Avaleht
otsing leidis 65 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema:  M: Ultrastar & Exos 12TB 16TB 18TB HDD kõvakettad :: Kõvakettad
Codeplaya

vastuseid: 14
vaadatud: 3468

sõnumfoorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus   postitatud: 03.06.2026 15:34:59   pealkiri: Ultrastar & Exos 12TB 16TB 18TB HDD kõvakettad
Pole pikalt liikunud.. Ehk hind liialt kõrge? Pakun 1 + 2 kokku 550.
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Codeplaya

vastuseid: 1903
vaadatud: 322891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2026 20:57:09   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Ostsin uue karbis NVME. kõik nagu lubatud, originaal, kiire tehing, hea hind. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Harly
Codeplaya

vastuseid: 5
vaadatud: 3004

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2026 23:09:27   pealkiri: Kommenteerimine: Harly
Ostsin RTX 3090Ti, hästi hoitud hea kaardi ja väga hea hinnaga. Pakkusin OstaKohe hinna ja olgugi, et keegi oli veel kusagil üle pakkunud, müüs mulle lubatud ostakohe hinnaga, tõi tasuta kohale ...
  teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII
Codeplaya

vastuseid: 2970
vaadatud: 509272

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 24.09.2025 17:38:58   pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII
Mul samamoodi ei toimi. Asi pole ainult tasuta teemas vaid ka usaldusväärsuses. Alles täna märkasin, et ID logo iseenesest kadunud mul profiililt. Kõik sellekohased abilingid on katki ja kui proo ...
  teema: Inserv.ee
Codeplaya

vastuseid: 13
vaadatud: 8548

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.01.2025 12:10:42   pealkiri: Inserv.ee
Kohe sain ka kõne ja siis riielda, et sedasi kirjutan. Naisterahvas selgitas, et temal on hääl ära ja saab vaid kirjutada, et ei ole vaja nii inetult kirjutada. Vaidlesime veidi klienditeeninduse ...
  teema: Inserv.ee
Codeplaya

vastuseid: 13
vaadatud: 8548

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.01.2025 14:52:53   pealkiri: Inserv.ee
Tellisin kauba, mis oli saadaval, soodsad Makita asjad. Täna on 7 päeva tellimise ajast möödas. Tellimuse staatus on "Determining availability of product" Tellimuse kinnitusel on kirjas, et kui on ...
  teema: Kommenteerimine: meim
Codeplaya

vastuseid: 237
vaadatud: 42606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2024 14:29:03   pealkiri: Kommenteerimine: meim
meim on selline tegelane, kes ise igaljuhul süüdi pole ja kui ta mingi jamaga hakkama saab, siis lahmib miinuseid vastu. Näiteks vaadake kõiki, kes talle on miinuse pannud ja näte kohe, et meim p ...
  teema: Kommenteerimine: Codeplaya
Codeplaya

vastuseid: 20
vaadatud: 8113

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.12.2024 14:25:59   pealkiri: Kommenteerimine: Codeplaya
Pole mina selle isikuga kaupa teinud aga ainult lahmib siin

Ilmaasjata ei lahmi keegi.

meim müüb arvuteid teemas ja kui pakkuda, siis äkitselt ilmub välja mingi varem privas pakkunu.

Võt ...
  teema: Kommenteerimine: meim
Codeplaya

vastuseid: 237
vaadatud: 42606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.12.2024 23:43:41   pealkiri: Kommenteerimine: meim
Müüs ärifoorumi reegleid rikkudes arvuti privas pakkujale. Väga ebameeldiv kogemus.
  teema: frog.ee
Codeplaya

vastuseid: 202
vaadatud: 175833

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.03.2021 00:06:18   pealkiri: frog.ee
Kaks korda lastele mänguasju tellinud ja kiiruse osas andsid koguaeg tagasisidet ning sain asjad laste sünnipäevadeks kätte. Hind oli parem, kui mujal.
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Codeplaya

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638868

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 15.03.2021 15:02:05   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Otsin iHas 624 luuki selliste kirjadega. Ehk on kellelgi vana katkine, mille luuk terve.

https://www.konstant.de/wp-content/uploads/2010/11/iHAS624-Front-Bezel.jpg
  teema: Kommenteerimine: jotjot
Codeplaya

vastuseid: 403
vaadatud: 75529

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2021 19:28:37   pealkiri: Kommenteerimine: jotjot
Ostsin antiikmälud, töötasid nagu uued. thumbs_up.gif
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
Codeplaya

vastuseid: 1240
vaadatud: 238383

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.09.2019 22:45:58   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
Block Out
  teema: Star Citizen
Codeplaya

vastuseid: 810
vaadatud: 243375

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.09.2018 17:39:39   pealkiri: Star Citizen
3.3 peaks kohe varsti Evocati testimisse minema. Peaks Hurstonit nägema ja palju vigu.. Kas meil siin Evocati liikmeid ka veel on?
  teema: Star Citizen
Codeplaya

vastuseid: 810
vaadatud: 243375

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2018 04:15:48   pealkiri: Star Citizen
Kuskilt lugesin et 170 000 on max, mida on võimalik praegu omada. Ei tea, kas on tõsi ka?

https://www.upload.ee/image/7843360/Hickes_research.png

Mingit exeli tabelit küll pole vaja

Sinul ...
  teema: Star Citizen
Codeplaya

vastuseid: 810
vaadatud: 243375

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2018 04:03:36   pealkiri: Star Citizen
Tuleb jälgida, kus kõige parem müüa/osta asju on. Kogu raha ei ole mõtet kauba alla panna, kui mäng kokku jookseb oled laevas olevast kaubast ilma. Õigeid valikuid tehes ei ole raske miljoneid ...
  teema: 3D printerid
Codeplaya

vastuseid: 2239
vaadatud: 710400

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 27.08.2017 02:12:01   pealkiri: 3D printerid
[url=https://www.thingiverse.com/thing:2477212]Pesukuivatusresti jalad; [url=https://www.thingiverse.com/thing:1919115]Kamazi mudelite peeglid; [url=https://www.thingiverse.com/thing:1502594]Prusa ori ...
  teema: Kommenteerimine: Slaava007
Codeplaya

vastuseid: 803
vaadatud: 126889

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2016 00:05:57   pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007
Sain hea videokaardi. Kaup nagu lubatud- heas korras.
  teema: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad")
Codeplaya

vastuseid: 98
vaadatud: 107291

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.03.2016 21:26:16   pealkiri: Re: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad")
Tere!

Ma ei leidnud selle kohta varasemat teemat, kuigi 775 on üsna populaarne pesa?
Loodan et see on õige foorum, kuhu nüüd see alateema sai.

Täpsemalt on seletus inglise keeles

Updat ...
  teema: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad")
Codeplaya

vastuseid: 98
vaadatud: 107291

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.10.2014 20:51:32   pealkiri: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad")
Tere!

Ma ei leidnud selle kohta varasemat teemat, kuigi 775 on üsna populaarne pesa?
Loodan et see on õige foorum, kuhu nüüd see alateema sai.

Täpsemalt on seletus inglise keeles [url=http ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Codeplaya

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590222

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 07.09.2014 03:00:54   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
APU puhul ja integreeritud graafika puhul on vahe märgatav, eraldiseisva videokaardi puhul olematu. Pudelikaelad on mujal, mitte mälu i/o's.

Ja vahe on 1x64 vs 2x64 (s1150 puhul). 4x64 on s2011 j ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Codeplaya

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590222

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.09.2014 16:12:00   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Mismoodi ei ole? CPU saab oma andmed single channel DDR puhul 2x64-bit ribalaiusega ja duali puhul 2x128-bit ribalaiusega. Kus see mäng siis istub kui sa mängid? Minu arust RAM-is muidugi ja mida su ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Codeplaya

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590222

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.09.2014 14:56:37   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=JcXJAQAgCAOwlShHAd1%2FLxXzScKSC7vU4W9a5Ezouwm5N0pnC%2Fk37X4A

Wifiga emaplaat. Tracer näeb ilmselt väga hea seal kastis välja thumbs_up.gif Kelle toodangut En ...
  teema: Neostore.ee
Codeplaya

vastuseid: 135
vaadatud: 73251

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.08.2013 22:13:54   pealkiri: Neostore.ee
EDIT2: Teeme siis kronoloogiliselt:

21. juuli: Sai tellitud Tarneaeg on 1-2 nädalat — loe täpsemalt
Oodatav tarneaeg on:
esmaspäev, 12.08.2013
Tellimuse lehel näitab:
Tellimuse k ...
  teema: Kommenteerimine: vinksvonks
Codeplaya

vastuseid: 102
vaadatud: 18908

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2013 21:58:03   pealkiri: Soovitan :)
Ostsin kõvaketta, kõik oli nagu lubatud. Maksin raha ette ja unustasin ära. Mees tuletas mulle meelde ja andis andeks ning organiseeris kauba ise minu sõbrani Tartus. Väga meeldiv igatahes tänud ...
  teema: Kommenteerimine: Tykk
Codeplaya

vastuseid: 0
vaadatud: 1565

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.12.2012 15:12:41   pealkiri: Kommenteerimine: Tykk
Komplekteerisin talle ülekellatud arvuti. Väga mõnus tüüp. Maksis kah rohkem, kui küsitud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: KRainis
Codeplaya

vastuseid: 2
vaadatud: 1605

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2012 11:08:43   pealkiri: Kommenteerimine: KRainis
Maksis raha ette, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: timpskar
Codeplaya

vastuseid: 7
vaadatud: 1966

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.11.2012 10:05:38   pealkiri: Soovitan
Ostsin sülearvutile protsessori. Väga korralikult pakitud ja töötas ka icon_smile.gif Soovitan kindlasti!
  teema: Kommenteerimine: tarc
Codeplaya

vastuseid: 840
vaadatud: 143448

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.10.2012 14:15:13   pealkiri: Soovitan!
Ostis kõvaketta. Tehing oli kiire ja tasu nagu lubatud icon_smile.gif Soovitan!
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Codeplaya

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590222

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 31.10.2012 11:55:35   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kõige odavam mis ma leidsin, millel 4xDDR3 OC 2800 max 32GB, PCIE 3.0,CrossfireX, USB 3.0 jne on ASROCK Z77PRO3: https://www.galador.ee/toode/324221:117-z77pro3-mb-z77-s1155-atx-z77-pro3-asrock
  teema: Kommenteerimine: fangzt
Codeplaya

vastuseid: 66
vaadatud: 9481

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2012 04:45:20   pealkiri: Soovitan!
Ostsin Laadija, kaup tuli kiirelt. Soovitan kindlasti!
  teema: Kommenteerimine: centraaL
Codeplaya

vastuseid: 121
vaadatud: 32905

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.10.2012 12:02:56   pealkiri: Soovitan :)
Ostsin läpaka klaviatuuri. Klaver on nagu lubatud ja töötab hästi (:
  teema: Androidi rakendused
Codeplaya

vastuseid: 6170
vaadatud: 1389587

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.10.2012 00:12:23   pealkiri: Androidi rakendused
Eraldi appi pidasin silmas. Ice Cream Sandwich minu Blade'i jaoks toorevõitu veel vist, ei viitsi ekstreemspordiga tegeleda ja pole ka aega süsteemi upgrade'iga tegeleda. Vana Froyo (Swedish Spring ...
  teema: Kommenteerimine: uzzman
Codeplaya

vastuseid: 13
vaadatud: 7002

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2012 12:22:44   pealkiri: Kommenteerimine: uzzman
Ostis LCD-paneeli, raha kandis ette. Soovitan!
  teema: Kommenteerimine: Raunci
Codeplaya

vastuseid: 468
vaadatud: 65143

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.10.2012 12:20:54   pealkiri: Kommenteerimine: Raunci
Sai ostetud 160GB kõvaketas, kõik nii nagu lubatud ja töökorras. Soovitan kindlasti!
  teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid
Codeplaya

vastuseid: 1314
vaadatud: 527175

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 28.08.2012 13:59:17   pealkiri: HP Pavilion remonditeema
Võta ühendust, ehk saame tööle su masina. Mul on nad siiani kõik tööle hakanud (HP-d graafikaveaga) ja töötavad siiani. Alati on võimalus, et untsu läheb, aga see on vast elus iga asjaga ni ...
  teema: Kommenteerimine: senja007
Codeplaya

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2012 14:45:56   pealkiri: Re: Ei taha vastutada
Ja nüüd lisas mulle veel eelmise arvamuse eest kommentaari ka, et TEMA ei soovita kellelgi MINUGA äri ajada. Seega olge ettevaatlikud- kui TEMA käest petta saad ja julged kobiseda, saad SINA negat ...
  teema: Kommenteerimine: Codeplaya
Codeplaya

vastuseid: 20
vaadatud: 8113

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2012 14:40:59   pealkiri: Kommenteerimine: Codeplaya
Ei soovita mitte kellelgi temaga äri ajada

See on sellepärast, et panin sulle negatiivse kommentaari, et müüsid mulle katkise arvuti ja vastutada ei taha. Mis teha. Sinu soovitus pole ju midagi ...
  teema: Kommenteerimine: senja007
Codeplaya

vastuseid: 463
vaadatud: 68158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2012 12:55:17   pealkiri: Ei taha vastutada
Ostsin sülearvuti, Thinkpad X61.

Tehing käis kiirelt, tõi arvuti kohale kohvikusse.
Kui ma arvuti näitajaid uurima hakkasin, siis lubatud tunniajane aku pidas vastu vaid 5 minutit.
Mees ise k ...
  teema: Kommenteerimine: Crasy
Codeplaya

vastuseid: 32
vaadatud: 11492

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2012 11:33:17   pealkiri: Soovitan
Ostis ekraani, ekraan ei olnud kohale jõudes enam töökorras, oli mõistva suhtumisega saadab ekraani tagasi ja ei riidle. Raha maksis ilusti ette. Igatahes, soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ainstain
Codeplaya

vastuseid: 127
vaadatud: 51647

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.07.2012 19:54:41   pealkiri: Kommenteerimine: ainstain
Ostis surnud emaplaadiga läpaka. Maksis lisaks veel ka postikulu kinni. Kiire ja lihtne diil. Raha maksis peale kauba saamist kenasti ära. Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: grei98
Codeplaya

vastuseid: 64
vaadatud: 13687

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.06.2012 16:01:44   pealkiri: Kommenteerimine: grei98
Juba teine kiire tehing, soovitan kindlasti.
  teema: Androidi rakendused
Codeplaya

vastuseid: 6170
vaadatud: 1389587

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.04.2012 09:35:46   pealkiri: Androidi rakendused
Sellist gps programmi on, mis salvestaks kogu teekonna kaardil, suurima kiiruse,keskmise kiiruse ja aja ?
Samal ajal võiks näidata normaalselt ka Eesti kaarti.
Samsung i5500

Kõige parem on Gab ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
Codeplaya

vastuseid: 16960
vaadatud: 3590222

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.04.2012 19:54:44   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Sai ostetud kontorikaaslasele tööarvutile Inteli [url=http://www.intel.com/content/www/us/en/motherboards/desktop-motherboards/desktop-board-dx79to.html]DX79TO ja valitud talle sinna juurde koos muu ...
  teema: HTC Sensation
Codeplaya

vastuseid: 243
vaadatud: 69421

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.03.2012 00:38:25   pealkiri: Screenshot
Siis jääb ära, minu Desire seda ei oska. Mingit rootimise juttu räägitakse otsingutulemustes icon_sad.gif

Tõmba oma Windoosaga masinale aadressilt http://www.fjsoft.at selline programm, nagu MyPhoneExp ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
Codeplaya

vastuseid: 3441
vaadatud: 707589

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.10.2011 14:11:13   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Eesti keel tuleb 2.3.5-ga, Sense 3.5-ga või on see konkreetse ROMi featuur?

Dunno, pole nii palju näperdanud. Eelmises postis mainitud Virtuous Unity 2.37.0-ga kaasneb mõningane eesti keel, näi ...
  teema: HTC Desire (HD, Z, S)
Codeplaya

vastuseid: 3441
vaadatud: 707589

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.10.2011 13:47:55   pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S)
Virtuousil on väljas uus ROM, http://lh6.googleusercontent.com/-yLneeRL-8g8/TqPpvQghU_I/AAAAAAAADRE/weDD2CC9PQI/s512/2011-10-23_11-13-21.png http://lh4.googleusercontent.com/-zPXU1eCc9_w/TqPpvthWzwI/ ...
  teema: Kommenteerimine: M|S|W
Codeplaya

vastuseid: 196
vaadatud: 37834

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2011 08:04:45   pealkiri: Kiire, korralik ja mugav
Müüs Thinkpad T61-e. Masin oli väga hea välimusega ja lubatud asjad olid sees ning korras. Soovitan kindlasti!
  teema: Kommenteerimine: Lugerus
Codeplaya

vastuseid: 29
vaadatud: 5524

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.08.2011 18:49:46   pealkiri: OK
Usaldusväärne, saatsin asjad postiga enne maksmist ja kandis raha sendipealt üle, nagu lubatud. Soovitan icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: grei98
Codeplaya

vastuseid: 64
vaadatud: 13687

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.08.2011 10:52:53   pealkiri: Müüsin HP laiba
Väga hea kiire tehing, soovitan!
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.