Avaleht
otsing leidis 1445 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema
Cracker

vastuseid: 1931
vaadatud: 295637

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.01.2020 15:49:34   pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema
Kes nö aktsia usku pole, investeerige põllumaasse thumbs_up.gif Väärtus kasvab iga aastaga + iga-aastane rent. Hooldusega eriti tegelema ei pea. Eks omad nüänsid ka põllumaa ostmisel, aga need pole väga ...
  teema: Andmebaas
Cracker

vastuseid: 7
vaadatud: 3457

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 15.07.2019 18:04:49   pealkiri: Andmebaas
Selge, eks saan veel uurimustööd teha.

Kõrvalpõige : kui nüüd nö andmebaas/web app,või kuidas seda nimetada, tellida - kas programmeerijate hind on tunnipõhine või projektipõhine? Vastav ...
  teema: Andmebaas
Cracker

vastuseid: 7
vaadatud: 3457

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 14.07.2019 19:50:53   pealkiri: Andmebaas
Kui sa täiesti algajana hakkad PHP + MySQL'i tegema, siis tasub endale kohe selgeks teha, mis asi on "SQL injection" bugi, et oskaks seda algusest peale vältida.
See on peaaegu 100% garanteeritud, ...
  teema: Andmebaas
Cracker

vastuseid: 7
vaadatud: 3457

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 12.07.2019 22:48:16   pealkiri: Andmebaas
Tere!

Oleks soov ehitada nö andmebaas (web-app?). Eelnev programeerimiskogemus puudub, aga huvi on asja vastu ning tahaksin ise pusida ja õppida.

Eelneva andmebaasi ehitasin Microsoft Accessi ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2018 22:45:45   pealkiri: DayZ
, eile katsetasin, versioon töötab. Shift-tab ja siis steamis vajutad View players seal nimekirjas. Eile oli mingi 5-6 mängijat mingi hetk sees.
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2018 18:05:43   pealkiri: DayZ
Lööks ka kampa kui tekib mingi seltskond, modi aeg oli küll põnev beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Miccer
Cracker

vastuseid: 1600
vaadatud: 166349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2018 08:14:13   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Aitas arvuti komplekteerida thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: yerba
Cracker

vastuseid: 1223
vaadatud: 187412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2018 15:28:03   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Ettemaksuga ja kaup ilusti käes thumbs_up.gif
  teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
Cracker

vastuseid: 2149
vaadatud: 556327

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.04.2018 15:12:02   pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
Flareguni leidsin ühe korra aga raketti ei leidnud icon_biggrin.gif

Aga mulle tundub, et väga palju kasutati vist häcke nende leidmiseks, aga vbl lihtsalt paranoia icon_lol.gif Üks mäng lasti neid esimese viie m ...
  teema: Kommenteerimine: aerozolic
Cracker

vastuseid: 43
vaadatud: 12056

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2017 11:31:31   pealkiri: Kommenteerimine: aerozolic
Ettemaksuga kaup ilusti käes thumbs_up.gif
  teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Cracker

vastuseid: 12294
vaadatud: 2459174

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 27.01.2016 23:56:58   pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus)
Helista paberite peal olevale numbrile, õpetab, kuidas eesti.ee-s avaldus teha arstliku komisjoni edasilükkamiseks. Kirjutad sinna põhjenduse ja lükkavad edasi. Ma ise teatasin ~4-5 päeva enne ko ...
  teema: Sony Xperia Z2
Cracker

vastuseid: 242
vaadatud: 91628

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.01.2016 12:20:43   pealkiri: Sony Xperia Z2
kellelgi veel selline mure, et peale mingit aega telefoni puutetundlik ekraan ei tööta enam? Nö hard reset tegemisega (sim kaardi kõrval see punane nupp) on kõik jälle korras ja mingi aja päras ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
Cracker

vastuseid: 5953
vaadatud: 1266491

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.06.2015 23:10:34   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
http://www.upload.ee/image/4759207/cs_rank.jpg

Rank käes lõpuks icon_biggrin.gif
  teema: Sony Xperia Z2
Cracker

vastuseid: 242
vaadatud: 91628

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.03.2015 17:17:06   pealkiri: Sony Xperia Z2
Tempered glass tasub ikka ära icon_wink.gif Üks kukkumine ning autoavarii. Ekraanil pole mitte ühtegi kriimu ega midagi viga icon_smile.gif

http://www.upload.ee/image/4600910/DSC_0079.JPG
  teema: Sony Xperia Z3
Cracker

vastuseid: 154
vaadatud: 67056

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.12.2014 12:07:00   pealkiri: Sony Xperia Z3
, kas selline lahendus ei sobi, et tõmbad selle äpi IFTTT, mis pärast pildistamist laeb pildi automaatselt dropboxi ( keegi väitis, et seal paneb automaatselt kellaaja ja kuupäeva failinimeks) ? ...
  teema: Sony Xperia Z2
Cracker

vastuseid: 242
vaadatud: 91628

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.12.2014 17:06:42   pealkiri: Sony Xperia Z2
Poest müüja ütles, et uus partii tuleb kunagi jaanuari teisel nädalal. Eks vaatab, mõnes poes on veel sellise hinnaga. Äkki võtab kuskilt mujalt.
  teema: Sony Xperia Z2
Cracker

vastuseid: 242
vaadatud: 91628

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.12.2014 15:42:11   pealkiri: Sony Xperia Z2
, krt sina olidki see, kes mul nina eest ära ostis icon_biggrin.gif Läksin poodi ja jäin 10 minta hiljaks icon_biggrin.gif Just pakkis leti peal Z2te icon_biggrin.gif
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.02.2014 15:48:09   pealkiri: DayZ
icon_lol.gif

intelligentne**

Esiteks, kui kõik kuulevad erinevalt, kuidas sa saad kindel olla, kes kuuleb õigesti? Kas sina või keegi teine?

Teiseks, kui kõik kuulevad, et lask tuli erinevast ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.02.2014 22:37:04   pealkiri: DayZ
Green mountain, Zelenogorskist põhjas.
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2014 11:43:51   pealkiri: DayZ
, kui Steamist on pandud, et teeks automaatselt, siis jah. Aga hetkel tegu experimental patchiga ehk siis pead Steamist muutma mängu beta patchi peale. See pole see nö. õige patch, mis välja antud ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2014 17:59:19   pealkiri: DayZ

Tappa äsja maailma tekkinud mängijaid
Tappa varustusega mängijaid


Varsti tituleeritakse vaimse hälbega inimeseks ning tehakse järeldused, et sa käitud mängus samamoodi nagu päriselu ...
  teema: Autokaamerate arutelu
Cracker

vastuseid: 1406
vaadatud: 507022

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.01.2014 13:26:06   pealkiri: Autokaamerate arutelu
Kui keegi midagi ostma hakab, siis Prestigiot eriti ei soovita. Enda oma on remondis praegu - 540 Roadrunner - kaamera kukkus lampi sõidu ajal pesast väljas, lükkasin õrnalt tagasi, töötas paar ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.01.2014 13:13:44   pealkiri: DayZ
Igavaks ei kipu üldiselt, kuna maailm on suur, mängijad erinevad ja erinevalt teistest mängudest, samasuguseid situatsioone ei tule eriti ette.

PS: Praegu on teised mängijad palju suurem oht k ...
  teema: Arma 3
Cracker

vastuseid: 2018
vaadatud: 475583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2014 16:25:42   pealkiri: Arma 3
Valisin mõned missioonid välja, mida võiks proovida ( kõik missioonid peaksid toetama min 16 mängijat) :

http://www.armaholic.com/page.php?id=20888
http://www.armaholic.com/page.php?id=24142 ...
  teema: Arma 3
Cracker

vastuseid: 2018
vaadatud: 475583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2014 11:47:51   pealkiri: Arma 3
Jep, vabandust, väljendasin veits valesti ennast.
  teema: Arma 3
Cracker

vastuseid: 2018
vaadatud: 475583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.01.2014 08:54:01   pealkiri: Arma 3
, küll ajaga jäävad ise külge thumbs_up.gif

Praegu põhilised mis meelde jätta (mis mul peas icon_biggrin.gif) :

left ctrl + s - saad mehe asendit muuta ( pikali muidu vist z ja püsti x)
left ctrl + g - saad ...
  teema: Arma 3
Cracker

vastuseid: 2018
vaadatud: 475583

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2014 18:28:02   pealkiri: Arma 3
thumbs_up.gif

Kui mängima hakate, võite Steamis hõigata :
http://steamcommunity.com/profiles/76561198028768517?l=english

Joiniks ka ilmselt icon_smile.gif
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.01.2014 13:14:03   pealkiri: DayZ
vaadake ette, dslyecxi omab ära teid:


thumbs_up.gif

DayZ modis ka olnud paar korda juhuseid, kus tüübid jooksevad paari meetri kauguselt mööda ja ei märka mind icon_smile.gif Suht ärev hetk on, mõtled, et ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.01.2014 10:32:59   pealkiri: DayZ
Enda arvates pole küll graafikal ega ka liikumisel midagi häda...Vbl libe ei saa lihtsalt mängus hakkama ja vaja nüüd oma viha välja valada icon_lol.gif

Hetkel on peal maha võtmatu mouse accelerat ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.01.2014 23:52:32   pealkiri: DayZ
Enda arvates pole küll graafikal ega ka liikumisel midagi häda...Vbl libe ei saa lihtsalt mängus hakkama ja vaja nüüd oma viha välja valada icon_lol.gif
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2014 17:39:47   pealkiri: DayZ
No vaevalt küll, et ta üksi oleks saanud nii palju maha icon_biggrin.gif Grupis mängimiseks võiks olla kastid või mingid kolmnurgad peakohal nagu on Wastelandis ja ACRE, sellega saab kanaleid vahetada ja värk ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2014 17:26:48   pealkiri: DayZ
, kas siis taktikaliselt poleks lihtsam liikuda kahes grupis? Kui mingi sihtmärk ette tuleb (asutatud ala näiteks), siis on silmad kahe erineva nurga pealt olemas ja sealt edasi kaks erinevat grupi ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2014 17:16:27   pealkiri: DayZ
, keegi üritab sõjaväelist korda aretada icon_lol.gif ?

No ikka oleks palju ägedam kui mehed jookseksid ühes rivist kindlate vahedega icon_razz.gif Ma arvan, et teistel mängijatel oleks palju ägedam vaatepi ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2014 16:35:39   pealkiri: DayZ
Eilne õhtu oli küll viimane kord, kui ma bensukasse lähen icon_biggrin.gif Selline mats käis, FPS umbes 2 ringis ja muidugi - surnud icon_biggrin.gif
Aga päris fun oli - mõnus üksus jooksis elektrost chernosse icon_biggrin.gif

Kahj ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cracker

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2013 18:27:46   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
, see +/- 2 m on küll väike liialdus...Täpsed pole ei M4 ega Mosin siin mängus, aga ma pakuks selleks hajuvuseks max 50 cm, kui sedagi. Aga veits närvi ajab tõesti see nö hajuvus.
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.12.2013 14:58:17   pealkiri: DayZ
Peab ka vist ligi võtma. Pohh need zombid aga teisi jahtida oleks põnev thumbs_up.gif

Zombide probleemist pole minu arust praegu üldse mõtet rääkida. Neid lihtsalt nii faking vähe, et jumala savilt ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.12.2013 12:05:40   pealkiri: DayZ
Kuulide splittimine on minuarust ka bugged nagu joomise häälgi, kindel muidugi pole.
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.12.2013 01:23:48   pealkiri: DayZ
Tahaks näha seda inimest, kes mängib DayZ mängus looduse nautimiseks ja majadest konservikarpide otsimiseks icon_lol.gif


DayZ is a gritty, authentic, open-world survival horror hybrid-MMO game, in ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.12.2013 00:43:20   pealkiri: DayZ
, ma küll laseks panna. Mängiks kaasa, uus huvitav kogemus :p
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.12.2013 00:37:54   pealkiri: DayZ
Ma ei taha rohkem teada mida nad seal metsas teha võisid icon_rolleyes.gif

Igast huvitavaid asju :p ja see tüüp, kes seletab, et inimesed käituvad netis samamoodi nagu päriselus, oskan vaid öelda : oke ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.12.2013 21:20:01   pealkiri: DayZ
Niimoodi, et lased mängija maha ja siis küsid surnult mängijalt kas ta oli friendly icon_biggrin.gif Kui ta jääb sinna You are dead screeni peale, siis peaks mängus sees saama veel temaga suhelda. Muidugi min ...
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.12.2013 21:15:00   pealkiri: DayZ
Siin mängus tuleb käituda nii, et shoot first, ask later icon_biggrin.gif vähemalt modis oli nii icon_biggrin.gif
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.12.2013 14:00:12   pealkiri: DayZ
Ei tea, endal veel esimene character elus icon_razz.gif Päris mitu tulevahetust ka juba ära pidanud ja paar killi ka käes. Pole üldse raske mäng icon_biggrin.gif
  teema: DayZ
Cracker

vastuseid: 1690
vaadatud: 429354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.12.2013 02:14:43   pealkiri: DayZ
Millal uuesti nwa'le jooksmist harjutama läheme, tänane võistlus oli päris hea, 6 meest lennurajal võidu jooksmas.See oli jah päris hea. Oleks vaid mõni meie pihta tule andnud ja oleks haledalt ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cracker

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.12.2013 23:45:31   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)


icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: chesm6mmi
Cracker

vastuseid: 108
vaadatud: 41813

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2013 12:45:36   pealkiri: Kommenteerimine: chesm6mmi
Aitas DayZ osta (kandsin raha ette ja värki) thumbs_up.gif
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cracker

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.12.2013 12:42:12   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Tõsi ta on, et 25 euri eest on mängu tegelt praegu üpriski vähe aga siiski asi on alphas alles. Server hoppereid ja combat loggereid on ka päris palju ( eile logis näiteks täiesti paljas tüüp kohe ...
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cracker

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.08.2013 12:38:19   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Endal küll overlay mingeid probleeme ei tekita.
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cracker

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2013 23:49:46   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Ma tegin nalja muidu, võib annetada küll, et saaks slotte juurde ja servu võimsamaks icon_smile.gif
  teema: DayZ (arma 2 mod)
Cracker

vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.04.2013 22:08:28   pealkiri: DayZ (arma 2 mod)
Sa oled ilmselt neid faile muutnud kuidagi, proovi kuskilt leida originaalid või tee reinstall.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 27, 28, 29  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.