|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Windows Server 2012 |
Angrist
vastuseid: 28
vaadatud: 9307
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 07.01.2013 12:16:34 pealkiri: Windows Server 2012 |
| Njah, roaming profiles variandiga olen täitsa tuttav. Neid 10-minutilisi logimisi olen näinud küll, kui kasutajatel on suured profiilid ja palju andmeid. Folder redirection on muidugi mõte, aga se ... |
teema: RAID 5 |
Angrist
vastuseid: 23
vaadatud: 7810
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 07.01.2013 12:12:01 pealkiri: Re: RAID 5 |
Tere,
Vaatasin, et siin teemas algas samasugune "Topic", et milline on parim saada olev Raid 5 Kontroller Eestis aga kahjuks nii see teema jäigi.
Seega, küsin uuesti.
Tahan teha Raid 5-te.
K ... |
teema: Windows Server 2012 |
Angrist
vastuseid: 28
vaadatud: 9307
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 16.10.2012 13:24:53 pealkiri: Windows Server 2012 |
| "Previous Versions" on otseselt seotud "Shadow Copies"'ga, ehk siis ketta propertieste alt tuleb need konkreetse saki alt sisse lülitada ja kogu lugu. Vaikeväärtus on 2 koopiat ööpäevas (vähema ... |
teema: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma ! |
Angrist
vastuseid: 12
vaadatud: 4742
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 03.05.2012 10:38:40 pealkiri: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma ! |
| Üldiselt kogu ketaste teema vahe seisneb NCQ-s (http://en.wikipedia.org/wiki/Native_Command_Queuing) TCQ-s ja kanali laiuses. Ja SATA kettad on siiski kodukasutaja kettad niiet ärme võrdleme sata ... |
teema: ühekordne password windowsile |
Angrist
vastuseid: 3
vaadatud: 2032
|
foorum: Turvalisus postitatud: 27.04.2012 23:12:06 pealkiri: ühekordne password windowsile |
| Sellist asja ei ole. |
teema: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma ! |
Angrist
vastuseid: 12
vaadatud: 4742
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 27.04.2012 23:05:28 pealkiri: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma ! |
Mnjah, eks siin olegi maailmade erinevus, kelle jaoks 2keur on odav kelle jaoks kallis. Ja milles su I5 siis serveritele ära teeb, mängimises või ketaste pealt andmete väljastamise kiiruses
Ek ... |
teema: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma ! |
Angrist
vastuseid: 12
vaadatud: 4742
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 05.03.2012 15:03:49 pealkiri: Väikeserverite riistvara töökindlus versus desktopi oma ! |
Soovitus on lihtne, kui hammas hakkab peale osta endale HP ML150, Väldi HP ML110.
Kui ei hakka siis osta mõni vingem HP või mõne muu high end Tower.
Sobivad väga hästi Point of Sale mudelid, m ... |
teema: Win2003 peal töötav VPN (L2TP) |
Angrist
vastuseid: 5
vaadatud: 2770
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 19.12.2011 11:46:59 pealkiri: Win2003 peal töötav VPN (L2TP) |
| Üldiselt, on jah parem, mitte teha VPN serverit asjast mida sa päristäpselt ei jaga, muidu on see tõenäoliselt varsti pooleks sõidetud. |
teema: Passwordi aegumise teavitus 2008's |
Angrist
vastuseid: 11
vaadatud: 4271
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 19.12.2011 11:45:38 pealkiri: Passwordi aegumise teavitus 2008's |
Tegelt küll group policy.
Ilmselt peaks see olema.
http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc753945(WS.10).aspx
Always connect, even if authentication fails . |
teema: Win2003 peal töötav VPN (L2TP) |
Angrist
vastuseid: 5
vaadatud: 2770
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 18.12.2011 23:52:57 pealkiri: Win2003 peal töötav VPN (L2TP) |
| Ilmselt juba lahendatud asi, a no Ei pea neid windowsi CA-d püsti ajama, võid mõne self signed serdi ka teha ja selle siis RAS serverile ette anda. |
teema: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus? |
Angrist
vastuseid: 51
vaadatud: 52990
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 18.12.2011 23:48:02 pealkiri: Võrguketas/NAS või mõni muu lahendus? |
| Well, kui siin teemas on kodukasutajate tehnoloogiad suht tundmatud, keegi ei viitsi nendega jännata veel vähem neid tundma õppida või mingeid mudelinimesid meelde jätta. |
teema: Offsite Backup |
Angrist
vastuseid: 29
vaadatud: 9753
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 18.12.2011 23:44:46 pealkiri: Offsite Backup |
Tähendab, ega sa ju ei taasta virtuaalset imaget füüsilise masina peale anikeiss, ehk siis sinu taasteprotsess hakkab sisaldama lisaks veel virtuaalse hypervisori installatsiooni.
Samamoodi nagu B ... |
teema: Windows backupi taastamine teises arvutis |
Angrist
vastuseid: 13
vaadatud: 4884
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 18.12.2011 23:35:23 pealkiri: Windows backupi taastamine teises arvutis |
| Tähendab, vaata, olemus on ju selline et sul seal backupis on selle konkreetse raidikontra draiverid, kui nüüd võtad uue kontra mida OS ei tunne, siis sinna see sul ka jääb, aga kui suudad draiv ... |
teema: Ettevõttel vaja serverit raamatupidamisprogrammile |
Angrist
vastuseid: 12
vaadatud: 6854
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 18.12.2011 23:33:28 pealkiri: Ettevõttel vaja serverit raamatupidamisprogrammile |
Tähendab, kõss ei aja mingit säästujuttu kohe inimesele, muidu pärast keegi peabki uurima ja puurima et wtf happened.
Väikettevõtte serveriks kõlbab ideaalselt HP ML150 või mõni sarnane I ... |
teema: Kohalikus võrgus failide kopeerimise kiirus |
Angrist
vastuseid: 18
vaadatud: 4282
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.12.2011 23:24:20 pealkiri: Kohalikus võrgus failide kopeerimise kiirus |
G Wifi 54 megabitti, jaga kaheksaga siis saad baitide arvu kätte. Seega saad teada et see on 6 megabaiti sekundis. Kui sul on N seade siis selle kiirus on 102megabitti.
Ilmselgelt kasutad sa kodus ... |
teema: Passwordi aegumise teavitus 2008's |
Angrist
vastuseid: 11
vaadatud: 4271
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 18.12.2011 23:15:58 pealkiri: Passwordi aegumise teavitus 2008's |
Ühesõnaga sa nõuad kliendilt kõigepealt autentimist enne ühenduse tegemist, keera see osa terminal serverist RDP 7.1 connectioni alt maha.
Siis saab klient ilusti terminaliga ühenduse enne siss ... |
teema: Windows backupi taastamine teises arvutis |
Angrist
vastuseid: 13
vaadatud: 4884
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 12.12.2011 14:06:18 pealkiri: Windows backupi taastamine teises arvutis |
| Kas nagu mehhanism, et installid sinna ennem mingi windows 2008 peale siis ütled talle restore ei toimi ? |
teema: Kommenteerimine: Amdfan |
Angrist
vastuseid: 361
vaadatud: 78203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2011 22:57:46 pealkiri: Kommenteerimine: Amdfan |
| No 100-s positiivne hääl siis. Tehing kiire ja kaup korralik. |
teema: User CAL's - Win SBS 2011 & Win 2008 Server |
Angrist
vastuseid: 6
vaadatud: 3257
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 12.09.2011 21:50:34 pealkiri: User CAL's - Win SBS 2011 & Win 2008 Server |
, jah. Sedasi käivad asjad nö. "tavatoodete" korral. Antud juhul on aga teemaks "kõik ühes" tüüpi Small Business Server, mille CAL'id (max 75; device või user) katavad ära mitu teenust.
Ku ... |
teema: User CAL's - Win SBS 2011 & Win 2008 Server |
Angrist
vastuseid: 6
vaadatud: 3257
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 30.08.2011 12:36:38 pealkiri: User CAL's - Win SBS 2011 & Win 2008 Server |
Tegelikult on niimodi, et ostadki 30 calli, ehk siis ostad igale userile ühe calli. Useri call annab userile õiguse kasutada ükskõik mitut serverit ta heaks arvab.
Lisaks sellele on veel olemas E ... |
teema: Serverite firewalli rollid [Group Policy+MS Firewall] |
Angrist
vastuseid: 5
vaadatud: 2847
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 22.08.2011 09:31:58 pealkiri: Re: Serverite firewalli rollid [Group Policy+MS Firewall] |
....Meie turbeinimene jätaks DC-le hea meelega vaid RDP sissetulevaks....
Äkki kirjutasid, miks Sa oma turbeinimest ei usalda.
Kui tahad yhe pordi asemel paljusid lubada, siis on asi t6esti kaht ... |
teema: Serverite firewalli rollid [Group Policy+MS Firewall] |
Angrist
vastuseid: 5
vaadatud: 2847
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 19.08.2011 12:08:33 pealkiri: Serverite firewalli rollid [Group Policy+MS Firewall] |
No googlesse intenret ports, siis saad vastused.
DNS jäi sul ka kirjutamata sinna, ja AD jaoks ON vaja dnsi.
Failiserver kasutab SMB protokolli |
teema: openvpn aeglane: windowsi rdp hakib, aga failid liiguvad õige kiirusega |
Angrist
vastuseid: 12
vaadatud: 4270
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 16.07.2011 09:07:02 pealkiri: openvpn aeglane: windowsi rdp hakib, aga failid liiguvad õige kiirusega |
| L2TP suvalisest windows serverist, portidesuunamisegamüürist,müür ise eipea väga midagi oskama. |
teema: openvpn aeglane: windowsi rdp hakib, aga failid liiguvad õige kiirusega |
Angrist
vastuseid: 12
vaadatud: 4270
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 14.07.2011 02:01:49 pealkiri: openvpn aeglane: windowsi rdp hakib, aga failid liiguvad õige kiirusega |
| OpenVPN jookseb sul läbi kolmanda partei serverite, sa ei tea mis treisruuti pidi, ning lisaks sellele sa ei tea kes sealt kolmandast parteist seda kuidas ja mismoodi pealt vaatab. Ühesõnaga by def ... |
teema: GPO compare |
Angrist
vastuseid: 5
vaadatud: 2765
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 11.07.2011 01:10:17 pealkiri: GPO compare |
Seda programmi ma katsetasin, Demo kahjuks ei võimalda reaalseid GPO-sid võrrelda vaid ainult mingi Demo GPO-ga...
Põhimõtteliselt peaks samaks jääma küll, aga siiski on mitmeid muudatusi se ... |
teema: GPO compare |
Angrist
vastuseid: 5
vaadatud: 2765
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 08.07.2011 00:32:59 pealkiri: GPO compare |
| Kas Rsop ei aita ? |
teema: Serverilahenduste pakkujad Eestis |
Angrist
vastuseid: 10
vaadatud: 4272
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 20.06.2011 13:13:16 pealkiri: Serverilahenduste pakkujad Eestis |
Näiteks Swedpanga CRM`i kasutab paralleelselt vähemalt 1000 töötajat ning SEB oma kippus liigse koormusega ikka aegajalt maha kukkuma, nii et kasutajaid on... ja mitte vähe.
Selline koormus on s ... |
teema: millised kettad koduserveri jaoks? |
Angrist
vastuseid: 6
vaadatud: 2470
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 20.06.2011 08:56:50 pealkiri: millised kettad koduserveri jaoks? |
head kettad on WD RE seeriast, peavad hästi vastu ja on korraliku läbilaskvusega. AGA hind on "natuke" kõrge
Üks huvitav asi on veel nende ketastega olnud- nimelt ei kuku nad kohe vaid hakkavad a ... |
teema: Serverilahenduste pakkujad Eestis |
Angrist
vastuseid: 10
vaadatud: 4272
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 19.06.2011 14:54:21 pealkiri: Serverilahenduste pakkujad Eestis |
Oleneb mis sinul seal peal jooksma peab?
Võid vaadata ka Windows azure teenuse poole.
http://www.microsoft.com/windowsazure/
Võimalik on samuti soeatada oma isiklik server ja seda nii üelda ... |
teema: Serverilahenduste pakkujad Eestis |
Angrist
vastuseid: 10
vaadatud: 4272
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 17.06.2011 10:47:02 pealkiri: Serverilahenduste pakkujad Eestis |
Oskad sa ka füüsiliste enterprise level masinatega tegelevaid firmasid soovitada?
Elion ? |
teema: Raid 5 kukkus kokku |
Angrist
vastuseid: 35
vaadatud: 9255
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 15.06.2011 11:15:36 pealkiri: Raid 5 kukkus kokku |
, hmm, mina panin teema Raud > Kõvad kettad. Keegi on ringi tõstnud.
Ei eeldagi, et kontra korras on - ei tööta Raid5'ga.
Teema tegemise mõte oligi Raid 5 mittetöötamine / kontra jam ... |
teema: Riistvara Sharepoint'i alla |
Angrist
vastuseid: 6
vaadatud: 1729
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 14.06.2011 22:21:15 pealkiri: Riistvara Sharepoint'i alla |
Pane üks selline demona püsti, aja paar kasutajat peale, vaata palju ressurssi tarbib korruta kasutajatega korruta 1,8-ga. ütle et kärab küll.
A üks 50 kasutajaga server võiks ikka olla 5620 ... |
teema: Raid 5 kukkus kokku |
Angrist
vastuseid: 35
vaadatud: 9255
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 14.06.2011 22:15:39 pealkiri: Raid 5 kukkus kokku |
Paranda siis mind kui ma eksin, 32 bit XP NTFS limiit on 2,2 TB.
Kogu teksti sa vist ei viitsinud läbi lugeda, sest kasutusel ei ole eraldi kontrat (seega ka ketasteks tavalised SATAII kettad). H ... |
teema: Pilv või pühendatud server? |
Angrist
vastuseid: 80
vaadatud: 20826
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 14.06.2011 06:00:43 pealkiri: Pilv või pühendatud server? |
| Paranduseks, mitte et ainuüksi videote vaatamiseks, vaid momendil HD videote vaatamine ongi kõige koormavam asi. Juhul kui me ei räägi LHC datast mille jaoks ehitati täiesti uus oma internet. Te ... |
teema: millist kettamassiivi valida |
Angrist
vastuseid: 4
vaadatud: 1431
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 14.06.2011 05:56:48 pealkiri: millist kettamassiivi valida |
Kõige olulisem parameeter igasuguse SAN'i puhul on IOPS.
Siin tasub vaadata enterprise-level SSD-de poole. Tõsine revolutsioon, kui IOPSist rääkida.
Hind on veel vastik, a kellel tuleb pähe ... |
teema: Raid 5 kukkus kokku |
Angrist
vastuseid: 35
vaadatud: 9255
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 14.06.2011 05:53:00 pealkiri: Raid 5 kukkus kokku |
Mõõteriistas ei ole viga Viga hoopis 32bit op süsteemis, mis üle 2,2TB ketast ei tunnista.
Mida op süsteem puutub bittidesse kui sul on raid kontroleris seadistatud? see ikka NTFS limiit. ... |
teema: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem. |
Angrist
vastuseid: 15
vaadatud: 3171
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 05.06.2011 12:30:08 pealkiri: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem. |
ESXi on mul 2x36GB SCSI RAID0,1 peal ning virtuaalsed 2x148GB RAID0,1 peal. Mõlemad taluvad kuni 1 ketta feilimise. Kui asi hakkabki mädaks minema tõstan virtuaalsed sealt ajutiselt mujale Paugu ... |
teema: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem. |
Angrist
vastuseid: 15
vaadatud: 3171
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 01.06.2011 10:11:30 pealkiri: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem. |
Ma ei saa aru, mismõttes?
hea liivakast kus katseid teha ning ka vajalike asju üleval hoida.
Testimiseks jah muidugi, aga nende vajalike ajsadega oleks mõitslik olla ettevaatlik sellise raua p ... |
teema: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem. |
Angrist
vastuseid: 15
vaadatud: 3171
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 30.05.2011 20:47:04 pealkiri: SCSI ketaste vahetus suuremate vastu RAID1's. Live süsteem. |
| SCSI nagu natuke liiga vana ei ole selleks et seda nimetada upgraeks ? |
teema: Raid 5 kukkus kokku |
Angrist
vastuseid: 35
vaadatud: 9255
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 28.05.2011 13:27:50 pealkiri: Raid 5 kukkus kokku |
| Proovi mõõteriista vahetada. |
teema: Jaht IT-töötajatele: suurfirmad otsivad sadu uusi inimesi |
Angrist
vastuseid: 104
vaadatud: 16608
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 25.05.2011 15:42:14 pealkiri: Jaht IT-töötajatele: suurfirmad otsivad sadu uusi inimesi |
Rauamehed...
Ja mitut progejat sa tead kes san tehnikaga oskab ümber käia ?
Ja mitut progejat sa tead kes oskab hallata ära ca 100 serverit nii, et jäädakse SLA sisse ?
Ja mitut progejat sa ... |
teema: Pilv või pühendatud server? |
Angrist
vastuseid: 80
vaadatud: 20826
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 23.05.2011 11:33:59 pealkiri: Pilv või pühendatud server? |
Tähendab, sa oled saanud valesti aru sõnast referaat. Referaat tähendab millegi refereerimine. Ehk siis mingile algallikale viitamine, ehk siis linkimine.
HV möla ei kõlba refereerida, seega pea ... |
teema: Pilv või pühendatud server? |
Angrist
vastuseid: 80
vaadatud: 20826
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 22.05.2011 20:58:17 pealkiri: Pilv või pühendatud server? |
Ärge nüüd üle ka pingutage ja õhust lahmige.
Asi lihtne User X data kiirus /võrguliikluse kõige kitsam koht.
User X data kiirus /ketta IO.
Protsessori jaoks on küsimus kas saidi arvutus ... |
teema: Portable rack. |
Angrist
vastuseid: 2
vaadatud: 1614
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 20.05.2011 09:03:28 pealkiri: Portable rack. |
| Kas keegi on näinud kusagil racke mis oleks isoleeritud väliskeskkonnast ja oma sisemise konditsioneeriga ? |
teema: Pilv või pühendatud server? |
Angrist
vastuseid: 80
vaadatud: 20826
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 20.05.2011 08:52:09 pealkiri: Pilv või pühendatud server? |
Nagu ma ennem võisin mainida, kasutajate arv ei loe niivõrd minu jaoks, kui ülesehitus ja seosed, mida saab eskaleerida (järjest laiendada).
Ja ma mõtlesin seda 100k korraga kasutajat, kui arvu, ... |
teema: Pilv või pühendatud server? |
Angrist
vastuseid: 80
vaadatud: 20826
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 19.05.2011 11:58:06 pealkiri: Pilv või pühendatud server? |
Maailmarekord praegu paraleelselt mängimas on vist mingi 155 000 kasutajat.
Kui võtad sellise mängu nagu EVE online kus on ca 30 000 kasutajat online pidevalt ja datat streamub, siis nende server ... |
teema: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek |
Angrist
vastuseid: 31
vaadatud: 9274
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 20.04.2011 10:10:31 pealkiri: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek |
| 1U serverid on tavaliselt 1 socketiga seda jahutuse tõttu, seega kuna tegemist on kärbitud tootega saab nimetada ühe U-seid serverid säästuserveriteks. Aga muidugi jookseb asi ka ilusti 1 perose ... |
teema: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek |
Angrist
vastuseid: 31
vaadatud: 9274
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 18.04.2011 20:36:59 pealkiri: Terminalidele / õhukestele klientidele üleminek |
Tähendab, mehed, säästke loodust...
Terminalilahendused on töötavad ja on efektiivsed kulude kokkuhoidjad, kuid kahjuks 15 masinapargiga firmale ei ole soetushinna kokkuhoidu näha.
See et p ... |
teema: Backupi liigutamine ühest serverist teise |
Angrist
vastuseid: 23
vaadatud: 3423
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 02.04.2011 23:15:44 pealkiri: Backupi liigutamine ühest serverist teise |
Linte läheb kümmekond sllise koguse peale, aga jah lintidega siiski kõige kiirem andmevoog, Muidugi küsimus ka turvalisuses. Ja selles kui tervena andmed kohale jõuavad.
Sest kui sul see lindiko ... |
teema: Upgrade terminalisüsteemile |
Angrist
vastuseid: 11
vaadatud: 2871
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 28.03.2011 15:44:23 pealkiri: Upgrade terminalisüsteemile |
@#$$$!!!!
Vabandust minu süsteemikeele pärast aga vahel ajab turri.
Selline vanaraud seal, ja sa imestad miks aeglane, tahad korralikku masinat ja küsid, et miks palju maksab ?
Normaalne ser ... |
| |