Avaleht
otsing leidis 290 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Windows Server 2012
Angrist

vastuseid: 28
vaadatud: 9307

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 07.01.2013 12:16:34   pealkiri: Windows Server 2012
Njah, roaming profiles variandiga olen täitsa tuttav. Neid 10-minutilisi logimisi olen näinud küll, kui kasutajatel on suured profiilid ja palju andmeid. Folder redirection on muidugi mõte, aga se ...
  teema: RAID 5
Angrist

vastuseid: 23
vaadatud: 7810

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 07.01.2013 12:12:01   pealkiri: Re: RAID 5
Tere,
Vaatasin, et siin teemas algas samasugune "Topic", et milline on parim saada olev Raid 5 Kontroller Eestis aga kahjuks nii see teema jäigi.

Seega, küsin uuesti.
Tahan teha Raid 5-te.
K ...
  teema: Windows Server 2012
Angrist

vastuseid: 28
vaadatud: 9307

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 16.10.2012 13:24:53   pealkiri: Windows Server 2012
"Previous Versions" on otseselt seotud "Shadow Copies"'ga, ehk siis ketta propertieste alt tuleb need konkreetse saki alt sisse lülitada ja kogu lugu. Vaikeväärtus on 2 koopiat ööpäevas (vähema ...
  teema: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma !
Angrist

vastuseid: 12
vaadatud: 4742

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 03.05.2012 10:38:40   pealkiri: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma !
Üldiselt kogu ketaste teema vahe seisneb NCQ-s (http://en.wikipedia.org/wiki/Native_Command_Queuing) TCQ-s ja kanali laiuses. Ja SATA kettad on siiski kodukasutaja kettad niiet ärme võrdleme sata ...
  teema: ühekordne password windowsile
Angrist

vastuseid: 3
vaadatud: 2032

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 27.04.2012 23:12:06   pealkiri: ühekordne password windowsile
Sellist asja ei ole.
  teema: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma !
Angrist

vastuseid: 12
vaadatud: 4742

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 27.04.2012 23:05:28   pealkiri: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma !
Mnjah, eks siin olegi maailmade erinevus, kelle jaoks 2keur on odav kelle jaoks kallis. Ja milles su I5 siis serveritele ära teeb, mängimises või ketaste pealt andmete väljastamise kiiruses icon_smile.gif
Ek ...
  teema: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma !
Angrist

vastuseid: 12
vaadatud: 4742

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 05.03.2012 15:03:49   pealkiri: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma !
Soovitus on lihtne, kui hammas hakkab peale osta endale HP ML150, Väldi HP ML110.
Kui ei hakka siis osta mõni vingem HP või mõne muu high end Tower.
Sobivad väga hästi Point of Sale mudelid, m ...
  teema: Win2003 peal töötav VPN (L2TP)
Angrist

vastuseid: 5
vaadatud: 2770

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 19.12.2011 11:46:59   pealkiri: Win2003 peal töötav VPN (L2TP)
Üldiselt, on jah parem, mitte teha VPN serverit asjast mida sa päristäpselt ei jaga, muidu on see tõenäoliselt varsti pooleks sõidetud.
  teema: Passwordi aegumise teavitus 2008's
Angrist

vastuseid: 11
vaadatud: 4271

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 19.12.2011 11:45:38   pealkiri: Passwordi aegumise teavitus 2008's
Tegelt küll group policy.


Ilmselt peaks see olema.
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc753945(WS.10).aspx

Always connect, even if authentication fails .
  teema: Win2003 peal töötav VPN (L2TP)
Angrist

vastuseid: 5
vaadatud: 2770

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 18.12.2011 23:52:57   pealkiri: Win2003 peal töötav VPN (L2TP)
Ilmselt juba lahendatud asi, a no Ei pea neid windowsi CA-d püsti ajama, võid mõne self signed serdi ka teha ja selle siis RAS serverile ette anda.
  teema: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus?
Angrist

vastuseid: 51
vaadatud: 52990

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 18.12.2011 23:48:02   pealkiri: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus?
Well, kui siin teemas on kodukasutajate tehnoloogiad suht tundmatud, keegi ei viitsi nendega jännata veel vähem neid tundma õppida või mingeid mudelinimesid meelde jätta.
  teema: Offsite Backup
Angrist

vastuseid: 29
vaadatud: 9753

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 18.12.2011 23:44:46   pealkiri: Offsite Backup
Tähendab, ega sa ju ei taasta virtuaalset imaget füüsilise masina peale anikeiss, ehk siis sinu taasteprotsess hakkab sisaldama lisaks veel virtuaalse hypervisori installatsiooni.
Samamoodi nagu B ...
  teema: Windows backupi taastamine teises arvutis
Angrist

vastuseid: 13
vaadatud: 4884

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 18.12.2011 23:35:23   pealkiri: Windows backupi taastamine teises arvutis
Tähendab, vaata, olemus on ju selline et sul seal backupis on selle konkreetse raidikontra draiverid, kui nüüd võtad uue kontra mida OS ei tunne, siis sinna see sul ka jääb, aga kui suudad draiv ...
  teema: Ettevõttel vaja serverit raamatupidamisprogrammile
Angrist

vastuseid: 12
vaadatud: 6854

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 18.12.2011 23:33:28   pealkiri: Ettevõttel vaja serverit raamatupidamisprogrammile
Tähendab, kõss ei aja mingit säästujuttu kohe inimesele, muidu pärast keegi peabki uurima ja puurima et wtf happened.

Väikettevõtte serveriks kõlbab ideaalselt HP ML150 või mõni sarnane I ...
  teema: Kohalikus võrgus failide kopeerimise kiirus
Angrist

vastuseid: 18
vaadatud: 4282

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.12.2011 23:24:20   pealkiri: Kohalikus võrgus failide kopeerimise kiirus
G Wifi 54 megabitti, jaga kaheksaga siis saad baitide arvu kätte. Seega saad teada et see on 6 megabaiti sekundis. Kui sul on N seade siis selle kiirus on 102megabitti.
Ilmselgelt kasutad sa kodus ...
  teema: Passwordi aegumise teavitus 2008's
Angrist

vastuseid: 11
vaadatud: 4271

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 18.12.2011 23:15:58   pealkiri: Passwordi aegumise teavitus 2008's
Ühesõnaga sa nõuad kliendilt kõigepealt autentimist enne ühenduse tegemist, keera see osa terminal serverist RDP 7.1 connectioni alt maha.
Siis saab klient ilusti terminaliga ühenduse enne siss ...
  teema: Windows backupi taastamine teises arvutis
Angrist

vastuseid: 13
vaadatud: 4884

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 12.12.2011 14:06:18   pealkiri: Windows backupi taastamine teises arvutis
Kas nagu mehhanism, et installid sinna ennem mingi windows 2008 peale siis ütled talle restore ei toimi ?
  teema: Kommenteerimine: Amdfan
Angrist

vastuseid: 361
vaadatud: 78203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2011 22:57:46   pealkiri: Kommenteerimine: Amdfan
No 100-s positiivne hääl siis. Tehing kiire ja kaup korralik.
  teema: User CAL's - Win SBS 2011 & Win 2008 Server
Angrist

vastuseid: 6
vaadatud: 3257

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 12.09.2011 21:50:34   pealkiri: User CAL's - Win SBS 2011 & Win 2008 Server
, jah. Sedasi käivad asjad nö. "tavatoodete" korral. Antud juhul on aga teemaks "kõik ühes" tüüpi Small Business Server, mille CAL'id (max 75; device või user) katavad ära mitu teenust.

Ku ...
  teema: User CAL's - Win SBS 2011 & Win 2008 Server
Angrist

vastuseid: 6
vaadatud: 3257

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 30.08.2011 12:36:38   pealkiri: User CAL's - Win SBS 2011 & Win 2008 Server
Tegelikult on niimodi, et ostadki 30 calli, ehk siis ostad igale userile ühe calli. Useri call annab userile õiguse kasutada ükskõik mitut serverit ta heaks arvab.
Lisaks sellele on veel olemas E ...
  teema: Serverite firewalli rollid [Group Policy+MS Firewall]
Angrist

vastuseid: 5
vaadatud: 2847

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 22.08.2011 09:31:58   pealkiri: Re: Serverite firewalli rollid [Group Policy+MS Firewall]
....Meie turbeinimene jätaks DC-le hea meelega vaid RDP sissetulevaks....

Äkki kirjutasid, miks Sa oma turbeinimest ei usalda.
Kui tahad yhe pordi asemel paljusid lubada, siis on asi t6esti kaht ...
  teema: Serverite firewalli rollid [Group Policy+MS Firewall]
Angrist

vastuseid: 5
vaadatud: 2847

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 19.08.2011 12:08:33   pealkiri: Serverite firewalli rollid [Group Policy+MS Firewall]
No googlesse intenret ports, siis saad vastused.

DNS jäi sul ka kirjutamata sinna, ja AD jaoks ON vaja dnsi.

Failiserver kasutab SMB protokolli
  teema: openvpn aeglane: windowsi rdp hakib, aga failid liiguvad õige kiirusega
Angrist

vastuseid: 12
vaadatud: 4270

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 16.07.2011 09:07:02   pealkiri: openvpn aeglane: windowsi rdp hakib, aga failid liiguvad õige kiirusega
L2TP suvalisest windows serverist, portidesuunamisegamüürist,müür ise eipea väga midagi oskama.
  teema: openvpn aeglane: windowsi rdp hakib, aga failid liiguvad õige kiirusega
Angrist

vastuseid: 12
vaadatud: 4270

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 14.07.2011 02:01:49   pealkiri: openvpn aeglane: windowsi rdp hakib, aga failid liiguvad õige kiirusega
OpenVPN jookseb sul läbi kolmanda partei serverite, sa ei tea mis treisruuti pidi, ning lisaks sellele sa ei tea kes sealt kolmandast parteist seda kuidas ja mismoodi pealt vaatab. Ühesõnaga by def ...
  teema: GPO compare
Angrist

vastuseid: 5
vaadatud: 2765

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 11.07.2011 01:10:17   pealkiri: GPO compare
Seda programmi ma katsetasin, Demo kahjuks ei võimalda reaalseid GPO-sid võrrelda vaid ainult mingi Demo GPO-ga...

Põhimõtteliselt peaks samaks jääma küll, aga siiski on mitmeid muudatusi se ...
  teema: GPO compare
Angrist

vastuseid: 5
vaadatud: 2765

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 08.07.2011 00:32:59   pealkiri: GPO compare
Kas Rsop ei aita ?
  teema: Serverilahenduste pakkujad Eestis
Angrist

vastuseid: 10
vaadatud: 4272

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 20.06.2011 13:13:16   pealkiri: Serverilahenduste pakkujad Eestis
Näiteks Swedpanga CRM`i kasutab paralleelselt vähemalt 1000 töötajat ning SEB oma kippus liigse koormusega ikka aegajalt maha kukkuma, nii et kasutajaid on... ja mitte vähe.
Selline koormus on s ...
  teema: millised kettad koduserveri jaoks?
Angrist

vastuseid: 6
vaadatud: 2470

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 20.06.2011 08:56:50   pealkiri: millised kettad koduserveri jaoks?
head kettad on WD RE seeriast, peavad hästi vastu ja on korraliku läbilaskvusega. AGA hind on "natuke" kõrge
Üks huvitav asi on veel nende ketastega olnud- nimelt ei kuku nad kohe vaid hakkavad a ...
  teema: Serverilahenduste pakkujad Eestis
Angrist

vastuseid: 10
vaadatud: 4272

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 19.06.2011 14:54:21   pealkiri: Serverilahenduste pakkujad Eestis
Oleneb mis sinul seal peal jooksma peab?

Võid vaadata ka Windows azure teenuse poole.
http://www.microsoft.com/windowsazure/

Võimalik on samuti soeatada oma isiklik server ja seda nii üelda ...
  teema: Serverilahenduste pakkujad Eestis
Angrist

vastuseid: 10
vaadatud: 4272

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 17.06.2011 10:47:02   pealkiri: Serverilahenduste pakkujad Eestis
Oskad sa ka füüsiliste enterprise level masinatega tegelevaid firmasid soovitada?

Elion ?
  teema: Raid 5 kukkus kokku
Angrist

vastuseid: 35
vaadatud: 9255

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 15.06.2011 11:15:36   pealkiri: Raid 5 kukkus kokku
, hmm, mina panin teema Raud > Kõvad kettad. Keegi on ringi tõstnud.

Ei eeldagi, et kontra korras on - ei tööta Raid5'ga.

Teema tegemise mõte oligi Raid 5 mittetöötamine / kontra jam ...
  teema: Riistvara Sharepoint'i alla
Angrist

vastuseid: 6
vaadatud: 1729

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 14.06.2011 22:21:15   pealkiri: Riistvara Sharepoint'i alla
Pane üks selline demona püsti, aja paar kasutajat peale, vaata palju ressurssi tarbib korruta kasutajatega korruta 1,8-ga. ütle et kärab küll.

A üks 50 kasutajaga server võiks ikka olla 5620 ...
  teema: Raid 5 kukkus kokku
Angrist

vastuseid: 35
vaadatud: 9255

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 14.06.2011 22:15:39   pealkiri: Raid 5 kukkus kokku
Paranda siis mind kui ma eksin, 32 bit XP NTFS limiit on 2,2 TB.

Kogu teksti sa vist ei viitsinud läbi lugeda, sest kasutusel ei ole eraldi kontrat (seega ka ketasteks tavalised SATAII kettad). H ...
  teema: Pilv või pühendatud server?
Angrist

vastuseid: 80
vaadatud: 20826

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 14.06.2011 06:00:43   pealkiri: Pilv või pühendatud server?
Paranduseks, mitte et ainuüksi videote vaatamiseks, vaid momendil HD videote vaatamine ongi kõige koormavam asi. Juhul kui me ei räägi LHC datast mille jaoks ehitati täiesti uus oma internet. Te ...
  teema: millist kettamassiivi valida
Angrist

vastuseid: 4
vaadatud: 1431

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 14.06.2011 05:56:48   pealkiri: millist kettamassiivi valida
Kõige olulisem parameeter igasuguse SAN'i puhul on IOPS.

Siin tasub vaadata enterprise-level SSD-de poole. Tõsine revolutsioon, kui IOPSist rääkida.

Hind on veel vastik, a kellel tuleb pähe ...
  teema: Raid 5 kukkus kokku
Angrist

vastuseid: 35
vaadatud: 9255

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 14.06.2011 05:53:00   pealkiri: Raid 5 kukkus kokku
Mõõteriistas ei ole viga icon_biggrin.gif Viga hoopis 32bit op süsteemis, mis üle 2,2TB ketast ei tunnista.


Mida op süsteem puutub bittidesse kui sul on raid kontroleris seadistatud? see ikka NTFS limiit. ...
  teema: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem.
Angrist

vastuseid: 15
vaadatud: 3171

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 05.06.2011 12:30:08   pealkiri: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem.
ESXi on mul 2x36GB SCSI RAID0,1 peal ning virtuaalsed 2x148GB RAID0,1 peal. Mõlemad taluvad kuni 1 ketta feilimise. Kui asi hakkabki mädaks minema tõstan virtuaalsed sealt ajutiselt mujale icon_smile.gif Paugu ...
  teema: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem.
Angrist

vastuseid: 15
vaadatud: 3171

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 01.06.2011 10:11:30   pealkiri: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem.
Ma ei saa aru, mismõttes?
hea liivakast kus katseid teha ning ka vajalike asju üleval hoida.

Testimiseks jah muidugi, aga nende vajalike ajsadega oleks mõitslik olla ettevaatlik sellise raua p ...
  teema: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem.
Angrist

vastuseid: 15
vaadatud: 3171

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 30.05.2011 20:47:04   pealkiri: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem.
SCSI nagu natuke liiga vana ei ole selleks et seda nimetada upgraeks ?
  teema: Raid 5 kukkus kokku
Angrist

vastuseid: 35
vaadatud: 9255

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 28.05.2011 13:27:50   pealkiri: Raid 5 kukkus kokku
Proovi mõõteriista vahetada.
  teema: Jaht IT-töötajatele: suurfirmad otsivad sadu uusi inimesi
Angrist

vastuseid: 104
vaadatud: 16608

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 25.05.2011 15:42:14   pealkiri: Jaht IT-töötajatele: suurfirmad otsivad sadu uusi inimesi
Rauamehed...

Ja mitut progejat sa tead kes san tehnikaga oskab ümber käia ?
Ja mitut progejat sa tead kes oskab hallata ära ca 100 serverit nii, et jäädakse SLA sisse ?
Ja mitut progejat sa ...
  teema: Pilv või pühendatud server?
Angrist

vastuseid: 80
vaadatud: 20826

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 23.05.2011 11:33:59   pealkiri: Pilv või pühendatud server?
Tähendab, sa oled saanud valesti aru sõnast referaat. Referaat tähendab millegi refereerimine. Ehk siis mingile algallikale viitamine, ehk siis linkimine.
HV möla ei kõlba refereerida, seega pea ...
  teema: Pilv või pühendatud server?
Angrist

vastuseid: 80
vaadatud: 20826

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 22.05.2011 20:58:17   pealkiri: Pilv või pühendatud server?
Ärge nüüd üle ka pingutage ja õhust lahmige.

Asi lihtne User X data kiirus /võrguliikluse kõige kitsam koht.
User X data kiirus /ketta IO.

Protsessori jaoks on küsimus kas saidi arvutus ...
  teema: Portable rack.
Angrist

vastuseid: 2
vaadatud: 1614

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 20.05.2011 09:03:28   pealkiri: Portable rack.
Kas keegi on näinud kusagil racke mis oleks isoleeritud väliskeskkonnast ja oma sisemise konditsioneeriga ?
  teema: Pilv või pühendatud server?
Angrist

vastuseid: 80
vaadatud: 20826

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 20.05.2011 08:52:09   pealkiri: Pilv või pühendatud server?
Nagu ma ennem võisin mainida, kasutajate arv ei loe niivõrd minu jaoks, kui ülesehitus ja seosed, mida saab eskaleerida (järjest laiendada).
Ja ma mõtlesin seda 100k korraga kasutajat, kui arvu, ...
  teema: Pilv või pühendatud server?
Angrist

vastuseid: 80
vaadatud: 20826

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 19.05.2011 11:58:06   pealkiri: Pilv või pühendatud server?
Maailmarekord praegu paraleelselt mängimas on vist mingi 155 000 kasutajat.
Kui võtad sellise mängu nagu EVE online kus on ca 30 000 kasutajat online pidevalt ja datat streamub, siis nende server ...
  teema: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek
Angrist

vastuseid: 31
vaadatud: 9273

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 20.04.2011 10:10:31   pealkiri: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek
1U serverid on tavaliselt 1 socketiga seda jahutuse tõttu, seega kuna tegemist on kärbitud tootega saab nimetada ühe U-seid serverid säästuserveriteks. Aga muidugi jookseb asi ka ilusti 1 perose ...
  teema: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek
Angrist

vastuseid: 31
vaadatud: 9273

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 18.04.2011 20:36:59   pealkiri: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek
Tähendab, mehed, säästke loodust...

Terminalilahendused on töötavad ja on efektiivsed kulude kokkuhoidjad, kuid kahjuks 15 masinapargiga firmale ei ole soetushinna kokkuhoidu näha.
See et p ...
  teema: Backupi liigutamine ühest serverist teise
Angrist

vastuseid: 23
vaadatud: 3423

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 02.04.2011 23:15:44   pealkiri: Backupi liigutamine ühest serverist teise
Linte läheb kümmekond sllise koguse peale, aga jah lintidega siiski kõige kiirem andmevoog, Muidugi küsimus ka turvalisuses. Ja selles kui tervena andmed kohale jõuavad.
Sest kui sul see lindiko ...
  teema: Upgrade terminalisüsteemile
Angrist

vastuseid: 11
vaadatud: 2871

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 28.03.2011 15:44:23   pealkiri: Upgrade terminalisüsteemile
@#$$$!!!!

Vabandust minu süsteemikeele pärast aga vahel ajab turri.
Selline vanaraud seal, ja sa imestad miks aeglane, tahad korralikku masinat ja küsid, et miks palju maksab ?

Normaalne ser ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.