Avaleht
otsing leidis 50 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: tshw900
CPU

vastuseid: 65
vaadatud: 15797

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2025 19:19:20   pealkiri: Kommenteerimine: tshw900
Ostsin telefoni, jõudis kohale ja toimib ka veel. Tänud
  teema: Kommenteerimine: zorg55
CPU

vastuseid: 4
vaadatud: 1696

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2023 00:34:57   pealkiri: Kommenteerimine: zorg55
Müüs telefoni, kõik toimis kenasti.
Iphone nagu letist, teine kord jälle!
  teema: Kommenteerimine: iverson01
CPU

vastuseid: 15
vaadatud: 3756

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.01.2023 13:14:33   pealkiri: Kommenteerimine: iverson01
Aus kaup ja kiire tehing! Telefon töötab,kokkulepped peavad paika.
Soovitame väga. icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Xvc
CPU

vastuseid: 806
vaadatud: 107989

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2021 12:29:52   pealkiri: Kommenteerimine: Xvc
Kiire tehing ja aus kaup!
Igati soovitatud tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
CPU

vastuseid: 840
vaadatud: 143493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2019 01:48:45   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Väga kiire tehing! Soovitab ja annab nõu...
Soovitan kindlasti kaupa teha thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: NoohJ
CPU

vastuseid: 184
vaadatud: 37046

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.06.2019 23:07:46   pealkiri: Kommenteerimine: NoohJ
üks dell vahetas kodu, uus omanik on rahul! Tänud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: 00bandiit0
CPU

vastuseid: 104
vaadatud: 30580

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2018 04:59:16   pealkiri: Kommenteerimine: 00bandiit0
Kõik toimib, tänud!!!
  teema: Kommenteerimine: carbon
CPU

vastuseid: 282
vaadatud: 65439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.08.2018 10:25:55   pealkiri: Kommenteerimine: carbon
Aus kaup sai tehtud! Tänud
  teema: Kommenteerimine: Aavo
CPU

vastuseid: 29
vaadatud: 13414

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2017 08:34:21   pealkiri: Kommenteerimine: Aavo
Meeldiv tehing, kõik täpselt nagu kokkulepitud.
Tänud...
  teema: Kommenteerimine: KoteTrades
CPU

vastuseid: 72
vaadatud: 16241

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.05.2017 20:29:38   pealkiri: Kiire tehing...
Müüs kaks kiiret kingstoni SSD ketast! Kõik toimis vastavalt kokkuleppele... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dateight
CPU

vastuseid: 213
vaadatud: 42191

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2017 19:41:33   pealkiri: Kommenteerimine: dateight
Aus tehing, korralik telefon vahetas omaniku. Kõik toimis ladusalt. Tänud... thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kosses
CPU

vastuseid: 178
vaadatud: 39947

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.01.2016 01:23:12   pealkiri: Kommenteerimine: kosses
Ostsin LCD, kõik töötas nii nagu kokkulepegi.
  teema: Kommenteerimine: ZaZ
CPU

vastuseid: 91
vaadatud: 28075

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2015 21:57:40   pealkiri: Mälud Kingston
Mälud töötavad Hästi! Tänud...
  teema: Kommenteerimine: Maa Mees
CPU

vastuseid: 476
vaadatud: 66659

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2014 08:49:12   pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees
Müüs dell E6410 arvuti, kõik täpselt nagu kirjeldatud. Väga soovitatav tehnik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tauno98
CPU

vastuseid: 37
vaadatud: 11801

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.05.2014 15:15:30   pealkiri: Kommenteerimine: tauno98
Kõik toimib!
kokkulepped on vettpidavad, tehing kiire.
Tänud müüjale thumbs_up.gif
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
CPU

vastuseid: 416
vaadatud: 128422

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 18.08.2012 18:51:22   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
minu võit ka paluks järgmisesse mängu edasi.
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
CPU

vastuseid: 416
vaadatud: 128422

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 12.08.2012 23:08:13   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Reklaamitakse välja, et võit 10-90 miljonit aga siis järsku antakse 26miljonit lohutusauhinnana kellegi 5+1 võidule ära.
Eelmiste nädalate järve keskuse pilet võitis ka 5+1 miks tema ei oleks ...
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
CPU

vastuseid: 416
vaadatud: 128422

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.07.2012 23:15:53   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Loogiline oleks, et Euroopaliidu sisene värk ja raha lihtsalt läheb õnnelikule mängijale.
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
CPU

vastuseid: 416
vaadatud: 128422

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 15.07.2012 14:54:42   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Mul on tunne, et iga sent mis sealt siiapoole tuleb läheb maksu alla. Arvata on, et siin meil võtavad ka viimast.Mingist arvele laekunust summmast hakkavad huvi tundma. Jutt siis suurematest summade ...
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
CPU

vastuseid: 416
vaadatud: 128422

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 14.07.2012 17:46:27   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Kas kellelgi on infot Soome tulumaksusüsteemist ja seadustest, kas lotovõit on tulumaksuvaba või lüüakse ka sealt 30% kohe ahju?
  teema: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€
CPU

vastuseid: 21
vaadatud: 10184

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.06.2012 14:56:25   pealkiri: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€
  teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
CPU

vastuseid: 416
vaadatud: 128422

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.06.2012 16:57:46   pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI /
Karm värk, protesteeritakse lotomängus osalemiseks kogutava raha ajapikenduse vastu?
Alati saab ju ise kuskilt putkast või internetist pileti osta, et loosimisel kohe osaleda.
Muide EuroMillionsi ...
  teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
CPU

vastuseid: 443
vaadatud: 111867

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.05.2012 09:48:43   pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€
Järgmisesse vooru edasi!
  teema: Kommenteerimine: stn gothmog
CPU

vastuseid: 120
vaadatud: 31217

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2012 23:08:51   pealkiri: Kommenteerimine: stn gothmog
Väga tore kodanik, müüsin ühe võimedi. Loodan, et võim vastab ootustele thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: krässakas
CPU

vastuseid: 308
vaadatud: 41945

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2012 16:40:06   pealkiri: Kommenteerimine: krässakas
Väga meeldiv ja abivalmis, pakkus parema variandi välja kui kuulutuses kirjas oli. Igaljuhul suured tänud! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tume
CPU

vastuseid: 56
vaadatud: 17159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.02.2012 00:10:48   pealkiri: Kommenteerimine: Tume
Aus ostja...
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
CPU

vastuseid: 246
vaadatud: 81173

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2011 13:42:13   pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone-
Üks FSi läpakas ostedud, väga abivalmis müüja!
  teema: Kommenteerimine: Orps
CPU

vastuseid: 64
vaadatud: 14979

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2011 16:02:25   pealkiri: Kommenteerimine: Orps
Korralik kaup ja aus müüja! Tänud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tennar
CPU

vastuseid: 300
vaadatud: 73073

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2011 14:09:29   pealkiri: Kommenteerimine: tennar
Ostsin (korras)läpaka, diagnostikas leiti viga, müüja ostis arvuti tagasi. Suurem osa rahast tuli küll kuu aega hiljem minu kontole, kuid parem hilja kui mitte kunagi.
  teema: Kommenteerimine: kosses
CPU

vastuseid: 178
vaadatud: 39947

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.04.2011 18:48:04   pealkiri: Kommenteerimine: kosses
Täiesti usaldusväärne kaupmees!
  teema: Kommenteerimine: TauC
CPU

vastuseid: 327
vaadatud: 70581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2011 14:32:31   pealkiri: Kommenteerimine: TauC
Korralik FS läpaksas soetatud, müüja igati abivalmis! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: krässakas
CPU

vastuseid: 308
vaadatud: 41945

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2011 14:29:22   pealkiri: Kommenteerimine: krässakas
Müüs korraliku DVD playeri ja oli abivalmis!
  teema: Kommenteerimine: undead
CPU

vastuseid: 724
vaadatud: 130404

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2011 01:14:45   pealkiri: Kommenteerimine: undead
Igati aus ja kiiduväärt kodanik! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wfiles
CPU

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.06.2010 16:01:13   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
Asjalik tegelane, müüb ja ei valeta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ccayser
CPU

vastuseid: 142
vaadatud: 30931

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2010 20:52:17   pealkiri: Kommenteerimine: ccayser
Abistas ühe HP läpaka LCD elustamisega. Loodame, et kestab kaua!
Tänud Igaljuhul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Terror
CPU

vastuseid: 99
vaadatud: 46985

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.04.2010 11:04:49   pealkiri: Kommenteerimine: Terror
Täiesti aus kaupmees!
  teema: Kommenteerimine: --ylemus--
CPU

vastuseid: 7
vaadatud: 3514

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.02.2010 21:10:25   pealkiri: Kommenteerimine: --ylemus--
Täiesti hästi sujus ostmine, kaup tuli kohale ja raha kandsin ka üle!
  teema: Kommenteerimine: Siimuc
CPU

vastuseid: 188
vaadatud: 44868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.06.2009 20:16:25   pealkiri: Kommenteerimine: Siimuc
Mees aitas hädast välja, müüs FS läpaka display ja aitas ka vahetusega.
Teinekordki võib abi saada thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
CPU

vastuseid: 841
vaadatud: 163816

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2009 22:39:12   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Aus ost oli, kõik töötab nii nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sindonen
CPU

vastuseid: 487
vaadatud: 135177

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.05.2009 23:57:10   pealkiri: Kommenteerimine: sindonen
Kuigi hind natuke broneeringu ajal.
Positiivne oli see, et mees hoidis kaupa järgi. Ning teatas mulle kui esimesele huvilisele plaanist müüa kallimalt. Mälud olid ausad!
võib soovitada küll.. ...
  teema: Kommenteerimine: kosses
CPU

vastuseid: 178
vaadatud: 39947

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.04.2009 22:19:00   pealkiri: Kommenteerimine: kosses
Mees müüs sülearvuti autolaadija, pole veel saanud isegi tasuda talle selle eest. Tegu on targa tegelasega, teinekordki võib abi vaja minna thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: vipi666
CPU

vastuseid: 624
vaadatud: 138276

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2009 23:16:05   pealkiri: Kommenteerimine: vipi666
Ostsin logitechi BT hiire, tundub enamvähem hea kaup.
Loodame, et see hiir jooksu ei pane thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: soodent
CPU

vastuseid: 821
vaadatud: 220421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2009 11:07:33   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
Ei tea, olen kaks korda väga asjaliku mälu saanud kodaniku käest. Võtke kõik oma arvutid ja minge kohale, mees on abiks ja veendub, kas ikka mälu sobib sinu masinasse.
Postiga ei ole kindlust ...
  teema: Kommenteerimine: jungleman
CPU

vastuseid: 69
vaadatud: 24167

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2009 17:53:07   pealkiri: Kommenteerimine: jungleman
Igati hea kaup sai tehtud, pool ette pool pärast järgi! loodame, et kõik jääb tööle jne. icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: soodent
CPU

vastuseid: 821
vaadatud: 220421

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2008 13:21:06   pealkiri: Kommenteerimine: soodent
oststsin arvuti mälu, uus kaup 4xodavmalt kui poest! aus äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ruudolf
CPU

vastuseid: 111
vaadatud: 29303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2008 00:19:28   pealkiri: Kommenteerimine: Ruudolf
kindlasti aus abivalmis tegelane, jutt vastab tegelikkusele ja kaup aus! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zikkzakk
CPU

vastuseid: 7
vaadatud: 3795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2008 01:09:59   pealkiri: Kommenteerimine: zikkzakk
Igati lahe müügimees, müüs proovimisvõimalusega uue jupi!
  teema: Kommenteerimine: GTR
CPU

vastuseid: 116
vaadatud: 34566

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2007 00:00:37   pealkiri: Kommenteerimine: GTR
mälu korras!
  teema: Kommenteerimine: rud
CPU

vastuseid: 9
vaadatud: 3283

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2007 11:14:55   pealkiri: Kommenteerimine: rud
Sellised ausaid tegelasi peaks rohkem olema!
  teema: Kommenteerimine: arey
CPU

vastuseid: 1
vaadatud: 1666

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.09.2005 11:51:40   pealkiri: Kommenteerimine: arey
sai siis mp3me mängija ostetud, omanik oraniseeris tartust>viimsisse transpordi, kaup oli igati aus korralikult hoitud ja garantiiga ka veel icon_wink.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.