|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Cracker
vastuseid: 1931
vaadatud: 295637
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.01.2020 15:49:34 pealkiri: Investeerimise ja aktsiate/võlakirjade teema |
Kes nö aktsia usku pole, investeerige põllumaasse Väärtus kasvab iga aastaga + iga-aastane rent. Hooldusega eriti tegelema ei pea. Eks omad nüänsid ka põllumaa ostmisel, aga need pole väga ... |
teema: Andmebaas |
Cracker
vastuseid: 7
vaadatud: 3457
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 15.07.2019 18:04:49 pealkiri: Andmebaas |
Selge, eks saan veel uurimustööd teha.
Kõrvalpõige : kui nüüd nö andmebaas/web app,või kuidas seda nimetada, tellida - kas programmeerijate hind on tunnipõhine või projektipõhine? Vastav ... |
teema: Andmebaas |
Cracker
vastuseid: 7
vaadatud: 3457
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 14.07.2019 19:50:53 pealkiri: Andmebaas |
Kui sa täiesti algajana hakkad PHP + MySQL'i tegema, siis tasub endale kohe selgeks teha, mis asi on "SQL injection" bugi, et oskaks seda algusest peale vältida.
See on peaaegu 100% garanteeritud, ... |
teema: Andmebaas |
Cracker
vastuseid: 7
vaadatud: 3457
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 12.07.2019 22:48:16 pealkiri: Andmebaas |
Tere!
Oleks soov ehitada nö andmebaas (web-app?). Eelnev programeerimiskogemus puudub, aga huvi on asja vastu ning tahaksin ise pusida ja õppida.
Eelneva andmebaasi ehitasin Microsoft Accessi ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2018 22:45:45 pealkiri: DayZ |
| , eile katsetasin, versioon töötab. Shift-tab ja siis steamis vajutad View players seal nimekirjas. Eile oli mingi 5-6 mängijat mingi hetk sees. |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2018 18:05:43 pealkiri: DayZ |
Lööks ka kampa kui tekib mingi seltskond, modi aeg oli küll põnev  |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
Cracker
vastuseid: 1600
vaadatud: 166349
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2018 08:14:13 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
Aitas arvuti komplekteerida  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
Cracker
vastuseid: 1223
vaadatud: 187412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2018 15:28:03 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Ettemaksuga ja kaup ilusti käes  |
teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
Cracker
vastuseid: 2149
vaadatud: 556327
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.04.2018 15:12:02 pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
Flareguni leidsin ühe korra aga raketti ei leidnud
Aga mulle tundub, et väga palju kasutati vist häcke nende leidmiseks, aga vbl lihtsalt paranoia Üks mäng lasti neid esimese viie m ... |
teema: Kommenteerimine: aerozolic |
Cracker
vastuseid: 43
vaadatud: 12056
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2017 11:31:31 pealkiri: Kommenteerimine: aerozolic |
Ettemaksuga kaup ilusti käes  |
teema: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
Cracker
vastuseid: 12294
vaadatud: 2459174
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 27.01.2016 23:56:58 pealkiri: HV-lased vs. EV kaitseväe ajateenistus (Lisatud küsitlus) |
| Helista paberite peal olevale numbrile, õpetab, kuidas eesti.ee-s avaldus teha arstliku komisjoni edasilükkamiseks. Kirjutad sinna põhjenduse ja lükkavad edasi. Ma ise teatasin ~4-5 päeva enne ko ... |
teema: Sony Xperia Z2 |
Cracker
vastuseid: 242
vaadatud: 91628
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2016 12:20:43 pealkiri: Sony Xperia Z2 |
| kellelgi veel selline mure, et peale mingit aega telefoni puutetundlik ekraan ei tööta enam? Nö hard reset tegemisega (sim kaardi kõrval see punane nupp) on kõik jälle korras ja mingi aja päras ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
Cracker
vastuseid: 5953
vaadatud: 1266491
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.06.2015 23:10:34 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
http://www.upload.ee/image/4759207/cs_rank.jpg
Rank käes lõpuks  |
teema: Sony Xperia Z2 |
Cracker
vastuseid: 242
vaadatud: 91628
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.03.2015 17:17:06 pealkiri: Sony Xperia Z2 |
Tempered glass tasub ikka ära Üks kukkumine ning autoavarii. Ekraanil pole mitte ühtegi kriimu ega midagi viga
http://www.upload.ee/image/4600910/DSC_0079.JPG |
teema: Sony Xperia Z3 |
Cracker
vastuseid: 154
vaadatud: 67056
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.12.2014 12:07:00 pealkiri: Sony Xperia Z3 |
| , kas selline lahendus ei sobi, et tõmbad selle äpi IFTTT, mis pärast pildistamist laeb pildi automaatselt dropboxi ( keegi väitis, et seal paneb automaatselt kellaaja ja kuupäeva failinimeks) ? ... |
teema: Sony Xperia Z2 |
Cracker
vastuseid: 242
vaadatud: 91628
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.12.2014 17:06:42 pealkiri: Sony Xperia Z2 |
| Poest müüja ütles, et uus partii tuleb kunagi jaanuari teisel nädalal. Eks vaatab, mõnes poes on veel sellise hinnaga. Äkki võtab kuskilt mujalt. |
teema: Sony Xperia Z2 |
Cracker
vastuseid: 242
vaadatud: 91628
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.12.2014 15:42:11 pealkiri: Sony Xperia Z2 |
, krt sina olidki see, kes mul nina eest ära ostis Läksin poodi ja jäin 10 minta hiljaks Just pakkis leti peal Z2te  |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.02.2014 15:48:09 pealkiri: DayZ |
intelligentne**
Esiteks, kui kõik kuulevad erinevalt, kuidas sa saad kindel olla, kes kuuleb õigesti? Kas sina või keegi teine?
Teiseks, kui kõik kuulevad, et lask tuli erinevast ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.02.2014 22:37:04 pealkiri: DayZ |
| Green mountain, Zelenogorskist põhjas. |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2014 11:43:51 pealkiri: DayZ |
| , kui Steamist on pandud, et teeks automaatselt, siis jah. Aga hetkel tegu experimental patchiga ehk siis pead Steamist muutma mängu beta patchi peale. See pole see nö. õige patch, mis välja antud ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2014 17:59:19 pealkiri: DayZ |
Tappa äsja maailma tekkinud mängijaid
Tappa varustusega mängijaid
Varsti tituleeritakse vaimse hälbega inimeseks ning tehakse järeldused, et sa käitud mängus samamoodi nagu päriselu ... |
teema: Autokaamerate arutelu |
Cracker
vastuseid: 1406
vaadatud: 507022
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.01.2014 13:26:06 pealkiri: Autokaamerate arutelu |
| Kui keegi midagi ostma hakab, siis Prestigiot eriti ei soovita. Enda oma on remondis praegu - 540 Roadrunner - kaamera kukkus lampi sõidu ajal pesast väljas, lükkasin õrnalt tagasi, töötas paar ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.01.2014 13:13:44 pealkiri: DayZ |
Igavaks ei kipu üldiselt, kuna maailm on suur, mängijad erinevad ja erinevalt teistest mängudest, samasuguseid situatsioone ei tule eriti ette.
PS: Praegu on teised mängijad palju suurem oht k ... |
teema: Arma 3 |
Cracker
vastuseid: 2018
vaadatud: 475583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2014 16:25:42 pealkiri: Arma 3 |
Valisin mõned missioonid välja, mida võiks proovida ( kõik missioonid peaksid toetama min 16 mängijat) :
http://www.armaholic.com/page.php?id=20888
http://www.armaholic.com/page.php?id=24142 ... |
teema: Arma 3 |
Cracker
vastuseid: 2018
vaadatud: 475583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2014 11:47:51 pealkiri: Arma 3 |
| Jep, vabandust, väljendasin veits valesti ennast. |
teema: Arma 3 |
Cracker
vastuseid: 2018
vaadatud: 475583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.01.2014 08:54:01 pealkiri: Arma 3 |
, küll ajaga jäävad ise külge
Praegu põhilised mis meelde jätta (mis mul peas ) :
left ctrl + s - saad mehe asendit muuta ( pikali muidu vist z ja püsti x)
left ctrl + g - saad ... |
teema: Arma 3 |
Cracker
vastuseid: 2018
vaadatud: 475583
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.01.2014 18:28:02 pealkiri: Arma 3 |
Kui mängima hakate, võite Steamis hõigata :
http://steamcommunity.com/profiles/76561198028768517?l=english
Joiniks ka ilmselt  |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.01.2014 13:14:03 pealkiri: DayZ |
vaadake ette, dslyecxi omab ära teid:
DayZ modis ka olnud paar korda juhuseid, kus tüübid jooksevad paari meetri kauguselt mööda ja ei märka mind Suht ärev hetk on, mõtled, et ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.01.2014 10:32:59 pealkiri: DayZ |
Enda arvates pole küll graafikal ega ka liikumisel midagi häda...Vbl libe ei saa lihtsalt mängus hakkama ja vaja nüüd oma viha välja valada
Hetkel on peal maha võtmatu mouse accelerat ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.01.2014 23:52:32 pealkiri: DayZ |
Enda arvates pole küll graafikal ega ka liikumisel midagi häda...Vbl libe ei saa lihtsalt mängus hakkama ja vaja nüüd oma viha välja valada  |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2014 17:39:47 pealkiri: DayZ |
No vaevalt küll, et ta üksi oleks saanud nii palju maha Grupis mängimiseks võiks olla kastid või mingid kolmnurgad peakohal nagu on Wastelandis ja ACRE, sellega saab kanaleid vahetada ja värk ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2014 17:26:48 pealkiri: DayZ |
| , kas siis taktikaliselt poleks lihtsam liikuda kahes grupis? Kui mingi sihtmärk ette tuleb (asutatud ala näiteks), siis on silmad kahe erineva nurga pealt olemas ja sealt edasi kaks erinevat grupi ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2014 17:16:27 pealkiri: DayZ |
, keegi üritab sõjaväelist korda aretada ?
No ikka oleks palju ägedam kui mehed jookseksid ühes rivist kindlate vahedega Ma arvan, et teistel mängijatel oleks palju ägedam vaatepi ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2014 16:35:39 pealkiri: DayZ |
Eilne õhtu oli küll viimane kord, kui ma bensukasse lähen Selline mats käis, FPS umbes 2 ringis ja muidugi - surnud
Aga päris fun oli - mõnus üksus jooksis elektrost chernosse
Kahj ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cracker
vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2013 18:27:46 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| , see +/- 2 m on küll väike liialdus...Täpsed pole ei M4 ega Mosin siin mängus, aga ma pakuks selleks hajuvuseks max 50 cm, kui sedagi. Aga veits närvi ajab tõesti see nö hajuvus. |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.12.2013 14:58:17 pealkiri: DayZ |
Peab ka vist ligi võtma. Pohh need zombid aga teisi jahtida oleks põnev
Zombide probleemist pole minu arust praegu üldse mõtet rääkida. Neid lihtsalt nii faking vähe, et jumala savilt ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.12.2013 12:05:40 pealkiri: DayZ |
| Kuulide splittimine on minuarust ka bugged nagu joomise häälgi, kindel muidugi pole. |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.12.2013 01:23:48 pealkiri: DayZ |
Tahaks näha seda inimest, kes mängib DayZ mängus looduse nautimiseks ja majadest konservikarpide otsimiseks
DayZ is a gritty, authentic, open-world survival horror hybrid-MMO game, in ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.12.2013 00:43:20 pealkiri: DayZ |
| , ma küll laseks panna. Mängiks kaasa, uus huvitav kogemus :p |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.12.2013 00:37:54 pealkiri: DayZ |
Ma ei taha rohkem teada mida nad seal metsas teha võisid
Igast huvitavaid asju :p ja see tüüp, kes seletab, et inimesed käituvad netis samamoodi nagu päriselus, oskan vaid öelda : oke ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.12.2013 21:20:01 pealkiri: DayZ |
Niimoodi, et lased mängija maha ja siis küsid surnult mängijalt kas ta oli friendly Kui ta jääb sinna You are dead screeni peale, siis peaks mängus sees saama veel temaga suhelda. Muidugi min ... |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.12.2013 21:15:00 pealkiri: DayZ |
Siin mängus tuleb käituda nii, et shoot first, ask later vähemalt modis oli nii  |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.12.2013 14:00:12 pealkiri: DayZ |
Ei tea, endal veel esimene character elus Päris mitu tulevahetust ka juba ära pidanud ja paar killi ka käes. Pole üldse raske mäng  |
teema: DayZ |
Cracker
vastuseid: 1690
vaadatud: 429354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.12.2013 02:14:43 pealkiri: DayZ |
| Millal uuesti nwa'le jooksmist harjutama läheme, tänane võistlus oli päris hea, 6 meest lennurajal võidu jooksmas.See oli jah päris hea. Oleks vaid mõni meie pihta tule andnud ja oleks haledalt ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cracker
vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.12.2013 23:45:31 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
 |
teema: Kommenteerimine: chesm6mmi |
Cracker
vastuseid: 108
vaadatud: 41813
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2013 12:45:36 pealkiri: Kommenteerimine: chesm6mmi |
Aitas DayZ osta (kandsin raha ette ja värki)  |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cracker
vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.12.2013 12:42:12 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Tõsi ta on, et 25 euri eest on mängu tegelt praegu üpriski vähe aga siiski asi on alphas alles. Server hoppereid ja combat loggereid on ka päris palju ( eile logis näiteks täiesti paljas tüüp kohe ... |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cracker
vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.08.2013 12:38:19 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Endal küll overlay mingeid probleeme ei tekita. |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cracker
vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2013 23:49:46 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
Ma tegin nalja muidu, võib annetada küll, et saaks slotte juurde ja servu võimsamaks  |
teema: DayZ (arma 2 mod) |
Cracker
vastuseid: 6013
vaadatud: 1055123
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.04.2013 22:08:28 pealkiri: DayZ (arma 2 mod) |
| Sa oled ilmselt neid faile muutnud kuidagi, proovi kuskilt leida originaalid või tee reinstall. |
| |