|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Button
vastuseid: 1903
vaadatud: 322895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.01.2019 21:16:07 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Jällegi.
Kaup käes, asi töötab.
tiptop  |
teema: Staatiline müra kõlarites (ainult PC helikaardist) |
Button
vastuseid: 47
vaadatud: 36599
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 11.03.2017 17:19:10 pealkiri: Staatiline müra kõlarites (ainult PC helikaardist) |
Kisun vana teema üless.
Pm. Sama häda.
Kui arvuti ühendada kas aux või hdmi pidi ressiiveriga, annab kõlaritest "virinat", suminat.
Samamoodi TV, aga see annab edasi kerget sahinat.
Tel ... |
teema: Windows ei lae uue RAM-iga |
Button
vastuseid: 3
vaadatud: 3090
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 05.02.2017 16:55:01 pealkiri: Windows ei lae uue RAM-iga |
Memtest viskas hetkega errorilaviini.
Jah, timingud olid identsed.
Ehk vist teema lukku. |
teema: Windows ei lae uue RAM-iga |
Button
vastuseid: 3
vaadatud: 3090
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 02.02.2017 23:28:00 pealkiri: Windows ei lae uue RAM-iga |
Mure selline.
Enne oli kastis 2x4GB mälu,
ostsin uued 2x8GB mälud, samad kiirused, ajastused jne
Biosi läheb ilusti, tunnistab uusi mälusi, näitab 16GB
Windowsit laadides hangub v BSOD v re ... |
teema: Kommenteerimine: Kosmovant |
Button
vastuseid: 44
vaadatud: 11633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.06.2016 13:06:01 pealkiri: Kommenteerimine: Kosmovant |
Müüs telefoni.
Kaup korras.  |
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
Button
vastuseid: 1903
vaadatud: 322895
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2015 09:25:50 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Müüs välise ketta, täitsa töötab  |
teema: Kommenteerimine: and12345 |
Button
vastuseid: 276
vaadatud: 47076
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2014 17:31:36 pealkiri: Kommenteerimine: and12345 |
Sai "pisut" äri aetud,
 |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
Button
vastuseid: 2782
vaadatud: 695664
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.10.2014 23:24:40 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
Eks see ole kasutusharjumus kah, mulle tõenäoliselt ei meeldiks kaelariputatud raskus
ja eks telefonide vastupidavus ole ka erinev.
Esimene nutikas Samsung S2 on selle väljatulekust saati mul o ... |
teema: Sony Xperia Z3 Compact |
Button
vastuseid: 2782
vaadatud: 695664
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.10.2014 22:06:37 pealkiri: Sony Xperia Z3 Compact |
|
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Button
vastuseid: 2303
vaadatud: 957416
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.10.2014 19:51:21 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Kuna tagakorpus on sel osaliselt liimitud külge, saaks nad kohe aru, et on moditud juba telefoni
ja mttc tõenäoliselt jah märge maas.
Mis alusel tootja peaks tasuta välja vahetama?
Ostetud e ... |
teema: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Button
vastuseid: 2303
vaadatud: 957416
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.10.2014 17:41:15 pealkiri: Mobiiltelefonide remondiabi II (uued reeglid !) |
Telefon. Nexus 5 (LG)
Klaasil mõra, see ei ole probleemiks, aga takistab garantiid.
Ei tööta mikker, kõlar (vahepeal) ja vibratsioon (vahepeal)
Käis ka MTTC-s, seal proovisid mikri vahetus ... |
teema: Google arendab välja "tarkasid" silmaläätsesid |
Button
vastuseid: 26
vaadatud: 7572
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.01.2014 17:30:29 pealkiri: Google arendab välja "tarkasid" silmaläätsesid |
Kunagi, kui opiga silma läätsed ära vahetati, küsisin, kas nightvisionit ei saagi vai?
Ehk varsti on lootust  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Button
vastuseid: 21795
vaadatud: 3918363
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.02.2013 16:45:22 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Nojah.
seegi laenatud konsool, ja tõenäoliselt kindlasti vanem kui aasta.
ühegi accoundiga seotud ei ole ma arvan, ja tea, kas midagi backupidagi on.
kui garantiise saadetakse remonti, siis teha ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Button
vastuseid: 21795
vaadatud: 3918363
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.02.2013 19:47:14 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
heips.
Mure järgmine.
Ps3 töötas ilusti kenasti jne, kuni ükspäev sisselülitades ei mana hästi enam pilti telekasse.
täpsemalt näitab ehk 1/5 ekraanist (horisontaalselt) ja seda ka sellise ... |
teema: Kommenteerimine: virks |
Button
vastuseid: 525
vaadatud: 100873
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.02.2013 20:40:26 pealkiri: Kommenteerimine: virks |
| Tehing toimis! |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
Button
vastuseid: 4078
vaadatud: 1079386
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 07.02.2013 20:01:11 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
Ehm,
enam väga täpselt ei mäleta,
peale pikemat googeldamist kusagilt foorumist jõudsin vist selleni, et kuidas resettida seda võimalikku 5-te regiooni vahetust.
resettis jah.
aga, kuna pro ... |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
Button
vastuseid: 4078
vaadatud: 1079386
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 07.02.2013 18:16:00 pealkiri: Laptopi CD/DVD- "katki"? |
Ehk siis.
Lenovo t61, kus sees vist t42st pärit cd/dvd-rom/rw jne jne (gcc-4242n)
Kuna asi ei lugenud eesti regiooni (5) plaate välja, susserdasin asjaga veitsa ja siis dumbuserina avastasin, oh ... |
teema: World of Warcraft |
Button
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449182
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.12.2012 19:26:44 pealkiri: World of Warcraft |
Reedel peaks korraldama mõni kurikael korraliku wowi serverite kokkujooksuorgia  |
teema: Kommenteerimine: woozy |
Button
vastuseid: 144
vaadatud: 64368
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2012 22:46:31 pealkiri: Kommenteerimine: woozy |
Müüsin toite.
asi sujus  |
teema: iPhone5 tuleb müügile EMT e-poes ning Tallinna ja Tartu esinduses |
Button
vastuseid: 82
vaadatud: 18023
|
foorum: Pressiteated postitatud: 27.09.2012 18:27:20 pealkiri: iPhone5 tuleb müügile EMT e-poes ning Tallinna ja Tartu esinduses |
keegi võiks minna ja nende järjekorras seisjate käest küsida miks neil seda 500€ telefoni vaja on nagu siin
A:, i can download apps on it.
 |
teema: World of Warcraft |
Button
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449182
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2012 17:15:36 pealkiri: World of Warcraft |
tundub et see expansion jääb vahele.
cata lõpus võtsin pausi, paar a kestnud guild lagunes laiali.
hektel mänguisu veits on aga ei tea, ei kutsu pappi välja käima see expansion.
munga abil ... |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
Button
vastuseid: 1841
vaadatud: 264970
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2012 20:38:06 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Müüs vidiokaardi.
mõnusalt aktiivne infovahetus  |
teema: Kommenteerimine: lauri311 |
Button
vastuseid: 34
vaadatud: 4554
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2012 18:28:07 pealkiri: Kommenteerimine: lauri311 |
Müüs toite,
tõi veel ise kohale, kaup aus, töötab,/(so far)  |
teema: EMT kuulutab välja mobiilirakenduste ideede konkursi „Äppmiljonär“ |
Button
vastuseid: 36
vaadatud: 10847
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.08.2012 18:36:59 pealkiri: EMT kuulutab välja mobiilirakenduste ideede konkursi „Äppmiljonär“ |
Ja siis tuleb hiljem koputab õunagigant õlale, et junni pappi, rikkusid patenti  |
teema: LG toob turule maailma esimese 84-tollise 3D UD teleri |
Button
vastuseid: 43
vaadatud: 9742
|
foorum: Pressiteated postitatud: 24.08.2012 22:33:47 pealkiri: LG toob turule maailma esimese 84-tollise 3D UD teleri |
Aga minu vana hea 20 tolline kineskoobiga LG näitab siiamaani.
Isegi Arvuti moll on juba aastaid suurem  |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
Button
vastuseid: 4078
vaadatud: 1079386
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 31.07.2012 18:30:23 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund.
Tänud vastamast, aga ei jõudnudki seda proovida.
paar päeva seisis läpakas riiulis juhe väljas.
täna mõtsin et proovin käima panna, ei läind, noh ... |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
Button
vastuseid: 4078
vaadatud: 1079386
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 30.07.2012 17:48:03 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
Fn+F7 vajuta, et valida videoväljund.
Tänud vastamast, aga ei jõudnudki seda proovida.
paar päeva seisis läpakas riiulis juhe väljas.
täna mõtsin et proovin käima panna, ei läind, noh ... |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
Button
vastuseid: 4078
vaadatud: 1079386
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.07.2012 22:09:32 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
inteli kaardiga kui mäletan õigesti.
proovisin ka välise monitoriga, ei midagi, kas selle jaoks ei ole enne vaja midagi biosist sättida muidu? |
teema: Lenovo [ThinkPad] :: Sülearvutid |
Button
vastuseid: 4078
vaadatud: 1079386
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.07.2012 21:14:08 pealkiri: Lenovo [ThinkPad] |
Hellou.
viimasel ajal olen märganud et arvutit üless äratades võtab ekraanil mõned sekundid kauem pildi ette võtmine.
nüüd paar päeva seisis, ja ei võta enam üldse pilti ette,
st.arvut ... |
teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Button
vastuseid: 3098
vaadatud: 795108
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 24.07.2012 21:02:06 pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Jap, õnne võitjale,
aus kaup ! |
teema: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Button
vastuseid: 3098
vaadatud: 795108
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 16.07.2012 23:30:06 pealkiri: Cint uuringute paneel - teeni endale Paypal raha või HV-teenuseid |
Heips.
regasin juba ammu ära paneelis, (mõne kuu eest)
pole siiamaani kuskil ühtegi küsitlust saand, kuhu need tulevad, mailile ?,
mis nime alt neid üldse otsida, kui peaksid näiteks junk-pos ... |
teema: Kohus käskis piirata brittidele ligipääsu The Pirate Bay veebisaidile |
Button
vastuseid: 29
vaadatud: 6295
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 04.05.2012 18:24:29 pealkiri: Kohus käskis piirata brittidele ligipääsu The Pirate Bay veebisaidile |
http://i.imgur.com/F4fpX.jpg
Kusjuures, kirjast on veel puudu, et >
kui te seda digitaalset 10 euri kopeerite või jagate, siis te rikute autorikaitseblabla õigusi ja võlgnete mulle.....10 eu ... |
teema: Kommenteerimine: Mrx |
Button
vastuseid: 198
vaadatud: 69500
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.05.2012 19:45:17 pealkiri: Kommenteerimine: Mrx |
pisidiil  |
teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Button
vastuseid: 27
vaadatud: 3988
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 20.04.2012 20:25:37 pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Ei vooluga peaks kõik ok olema.
Tundub et lihtsalt juust toide oli... |
teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Button
vastuseid: 27
vaadatud: 3988
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 20.04.2012 16:38:37 pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Pm oki seekord siis toide.
Vahetati garantii korras välja ja adi ants.
Eks paistab millal konded jama tekitama hakkavad. |
teema: am2 jahutuse kinnitusraam. |
Button
vastuseid: 2
vaadatud: 1493
|
foorum: Jahutus postitatud: 18.04.2012 19:56:21 pealkiri: am2 jahutuse kinnitusraam. |
| sain juba ostuteemast ammu kätte, selle teema arhiveerimist ma teha ei tea. |
teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Button
vastuseid: 27
vaadatud: 3988
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.04.2012 13:39:37 pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Njaa. raketiteadus juat ei ole.
Samas pole jootekolbi oma 10-15a käes hoidnud. lapsena ikka sai näppida.
Eks ma hakka siis meistrit otsima. kui endal hammas peale ei hakka. |
teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Button
vastuseid: 27
vaadatud: 3988
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 16.04.2012 08:35:43 pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
tänud vastamast lugupeetud kaaskannatajad!.
ise pole küll kondesid vahetanud, peab veidi mõtema kas olen piisavalt pädev jootja
pole ju jootekolbigi kodus
kuda vanad eest üldse võet ... |
teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Button
vastuseid: 27
vaadatud: 3988
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.04.2012 20:52:07 pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
tundub mõistlik, et kui garantii, siis pole ise veel mõtet tehniliselt näppida  |
teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Button
vastuseid: 27
vaadatud: 3988
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.04.2012 20:37:08 pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
teist toidet käepärast pole millega proovida.
samas peaks veel garantii olema, (raalimeistrid) vahetasid viimati
proovin veel ka ilma cd-romi ja flopita vms
tegin miski pildi ka, kõige kehve ... |
teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Button
vastuseid: 27
vaadatud: 3988
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.04.2012 20:15:55 pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
vahepeal muud toidet proovind ei ole
punnis kondesid nagu ka ei oskaks näha, või vähemalt ei tundu olevat.
ofc, mul pole väga täpset aimu kui punnis on punnis ja milline on normaalne.
se ... |
teema: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Button
vastuseid: 27
vaadatud: 3988
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 15.04.2012 19:41:58 pealkiri: Peale shutdowni arvuti ei kävitu |
Ehk siis probleem järgmine.
juba mõnda aega on olnud selline probleem, et arvuti töötab laitmatult, restardib ei anna erroreid ega midagi.
peale shutdowni enam pilti ette ei võta,
varem piis ... |
teema: World of Warcraft |
Button
vastuseid: 19219
vaadatud: 3449182
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.04.2012 14:08:32 pealkiri: World of Warcraft |
Kas siis keegi tõesti kulda müüa ei taha?
Mul istub pea 200k,
aga jah vales servus sinu jaoks
ise võtan nüüd wowist väikse pausi, cata vajus juba ammu ära, viimased paar kuud ... |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
Button
vastuseid: 424
vaadatud: 84426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2012 20:02:32 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
Müüs jahutuse,
töötab ilusti,,seni  |
teema: Kommenteerimine: rewer |
Button
vastuseid: 1309
vaadatud: 272759
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2012 20:01:12 pealkiri: Kommenteerimine: rewer |
Müüs hädavajaliku pisidetaili, !
tänud kiire abi eest ! |
teema: am2 jahutuse kinnitusraam. |
Button
vastuseid: 2
vaadatud: 1493
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.01.2012 15:17:19 pealkiri: am2 jahutuse kinnitusraam. |
Et siis kust eestist oleks võimalik osta. v kellel vwdeleb.
Selline asi siis. virma viat ei ole oluline
http://www.amazon.com/gp/aw/d/B003UILZG2/ref=aw_d_iv_electronics?is=l |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Button
vastuseid: 4699
vaadatud: 833629
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.11.2011 00:39:27 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Hetkel siis lvl 15 omadega.
puhtalt maagia peal mängin.
antud seisuga siis Arch Mage of Winterhold
pole maja vaja osta ega midagi
questlinei käigu oli 1 koht küll päris creepy Labyrin ... |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Button
vastuseid: 4699
vaadatud: 833629
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2011 06:35:59 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Ma olen natuke seagduses jälle
Nimelt olen mingid ulrichi koopas kus on 3 imelikku trellitatud ust, enne neid on kolm kivi maas millest möödudes tulevad need uksed järjest lahti aga kuivõr ... |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Button
vastuseid: 4699
vaadatud: 833629
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2011 09:27:19 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
oh jah neid unetuid aegu,
ikka naljalt varakult ei saa aruvuti tagant ära
peab leppima 5-6h magamisega öösel
ja ma veel tagasihoidlikult, alles lvl 10, elu vaja ka elada  |
teema: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Button
vastuseid: 4699
vaadatud: 833629
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.11.2011 00:18:13 pealkiri: The Elder Scrolls V: Skyrim |
Mul ronis üks draakon parasjagu kallale, kui Whitehold College courtyardis ühe tüübiga äri tegin. Lendas keset courtyardi ja pani mu äritehingutele oteses mõttes tule otsa.
Suht l ... |
| |