|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.02.2025 23:02:41 pealkiri: Telia TV |
| mul oli mingi vana arrise box, see oli viimasel ajal jube aeglane, selle asemel, et hakata mingit 100+eur seadet ostma võtsin teliast rendile, tehnika vananeb tänapäeval nii kiiresti, et minumeeles ... |
teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
Cloner
vastuseid: 1641
vaadatud: 454366
|
foorum: Parem HV postitatud: 01.02.2025 15:44:57 pealkiri: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
https://www.hinnavaatlus.ee/4229785/apacer-2tb-ap2tbas2280q4u-1/
Kaup24 poes on selle hinnaga 512gb mudel |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.09.2023 21:55:19 pealkiri: Telia TV |
, milline boks? android boksis hetkel toimib.
Arris vip1113 |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.09.2023 10:07:16 pealkiri: Telia TV |
Mul mingi jama tekkinud lemmiklistiga, kanalite järjekorda muuta ei saa, saab alustada asukoha muutmisega aga uude kohta kinnitada ei saa, ok nupp lihtsalt ei reageeri.
kellelgi veel sellist jama ol ... |
teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika |
Cloner
vastuseid: 659
vaadatud: 125189
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 11.05.2022 14:11:56 pealkiri: Muruniidukivaatlus |
Sakslased on teinud ühe sellise huvitava jubina: https://www.robonect-shop.de/
Ise panin eelmine aasta 700m2 alale mõeldud gardena niiduki sellega 1200m2 ala niitma ja töötab igati eeskujulikul ... |
teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
Cloner
vastuseid: 6228
vaadatud: 1766879
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.08.2021 08:58:29 pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad |
| Kas siis ei ole nii, et IOSS number on kõikidel AliExpressi ostudel sama? Seda ju siingi väidetud, et IOSS pole seal iga müüja põhine ju (mis oleks jabur) vaid on AliExpressil oma ja kõik. Meil ... |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
Cloner
vastuseid: 312
vaadatud: 71190
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 21.01.2021 12:02:32 pealkiri: Õhuniisuti |
Saab neid tsentraalseid muidu mingi lisamooduliga ka juurde panna või peab ilmtingimata ventsüsteemi välja vahetama?
osa plaatsoojusvaheteid on sarnase kujuga, see konkreetne eesti tootja, pakub ... |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
Cloner
vastuseid: 312
vaadatud: 71190
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.01.2021 21:49:05 pealkiri: Õhuniisuti |
Saab neid tsentraalseid muidu mingi lisamooduliga ka juurde panna või peab ilmtingimata ventsüsteemi välja vahetama?
osa plaatsoojusvaheteid on sarnase kujuga, see konkreetne eesti tootja, pakub ... |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
Cloner
vastuseid: 312
vaadatud: 71190
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.01.2021 15:09:56 pealkiri: Õhuniisuti |
| Ma majale panin nüüd eesti tootja vent süsteemi, kus niiskustagastusega soojusvaheti, praeguse külmaga 42% õhuniiskus toas, korteris kus oli rootoriga soojusvaheti langes sellise ilmaga õhuniisk ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
Cloner
vastuseid: 1343
vaadatud: 359786
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 05.01.2021 14:42:29 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
Ma just ostsin ühe LG oma, pole tippmudel aga sarnane, siiani väga rahul, väga vaikne ka, võrreldes eelmiste külmikutega.
mulle ei meeldinud selle eraldi avatava ukse lahendus, et seal mingi era ... |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
Cloner
vastuseid: 312
vaadatud: 71190
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 23.12.2020 12:18:17 pealkiri: Õhuniisuti |
| mul ta automaatse peal vahetas küll neid reziime ise, lisaks saab telefoni äpis teha erinevaid reegleid, millal mis reziimi kasutab. |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
Cloner
vastuseid: 312
vaadatud: 71190
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 23.12.2020 00:51:25 pealkiri: Õhuniisuti |
Ma alguses jamasin ka nende reziimidega, lõpuks oli koguaeg max, sest õhk oli toas nii kuiv. Seisma jäi kui vesi otsa sai.
Ega see seadme enda küljes olev andur õiget pilti ei anna ka, enda ümb ... |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
Cloner
vastuseid: 312
vaadatud: 71190
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 22.12.2020 01:56:36 pealkiri: Õhuniisuti |
See tundub paljulubav, keegi on kokku puutunud?
SMARTMI Evaporative Humidifier
https://www.aliexpress.com/item/4000270991987.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.45b13fb29WYQPP&algo_pvid=b1c96213- ... |
teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad |
Cloner
vastuseid: 312
vaadatud: 71190
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.12.2020 12:23:58 pealkiri: Õhuniisuti |
Mul on selline https://www.aliexpress.com/item/32854744155.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dETNGfm
Toimib väga hästi, pole filtreid mida vahetada, hooldamine lihtne ja kui kare vesi siis ei prits ... |
teema: Telia Koduinternet |
Cloner
vastuseid: 23979
vaadatud: 5703445
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.11.2020 15:04:14 pealkiri: Telia Koduinternet |
Miks wifi ruuter eraldi? Wifi AP telia ruuteri külge ei oleks variant?
Telia ruuteri WiFi oli/on selline ikaldus et juba mõnda aega välja lülitatud ja eraldi ruuter käigus.
Kõik switchi taga ... |
teema: Telia Koduinternet |
Cloner
vastuseid: 23979
vaadatud: 5703445
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.11.2020 13:52:12 pealkiri: Telia Koduinternet |
Miks wifi ruuter eraldi? Wifi AP telia ruuteri külge ei oleks variant?
Telia ruuteri WiFi oli/on selline ikaldus et juba mõnda aega välja lülitatud ja eraldi ruuter käigus.
Kõik switchi taga ... |
teema: Telia Koduinternet |
Cloner
vastuseid: 23979
vaadatud: 5703445
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.11.2020 13:33:38 pealkiri: Telia Koduinternet |
Plaan on uues kodus panna kohe peale optika seadet switch sealt edasi telia ruuterisse ja sealt siis edasi digibox.
Kogu ülejäänud seadmed läheks switci külge, kaasa arvatud WiFi ruuter.
Mill ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
Cloner
vastuseid: 1343
vaadatud: 359786
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 19.11.2020 16:30:20 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
Mul kogemus Elekroluxi np masinaga sarnane, polnud väga odav mudel ka aga no ei pese, kasutame nüüd enamasti 70C programmi, sellega saab enamvähem puhtaks.
Eelmisesse korterisse panin 45cm laia b ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
Cloner
vastuseid: 1343
vaadatud: 359786
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.10.2020 22:41:58 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
13a AEG pliidiplaat hakkab vist vaikselt väsima. Enam ei taha nagu üks küttekeha piisavalt kuuma välja anda. Seega peab vist vaikselt vahetusele mõtlema hakkama.
Silma jäi Whirlpool B8160. Ki ... |
teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika |
Cloner
vastuseid: 1343
vaadatud: 359786
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.10.2020 12:14:13 pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel |
13a AEG pliidiplaat hakkab vist vaikselt väsima. Enam ei taha nagu üks küttekeha piisavalt kuuma välja anda. Seega peab vist vaikselt vahetusele mõtlema hakkama.
Silma jäi Whirlpool B8160. Ki ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.10.2020 20:33:41 pealkiri: Telia TV |
Et siis salvestuse mittemängimine pole probleem, selline ongi teenuse norm tase?
kelle käest sa siin neid vastuseid ootad? See pole mingi klienditeenindus sul siin.
Selle sama mehe käest kes ig ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.10.2020 19:26:57 pealkiri: Telia TV |
| Et siis salvestuse mittemängimine pole probleem, selline ongi teenuse norm tase? |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.10.2020 14:35:28 pealkiri: Telia TV |
| Läksin vaatasin online abist, seal võrguühenduse test näitas, et on uuendus ruuterile, panin tegema, näis... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.10.2020 14:19:56 pealkiri: Telia TV |
Mis ma tõesti pean käima Telialt uurimas, et mis ruuteri fw parajasti käigus on ja paluma omal uuendada?
Kui tihti siis seda tegema peaks huvitav? |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.10.2020 13:22:12 pealkiri: Telia TV |
|
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.08.2020 14:09:31 pealkiri: Telia TV |
| Kas neid teisi pakkumisi saab mõnda kasutada ka telia netiühendusega? Optika pealt mingi üle õhu neti peale küll minema ei hakka. |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.08.2020 09:14:25 pealkiri: Telia TV |
| Viriseks veel selle sisuleidja teemal. Nimelt on mul see asi lisaks sellele, et midagi ülesse ei leia veel ka meeletult aeglane. Üles-all liikudes ca 5 sekundit ja paremale vasakule 3 pludil vajutus ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.07.2020 09:45:42 pealkiri: Telia TV |
See on ikka puhas porr mis nad teinud on, ainuke variant midagi üles leida on nüüd kava kaudu, pead täpselt teadma millal huvitav asi eetris või siis kava läbi surfama.
Oleks oma sisuleidja enn ... |
teema: Apple Pay |
Cloner
vastuseid: 256
vaadatud: 99683
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 03.03.2020 12:46:57 pealkiri: Apple Pay |
LHV nüüd ametlikult toetatud
https://www.lhv.ee/et/apple-pay |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.12.2019 15:27:59 pealkiri: Telia TV |
See tõesti oli, ju ma siis ei süvenenud, et filmiriiul kinni keeratakse, pidasin seda sisuleidja nn sunniviisiliseks tutvustuseks.
Üks positiivne asi seal sisuleidjas on võrreldes vana filmiriiul ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.12.2019 14:09:48 pealkiri: Telia TV |
Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul?
kolis oma riiuliga sisuleidjasse kõige lõppu. viimane kuu filmiriiulisse sisenedes teavitas iga kord muutusest.
Leidsin sealt ü ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.12.2019 10:02:32 pealkiri: Telia TV |
| Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul? |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.11.2019 15:11:22 pealkiri: Telia TV |
sellele lehele tähelepanu juhtimine on ju täiesti korrektne - see leht on bullshit.
tüüpiline telia ja muidu suurfirmade käitumine - hinnad ja teenused on võimalikult palju hägustatud, sogases ... |
teema: E-maili konto Elron rongis reaalajas kaaperdatud |
Cloner
vastuseid: 34
vaadatud: 11635
|
foorum: Turvalisus postitatud: 29.09.2019 10:05:54 pealkiri: E-maili konto Elron rongis reaalajas kaaperdatud |
, kui sul wifi väljas oli, siis ei saadud su andmeid rongis keegi logida.
Parooli lekkimist kontrollisid? Selle kontrollita on muu jutt tühine.
https://imgur.com/h3ydp8Z.png
Ise arvan, et kui s ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.05.2019 10:00:22 pealkiri: Telia TV |
Mis see enneolematu telia teenus siis on, millega nad paari nädala jooksul välja pidid tulema?
https://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/telia-tuleme-paari-nadala-parast-eestis-valja-seninage ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.01.2019 16:31:22 pealkiri: Telia TV |
| Speaking of, kas see kerimise jama parandamine on kah käsil? Nüüd juba ikka väga pikka aega viskab mööda pidevalt. Korraks midagi tahad kerida siis viskab sinna tagasi kust kerimist alustad. Ker ... |
teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
Cloner
vastuseid: 1641
vaadatud: 454366
|
foorum: Parem HV postitatud: 11.01.2019 22:53:05 pealkiri: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud |
https://www.hinnavaatlus.ee/1278979/patriot-burst-960gb/
Paljud just soodsama otsa hinnad ei klapi sellega mis reaalselt poes on. |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.10.2018 13:15:01 pealkiri: Telia TV |
| Kuidas selle uue boxiga on, kui mul hetkel on rendi arris aga selle rendiperiood on läbi st enam ei maksa kuutasu, kas selle väljavahetamisel pean hakkama jälle maksma? |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.10.2018 10:15:06 pealkiri: Telia TV |
| Mul esines eelmise nädala lõpp jälle see videoseade häda, mitu korda pani ise 720p peale. Ühest otsast parandatakse teisest otsast laguneb... |
teema: Riigikohus saatis "tühja kasseti tasu" kohtuasja uueks arutamiseks |
Cloner
vastuseid: 125
vaadatud: 31391
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 26.09.2018 10:25:41 pealkiri: Riigikohus saatis "tühja kasseti tasu" kohtuasja uueks arutamiseks |
| Kassettide puhul sain aru, et seal võisin ma tõesti kuulata muusikat, mida ma polnud ostnud: võtsin Vibratsiooni linti ja Morrissey ei saanud sentigi. Aga mida tänapäeval kopeerimine tähendab: o ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.09.2018 23:58:39 pealkiri: Telia TV |
| Viimaselajal see algusest vaatamine korralikult katki jah. Mõni üksik algab õieti. Ka edasi vaatamine on tihti pees. Valid, et jätkaks pooleli jäänud kohast, aga tegelikult algab vaatamine nulli ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.08.2018 13:36:48 pealkiri: Telia TV |
Mina tahaks 1 lisafunktsionaalsust, seda et saan laivis oleva asja panna pausile ja seda vaadata edasi siis kui tahan, mitte ei pea hakkama salvestust avama ja kerima.
Või siis vähemalt võim ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.08.2018 09:52:00 pealkiri: Telia TV |
| Mina tahaks 1 lisafunktsionaalsust, seda et saan laivis oleva asja panna pausile ja seda vaadata edasi siis kui tahan, mitte ei pea hakkama salvestust avama ja kerima. |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.08.2018 22:08:24 pealkiri: Telia TV |
| Netflix on tulemas, valmistavad kampaaniat ette, või siis seda hbo aga miskit toimetavad. |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.03.2018 21:55:38 pealkiri: Telia TV |
| Arrisel nüüd uus jama tekkinud, kavast salvestust käivitades on jube pikk ooteaeg kui midagi ei toimu, isegi ratast pole. |
teema: Aprillist näevad Eesti elanikud piiranguteta Eesti telekanaleid kõikides EL riikides |
Cloner
vastuseid: 16
vaadatud: 9037
|
foorum: Pressiteated postitatud: 26.03.2018 16:43:58 pealkiri: Aprillist näevad Eesti elanikud piiranguteta Eesti telekanaleid kõikides EL riikides |
| Huvitav, kas see mõjutab kuidagi ka F1 nähtavust. |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.03.2018 23:14:01 pealkiri: Telia TV |
Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla?
Ja laebki alla. Lähed hetk hiljem teist korda sama kanali kava peale, laeb uuesti alla.
... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.03.2018 13:16:40 pealkiri: Telia TV |
Mul on need rattad arrisel tekkinud.
Mingi jama on salvestuste käivitamise, nendest väljumise ja kava vaatamisega, vahepeal läheb täitsa segi see asi, pult ka enam ei mõju, must pilt ees ja kõi ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.03.2018 22:35:59 pealkiri: Telia TV |
Mul on need rattad arrisel tekkinud.
Mingi jama on salvestuste käivitamise, nendest väljumise ja kava vaatamisega, vahepeal läheb täitsa segi see asi, pult ka enam ei mõju, must pilt ees ja kõi ... |
teema: Telia TV |
Cloner
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.03.2018 19:15:51 pealkiri: Telia TV |
| Viimasel ajal on kuidagi eriti palju seda ratta keerutamist, aegajalt nagu jookseb täitsa kinni kogu süsteem. Varem pole niihull olnud. |
| |