Avaleht
otsing leidis 86 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Lenovo pikendab "Del" ja "Esc" nuppe
Atren

vastuseid: 32
vaadatud: 9704

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 27.06.2009 21:37:20   pealkiri: Re: Lenovo pikendab "Del" ja "Esc" nuppe
Lenovo esitles oma rüperaali ThinkPad T400s, umbkaudu kaks korda pikemad kui tavaliselt - tootja arvates on sellised klahvid mugavamad ning väheneb võimalus kogemata neid vajutada.


Mis loogika ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2009 09:07:48   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Reunion.
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.01.2009 10:37:50   pealkiri: World of Warcraft
Osa vahest saad ka toiduga katta.
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.07.2008 10:20:48   pealkiri: World of Warcraft
Healimine polnud probleemiks, ma oma VE'ga healisin sama palju, kui üks meie shamanist raid healer, summaarselt ~8% kogu toimunud healimisest icon_lol.gif
Kokku oli 6 wipe enne killi. Neist kaks olid lihts ...
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.07.2008 20:53:10   pealkiri: World of Warcraft
Hmm, melee groupil polnud BS'i? icon_razz.gif Muuseas, kui ma vanasti VR tegin siis threat oli suureks piduriks mulle (enhance shaman) ning ka warrioritele se ei meeldinud üldse.
  teema: ASUS sunniti ebavajalikku Windows'i tagasi ostma
Atren

vastuseid: 37
vaadatud: 15694

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 23.05.2008 10:13:46   pealkiri: ASUS sunniti ebavajalikku Windows'i tagasi ostma
natuke tobe aga lähen ostan auto ja palun, mootor tagasi ostetaks, mul oma 5litrane mootor mille ise peale orgunnin? Loogiliselt võttes pakub automüüja, et ostame parem auto tagasi kui lahja on. E ...
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.04.2008 12:32:43   pealkiri: World of Warcraft
Sama võimalikud kuud on ka juuli, august, september, oktoober jne. Ehk siis, enne kui isegi open betat pole avatud, vaevalt blizz isegi nii täpselt teab.

Või siis netipoed on end orienteerinud a ...
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2008 16:26:15   pealkiri: World of Warcraft
Kui raididel käite on üks võimalik pet kes saab kasutada:

http://www.wowhead.com/?spell=27051
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2008 18:31:40   pealkiri: World of Warcraft

Ma parem hoopis ostaks eepilise lennuki ning võtaks 75 märgi eest püksid. Juhul kui veel alasi tehtud pole siis tuleb oodata seda.

PVP gear imeb ludinal.

Ok, nii palju pean parandama, et su ...
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2008 17:58:26   pealkiri: World of Warcraft
jeepiline lennuk on üldse mõttetu. Panin äsja 2k boe world epicute alla ja kui AHsse lekivad BM püksid siis panen rõõmuga veel 2k nende alla.

Ma parem hoopis ostaks eepilise lennuki ning võt ...
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2008 11:13:12   pealkiri: World of Warcraft
Ei tank kärvas millegipärast jubekiirelt maha nightbane juures ja siis ei saandi teda maha icon_neutral.gif Aga õnneks kärvas üks lockidest netherspite blue beami tankides kippelt maha ja mina sain seal mõn ...
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2008 09:13:04   pealkiri: World of Warcraft
Selle eliitvarustuse kätte saamine pole ajaliselt midagi nii triviaalne.
  teema: Küberrünnaku korraldaja sai trahvi
Atren

vastuseid: 29
vaadatud: 16451

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 28.01.2008 10:38:46   pealkiri: Küberrünnaku korraldaja sai trahvi
õigem oleks vist öelda, et reformierakonnale serveriteenust pakkuv firma ei saanud kahju vaid jäi lihtsalt plaanis olevast rahast ilma. kahju saadakse ikka siis kui ise pead juurde maksma reaalse t ...
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2007 11:24:52   pealkiri: World of Warcraft
See on selleks tõenäoliselt kui peaks tekkima ruumi puudus või midagi taolist.
  teema: Civilization IV
Atren

vastuseid: 259
vaadatud: 63168

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2007 13:21:17   pealkiri: Civilization IV
Kas keegi teab kuna uusim lisapakett peaks eestis müügile tulema?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.08.2007 00:58:38   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Broken Sword 3?
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.07.2007 17:58:56   pealkiri: World of Warcraft
Druidide, ning paladinide, probleemideks on hirmu (FEAR) vastu kaitse puudumine. Tremor totem on liiga kaootiline ning ainult ühel pool oleval kahest rassist priest saab panna neile peale Hirmu Kaits ...
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2007 13:36:32   pealkiri: World of Warcraft
Ega keegi ei tea kust seda Torn-hart Axe of Battle't saab? Kuradi hea relv paistab icon_smile.gif

Quest? Insta?

Cypher of Damnation questi seeria, algab Circle of Damnationis Hand of Guldan'ist läänes. Ho ...
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.01.2007 21:26:09   pealkiri: World of Warcraft
Millistes realmides peale alakiri, outlandi, veknilashi veel eestlasi leidub?
Just eestiasi, kes on EESTI gildis või sooviks seda luua lähitulevikus.. (võimaluse korral paluks lisada liikmete arv ...
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2006 18:48:27   pealkiri: World of Warcraft
Fury Warrior peaks tapma warlocki rohkem juhtudel kui vastupidi kuna tal on feari vastu meetmeid.

Fury warr on üks kõige nõrgemaid specce locki vastu! icon_biggrin.gif

Huvitav miks?
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.12.2006 10:36:29   pealkiri: World of Warcraft
Fury Warrior peaks tapma warlocki rohkem juhtudel kui vastupidi kuna tal on feari vastu meetmeid.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2006 18:32:36   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Bloodnet. Kui õige keegi muu võib pildi panna.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.10.2006 17:47:31   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Või Dune 2?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.10.2006 10:31:25   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Sama mängu vist mõtled voltc, kuid kuna mul ka pole pilti panna jääb praegu vastamata icon_razz.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.09.2006 14:10:44   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
X-Com?
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.08.2006 12:02:42   pealkiri: World of Warcraft
Antud mängu puhul on priva ning pira samad. Paljude muude mängude puhul tingimata sama ei kehti.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.08.2006 08:01:40   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Ega esimene Fallout äkki pole?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2006 00:30:11   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Puust võetuna -- Dungeon Siege 2?
  teema: Teise ketta masinasse panek kustutab esimeselt partritsioonid !! :S
Atren

vastuseid: 13
vaadatud: 2788

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 15.08.2006 09:29:32   pealkiri: Teise ketta masinasse panek kustutab esimeselt partritsioonid !! :S
Uurisin googlist. Esimene link andis juba huvitava vastuse, pole küll kindel kas ma julgeksin soovitada Biosi update kuid see fail on sealt alla laaditav.

http://www.computer-help.net/Syntax-Syste ...
  teema: Mcafee ei allu!
Atren

vastuseid: 6
vaadatud: 1971

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 15.08.2006 09:11:02   pealkiri: Mcafee ei allu!
Kasutagu mida soovib, peaasi et töötab.
  teema: World of Warcraft
Atren

vastuseid: 19219
vaadatud: 3447515

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.08.2006 09:08:19   pealkiri: World of Warcraft
Pärast goldshire ära nüüd küll redridge mine. Westfall, Loch Modan ning Darkshore (Darnassuse kõrval).
  teema: Teise ketta masinasse panek kustutab esimeselt partritsioonid !! :S
Atren

vastuseid: 13
vaadatud: 2788

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 15.08.2006 09:05:53   pealkiri: Teise ketta masinasse panek kustutab esimeselt partritsioonid !! :S
Täpselt ei oska, aga kartus on et see Samsungi proge jupp jamab (võibolla uurida rohkem selle kohta?). Äkki tee suur ketas sellisteks partitsioonideks, et ei vaja seda kui võimalik?

EDIT: Kas s ...
  teema: Teise ketta masinasse panek kustutab esimeselt partritsioonid !! :S
Atren

vastuseid: 13
vaadatud: 2788

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.08.2006 14:03:05   pealkiri: Teise ketta masinasse panek kustutab esimeselt partritsioonid !! :S
Kui sa uue HDD valmis tegid kas sa siis sellele bootimist proovisid enne kui vana taha panid?

EDIT:

Samuti 32 on 2 astmes 5, ega su arvutil pole probleeme nii suurte kõvaketastega?
  teema: ei saa välist kõvaketast tööle
Atren

vastuseid: 6
vaadatud: 3188

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.08.2006 13:59:43   pealkiri: ei saa välist kõvaketast tööle
Lase googlist läbi HDD nime järgi, kas sealt leidub midagi? Mis HDD see on?
  teema: Teise ketta masinasse panek kustutab esimeselt partritsioonid !! :S
Atren

vastuseid: 13
vaadatud: 2788

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.08.2006 13:55:48   pealkiri: Teise ketta masinasse panek kustutab esimeselt partritsioonid !! :S
32 GB? Kõlab nagu sulle lihtsalt ei näidatud installitud windowsiga partitsiooni, sest see on juba kinni. Samas ma ei saa seda teooriat kontrolliga katseliselt. Mis puutub vanasse süsteemi, kas see ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.08.2006 22:52:35   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Meenutab natuke Galciv II, kuid ei ole see minu meelest. Eve: Online? Pole seda mängu mänginud nii, et ei tea kuidas ta välja näeb.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.08.2006 16:27:23   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Hmm, freespace 2? icon_wink.gif 99% kindel, et vale küll.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.08.2006 23:35:12   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Rubies of Eventide? Pole seda ise mänginud, kuid see on MMORPG ning ma pole kindel millal välja lastud.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.08.2006 16:12:30   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Äkki on see mees inspektor Clouseau (loodetavasti õieti kirjutatud) ning see on mingi roosa pantri mäng?
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2006 17:15:27   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Pildil on topelt http, mängu ära küll ei tunne.
  teema: Titan Quest
Atren

vastuseid: 461
vaadatud: 94922

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2006 12:02:21   pealkiri: Titan Quest
Mul on see juhtunud küll, kuid tavaliselt pärast tükk aega mängimist. Mängul on ikka veel mälu leke sees minu meelest nii, et ma tavaliselt olen selle korda saanud arvutile Restarti tehes (tegel ...
  teema: Titan Quest
Atren

vastuseid: 461
vaadatud: 94922

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2006 08:33:53   pealkiri: Titan Quest
Champion -- 15 AH Warfare ning Refresh Nature ning pidu kestab igavesti icon_wink.gif Vaja ainult head energia taastust icon_razz.gif
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.08.2006 08:30:16   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Kes tahab võib pildi panna.
  teema: Titan Quest
Atren

vastuseid: 461
vaadatud: 94922

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.08.2006 16:20:05   pealkiri: Titan Quest
Armor rating on suht mõttetu raskemates raskusastmetes (eriti Legendary), sest tal on otsene effect mis ei skaleeru või oleks protsentides.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.08.2006 11:38:38   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Hmm, ma olen vist seda mängu läbi mänginud..D-Generation?
  teema: AMD ning ATI ühinemine
Atren

vastuseid: 10
vaadatud: 2106

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.07.2006 19:28:04   pealkiri: AMD ning ATI ühinemine
Ah, ma vaatasin et esiküljel polnud ning ka üheski Raua foorumis mitte, mistõttu ma tegin uue teema. Tänan lingi eest, selle võib siin vist ära kustutada.

P.S. Minu meelest tuleks see Varia u ...
  teema: AMD ning ATI ühinemine
Atren

vastuseid: 10
vaadatud: 2106

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.07.2006 19:22:41   pealkiri: AMD ning ATI ühinemine
http://www.amd.com/us-en/0,,3715_14197_14198,00.html?redir=goBG01

Selle teate alusel on AMD ning ATI ühinemas 5,6 miljardi dollari eest. Ma ei ole kindel mis sellest tuleb, kuid miskipärast see u ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.07.2006 16:55:26   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Ok, rohkem vaadates on ta siiski rohkem allveelaeva kui zeppelini moodi...samas paistab et ta on õhus. Pole aimugi mis mäng ta on.
  teema: Tehke mängud tundmatuks!
Atren

vastuseid: 15521
vaadatud: 2553335

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2006 20:53:46   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks!
Esimene arvamus oleks Morrowwind ning teine järgi X-COM 3: Apocalypse?
  teema: Heroes Of Might And Magic arutelu
Atren

vastuseid: 1279
vaadatud: 249279

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.07.2006 22:50:59   pealkiri: Heroes Of Might And Magic arutelu
Map editor tuleb patch 1.3'ga.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.