|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: 6» M: Ultrastar & Exos 12TB 16TB 18TB HDD kõvakettad :: Kõvakettad |
Codeplaya
vastuseid: 14
vaadatud: 3468
|
foorum: Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus postitatud: 03.06.2026 15:34:59 pealkiri: Ultrastar & Exos 12TB 16TB 18TB HDD kõvakettad |
| Pole pikalt liikunud.. Ehk hind liialt kõrge? Pakun 1 + 2 kokku 550. |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Codeplaya
vastuseid: 1903
vaadatud: 322891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2026 20:57:09 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Ostsin uue karbis NVME. kõik nagu lubatud, originaal, kiire tehing, hea hind.  |
teema: Kommenteerimine: Harly |
Codeplaya
vastuseid: 5
vaadatud: 3004
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2026 23:09:27 pealkiri: Kommenteerimine: Harly |
| Ostsin RTX 3090Ti, hästi hoitud hea kaardi ja väga hea hinnaga. Pakkusin OstaKohe hinna ja olgugi, et keegi oli veel kusagil üle pakkunud, müüs mulle lubatud ostakohe hinnaga, tõi tasuta kohale ... |
teema: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII |
Codeplaya
vastuseid: 2970
vaadatud: 509272
|
foorum: Parem HV postitatud: 24.09.2025 17:38:58 pealkiri: HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII |
| Mul samamoodi ei toimi. Asi pole ainult tasuta teemas vaid ka usaldusväärsuses. Alles täna märkasin, et ID logo iseenesest kadunud mul profiililt. Kõik sellekohased abilingid on katki ja kui proo ... |
teema: Inserv.ee |
Codeplaya
vastuseid: 13
vaadatud: 8548
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.01.2025 12:10:42 pealkiri: Inserv.ee |
| Kohe sain ka kõne ja siis riielda, et sedasi kirjutan. Naisterahvas selgitas, et temal on hääl ära ja saab vaid kirjutada, et ei ole vaja nii inetult kirjutada. Vaidlesime veidi klienditeeninduse ... |
teema: Inserv.ee |
Codeplaya
vastuseid: 13
vaadatud: 8548
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.01.2025 14:52:53 pealkiri: Inserv.ee |
| Tellisin kauba, mis oli saadaval, soodsad Makita asjad. Täna on 7 päeva tellimise ajast möödas. Tellimuse staatus on "Determining availability of product" Tellimuse kinnitusel on kirjas, et kui on ... |
teema: Kommenteerimine: meim |
Codeplaya
vastuseid: 237
vaadatud: 42606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2024 14:29:03 pealkiri: Kommenteerimine: meim |
| meim on selline tegelane, kes ise igaljuhul süüdi pole ja kui ta mingi jamaga hakkama saab, siis lahmib miinuseid vastu. Näiteks vaadake kõiki, kes talle on miinuse pannud ja näte kohe, et meim p ... |
teema: Kommenteerimine: Codeplaya |
Codeplaya
vastuseid: 20
vaadatud: 8113
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2024 14:25:59 pealkiri: Kommenteerimine: Codeplaya |
Pole mina selle isikuga kaupa teinud aga ainult lahmib siin
Ilmaasjata ei lahmi keegi.
meim müüb arvuteid teemas ja kui pakkuda, siis äkitselt ilmub välja mingi varem privas pakkunu.
Võt ... |
teema: Kommenteerimine: meim |
Codeplaya
vastuseid: 237
vaadatud: 42606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.12.2024 23:43:41 pealkiri: Kommenteerimine: meim |
| Müüs ärifoorumi reegleid rikkudes arvuti privas pakkujale. Väga ebameeldiv kogemus. |
teema: frog.ee |
Codeplaya
vastuseid: 202
vaadatud: 175833
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.03.2021 00:06:18 pealkiri: frog.ee |
| Kaks korda lastele mänguasju tellinud ja kiiruse osas andsid koguaeg tagasisidet ning sain asjad laste sünnipäevadeks kätte. Hind oli parem, kui mujal. |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Codeplaya
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638868
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 15.03.2021 15:02:05 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Otsin iHas 624 luuki selliste kirjadega. Ehk on kellelgi vana katkine, mille luuk terve.
https://www.konstant.de/wp-content/uploads/2010/11/iHAS624-Front-Bezel.jpg
|
teema: Kommenteerimine: jotjot |
Codeplaya
vastuseid: 403
vaadatud: 75529
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.02.2021 19:28:37 pealkiri: Kommenteerimine: jotjot |
Ostsin antiikmälud, töötasid nagu uued.  |
teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
Codeplaya
vastuseid: 1240
vaadatud: 238383
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.09.2019 22:45:58 pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
Block Out
|
teema: Star Citizen |
Codeplaya
vastuseid: 810
vaadatud: 243375
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.09.2018 17:39:39 pealkiri: Star Citizen |
| 3.3 peaks kohe varsti Evocati testimisse minema. Peaks Hurstonit nägema ja palju vigu.. Kas meil siin Evocati liikmeid ka veel on? |
teema: Star Citizen |
Codeplaya
vastuseid: 810
vaadatud: 243375
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.01.2018 04:15:48 pealkiri: Star Citizen |
Kuskilt lugesin et 170 000 on max, mida on võimalik praegu omada. Ei tea, kas on tõsi ka?
https://www.upload.ee/image/7843360/Hickes_research.png
Mingit exeli tabelit küll pole vaja
Sinul ... |
teema: Star Citizen |
Codeplaya
vastuseid: 810
vaadatud: 243375
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.01.2018 04:03:36 pealkiri: Star Citizen |
| Tuleb jälgida, kus kõige parem müüa/osta asju on. Kogu raha ei ole mõtet kauba alla panna, kui mäng kokku jookseb oled laevas olevast kaubast ilma. Õigeid valikuid tehes ei ole raske miljoneid ... |
teema: 3D printerid |
Codeplaya
vastuseid: 2239
vaadatud: 710400
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 27.08.2017 02:12:01 pealkiri: 3D printerid |
| [url=https://www.thingiverse.com/thing:2477212]Pesukuivatusresti jalad; [url=https://www.thingiverse.com/thing:1919115]Kamazi mudelite peeglid; [url=https://www.thingiverse.com/thing:1502594]Prusa ori ... |
teema: Kommenteerimine: Slaava007 |
Codeplaya
vastuseid: 803
vaadatud: 126889
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2016 00:05:57 pealkiri: Kommenteerimine: Slaava007 |
| Sain hea videokaardi. Kaup nagu lubatud- heas korras. |
teema: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad") |
Codeplaya
vastuseid: 98
vaadatud: 107291
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.03.2016 21:26:16 pealkiri: Re: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad") |
Tere!
Ma ei leidnud selle kohta varasemat teemat, kuigi 775 on üsna populaarne pesa?
Loodan et see on õige foorum, kuhu nüüd see alateema sai.
Täpsemalt on seletus inglise keeles
Updat ... |
teema: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad") |
Codeplaya
vastuseid: 98
vaadatud: 107291
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.10.2014 20:51:32 pealkiri: LGA775->LGA771 modifikatsioon Xeoni protsessorite jooksutamiseks (Ehk "vaese mehe Core2Quad") |
Tere!
Ma ei leidnud selle kohta varasemat teemat, kuigi 775 on üsna populaarne pesa?
Loodan et see on õige foorum, kuhu nüüd see alateema sai.
Täpsemalt on seletus inglise keeles [url=http ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Codeplaya
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590222
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.09.2014 03:00:54 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
APU puhul ja integreeritud graafika puhul on vahe märgatav, eraldiseisva videokaardi puhul olematu. Pudelikaelad on mujal, mitte mälu i/o's.
Ja vahe on 1x64 vs 2x64 (s1150 puhul). 4x64 on s2011 j ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Codeplaya
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590222
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.09.2014 16:12:00 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Mismoodi ei ole? CPU saab oma andmed single channel DDR puhul 2x64-bit ribalaiusega ja duali puhul 2x128-bit ribalaiusega. Kus see mäng siis istub kui sa mängid? Minu arust RAM-is muidugi ja mida su ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Codeplaya
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590222
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.09.2014 14:56:37 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=JcXJAQAgCAOwlShHAd1%2FLxXzScKSC7vU4W9a5Ezouwm5N0pnC%2Fk37X4A
Wifiga emaplaat. Tracer näeb ilmselt väga hea seal kastis välja Kelle toodangut En ... |
teema: Neostore.ee |
Codeplaya
vastuseid: 135
vaadatud: 73251
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.08.2013 22:13:54 pealkiri: Neostore.ee |
EDIT2: Teeme siis kronoloogiliselt:
21. juuli: Sai tellitud Tarneaeg on 1-2 nädalat — loe täpsemalt
Oodatav tarneaeg on:
esmaspäev, 12.08.2013
Tellimuse lehel näitab:
Tellimuse k ... |
teema: Kommenteerimine: vinksvonks |
Codeplaya
vastuseid: 102
vaadatud: 18908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2013 21:58:03 pealkiri: Soovitan :) |
| Ostsin kõvaketta, kõik oli nagu lubatud. Maksin raha ette ja unustasin ära. Mees tuletas mulle meelde ja andis andeks ning organiseeris kauba ise minu sõbrani Tartus. Väga meeldiv igatahes tänud ... |
teema: Kommenteerimine: Tykk |
Codeplaya
vastuseid: 0
vaadatud: 1565
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2012 15:12:41 pealkiri: Kommenteerimine: Tykk |
Komplekteerisin talle ülekellatud arvuti. Väga mõnus tüüp. Maksis kah rohkem, kui küsitud  |
teema: Kommenteerimine: KRainis |
Codeplaya
vastuseid: 2
vaadatud: 1605
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2012 11:08:43 pealkiri: Kommenteerimine: KRainis |
Maksis raha ette, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: timpskar |
Codeplaya
vastuseid: 7
vaadatud: 1966
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.11.2012 10:05:38 pealkiri: Soovitan |
Ostsin sülearvutile protsessori. Väga korralikult pakitud ja töötas ka Soovitan kindlasti! |
teema: Kommenteerimine: tarc |
Codeplaya
vastuseid: 840
vaadatud: 143448
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.10.2012 14:15:13 pealkiri: Soovitan! |
Ostis kõvaketta. Tehing oli kiire ja tasu nagu lubatud Soovitan! |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Codeplaya
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590222
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 31.10.2012 11:55:35 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Kõige odavam mis ma leidsin, millel 4xDDR3 OC 2800 max 32GB, PCIE 3.0,CrossfireX, USB 3.0 jne on ASROCK Z77PRO3: https://www.galador.ee/toode/324221:117-z77pro3-mb-z77-s1155-atx-z77-pro3-asrock |
teema: Kommenteerimine: fangzt |
Codeplaya
vastuseid: 66
vaadatud: 9481
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2012 04:45:20 pealkiri: Soovitan! |
| Ostsin Laadija, kaup tuli kiirelt. Soovitan kindlasti! |
teema: Kommenteerimine: centraaL |
Codeplaya
vastuseid: 121
vaadatud: 32905
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.10.2012 12:02:56 pealkiri: Soovitan :) |
| Ostsin läpaka klaviatuuri. Klaver on nagu lubatud ja töötab hästi (: |
teema: Androidi rakendused |
Codeplaya
vastuseid: 6170
vaadatud: 1389587
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.10.2012 00:12:23 pealkiri: Androidi rakendused |
| Eraldi appi pidasin silmas. Ice Cream Sandwich minu Blade'i jaoks toorevõitu veel vist, ei viitsi ekstreemspordiga tegeleda ja pole ka aega süsteemi upgrade'iga tegeleda. Vana Froyo (Swedish Spring ... |
teema: Kommenteerimine: uzzman |
Codeplaya
vastuseid: 13
vaadatud: 7002
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2012 12:22:44 pealkiri: Kommenteerimine: uzzman |
| Ostis LCD-paneeli, raha kandis ette. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: Raunci |
Codeplaya
vastuseid: 468
vaadatud: 65143
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.10.2012 12:20:54 pealkiri: Kommenteerimine: Raunci |
| Sai ostetud 160GB kõvaketas, kõik nii nagu lubatud ja töökorras. Soovitan kindlasti! |
teema: HP Pavilion remonditeema :: Sülearvutid |
Codeplaya
vastuseid: 1314
vaadatud: 527175
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 28.08.2012 13:59:17 pealkiri: HP Pavilion remonditeema |
| Võta ühendust, ehk saame tööle su masina. Mul on nad siiani kõik tööle hakanud (HP-d graafikaveaga) ja töötavad siiani. Alati on võimalus, et untsu läheb, aga see on vast elus iga asjaga ni ... |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
Codeplaya
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2012 14:45:56 pealkiri: Re: Ei taha vastutada |
| Ja nüüd lisas mulle veel eelmise arvamuse eest kommentaari ka, et TEMA ei soovita kellelgi MINUGA äri ajada. Seega olge ettevaatlikud- kui TEMA käest petta saad ja julged kobiseda, saad SINA negat ... |
teema: Kommenteerimine: Codeplaya |
Codeplaya
vastuseid: 20
vaadatud: 8113
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2012 14:40:59 pealkiri: Kommenteerimine: Codeplaya |
Ei soovita mitte kellelgi temaga äri ajada
See on sellepärast, et panin sulle negatiivse kommentaari, et müüsid mulle katkise arvuti ja vastutada ei taha. Mis teha. Sinu soovitus pole ju midagi ... |
teema: Kommenteerimine: senja007 |
Codeplaya
vastuseid: 463
vaadatud: 68158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2012 12:55:17 pealkiri: Ei taha vastutada |
Ostsin sülearvuti, Thinkpad X61.
Tehing käis kiirelt, tõi arvuti kohale kohvikusse.
Kui ma arvuti näitajaid uurima hakkasin, siis lubatud tunniajane aku pidas vastu vaid 5 minutit.
Mees ise k ... |
teema: Kommenteerimine: Crasy |
Codeplaya
vastuseid: 32
vaadatud: 11492
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2012 11:33:17 pealkiri: Soovitan |
Ostis ekraani, ekraan ei olnud kohale jõudes enam töökorras, oli mõistva suhtumisega saadab ekraani tagasi ja ei riidle. Raha maksis ilusti ette. Igatahes, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: ainstain |
Codeplaya
vastuseid: 127
vaadatud: 51647
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.07.2012 19:54:41 pealkiri: Kommenteerimine: ainstain |
Ostis surnud emaplaadiga läpaka. Maksis lisaks veel ka postikulu kinni. Kiire ja lihtne diil. Raha maksis peale kauba saamist kenasti ära. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: grei98 |
Codeplaya
vastuseid: 64
vaadatud: 13687
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.06.2012 16:01:44 pealkiri: Kommenteerimine: grei98 |
| Juba teine kiire tehing, soovitan kindlasti. |
teema: Androidi rakendused |
Codeplaya
vastuseid: 6170
vaadatud: 1389587
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.04.2012 09:35:46 pealkiri: Androidi rakendused |
Sellist gps programmi on, mis salvestaks kogu teekonna kaardil, suurima kiiruse,keskmise kiiruse ja aja ?
Samal ajal võiks näidata normaalselt ka Eesti kaarti.
Samsung i5500
Kõige parem on Gab ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
Codeplaya
vastuseid: 16960
vaadatud: 3590222
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.04.2012 19:54:44 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
| Sai ostetud kontorikaaslasele tööarvutile Inteli [url=http://www.intel.com/content/www/us/en/motherboards/desktop-motherboards/desktop-board-dx79to.html]DX79TO ja valitud talle sinna juurde koos muu ... |
teema: HTC Sensation |
Codeplaya
vastuseid: 243
vaadatud: 69421
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.03.2012 00:38:25 pealkiri: Screenshot |
Siis jääb ära, minu Desire seda ei oska. Mingit rootimise juttu räägitakse otsingutulemustes
Tõmba oma Windoosaga masinale aadressilt http://www.fjsoft.at selline programm, nagu MyPhoneExp ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
Codeplaya
vastuseid: 3441
vaadatud: 707589
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.10.2011 14:11:13 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Eesti keel tuleb 2.3.5-ga, Sense 3.5-ga või on see konkreetse ROMi featuur?
Dunno, pole nii palju näperdanud. Eelmises postis mainitud Virtuous Unity 2.37.0-ga kaasneb mõningane eesti keel, näi ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
Codeplaya
vastuseid: 3441
vaadatud: 707589
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.10.2011 13:47:55 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| Virtuousil on väljas uus ROM, http://lh6.googleusercontent.com/-yLneeRL-8g8/TqPpvQghU_I/AAAAAAAADRE/weDD2CC9PQI/s512/2011-10-23_11-13-21.png http://lh4.googleusercontent.com/-zPXU1eCc9_w/TqPpvthWzwI/ ... |
teema: Kommenteerimine: M|S|W |
Codeplaya
vastuseid: 196
vaadatud: 37834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2011 08:04:45 pealkiri: Kiire, korralik ja mugav |
| Müüs Thinkpad T61-e. Masin oli väga hea välimusega ja lubatud asjad olid sees ning korras. Soovitan kindlasti! |
teema: Kommenteerimine: Lugerus |
Codeplaya
vastuseid: 29
vaadatud: 5524
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.08.2011 18:49:46 pealkiri: OK |
Usaldusväärne, saatsin asjad postiga enne maksmist ja kandis raha sendipealt üle, nagu lubatud. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: grei98 |
Codeplaya
vastuseid: 64
vaadatud: 13687
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.08.2011 10:52:53 pealkiri: Müüsin HP laiba |
| Väga hea kiire tehing, soovitan! |
| |