|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Motorola Moto G |
Angryhead
vastuseid: 1144
vaadatud: 453741
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.12.2013 17:54:25 pealkiri: Motorola Moto G |
Kaasasolevas juhendis on isegi joonis kuidas tagakaant avada. Kaart peaks ja micro olema.
Nägin. Isegi Youtubes mitut videot vaatasin, kui olin juba juhendi järgi natuke pusinud. Ikka pidi päris p ... |
teema: Motorola Moto G |
Angryhead
vastuseid: 1144
vaadatud: 453741
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.12.2013 17:31:42 pealkiri: Motorola Moto G |
arvamused, arvamused....
Kehv on, tagakaas ei taha ära tulla ja SIM-kaart ei mahu sisse.
(õhtul käin esindusest läbi, hangin väiksema kaardi ja ehk muljetan ka) |
teema: Kommenteerimine: 2serious4u |
Angryhead
vastuseid: 75
vaadatud: 17449
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2013 22:08:17 pealkiri: Kommenteerimine: 2serious4u |
Ostsin mängu, kõik sujus väga kiirelt ja sobis  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
Angryhead
vastuseid: 840
vaadatud: 143446
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2013 01:17:58 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
Sai kõvaketas ostetud, kõik sujus hästi  |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
Angryhead
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014904
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.01.2013 14:04:12 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
28. detsembril ShopTost tellitud mäng oli 3. jaanuaril postkastis
Aga 20. detsembril samast kohast teele pandud mäng pole veel jõudnud.
e: Täna tuli kohale. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Angryhead
vastuseid: 21795
vaadatud: 3915296
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.01.2013 23:51:33 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
kas keegi teab juba kust saab SS-le hdd caddyt osta Eestist?
Viimati Solarises Sony Centeris sai käidud, siis seal müüdi, 10€. |
teema: Kommenteerimine: amddude |
Angryhead
vastuseid: 109
vaadatud: 58876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2012 19:30:13 pealkiri: Kommenteerimine: amddude |
Kunagi sai FFXIII-2 mõne õlle vastu vahetatud.
Muidu kah suhteliselt normaalne tüüp noh. |
teema: Far Cry 3 |
Angryhead
vastuseid: 1185
vaadatud: 230902
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2012 19:22:19 pealkiri: Far Cry 3 |
| Keegi oskab öelda kuidas khmm... "prooviversioonist" orikasse (Steamis) savegamed üle tuua? |
teema: XCOM: Enemy Unknown 2012 |
Angryhead
vastuseid: 425
vaadatud: 80506
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.10.2012 10:59:37 pealkiri: XCOM: Enemy Unknown 2012 |
, Steamis müüakse täishinnaga, poelehele minnes väidab et mäng on juba ostetud, seega uuesti osta ei saa.
Steam Library all pole ka asjal miskit RU tähist, properties ja language all on valida ... |
teema: XCOM: Enemy Unknown 2012 |
Angryhead
vastuseid: 425
vaadatud: 80506
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.10.2012 10:11:35 pealkiri: XCOM: Enemy Unknown 2012 |
Väike hoiatus neile, kes soovivad raha kokku hoida:
Gameride.ru key (vähemalt see mis koos DLCga tuleb) ja ilmselt ka iga teise vene päritolu võtmega on mäng regioonilukustusega ja Eestis mäng ... |
teema: XCOM: Enemy Unknown 2012 |
Angryhead
vastuseid: 425
vaadatud: 80506
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.09.2012 19:02:54 pealkiri: XCOM: Enemy Unknown 2012 |
palju hinnaks laekus?
Mõtlen variantide peale, GMGst allahindluskoodiga saaks vist ca 19€. (+ unlockib paar meikimisvõimalus)
465 rubla ehk ~12€. |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
Angryhead
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2012 11:11:20 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
Müüs väga hea hinnaga Dark Soulsi võtme, kõik läks nagu pidi  |
teema: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
Angryhead
vastuseid: 294
vaadatud: 65541
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2012 11:08:15 pealkiri: Dark Souls: Prepare to Die Edition |
Vähemalt ei ole siin mingit pettust, asi on täpselt nagu lubati - 1:1 port konsooliversioonist, mis on tavahinnast veidikene allahinnatud ja sisaldab DLCd.
Tehnilise graafika poole pealt ei olnud ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
Angryhead
vastuseid: 3677
vaadatud: 887334
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.07.2012 00:44:45 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Käisin Rally Estoniat vaatamas.
http://farm9.staticflickr.com/8283/7618241992_ab674a93d0_c.jpghttp://farm9.staticflickr.com/8143/7618153656_c76c3d23c6_c.jpghttp://farm9.staticflickr.com/8004/7618178 ... |
teema: IT õppimine |
Angryhead
vastuseid: 4402
vaadatud: 1319622
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 12.07.2012 22:21:32 pealkiri: IT õppimine |
| Nii, nüüd siis TTÜs ka ülletaval kombel sees.. hetkel olen 167. ning vaatasin, et umbes 200 kohta on "Vastuvõetav".. et 140 pidi ju informaatikas tasuta olema? (Ikka ei suuda otsustada, kas ITK v ... |
teema: Diablo III |
Angryhead
vastuseid: 14750
vaadatud: 2540734
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.05.2012 22:28:15 pealkiri: Diablo III |
| , authenticatorit kasutad? |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
Angryhead
vastuseid: 3677
vaadatud: 887334
|
foorum: Fotograafia postitatud: 27.02.2012 01:12:49 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Äratame teema surnust üles...
http://farm8.staticflickr.com/7182/6786546750_acd882b8eb_z.jpghttp://farm8.staticflickr.com/7203/6786689966_234c71c40d_z.jpg
[url=http://www.flickr.com/photos/angryhe ... |
teema: Dorkly.com Greatest PC Game of all Time |
Angryhead
vastuseid: 24
vaadatud: 4653
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.02.2012 17:55:13 pealkiri: Dorkly.com Greatest PC Game of all Time |
http://i.imgur.com/sJNvK.png
Tuli üpriski täpne ilmselt. Tegelikult meeldis mulle Red Alert 2 rohkem kui esimene ja Diablo esimese osa vahetaks ka millegi vastu ära. |
teema: ATF |
Angryhead
vastuseid: 963
vaadatud: 364628
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 22.12.2011 22:18:30 pealkiri: ATF |
9. kuupäeval tellisin ühe objektiivi, 19. (esmaspäeval) saatsin meili sisuga et kas võib juba järgi tulla, kuna mingit teadetist ega kõnet polnud tulnud.
Täna oli raha tagasi kantud, meilile m ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Angryhead
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597
|
foorum: Fotograafia postitatud: 16.12.2011 21:17:09 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://farm8.staticflickr.com/7006/6521312645_a20625cde3_z.jpg
Post läks võib-olla natuke üle, aga mis seal ikka. |
teema: ZTE Blade |
Angryhead
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.10.2011 19:30:36 pealkiri: ZTE Blade |
Mittetöötavatele SD kaartidele pole veel lahendust leitud?
Tellisin eBayst Sandiski 16 GB class 2 oma, no ei tööta mu Blades.
Nokia E52s sai proovitud, töötas ideaalselt. Üritasin seal fo ... |
teema: ZTE Blade |
Angryhead
vastuseid: 1858
vaadatud: 371257
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.02.2011 22:53:16 pealkiri: ZTE Blade |
Märgin teema ära - lähemal ajal lähen tõenäoliselt ostma  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
Angryhead
vastuseid: 3677
vaadatud: 887334
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.01.2011 17:40:36 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
On sul näiteks nr.38 Kristo Subi / Teel Sepp autost?
Üles laetud [url=http://www.flickr.com/photos/angryhead/5360229491/]üks pilt, aga kui on soovi võin hiljem veel failid läbi kammida ja uurid ... |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
Angryhead
vastuseid: 3677
vaadatud: 887334
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.01.2011 00:32:33 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Midagi on endal veel ikka kah.
On mingi kindla ekipaaži vastu huvi? |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
Angryhead
vastuseid: 3677
vaadatud: 887334
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.01.2011 00:19:14 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
| Mõned klõpsud eilselt Nordea Võru Talverallilt kah. http://farm6.static.flickr.com/5208/5360826376_b98db8e5c7_z.jpghttp://farm6.static.flickr.com/5209/5360223517_c0908ae7ab_z.jpghttp://farm6.static ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Angryhead
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597
|
foorum: Fotograafia postitatud: 25.12.2010 20:54:47 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| See on küll tuttav koht (kui on ikka Jüri katlamaja). |
teema: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
Angryhead
vastuseid: 350
vaadatud: 73350
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.12.2010 01:20:10 pealkiri: [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops |
Kui Multiplayeri menüüs valida options ja seal Xboxi Back/Ps3 Select nuppu vajutada, siis tuleb kastike infoga, kus on samuti kirjas kas su NAT on strict või open  |
teema: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
Angryhead
vastuseid: 4304
vaadatud: 1014904
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.11.2010 21:28:25 pealkiri: [MUU] Välismaa netipoed & tellimine |
| Kui tellida väljaspoolt Euroopat (USA Amazon) mõni asi, mille hind on alla selle käibemaksu piirimäära, kuid koos postituskuludega ületab selle piiri, siis peab ikka 20% juurde käima või lasta ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Angryhead
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874849
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 22.10.2010 18:09:32 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
Keegi http://www.thomann.de/de/index.html tellinud miskit,nõus aitama tellimisega?
Loodetavasti teisse foorumisse linkimise peale väga pahasti ei vaadata, igatahes, [url=http://kitarr.astar.ee/foru ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Angryhead
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.10.2010 22:13:37 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Tuleb välja, et seentele meeldib kasvada äikese poolt pea söestatud puudel.
http://farm5.static.flickr.com/4151/5088934743_dd20462760_b.jpg |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Angryhead
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597
|
foorum: Fotograafia postitatud: 11.10.2010 22:42:58 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
, kui selleks nipiks on "selective colouring", siis IMHO, 99,5% juhtudest on see väga kole  |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Angryhead
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.10.2010 22:40:01 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
| Peaks vist jah rulli filmi ostma ja Zenithi kätte võtma. |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Angryhead
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.10.2010 21:25:56 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://farm5.static.flickr.com/4089/5068280478_c1b396166d_z.jpg
Kahjuks pole digipeeglit millel seda kasutada  |
teema: Motiivid autode pildistamiseks? |
Angryhead
vastuseid: 3677
vaadatud: 887334
|
foorum: Fotograafia postitatud: 19.09.2010 12:13:57 pealkiri: Motiivid autode pildistamiseks? |
Mõned eilsed klõpsud Viljandi rallilt.
http://farm5.static.flickr.com/4126/5001867682_e93aa4bd41.jpghttp://farm5.static.flickr.com/4150/5001263353_cf5c4d3803.jpghttp://farm5.static.flickr.com/4150/ ... |
teema: [X360/PS3] Duke Nukem Forever |
Angryhead
vastuseid: 25
vaadatud: 7231
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.09.2010 13:44:10 pealkiri: [X360/PS3] Duke Nukem Forever |
http://www.upload.ee/image/791461/d053b392f57f664a7d390d6a38edbcd328a4427c.jpg
http://www.upload.ee/image/791462/emot-911.gifAlways bet on Duke!http://www.upload.ee/image/791462/emot-911.gif
Tah ... |
teema: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
Angryhead
vastuseid: 8858
vaadatud: 2215597
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.08.2010 21:34:12 pealkiri: Lihtsalt ilusad pildid vol.3 |
http://www.upload.ee/image/725305/karbesfliisil.jpg
Hoiatus: viie megapikslise ja viie-aasta vanuse seebikaga kogenematu poolt pildistatud . |
teema: [X360/PS3] Dead Rising 2 |
Angryhead
vastuseid: 20
vaadatud: 5420
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.07.2010 21:22:21 pealkiri: [X360/PS3] Dead Rising 2 |
| Demo eest raha maksma, juhhei! |
teema: [MUU] E3 2010 |
Angryhead
vastuseid: 446
vaadatud: 61668
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2010 00:29:57 pealkiri: [MUU] E3 2010 |
| Medal of Honori MP on küll puhas Call of Duty. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Angryhead
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682713
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2010 00:26:42 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
199£ (ehk isegi natuke odavam kui 299$ praeguste kurssidega ) |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Angryhead
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682713
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.05.2010 23:06:28 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
http://www.engadget.com/2006/11/14/how-to-turn-a-standard-xbox-360-video-cable-into-a-vga-cable-fo/
ise valmistatud ja töötas
Nojah, selline asi on muidugi võimalus, aga puuduvad endal ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Angryhead
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682713
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.05.2010 22:14:59 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Kustkohast kõige odavamalt VGA kaabli saaks?
Unofficial kaablite ostmine on vist suht loto - soovitatav Microsofti licensed official värk osta? |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
Angryhead
vastuseid: 2339
vaadatud: 643200
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.03.2010 01:03:19 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
Või siis copy-paste "ä" näiteks eelnevast postitusest või teema nimest.
Also in a bitching mood.
|
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
Angryhead
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.03.2010 13:30:38 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Kurat, kui beta jooksis 1280x720 ja low peal ikka ~20 fps koguaeg, ehk sitasti, siis full jookseb 1680x1050 mediumi peal pideva ~40 fpsiga
Väga hea, serveritega probleemid parandagu ära ainul ... |
teema: Kommenteerimine: zpsy |
Angryhead
vastuseid: 824
vaadatud: 139303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2010 02:41:41 pealkiri: Kommenteerimine: zpsy |
Sai BF:BC2 key ostetud, töötab ilusti nagu lubatud Soovitan! |
teema: Warhammer 40000: Dawn of War 2 |
Angryhead
vastuseid: 43
vaadatud: 23925
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.02.2010 21:57:24 pealkiri: Warhammer 40000: Dawn of War 2 |
Kaevame siis teema üles.
[url=http://uk-thq-eshop.gamesplanet.com/pc-games/buy-download-Dawn-of-War-II.html]THQ lehelt saab osta 5£ eest., key (mis tuleb mailile) saab hiljem Steami lisada.
Ise os ... |
teema: Paypal & eBay üldteema |
Angryhead
vastuseid: 17702
vaadatud: 3874849
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.02.2010 23:26:45 pealkiri: Paypal & eBay üldteema |
| Kui eBayst tellida midagi, mis saadetakse Koreast ja maksab üle 22 euro (70$ täpsemalt), siis hakatakse makse nõudma jah? |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
Angryhead
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.02.2010 21:13:49 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Kui Steamis 4-pack deal tuleks müüki, siis vist ostaks ära kah.
Kui ei, siis läheb game.co.uk loosi. |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
Angryhead
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2010 14:13:44 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
,
Inteli Core2Duo E7200@3.1 GHz (ülekellatud)
4 GB Ram
Ati HD3850
Windows Vista 64-bit.
1680x1050, settingud mediumi peal, bloom maas, AA/AF 0 (või 1?).
FPS on suure maa-ala poole vaadates ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
Angryhead
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.01.2010 14:08:48 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
Fun on küll asi mäng. Ühe tanki õhkulaskmise eest 370 punkti
Kahjuks jookseb suht kehvasti ja disconnectib mind kogu aeg, ainuke server kus sain korraliku full roundi mängida oli niisama l ... |
teema: Battlefield: Bad Company 2 |
Angryhead
vastuseid: 14553
vaadatud: 2061075
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.01.2010 22:58:16 pealkiri: Battlefield: Bad Company 2 |
http://www.i3d.net/bf-bc2-beta-keys-signup.php
Lähevad kiirelt! |
| |