|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Netflix laienes Eestisse |
Cancer
vastuseid: 1703
vaadatud: 517559
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 17.09.2017 22:28:59 pealkiri: Netflix laienes Eestisse |
Midagi Trekidele
https://www.upload.ee/image/7468722/IMG_6183.PNG |
teema: Avaldatud on ID-tarkvara versioon 3.12 |
Cancer
vastuseid: 55
vaadatud: 51607
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 09.02.2016 07:15:22 pealkiri: Avaldatud on ID-tarkvara versioon 3.12 |
| ja , imo mõlemad lingid näitavad samasse kohta... Kuid aste sügavamale https://installer.id.ee/media/windows/installer/ oleks nagu midagi. Selle vahega, et installerid mitmes eri osas. |
teema: Netflix laienes Eestisse |
Cancer
vastuseid: 1703
vaadatud: 517559
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.01.2016 16:14:38 pealkiri: Netflix laienes Eestisse |
Peab vist jälle rahul olema LG telekaga et kohe kui tuli laienemise uudis oli ka äpp olemas sai ka täna proovitud oma 42LB730V peal ning esma mulje on täitsa hea. Netflixi app sai juba ee ... |
teema: MacBook Pro |
Cancer
vastuseid: 2092
vaadatud: 675666
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.11.2015 20:28:07 pealkiri: MacBook Pro |
Mina ootangi Early 2020 mudelit, praegu piinlen veel vana Mid 2014 peal :lol:Pole hullu. Ma siiamaani toimetan mid 2009 peal täitsa kobedalt. Ok tunnistan, et päiris samas seisu see masin muid ... |
teema: SSD versus HDD |
Cancer
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419378
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.11.2015 21:36:34 pealkiri: SSD versus HDD |
... ainuke vahe oleks vast, et local savegamed ja confifailid jäävad alles...
Dropbox või One Drive? Palju see nende sisu ikka muutub.  |
teema: TELE2 M-Internet |
Cancer
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.05.2015 09:28:31 pealkiri: TELE2 M-Internet |
Jälle krutitakse hinda juurde.
Sedapuhku päevapiletil, mis hetkel on 70 senti. Või kuidas seda nüüd õigesti välja lugeda? Samas, kui sõna-sõnalt võtta, siis 10 päeva ja 30 päeva omad ... |
teema: MacBook Pro |
Cancer
vastuseid: 2092
vaadatud: 675666
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 31.03.2015 23:11:57 pealkiri: MacBook Pro |
| , vaata ega monitori menüüs kuskil ei ole võimalust HDMI sisendile selgeks teha, et tegemist on PC sisendiga. Osadel teleritel olen näiteks sedas pildi normi saanud. |
teema: MacBook Pro |
Cancer
vastuseid: 2092
vaadatud: 675666
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.03.2015 18:50:01 pealkiri: MacBook Pro |
, nii peaks jah suht mõistlikum olema. |
teema: Ansip hakkab internetis murdma riigipiire |
Cancer
vastuseid: 27
vaadatud: 10011
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 27.03.2015 18:15:47 pealkiri: Ansip hakkab internetis murdma riigipiire |
| Hmmm... Aga kas nii ei saaks teha, et kuni kõigis EL liikmesriikides ei näideta/levitata, siis seni on näitamine/levitamine keelatud ka kogu EL piirides. Et siis ongi vaid kaks valikut. |
teema: MacBook Pro |
Cancer
vastuseid: 2092
vaadatud: 675666
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.03.2015 17:08:44 pealkiri: MacBook Pro |
| , mis formaadis see väline ketas on? NTFS või Mac OS X Extended (Journaled)? Time Machine eeldab viimast. Kui aga see ei ole ja on midagi muud, siis pakub ketta formateerimist ning loomulikult selle ... |
teema: MacBook Pro |
Cancer
vastuseid: 2092
vaadatud: 675666
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 28.02.2015 16:07:41 pealkiri: MacBook Pro |
| , kuna siinsed inimesed ei ole hiromandid, siis tegelikult võiks algatuseks öelda ka, mis mudeli ja konfiguratsiooniga masinaga tegemist on ning miline OSX (iOS'i jooksutatakse vaid iSeadmetel) vers ... |
teema: TELE2 M-Internet |
Cancer
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.02.2015 23:07:01 pealkiri: TELE2 M-Internet |
4G modemit kahjuks pole prooviks võtta ja ega ei tea ka kas Smardi kuumaksuvaba internetikaart üldse 4g toega on ? Kodulehel pole kusagile märgitud.
neoman:
Smartiga on Tele2-l kaks varianti: ... |
teema: SSD versus HDD |
Cancer
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419378
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.06.2014 22:07:53 pealkiri: SSD versus HDD |
| [url=http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=crucial_mx100_128&num=1][Phoronix] Crucial MX100 128GB: A Cheap But Good SSD For Linux Systems |
teema: Head aega, TrueCrypti kettakrüpteerimistarkvara |
Cancer
vastuseid: 23
vaadatud: 8109
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 01.06.2014 23:40:44 pealkiri: Head aega, TrueCrypti kettakrüpteerimistarkvara |
| https://www.grc.com/misc/truecrypt/truecrypt.htm |
teema: SSD versus HDD |
Cancer
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419378
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 01.06.2014 23:05:34 pealkiri: SSD versus HDD |
Mingi uus toode Crucialilt tulemas.
http://www.techpowerup.com/201406/crucial-mx100-ssd-specifications-appear-online.html
http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HD ... |
teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
Cancer
vastuseid: 2885
vaadatud: 703731
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 17.04.2014 10:23:21 pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2 |
, RIA poisid peavad 14.04 jaoks uued pakid tegema. Alternatiivina, kui asjaga kiire on, peaks saama ka ise It is important to note that Qt 5.2 has ABI breakage
Viited:
https://lists.launchpad.net/u ... |
teema: SSD versus HDD |
Cancer
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419378
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 31.03.2014 17:13:47 pealkiri: SSD versus HDD |
| http://www.forbes.com/sites/davealtavilla/2014/03/28/why-solid-state-drives-are-your-best-performance-upgrade-and-why-theyre-getting-cheaper-too/ |
teema: Ekraani salvestaja |
Cancer
vastuseid: 10
vaadatud: 3980
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.02.2014 00:45:34 pealkiri: Ekraani salvestaja |
http://www.elgato.com/gaming/game-capture-hd
System Requirements
Mac: OS X 10.7 or later, 2.0 GHz Intel Core 2 Duo CPU
PC: Windows 7 or later, 2.0 GHz dual core CPU, sound card
4 GB RAM, built ... |
teema: Tallinn katsetab koolides ja lasteaedades vabatarkvara Linuxit |
Cancer
vastuseid: 74
vaadatud: 19484
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.01.2014 03:27:51 pealkiri: Tallinn katsetab koolides ja lasteaedades vabatarkvara Linuxit |
Põhjanaabrid paistavad küll nagu hakkama saama. http://labs.opinsys.com/blog/2012/05/22/what-opinsys-does/
Ja juba mõnda aega. |
teema: TELE2 M-Internet |
Cancer
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.11.2013 01:39:01 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| , mis modemiga tegu on? Kindel, et modem toetab DC-HSPA+'i? |
teema: TELE2 M-Internet |
Cancer
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.11.2013 19:25:45 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Milline internetikaart? Smart internetikaarti saab selle https://kt.tele2.ee/iseteenindus/prepaid/?src=Smart&portal_countlang=EE-EE lingi kaudu ilusti laadida. |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Cancer
vastuseid: 2350
vaadatud: 822973
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.06.2013 00:04:51 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Saan küll aru, et rahvas tahab ise kaarte lisada, aga Garminil on ju juba navi app, Navigon.
https://www.dropbox.com/s/sazz3mxnvct60hm/2012-07-19%2018.11.25.png?v=1mci |
teema: HV logoga tasside/õlleklaasid/kannud |
Cancer
vastuseid: 450
vaadatud: 172602
|
foorum: HV üritused postitatud: 20.05.2013 21:02:20 pealkiri: HV logoga tasside/õlleklaasid/kannud |
Tellitud ja ka makstud. Seekord piirdun kastitäie asemel paari kannuga. Muidu eelmisest korrast klaasid/tassid/kannud siiani ilusti alles ja ka suht pidevas kasutuses.
, loodetavasti pi ... |
teema: Samsung Galaxy S4 |
Cancer
vastuseid: 2296
vaadatud: 494797
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.05.2013 12:50:27 pealkiri: Samsung Galaxy S4 |
Kas mitte 4G/LTE ei nõudnud SIM kaardi vahetust.  |
teema: EVE online |
Cancer
vastuseid: 1857
vaadatud: 427771
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2013 22:31:54 pealkiri: EVE online |
Uus trailer "EVE Universe: Origins" üleval. Väga vinge ning IMO kauaoodatud remake vanemast [url=http://www.youtube.com/watch?v=mjbwsyhJjUs]introst.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZ ... |
teema: Kommenteerimine: Y3K |
Cancer
vastuseid: 59
vaadatud: 13558
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2013 21:10:31 pealkiri: Kommenteerimine: Y3K |
voucheri eest |
teema: Samsung Galaxy S4 |
Cancer
vastuseid: 2296
vaadatud: 494797
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.04.2013 20:07:48 pealkiri: Samsung Galaxy S4 |
| , tegelikult tekkis ka omal ka sama küsimus. |
teema: Samsung Galaxy S4 |
Cancer
vastuseid: 2296
vaadatud: 494797
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.04.2013 19:15:38 pealkiri: Samsung Galaxy S4 |
tänasest siis elionist ette tellitav, emtist vast ka
https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-samsung-galaxy-s-iv/GT-I9505ZKASEB
ise võtsin elionist
meil siis 9505 16GB versioon
Gala ... |
teema: Spotify´l on juba üle kuue miljoni maksva kliendi |
Cancer
vastuseid: 12
vaadatud: 4187
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 16.04.2013 01:40:59 pealkiri: Spotify´l on juba üle kuue miljoni maksva kliendi |
| Ja ongi Eesti ka riikide nimekirjas. https://www.spotify.com/my-en/select-your-country/ |
teema: Ülikiire internet kasvõi laelambist – see on WiFi troonipärija LiFi |
Cancer
vastuseid: 21
vaadatud: 5838
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 10.04.2013 13:44:13 pealkiri: Ülikiire internet kasvõi laelambist – see on WiFi troonipärija LiFi |
Niipalju väikseks lisaks, et ega LED-il põhinev LiFi / Optical WiFi lahendus pole ainus uurimis-katsetussuund.
On olemas ka veel teine suund, kus sama asja katsetatakse hoopis laserite baasil.
L ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Cancer
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448
|
foorum: Protsessorid postitatud: 31.03.2013 10:23:29 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| Imelik on aga see et kui startupis jõuad juba desktopile, siis ei taha esimesed ~3 minutit ükski programm lahti minna, mõtleb jõle kaua. SSD süsteemikettas peaks aitama selle vastu. |
teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
Cancer
vastuseid: 92
vaadatud: 34185
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.03.2013 03:32:19 pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
Millal lõpetatakse kliente eksitatavad reklaamid nn "piiramatud" teenuste kohta, mis sisult on tegelikult piiratud teenused?
Kuskil all pisikeses kirjas klausli lisamine ei ole piisav õigustus kasu ... |
teema: Apple TV |
Cancer
vastuseid: 154
vaadatud: 168611
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 19.03.2013 01:35:05 pealkiri: Apple TV |
| sinu IP ja regioon on see mis vahe teeb. Soft on kõigil sama ju.Pool tõde. Tegelikult peamiseks erinevuse määrajaks on see, millise riigi iTunes kontot kasutatakse. IP/regioon piirab lihtsalt teen ... |
teema: TELE2 M-Internet |
Cancer
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.03.2013 23:25:53 pealkiri: TELE2 M-Internet |
, just, rääkigu assjadest nende õigete nimedega. Oli just ju mingi aeg tagasi selle laadne teema, aga ikka ajavad oma vanat teemat edasi. Tore oleks, kui selliste eksitamiste eest näidis poom ... |
teema: Spotify´l on juba üle kuue miljoni maksva kliendi |
Cancer
vastuseid: 12
vaadatud: 4187
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 14.03.2013 22:15:13 pealkiri: Spotify´l on juba üle kuue miljoni maksva kliendi |
Mis selle uudise point siis nüüd olla võiks?
E24 vahendusel saame teada, et hetkel töötab asi ainult seal kaugem ameerikamaal. Euroopasse võib olla tuleb, võib aga ka mitte tulla
Mida pea ... |
teema: TELE2 M-Internet |
Cancer
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.03.2013 01:46:50 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| , tänud vihje eest, aga kas ma saan nüüd õigesti aru, et vajan siis uut Tele2 internerikaardi SIM'i või soibib juba olemasolev Smart'i SIM? |
teema: TELE2 M-Internet |
Cancer
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.03.2013 00:56:20 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| Hea klient! Nüüdsest on Sul v6imalus tellida endale uued odavad paketid: tasuta v6rgusiseste k6nede, s6numite ja interneti paketid saad tellida sms'ga v6i Smart Iseteenindusest. Ühtlasi teavitame, ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
Cancer
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679377
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 04.03.2013 17:37:30 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Paar päeva MINT Strong 4G proovinud, kuid ega seda LTE levi ikka eriti näha ole olnud. Ainult üks hädine pulgake (RSSI: -85dBm). Aga samas hetkel kiirus täitsa boeno.
Väikene MINT Strong 4G t ... |
teema: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise |
Cancer
vastuseid: 37
vaadatud: 8377
|
foorum: Varia postitatud: 04.01.2013 00:33:20 pealkiri: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise |
| , selge see, et maksab. Aga ärgu tulgu siis ütlema, et midagi näiliselt "tasuta" ja "piiramatult" jagatakse, kui need asjad nii tegelikult ka ei ole. |
teema: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise |
Cancer
vastuseid: 37
vaadatud: 8377
|
foorum: Varia postitatud: 03.01.2013 22:12:36 pealkiri: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise |
| , tegelikult minu point oli see, et telefoni tasuta ei saa ning selline näiliselt "tasuta" reklaamimine ongi taunitav. |
teema: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise |
Cancer
vastuseid: 37
vaadatud: 8377
|
foorum: Varia postitatud: 03.01.2013 21:34:25 pealkiri: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise |
| , kuidas ei ole tegu järelmaksuga? Klient maksab ju telefoni järgmise 2 aasta jooksul teenuse kuumaksudena kinni. |
teema: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise |
Cancer
vastuseid: 37
vaadatud: 8377
|
foorum: Varia postitatud: 03.01.2013 18:18:28 pealkiri: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise |
huvitav millal need "piiramatud" andmeside mahud ette võetakse
Kellel nad piiratud on?
Internetti saad piiramatult, aga vähendatud kiirustel. Ongi JOKK.
Tegelikult ikka päris nii ei ole. Need ka ... |
teema: TELE2 M-Internet |
Cancer
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 25.12.2012 15:51:46 pealkiri: TELE2 M-Internet |
Täitsa toredad jah need joulud siin Saaremaal. Elektrit ei ole, aga net lippab. (ptui, ptui, ptui)
Täna sihuke pilt
http://www.speedtest.net/result/2393497799.png
aga jõululaupäeval oli iseg ... |
teema: TELE2 M-Internet |
Cancer
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.12.2012 21:10:02 pealkiri: TELE2 M-Internet |
|
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
Cancer
vastuseid: 2350
vaadatud: 822973
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.12.2012 14:58:02 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| , Navigonil on ka sama teema. Sellise lahendusega jama see, et kui kohta hästi ei tunne ei oska ju alati nimesi õigesti sisestada ka. |
teema: DELL-ilt võimas, hästi toetatud Linux sülearvuti |
Cancer
vastuseid: 15
vaadatud: 17916
|
foorum: Riistvara postitatud: 01.12.2012 18:29:55 pealkiri: DELL-ilt võimas, hästi toetatud Linux sülearvuti |
| , kahjuks erinevalt OSX'ist [url=http://www.omgubuntu.co.uk/2012/06/what-does-ubuntu-look-like-on-a-retina-display-bad]ei ole minu meelest Ubuntu/Gnome hetkel veel eriti sõbralik kõrge DPI ekraanide ... |
teema: DELL-ilt võimas, hästi toetatud Linux sülearvuti |
Cancer
vastuseid: 15
vaadatud: 17916
|
foorum: Riistvara postitatud: 01.12.2012 15:05:39 pealkiri: DELL-ilt võimas, hästi toetatud Linux sülearvuti |
US'is hind siis [url=http://www.dell.com/us/soho/p/xps-13-linux/pd.aspx]$1449 (kirjutamise hetkel).
Äärest ääreni Corning Gorilla Glass, USB3. Toredaks teeb veel, et klaveril ikka ka taustvalgust ... |
teema: M-phone kontseptsioon |
Cancer
vastuseid: 12
vaadatud: 3614
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 26.11.2012 16:04:39 pealkiri: M-phone kontseptsioon |
| IMO nagu http://www.upload.ee/image/2858277/aeon-concept-3.jpg |
teema: PHPBB3 |
Cancer
vastuseid: 419
vaadatud: 165244
|
foorum: WWW postitatud: 22.11.2012 22:20:33 pealkiri: PHPBB3 |
| Hmmm... aga miks sa arvad, et see eestikeelne kasutajaliides ja foorumi kujundus peaks kuhugi kaduma? Muidu ise ka Netpointi klient ning siiani pole küll phpBB uuendamisega probleeme tekkinud. Keele ... |
teema: PHPBB3 |
Cancer
vastuseid: 419
vaadatud: 165244
|
foorum: WWW postitatud: 21.11.2012 22:38:34 pealkiri: PHPBB3 |
| , milliselt versioonilt sa uuendada soovid? Millisest keelefailist sa räägid? |
| |