|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: tshw900 |
CPU
vastuseid: 65
vaadatud: 15797
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.07.2025 19:19:20 pealkiri: Kommenteerimine: tshw900 |
| Ostsin telefoni, jõudis kohale ja toimib ka veel. Tänud |
teema: Kommenteerimine: zorg55 |
CPU
vastuseid: 4
vaadatud: 1696
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2023 00:34:57 pealkiri: Kommenteerimine: zorg55 |
Müüs telefoni, kõik toimis kenasti.
Iphone nagu letist, teine kord jälle! |
teema: Kommenteerimine: iverson01 |
CPU
vastuseid: 15
vaadatud: 3756
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2023 13:14:33 pealkiri: Kommenteerimine: iverson01 |
Aus kaup ja kiire tehing! Telefon töötab,kokkulepped peavad paika.
Soovitame väga.  |
teema: Kommenteerimine: Xvc |
CPU
vastuseid: 806
vaadatud: 107989
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2021 12:29:52 pealkiri: Kommenteerimine: Xvc |
Kiire tehing ja aus kaup!
Igati soovitatud tehing  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
CPU
vastuseid: 840
vaadatud: 143493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2019 01:48:45 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
Väga kiire tehing! Soovitab ja annab nõu...
Soovitan kindlasti kaupa teha  |
teema: Kommenteerimine: NoohJ |
CPU
vastuseid: 184
vaadatud: 37046
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.06.2019 23:07:46 pealkiri: Kommenteerimine: NoohJ |
üks dell vahetas kodu, uus omanik on rahul! Tänud  |
teema: Kommenteerimine: 00bandiit0 |
CPU
vastuseid: 104
vaadatud: 30580
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2018 04:59:16 pealkiri: Kommenteerimine: 00bandiit0 |
| Kõik toimib, tänud!!! |
teema: Kommenteerimine: carbon |
CPU
vastuseid: 282
vaadatud: 65439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.08.2018 10:25:55 pealkiri: Kommenteerimine: carbon |
| Aus kaup sai tehtud! Tänud |
teema: Kommenteerimine: Aavo |
CPU
vastuseid: 29
vaadatud: 13414
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2017 08:34:21 pealkiri: Kommenteerimine: Aavo |
Meeldiv tehing, kõik täpselt nagu kokkulepitud.
Tänud... |
teema: Kommenteerimine: KoteTrades |
CPU
vastuseid: 72
vaadatud: 16241
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.05.2017 20:29:38 pealkiri: Kiire tehing... |
Müüs kaks kiiret kingstoni SSD ketast! Kõik toimis vastavalt kokkuleppele...  |
teema: Kommenteerimine: dateight |
CPU
vastuseid: 213
vaadatud: 42191
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2017 19:41:33 pealkiri: Kommenteerimine: dateight |
Aus tehing, korralik telefon vahetas omaniku. Kõik toimis ladusalt. Tänud...  |
teema: Kommenteerimine: kosses |
CPU
vastuseid: 178
vaadatud: 39947
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2016 01:23:12 pealkiri: Kommenteerimine: kosses |
| Ostsin LCD, kõik töötas nii nagu kokkulepegi. |
teema: Kommenteerimine: ZaZ |
CPU
vastuseid: 91
vaadatud: 28075
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2015 21:57:40 pealkiri: Mälud Kingston |
| Mälud töötavad Hästi! Tänud... |
teema: Kommenteerimine: Maa Mees |
CPU
vastuseid: 476
vaadatud: 66659
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2014 08:49:12 pealkiri: Kommenteerimine: Maa Mees |
Müüs dell E6410 arvuti, kõik täpselt nagu kirjeldatud. Väga soovitatav tehnik  |
teema: Kommenteerimine: tauno98 |
CPU
vastuseid: 37
vaadatud: 11801
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.05.2014 15:15:30 pealkiri: Kommenteerimine: tauno98 |
Kõik toimib!
kokkulepped on vettpidavad, tehing kiire.
Tänud müüjale  |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
CPU
vastuseid: 416
vaadatud: 128422
|
foorum: HV üritused postitatud: 18.08.2012 18:51:22 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
| minu võit ka paluks järgmisesse mängu edasi. |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
CPU
vastuseid: 416
vaadatud: 128422
|
foorum: HV üritused postitatud: 12.08.2012 23:08:13 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Reklaamitakse välja, et võit 10-90 miljonit aga siis järsku antakse 26miljonit lohutusauhinnana kellegi 5+1 võidule ära.
Eelmiste nädalate järve keskuse pilet võitis ka 5+1 miks tema ei oleks ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
CPU
vastuseid: 416
vaadatud: 128422
|
foorum: HV üritused postitatud: 16.07.2012 23:15:53 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
| Loogiline oleks, et Euroopaliidu sisene värk ja raha lihtsalt läheb õnnelikule mängijale. |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
CPU
vastuseid: 416
vaadatud: 128422
|
foorum: HV üritused postitatud: 15.07.2012 14:54:42 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
| Mul on tunne, et iga sent mis sealt siiapoole tuleb läheb maksu alla. Arvata on, et siin meil võtavad ka viimast.Mingist arvele laekunust summmast hakkavad huvi tundma. Jutt siis suurematest summade ... |
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
CPU
vastuseid: 416
vaadatud: 128422
|
foorum: HV üritused postitatud: 14.07.2012 17:46:27 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
| Kas kellelgi on infot Soome tulumaksusüsteemist ja seadustest, kas lotovõit on tulumaksuvaba või lüüakse ka sealt 30% kohe ahju? |
teema: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€ |
CPU
vastuseid: 21
vaadatud: 10184
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.06.2012 14:56:25 pealkiri: HV Viking 452 - 13. juuni // Jackpott 4 000 000€ // Eesti 5+1 140000€ |
|
teema: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
CPU
vastuseid: 416
vaadatud: 128422
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.06.2012 16:57:46 pealkiri: HV Eurojackpot 10 nädala mäng ehk EUROTUUR 2 / MÄNG ON LÄBI / |
Karm värk, protesteeritakse lotomängus osalemiseks kogutava raha ajapikenduse vastu?
Alati saab ju ise kuskilt putkast või internetist pileti osta, et loosimisel kohe osaleda.
Muide EuroMillionsi ... |
teema: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
CPU
vastuseid: 443
vaadatud: 111867
|
foorum: HV üritused postitatud: 13.05.2012 09:48:43 pealkiri: HV Eurojackpot 5 nädala mäng ehk EUROTUUR 1 // MÄNG ON LÕPPENUD // VOOR 1-5 võit kokku 594.60€ |
| Järgmisesse vooru edasi! |
teema: Kommenteerimine: stn gothmog |
CPU
vastuseid: 120
vaadatud: 31217
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2012 23:08:51 pealkiri: Kommenteerimine: stn gothmog |
Väga tore kodanik, müüsin ühe võimedi. Loodan, et võim vastab ootustele  |
teema: Kommenteerimine: krässakas |
CPU
vastuseid: 308
vaadatud: 41945
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2012 16:40:06 pealkiri: Kommenteerimine: krässakas |
Väga meeldiv ja abivalmis, pakkus parema variandi välja kui kuulutuses kirjas oli. Igaljuhul suured tänud!  |
teema: Kommenteerimine: Tume |
CPU
vastuseid: 56
vaadatud: 17159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2012 00:10:48 pealkiri: Kommenteerimine: Tume |
| Aus ostja... |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
CPU
vastuseid: 246
vaadatud: 81173
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2011 13:42:13 pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone- |
| Üks FSi läpakas ostedud, väga abivalmis müüja! |
teema: Kommenteerimine: Orps |
CPU
vastuseid: 64
vaadatud: 14979
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2011 16:02:25 pealkiri: Kommenteerimine: Orps |
Korralik kaup ja aus müüja! Tänud  |
teema: Kommenteerimine: tennar |
CPU
vastuseid: 300
vaadatud: 73073
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2011 14:09:29 pealkiri: Kommenteerimine: tennar |
| Ostsin (korras)läpaka, diagnostikas leiti viga, müüja ostis arvuti tagasi. Suurem osa rahast tuli küll kuu aega hiljem minu kontole, kuid parem hilja kui mitte kunagi. |
teema: Kommenteerimine: kosses |
CPU
vastuseid: 178
vaadatud: 39947
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.04.2011 18:48:04 pealkiri: Kommenteerimine: kosses |
| Täiesti usaldusväärne kaupmees! |
teema: Kommenteerimine: TauC |
CPU
vastuseid: 327
vaadatud: 70581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2011 14:32:31 pealkiri: Kommenteerimine: TauC |
Korralik FS läpaksas soetatud, müüja igati abivalmis!  |
teema: Kommenteerimine: krässakas |
CPU
vastuseid: 308
vaadatud: 41945
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2011 14:29:22 pealkiri: Kommenteerimine: krässakas |
| Müüs korraliku DVD playeri ja oli abivalmis! |
teema: Kommenteerimine: undead |
CPU
vastuseid: 724
vaadatud: 130404
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2011 01:14:45 pealkiri: Kommenteerimine: undead |
Igati aus ja kiiduväärt kodanik!  |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
CPU
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.06.2010 16:01:13 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
Asjalik tegelane, müüb ja ei valeta  |
teema: Kommenteerimine: ccayser |
CPU
vastuseid: 142
vaadatud: 30931
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2010 20:52:17 pealkiri: Kommenteerimine: ccayser |
Abistas ühe HP läpaka LCD elustamisega. Loodame, et kestab kaua!
Tänud Igaljuhul  |
teema: Kommenteerimine: Terror |
CPU
vastuseid: 99
vaadatud: 46985
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2010 11:04:49 pealkiri: Kommenteerimine: Terror |
| Täiesti aus kaupmees! |
teema: Kommenteerimine: --ylemus-- |
CPU
vastuseid: 7
vaadatud: 3514
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.02.2010 21:10:25 pealkiri: Kommenteerimine: --ylemus-- |
| Täiesti hästi sujus ostmine, kaup tuli kohale ja raha kandsin ka üle! |
teema: Kommenteerimine: Siimuc |
CPU
vastuseid: 188
vaadatud: 44868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.06.2009 20:16:25 pealkiri: Kommenteerimine: Siimuc |
Mees aitas hädast välja, müüs FS läpaka display ja aitas ka vahetusega.
Teinekordki võib abi saada  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
CPU
vastuseid: 841
vaadatud: 163816
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2009 22:39:12 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Aus ost oli, kõik töötab nii nagu lubatud  |
teema: Kommenteerimine: sindonen |
CPU
vastuseid: 487
vaadatud: 135177
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2009 23:57:10 pealkiri: Kommenteerimine: sindonen |
Kuigi hind natuke broneeringu ajal.
Positiivne oli see, et mees hoidis kaupa järgi. Ning teatas mulle kui esimesele huvilisele plaanist müüa kallimalt. Mälud olid ausad!
võib soovitada küll.. ... |
teema: Kommenteerimine: kosses |
CPU
vastuseid: 178
vaadatud: 39947
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2009 22:19:00 pealkiri: Kommenteerimine: kosses |
Mees müüs sülearvuti autolaadija, pole veel saanud isegi tasuda talle selle eest. Tegu on targa tegelasega, teinekordki võib abi vaja minna  |
teema: Kommenteerimine: vipi666 |
CPU
vastuseid: 624
vaadatud: 138276
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2009 23:16:05 pealkiri: Kommenteerimine: vipi666 |
Ostsin logitechi BT hiire, tundub enamvähem hea kaup.
Loodame, et see hiir jooksu ei pane  |
teema: Kommenteerimine: soodent |
CPU
vastuseid: 821
vaadatud: 220421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2009 11:07:33 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
Ei tea, olen kaks korda väga asjaliku mälu saanud kodaniku käest. Võtke kõik oma arvutid ja minge kohale, mees on abiks ja veendub, kas ikka mälu sobib sinu masinasse.
Postiga ei ole kindlust ... |
teema: Kommenteerimine: jungleman |
CPU
vastuseid: 69
vaadatud: 24167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2009 17:53:07 pealkiri: Kommenteerimine: jungleman |
Igati hea kaup sai tehtud, pool ette pool pärast järgi! loodame, et kõik jääb tööle jne.  |
teema: Kommenteerimine: soodent |
CPU
vastuseid: 821
vaadatud: 220421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2008 13:21:06 pealkiri: Kommenteerimine: soodent |
oststsin arvuti mälu, uus kaup 4xodavmalt kui poest! aus äri  |
teema: Kommenteerimine: Ruudolf |
CPU
vastuseid: 111
vaadatud: 29303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2008 00:19:28 pealkiri: Kommenteerimine: Ruudolf |
kindlasti aus abivalmis tegelane, jutt vastab tegelikkusele ja kaup aus!  |
teema: Kommenteerimine: zikkzakk |
CPU
vastuseid: 7
vaadatud: 3795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2008 01:09:59 pealkiri: Kommenteerimine: zikkzakk |
| Igati lahe müügimees, müüs proovimisvõimalusega uue jupi! |
teema: Kommenteerimine: GTR |
CPU
vastuseid: 116
vaadatud: 34566
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2007 00:00:37 pealkiri: Kommenteerimine: GTR |
| mälu korras! |
teema: Kommenteerimine: rud |
CPU
vastuseid: 9
vaadatud: 3283
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2007 11:14:55 pealkiri: Kommenteerimine: rud |
| Sellised ausaid tegelasi peaks rohkem olema! |
teema: Kommenteerimine: arey |
CPU
vastuseid: 1
vaadatud: 1666
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.09.2005 11:51:40 pealkiri: Kommenteerimine: arey |
sai siis mp3me mängija ostetud, omanik oraniseeris tartust>viimsisse transpordi, kaup oli igati aus korralikult hoitud ja garantiiga ka veel  |
| |