Avaleht
otsing leidis 36 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: 15» M: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu) :: Varia lisaseadmed
BL@q

vastuseid: 426
vaadatud: 71002

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 10.02.2026 22:18:08   pealkiri: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu)
Tuleb ka varusid täiendada. Võtaks 1 paki nõudekale, 1 paki pesumasinale lõhnatu ja 1 lõhnaga
  teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
BL@q

vastuseid: 291
vaadatud: 78288

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.12.2025 21:21:02   pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
Levi andmete jaoks peaksin katusele ruuteri juurde ronima, ei kirjutanud ruuteri passwordi üles icon_smile.gif
  teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
BL@q

vastuseid: 291
vaadatud: 78288

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.12.2025 23:06:52   pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
Tegin just testi, alla 112 ja üles 48. Tegu siis Tele 2-ga.
  teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
BL@q

vastuseid: 291
vaadatud: 78288

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.12.2025 17:26:23   pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
Olen nüüd 2 nädalat kasutanud seda eelnevalt soovitatud ZTE 889A Pro-d. Enne seda oli kasutusel Huawei termos, aga 5G tulekuga läks 4G ühendus väga halvaks. Proovisin ära Nokia Fastmile ja Zyxe ...
  teema: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
BL@q

vastuseid: 291
vaadatud: 78288

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.09.2025 14:31:48   pealkiri: Räägime 4G ja 5G ruuteritest
Oleks ka natukene abi vaja. Hetkel siis nett nii, et katusel on Huawei väliruuter ja selle otsas siis Ubiquiti UCG-Ultra ja selle küljes access pointid.
Kuna nüüd tehti 5G võrk, siis 4G on muut ...
  teema: 15» M: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu) :: Varia lisaseadmed
BL@q

vastuseid: 426
vaadatud: 71002

sõnumfoorum: Varia ja muu tehnika (sh helitehnika ja fototehnika) ost/müük/vahetus   postitatud: 29.01.2024 19:14:12   pealkiri: Uued biolagunevad pesulehed(30 lehte = 60 masinatäit pesu)
Prooviks ka ühe paki ära
  teema: Kommenteerimine: darknes89
BL@q

vastuseid: 75
vaadatud: 17769

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.05.2022 11:43:35   pealkiri: Kommenteerimine: darknes89
Ostsin pileti, tehing kiire ja korralik, soovitan
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
BL@q

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191291

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 29.05.2022 09:55:34   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Iphone XS-i aku vajaks vahetus, mis hinnaga oleks?
  teema: OstaEU
BL@q

vastuseid: 66
vaadatud: 47632

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.02.2021 13:48:09   pealkiri: OstaEU
Kas keegi teab kas mõni sarnase teenuse pakkuja ka pakub Taani või Norra aadressi?
  teema: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
BL@q

vastuseid: 16
vaadatud: 6325

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.07.2020 09:52:40   pealkiri: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
Lootma peab, uueks ruuteriks saab TP Link Archer C2300.
  teema: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
BL@q

vastuseid: 16
vaadatud: 6325

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.07.2020 20:12:54   pealkiri: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
Tänan väga asjaliku info eest, teen siis LHG-s mõned muudatused. See hAP AC2 on juba karbis ja teine ruuter kasutusel.
Wifi võrgus olles pääsesin ka ainult LHG-le ligi, proovisin nii telefoni ...
  teema: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
BL@q

vastuseid: 16
vaadatud: 6325

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.07.2020 07:17:15   pealkiri: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
Minul vähemalt töötab see LHG tunduvalt paremini kui teenusepakkujate pakutav B2368. B2368-ga testides olid alla 40-50 ja üles 1, LHG-ga on alla 75-85 ja üles 25-30. Nett on tunduvalt stabiilsem ...
  teema: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
BL@q

vastuseid: 16
vaadatud: 6325

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.07.2020 10:47:54   pealkiri: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
Tänud erineva info eest, Mikrotiku liides on minu jaoks liiga keeruline. Katsetasin erinevate juhendite järgi, aga ainus tulemus oli interneti kadumine ainult icon_biggrin.gif
Kasutan vana ruuterit wifina sell ...
  teema: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
BL@q

vastuseid: 16
vaadatud: 6325

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.07.2020 07:02:34   pealkiri: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
Väliruuteri kaabel väljas ei ühenda ära, proovisin ka väliruuteri ip-d muuta, resettida wifi ruuterit....
  teema: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
BL@q

vastuseid: 16
vaadatud: 6325

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 27.07.2020 22:32:36   pealkiri: Mikrotik LHG LTE6 ja hAP ac2 seadistamine
Tere!

Sai siis soetatud pealkirjas mainitud väliruuter ja wifi ruuter. Probleemiks on see et ei pääse ligi wifi ruuteri settingutele. Sisestades ip aadressi
pääsen ligi ainult väliruuterile. ...
  teema: TELE2 M-Internet
BL@q

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237535

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.07.2020 21:29:28   pealkiri: TELE2 M-Internet
Selge, uurin seda admin/CPE@huawei varianti. Kas oleks mingi parem variant valida kui see B2368?
  teema: TELE2 M-Internet
BL@q

vastuseid: 5294
vaadatud: 1237535

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.07.2020 20:12:05   pealkiri: TELE2 M-Internet
Kuidas saab Huawei B2368 ruuteri kindlale mastile/sagedusele lukustada?
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
BL@q

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191291

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 11.02.2020 19:33:10   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere!

iPhone SE-l aku vajaks vahetust, mis hinnaga oleks võimalik?
  teema: Targa kodu ehitamine
BL@q

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509969

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 17.12.2019 09:26:41   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Uurin siis Fibaro asju, esmapilgul tundub nende hind ainult kõvasti kallim olevat
  teema: Targa kodu ehitamine
BL@q

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509969

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 16.12.2019 20:01:00   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Paar rumalat küsimust tekkis. Kas Xiaomi erinevaid andureid saab ühendada Apple Home-iga otse ilma Xiaomi hub-ita? Nagu aru saan siis Ipadi saab kasutada Apple home puhul hub-ina, kuna Ipad vedeleb ...
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
BL@q

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191291

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 10.07.2018 07:32:44   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Tere

Kas IPhone 5-le akut ka saaks?
  teema: Millised kõrvaklapid?
BL@q

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514530

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.12.2017 21:20:14   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
C5-d tundusid ebamugavad ja omajagu kallimad ka, tellisin 1more klapid ära, eks siis varsti näha mis see kvaliteet neil on.


Kuna vanad klapid said otsa, siis nüüd vajadus uute järele, aga va ...
  teema: Millised kõrvaklapid?
BL@q

vastuseid: 5662
vaadatud: 1514530

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.12.2017 20:03:17   pealkiri: Millised kõrvaklapid?
Kuna vanad klapid said otsa, siis nüüd vajadus uute järele, aga valik on ulmeliselt suur. Klapid peavad olema juhtmega ja in-ear. Endale jäid silma Bose soundtrue ultra ja 1More triple driver. Kum ...
  teema: Windows 10 aeglane
BL@q

vastuseid: 35
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 13.03.2017 23:07:06   pealkiri: Windows 10 aeglane
Uuendasin BIOSi ära, minu üllatuseks läks tiba kiiremaks isegi.
Aga kui BIOSis panna intel rapid storage ON, siis windows ennast üles ei lae enam, kas nii peabki olema, või miskit valesti ikka? ...
  teema: Windows 10 aeglane
BL@q

vastuseid: 35
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 13.03.2017 14:41:11   pealkiri: Windows 10 aeglane
Fast startupi keelamine ei muutnud mitte miskit, täpselt sama.
  teema: Windows 10 aeglane
BL@q

vastuseid: 35
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 13.03.2017 10:15:31   pealkiri: Windows 10 aeglane
Fast startup on sees jah. Aga ma olen nüüd juba vist kõike proovinud, nagunii on tahtmine m2 ketas ära proovida, siis pean nagunii windowsi uuesti installima.
Eks siis ole näha, kas miskit muutu ...
  teema: Windows 10 aeglane
BL@q

vastuseid: 35
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 12.03.2017 22:20:08   pealkiri: Windows 10 aeglane
Testisin selle CrystalDiskMark-iga, tulemused siis:
Seq Q32T1 Read 552,9, Write 520,0
4K Q32T1 read 311,5, write 302,3
Seq read 543,6, write 488,5
4K read 41,65, write 118,7
  teema: Windows 10 aeglane
BL@q

vastuseid: 35
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 12.03.2017 21:31:31   pealkiri: Windows 10 aeglane
Olen 100% kindel, et on SSD peal. Võtsin just aega, et laeb üles ennast 17 sekki desktopini ja siis läheb veel aega kuni näiteks LG ScreenSplit tööle läeb.
Eelmine masin oli i5 ja 840 EVO ket ...
  teema: Windows 10 aeglane
BL@q

vastuseid: 35
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 12.03.2017 17:35:56   pealkiri: Windows 10 aeglane
Windows on legacy. Nagu ma aru saan siis seda niisama muuta ei saa.
Miks power plan peaks olema power save?

Lõpuks ilmselt teen formati ja lasen prooviks uuesti windowsi peale.
  teema: Windows 10 aeglane
BL@q

vastuseid: 35
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 12.03.2017 14:42:42   pealkiri: Windows 10 aeglane
Ikka SSD peal jah
  teema: Windows 10 aeglane
BL@q

vastuseid: 35
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 12.03.2017 14:30:42   pealkiri: Windows 10 aeglane
Lasin siis winrari benchil joosta, CPU usage oli siis ca 75% ja CPU temp 35C. Idle CPU temp siis 24C.
Vaatan selle rapid storage driveri ka üle.
  teema: Windows 10 aeglane
BL@q

vastuseid: 35
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 12.03.2017 10:31:24   pealkiri: Windows 10 aeglane
Uuendused on peal kõik, driverid on ka kõik uued.
  teema: Windows 10 aeglane
BL@q

vastuseid: 35
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 07.03.2017 11:23:07   pealkiri: Windows 10 aeglane
Tervist!

Sai mõnda aega tagasi uus arvuti kokku pandud (profiilis) ja sellel peal nüüd Windows 10. Aga arvuti tundub aeglane ja laeb üles aeglaselt. Seda võrreldes siis eelmise arvutiga, mis ...
  teema: iPad
BL@q

vastuseid: 2371
vaadatud: 639932

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.11.2016 13:17:32   pealkiri: iPad
Siis on küll halvasti. Teab keegi siis head kohta soovitada, et vähemalt korralikult kokku tagasi saaks.
  teema: iPad
BL@q

vastuseid: 2371
vaadatud: 639932

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 25.11.2016 15:07:29   pealkiri: iPad
Mõistlik tähendab seda, et ekraan terveks jääks. Netist otsides leidsin ühe kontakti kus öeldi kohe et kaamera + vahetus 40 euri + võimalik et ka uus ekraan 90 euri juurde. Kaamera ja vahetuse ...
  teema: iPad
BL@q

vastuseid: 2371
vaadatud: 639932

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 25.11.2016 14:55:35   pealkiri: iPad
Teab keegi soovitada mõnda mõistlikku kohta kus Ipad Airi tagumine kaamera ära vahetada?
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.