Avaleht
otsing leidis 406 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.02.2025 23:02:41   pealkiri: Telia TV
mul oli mingi vana arrise box, see oli viimasel ajal jube aeglane, selle asemel, et hakata mingit 100+eur seadet ostma võtsin teliast rendile, tehnika vananeb tänapäeval nii kiiresti, et minumeeles ...
  teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
Cloner

vastuseid: 1641
vaadatud: 454366

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 01.02.2025 15:44:57   pealkiri: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
https://www.hinnavaatlus.ee/4229785/apacer-2tb-ap2tbas2280q4u-1/

Kaup24 poes on selle hinnaga 512gb mudel
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.09.2023 21:55:19   pealkiri: Telia TV
, milline boks? android boksis hetkel toimib.

Arris vip1113
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.09.2023 10:07:16   pealkiri: Telia TV
Mul mingi jama tekkinud lemmiklistiga, kanalite järjekorda muuta ei saa, saab alustada asukoha muutmisega aga uude kohta kinnitada ei saa, ok nupp lihtsalt ei reageeri.
kellelgi veel sellist jama ol ...
  teema: Muruniidukivaatlus :: Kodu- ja köögitehnika
Cloner

vastuseid: 659
vaadatud: 125189

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 11.05.2022 14:11:56   pealkiri: Muruniidukivaatlus
Sakslased on teinud ühe sellise huvitava jubina: https://www.robonect-shop.de/

Ise panin eelmine aasta 700m2 alale mõeldud gardena niiduki sellega 1200m2 ala niitma ja töötab igati eeskujulikul ...
  teema: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
Cloner

vastuseid: 6228
vaadatud: 1766879

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 27.08.2021 08:58:29   pealkiri: Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad
Kas siis ei ole nii, et IOSS number on kõikidel AliExpressi ostudel sama? Seda ju siingi väidetud, et IOSS pole seal iga müüja põhine ju (mis oleks jabur) vaid on AliExpressil oma ja kõik. Meil ...
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
Cloner

vastuseid: 312
vaadatud: 71190

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.01.2021 12:02:32   pealkiri: Õhuniisuti
Saab neid tsentraalseid muidu mingi lisamooduliga ka juurde panna või peab ilmtingimata ventsüsteemi välja vahetama?

osa plaatsoojusvaheteid on sarnase kujuga, see konkreetne eesti tootja, pakub ...
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
Cloner

vastuseid: 312
vaadatud: 71190

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.01.2021 21:49:05   pealkiri: Õhuniisuti
Saab neid tsentraalseid muidu mingi lisamooduliga ka juurde panna või peab ilmtingimata ventsüsteemi välja vahetama?

osa plaatsoojusvaheteid on sarnase kujuga, see konkreetne eesti tootja, pakub ...
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
Cloner

vastuseid: 312
vaadatud: 71190

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.01.2021 15:09:56   pealkiri: Õhuniisuti
Ma majale panin nüüd eesti tootja vent süsteemi, kus niiskustagastusega soojusvaheti, praeguse külmaga 42% õhuniiskus toas, korteris kus oli rootoriga soojusvaheti langes sellise ilmaga õhuniisk ...
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
Cloner

vastuseid: 1343
vaadatud: 359786

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.01.2021 14:42:29   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Ma just ostsin ühe LG oma, pole tippmudel aga sarnane, siiani väga rahul, väga vaikne ka, võrreldes eelmiste külmikutega.
mulle ei meeldinud selle eraldi avatava ukse lahendus, et seal mingi era ...
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
Cloner

vastuseid: 312
vaadatud: 71190

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 23.12.2020 12:18:17   pealkiri: Õhuniisuti
mul ta automaatse peal vahetas küll neid reziime ise, lisaks saab telefoni äpis teha erinevaid reegleid, millal mis reziimi kasutab.
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
Cloner

vastuseid: 312
vaadatud: 71190

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 23.12.2020 00:51:25   pealkiri: Õhuniisuti
Ma alguses jamasin ka nende reziimidega, lõpuks oli koguaeg max, sest õhk oli toas nii kuiv. Seisma jäi kui vesi otsa sai.
Ega see seadme enda küljes olev andur õiget pilti ei anna ka, enda ümb ...
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
Cloner

vastuseid: 312
vaadatud: 71190

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 22.12.2020 01:56:36   pealkiri: Õhuniisuti
See tundub paljulubav, keegi on kokku puutunud?

SMARTMI Evaporative Humidifier

https://www.aliexpress.com/item/4000270991987.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.45b13fb29WYQPP&algo_pvid=b1c96213- ...
  teema: Õhuniisuti :: Õhuniisutajad
Cloner

vastuseid: 312
vaadatud: 71190

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.12.2020 12:23:58   pealkiri: Õhuniisuti
Mul on selline https://www.aliexpress.com/item/32854744155.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dETNGfm
Toimib väga hästi, pole filtreid mida vahetada, hooldamine lihtne ja kui kare vesi siis ei prits ...
  teema: Telia Koduinternet
Cloner

vastuseid: 23979
vaadatud: 5703445

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.11.2020 15:04:14   pealkiri: Telia Koduinternet
Miks wifi ruuter eraldi? Wifi AP telia ruuteri külge ei oleks variant?

Telia ruuteri WiFi oli/on selline ikaldus et juba mõnda aega välja lülitatud ja eraldi ruuter käigus.
Kõik switchi taga ...
  teema: Telia Koduinternet
Cloner

vastuseid: 23979
vaadatud: 5703445

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.11.2020 13:52:12   pealkiri: Telia Koduinternet
Miks wifi ruuter eraldi? Wifi AP telia ruuteri külge ei oleks variant?

Telia ruuteri WiFi oli/on selline ikaldus et juba mõnda aega välja lülitatud ja eraldi ruuter käigus.
Kõik switchi taga ...
  teema: Telia Koduinternet
Cloner

vastuseid: 23979
vaadatud: 5703445

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.11.2020 13:33:38   pealkiri: Telia Koduinternet
Plaan on uues kodus panna kohe peale optika seadet switch sealt edasi telia ruuterisse ja sealt siis edasi digibox.
Kogu ülejäänud seadmed läheks switci külge, kaasa arvatud WiFi ruuter.

Mill ...
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
Cloner

vastuseid: 1343
vaadatud: 359786

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 19.11.2020 16:30:20   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
Mul kogemus Elekroluxi np masinaga sarnane, polnud väga odav mudel ka aga no ei pese, kasutame nüüd enamasti 70C programmi, sellega saab enamvähem puhtaks.
Eelmisesse korterisse panin 45cm laia b ...
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
Cloner

vastuseid: 1343
vaadatud: 359786

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.10.2020 22:41:58   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
13a AEG pliidiplaat hakkab vist vaikselt väsima. Enam ei taha nagu üks küttekeha piisavalt kuuma välja anda. Seega peab vist vaikselt vahetusele mõtlema hakkama.

Silma jäi Whirlpool B8160. Ki ...
  teema: Abi köögitehnika ostmisel :: Kodu- ja köögitehnika
Cloner

vastuseid: 1343
vaadatud: 359786

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.10.2020 12:14:13   pealkiri: Abi köögitehnika ostmisel
13a AEG pliidiplaat hakkab vist vaikselt väsima. Enam ei taha nagu üks küttekeha piisavalt kuuma välja anda. Seega peab vist vaikselt vahetusele mõtlema hakkama.

Silma jäi Whirlpool B8160. Ki ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.10.2020 20:33:41   pealkiri: Telia TV
Et siis salvestuse mittemängimine pole probleem, selline ongi teenuse norm tase?
kelle käest sa siin neid vastuseid ootad? See pole mingi klienditeenindus sul siin.

Selle sama mehe käest kes ig ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.10.2020 19:26:57   pealkiri: Telia TV
Et siis salvestuse mittemängimine pole probleem, selline ongi teenuse norm tase?
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.10.2020 14:35:28   pealkiri: Telia TV
Läksin vaatasin online abist, seal võrguühenduse test näitas, et on uuendus ruuterile, panin tegema, näis...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.10.2020 14:19:56   pealkiri: Telia TV
Mis ma tõesti pean käima Telialt uurimas, et mis ruuteri fw parajasti käigus on ja paluma omal uuendada?
Kui tihti siis seda tegema peaks huvitav?
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.10.2020 13:22:12   pealkiri: Telia TV
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.08.2020 14:09:31   pealkiri: Telia TV
Kas neid teisi pakkumisi saab mõnda kasutada ka telia netiühendusega? Optika pealt mingi üle õhu neti peale küll minema ei hakka.
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.08.2020 09:14:25   pealkiri: Telia TV
Viriseks veel selle sisuleidja teemal. Nimelt on mul see asi lisaks sellele, et midagi ülesse ei leia veel ka meeletult aeglane. Üles-all liikudes ca 5 sekundit ja paremale vasakule 3 pludil vajutus ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.07.2020 09:45:42   pealkiri: Telia TV
See on ikka puhas porr mis nad teinud on, ainuke variant midagi üles leida on nüüd kava kaudu, pead täpselt teadma millal huvitav asi eetris või siis kava läbi surfama.
Oleks oma sisuleidja enn ...
  teema: Apple Pay
Cloner

vastuseid: 256
vaadatud: 99683

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 03.03.2020 12:46:57   pealkiri: Apple Pay
LHV nüüd ametlikult toetatud

https://www.lhv.ee/et/apple-pay
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.12.2019 15:27:59   pealkiri: Telia TV
See tõesti oli, ju ma siis ei süvenenud, et filmiriiul kinni keeratakse, pidasin seda sisuleidja nn sunniviisiliseks tutvustuseks.
Üks positiivne asi seal sisuleidjas on võrreldes vana filmiriiul ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.12.2019 14:09:48   pealkiri: Telia TV
Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul?
kolis oma riiuliga sisuleidjasse kõige lõppu. viimane kuu filmiriiulisse sisenedes teavitas iga kord muutusest.


Leidsin sealt ü ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.12.2019 10:02:32   pealkiri: Telia TV
Kas ma olen mina midagi maha maganud aga kuhu kadus filmiriiul?
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.11.2019 15:11:22   pealkiri: Telia TV
sellele lehele tähelepanu juhtimine on ju täiesti korrektne - see leht on bullshit.
tüüpiline telia ja muidu suurfirmade käitumine - hinnad ja teenused on võimalikult palju hägustatud, sogases ...
  teema: E-maili konto Elron rongis reaalajas kaaperdatud
Cloner

vastuseid: 34
vaadatud: 11635

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 29.09.2019 10:05:54   pealkiri: E-maili konto Elron rongis reaalajas kaaperdatud
, kui sul wifi väljas oli, siis ei saadud su andmeid rongis keegi logida.
Parooli lekkimist kontrollisid? Selle kontrollita on muu jutt tühine.

https://imgur.com/h3ydp8Z.png
Ise arvan, et kui s ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.05.2019 10:00:22   pealkiri: Telia TV
Mis see enneolematu telia teenus siis on, millega nad paari nädala jooksul välja pidid tulema?

https://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/telia-tuleme-paari-nadala-parast-eestis-valja-seninage ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.01.2019 16:31:22   pealkiri: Telia TV
Speaking of, kas see kerimise jama parandamine on kah käsil? Nüüd juba ikka väga pikka aega viskab mööda pidevalt. Korraks midagi tahad kerida siis viskab sinna tagasi kust kerimist alustad. Ker ...
  teema: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
Cloner

vastuseid: 1641
vaadatud: 454366

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 11.01.2019 22:53:05   pealkiri: Siia teemasse HV toodetega seotud vead, täiendused ja ettepanekud
https://www.hinnavaatlus.ee/1278979/patriot-burst-960gb/

Paljud just soodsama otsa hinnad ei klapi sellega mis reaalselt poes on.
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.10.2018 13:15:01   pealkiri: Telia TV
Kuidas selle uue boxiga on, kui mul hetkel on rendi arris aga selle rendiperiood on läbi st enam ei maksa kuutasu, kas selle väljavahetamisel pean hakkama jälle maksma?
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.10.2018 10:15:06   pealkiri: Telia TV
Mul esines eelmise nädala lõpp jälle see videoseade häda, mitu korda pani ise 720p peale. Ühest otsast parandatakse teisest otsast laguneb...
  teema: Riigikohus saatis "tühja kasseti tasu" kohtuasja uueks arutamiseks
Cloner

vastuseid: 125
vaadatud: 31391

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 26.09.2018 10:25:41   pealkiri: Riigikohus saatis "tühja kasseti tasu" kohtuasja uueks arutamiseks
Kassettide puhul sain aru, et seal võisin ma tõesti kuulata muusikat, mida ma polnud ostnud: võtsin Vibratsiooni linti ja Morrissey ei saanud sentigi. Aga mida tänapäeval kopeerimine tähendab: o ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.09.2018 23:58:39   pealkiri: Telia TV
Viimaselajal see algusest vaatamine korralikult katki jah. Mõni üksik algab õieti. Ka edasi vaatamine on tihti pees. Valid, et jätkaks pooleli jäänud kohast, aga tegelikult algab vaatamine nulli ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.08.2018 13:36:48   pealkiri: Telia TV
Mina tahaks 1 lisafunktsionaalsust, seda et saan laivis oleva asja panna pausile ja seda vaadata edasi siis kui tahan, mitte ei pea hakkama salvestust avama ja kerima.
thumbs_up.gif Või siis vähemalt võim ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.08.2018 09:52:00   pealkiri: Telia TV
Mina tahaks 1 lisafunktsionaalsust, seda et saan laivis oleva asja panna pausile ja seda vaadata edasi siis kui tahan, mitte ei pea hakkama salvestust avama ja kerima.
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.08.2018 22:08:24   pealkiri: Telia TV
Netflix on tulemas, valmistavad kampaaniat ette, või siis seda hbo aga miskit toimetavad.
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.03.2018 21:55:38   pealkiri: Telia TV
Arrisel nüüd uus jama tekkinud, kavast salvestust käivitades on jube pikk ooteaeg kui midagi ei toimu, isegi ratast pole.
  teema: Aprillist näevad Eesti elanikud piiranguteta Eesti telekanaleid kõikides EL riikides
Cloner

vastuseid: 16
vaadatud: 9037

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 26.03.2018 16:43:58   pealkiri: Aprillist näevad Eesti elanikud piiranguteta Eesti telekanaleid kõikides EL riikides
Huvitav, kas see mõjutab kuidagi ka F1 nähtavust.
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.03.2018 23:14:01   pealkiri: Telia TV
Selles videos on ilusasti näha seda kuidas kava peale minnes ratas keerleb. Nagu boks alles laeb kava alla?
Ja laebki alla. Lähed hetk hiljem teist korda sama kanali kava peale, laeb uuesti alla.
...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.03.2018 13:16:40   pealkiri: Telia TV
Mul on need rattad arrisel tekkinud.
Mingi jama on salvestuste käivitamise, nendest väljumise ja kava vaatamisega, vahepeal läheb täitsa segi see asi, pult ka enam ei mõju, must pilt ees ja kõi ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.03.2018 22:35:59   pealkiri: Telia TV
Mul on need rattad arrisel tekkinud.
Mingi jama on salvestuste käivitamise, nendest väljumise ja kava vaatamisega, vahepeal läheb täitsa segi see asi, pult ka enam ei mõju, must pilt ees ja kõi ...
  teema: Telia TV
Cloner

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.03.2018 19:15:51   pealkiri: Telia TV
Viimasel ajal on kuidagi eriti palju seda ratta keerutamist, aegajalt nagu jookseb täitsa kinni kogu süsteem. Varem pole niihull olnud.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.