Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Cb4

vastuseid: 27805
vaadatud: 2158879

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.07.2022 11:05:16   pealkiri: Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?)
Juhib

Vist enam ammu mitte... icon_rolleyes.gif

2a tagasi läks uuele omanikule üle jep.


Umbes sama kaua ei ole siia kirjutanud. Vahel loen ja naeran vaid icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: aX
Cb4

vastuseid: 107
vaadatud: 44153

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.04.2021 22:27:11   pealkiri: Positiivne ost!
Kõik nagu lubatud
  teema: Kommenteerimine: Winman
Cb4

vastuseid: 1518
vaadatud: 194559

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2020 19:30:28   pealkiri: Telefon
Hea kiire tehing. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ainstain
Cb4

vastuseid: 127
vaadatud: 51648

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.02.2020 12:52:13   pealkiri: Tolmuka müük
Sai üks jubin müüdud. Kõik nagu peab! icon_biggrin.gif
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.02.2020 16:27:38   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Suvaline traat ei lase piisavalt läbi. Kunagi 20a tagasi testitud.
Aga ülejäänud jutt icon_lol.gif
  teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Cb4

vastuseid: 25135
vaadatud: 2711944

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.12.2019 00:15:21   pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
, see hilux, mis su display pildil on, tundub vähe järsem pill olema. Mis asenduseks tuli?

Hilux oli tava versioonist 2" kõrgem ja 32" AT rehviga. Muus osas originaal.

Nüüd on Jeep ZJ V8, m ...
  teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Cb4

vastuseid: 25135
vaadatud: 2711944

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.12.2019 23:00:34   pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
, tere,
Tutvuge esmalt, kas autoandmed autotabelis on õiged?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CMI8tsiTmBdgAwAoLt6TFagtJJ_kK7E-pVcPPQH3LSg/edit#gid=0

Ainut Supra endine, kuid sellegi andme ...
  teema: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Cb4

vastuseid: 25135
vaadatud: 2711944

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.12.2019 22:42:51   pealkiri: Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?)
Tere

Aastake pole lugenud aga teemad ja näod on ikka samad icon_smile.gif

Et poleks sisutühi postitus, siis küsiks, et millal viimati mõni põnev küsitlus oli?
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.11.2019 14:18:42   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Millised oleks ok tornid 1k eest? SVS prime towereid vaadanud aga kellelgi kogemust on nendega?

Osta ära! Kindlasti head.
Või Elac Debut F6.2

Ise loodan Svs Ultra Towerid selle aasta sees koj ...
  teema: Shadow of the Tomb Raider
Cb4

vastuseid: 261
vaadatud: 67397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2019 09:32:57   pealkiri: Shadow of the Tomb Raider
Kerge haigus ikka tavel ja siis on aega mängu teha ka.

Eelnevad osad on väga meeldinud ja ka see uus on tasemel. Väga hea ja kaasa kiskuv.


nagu esimese crysise hype materjal icon_lol.gif



...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.01.2019 13:54:44   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Kas 300 EURi eest on üldse mõtet midagi sebida? Uuel õhukusel telekal on heli nii kohutav, et mõtlesin soundbari osta ja googeldades tundus Yamaha YAS-207 hea valik olevat selle raha eest.
Eriti ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 07.01.2019 13:20:00   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Kas keegi teab , kust võiks leida Elac Debut 2.0 B6.2 kõlareid soodsamalt kui seda on valiheli hind 174.- tk ?
usas pakuti vahepeal uskumatu 150 dollarit paar , imede maa tõesti

Telli usast ot ...
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Cb4

vastuseid: 3975
vaadatud: 1289379

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.11.2018 23:28:08   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Ma pole seega ainus, kellel viimase nädala/kahe jooksul on üli aeglane 4G kodu internet? Lubatud 20Mbps asemel on 2-3Mbps. icon_neutral.gif

Tehniku paigaldatud väliantenniga või ruuter teleri taga toa anten ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.11.2018 11:05:58   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Kas Dolby Atmost win7 pealt ka võimalik maha mängida on?Passthru läbi hdmi otse võimu, siis ei ole ju vahet, mis os sul seal on.

Just.

Aga win määra igalt poolt def. seaded. Väljundiks si ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.11.2018 19:34:25   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
, unusta see. Võib olla ma väljendusin segaselt. Pidasin silmas mõnedel võimudel pruugitavat negatiivse väljundtakistuse lülitust, mis piirab võnkeamplituudi ja ühtlustab võimu s ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.11.2018 11:56:22   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Kõlari võimsus, kui ma võtan 100w kõlarid ja võim annab 150W siis on oht papipuru saada.

Miks peaks, ega ei pea võimendit ju põhja keerama. icon_rolleyes.gif
Samamoodi võid lahjema võimendiga oma ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.11.2018 17:43:13   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
, , te üldse yamaha keskkõlarit kuulanud olete....nii just in case küsimus icon_rolleyes.gif
Vabandan kui see jäi mul märkamata

Kas sa Elac debut seeriat olen kuulanud? icon_biggrin.gif
Aga vastus ilmselt ei... ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 14.11.2018 11:04:14   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
400.- Tk saab juba Elac Debut 2.0 seeria F5/F6.

Lisaks oh hetkel valihelis vana debut seeria hinnasula. Küsima peab ainult. Kohapeal olevad F5-ed saab ~500.- paar kätte küll icon_smile.gif


, suvaline ...
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Cb4

vastuseid: 3975
vaadatud: 1289379

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.11.2018 21:18:31   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Ma pole seega ainus, kellel viimase nädala/kahe jooksul on üli aeglane 4G kodu internet? Lubatud 20Mbps asemel on 2-3Mbps. icon_neutral.gif

Tehniku paigaldatud väliantenniga või ruuter teleri taga toa anten ...
  teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Cb4

vastuseid: 3975
vaadatud: 1289379

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.10.2018 13:17:56   pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet
Ma pole seega ainus, kellel viimase nädala/kahe jooksul on üli aeglane 4G kodu internet? Lubatud 20Mbps asemel on 2-3Mbps. icon_neutral.gif
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.09.2018 22:22:10   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Wharfedale Diamond 225 meeldis mulle ka. Üldse see kogu seeria oli hea. Kui oma Elacid ostsin, siis Wharfedale Diamond oli lähim konkurent. Elac on suti detailsem ja selline...kirkam on vist õige s ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 20.06.2018 14:49:52   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Siin varem mainitud SVS Elevation omad kohe kopmplektis seina ja lae kinnitust. Nurk ka õige. Ideaalne lakke!
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.06.2018 12:25:23   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
, Osta omale ette SVS-i ultra seeria ära. Tulen kuulama kohe! Võin paar kasti õnne tuua vaevatasuks icon_biggrin.gif
Annad mulle tagastamatut laenu? icon_lol.gif

Kui oleks see summa vabalt üle, siis ma ostaks om ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.06.2018 12:05:24   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
, Osta omale ette SVS-i ultra seeria ära. Tulen kuulama kohe! Võin paar kasti õnne tuua vaevatasuks icon_biggrin.gif
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.06.2018 10:28:42   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
SVS thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif


,

Sisuliselt ikka kellraadio ju icon_lol.gif
Nali...


Aga eks helisüsteemil ja helisüsteemil ikka vahe.
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.06.2018 22:38:53   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Meil jah täis saast tehnika. icon_lol.gif
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.06.2018 22:00:50   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Vaikselt kuulates oli 100W kanti. Aga vaatan õhtul üle huvi pärast. icon_biggrin.gif

Ma arvan, et max hetkel võiks 1Kw kanti ära käia(tegelikult vist ei tule) icon_biggrin.gif
1300w juba resside max tarve 😀 aga j ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.06.2018 21:58:51   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Vaikselt kuulates on 200W. Alla selle ei kuku naljalt. Valjult ei saa täna proovida. icon_biggrin.gif
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.06.2018 15:29:47   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Vaikselt kuulates oli 100W kanti. Aga vaatan õhtul üle huvi pärast. icon_biggrin.gif

Ma arvan, et max hetkel võiks 1Kw kanti ära käia(tegelikult vist ei tule) icon_biggrin.gif
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.06.2018 21:47:29   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Mul koguaeg vahel. 700W käib lõdva randmega ette icon_biggrin.gif
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 31.05.2018 15:40:59   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
>> Sensitivity: 87 dB at 2.83 v/1m

Samas siin kurtis, et tal jäid need korraliku ressi taga lahjaks...

Siin kellelgi Klipsch RP-280F on? Muljeid?Kui sulle horn tüüpi kõlarid meeldivad ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 29.05.2018 22:18:00   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Kui uskuda allolevat linki, kus on ka muidu arutelu

https://arstechnica.com/civis/viewtopic.php?t=967961

siis on erinevaid plusse ja miinuseid.
Hi-end tootjad on siiani pigem 10" + millegipär ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.05.2018 22:01:14   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
F5-ed teevad praktiliselt sama madalale kui F6(43 vs 39Hz), ning 12m2 toas on need võimendi taga ka lammutamiseks enam kui küll. Katsetasin sauna eesruumis. 10m2. icon_biggrin.gif

Mis mu point on? Ennem, kui ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.05.2018 14:56:44   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Tuleb veel kõlareid, või jääb kaks?
300.- stereo ressi vs 300.- 5.1 ressi heli vahe suur. Kui üle 2 kõlari ei plaani, siis kindlasti stereo võim.

Aga jah, Sw ei tule, siis tornid mõistlik ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.05.2018 14:39:00   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Kusjuures neid Polk Audio T50 ja Onkyo SKF-4800 vaatasin isegi, pole eesmärgiks mingit ülimat komplekti kokku panna, lihtsalt sooviks midagi paremat kui soundbar.
Ja kui neist ELAC F6 Debut rääki ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.05.2018 13:05:36   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
400.- tk saab ikka väga head kõlarid. Kuulata kannatavad juba ka 150.- tk kõlarid.

Mul omal kasutuses olevad Elac-id on hea hinna ja kvaliteedi suhtega(debute seeria siis). Otsingu ja valmise pr ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.05.2018 10:26:48   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Mul üks Yamaha ress olnud. Sound menüü alt sai käsitsi määrata, mitu kõlarit on. Proovi see kohta leida menüüst.

Jamaha menüüd ühed keerulisemad. Vähemalt minu vanal yamahal oli. Ning ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.05.2018 10:49:26   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Kui sul on 5.1 / 7.1 jne film, ning vaatad filmi "Direct Mode" heliga, siis peakõlar teebki vahepeal efekti mõttes kummalist heili. Helipilt on täielik, kui kõik 6-e kanali kõlarid mängivad. Kah ...
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 01.05.2018 20:03:40   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Mure. Ja ei leia lahendust.

Varem oli nii: Heli tuleb PC-st. Läbi HDMI. Graafikakaart Nvidia Gtx680. Ressiiver Marantz SR7010

Nüüd: Heli tule PC-st. Läbi HDMI. Graafikakaart Gtx170ti, Ressii ...
  teema: Shadow of the Tomb Raider
Cb4

vastuseid: 261
vaadatud: 67397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2018 14:10:01   pealkiri: Shadow of the Tomb Raider
Naine läheb iga korraga koledamaks ja riided aina enam icon_razz.gif
Asi liigub valesse suunda!


Kuna eelmises mängus toimus vahepeal tegevus siberis,siis kui tähele panid ja mängind oled, ega ta sea ...
  teema: Shadow of the Tomb Raider
Cb4

vastuseid: 261
vaadatud: 67397

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2018 08:29:28   pealkiri: Shadow of the Tomb Raider
Naine läheb iga korraga koledamaks ja riided aina enam icon_razz.gif
Asi liigub valesse suunda!
  teema: Telia Mobiilne Internet
Cb4

vastuseid: 5654
vaadatud: 1475335

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.04.2018 22:33:21   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Kaks aastat on korras olnud jämedalt. Paar korda aastas on nädal-kaks kestev madalseis. Seekord kuidagi eriti madal. icon_neutral.gif
  teema: Telia Mobiilne Internet
Cb4

vastuseid: 5654
vaadatud: 1475335

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.04.2018 20:17:34   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Nädala algusest saati on neti kiirus 1-5Mbps vahel.Peaks olema 20.

Kontrollisin üle seaded, antenni(ilma antennita on 0)

Toele pole vist mõtet helistada, sest sealt pole kunagi veel abi saanu ...
  teema: Kommenteerimine: Cb4
Cb4

vastuseid: 112
vaadatud: 56259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2018 14:25:05   pealkiri: Kommenteerimine: Cb4
Kuulutas välja oksjoni, aga müüs helikaardi maha ennem oksjoni lõppu esimesele pakkujale. Kui viimasel oksjoni päeval tegin pakkumise vastas, et helikaart müüdud. Ühesõnaga müüs õhku.

P ...
  teema: Kommenteerimine: tehzee
Cb4

vastuseid: 9
vaadatud: 1944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2018 11:17:19   pealkiri: Theatron Agrippa
Ostis mult ühe hea helikaardi. Kõik nagu peab. thumbs_up.gif
  teema: Far Cry 5
Cb4

vastuseid: 410
vaadatud: 121078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.04.2018 15:02:23   pealkiri: Far Cry 5
, Tänud soovitamast, koht soodne ja tegelikult toimis. icon_smile.gif

Aga...
Esimene koht lasi mul ära regada, siis ostma ja ennem maksimst teatas, et regiooni tõttu võin selle osta, kuid ei saa kasutada. ...
  teema: Far Cry 5
Cb4

vastuseid: 410
vaadatud: 121078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.04.2018 13:34:44   pealkiri: Far Cry 5
Armastan neid netipoode. Kõigepealt ei sobi 17 asja. Siis peale 30 minutit lolli mängimist (idiootne registreerimine igalepoole) saad ostuni, ning loomulikult ei läinud makse läbi? Raha kadus PP k ...
  teema: Far Cry 5
Cb4

vastuseid: 410
vaadatud: 121078

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.04.2018 12:44:57   pealkiri: Far Cry 5
Plaadi versiooni mina leida ei suuda, seega kuskohast kõige mõistlikum netipoe digtaalse versiooni ost teha oleks? icon_biggrin.gif
  teema: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
Cb4

vastuseid: 7769
vaadatud: 1585137

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.04.2018 13:46:34   pealkiri: Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme
,Oleks pidanud PB16 Ultra võtma icon_biggrin.gif
https://www.svsound.com/products/pb16-ultra
  teema: Arvutitark
Cb4

vastuseid: 4789
vaadatud: 1437457

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 04.04.2018 12:07:34   pealkiri: Arvutitark
Pigem on jah nii, et hinnad muutuvad. Ma just ostsin hunniku asju ja poes oli 1:1 sama hind.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.