Avaleht
otsing leidis 309 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Button

vastuseid: 1903
vaadatud: 322895

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.01.2019 21:16:07   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Jällegi.
Kaup käes, asi töötab.
tiptop thumbs_up.gif
  teema: Staatiline müra kõlarites (ainult PC helikaardist)
Button

vastuseid: 47
vaadatud: 36599

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 11.03.2017 17:19:10   pealkiri: Staatiline müra kõlarites (ainult PC helikaardist)
Kisun vana teema üless.

Pm. Sama häda.
Kui arvuti ühendada kas aux või hdmi pidi ressiiveriga, annab kõlaritest "virinat", suminat.

Samamoodi TV, aga see annab edasi kerget sahinat.

Tel ...
  teema: Windows ei lae uue RAM-iga
Button

vastuseid: 3
vaadatud: 3090

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 05.02.2017 16:55:01   pealkiri: Windows ei lae uue RAM-iga
Memtest viskas hetkega errorilaviini.

Jah, timingud olid identsed.

Ehk vist teema lukku.
  teema: Windows ei lae uue RAM-iga
Button

vastuseid: 3
vaadatud: 3090

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 02.02.2017 23:28:00   pealkiri: Windows ei lae uue RAM-iga
Mure selline.
Enne oli kastis 2x4GB mälu,
ostsin uued 2x8GB mälud, samad kiirused, ajastused jne

Biosi läheb ilusti, tunnistab uusi mälusi, näitab 16GB
Windowsit laadides hangub v BSOD v re ...
  teema: Kommenteerimine: Kosmovant
Button

vastuseid: 44
vaadatud: 11633

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.06.2016 13:06:01   pealkiri: Kommenteerimine: Kosmovant
Müüs telefoni.
Kaup korras. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
Button

vastuseid: 1903
vaadatud: 322895

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2015 09:25:50   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Müüs välise ketta, täitsa töötab thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: and12345
Button

vastuseid: 276
vaadatud: 47076

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2014 17:31:36   pealkiri: Kommenteerimine: and12345
Sai "pisut" äri aetud,
thumbs_up.gif
  teema: Sony Xperia Z3 Compact
Button

vastuseid: 2782
vaadatud: 695663

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.10.2014 23:24:40   pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact
Eks see ole kasutusharjumus kah, mulle tõenäoliselt ei meeldiks kaelariputatud raskus
ja eks telefonide vastupidavus ole ka erinev.

Esimene nutikas Samsung S2 on selle väljatulekust saati mul o ...
  teema: Sony Xperia Z3 Compact
Button

vastuseid: 2782
vaadatud: 695663

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.10.2014 22:06:37   pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Button

vastuseid: 2303
vaadatud: 957414

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.10.2014 19:51:21   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Kuna tagakorpus on sel osaliselt liimitud külge, saaks nad kohe aru, et on moditud juba telefoni
ja mttc tõenäoliselt jah märge maas.

Mis alusel tootja peaks tasuta välja vahetama?
Ostetud e ...
  teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Button

vastuseid: 2303
vaadatud: 957414

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.10.2014 17:41:15   pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !)
Telefon. Nexus 5 (LG)
Klaasil mõra, see ei ole probleemiks, aga takistab garantiid.

Ei tööta mikker, kõlar (vahepeal) ja vibratsioon (vahepeal)

Käis ka MTTC-s, seal proovisid mikri vahetus ...
  teema: Google arendab välja "tarkasid" silmaläätsesid
Button

vastuseid: 26
vaadatud: 7572

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 20.01.2014 17:30:29   pealkiri: Google arendab välja "tarkasid" silmaläätsesid
Kunagi, kui opiga silma läätsed ära vahetati, küsisin, kas nightvisionit ei saagi vai?
Ehk varsti on lootust icon_cool.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Button

vastuseid: 21795
vaadatud: 3918355

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.02.2013 16:45:22   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Nojah.
seegi laenatud konsool, ja tõenäoliselt kindlasti vanem kui aasta.
ühegi accoundiga seotud ei ole ma arvan, ja tea, kas midagi backupidagi on.
kui garantiise saadetakse remonti, siis teha ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Button

vastuseid: 21795
vaadatud: 3918355

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.02.2013 19:47:14   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
heips.
Mure järgmine.
Ps3 töötas ilusti kenasti jne, kuni ükspäev sisselülitades ei mana hästi enam pilti telekasse.
täpsemalt näitab ehk 1/5 ekraanist (horisontaalselt) ja seda ka sellise ...
  teema: Kommenteerimine: virks
Button

vastuseid: 525
vaadatud: 100873

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.02.2013 20:40:26   pealkiri: Kommenteerimine: virks
Tehing toimis!
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
Button

vastuseid: 4078
vaadatud: 1079384

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 07.02.2013 20:01:11   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
Ehm,
enam väga täpselt ei mäleta,
peale pikemat googeldamist kusagilt foorumist jõudsin vist selleni, et kuidas resettida seda võimalikku 5-te regiooni vahetust.

resettis jah.
aga, kuna pro ...
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
Button

vastuseid: 4078
vaadatud: 1079384

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 07.02.2013 18:16:00   pealkiri: Laptopi CD/DVD- "katki"?
Ehk siis.
Lenovo t61, kus sees vist t42st pärit cd/dvd-rom/rw jne jne (gcc-4242n)

Kuna asi ei lugenud eesti regiooni (5) plaate välja, susserdasin asjaga veitsa ja siis dumbuserina avastasin, oh ...
  teema: World of Warcraft
Button

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449175

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.12.2012 19:26:44   pealkiri: World of Warcraft
Reedel peaks korraldama mõni kurikael korraliku wowi serverite kokkujooksuorgia icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: woozy
Button

vastuseid: 144
vaadatud: 64368

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2012 22:46:31   pealkiri: Kommenteerimine: woozy
Müüsin toite.
asi sujus thumbs_up.gif
  teema: iPhone5 tuleb müügile EMT e-poes ning Tallinna ja Tartu esinduses
Button

vastuseid: 82
vaadatud: 18023

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 27.09.2012 18:27:20   pealkiri: iPhone5 tuleb müügile EMT e-poes ning Tallinna ja Tartu esinduses
keegi võiks minna ja nende järjekorras seisjate käest küsida miks neil seda 500€ telefoni vaja on nagu siin


A:, i can download apps on it. thumbs_up.gif
icon_cool.gif
  teema: World of Warcraft
Button

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449175

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.09.2012 17:15:36   pealkiri: World of Warcraft
tundub et see expansion jääb vahele.
cata lõpus võtsin pausi, paar a kestnud guild lagunes laiali.
hektel mänguisu veits on aga ei tea, ei kutsu pappi välja käima see expansion.

munga abil ...
  teema: Kommenteerimine: -cocain-
Button

vastuseid: 1841
vaadatud: 264970

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2012 20:38:06   pealkiri: Kommenteerimine: -cocain-
Müüs vidiokaardi.
mõnusalt aktiivne infovahetus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lauri311
Button

vastuseid: 34
vaadatud: 4554

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2012 18:28:07   pealkiri: Kommenteerimine: lauri311
Müüs toite,
tõi veel ise kohale, kaup aus, töötab,/(so far) icon_cool.gif
  teema: EMT kuulutab välja mobiilirakenduste ideede konkursi „Äppmiljonär“
Button

vastuseid: 36
vaadatud: 10847

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 29.08.2012 18:36:59   pealkiri: EMT kuulutab välja mobiilirakenduste ideede konkursi „Äppmiljonär“
Ja siis tuleb hiljem koputab õunagigant õlale, et junni pappi, rikkusid patenti icon_smile.gif
  teema: LG toob turule maailma esimese 84-tollise 3D UD teleri
Button

vastuseid: 43
vaadatud: 9742

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 24.08.2012 22:33:47   pealkiri: LG toob turule maailma esimese 84-tollise 3D UD teleri
Aga minu vana hea 20 tolline kineskoobiga LG näitab siiamaani.
Isegi Arvuti moll on juba aastaid suurem icon_biggrin.gif
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
Button

vastuseid: 4078
vaadatud: 1079384

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 31.07.2012 18:30:23   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund.

Tänud vastamast, aga ei jõudnudki seda proovida.

paar päeva seisis läpakas riiulis juhe väljas.
täna mõtsin et proovin käima panna, ei läind, noh ...
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
Button

vastuseid: 4078
vaadatud: 1079384

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 30.07.2012 17:48:03   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund.

Tänud vastamast, aga ei jõudnudki seda proovida.

paar päeva seisis läpakas riiulis juhe väljas.
täna mõtsin et proovin käima panna, ei läind, noh ...
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
Button

vastuseid: 4078
vaadatud: 1079384

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 29.07.2012 22:09:32   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
inteli kaardiga kui mäletan õigesti.
proovisin ka välise monitoriga, ei midagi, kas selle jaoks ei ole enne vaja midagi biosist sättida muidu?
  teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid
Button

vastuseid: 4078
vaadatud: 1079384

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 26.07.2012 21:14:08   pealkiri: Lenovo [ThinkPad]
Hellou.
viimasel ajal olen märganud et arvutit üless äratades võtab ekraanil mõned sekundid kauem pildi ette võtmine.
nüüd paar päeva seisis, ja ei võta enam üldse pilti ette,

st.arvut ...
  teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Button

vastuseid: 3098
vaadatud: 795099

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.07.2012 21:02:06   pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Jap, õnne võitjale,
aus kaup !
  teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Button

vastuseid: 3098
vaadatud: 795099

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 16.07.2012 23:30:06   pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid
Heips.
regasin juba ammu ära paneelis, (mõne kuu eest)
pole siiamaani kuskil ühtegi küsitlust saand, kuhu need tulevad, mailile ?,
mis nime alt neid üldse otsida, kui peaksid näiteks junk-pos ...
  teema: Kohus käskis piirata brittidele ligipääsu The Pirate Bay veebisaidile
Button

vastuseid: 29
vaadatud: 6295

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 04.05.2012 18:24:29   pealkiri: Kohus käskis piirata brittidele ligipääsu The Pirate Bay veebisaidile
http://i.imgur.com/F4fpX.jpg

Kusjuures, kirjast on veel puudu, et >
kui te seda digitaalset 10 euri kopeerite või jagate, siis te rikute autorikaitseblabla õigusi ja võlgnete mulle.....10 eu ...
  teema: Kommenteerimine: Mrx
Button

vastuseid: 198
vaadatud: 69500

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.05.2012 19:45:17   pealkiri: Kommenteerimine: Mrx
pisidiil thumbs_up.gif
  teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Button

vastuseid: 27
vaadatud: 3988

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 20.04.2012 20:25:37   pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Ei vooluga peaks kõik ok olema.
Tundub et lihtsalt juust toide oli...
  teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Button

vastuseid: 27
vaadatud: 3988

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 20.04.2012 16:38:37   pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Pm oki seekord siis toide.
Vahetati garantii korras välja ja adi ants.
Eks paistab millal konded jama tekitama hakkavad.
  teema: am2 jahutuse kinnitusraam.
Button

vastuseid: 2
vaadatud: 1493

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 18.04.2012 19:56:21   pealkiri: am2 jahutuse kinnitusraam.
sain juba ostuteemast ammu kätte, selle teema arhiveerimist ma teha ei tea.
  teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Button

vastuseid: 27
vaadatud: 3988

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.04.2012 13:39:37   pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Njaa. raketiteadus juat ei ole.
Samas pole jootekolbi oma 10-15a käes hoidnud. icon_smile.gif lapsena ikka sai näppida.

Eks ma hakka siis meistrit otsima. kui endal hammas peale ei hakka.
  teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Button

vastuseid: 27
vaadatud: 3988

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 16.04.2012 08:35:43   pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
tänud vastamast lugupeetud kaaskannatajad!.

ise pole küll kondesid vahetanud, peab veidi mõtema kas olen piisavalt pädev jootja icon_smile.gif
pole ju jootekolbigi kodus icon_smile.gif

kuda vanad eest üldse võet ...
  teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Button

vastuseid: 27
vaadatud: 3988

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.04.2012 20:52:07   pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
tundub mõistlik, et kui garantii, siis pole ise veel mõtet tehniliselt näppida icon_smile.gif
  teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Button

vastuseid: 27
vaadatud: 3988

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.04.2012 20:37:08   pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
teist toidet käepärast pole millega proovida.
samas peaks veel garantii olema, (raalimeistrid) vahetasid viimati

proovin veel ka ilma cd-romi ja flopita vms

tegin miski pildi ka, kõige kehve ...
  teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Button

vastuseid: 27
vaadatud: 3988

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.04.2012 20:15:55   pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
vahepeal muud toidet proovind ei ole

punnis kondesid nagu ka ei oskaks näha, või vähemalt ei tundu olevat.

ofc, mul pole väga täpset aimu kui punnis on punnis ja milline on normaalne.

se ...
  teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Button

vastuseid: 27
vaadatud: 3988

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 15.04.2012 19:41:58   pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu
Ehk siis probleem järgmine.

juba mõnda aega on olnud selline probleem, et arvuti töötab laitmatult, restardib ei anna erroreid ega midagi.
peale shutdowni enam pilti ette ei võta,
varem piis ...
  teema: World of Warcraft
Button

vastuseid: 19219
vaadatud: 3449175

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.04.2012 14:08:32   pealkiri: World of Warcraft
Kas siis keegi tõesti kulda müüa ei taha? icon_rolleyes.gif

Mul istub pea 200k,
aga jah vales servus sinu jaoks icon_smile.gif

ise võtan nüüd wowist väikse pausi, cata vajus juba ammu ära, viimased paar kuud ...
  teema: Kommenteerimine: MikeEST
Button

vastuseid: 424
vaadatud: 84426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2012 20:02:32   pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST
Müüs jahutuse,

töötab ilusti,,seni icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: rewer
Button

vastuseid: 1309
vaadatud: 272759

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2012 20:01:12   pealkiri: Kommenteerimine: rewer
Müüs hädavajaliku pisidetaili, !

tänud kiire abi eest !
  teema: am2 jahutuse kinnitusraam.
Button

vastuseid: 2
vaadatud: 1493

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 04.01.2012 15:17:19   pealkiri: am2 jahutuse kinnitusraam.
Et siis kust eestist oleks võimalik osta. v kellel vwdeleb.

Selline asi siis. virma viat ei ole oluline
http://www.amazon.com/gp/aw/d/B003UILZG2/ref=aw_d_iv_electronics?is=l
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
Button

vastuseid: 4699
vaadatud: 833627

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.11.2011 00:39:27   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Hetkel siis lvl 15 omadega.
puhtalt maagia peal mängin.
antud seisuga siis Arch Mage of Winterhold icon_smile.gif
pole maja vaja osta ega midagi icon_smile.gif
questlinei käigu oli 1 koht küll päris creepy icon_smile.gif Labyrin ...
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
Button

vastuseid: 4699
vaadatud: 833627

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2011 06:35:59   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Ma olen natuke seagduses jälle icon_biggrin.gif

Nimelt olen mingid ulrichi koopas kus on 3 imelikku trellitatud ust, enne neid on kolm kivi maas millest möödudes tulevad need uksed järjest lahti aga kuivõr ...
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
Button

vastuseid: 4699
vaadatud: 833627

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2011 09:27:19   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
oh jah neid unetuid aegu,
ikka naljalt varakult ei saa aruvuti tagant ära icon_biggrin.gif
peab leppima 5-6h magamisega öösel icon_biggrin.gif
ja ma veel tagasihoidlikult, alles lvl 10, elu vaja ka elada icon_smile.gif
  teema: The Elder Scrolls V: Skyrim
Button

vastuseid: 4699
vaadatud: 833627

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2011 00:18:13   pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim
Mul ronis üks draakon parasjagu kallale, kui Whitehold College courtyardis ühe tüübiga äri tegin. icon_biggrin.gif Lendas keset courtyardi ja pani mu äritehingutele oteses mõttes tule otsa. icon_lol.gif

Suht l ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.