Avaleht
otsing leidis 562 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Netflix laienes Eestisse
Cancer

vastuseid: 1703
vaadatud: 517559

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 17.09.2017 22:28:59   pealkiri: Netflix laienes Eestisse
Midagi Trekidele thumbs_up.gif

https://www.upload.ee/image/7468722/IMG_6183.PNG
  teema: Avaldatud on ID-tarkvara versioon 3.12
Cancer

vastuseid: 55
vaadatud: 51607

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 09.02.2016 07:15:22   pealkiri: Avaldatud on ID-tarkvara versioon 3.12
ja , imo mõlemad lingid näitavad samasse kohta... Kuid aste sügavamale https://installer.id.ee/media/windows/installer/ oleks nagu midagi. Selle vahega, et installerid mitmes eri osas.
  teema: Netflix laienes Eestisse
Cancer

vastuseid: 1703
vaadatud: 517559

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 07.01.2016 16:14:38   pealkiri: Netflix laienes Eestisse
Peab vist jälle rahul olema LG telekaga et kohe kui tuli laienemise uudis oli ka äpp olemas thumbs_up.gif thumbs_up.gif sai ka täna proovitud oma 42LB730V peal ning esma mulje on täitsa hea. Netflixi app sai juba ee ...
  teema: MacBook Pro
Cancer

vastuseid: 2092
vaadatud: 675666

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.11.2015 20:28:07   pealkiri: MacBook Pro
Mina ootangi Early 2020 mudelit, praegu piinlen veel vana Mid 2014 peal thumbs_up.gif :lol:Pole hullu. Ma siiamaani toimetan mid 2009 peal täitsa kobedalt. Ok tunnistan, et päiris samas seisu see masin muid ...
  teema: SSD versus HDD
Cancer

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419378

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.11.2015 21:36:34   pealkiri: SSD versus HDD
... ainuke vahe oleks vast, et local savegamed ja confifailid jäävad alles...
Dropbox või One Drive? Palju see nende sisu ikka muutub. icon_rolleyes.gif
  teema: TELE2 M-Internet
Cancer

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 17.05.2015 09:28:31   pealkiri: TELE2 M-Internet
Jälle krutitakse hinda juurde. icon_confused.gif
Sedapuhku päevapiletil, mis hetkel on 70 senti. Või kuidas seda nüüd õigesti välja lugeda? Samas, kui sõna-sõnalt võtta, siis 10 päeva ja 30 päeva omad ...
  teema: MacBook Pro
Cancer

vastuseid: 2092
vaadatud: 675666

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 31.03.2015 23:11:57   pealkiri: MacBook Pro
, vaata ega monitori menüüs kuskil ei ole võimalust HDMI sisendile selgeks teha, et tegemist on PC sisendiga. Osadel teleritel olen näiteks sedas pildi normi saanud.
  teema: MacBook Pro
Cancer

vastuseid: 2092
vaadatud: 675666

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.03.2015 18:50:01   pealkiri: MacBook Pro
, thumbs_up.gif nii peaks jah suht mõistlikum olema.
  teema: Ansip hakkab internetis murdma riigipiire
Cancer

vastuseid: 27
vaadatud: 10011

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 27.03.2015 18:15:47   pealkiri: Ansip hakkab internetis murdma riigipiire
Hmmm... Aga kas nii ei saaks teha, et kuni kõigis EL liikmesriikides ei näideta/levitata, siis seni on näitamine/levitamine keelatud ka kogu EL piirides. Et siis ongi vaid kaks valikut.
  teema: MacBook Pro
Cancer

vastuseid: 2092
vaadatud: 675666

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.03.2015 17:08:44   pealkiri: MacBook Pro
, mis formaadis see väline ketas on? NTFS või Mac OS X Extended (Journaled)? Time Machine eeldab viimast. Kui aga see ei ole ja on midagi muud, siis pakub ketta formateerimist ning loomulikult selle ...
  teema: MacBook Pro
Cancer

vastuseid: 2092
vaadatud: 675666

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 28.02.2015 16:07:41   pealkiri: MacBook Pro
, kuna siinsed inimesed ei ole hiromandid, siis tegelikult võiks algatuseks öelda ka, mis mudeli ja konfiguratsiooniga masinaga tegemist on ning miline OSX (iOS'i jooksutatakse vaid iSeadmetel) vers ...
  teema: TELE2 M-Internet
Cancer

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.02.2015 23:07:01   pealkiri: TELE2 M-Internet
4G modemit kahjuks pole prooviks võtta ja ega ei tea ka kas Smardi kuumaksuvaba internetikaart üldse 4g toega on ? Kodulehel pole kusagile märgitud.
neoman:

Smartiga on Tele2-l kaks varianti: ...
  teema: SSD versus HDD
Cancer

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419378

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.06.2014 22:07:53   pealkiri: SSD versus HDD
[url=http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=crucial_mx100_128&num=1][Phoronix] Crucial MX100 128GB: A Cheap But Good SSD For Linux Systems
  teema: Head aega, TrueCrypti kettakrüpteerimistarkvara
Cancer

vastuseid: 23
vaadatud: 8109

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 01.06.2014 23:40:44   pealkiri: Head aega, TrueCrypti kettakrüpteerimistarkvara
https://www.grc.com/misc/truecrypt/truecrypt.htm
  teema: SSD versus HDD
Cancer

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419378

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 01.06.2014 23:05:34   pealkiri: SSD versus HDD
Mingi uus toode Crucialilt tulemas.
http://www.techpowerup.com/201406/crucial-mx100-ssd-specifications-appear-online.html

http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HD ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
Cancer

vastuseid: 2885
vaadatud: 703731

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 17.04.2014 10:23:21   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga vol 2
, RIA poisid peavad 14.04 jaoks uued pakid tegema. Alternatiivina, kui asjaga kiire on, peaks saama ka ise It is important to note that Qt 5.2 has ABI breakage
Viited:
https://lists.launchpad.net/u ...
  teema: SSD versus HDD
Cancer

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419378

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 31.03.2014 17:13:47   pealkiri: SSD versus HDD
http://www.forbes.com/sites/davealtavilla/2014/03/28/why-solid-state-drives-are-your-best-performance-upgrade-and-why-theyre-getting-cheaper-too/
  teema: Ekraani salvestaja
Cancer

vastuseid: 10
vaadatud: 3980

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 24.02.2014 00:45:34   pealkiri: Ekraani salvestaja
http://www.elgato.com/gaming/game-capture-hd

System Requirements

Mac: OS X 10.7 or later, 2.0 GHz Intel Core 2 Duo CPU
PC: Windows 7 or later, 2.0 GHz dual core CPU, sound card
4 GB RAM, built ...
  teema: Tallinn katsetab koolides ja lasteaedades vabatarkvara Linuxit
Cancer

vastuseid: 74
vaadatud: 19484

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 07.01.2014 03:27:51   pealkiri: Tallinn katsetab koolides ja lasteaedades vabatarkvara Linuxit
Põhjanaabrid paistavad küll nagu hakkama saama. icon_rolleyes.gif http://labs.opinsys.com/blog/2012/05/22/what-opinsys-does/
Ja juba mõnda aega.
  teema: TELE2 M-Internet
Cancer

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.11.2013 01:39:01   pealkiri: TELE2 M-Internet
, mis modemiga tegu on? Kindel, et modem toetab DC-HSPA+'i?
  teema: TELE2 M-Internet
Cancer

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.11.2013 19:25:45   pealkiri: TELE2 M-Internet
Milline internetikaart? Smart internetikaarti saab selle https://kt.tele2.ee/iseteenindus/prepaid/?src=Smart&portal_countlang=EE-EE lingi kaudu ilusti laadida.
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Cancer

vastuseid: 2350
vaadatud: 822973

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.06.2013 00:04:51   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Saan küll aru, et rahvas tahab ise kaarte lisada, aga Garminil on ju juba navi app, Navigon.
https://www.dropbox.com/s/sazz3mxnvct60hm/2012-07-19%2018.11.25.png?v=1mci
  teema: HV logoga tasside/õlleklaasid/kannud
Cancer

vastuseid: 450
vaadatud: 172602

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 20.05.2013 21:02:20   pealkiri: HV logoga tasside/õlleklaasid/kannud
Tellitud ja ka makstud. beer_yum.gif Seekord piirdun kastitäie asemel paari kannuga. icon_cool.gif Muidu eelmisest korrast klaasid/tassid/kannud siiani ilusti alles ja ka suht pidevas kasutuses. thumbs_up.gif
, loodetavasti pi ...
  teema: Samsung Galaxy S4
Cancer

vastuseid: 2296
vaadatud: 494797

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.05.2013 12:50:27   pealkiri: Samsung Galaxy S4
Kas mitte 4G/LTE ei nõudnud SIM kaardi vahetust. icon_rolleyes.gif
  teema: EVE online
Cancer

vastuseid: 1857
vaadatud: 427771

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2013 22:31:54   pealkiri: EVE online
Uus trailer "EVE Universe: Origins" üleval. thumbs_up.gif Väga vinge ning IMO kauaoodatud remake vanemast [url=http://www.youtube.com/watch?v=mjbwsyhJjUs]introst.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZ ...
  teema: Kommenteerimine: Y3K
Cancer

vastuseid: 59
vaadatud: 13558

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.04.2013 21:10:31   pealkiri: Kommenteerimine: Y3K
beer_yum.gif voucheri eest
  teema: Samsung Galaxy S4
Cancer

vastuseid: 2296
vaadatud: 494797

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.04.2013 20:07:48   pealkiri: Samsung Galaxy S4
, tegelikult tekkis ka omal ka sama küsimus.
  teema: Samsung Galaxy S4
Cancer

vastuseid: 2296
vaadatud: 494797

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.04.2013 19:15:38   pealkiri: Samsung Galaxy S4
tänasest siis elionist ette tellitav, emtist vast ka
https://pood.elion.ee/productInfo/29/mobiiltelefon-samsung-galaxy-s-iv/GT-I9505ZKASEB
ise võtsin elionist

meil siis 9505 16GB versioon
Gala ...
  teema: Spotify´l on juba üle kuue miljoni maksva kliendi
Cancer

vastuseid: 12
vaadatud: 4187

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 16.04.2013 01:40:59   pealkiri: Spotify´l on juba üle kuue miljoni maksva kliendi
Ja ongi Eesti ka riikide nimekirjas. https://www.spotify.com/my-en/select-your-country/
  teema: Ülikiire internet kasvõi laelambist – see on WiFi troonipärija LiFi
Cancer

vastuseid: 21
vaadatud: 5838

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 10.04.2013 13:44:13   pealkiri: Ülikiire internet kasvõi laelambist – see on WiFi troonipärija LiFi
Niipalju väikseks lisaks, et ega LED-il põhinev LiFi / Optical WiFi lahendus pole ainus uurimis-katsetussuund.
On olemas ka veel teine suund, kus sama asja katsetatakse hoopis laserite baasil.

L ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Cancer

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 31.03.2013 10:23:29   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Imelik on aga see et kui startupis jõuad juba desktopile, siis ei taha esimesed ~3 minutit ükski programm lahti minna, mõtleb jõle kaua. SSD süsteemikettas peaks aitama selle vastu.
  teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Cancer

vastuseid: 92
vaadatud: 34185

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.03.2013 03:32:19   pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab TELE2 (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Millal lõpetatakse kliente eksitatavad reklaamid nn "piiramatud" teenuste kohta, mis sisult on tegelikult piiratud teenused?
Kuskil all pisikeses kirjas klausli lisamine ei ole piisav õigustus kasu ...
  teema: Apple TV
Cancer

vastuseid: 154
vaadatud: 168611

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 19.03.2013 01:35:05   pealkiri: Apple TV
sinu IP ja regioon on see mis vahe teeb. Soft on kõigil sama ju.Pool tõde. Tegelikult peamiseks erinevuse määrajaks on see, millise riigi iTunes kontot kasutatakse. IP/regioon piirab lihtsalt teen ...
  teema: TELE2 M-Internet
Cancer

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.03.2013 23:25:53   pealkiri: TELE2 M-Internet
, thumbs_up.gif just, rääkigu assjadest nende õigete nimedega. Oli just ju mingi aeg tagasi selle laadne teema, aga ikka ajavad oma vanat teemat edasi. Tore oleks, kui selliste eksitamiste eest näidis poom ...
  teema: Spotify´l on juba üle kuue miljoni maksva kliendi
Cancer

vastuseid: 12
vaadatud: 4187

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 14.03.2013 22:15:13   pealkiri: Spotify´l on juba üle kuue miljoni maksva kliendi
Mis selle uudise point siis nüüd olla võiks?
E24 vahendusel saame teada, et hetkel töötab asi ainult seal kaugem ameerikamaal. Euroopasse võib olla tuleb, võib aga ka mitte tulla icon_question.gif
Mida pea ...
  teema: TELE2 M-Internet
Cancer

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.03.2013 01:46:50   pealkiri: TELE2 M-Internet
, tänud vihje eest, aga kas ma saan nüüd õigesti aru, et vajan siis uut Tele2 internerikaardi SIM'i või soibib juba olemasolev Smart'i SIM?
  teema: TELE2 M-Internet
Cancer

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.03.2013 00:56:20   pealkiri: TELE2 M-Internet
Hea klient! Nüüdsest on Sul v6imalus tellida endale uued odavad paketid: tasuta v6rgusiseste k6nede, s6numite ja interneti paketid saad tellida sms'ga v6i Smart Iseteenindusest. Ühtlasi teavitame, ...
  teema: Elisa mobiilne internet
Cancer

vastuseid: 11802
vaadatud: 2679377

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 04.03.2013 17:37:30   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Paar päeva MINT Strong 4G proovinud, kuid ega seda LTE levi ikka eriti näha ole olnud. Ainult üks hädine pulgake (RSSI: -85dBm). Aga samas hetkel kiirus täitsa boeno.

Väikene MINT Strong 4G t ...
  teema: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise
Cancer

vastuseid: 37
vaadatud: 8377

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.01.2013 00:33:20   pealkiri: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise
, selge see, et maksab. Aga ärgu tulgu siis ütlema, et midagi näiliselt "tasuta" ja "piiramatult" jagatakse, kui need asjad nii tegelikult ka ei ole.
  teema: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise
Cancer

vastuseid: 37
vaadatud: 8377

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.01.2013 22:12:36   pealkiri: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise
, tegelikult minu point oli see, et telefoni tasuta ei saa ning selline näiliselt "tasuta" reklaamimine ongi taunitav.
  teema: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise
Cancer

vastuseid: 37
vaadatud: 8377

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.01.2013 21:34:25   pealkiri: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise
, kuidas ei ole tegu järelmaksuga? Klient maksab ju telefoni järgmise 2 aasta jooksul teenuse kuumaksudena kinni.
  teema: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise
Cancer

vastuseid: 37
vaadatud: 8377

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.01.2013 18:18:28   pealkiri: Sideoperaatorid lõpetasid «tasuta» telefonide reklaamimise
huvitav millal need "piiramatud" andmeside mahud ette võetakse
Kellel nad piiratud on?
Internetti saad piiramatult, aga vähendatud kiirustel. Ongi JOKK.
Tegelikult ikka päris nii ei ole. Need ka ...
  teema: TELE2 M-Internet
Cancer

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.12.2012 15:51:46   pealkiri: TELE2 M-Internet
Täitsa toredad jah need joulud siin Saaremaal. Elektrit ei ole, aga net lippab. (ptui, ptui, ptui) icon_razz.gif
Täna sihuke pilt
http://www.speedtest.net/result/2393497799.png
aga jõululaupäeval oli iseg ...
  teema: TELE2 M-Internet
Cancer

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237579

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.12.2012 21:10:02   pealkiri: TELE2 M-Internet
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Cancer

vastuseid: 2350
vaadatud: 822973

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.12.2012 14:58:02   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
, Navigonil on ka sama teema. Sellise lahendusega jama see, et kui kohta hästi ei tunne ei oska ju alati nimesi õigesti sisestada ka.
  teema: DELL-ilt võimas, hästi toetatud Linux sülearvuti
Cancer

vastuseid: 15
vaadatud: 17916

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 01.12.2012 18:29:55   pealkiri: DELL-ilt võimas, hästi toetatud Linux sülearvuti
, kahjuks erinevalt OSX'ist [url=http://www.omgubuntu.co.uk/2012/06/what-does-ubuntu-look-like-on-a-retina-display-bad]ei ole minu meelest Ubuntu/Gnome hetkel veel eriti sõbralik kõrge DPI ekraanide ...
  teema: DELL-ilt võimas, hästi toetatud Linux sülearvuti
Cancer

vastuseid: 15
vaadatud: 17916

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 01.12.2012 15:05:39   pealkiri: DELL-ilt võimas, hästi toetatud Linux sülearvuti
US'is hind siis [url=http://www.dell.com/us/soho/p/xps-13-linux/pd.aspx]$1449 (kirjutamise hetkel).
Äärest ääreni Corning Gorilla Glass, USB3. Toredaks teeb veel, et klaveril ikka ka taustvalgust ...
  teema: M-phone kontseptsioon
Cancer

vastuseid: 12
vaadatud: 3614

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 26.11.2012 16:04:39   pealkiri: M-phone kontseptsioon
IMO nagu http://www.upload.ee/image/2858277/aeon-concept-3.jpg
  teema: PHPBB3
Cancer

vastuseid: 419
vaadatud: 165244

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 22.11.2012 22:20:33   pealkiri: PHPBB3
Hmmm... aga miks sa arvad, et see eestikeelne kasutajaliides ja foorumi kujundus peaks kuhugi kaduma? Muidu ise ka Netpointi klient ning siiani pole küll phpBB uuendamisega probleeme tekkinud. Keele ...
  teema: PHPBB3
Cancer

vastuseid: 419
vaadatud: 165244

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 21.11.2012 22:38:34   pealkiri: PHPBB3
, milliselt versioonilt sa uuendada soovid? Millisest keelefailist sa räägid?
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.