|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: kaspar737 |
Cromaclear
vastuseid: 50
vaadatud: 17309
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2024 14:14:55 pealkiri: Kommenteerimine: kaspar737 |
| Ostsin telefoni, tõi ise ära |
teema: Kommenteerimine: raadi |
Cromaclear
vastuseid: 0
vaadatud: 193
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2023 20:51:36 pealkiri: Kommenteerimine: raadi |
Ostsin monitori, tuli vastu poolele teele.
Kõik pakitud 10/10 |
teema: Kommenteerimine: marko647 |
Cromaclear
vastuseid: 23
vaadatud: 5550
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.07.2022 22:08:23 pealkiri: Kommenteerimine: marko647 |
 |
teema: Kommenteerimine: Aivar_x |
Cromaclear
vastuseid: 85
vaadatud: 33931
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2021 14:35:34 pealkiri: Kommenteerimine: Aivar_x |
Müüs laua, tipp-topp  |
teema: Kommenteerimine: plaks |
Cromaclear
vastuseid: 53
vaadatud: 11329
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2017 13:02:13 pealkiri: Kommenteerimine: plaks |
 |
teema: DotA 2 |
Cromaclear
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.01.2017 18:50:02 pealkiri: DotA 2 |
Täna jõudis lõpuks suvise The Internationali collectors Aegis kohale. Läks kõigest 5 kuud
Mul jõudis teisipäeval. Kena on küll muidu. |
teema: Kommenteerimine: abuser |
Cromaclear
vastuseid: 179
vaadatud: 50960
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2017 15:58:08 pealkiri: Kommenteerimine: abuser |
Ostsin monitori  |
teema: Elion |
Cromaclear
vastuseid: 5863
vaadatud: 1295963
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.08.2014 02:23:30 pealkiri: Elion |
, Keilas küll ok kõik. Olen pigem 300/300 ootuses
Läks korda, neile helistades oli neil juba automaatvastajal, et hetkel esinevad probleemid. |
teema: Elion |
Cromaclear
vastuseid: 5863
vaadatud: 1295963
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 31.07.2014 21:49:26 pealkiri: Elion |
| kellelgi teisel pole probleeme hetkel? Nett kadus ära ja viskab dhcportal.elion.ee lehele, pingida lehekülgi saab, aga midagi ette ei tule. |
teema: Dark Souls II |
Cromaclear
vastuseid: 112
vaadatud: 32896
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.04.2014 17:10:38 pealkiri: Dark Souls II |
| Sain key kätte g2a.comist, preloadib hetkel. |
teema: Kommenteerimine: eZ |
Cromaclear
vastuseid: 25
vaadatud: 13426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2013 21:32:25 pealkiri: Kommenteerimine: eZ |
Ostis kõrvklapid, kõik  |
teema: Kommenteerimine: urrucala |
Cromaclear
vastuseid: 81
vaadatud: 22621
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.10.2013 10:41:22 pealkiri: Kommenteerimine: urrucala |
Ostis arvuti  |
teema: Kommenteerimine: cojones |
Cromaclear
vastuseid: 3
vaadatud: 1574
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2013 23:43:49 pealkiri: Kommenteerimine: cojones |
Tehing kiire ja korralik!  |
teema: Kommenteerimine: Lotharius |
Cromaclear
vastuseid: 124
vaadatud: 48516
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2013 15:10:18 pealkiri: Kommenteerimine: Lotharius |
Ostis Robbie Williamsi pilet, kõik sujus nagu vaja  |
teema: Battlefield 4 |
Cromaclear
vastuseid: 12693
vaadatud: 2086263
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2013 23:25:33 pealkiri: Battlefield 4 |
Hello,
As a highly dedicated Battlefield player, we're enlisting you to join the Battlefield 4 Alpha Trial. The purpose of this trial is to perform a number of server-related tests in preparation ... |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
Cromaclear
vastuseid: 367
vaadatud: 110665
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2013 23:55:07 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Müüsin PSN kaardi, tehing kiire ja korralik  |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Cromaclear
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682691
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.11.2012 13:48:25 pealkiri: Re: Xbox 360 |
| Tere. On plaanis osta siis Xbox 360 aga lugesin et pidavat mõned kiiresti läbi põlema. Aga kuna ka uut ei osta et siis võibolla see risk suurem. Et kas oleks mõttekas panna sellele Xboxile nagu m ... |
teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
Cromaclear
vastuseid: 415
vaadatud: 116055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.10.2012 03:27:18 pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
| pc versioon ükskord eestisse ka jõuab juba? 19. pidi olema gamestaris, sealt saigi tellitud, 19 tuli kätte, siis see digimuutus 24'ks, nüüd on 24. ja näitab, et 29. kaua võib? ja siis pärast k ... |
teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
Cromaclear
vastuseid: 415
vaadatud: 116055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.10.2012 14:59:54 pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
| Las ma arvan, vasaku käe ranne valutab? |
teema: DotA 2 |
Cromaclear
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.10.2012 21:48:25 pealkiri: DotA 2 |
Üks key üle.
Läinud
Ja Elion võiks vit** minna oma routinguga |
teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
Cromaclear
vastuseid: 415
vaadatud: 116055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.10.2012 19:47:24 pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
Steam hõikas täna mulle, et müüb ka seda mängu nüüd, kiikasin siis korraks.
Osta Steamist mäng + amazonist kaabel ja kulunud ongi juba 80 eurot, mõne laulu ostaks võibolla ka juurde.
Kui ... |
teema: FIFA 13 |
Cromaclear
vastuseid: 2782
vaadatud: 357159
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2012 16:06:49 pealkiri: FIFA 13 |
| Konsoolide peal toimub küll juba aktiivne müük Eestis, Nordic release on ikkagi 27dal. |
teema: DotA 2 |
Cromaclear
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.09.2012 13:51:22 pealkiri: DotA 2 |
| Dota 2 enam ei pelanud, sest läks masendavaks kätte. Mäng algab juba 1 vend rage quitib. Siis tulista 4vs5. Concede votet polnud ning mängud kestsid seetõttu 50 minni kuni 1h (kuna support player ... |
teema: Diablo III |
Cromaclear
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.09.2012 12:47:49 pealkiri: Diablo III |
See damage/DPS ja kollide health on üldse nii absurdselt kõrge võrreldes Diablo 2'ga
alguses damage normalis 10 lõpuks infernos mõnel üle 100K
Mis vahet seal on kas sul on pildi peal 100 dama ... |
teema: The Witcher 2 |
Cromaclear
vastuseid: 1250
vaadatud: 207875
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.09.2012 18:25:08 pealkiri: The Witcher 2 |
| Terve elu mänginud 20 fpsiga, ei oska parematki tahtagi. |
teema: DotA 2 |
Cromaclear
vastuseid: 1792
vaadatud: 400128
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2012 12:09:36 pealkiri: DotA 2 |
Whelp , Navil on siis 150 000$ kindlustatud. Puppey saab järgmised paar aastat jälle kodus istuda ja Dendi ilmselt terve elu juba  |
teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
Cromaclear
vastuseid: 294
vaadatud: 65541
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.08.2012 22:24:43 pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
| See on esimesele xboxile. Jumal küll, http://www.photopoint.ee/et/toode/17188/speedlink-gamepad-xeox-sl6555-sbk-a mine osta see või muu taoline, kõik töötavad sama hästi. |
teema: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
Cromaclear
vastuseid: 1818
vaadatud: 369195
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2012 22:01:41 pealkiri: Guild Wars 2 (eestlased serverisse Far Shiverpeaks) |
| http://www.gametrailers.com/side-mission/27470/guild-wars-2-player-hits-level-80-in-record-time?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook |
teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
Cromaclear
vastuseid: 294
vaadatud: 65541
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.08.2012 17:17:04 pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
Kas just päris xboxi pulti vaja, aga http://www.photopoint.ee/et/toode/17188/speedlink-gamepad-xeox-sl6555-sbk-a täiesti piisav.
Peaks kah mängima hakkama, aga motivatsioon on täiesti null, ku ... |
teema: Korvpalliteema |
Cromaclear
vastuseid: 4004
vaadatud: 640378
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 24.08.2012 21:57:34 pealkiri: Korvpalliteema |
| Oh issand mis toimub. |
teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
Cromaclear
vastuseid: 294
vaadatud: 65541
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2012 13:43:49 pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
Uh, sain esimesest, tutorial bossist jagu
Selle modiga hetkel üks probleem on, nimelt neid sõnumeid (eeldatavasti tutorial) mis maas on, neid ei näita, peab manuali lugema vist et aru saada o ... |
teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
Cromaclear
vastuseid: 294
vaadatud: 65541
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2012 12:26:49 pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
| Tahaks teada kas blightdown laggib kah ikka? |
teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
Cromaclear
vastuseid: 294
vaadatud: 65541
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.08.2012 23:23:29 pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
| Täielik puldimäng , ei tea kas viitsin arvuti peal läbi mängida, xboxi peal 300h täis juba. |
teema: Diablo III |
Cromaclear
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2012 01:27:48 pealkiri: Diablo III |
Tahtsin just postitada selle striimi
Tundub, et mäng lõpuks ülimalt mõnusaks tehtud... väga lahedad uued relvad, mobid kergemad ja eliidid ei heali ennast enam täis, ehk ACT3 siis pea kõ ... |
teema: Diablo III |
Cromaclear
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2012 01:06:21 pealkiri: Diablo III |
, KAKS SOCKETIT???? KOOS 92% Crit dämmiga? misasja holy moly
Rahu, pole minu oma Kõik 2H on võimalus saada 2 socketit.
http://www.twitch.tv/goodideagaming , tüüp hetkel uurib A ... |
teema: Diablo III |
Cromaclear
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.08.2012 01:04:19 pealkiri: Diablo III |
| http://i.imgur.com/XGgdX.png |
teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
Cromaclear
vastuseid: 415
vaadatud: 116055
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.08.2012 12:12:17 pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
| Pärast 40h on juba midagi külge kah jäänud? St. suudad ilma mänguta mõnda nooti mängida? |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cromaclear
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.08.2012 19:52:56 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| kurat... olin windy mountain juures ja oli vaja korra mäng kinni panna paariks minutiks... uuesti sisse minnes oli kiri, et sain surma ja siis spawnisin kuskil "tühjal väljal" ilma gearita... õnne ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cromaclear
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.08.2012 23:07:00 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Launch options
e:// launch linele siis |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cromaclear
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.08.2012 16:46:13 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Kas ma olen ainukene, kes põgenemiseks (loe: mitte eest ära jooksmiseks) kasutab serverist ära minemise ja "0" (või ülimalt väheste mängijatega) serveris jätkamise varianti?
Ehk siis - kui ol ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cromaclear
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2012 19:26:55 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Tõesti raha ei ole, siis saad kõrvaklappe kah mikrina kasutada  |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cromaclear
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.07.2012 01:52:18 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Nii palju kui me testisime, siis karurauad ei teinud essugi. Isegi mitte dmgit. |
teema: Diablo III |
Cromaclear
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.07.2012 05:07:26 pealkiri: Diablo III |
Kokkuvõttes: user-base järjekordselt langeb ja kaudselt mõjutab see ka kõiki kuna on vähem rahvast kes AH/RMAH-s kasutavad.
Kust andmed pärit? Töötad blizzardis? On diablo 3 foorumid väljasu ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cromaclear
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.07.2012 05:05:18 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Mängisime Krisiga siis terve päeva ja peale 5-6h jamamist saime jeepi ka endale. engine, hull, tank ja ratas oli puudu.
Pange oma nime ette
[HV] tag ammu ees ja teiega ka mitu korda mänginud : ... |
teema: Diablo III |
Cromaclear
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.07.2012 03:03:33 pealkiri: Diablo III |
| Isegi terve 4chan whinib, et EU's on kõik juudid ja hoiavad raha kokku ja US on suur raha raiskamine ja pidu. |
teema: Diablo 3 Auction House (hinnaabi, päringud, arutlus) |
Cromaclear
vastuseid: 308
vaadatud: 62428
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.07.2012 03:58:39 pealkiri: Diablo 3 Auction House (hinnaabi, päringud, arutlus) |
Päeval panen pildi, serverid maas hetkel, aga price check
Chest
Armor 450
Str 152
Dex 72
Vit 32
All ress 42
+ armor 150
+ 3 socketit |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cromaclear
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.07.2012 17:25:42 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| http://addons.teamspeak.com/directory/plugins/overlay.html |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cromaclear
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.07.2012 00:34:45 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Ghillie suits are bugged ATM. Dont equip it |
teema: Diablo III |
Cromaclear
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540644
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.07.2012 00:32:52 pealkiri: Diablo III |
| Ticket ega miski ei aita, sest legit trade oli |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cromaclear
vastuseid: 6013
vaadatud: 1054220
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.07.2012 21:52:02 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| ARMA II ise on suht vigane mäng juba. |
| |