Avaleht
otsing leidis 280 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Motorola Moto G
Angryhead

vastuseid: 1144
vaadatud: 453741

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.12.2013 17:54:25   pealkiri: Motorola Moto G
Kaasasolevas juhendis on isegi joonis kuidas tagakaant avada. Kaart peaks ja micro olema.
Nägin. Isegi Youtubes mitut videot vaatasin, kui olin juba juhendi järgi natuke pusinud. Ikka pidi päris p ...
  teema: Motorola Moto G
Angryhead

vastuseid: 1144
vaadatud: 453741

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.12.2013 17:31:42   pealkiri: Motorola Moto G
arvamused, arvamused....
Kehv on, tagakaas ei taha ära tulla ja SIM-kaart ei mahu sisse.
(õhtul käin esindusest läbi, hangin väiksema kaardi ja ehk muljetan ka)
  teema: Kommenteerimine: 2serious4u
Angryhead

vastuseid: 75
vaadatud: 17449

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2013 22:08:17   pealkiri: Kommenteerimine: 2serious4u
Ostsin mängu, kõik sujus väga kiirelt ja sobis thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarc
Angryhead

vastuseid: 840
vaadatud: 143446

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2013 01:17:58   pealkiri: Kommenteerimine: tarc
Sai kõvaketas ostetud, kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
Angryhead

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014904

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.01.2013 14:04:12   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
28. detsembril ShopTost tellitud mäng oli 3. jaanuaril postkastis icon_smile.gif

Aga 20. detsembril samast kohast teele pandud mäng pole veel jõudnud.
e: Täna tuli kohale.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Angryhead

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915296

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.01.2013 23:51:33   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
kas keegi teab juba kust saab SS-le hdd caddyt osta Eestist?

Viimati Solarises Sony Centeris sai käidud, siis seal müüdi, 10€.
  teema: Kommenteerimine: amddude
Angryhead

vastuseid: 109
vaadatud: 58876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2012 19:30:13   pealkiri: Kommenteerimine: amddude
Kunagi sai FFXIII-2 mõne õlle vastu vahetatud.

Muidu kah suhteliselt normaalne tüüp noh.
  teema: Far Cry 3
Angryhead

vastuseid: 1185
vaadatud: 230902

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2012 19:22:19   pealkiri: Far Cry 3
Keegi oskab öelda kuidas khmm... "prooviversioonist" orikasse (Steamis) savegamed üle tuua?
  teema: XCOM: Enemy Unknown 2012
Angryhead

vastuseid: 425
vaadatud: 80506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.10.2012 10:59:37   pealkiri: XCOM: Enemy Unknown 2012
, Steamis müüakse täishinnaga, poelehele minnes väidab et mäng on juba ostetud, seega uuesti osta ei saa.
Steam Library all pole ka asjal miskit RU tähist, properties ja language all on valida ...
  teema: XCOM: Enemy Unknown 2012
Angryhead

vastuseid: 425
vaadatud: 80506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.10.2012 10:11:35   pealkiri: XCOM: Enemy Unknown 2012
Väike hoiatus neile, kes soovivad raha kokku hoida:
Gameride.ru key (vähemalt see mis koos DLCga tuleb) ja ilmselt ka iga teise vene päritolu võtmega on mäng regioonilukustusega ja Eestis mäng ...
  teema: XCOM: Enemy Unknown 2012
Angryhead

vastuseid: 425
vaadatud: 80506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.09.2012 19:02:54   pealkiri: XCOM: Enemy Unknown 2012
palju hinnaks laekus?

Mõtlen variantide peale, GMGst allahindluskoodiga saaks vist ca 19€. (+ unlockib paar meikimisvõimalus)
465 rubla ehk ~12€.
  teema: Kommenteerimine: zpsy
Angryhead

vastuseid: 824
vaadatud: 139303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2012 11:11:20   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
Müüs väga hea hinnaga Dark Soulsi võtme, kõik läks nagu pidi thumbs_up.gif
  teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Angryhead

vastuseid: 294
vaadatud: 65541

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2012 11:08:15   pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition
Vähemalt ei ole siin mingit pettust, asi on täpselt nagu lubati - 1:1 port konsooliversioonist, mis on tavahinnast veidikene allahinnatud ja sisaldab DLCd.

Tehnilise graafika poole pealt ei olnud ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Angryhead

vastuseid: 3677
vaadatud: 887334

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 23.07.2012 00:44:45   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Käisin Rally Estoniat vaatamas.
http://farm9.staticflickr.com/8283/7618241992_ab674a93d0_c.jpghttp://farm9.staticflickr.com/8143/7618153656_c76c3d23c6_c.jpghttp://farm9.staticflickr.com/8004/7618178 ...
  teema: IT õppimine
Angryhead

vastuseid: 4402
vaadatud: 1319622

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 12.07.2012 22:21:32   pealkiri: IT õppimine
Nii, nüüd siis TTÜs ka ülletaval kombel sees.. hetkel olen 167. ning vaatasin, et umbes 200 kohta on "Vastuvõetav".. et 140 pidi ju informaatikas tasuta olema? (Ikka ei suuda otsustada, kas ITK v ...
  teema: Diablo III
Angryhead

vastuseid: 14750
vaadatud: 2540734

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.05.2012 22:28:15   pealkiri: Diablo III
, authenticatorit kasutad?
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Angryhead

vastuseid: 3677
vaadatud: 887334

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 27.02.2012 01:12:49   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Äratame teema surnust üles...
http://farm8.staticflickr.com/7182/6786546750_acd882b8eb_z.jpghttp://farm8.staticflickr.com/7203/6786689966_234c71c40d_z.jpg
[url=http://www.flickr.com/photos/angryhe ...
  teema: Dorkly.com Greatest PC Game of all Time
Angryhead

vastuseid: 24
vaadatud: 4653

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.02.2012 17:55:13   pealkiri: Dorkly.com Greatest PC Game of all Time
http://i.imgur.com/sJNvK.png
Tuli üpriski täpne ilmselt. Tegelikult meeldis mulle Red Alert 2 rohkem kui esimene ja Diablo esimese osa vahetaks ka millegi vastu ära.
  teema: ATF
Angryhead

vastuseid: 963
vaadatud: 364628

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.12.2011 22:18:30   pealkiri: ATF
9. kuupäeval tellisin ühe objektiivi, 19. (esmaspäeval) saatsin meili sisuga et kas võib juba järgi tulla, kuna mingit teadetist ega kõnet polnud tulnud.
Täna oli raha tagasi kantud, meilile m ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Angryhead

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 16.12.2011 21:17:09   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://farm8.staticflickr.com/7006/6521312645_a20625cde3_z.jpg
Post läks võib-olla natuke üle, aga mis seal ikka.
  teema: ZTE Blade
Angryhead

vastuseid: 1858
vaadatud: 371257

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.10.2011 19:30:36   pealkiri: ZTE Blade
Mittetöötavatele SD kaartidele pole veel lahendust leitud?

Tellisin eBayst Sandiski 16 GB class 2 oma, no ei tööta mu Blades.

Nokia E52s sai proovitud, töötas ideaalselt. Üritasin seal fo ...
  teema: ZTE Blade
Angryhead

vastuseid: 1858
vaadatud: 371257

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.02.2011 22:53:16   pealkiri: ZTE Blade
Märgin teema ära - lähemal ajal lähen tõenäoliselt ostma thumbs_up.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Angryhead

vastuseid: 3677
vaadatud: 887334

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.01.2011 17:40:36   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
On sul näiteks nr.38 Kristo Subi / Teel Sepp autost?
Üles laetud [url=http://www.flickr.com/photos/angryhead/5360229491/]üks pilt, aga kui on soovi võin hiljem veel failid läbi kammida ja uurid ...
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Angryhead

vastuseid: 3677
vaadatud: 887334

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.01.2011 00:32:33   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Midagi on endal veel ikka kah.
On mingi kindla ekipaaži vastu huvi?
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Angryhead

vastuseid: 3677
vaadatud: 887334

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.01.2011 00:19:14   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Mõned klõpsud eilselt Nordea Võru Talverallilt kah. http://farm6.static.flickr.com/5208/5360826376_b98db8e5c7_z.jpghttp://farm6.static.flickr.com/5209/5360223517_c0908ae7ab_z.jpghttp://farm6.static ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Angryhead

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 25.12.2010 20:54:47   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
See on küll tuttav koht (kui on ikka Jüri katlamaja).
  teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
Angryhead

vastuseid: 350
vaadatud: 73350

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.12.2010 01:20:10   pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops
Kui Multiplayeri menüüs valida options ja seal Xboxi Back/Ps3 Select nuppu vajutada, siis tuleb kastike infoga, kus on samuti kirjas kas su NAT on strict või open icon_smile.gif
  teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
Angryhead

vastuseid: 4304
vaadatud: 1014904

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.11.2010 21:28:25   pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine
Kui tellida väljaspoolt Euroopat (USA Amazon) mõni asi, mille hind on alla selle käibemaksu piirimäära, kuid koos postituskuludega ületab selle piiri, siis peab ikka 20% juurde käima või lasta ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
Angryhead

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874849

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 22.10.2010 18:09:32   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Keegi http://www.thomann.de/de/index.html tellinud miskit,nõus aitama tellimisega?
Loodetavasti teisse foorumisse linkimise peale väga pahasti ei vaadata, igatahes, [url=http://kitarr.astar.ee/foru ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Angryhead

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.10.2010 22:13:37   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Tuleb välja, et seentele meeldib kasvada äikese poolt pea söestatud puudel.
http://farm5.static.flickr.com/4151/5088934743_dd20462760_b.jpg
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Angryhead

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 11.10.2010 22:42:58   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
, kui selleks nipiks on "selective colouring", siis IMHO, 99,5% juhtudest on see väga kole icon_razz.gif
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Angryhead

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.10.2010 22:40:01   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Peaks vist jah rulli filmi ostma ja Zenithi kätte võtma.
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Angryhead

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.10.2010 21:25:56   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://farm5.static.flickr.com/4089/5068280478_c1b396166d_z.jpg
Kahjuks pole digipeeglit millel seda kasutada icon_sad.gif
  teema: Motiivid autode pildistamiseks?
Angryhead

vastuseid: 3677
vaadatud: 887334

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 19.09.2010 12:13:57   pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks?
Mõned eilsed klõpsud Viljandi rallilt.
http://farm5.static.flickr.com/4126/5001867682_e93aa4bd41.jpghttp://farm5.static.flickr.com/4150/5001263353_cf5c4d3803.jpghttp://farm5.static.flickr.com/4150/ ...
  teema: [X360/PS3] Duke Nukem Forever
Angryhead

vastuseid: 25
vaadatud: 7231

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.09.2010 13:44:10   pealkiri: [X360/PS3] Duke Nukem Forever
http://www.upload.ee/image/791461/d053b392f57f664a7d390d6a38edbcd328a4427c.jpg

http://www.upload.ee/image/791462/emot-911.gifAlways bet on Duke!http://www.upload.ee/image/791462/emot-911.gif

Tah ...
  teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
Angryhead

vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.08.2010 21:34:12   pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3
http://www.upload.ee/image/725305/karbesfliisil.jpg
Hoiatus: viie megapikslise ja viie-aasta vanuse seebikaga kogenematu poolt pildistatud .icon_razz.gif
  teema: [X360/PS3] Dead Rising 2
Angryhead

vastuseid: 20
vaadatud: 5420

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.07.2010 21:22:21   pealkiri: [X360/PS3] Dead Rising 2
Demo eest raha maksma, juhhei!
  teema: [MUU] E3 2010
Angryhead

vastuseid: 446
vaadatud: 61668

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.06.2010 00:29:57   pealkiri: [MUU] E3 2010
Medal of Honori MP on küll puhas Call of Duty.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Angryhead

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682713

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.06.2010 00:26:42   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
199£ (ehk isegi natuke odavam kui 299$ praeguste kurssidega icon_razz.gif)
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Angryhead

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682713

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.05.2010 23:06:28   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu

http://www.engadget.com/2006/11/14/how-to-turn-a-standard-xbox-360-video-cable-into-a-vga-cable-fo/

ise valmistatud ja töötas thumbs_up.gif

Nojah, selline asi on muidugi võimalus, aga puuduvad endal ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Angryhead

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682713

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.05.2010 22:14:59   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kustkohast kõige odavamalt VGA kaabli saaks?
Unofficial kaablite ostmine on vist suht loto - soovitatav Microsofti licensed official värk osta?
  teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Angryhead

vastuseid: 2339
vaadatud: 643200

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.03.2010 01:03:19   pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Või siis copy-paste "ä" näiteks eelnevast postitusest või teema nimest.
Also in a bitching mood. icon_razz.gif
  teema: Battlefield: Bad Company 2
Angryhead

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.03.2010 13:30:38   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Kurat, kui beta jooksis 1280x720 ja low peal ikka ~20 fps koguaeg, ehk sitasti, siis full jookseb 1680x1050 mediumi peal pideva ~40 fpsiga thumbs_up.gif
Väga hea, serveritega probleemid parandagu ära ainul ...
  teema: Kommenteerimine: zpsy
Angryhead

vastuseid: 824
vaadatud: 139303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2010 02:41:41   pealkiri: Kommenteerimine: zpsy
Sai BF:BC2 key ostetud, töötab ilusti nagu lubatud thumbs_up.gif Soovitan!
  teema: Warhammer 40000: Dawn of War 2
Angryhead

vastuseid: 43
vaadatud: 23925

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.02.2010 21:57:24   pealkiri: Warhammer 40000: Dawn of War 2
Kaevame siis teema üles.
[url=http://uk-thq-eshop.gamesplanet.com/pc-games/buy-download-Dawn-of-War-II.html]THQ lehelt saab osta 5£ eest., key (mis tuleb mailile) saab hiljem Steami lisada.
Ise os ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
Angryhead

vastuseid: 17702
vaadatud: 3874849

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 06.02.2010 23:26:45   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Kui eBayst tellida midagi, mis saadetakse Koreast ja maksab üle 22 euro (70$ täpsemalt), siis hakatakse makse nõudma jah?
  teema: Battlefield: Bad Company 2
Angryhead

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.02.2010 21:13:49   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Kui Steamis 4-pack deal tuleks müüki, siis vist ostaks ära kah. thumbs_up.gif
Kui ei, siis läheb game.co.uk loosi.
  teema: Battlefield: Bad Company 2
Angryhead

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2010 14:13:44   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
,
Inteli Core2Duo E7200@3.1 GHz (ülekellatud)
4 GB Ram
Ati HD3850
Windows Vista 64-bit.

1680x1050, settingud mediumi peal, bloom maas, AA/AF 0 (või 1?).
FPS on suure maa-ala poole vaadates ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
Angryhead

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.01.2010 14:08:48   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
Fun on küll asi mäng. Ühe tanki õhkulaskmise eest 370 punkti thumbs_up.gif
Kahjuks jookseb suht kehvasti ja disconnectib mind kogu aeg, ainuke server kus sain korraliku full roundi mängida oli niisama l ...
  teema: Battlefield: Bad Company 2
Angryhead

vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.01.2010 22:58:16   pealkiri: Battlefield: Bad Company 2
http://www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php
Lähevad kiirelt!
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.