

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.07.2012 17:25:42   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
http://addons.teamspeak.com/directory/plugins/overlay.html
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cromaclear

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.07.2012 00:34:45   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Ghillie suits are bugged ATM. Dont equip it
  teema: Diablo III
Cromaclear

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.07.2012 00:32:52   pealkiri: Diablo III
Ticket ega miski ei aita, sest legit trade oli
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cromaclear

vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.07.2012 21:52:02   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
ARMA II ise on suht vigane mäng juba.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.